• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Holčinky, hrozně mi chybíte a tak je tu snaha o založení nové diskuze...ať už zanecháte vzkazík, jak se máte...ať vím, že se máte hezky atd... :sweat_smile:
7. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahoj holcinky...tak doufam, ze se tu zase sejdeme, jen nevim,j ak se da diskuze zamknout...o to se asi musi zazadat...
Tak jak pak se vsichni mate????
7. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
Caki..ani nevíš jak často mě napadalo něco podobného..Byla bych moc ráda, kdyby se tu pár říjnovek zase sešlo..chybíte mi všechny!
7. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Já už jsem taky maminkaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
Holky, jupiiiiiii...maaaam radost...
Plati, no jasny...ty sem taky patris...ja to delala na rychlo a ted vzpominam, na koho jsem zapomnela..a je to tu i pro nase stary dobry snazilky....
7. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz
@caki Super, mě to poslala Mesinka... :slight_smile: Taky jsem říjnovka, sice s ročním zpožděním, ale jsem :grinning:
7. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
Mesinko, jak pak se s Ondrulkou mate a ty Plati s Pétou????
Tady je aktualni foto toho myho raraska :D :D
7. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky..ja jsem teda taky tady :sweat_smile: ted nemužu nic psat protože Sáruš se sápe všude ale jsme ráda že to Caki udělala..občas jsme si psali na facu..a bylo nám líto že už o sobě nemame zpravy...

fotky mam samo v albu :slight_smile:
8. pro 2010 v 08:41  • Odpověz
:grinning: Zdarvím za nás stáleještěsnažilky :grinning: . Jak vidíte, bereme to s humorem, co jiného nám zbývá, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ?
8. pro 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobre ranko.
Vsechny vas moc zdravim... Jsem moc rada, ze caki ten krok udelala. :slight_smile:
8. pro 2010 v 09:05  • Odpověz
Fotky z mikulasske a jiricek chodec :slight_smile:

Jak se vsechny mate?
8. pro 2010 v 09:12  • Odpověz
Terezka s kamaradkou :slight_smile:
8. pro 2010 v 09:13  • Odpověz
Jsme tadý:slight_smile:
8. pro 2010 v 09:25  • Odpověz
Teda holky to je mazec na začátku říjnovek jsme řešili ovulku a // a teď jsme skoro všechny maminky a jak ty děti rychle rostou
Jsem ráda že caki založila tu diskusi psali jsme si fb a sama jsem psala že je mi po vás moc smutno,doufám že nás tady sejde co nejvíc a nakonec budeme řešit ovulku a // třeba u dalších dětí :slight_smile: :slight_smile:
A dětičky krásné a roztomilé všechny
8. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holčiny,ráda budu vědět jak se všechny máte,fotečky dětí krásný :dizzy_face: ,rostou a jsou to šikulkové.

a consti,jsem ráda,že to bereš,jak to bereš a nepřestávám držet palce!

8. pro 2010 v 09:31  • Odpověz
a můj lumpík
8. pro 2010 v 09:32  • Odpověz
@mar26 jinak to ani brát nejde, pokud se člověk nechce zbláznit. :wink:
Beru to tak, že až budou mít kámošky děti odrostlé, tak já budu mít malinké miminečko :dizzy_face: . A zatím si prostě užívám života, chodím na cvíčo, na plavání, namasáže, s manželem rádi cestujeme a v létě jsme měli úžasnou dovču v jižní Francii :dizzy_face: . Můžu v klidu chodit kamkoliv s kámoškama, dát si vínko atd. :wink: Takže užívám život a až to přijde, tak to přijde :wink: . Trápení už bylo dost :sunglasses: .
8. pro 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
ahooooj holky...
ty jo, krasne se tu schazime mam fakt radost...
Marti, jeee, Natysek je bozi...heled, nevyrostl vam ten jorksirek trosku :D :D :D :D :D
8. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
consti a co bafanek? jak ten roste...???
8. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
@caki trošku :grinning:,to je Karlovo ségry půlroční štěně, Fíbinka
Hele Markét nejsi trošku jako šikovná? Jsem zírala na ty super čepičky

