• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
@caki No, ja v podstate taky nejim pecivo, i kdyz teda dneska jsem mela asi po mesici k snidani rohlik, kdyz byla ta nedele. A salamy jsem nejedla nikdy. Chtela bych ted pridat to cviceni, je mi jasny, ze bez pohybu to nepujde... takze mam na Aukru policeno na orbitrek... tak snad to s nim dam. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky
Teď jsem dala Nanyska spát mám klid,dneska jsme byli na návštěvě u Jirkocy kmotry a Naty dostala k vánocům autosedačku a taakovou kostku se zvířátkama na baterky

@murynka bobínek Sofinak snad už jí bude zítra lépe a je fajn že panadol zabral,já byla tak nešťastná když měla Naty po očkování 4 dny 39 bylo mi jí tak líto až sem z toho brečela

@caki Market ja už se tak těším na tu čepici :slight_smile: a ty jsi byla silná?máš nějakou fotku?

@cabalkova Klárko ty jsi šikula určitě se i celkově líp cítíš že?já se teď cítím úplně jinak když mám -17 kg a slyším od všech kolik jsme zhubla a jak mi to sluší a o hodně líp se cítím i problémy s tlakem vymizely

Jo a Natálka měla dneska premiéru,poprvé byla s náma nakupovat v supermárketu tak nechápala :grinning:
@slunilibu ahoj libuško jak se máš?
12. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Kacenko, to vis, ze se citim lip, uz ted je to rozdil, vcera jsme byli s nasima za kulturou a ja mela ty mensi dziny a novou tuniku a maminka porad rikala, jak mi to slusi, tak me to taky hodne potesilo... a coz teprve kdybych mela dole 17 kilo, to by byl rozdil... docela bych ten tvuj zpusob hubnuti (tehotenstvim) brala... i kdyz ty vecne nevolnosti, no, ty bych si asi docela s chuti odpustila. A vubec nepochybuju o tom, ze jste s naty ohromně kocky obe dve. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
@cabalkova hodne moc jsem chodila, denne i 10km. jedla jsem normalne, u mne to udelal pohyb a asi euforie z Terezky. :grinning: V tehotenstvi jsem desne moc pribrala a jeste si nesla par kg navic predtim. Sedave zamestnani, to neni nic pro me. :unamused: Ted mam pohybu mene a proto se nemuzu zbavit tech par kg navic, ac jim odpoledne prevazne jen zeleninove salaty.
Jde ti to skvele. :dizzy_face: Drzim palecky, aby to tak slo i nadale. :dizzy_face: Je mi jasne, jak ti je dobre a jak te chvala na tvoji postavu tesi a hreje u srdicka. Uplne jsi me nadchla...ze bych se taky nekam prihlasila a dala se na hubnuti pod dohledem. :slight_smile: Jenze ja si rekle, ze to nebudu hrotit. Po porodu Jiricka muzu byt jen rada, ze jsem ejste na zivu. Bricho stejne uz nikdy do poradku nedam...dva cisare a dalsi operace se na me podepsaly. :frowning2:
Ma sestra behem jednoho roku pribrala pres 10kg a je ted silnejsi nez ja. Je mi ji moc lito...posila mi obleceni, ktere ji neni. Driv to u nas bylo naopak. :sweat_smile: Ona ma ale kupu zdravotnich problemu....
@slunickoseznam.cz ahojda. Tak Naty mela takovou premieru, prdelka. :slight_smile: Ted je v obchodacich mumraj, tak se ji nedivim, ze nechapala. :wink: Mam se dobre...dnes jsem vyvarela, jak v alcronu. :grinning: a to ja moooc rada. :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz
@slunilibu No jo, ja jsem nabrala taky ze sedaveho zamestnani, stresu kolem dokoncovani domecku, ze stimulaci na IUI a IVF a taky proste ze zivota jako takoveho... jsem stastna, ze jsem se konecne dokopala s tim neco delat a ze po letech, kdy sla vaha furt jen nahoru, jde ted dolu... a kazdy deko dobry... ted, kdyz vidim, ze to jde, se mi chce to jeste necim postouchnout. :slight_smile: a chozeni je asi fakticky nejlepsi, ale nejak si neumim predstavit, ze prijedu v sest domu a vydam se potme do lesa... tak proto bych chtela ten orbitrek, aspon ted pres zimu... pak ho bud soupnu do sklepa nebo zase prodam, aby nam tu nestrasil. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
aaaaa, me nesel kun...
sluni, jojo, byla jsem silna a dost...jsem prtava a mela jsem 84kg a pred svatbou 48kg, ale to byl extrem, to uz fakt nikdy vice...ted mam 56kg a jsem fakt spoky...a jim i takhle vecer...treba siry a tak...ale u me je to hodne o cviceni...

