• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Libu už mlčím :grinning: já už nic dělat nebudu,mám hotovo dvě hoďky jsme si dáchli a už je zase hodná a hraje si :slight_smile:
13. pro 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
...teda, vy jste ale pilny :D :D :D ale taky me ty suplata v kuchyni cekaji... :D ale asi az o vikendu...v tydnu to s Vercou fakt nedavam... :D by mi chtela pomahat... :grinning:

Ja ted prilitla ze cvica a asi si dam vinko :D
13. pro 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Koukám tady se hubne a hubne :slight_smile:

cabalkova: moc gratuluju, chce to jen vydržet ono se ti to pak ,,zažere! pod kůži a pak ani nebudeš vědět že hubneš! Dohled je naprosto dokonalá věc, ono to s člověkem udělá divy! A hlavně nevěš hlavu až se váha třeba zastaví, to se jen bude tělo vyrovnávat s novou váhou a pak to půjde dál, a centimetry jsou i tak důležitější :wink:

Caki: no to vypadá jako kouzlo fakt rozdíl :wink: Jsi pilník!

Libuško: neboj ono se to najednou hne a bude po osmi kilech ani nemrkneš hele :slight_smile: :wink:

Caki: čepička dorazila, je úžasná! Děkuji!

Holky jdu padnout, jsem uplně mrtvá, Tomulka marodí, den byl fakt těžkej, manža dorazil až ted tak jsme mu dala véču a končim.

Hezký večer a dobrou noc papa :slight_smile:
13. pro 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
@salinka To jsem moc rada, ze se capka libi...a az bude Tomaskovi lip, budu se tesim na fotecku ju...
a ty si hezky odpocin... :wink:
13. pro 2010 v 19:50  • Odpověz
@caki Já už mám lambrusko na stole :wink:
13. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Ja nalito nemam, ale lambrusco jsem si ted koupila v tescu za 29,- Kc. :grinning: :grinning: :grinning:
@caki aaa nase cvicitelka. :dizzy_face: Dala sis do tela? Ja si vecer dala maraton okolo deti. Terezka mela zase nejakou zlobivou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krasny vecer vsem. Papa
13. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz
@slunilibu Libu zrovna ho mám nalité a na to kolik stálo mi fakt chutná :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
@slunilibu hahaha, tak to ja si piju draze...ja ho mam za 57,- ? :D
13. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz
Já většinou taky nemyslete si že kupuju jen vina za 30 kč :grinning: :grinning:
A už mám vypito :slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:54  • Odpověz
Dobre ranko vsem.
Tady sype a sype. :angry: Odvezla jsem Terezku do skolky. Nejvic me stve, ze ten snih namrza. To bude jizda do mesta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tim lambruscem to byla nahoda. Rekla mi to kamaradka. Chytla jsem posledni ruzove, ale to ja moc rada. :grinning:
14. pro 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
hezke ranko,
tady je zas hrozna zima...to je hnus vylezt z vyhrateho pelechu do zimy :D
asi se taky vypravim do teska udelat zasobu vinka na vanoce :D :D :D
14. pro 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahoj všem my už jsme taky vstali,to byla dneska noc Naty se totiž naučila spát semnou v posteli a teď v noci cestuje tak už semnou nemůže protože pak nevím kde leží tak spala celou noc v postýlce a o půlnoci se vzbudila a chtěla ke mně jenže ja jsem ji nechtěla vzít jak se tak vztekala ale nakonec pochopila a spala celou noc v postýlce pak už v pohodě :slight_smile:
Dneska budu vegetit maximálně přemýšlím že bych na chvíli vzala Naty ven pokud nebude moc sněžit
14. pro 2010 v 08:57  • Odpověz
Jo caki asi se stavím o vánocích :grinning: :grinning:
14. pro 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
@slunickoseznam.cz jasne, zastav se, vinka bude dost :D

Veru putuje k nam do postele po prvnim mlice, takze vzdycky tak kolem ty pul sesty sesty...nekdy ale i driv... :grinning:
14. pro 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,
sluni dobrý kup,taky jsem viděla,že má tesco celý prosinec akci na lamrusco za 29,- a teď měl hyperalbert 1+1zdarma,tak taky vyšlo na 29,tak že já už na vánoce zásobu 10ti kousků doma mám :grinning:

u nás pěkně sněží a to tu je i dost sněhu, jsem myslela,že půjdeme odpol na sáňky,ale jestli bude i tak fučet,budem radši doma,je i zima

