• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpnovky 2006

(Zamčená)
19. února 2008 
Ahojky holky

my byli na krátné dovči jeli jsme do Luhačovic na nově zrekonstruovaný hotel Vyhlídka a byla to opravdová krása,bylo super,kámoška jela na dovolenou s mimčem a manželem a psala at přijedem že je tam super,tak jsme neváhali a hned jeli,ale museli jsme dnes přijed Rosta musel do práce.

Jinak k tomu vztekání,Petřík se zatím nějak nezvteká sice je protivný a tvrdohlavý po mámě :grinning: :grinning: ,asi to teprve přijde :cry: :cry:

Malý zatím nechodí,ale leze o sto šest a chce pořád jen chodit samozřejmě za ruce jinak mu to ještě nejde. :unamused:

Leo tak si prrostě ten závoj neber kdybych mohla vrátit mojí svtbu tak si ho určitě neber ted už to vím,ale předtím jsem nad tím vůber neuvažovala hlavně at se cítíš ve svůj velký den dobře,a co se tíče těch půjčených a modrých věcech to je uplně jedno,ale já měla půjčený náhrdelník pd kamarádky,modrý podvzek a to je tak asi všechno,jo a ještě by tě měli unést jako nevěstu,ale u nás byla tchýně proti a já hloupá ju poslechla,ale ted toho lituju aspon by byla sranda,ale co na další svatbu se nechystám tak si to ted při křtinách vynahradím a nikoho poslouchat nebudu koho zvát a jak to udělat,bude to prostě po mém a je to.

Petřík má zase zahnisané očička a nevím z čeho by to mohl mít tak se vždycky probudí božatko očička zalepené a tře si je tak čistíme kapeme a mažeme,ale pořád nic jestli se to do neděle nezlepší tak letíme k mudr.

Ještě jsem chtěla něco napsat,ale nevím už co.Tak zatím se mějte papa
6. črc 2007 ve 21:07  • Odpověz
:slight_smile:
ahojky
jé dík za tipy... asi se na závoj vyprdnu... :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsme se byli podívat na nějakou svatbu, je toho 7.7.2007 je tady docela fofr, jsou svatby jak na zámku,tak v klášteře.. ale dneska je taková zima, že teda doufám, že my budem mít aspoň trochu teplo :wink: :wink:
Petro, Kačence taky teklo očko a trošku hnisalo a Mudr.řekla, že to je buď z větru a z přechodů z tepla do zimy nebo ze sluníčka..takže jsme dostali kapičky a bylo to OK.občas se to zase objeví,tak jsem dala
Ophtalmoseptonex..to jí pomohlo ( snad jsem to napsala dobře :fearful: )

Jo a ještě s tím únosem na svatbě--to by mě museli unést i s Kačenkou, protože ona je docela závisláček..Marek, ten než by si všim, že tam nejsem, tak by malá byla modrá :grinning: :grinning: :grinning: jak by brečela po bumbískovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
No takže budu proti asi já :sweat_smile:

a eště jsem chtěla říct, že tahle diskuze taky pěkně blbne,. včera jsem se
nemohla sem vůbec dostat...
Nedíval jste se někdo na ten dokument na dvojce myslím ve čtvrtek o těch nedonošených dětech? teda holky, já bulela!!! ty byli drobečci :astonished:
A taky jsme byli na houbách, Marek našel 800g hřiba! ten byl krásnej!
tak se holky mějte!
zatím páček
L+K
7. črc 2007 v 11:36  • Odpověz
Petra4 - jsem z cervencovek, ale obcas vas ctu. Jak pises o tech ocickach, my meli problemy od narozeni, mel ucpane kanalky. Doktori mi porad rikali, ze musim masirovat kanalky, mela jsem ruzne kapicky, nic nepomahalo. Pak jsme museli v 10,5 mesicich na vyplach kanalku a uz tam mi vynadali, ze jsem neprisla driv. Zalepeny ocicka to bylo taky na dennim poradku. Doufam, ze to bude u vas lepsi, kdyz tak se toho vyplachu neboj. Ono to pry neboli, oni tolik breci a krici, protoze je musi drzet. Nastesti me nepustili do ordinace, trvalo to treba jenom 2 minuty, me to prislo jako cela vecnost. Trasla jsem se na chodbe jako ratlik, ale diky bohu, ze jsme na to sli. Pak jsme jeste kapali asi tyden a od te doby tuky tuky mame pokoj.