Klarko a tobe to jde super...a presne vim, jak se citis...je to hrozne krasnej pocit, kdyz ti okoli rika, jak ti to slusi...tak si to uzivej a ono to jde i po tom o mooc lip...

a sluni, nakou foto urco najdu :D
12. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
Tak tady pred a po :D :D
12. pro 2010 ve 22:11  • Odpověz
Dobre ranko.
Terezka jeste spinka, ale Jiricek uz je cily. :slight_smile:
@cabalkova Jasne, orbitrek si urcite porid. Myslim, ze ho po zime neprodas...ze si na pohyb zvyknes tak, ze se ho nebudes chtit zbavit. :wink: Moc drzim palecky, aby vaha sla dolu i nadale. :dizzy_face: A ta dietolozka ti napise tydenni rozpis jidla na cely den?
Ma sestra taky pribrala po hormonech a jeste ma problemy se stitnou zlazou, ted ji nasli nejakyho bacila v hypofize. Des.

@caki To si nasla tu nejhorsi fotku, jakou si mela, ne? :grinning: Klobouk dolu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty mas obrovskou vyhodu, ze mas cviceni skoro u domu. :slight_smile:

Tady hlasi ledovku, to me stve. Chtela sem jet na velky predvanocni nakup. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 v 07:13  • Odpověz
@caki Teda Market, to snad neni ani mozny, jaky jsi byla ba svatbe hubenourek... moc ti to sluselo!!
13. pro 2010 v 07:33  • Odpověz
@slunilibu Nemam rozpis jako konkretni recept, ale treba vim, ze mam snist tolik a tolik bilkovin, tolik ovoce, tolik zeleniny, no a druh a uprava uz zalezi na mne. Mne to takhle vyhovuje a jsem rada, ze mam nad sebou ten bic tech kazdotydennich navstev, jinak by se mi to asi nechtelo dodrzovat a polevila bych... takze jsem stastna, ze jsem objevila system, ktery na me funguje a telu zjevne dela dobre. :slight_smile:

Hezky den vsem.
13. pro 2010 v 07:35  • Odpověz
autor
Hezke ranko,
ten muj rarach uz je taky od sedmi vzhuru...me ceka dneska zubar, tak to jsem teda nadsena...tady zas chumeli jako blazeno...

Holky, moc diky...a Cabal, verim, ze ta dietolozka je super, prave, ze mas nad sebou dohled a oni poznaji, ze to clovek nedodrzuje, tak je to cloveku blbe ze? takze super...a moooc ti fandim...
13. pro 2010 v 07:47  • Odpověz
@cabalkova verim, ze s bicem nad vlastni vahou se hubne lepe. :dizzy_face:
@caki Doufam, ze ta chumelenice neprijde k nam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted se vzbudila Terezka a pokaslava.Nechala jsem si ji dnes doma, abych omrkla jak ji je...asi uplne fit nebude. :unamused: Uz pred vikendem chraptila a mela plne dutiny rymy.
13. pro 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
@slunilibu uz nesnezi, tak jsem to asi poskala do Pardubic :D
13. pro 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás pozdravit :slight_smile:
dopoledne jedu pryč,tak si chci ještě umýt vlasy a tak,musím něco vyřídit a pak jedu ke kamarádce.

my teď vstávaly,tak jsem se i hezky vyspala. Zkusím večer dočíst :slight_smile:, teď vám přeji krásný den.

