• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Ahoj zlatíčka! Nestíhám nic..ty Vánoce mě zabijou:slight_smile:

@caki Jsi moc šikovná, pamatuju jak jsi na skypu začínala s háčkováním a už jsi táááák dobrá nejlepší!!

@mar26 ježiš..no snad jí nic nebude a nosík bude v pořádku! JJ o nejšťastnějším batoleti jsem slyšela..jen kdyby to chtěl někdo i za mě přečíst:D

@nikane Malá je krásná i s těma závažíčkama:slight_smile:

@slunilibu Řekla bych ti, pořádně se vylež, ale se dvěma dětma už to asi nejde..tak se hodně rychle uzdrav!!

Holky já jsem třídila staré fotky a našla jsem toto:D Koukněte se na to..u nás se prostě Makemybabies prostě fakt TREFIL..jsem z toho v šoku, ale fakt je to celej Ondra..sice asi až bude starší, ale uznejte, že mu je fakt podobný :confused: :confused: :confused: Dělala jsem to v době, kdy jsem ho ještě vůbec nečekala..mám i holčičku:D
17. pro 2010 v 18:49  • Odpověz
@mar26 TEDA HLAVNĚ ŽE TO NENÍ NIC VÁŽNÝHO ASI MÁ NATÁLKA RÁDA ADRENALIN...ALE NEBOJ U NÁS UŽ BYLO LETECKÝCH DNÍ...TŘEBA KDYŽ MLADEJ NEDÁVNO LÍTAL PO POSTELI KDYŽ JSEM HO SPATŘILA LETĚLA JSEM K NĚMU A ON JAKOŽE DĚSNÁ SRANDA A UDĚLAL KROK DO PRÁZDNA HLAVOU TO VZAL O STUL NO MYSLELA JSEM ,,ŽE SE ZABIL... :confused: JEŠTĚ ŽE JSOU GUMOVÝ A NEŽ SE MALÁ VDÁ NOSÍK SE JÍ ZAHOJÍ!!!
A DÍKY ZA TIP NA KNÍŽKU ZROVNA JSEM NA NĚCO PODOBNÉHO KOUKALA :wink:
@mes TY JO TAK TO JE VÁŽNĚ NÁŘEZ!!!!! CELEJ ONDRÁŠEK!!!UKAŽ I TU HOLČIČKU :wink:

JÁ UŽ MÁM NA VÁNOCE VŠE NAKOUPENÝ TAK UŽ MÁM POHODIČKU - VEČER S MANŽÍLKEM OSLAVÍME POVÝŠENÍ A ZÍTRA DALŠÍ PEŘBIČKA..:slight_smile:))
17. pro 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky moc nestíhám jako všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vánoce klidu a míru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mes tak to je nářez :grinning: :grinning: :grinning: hustý fakt ta podoba je neuvěřitelnáááááááááá :confused: :sweat_smile: :grinning:
@mar26 ty brdo to jsou někdy situace co :frowning2: hlavně že je malá v pořádku...ale asi musela plakat beruška :frowning2: díky za tip sknížkou
@nikanemalá v postýlce je kouzelná...a držéme moc palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
@pehaka gratulace k povýšení :grinning: :wink: super my asi budeme slavit výpověd :grinning: :grinning: ale ted má dovču a celé Vánoce s námi bude doma :dizzy_face: :dizzy_face: také už máme vše i stromeček :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
@pehaka
@murynka že jo? Já čučím jako blázen, už jsem na to zapomněla..a ta podoba..se tu s manžou smějeme..i ty vlásky trefili:D Jo a holčička by vypadala takhle
17. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz
Hezky vecer vsem.
Koukam na Star Dance a u toho jsem vystrihovala betlem. Vcera jsme ustrojili stromecek. Mam ozdobenych i par vetvicek, uz mi schazel jen betlem. :slight_smile: Vcera se mi udelalo az moc dobre... ale dnes pres den mi bylo zase hur. Jiricek se na vecer paradne rozchodil... tapal tu porad dokola, cely nadseny. Uz nepada... kdyz si neni jisty drepne si na bobek. :slight_smile: Manzel je s mym tatkou v narodnim divadle na Cechomoru. Jeli vlakem, stavili se u Pinkasu na veceri a pak v nejake kavarne na kaficku. :slight_smile: Jsem moc rada, ze jel a ze si to tak uziva. :dizzy_face:
@mes neuveritelna podoba. to je bomba. :slight_smile:
18. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
@mar26 jejda, takze mela Naty letecky den. Hlavne, ze se ji nestalo nic horsiho. Preji ji brzke zahojeni odreniny a rychle vstrebani modriny. :dizzy_face: Mne dr rikala, ze mekky tkane rychle natykaji. Sama jsem to zazila u Jiricka.. :sweat_smile:
@caki jaky byl maraton a nasledne posezenicko?
@pehaka chvili dobre a pak hur...strida se to jak na houpacce. doufam, ze v pondeli uz budu fit. nemoc se mi vubec nehodi... :sweat_smile: Zavidim, ze mas vse nakoupene. Ja ne... uz mesic resim, co oboum rodicum. Mam jen fotoknihy, kazdymu jeste malickost...ale co. :rolling_eyes:

Vsem vam moc dekuji, ze jste na me myslely... snad se dam brzy do poradku. :wink:
18. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: Dobré nedělní ránko přeju :slight_smile:

Jdu se s vámi rozloučit. Dneska balíme a zítra frčíme už tradičně na svátky s rodinou. Pokusím se nějak propašovat na net a ještě nakouknout ale pro jistotu.