Jo my jsme na ten vyplach museli jit, protoze z toho dostal zanet spojivek.
7. črc 2007 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky

Sarajko díky za radu,ale malý jako miminko to měl taky často a ted se to snad udělalo po půl roce znovu,ale je to o trochu horší malý si nechce nechat dát tu mast kapeme pořád a nelepší se,uvidíme co v ponděli jinak letípe k mudr.

Leo píšeš to dobře já mám i mast i kapky,ale zatím to nezabralo.

Stím unosem na svatbě je to jasné že by tě museli unést s Kačenkou :grinning: :grinning: :grinning: aspon by byla utrata větší :grinning: :grinning: :grinning:
Malý je taky závislák na mě a hlavně jak mu řeknu dáme cic tak se začne řechtat a už letí k cicu. :grinning:

Občas to tu taky blbne,ale né tolik jak ta stará diskuze.
7. črc 2007 ve 20:10  • Odpověz
My jsme to taky s odstupem casu meli horsi a lepsi. Je fakt, ze venku, kdyz byl vitr to mel hodne. Tak hlavne, aby vam mudra pomohla. Je to trapeni s takovyma malyma bobkama.
7. črc 2007 ve 20:19  • Odpověz
No to máš pravdu,ale snad to bude dobrý.Nejhorší je že prcci nemžou říct co je bolí.
7. črc 2007 ve 20:23  • Odpověz
Jo to je pravda. My jsme porad neco od narozeni meli, kdyz neteklo z oci, tak to byl zase atopicky ekzem. Ty ocicka jsou fakt otravny, vzdycky mi ho bylo tak lito, kdyz se vzbudil a nemohla je rozlepit. Priste uz nebudu tak dlouho cekat. Tak jsem si nadavala, ze jsem mu to utrpeni jenom prodluzovala. Jenze clovek ma z tech vyplachu strach a doktor v Rakousku mi rekl masirovat a pak v CR okamzite vyplach a uz to melo byt davno. Tak si vyber. Ale jsem rada, ze jsme na to sli.
7. črc 2007 ve 20:37  • Odpověz
No uvidíme jak to bude s náma,ale pravda je že skoro každý doktor říká něco jiného tak si potom vyber :unamused:

Malý ne a ne usnout,ale po půl hodce se mi to ppdařilo ho udindat.
7. črc 2007 ve 21:16  • Odpověz
:slight_smile: ahoj všichni,
kdepak jste? dneska bylo konečně krásně že :grinning: my byli akorát na houbách, bylo to fajn, taková bezva procházka, našli jsme hříbky a spoustu borůvek, Kačenka si pošmákla :grinning: :grinning: :grinning:
Konečně jsem taky nastěhovala zpátky do bytu rotoped, tak to hubnutí půjde o něco rychleji..snad..jestli mi to malá dovolí :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Musím jít, malá zase okukuje,kam by vlezla.
zatím páček a pište berušky :dizzy_face:
8. črc 2007 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahoj,já jsem tady,včera jsem tu nebyla,byli jsme na svatbě,ale bylo u nás nádherně...Leo,tobě se to taky blíží co?Já byla dojatá,chtělo se mi brečet,měli to na hradě a ta atmosféra udělá fakt svý,no nevěsta to ,ale obrečela...
8. črc 2007 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky!
ja se sem nemuzu nejak dostat a kdyz uz mam chvilenku tak mi to nefachci tak nevim jestli jsme si polepsily,kdyz jsme sem presly?!?!stara diskuze je predelana a mela by jit dobre co kdybychom uvazovaly o navratu?!?!
nebo to mozna nejde jen me,ale uz se mi to stalo nekolikrat po sobe :slight_smile:
jinak nic noveho,ladunka je dabel chvilenku neposedi,jsem z ni silena,ted zrovna se pri vsem vzteka a vzdoruje:slight_smile: prebalujeme ve stoje :slight_smile:je to potvurka.dneska bylo krasne,mela jsem 24narozky tak jsem si uzila bajecny den,mejte se moc moc krasne
8. črc 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
Beroušku,tak to teda gratuluju k narozeninám.