Markét fakt zhubla úžasně a na svatbě byla fakt hubeňour,ale spíš až vychrtlá,myslím,že teď je to úplně super :slight_smile:

No já vážila nejvíc 66, k výšce 166 to bylo už dost, před Naty pak 56 a teď 52,ale já mám cvíčo s Naty,mě když holky vidí jak se za ní naběhám i někde v děstkém koutku,tak se ani nediví :sweat_smile: ,ona je mega neposeda oproti jiným třeba i aktivním dětem,mám prostě torpédo.

cabal a věřím,že to zhubnutí zvládneš tak jak si přeješ,myslím,že máš teď tu nejlepší motivaci :dizzy_face: a jde ti to parádně
13. pro 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky holky my už jsme taky ready
Naty už tahá hračky z koše a hraje si s novou kostkou tak nám to tu poránu bučí,mňouká,štěká,bečí :grinning: :grinning:

@caki Marki tak to je teeda rozdíl hlavně v obličejí klobouk dolů jsi důkaz toho že když se chce všechno jde :wink:
A teď ti to mooc sluší

@slunilibu ahoj Libu u nás šílený koukla jsem z okna a přes noc snad nasněžilo 30 cm tady je to totál z Naty absolutně s kočíkem nevyjedu a furt sněží,máš už všechny dárečky
Já ještě čekám na výplatu a musím ještě nějaké maličkosti dokoupit a mám to
Dneska se přesvědčuju že udělám vánoční úklid v kuchyni všechno vytahám z linky povytírám skřínky,šuplíky ale vůůůbec se mi tam nechce

@cabalkova Klárko orbitrek kup kdyžtak ho pak prodáš já mám rotoped a občas jezdím a občas ho využívám jako věšá :slight_smile: k
13. pro 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj maminy, jdu ás pozdravit, nějak dlouho jim nechodil Koník, když jsem zrovna měla čas, a koukám, že jste tu spisovatelky, pak zkusim dočíst,ať jsem v obraze:slight_smile: Já nabrala v těhu 10kg, a ta kila už jsou dávno pryč, zhublo to nějak samo:slight_smile: Naštěstí, naopak mám o kilo míň jak před těhu. To tím kočárkováním ve sněhu:grinning: :dizzy_face: Caki, jak si to udělala, že si takhle zhubla a za jak dlouhou dobu?To jseš dobrá, klobouk dolů. naštěstí jsem tohle nikdy neřešila. Mám 174cm a vážim63kg, tak bych chtěla ještě ty 3kilča:slight_smile:)
Jinak v roli maminky se cítím jako ryba ve vodě, jsem moc ráda, že se nám to konečně povedlo :dizzy_face: máme krásného a zdravého chlapečka:slight_smile: Je moc hodný a všechno mi to mooc ulehčuje:slight_smile:
13. pro 2010 v 10:00  • Odpověz
@platinka to je super,že se máte takhle dobře a Peťulka je tak hodný. Když si vzpomenu na toho malýho mojeho uřvance,ještě teď mám husinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 v 10:07  • Odpověz
@mar26 my jsme fakt hodný... :dizzy_face: v noci o nás manža neví... Probudí mě cucáním pěstičky,ana v noci nepláče :wink: :dizzy_face: mala byla raubíř? :grinning:
13. pro 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
@platinka ahooojky...ta spokojenost z fotecek jen cisi...to mam radost...
no a ja jsem zhubla...heled, dala jsem to dolu za rok...a slo to tak nejak samo..upravila jsem stravu, zacala hodne cvicit a bylo to... :D a nejvetsi lakadlo pro me v ty dobe byly svatebni saty...

Veru je nastesti taky hodnis...ale ted teda vic rarasi...je to uz pekna potvurka...a zkousi, co si muze dovolit...a cim dal vic ted chodi, uz skoro neleze...dneska jsem sla stlat doloznice a volam na ni z obyvaku, at jde za mnou..a. to vzdy rychlosti blesku prilezla...a dneska jsem slysela takovy dupot...a ona si to masiruje...tak super...

a pred chvili jsem pro ni dodelala capku uz teplejsi...a jeste mam rozdelanou k tomu stejnou salku...

tak marti, rozmyslej barvicky, jsi na rade :D :D pak jeste udelat sarlotce jednu k vanocum :D :D
13. pro 2010 v 10:19  • Odpověz
@caki Teda jseš fakt šikulka s těma čepkama,super :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 10:23  • Odpověz
ahojky noc docela super častější buzení ale bez teploty..ale ten den zase pořád spinká :frowning2: je úplně vyřízená a já také :frowning2:
@caki ty jsi to dokázala fakt bravůrně takto zhubnout klobouk dolů :wink: a čepička hezká :dizzy_face: :dizzy_face: malá je šikulka už se staví sama uprostřed místnosti jako z bobku?my jo už skoro nelezeme :grinning: lítá jak drak ale já bych řekla že je to lepší jak když lezla je taková více pohodovější a samostatná :slight_smile:
@platinka to je hezký že je malý hodný já jí měla také hodnou tedy mám ale ted ty zuby úplně s ní trpím takvou jí neznám :frowning2:
@cabalkova moc držím palce na to hubnutí to ehzky zvládneš :wink:
@mar26 hezký den přeju :slight_smile: užij si to :slight_smile:
@slunickoseznam.cz to jsme ráda že už je líp.. :wink:
13. pro 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
@murynka mury, veru je samostatna porad...nezmam, abych u ni musela sedet a hrat si s ni, jak jsi psala, ze musis se Sofinkou...Veru si nastesti vyhraje hodne sama...ale ted ma takovy obdobi, ze si nosi hracky ke me, kde jsem a hraje si u me...
a v prostoru se snazi stavet, nekdy se ji to povedne, nekdy sedne na zadek...

