• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
@asimetria mám je pro přátele,můžu se tě přidat

jsme teď byli venku, Naty nechtěla domů :sweat_smile:

jů ta vlevo by se k tomu hodila,kdyby ta tmavá byla hnědá,tak tu chci :slight_smile: ,cakiiiii? prosím :slight_smile:
14. pro 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky my jsme teď tady přišli z venku a Naty ještě dospává
Mar Natynka fajňácká :slight_smile: se nedivím že se jí nechtělo nám bylo dneska taky hrozně fajn na venku :wink:
Asim pohlaví prcka si necháváte jako překvapení?
Caki foto bude ale až přijde ježíšek :wink:
14. pro 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
@mar26 marti, jojo, neni problem, tu vlevo ti muzu udelat...a na tom obrazku je hneda, ale hodne tmava...ja tady muzu koupit svetlou...jako ma ivuu tu hnedou pro sarinku...

ted se mi maji ale ozvat dve holciny, ktery chteji capky za normos cenu, tak tem bych dala prednost...pak bych se vrhla ma vas ju... :D :D :D vyhmatly me tady na konovi, a napsaly IP :D
14. pro 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
jeee a Natynka je v esnizku boziii..
14. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
@caki jasně já počkám a pak bych tě poprosila ještě o jednu, mě se ta tmavě hnědá líbí a na bundičce je právě taky tmavě hnědá...tak snad se neozvou další a další :grinning:
14. pro 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
@mar26 marti, zatim se mi napsala obvod hlavicky jedna...a na tu jsem si koupila dneska matros, tak se na to dneska vrhnu vecer a zitra ci pozitri ji dodelam, tak pak pro Natyska... :D0
14. pro 2010 v 17:30  • Odpověz
caki jedna mi psala ko kontakt kme fotce emab tak nějak..ozvala se ti?

a ta hněda co ma saruš je tmava dosta..jasně jsou i tmavší ale je dobra...

caki ja jsme ty přize musela vzit k sobě..ty ses pak z facu odhlasila a ja neměla tel číslo tvoje..mam novou simku sice stejny čislo ale nemam kontakty všechny a taky to chtělo email..takže to dojde mě a ja ti to pak pošlu od pavla z prace PPL.

jo mar mothecare ma pěknou sadu bodíček s dlouhym :grinning: :grinning: :grinning:

holky ja dneska zkusila saruš šaty na leto a jsou ji přes prsa akorat :cry: asi ji v lete nebudou bééééé nextovky krasny...
14. pro 2010 v 19:08  • Odpověz
@ivuu jaký šaty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jaký body? :grinning: ,jinak ty letní jak jsme měly stejný jsem pak koupila i větší na tohle léto

Markét děkuju :dizzy_face:
14. pro 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj tak u nás už se spí hurá ségra jí okoupala a převlíkla a já už jen nakrmila
Dneska byla hodná a venku nám bylo taky fajn,večer přijede manža z práce a jsem zvědavá jestli zase půjde do té nové středa čtvrtek a pokud ne tak vyrazím dokoupit ještě nějaké dárečky a budu mít všechno :wink:
14. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
mar ty carters bude nosit až letos jsou fakt obrovsky..ale tyhle jsou s dlouhym ještě na zimu nebo jaro že jo.. :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39404792&tab=6

tole jsou ty šatičky a onijsou velikostně dobře 12-18 mesicu ale ja myslela že bude sara drobek a vzadu je to na knofličky kdyby na gumu tak by to bylo lepší béééééé
14. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz
ivu šatky krásný,kdybys je pak prodávala,mysli na mě....i když nevím jestli by Naty pak byli,má teď tak 82cm a rovných 10kg,ale je spíš drobnější...což v létě být pak nemusí,že?
jj ty carters bude mít pak na léto,ty motherace jsou na stránkách
14. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz
mar tak sara ma těch 10 kg taky naposledy měla 9800 ale neni tak dlouha tak cca 77 -78cm...takže je spiš buclata onij sou super dlouhy a Naty by potřebovala spiš asi už taky 18-24 na leto když 24 jibude v červencu..přes ty prsa je to nevychytany...prodavat je budu kdyžtak až před letem ..ono jak se saře vysadi uplně ten kortikoid měl by ten rust jít rychleji dost to brzdí...takl uvidim jak se vytahne...