Jinak diskuze mi tady nešla akorát 1x otevřít...A nakonec mi je fuk,kam píšu,hlavně,že píšeme a tady jsem si už taky zvykla.
8. črc 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Holky co s vámi je?Proč nikdonic nepíšete?Vypadá to,že jsem se úplně rozpadli... :cry:
11. črc 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky

jsem tady jen na skok malý má pořád horečky tak ani nemám čas zapnout pc,každý den chodíme k mudr. musí prý všechny nemoci vyloučit jestli to náhodou nebude šestá nemoc,v noci vůbec nespím malý je pořád přisátý na prsu ještě že tam mám trošku mlíčka jinak nevím nevím co bychom dělali.Ted je malý nachvilku v chodítku a kouká z okna balkonu předeělavajího tak jsou tam dělníci tak na ně tuká aspon nachvilku se zabaví janik sním musím něco dělat je mrzutý pořád pláče no bažatko at už je to za náma.

copak je s váma že nepíšete venku škaredě a vy nikde.

já zas letím papa jakmile to bude možné tak jsme zpět.
12. črc 2007 v 10:41  • Odpověz
autor
Petro,jak se má malej? Tady to vypadá ,že už asi nikdo nebude psát co?
13. črc 2007 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky Stáni
díky za optání,je to už lepší horečky už nemá,ale má nějaký bacil v krčku takže ho to pořád škarábe a srandovně kucká asi mě napodobuje já to chytla taky,ale dr. říkala že nebude malému dávat antibiotika že to necháme prozatím tak že by to mělo odeznít samo.

Copak se tady děje že by se nikomu nechtělo psát? Koukala jsem na starou diskuzi a Kikina se vrátila z dovči,ale asi nechce psát na novou diskuzi to je škoda.¨¨

červnovky se pěkně rozjeli a my snad skončili :frowning2: :frowning2:
13. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz
autor
No jo no,to se nedá nic dělat,tak tu budeme spolu asi sami :sweat_smile: Petro včera jsem oslavili 11 měsíců co?Tak už jen měsíc a máme tu první rok,pěkně to uteklo.Dodatečně přejeme tedy Petříkovi vše nej a dneska přeju Kačenece a Laurince.Zatím pá,snad se tu ještě ukážu,dneska má bejt vedro,tak uvidím,jesli budu doma,papa.
14. črc 2007 v 10:01  • Odpověz
Ne holky, nejste tu samy, jsem tady taky, jen jsem ted nemela vubec cas, je tady druha segra, ale dneska vecer uz odjizdi a bere s sebou Zuzku s Robinem, zustanou v Cesku asi 2 nebo 3 tydny.

Stano, vsechno nejlepsi Anetce k jedenactimesicninam, uz je to velka holka.

My tady mame horko, je to trochu veselejsi, konecne slunicko.
14. črc 2007 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky

dotatečně přejeme všem oslavencům.

Copak se to děje s váma,že nepíšete????
15. črc 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
Vypadá to,že tu jsme jen tři ...
15. črc 2007 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky

Tak jsem tu dlouho nebyla,byli jsme na dovči na slovensku i když to dovolená jako taková nebyla,od Rosti rodiče tam mají chatu tak jako chápete jak to myslím když jsme byli sněma :unamused: .

tak jak koukám tak se tu nic nezměnilo to je škoda že jste přestali psát.