to Naty pěkně chrní u sebe až do rána,jak bych si jí vzala k sobě,probrala by se úplně,to jen když je nemocná a často se z toho budí,tak spí tak 1-2 noci u nás.já bych si jí tam i ráda někdy vzala,ale to by byla konečná,tak že nic
14. pro 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Marti, jojo, veru uz je prave zvykla, ze po prvnim mlice putuje k nam...ael to je tak na dve hodinky, vstavame vetsinou kolem pul osmy, takze od tech sesti jeste hodku chrni u me... :D
Tady je -3 tak doufam, ze to pres poledne jeste trochu spadne...ale na hodku aspon ven pujdeme, veru je zvykla chrnet v kocaru, tak asi umrznu spis ja :D
14. pro 2010 v 10:06  • Odpověz
@caki mě zase spí líp v postýlce,to dá 2 hodiny a budím jí ,v kočáru tak hodinku,přes poledne se snažíme být spíš doma a chodíme ven až se vyspí. Teď je -4,5,tak snad a dle meteo jde teplota nahoru,tak snad pak taky vyrazíme běhat na snížek nebo sáňkovat
14. pro 2010 v 10:32  • Odpověz
No Naty je zvykla spat u sebe ale jak ted tqak blbe spala tak bylo pro mne jednodušší vzít si jí k sobě jenže jak teď v noci cestuje tak se bojím at jí nezalehnu tak včera spala u sebe a zase normálně bude a ke mně většinou taky chodí vždycky jen ráno :slight_smile:
Tak koukám že se o vánocích bude lambruscovat :grinning: :grinning:
Já právě udělala vánoční výzdobu a dělám nany oběd a ona taha hračky po celém obýváku :slight_smile:
14. pro 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, taky zdravim vespolek.... sluni děkuji za ip, narovinu musím říct že nemám moc času sedět u koníka :sweat_smile:
koukala jsem do albíček jak dětičky pěkně povyrostly, to je síla, když si člověk uvědomí že před rokem třeba k měla 4 měsíce....a teď... :grinning:
14. pro 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj..taky vám tak blbne kun?kdykoliv mam čas něco napsat tak to bud nejede nebo spadne...

Libu...nalada neni kvuli tomu tátovi..všechno se to nějak komlikuje..on je hrozně složita osobnost a jak jsme se dlouho neviděli a ještě je vtom spousta jinych věcí no prostě na houby...
mamka je tam snim už pořad ale nedostane ošetřovny protože neni už přibuzn ani nema tam trvaly bydliště...ale nemuže ho tam nechat že jo...jen tak... a on nikam nechce...jinak už ma velky bolesti bere naky leky něco jako morfium ale stejně to nepomaha...

tak na co si vzpomenu...

Nikane ty jo to je fakt krutej mazec s těma nožičkama :frowning2: ale aspon že to neni nafurt a za par měsicu bude zdrava jako řípa :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou furt naky problemy...každe miminko ma s něčím problem :frowning2: no ale nejsme na tom nejhuř ani ja ne ikdyž mi to tak někdy připada... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asimetria gratuluju k přirustku :slight_smile: máte překvapení k porodu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak unas se spanim docela dobry..usne mezi 7-8 sama v postylce ja ji o pulnoci cileně budim na mliko protože aby měla naky ty živiny když přes den to nestačí a jinak přebalim a hned zase usne a nebyt nas tak spi třeba do 8 ale někdy se stane že se ji tomliko nedam a čekam až se sama vzbudí a ono nic...no na spani děcka mame dobry..
když jsme ještě saruš kojila tak se budila až kolem 3-4 a a pak jsme spali spolu ...

ja mam odedneška doma maroda..zelena ryma kašel tak pavel snim skočil k dr..volala mě totiž uča ze školky že je fakt nemocnej ma hnisavou rymu no ja jsme rano totiž spala a neviděla to...no a do školky už ho nedam do vanoc..pry je tam i spala..tak to už vidim jak jsme se sarou přes cely svatky ve špitale... :confounded: ani boha..už tak ji teče ryma...

pilné jste včelky..ja si to nechavam na tenhle víkend ..pavel jde na vanoční vandr jako každoročně a matysek ke tchyni...a chci udělat perničky...matyskovi hrozně chutnaj a mě taky a cukroví naky pokoupime..pect budu až v novem..ale všechno je to takove zamotane..možná pujdem bydlet tam kde bydlel tatka ještě nevim...

holky vy se mates tim lambruscem ja tyhle sladky piti vubec nemužu kvuli zubum..sleze mi ta sklovina amam odhalene krčky a pak si vubec nemužu čistit zuby...

jinak caki je moc šikovna na ty čepky...ja si vždycky navymějšlím.. :grinning:ted jsme si objednala matroš na čepky..a konec stejěn už to nema kam nosit.

