• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
autor
@slunilibu libu, uplne stejne, jak jsem ti dava ty odkazy, jen se pak prihackuji ty klapky na usi a obhackuje se to...nebo, tohle jsou spis kratky sloupky, ale ja delam dlouhy a nekdy kratky...
15. pro 2010 v 09:39  • Odpověz
@ivuu ten hot drink nemam. chystam se odpoledne k doktorovi, ale az se vrati Jira z prace. S Jirikem tam jet nechci, aby neco nechytl. Ja mela opar nedavno... ted se mi udelaly dva behem dvou mesicu, neprijemne.
@ivuu ja mam zimu rada, co jsou deti...kdyz se muze bobovat a blbnout ve snehu. parada. :dizzy_face: Nesnasim brecku... jezdit v tom s kocarkem, nadlidsky ukol.

Varim hovezi vyvar a jeste mam karbanatky s bramborem.
15. pro 2010 v 09:42  • Odpověz
@caki ja s hackovanim moc nepokrocila. Porad nemam hotovy ten svetr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Cepicka je fakt nadherna a to dite se bozsky ksichti... :dizzy_face:
15. pro 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
@slunilibu aha, ja myslela, ze uz jsi zmakla aspon jednu capku :D
15. pro 2010 v 09:49  • Odpověz
@caki tak dobra jako ty nejsem... ja sem si rekla, ze dokud nedodelam ten svetr do niceho jineho se poustet nebudu...svetr bych pak odlozila a Jirik by z neho vyrostl. :sweat_smile:
15. pro 2010 v 09:51  • Odpověz
@slunilibu tak snad se ti brzy udělá líp, manžel s tím zápasí už týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s druhým to mám jako caki :slight_smile:, jj to ona je teď docela spáč,hlavně se nebudí, přes den spí hezky i ráno docela dlouho

Markét čepička krásná :dizzy_face: ,asi by se jí taky hodila,víš co,nechám to na tobě. No ona Naty má taky hlavu tak akorát, těch 47 má ještě s malou rezervou a v roce měla taky těch 45-46 nějak.

ivuu snad se to Sárince nerozjede a nemocnice se vám obloukem vyhne
15. pro 2010 v 10:01  • Odpověz
a tahle co jsi sem Markét dávala by se docela hodila Naty k bundičce z HaM ....se do konce zimy nezastavíš :grinning:
15. pro 2010 v 10:03  • Odpověz
Holky manzel jde v sobotu do narodniho divadla na Cechomor. Muzu mu dat kalhoty od obleku, kosili a na to tenky svetr? :slight_smile:
15. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, Tomulku to hezky semlelo a dneska mi tu zůstal i manža s kašlem a že ho bolí celý člověk takže mám doma dva marody..
Tak jsme si dopoledne vyřídila kontrolu na gyndě a na prsním, nechala se ostříhat - a ted nevím jestli nějak moc bo manža povídal hezký to máš líbí se mi to, ale delší se mi to líbí víc :sweat_smile:
Tak ted tu ty marody obskakuju a jsem sama nějaká utahaná...
Večer ještě asi zajdu a dočtu, zatím pa

15. pro 2010 v 16:17  • Odpověz
Libu tak co udr?mě když bolelo tak desně v krku tak jsme měla toho zlatyho stafylokoka a pak jsme použival ten bioparox a při dalším vytěru už tam nebyl..ale buhvi...no a ted naposledy mě dala penicilin a to mě teda vubec nepomohlo a chrčelajsem 4 tydny a ted znova ale to tamtum verde docela dobry a dneska jsme si koupila ten paralen hot drink...

holky normalně ja jsei objednala oteplovaky haemkovy a normalně přes obě kolena jsou jakoby rozfikli..jakoby byli nahoře krabice a nekdo to fikl..no obal byl neporušenej a ja to normalně rozthla ten igelit...kurna tak doufam že baba bude tak soudna že to nebude svadět na mě....

Sali tak unas je to naopak..čím kratší tím prý lepší :grinning:

Libu tak to nevím stim oblekem ja do divadla vubec nechodim a nevim jak je ted etiketa :grinning:

15. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
jo ještě foto těch rozžizlich kalhot
15. pro 2010 v 19:16  • Odpověz
ahojky holky jak to děláte že stíháte :grinning: :grinning:
@mar26 malá je na snížku nádherná moc jí to sluší :dizzy_face: a ta čepička jak našla markét bude úžasná :dizzy_face:
@slunilibu tobě děkuji za tip na ten rukávník už je doma a super :slight_smile: já bych řekla že mu to dát můžeš,,, :confused: ale nevím do divadla moc nechodíme :pensive:
@salinka já jdu k holiči zítra :slight_smile: jinak také jsem ztahaná lítání po městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tahhat ten kočár ve sněhu noc mco :rolling_eyes:

snad pak dočtu více

jinak u nás probíhá asi šestá nemoc a ty teploty byli k ní..ale stoličky josu také venku takže asi shoda náhod :confused: má vyrážku na tu se asi nic nedává že?
15. pro 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Hezke ranko,
ty brdo, tady je asi -12,5stupne...a to jsme meli jit v pul desaty s Verunkou k zubari...prihlasit ji a aby si to tam okoukala...tak to budu cekat, jestli to klesne aspon na -6, jinak to musim zrusit... by mi chudinka venku umrzla...