Dnes jsme byli na přehradě a Petřík vyváděl ve vodě jako blázen moc se mu líbí v tom kruhu co jste tu o něm psali.Jinak u nás nic nového Petřík zatím chodí jen s pomocí,ale je šikula a chce chodit pořád takže mám záda víte kde ..... :grinning: :grinning:

No nic jdu žehlit a potom pinkat snad sem někdo nakoukne a písně ještě kouknu na starou diskuzi jestli nepíšete tam.Papa
23. črc 2007 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky... kde jste? píšeme teď občas na starou diskuzi,tak se tam mrkněte a pište taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
papa
28. črc 2007 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky, nerada vám sem vstupuju, ale nemáte tip na dárek k 1. narozeninám pro holčičku? Kamarádčina dceruška bude slavit narozeniny a já nevím, co jí mám koupit... děkuji za rady :slight_smile:
11. zář 2007 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky koukam ze je tady nak mrtvo ja mam taky srpnatko .Kde jste vsichni? :frowning2:
4. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz
já jsem tadýýýýýýýý
4. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
autor
Já jsem tu taky....to je fajn,že se někdo ozval....napište něco o sobě a mimískách...
4. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz
tak co vaši prdíci holky, to je úžasný, jak rostou a pořád se učej něco novýho, co? sice jsem večer ráda, když Martínek usne, ale je to příjemná únava :wink:
4. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz
Tak ja mam kloucka Davidka 18. mu bude 16 mesicu,je to pekne rarach, uz mame 8 zoubku a dalsi 3 se klubou.Naucily jsme se vylezat s postilky a tak mame proble,ze nechce spinkat v postilce tak prdolo chrni snama . :unamused:
Davidek je peknej divoch strasne rad dava pusinky a nekdy to tou laskou tak prezene ze kousne. :confounded: .Uz se snazi rikat par slov a jdemu to sikovne je to mala opice rad opakuje.ALe je to moje zlaticko milovany.
Tak a ted neco o me ,Je mi 21 let jsem 3 roky vdana ale s mazlikem uz jsme spolu 6 let.Jsme s Prahy vychod.Ted nas ve ctvrtek ceka stehovani pred vanocema je to fakt uzasny nevim kde mi hlava stoji a dotoho me zlobi zdravi.
:angry:
A co vy co uz umeji vasi mimiskove? :slight_smile:
5. pro 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
Jesico, a co tě trápí?Jsi nemocná?
Tak moje Anetka je narozená 13.srpna 2006 a Deniska 4.11.98,mě je 30

Tuhle diskuzi jsem založila s holkama,který si psali na jiné diskuzi,ale když ta stará diskuze znovu rozjela,tak tady to zase padlo,i tak jsem ráda,že se tu někdo našel.

Nás teď trápí zrovna zuby...celou dobu jich malá měla jen 6 a pak jí najednou začali lézt 4 stoličky a dvě dvojky,takže se moc nespí a bulí se a víc se kadí,takže veselo je...Jinak s mluvením je to sranda...řekne naprosto všechno a pořád opakuje co slyší.
5. pro 2007 ve 12:10  • Odpověz
Stanule: ja jsem na tyhle stranky prisla az vcera ,jedna holcina se sveril na jine diskuzi ze chodi jsem tak jsem to vyzkousela.Teda tak to je Anetka sikulka mi se snazime ale nespecham na neho.
Se zdravim nevim co mam v sobotu jsi me chtela odvezt sanitka le podepsala jsem revers ato jsem udelala chybu stale mam bolesti v zaludku ale ten dr mi v sobotu rekl ze to spise vypada na slinivku tak me manza dneska vecer tam chce odvezt tak jsem zvedava zda jsi me tam nechaj nebo ne ale pry je nutna hospitalizace.takze jsem stoho spatna pac nevim co mi najdou a bude bez Davidka,
Jo zoubky to zname taky to spatne snasime jsemuknourani ubreceni mame prujmy a horecky takze to je taky vesely.Uz aby je mel vsechny venku :wink:
5. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.