@consti to je správný :wink: ,určitě hodně věcí pak zvládneš i s mimčem

8. pro 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, to se ti zda... :D :D :D :D nechces pro Natyska??? Staci rict :D :D a mela jsem albicko i tady na konovi a admini mi ho furt smazavaji, pritom tam mam jasne napsany,ze to neni ke komercnim ucelum, ale ostatnim pro inspiraci...ale libusky segra okomentovala jirickovou capku, ze tu ma jeji synovecek a moc mu slusi a kvuli tomu mi to pry mazaji...ze to chci prodavat ve velkym :D :D :D haha, bych asi pak nedelala nic jinyho, nez jen hackovala
8. pro 2010 v 09:49  • Odpověz
mar26 to určitě ano, ale přecejn je to už omezení. Já to vidím i u pejska, jak musíme přemýšlet, kam pojedeme a kdo ho bude hlídat atd. :wink: A u dítěte je to ještě mnohem horší, zvlášť když mám budoucí hlídající prarodiče tak daleko :sweat_smile: .
8. pro 2010 v 09:52  • Odpověz
8. pro 2010 v 09:53  • Odpověz
@caki když budeš mít časík a náladu,tak určitě se domluvíme :slight_smile:
8. pro 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, tak jasnacka...moc rada...ja stejne, jak nemam co hackovat, tak jsem nervni :D :D :D ted dodelavam salince pro Tomika, pak jeste jednu pro Sarinku od Ivuu a pak muzu pro vas :D
8. pro 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas jdu taky pozdravit, taky jsem jeste porad "jenom" snazilka, ale verim, ze ten pristi rok uz to klapne... musi!! :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:05  • Odpověz
@caki jé a jak se má salinka? chodí na koně?

@cabalkova ahoj Klárko, taky pořád držíme palce, jen jsem zahlídla,že držíš dietu,to by pak bylo aby nebylo :dizzy_face:
s ejminkou už asi nejsi v kontaktu viď? Nebo jo?
8. pro 2010 v 10:06  • Odpověz
ja musím počkat až pujde Sáruš spat :slight_smile:

jsme taky ráda že se tu slezeme a pokecame :slight_smile:

consti taky moc držím palečky a ta ovulka je ukazková :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ted po te operaci už by nic nemělo branit že?

holky co vánoce?co kupujete dětičkam?

unás moc veselo není..můj táta každym dnem podlehne te svinské rakovině :frowning2: :frowning2: :frowning2: sice jsme si ted nebyli kdovijak blízky a dlouho jsme se nevidali ale samozřejmě že to snim prožívám a jsme tam sním jak to jde. v ramci mých možností..jinak je u něj moje mamka..ikdyž se rozvedli zustali přatele....ale je moc unavenej a pořád usíná..

Sáruška je tedak kompenzovana..ale víte co ze dne na den muže být všechno jinak,ale nemyslim nato stejně ničemu nezabraním...

pak napíšu a budu reagovat víc..stojím u ledničky kde mám nani pc a saruš rabuje v košu...

:grinning:
8. pro 2010 v 10:09  • Odpověz
Mar Naty je super a krásná po mamince
Caki cepicky jsou faakt super taky chci jednu pro Naty na jaro :wink:
8. pro 2010 v 10:11  • Odpověz
Ivuško to je mi moc líto u nás taky budou smutné vánoce můj taťka umřel na rakovinu před třemi týdny,zjistili mu jí pozdě a náhodou žádné potíže neměl řekli nám že už žádné chemo nepom ůže a že má 3-4 měsíce života a trvalo to tři týdny,byla jsem s ním hodně naštěstí ho nebolelo a byla jsem s ním až do konce hrozně moc mi chybí :frowning2: :frowning2:
Naty právě usnula ale vidím to na klasickou půlhodinku
Já už mám napečeno 8 druhů a mamča přidá 4 a máme to
K vánocům dosane Naty kostky a různé drobné hračky,pejska od fischer price,houpačku,deku,nějaké oblečení no už se na vánoce mooc těším :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:15  • Odpověz
@mar26 Eiminka se nejak odstrihla, v podstate jsme spolu byly jednou v kine, jeste nez se ji narodila Sofie, to znamena asi pred rokem a pul, a pak najednou nic... tak to mu moc nerozumim, ale neresim to...

No jo, prisla bida na kozaky a ja konecne najela na dietu, mela jsem to udelat uz davno, davno... tak snad to bude mit ten kyzeny efekt, chceme se zacit snazit v breznu. Prijde mi to stejne jako sci-fi, ze bych ja nekdy mela dite... uz je to moc dlouho teoretizovani a skutek utek, tak mi to nejak prijde nerealny... ale treba se to vazne povede...
8. pro 2010 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 17
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.