marti, uzij si den u kamosky...tady uz krasne sviti slunicko...tak manza po obede dostane veru a my razime s nasima k zubakovi...a s maminou pak na nakupy...at si honza s veru uzije... :D :D
13. pro 2010 v 10:31  • Odpověz
@caki to máš velký štěstí,to Naty se sama téměř nezabaví,tak že je to na čas náročný něco udělat

plati no jo,ona byla děsný uplakánek,ale je fakt,že teď mi to vynahrazuje, super spí,už dlouho a je i hodná
@murynka snad už bude dobře :slight_smile:

caki ty barvičky-asi nějaká světle růžová se šedou
13. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojda vsem.
@caki krasna cepicka. Ja konecne doplitam rukavy ke svetru. :grinning: :grinning: :grinning: At dobre dopadnes u zubare. :slight_smile: Uzij si nakupy.
@mar26 krasny den. :slight_smile: Natalka je teda ero... :grinning: Jiricek si taky vyhraje sam. Ted ma vztekaci obdobi. Jak neni po jeho, hned je zle. :unamused:
@murynka a je to opravdu k zubum???
@platinka To si pribrala malo. :slight_smile: Je moc dobre, ze je maly spokojeny a hodny. :dizzy_face:
@slunickoseznam.cz Darky mam skork vsechny. Jeste potrebuji malickost pro mamku a koncim. :slight_smile:

Jirik se vzbudil. Dostane najist a razime na nakup. Myslim, ze bude v globusu narvano...tam sou lidi porad, ale my se nedame. :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj...zatím jen zdravím..nějak ted neni nalada psat ale čtu všechno..pak se zapojím... :wink:
13. pro 2010 ve 12:13  • Odpověz
@caki tak každé mimi je jiné :wink: já si s malou ráda hraju jen říkám že u nás se to chozením moc zlepšilo :wink:
@mar26 také to tak mám ale mám tu babičky hodně pomůžou jinak by to byl problém :unamused:
@slunilibu jj je :frowning2: když dam gelík je chvíli klid..šahaa jsme tam talčí se horní stoličky levá už je skoro venku na pravé straně hrbolek :frowning2: ted měla 38 spinkala skoro 2 hod :unamused: také jedeme na nákup :grinning: :grinning: těšímse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak a mám to musím se pochválit vánoční uklid zamnou uklidila jsem postupne vsechny pokoje skrine,kuchyn jsem spokojena ale i utahaná naty je protivka tak si dem spolu lehnout
Vsem kteri nakupuji prejiu dobre porizení
13. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz
Venku je zima, brr. Studeny vitr. Do globusu jsem nejela... manzel volal, ze zitra musim do Pardubic, tak to sfouknu pri jednom...alespon usetrim benzin. Byla jsem s detma na prochazce. :slight_smile:
@ivuu copak, ze neni nalada? :confused:
@slunickoseznam.cz hezky si odpocinte. :slight_smile: me tyhle uklizeci manie nastesti nechytly...uklizim prubezne, takze extra neporadek tu nemame. :wink: :grinning:
13. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz
Libu my taky ne ale nebylo to podle mých představ a vymýt šuplíky a skřínky se mi nikdy nechce tak to mám zase na dlouho :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Kaci vsak jo... ja ted koukala na kuchyn a taky ji asi umyju. :grinning: Holka to mi nedelej, jsi me nakazila. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak sem s Terezkou udelala cokoladove kulicky s kokosem. :slight_smile: Manzilkovi udelala k veceri tousty, mrkev a kedlubnu. Ted to tady chroupe a je max spokojeny. :grinning:
13. pro 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.