:grinning:
14. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz
jinak holky super stim hubnutím..ja za celej rok zhubla cca 7kg je to male a jen nervama žadna zdrava strava...jsme furt nemocna už me to štve...než se rozhoupu že už teda fakt začinam cvičit jsme pět na hromadě...

cabal je to super taky bych chtěla tak hle hunmout cíleně pod dohledem..jak jsi našla tu dieotložku?

caki ty mě na těch fotkach přijdeš jak ted davali ten film z tou zrzkou z prci prci prciček jak tam byla hodně silna apak ji jako ořezali a spravili takova trochu parodie...ale stěma tvařema vypadal jako ty kdysi... :grinning: :grinning: :grinning:

holky tady všechen snih slezl normalně je vidtě trava..no snad napadne aspon něco... :unamused:

mar myslim že maš doma Matyska v ružovým..a pak že jsou holky jen hodny..jsme tady četla jednu diskuzi pro maminky co maji dva kluky a jedna maminka tam psala že ma dvě holky a jak je štatsna že kluci jsou děsně zlobivy atd,,no prostě děs...takovy nazory... :frowning2: :frowning2:
sáruš taky začina vystrkovat ružky :grinning:

Platinko to je super že si tak uživáš a je Petulka hodnej..je to fakt krasny miminko :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz
@caki Marki dorazila čepice musím říct je úžasnáááá a jak Naty strašně sluší no prostě bomba fakt děkuju moc,má jí trochu větší ale nepadá jí a když sem jí zkoušela pořád tahala za ty copy :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz
@ivuu Iv přeju hodně síly,zvládnete to a přeju aby to tatínkovi ubližovalo co nejmíň a co nejkratší dobu,my jsme měli to "štěstí"že to bylo tak krásné a nevěděl že má rakovinu a nebolelo ho sice dostaval tramal ale to mu dobre zabiralo a na opiatech byt nemusel
Máš skvělou rodinu a úžasné děti kteří ti budou dodávat energii a trochu optimismu :wink:
14. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz
Chtěla jsem napsat tak krátké né krásné
14. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
@slunickoseznam.cz Kacíííííí, to mam velikou radost, tak se tesim na foto ju... :D :D :D
14. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz
@ivuu Ivu, me tu dietolozku doporucila kamoska, ktere ji zase doporucila jeji kamoska... mne se tento tyden vaha zastavila, ale mam kramy, tak snad to bude pristi tyden lepsi... a taky chci zacit cvicit, ze to teda nebude jenom stravou, tak snad se to zase pohne z mistra. :slight_smile:

Drzim palce, abys to vsechno kolem tatinka dobre zvladala.
14. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahoj asim,gratuluji k prckovi v bříšku

caki prosím,tak barvičky té čepičky-nejlépe aby se to nějak hodilo k tomuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28124601&tab=8 nebo pak světle růžovo-bílo-šedou třeba :slight_smile: ,děkujuuuuu

ivuu tak že to bydlení nebudujete? Máš toho až nad hlavu viď?
14. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz
Hezke odpoledne.
@ivuu s tatinkem me to mrzi. Preji mu, aby prozil relativne klidne vanoce a leky na bolest mu pomohly. :pensive: My jsme meli doma na vanoce dedu, ktery mel taky rakovinu...nic moc, ale na vanoce byl jeste docela pri smyslech.
Maroda ti nezavidim. Snad se z toho Maty brzy dostane a vy holky nic nelapnete. :dizzy_face:
@slunickoseznam.cz Moc se tesim na fotecku. Meli by jsme se pak dat fotky deticek s cepickama od caki. :grinning:
@asimetria ahojda. Jee, vy cekate prirustek. To je bomba!!!! Jak se citis? Co mala? :slight_smile:
@mar26 Mne Jiricek taky spi lip v postylce. V kocarku se docela rychle budi, ale pokud stoji a je hodne unaveny, umi v nem spat i pres dve hodiny. V postylce da i tri. :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky

ivuu ted jsem docetla, to me mrzi, takove starosti, bohuzel... drz se

libu jojo cekame prirustecek, ted uz je mi fajn, tentokrat mi daly dost zabrat prvni tri mesice, ale jak se to prehouplo tak uz bezva, akorat me manzel obcas napomina ve stylu "proboha, vzdyt jsi tehotna!!!" takze ted uz vic nez fajn
mala je desny sidlo, porad za ni litam, je neuveritelna vsetecka, je ji vsude plno, se vsim pomaha a asistuje, uz si krasne vydrzi hrat, kreslit a malovat, nikdy teda nebyla moc velky spac tak ted mi spi 1 - 1,5h po obede, taky spinka lip v postylce
a co u vas noveho?

mar diky za gratulace :slight_smile: hele mas nekde nejake fotecky?
14. pro 2010 v 15:21  • Odpověz
Holky děkuju no obavam se že do vánoc nedžije..dr se tak vyjadřila že by to byl zázrak :frowning2:

mar budujeme jenže tata si přal abysme šli bydlet do toho jeho domu jenže..je tam spoustu ale..a ted je moc dopředu vědět co bude...

hele libu tak to pak sara bude mít na hlavě asi 3 čepice od caki :grinning: :grinning:

mě taky saruš spí líp v postylce..jak se nemuže nabalena převalovat a musí byt v jedne pozici tak ji to asi vadí..každopadně tady do tech mrazu bych ji stejně nedavala..

mar hele ja beru na čepky inspiraci tady

http://www.etsy.com/category/children/baby/hat

a ted mi bude caki dělat tyhle
14. pro 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.