dala jsme do alba ještě nake fotky k tomu...
14. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ivco, nikdo se mi neozval...tak nevim...
jo a ta prize, ze ktery vam delam ty capky zacala delat i hoooodne tmave hnedou...tak staci rict, jestli ji tam pak mam dat...

a ivco, sehnala jsem dneska super matros - tmave sedou a dva druhy ruzovy... :D :D ale je to novy, ale moooc prijemny...pred tim to tady nemely...

ted delam tu hnedou, jak ma Sarinka pro tu holcinu...

jeee a satky krasny... :D :D

a foto Veru z dneska :D :D
14. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
Markét to je krásnej rošťák a celej manžel
tak my jsme dohodnutý :slight_smile:, já bych chtěla tu co sem dávala odkaz ivu, prostě tmavě hnědá, bílá a ta růžová (tmavě nebo fialovorůžová) :slight_smile: pak řekni penízky a táááák :dizzy_face: a chtěla bych tě pak moc poprosit o čapku pro neteř,škoda že mě to nenapadlo dřív,měla bych super dárek k vánocům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
@mar26 heled marti a jaky chces barvy pro tu neter, tak nechces tu sedo - ruzovou??? kdyz to mam nakoupeny, ja myslim, ze bych ji stihla a ty by jsi pockala... :grinning: a vis obvod hlavicky?
14. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
chi a jojo, Verunka po me nema fakt nic...i ocicka se ji zbarvuji do zeleno-hneda... :D takze total celej manza..jeste, ze jet o aspon holcicka :D :D :D
14. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz
caki neboj druha nebo druhej bude zase cely ty :grinning: :grinning:

caki fakt ?no škoda už mam objednany ty lady luxus...
14. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
ivco, ty lady jsou taky super... :wink:

jo a hahaha, druhy ditko jen tak nebude, az tak za 4 - 5 let :D :D
14. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak to nevadí..ale i tak ti bude podobné :grinning: :grinning: hele akolik že ti je?jako tady ten rozdil je namašlu ale už si i hrajou až začne saruš mluvit bude to lepší...jako když si to tak vemu tak jsem otěhu když bylo Matymu rok a 5 měsicu takže ted ve věku Sáruš...brrrrrrrrrr už nééééé :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
Markét, písnu barvičky ráno,ale ta šedo-růžová by asi šla,ještě jsem psala švagrový jakou barvu bundy má Beki,kdyby jsi to stihla,byla bys zlatooooo :grinning: , Naty počká :grinning:

a jdu dělat tuli s manžou :sweat_smile: ,tak dobroooou

jen tak mimochodem jsem docela dlouho neměla vínko (teda krom pátku na akci :grinning: ) ,zítra to napravím :slight_smile:
14. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
@ivuu Ivco, haha, v rijnu mi bude 30 :D :D stara rasple :D ale me neva, ze budou mit mezi sebou ditka vetsi rozdil...potrebuju vydelat nakou kacku...me hrozne chybi takovy to, ze jdu a koupim si co chci...a chci, pak takovu tu "pomocnici" to uz bude Verunka vetsi a bude snad jako holcicka z miminka nadsena :D :D :D
14. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, jasnacka, to stihnu urco...ted tu capku mam hotovou, jen ji dozdobit...takze kdyz na to sednu, zmaknu to rychle :D :D :D
14. pro 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dobre ranko.
@ivuu Sarinka je krasna holcicka. Koukala jsem, co ma zubu. Jirik jich ma jen 8, ted mu dlouho zadny nevyrostl. :sweat_smile:
@mar26 Natalka si snizek uziva, parada. :slight_smile: Je to ted vse mnohem jednodussi, vid? Sama si vsude dojde, popovidas si s ni.... :dizzy_face:
@caki Verunka je smisek s krasnyma culikama. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mne je zle... zimnice, bolest hlavy, kloubu, krku, nechutenstvi. Boli me cely clovek. V noci jsem spatne spala. Odpoledne si zajedu k doktorovi, aby mi udelal vyter z krku. Jeste, ze je Jiricek takovy zlaticko. Terezka je ve skolce. Mam v sobe paralen, snad mi brzy zabere. :pensive:
15. pro 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
Krasne ranko...
ja sla chrnet zas nekdy k pulnoci, jeste, ze si manza vzdy o vikendu bere vercu, jak se probudi a ja si chrnim do deviti, nebo jak chci.. :D to naspavam vzdy ten tyden...
ale dodelalava jsem tu cepicku pro tu holcinu a ozvala se mi dalsi, ze chce dve, tak se nudit nebudu...ale Martasku, jasne ze dneska budu delat pro tvoji neterinku...heled, dam ti sem tip, ktera se uplne prvne libila ivce, ael nebyl matros, ted by to slo :D

@slunilibu libu, jejda, tak at je lepe a nakou chripajznu zazehnas :( :(
tady zase pada, je minus tri... uz chci jaro..ja zimu moc nemusim :D
15. pro 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tady sněží a sněží, dneska se Naty vzbudila až před 8 a ani nechtěla mlíko,ale včera odpol se pořád cpala něčím,tak byla asi full.

caki děkujuuuu, za chvíli na tom budeš vydělávat :slight_smile: a šup sem s tipem :slight_smile:
Jen nevím velikost té čepky,je narozená v na začátku října 2009,ale má úzký profil obličeje a hlavu ne tak kulatou jako Naty třeba ale zase víc protáhlou dozadu...tak myslím, že o něco menší než pro Naty,ta má teď 47cm, tak třeba 45-46.
A teď mi švagrovka odpověděla,že kombošku má béžovou-skoro bílou a bundu tmavě růžovou s puntíkama z Cherokee.
15. pro 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

unas se soplí..saruš taky teče tak jsem rada že jdem v patek na noc do špitalu na kapačku těch vitaminu a železa a bude tam naše dr tak ji zrovna aspon koukne do krku ..nerada bych měla ježíška u kovove postylky :cry: :cry:

ja bych chtěla tolik čepiček ale nemame kam to nosit :grinning:

caki to maš pravdu stim rozdílem..všechno ma sve pro a proti..oboje je něčím vyhodne... :dizzy_face:

Libu jo sara je zubatec :grinning: :grinning: zkus ten paralen hot drink..ja jsme ted taky nakřapla tak střikam tantum verde nebo vemu paralen když mě boli jen hlava a po 100 letech si mi udělal opar pod nosem tak jsem hnusna..nevim jestli jsme to už nepsala...

tady je jen popršek co asi napdl v noci..ja teda mam rada všchny ročno obdobi ale zimu maximalně tak u kamen když čumím z okna ale když moc nemrzne tak i prochazku ale musi svitit sluničko takovej ten mrazivej slunečnej den :dizzy_face: no a jaro leto podzim všechno je pěkny...a neumim si představit vanoce a chodit v kratasích :confused:
15. pro 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Marti:
15. pro 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
marti, to bude mit neterinka tak 45 jako veru, veru je taky v rijnu a na konci a je taky drobna...a ma 45 -46cm
15. pro 2010 v 09:36  • Odpověz
@caki uvidim...zatim ni neni nejlip, ale paralen zabral...alespon uz nemam zimnici a bolest hlavy, kloubu. Tady taky sype.... to bude snehu. :slight_smile:
@mar26 u nas vstavacka v 6h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Natalka ti vse vynahrazuje...ted je spac. :dizzy_face: Marti premyslite o druhem?
15. pro 2010 v 09:37  • Odpověz
@caki ta cepicka je nadherna... to se hackuje jak?
15. pro 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.