Martinko, jdu dodelat k capce copy, pak hodim foto a ty mi pisni adresu... snad se ti bude libit...
16. pro 2010 v 07:22  • Odpověz
autor
Marti, tak tady je capka....snad se ti bude libit...
16. pro 2010 v 08:27  • Odpověz
jÉÉÉ ČAUTE KOČKY :grinning: :grinning: :grinning: narazila jsem na caki krásné čepičky a ta mě sem dovedla :wink: to je fajn že jste se vrátili na MK!!!!!! tééééda vám ty prckové rostou!!
16. pro 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky.....tak se jdu na týden rozloučit....zítra brzo ráno frčíme do Prahy, abychom tam na osmou byly...doufám, že nebudou nějaký závěje !!! Za chvíli půjdu balit....ať vím, že mám všechno.... ale snad jo...už to pytlíkuju dva dny !!! Tak snad to zas v té nemocnici přežijem..... a uteče to !!!
V pondělí na nás myslete.....teoreticky by měla jít Kačenka ráno na sál (ale uvidíme, jak bude plno). Doufám, že nebudeme mít na pokoji nějaké řvoucí dítě....nejradši bych byla sama, ale dát zase 5tis, za nadstandart, je pro nás dost....tak to snad přežijem !!!
Kačulka právě usnula....prďolka moje....před chvílí se mi poblinkala....tak jsem jí musela celou převlíknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě přidávám fotky té poseldní roznožky, kterou má....dál už to nepůjde !!! Jsme s Honzou říkali, že my bychom takhle nevydrželi ani 5 minut !!! a to má už na každé nožce 950 g. Je to moje holka silná jak silnice :wink:

Jo a market...........u nás je momentálně teď -14,5...........ráno byla dvacítka.....a v noci - 25.....brrrrrrr !!!!
16. pro 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
@nikane Verunko, mooooc na vas budu myslet...mam na tebe tel.c., tak ti pisnu ju...
a Kacenka je kocicka statecna...ty brdo...beruska, jeste chvili a ma nozicky v provazu...beruska statecna...
takze to tam zmaknete, at to rychle utika a budeme cekat samy dobry zpravy...
16. pro 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj
@caki krásná čepička já už jsem jí skoro všem ukázala i manželovi se hrozně líbí říkal že jsi šikovná :wink:

@nikane Verunko budeme všichni mooc mooc držet palečky určitě to bude dobré,Kačenka je holčička šikovná a statečná a máte ode mně všechen obdiv fakt,zrovna jsem Kačulku ukazovala manželovi říkal že je fajná
Jinak my byli včera dokoupit dárečky a nějaké jídlo a máme nakoupeno
Teď dáváme světýlka na balkon a odpo se chystáme ven :wink:
16. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
Hezke odpoledne vsem.
Byla jsem dnes u doktora, vcera jsem nepochodila - neordinoval. Vubec jsem se mu nelibila, poslechl me, probouchal mi zada, prohmatal bricho. Nabral mi krev a udelal mi vyter krku. Manzelovi napsal osetrovacku, pry mam okamzite mazat do postele. Manzel se samozrejme hned uvolnit z prace nemohl, takze prijede nejdriv o pul 4. Musi dodelat rozpocty, aby mel cisty stul. Nejvic me opet nastvala ma mamka...vidi, ze je mi zle a stejne mi oznami, ze odpoledne nebude doma. :frowning2: No jo, u nas se skace jen okolo me sestry a svagrovky. :frowning2: Takze jsem u ni byla od pul 9 a o pul 12 jsem jela domu. Nejrdiv jsem se stavila v lekarne a koupit jeste pecivo, at mame co jist. Deticky jsou nastesti hodny, tak to snad zvladneme, ale moooc se tesim do postele. Snad se pres vikend vykuryruju... potrebuji jeste nakoupit nejaky darky. :unamused:

@nikane Moooc drzim palecky. Kacenka je kocicka statecna, urcite vse zvladneme. Doufam, ze nam Market pak poda nejake info...zda si napisete. :slight_smile: Takze stastnou cestu do Prahy a tfuj tfuj na pondeli. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@caki opet nadhera. Jak dlouho ti jedna capka trva? Koukam, ze uz to mas paradne zmaknuty. :dizzy_face:
@pehaka Nazdarek. To jo... rostou nam pred ocima. Ten tvuj maly model je taky k sezrani!!!! :grinning: :dizzy_face:
@slunickoseznam.cz Ty si pilna. Ja si vsechny dodelavky planovala na tento vikend... nemoc me docela zaskocila. :angry: :confounded: :unamused:
16. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
@slunilibu ahoj libu, pani, teda, tak at je brzy lip...snad leky brzy zaberou...
no, jedna capka mi ted trva tak jeden vecer, ale to u toho fakt sedim...a spat chodim kolem pulnoci...
ozvaly se mi dalsi holky, takze mam delat asi pet capek...pak pro Natalku od Marti a pro Sarinku...
16. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz
@slunilibu Libuško ať jsi bzo fit je fajn že máš hodné dětičky :wink:

@caki Market ty jsi tgeda šikulka a vyděláš na tom aspoň něco?Ale nedivím se že chce každý čepišku protože jsou fakt úžasné a ty budeš naše pletací teta tak jak poroste Naty hlava tak teta caki bude háčkovat až do školních let :grinning: :grinning:
Jinak včera jsem si koupila zásoby lambrusca
Dneska jsme s manžou věšeli světýlka na balkón,pak šel manža na chvíli do nové práce a my s Naty šli na procházku Naty spala 2 hodiny a ja zašla i něco nakoupit a koupila si jmelí a vánoční hvězdu a svíčku do vánočního svícnu tak už nám chybí jen stromeček a ten bude v sobotu,došly ještě nějaké dárečky :wink:
16. pro 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky,
my dneska v 9h vyrazily do Prahy, musela jsem něco vyzvednout a pak jsme šli s kamarádkou do dětskýho koutku,domů jsme vyrazily až v půl 5,tak že než jsem dojela,zpacifikovala Naty, tak je večer. Ještě jsem udělala rumový koule a nalila si vínko a už si dám jen nohy nahoru.
Manžel má dnes firemní večírek,tak jsem slaměná vdova,ale někdy je to fajn :grinning:

Markét čepička nádherná, penízky pošlu snad ještě dneska nebo zítra nejpozději :slight_smile: . Určitě se bude švagrovce líbit.

Libuško ať se brzy vyléčíš a je ti dobře!!

jé čauky pehuš jak se máte se Sebíkem? Co druhý už na něm makáte? :grinning:
16. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz
@nikane moooooc budeme držet Kačence palečky,určitě vše zvládnete a dopadne to dobře!!! Je to beruška statečná teda, když vidím ty fotečky a vypadá fakt spokojeně :dizzy_face: . Budeme čekat na dobré zprávičky.
16. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, ja doufam, ze budes spokojena...ale Veru sedi...a ma taky obvod kolem tech 45 - 47cm...
ja opet sedim u hacku :D :D :D a par veceru jeste asi budu...
zitra razime s kamaradkou vecer na zumba party v 80.tych letech...kostym je povinny, tak se fakt tesim..jet o dvouhodinovaka zumby...a pak asi zajdeme nekam s kamaradkou posedet...kdyz ty manzove hlidaji :D :D :D

16. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz
@mar26 čauky :wink: ne to aniu náhodou jeden raubíř mi stačí...:grinning: momentálně jsme pořád nachcípaný takže bezva...:frowning2: už bych nejraději měla jaro zimu ráda nemám a když vidím jak malej furt nudlí a kašle...no děs :cry: Natka už je veliká holčička!!! pěkné fotečky!
@nikane i my se přidáváme a držíme pěstičky aby vše dobře dopadlo!!
@slunilibu tak jak je?? už je ti líp??
@caki ty čepičky máš vážně nádherný jsi fakt šikulína že si se to naučila sama!

a co jak se všichni těšíte na vánoce? už máte dárečky?? určitě už máte napečíno co?? :wink:
17. pro 2010 v 10:53  • Odpověz
@caki tak čepička je doma :slight_smile:,děkuju moc za fofr,a je mooooc krásná :dizzy_face: a penízky máš na cestě
17. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
ahoj holky
marti, tak to jsem rada, ze se ti libi...
@pehaka moc diky, ale nic na tom fakt neni :D :D :D
a ja myslela, ze jste chteli druhy ditko brzy po prvnim :D :D :D
17. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz
@caki no tak 3 roky minimálně rozdíl takže stále čas..ale uvidíme jak to bude finančně..mám něco v plánu a dneska manžela povýšili v práci tak mám velikou radost :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz
@caki nám plete čapky mamky a vím jaká je to práce - teda háčkuje - člověka to prostě musí bavit! a jak jde vidět to to jde vážně od ruky!
17. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz
@pehaka povýšení před vánoci potěší :slight_smile:

Markét jsi fakt šikulka

Naty měla dneska letecký den, převrátila se v pokojíku s křesílkem rovnou na topení a na ostrou hranu a rovnou nosem,nejdřív jsem myslela,že ho má zlomený,to bylo pláče,krev jen trošku. Hned jsem volala dr. říkala, ať počkám hodinu,jak se to zabarví ,nateče a kam přesně spadla,no naštěstí to nebylo úplně rovně,ale trošku zboku nosu,má to ale sedřený,nateklý,naštěstí jen červený ne fialový a podlitý,tak dobrý. Uklidnila se teda fakt rychle a pak už byla v pohodě.

jinak kdybyste někdy chtěli číst nějakou knížku o dětech, tak Nejšťastnější batole v okolí je super. Jsem v půlce a jsou tam bezva rady jak na vzteky, vzdory, jak chápat vůbec jejich chování teď,moc se mi líbí jak je napsaná a už využívám pár rad a funguje to :slight_smile:

17. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.