Všem krásné pohodové Vánoce, užíjte si Ježíška s maličkýma a s rodinama, klidné svátky a v nocém roce ať vás čeká jen to nejlepší!

Zatím papa
19. pro 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahojda holky...
jejda, marti, tak to me mrzi, ze natalka bourala...Veru bourala dneska...ael ne asi tak osklive...
spadla primo oblicejem na rozdelanou kostku, kam se vkladaji ruzny ornamenty, tak ma sedrenou bradu a tvaricku..ja nejdriv pako prej, pojd, nic to neni, vyskoc a dobry...tak se sla pritulit a najednou koukam, ze ji tece krev...ale prestala brzy plakat, tak dobry...

libu, zumba party dokonala...fakt super sranda...prvni hodku pojala fakt uzasne jako spartakiadu, super pisnicky od michala davida a tak...a druha uz byla klasika zumba pisnicky...ale fotky budou stat za to, pak je pry hodi na face...tak uvidim... :D

jinak hackuju o 106...jeste 3 na "kseft" a pak uz hura holky na vas... :D :D :D

a jinak se u me usadil naky bacil :( boli me v krku aspousti se mi ryma... :( tak doufam, ze to brzy pomine...dneska jsem se prave prolivala hotdrinkama, tak uvidim... :(
19. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

caki ty jedeš jak drak :slight_smile: a ať je brzy líp, manžel s tím válčí už skoro 14dní a ne a ne se toho zbavit :unamused:
jéé Veru má taky bebí :unamused:. Já žasnu,jakou mají děti schopnost rychlé regenerace,včera neměla nos ani nateklý ani červený, jen strupy a dneska zase lepší,už to vypadá úplně v pohodě :slight_smile:

libu to je dobře,že je líp

sali ty si užij krásné Vánoce u příbuzných :dizzy_face:

mes teda neuvěřitelná podoba :fearful:
19. pro 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky tak Verunce(Nikane)se splnilo vánoční přání a ze sálu jí přivezli Kačenku sádrového trpaslíčka hurááá :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
@slunickoseznam.cz jupi jupi jupi...tak to mam velikou radost...tak ja jdu Verunce taky napsat...
20. pro 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Jeste prosbicka, nemate nektera cestu do DM? shanim uz hrozne dlouho a marne takovy silikonovy gumicky pro Verunku do vlasu..jsou to takovy ty gumicky, jak maji ve vlasech barbiny...uplne pidi...tady je meli fakt snad jen jednou...
Nemohla by jste mi ji nektera proooooosim koupit?????? je jich tam asi v tom pytlicku 100...a stoji to kolem tusim 40,-
20. pro 2010 v 15:26  • Odpověz
To je ten nejkrásnější dáreček Verunka musí být moc šťastná
Já si pustila svatební dvd a celé jsem ho přebulela,vzpomínky..dneska je to 5 týdnů a pořád to stejně bolí a hrozně se mi stýská zase na mně přišla nějaká depka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Manža je doma a nemusí do druhé práce tak jsem ráda akorát že je nemocný tak s náma stejně není at nás nenakazí
20. pro 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahojda vsem.
@slunickoseznam.cz To je skvela zprava. Mam radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@caki Asi vim, ktere myslis...ale ja sem je u nas v DM snad ani nevidela. Mam tuseni, ze jsem je terezce kupovala v rosmanovi. :astonished:
@slunickoseznam.cz Nesmutni, ale ono se to lehce rika a hur dela. Kord v tomhle vanocnim case...clovek je melancholicky. :pensive: Ja sem na manzela taky bacil prskla.... ted si sel lehnout. :unamused:
20. pro 2010 v 17:07  • Odpověz
@caki já tam půjdu zítra,mrknu a dám vědět :slight_smile:
Hurááááá Kačenka nemusí na operaci,to mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: ,krásný dáreček k Vánocům :dizzy_face:

jinak hezký večer všem :slight_smile:
20. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, jsi zlato, mooooc diky...

@slunilibu v rosmanu tady u nas na me koukali jak na zjeveni co to prej chci... :D :D :D :D
20. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz
autor
Krásné ráno...

@mar26
@slunickoseznam.cz Natálkám vse nej nej k dnesnímu svátku... :dizzy_face:
21. pro 2010 v 08:47  • Odpověz
@mar26
@slunickoseznam.cz

milé Natálky vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku!! :slight_smile: ať jste pořád takové pohodové hodné holčičky :slight_smile: :dizzy_face:
21. pro 2010 v 10:37  • Odpověz
@mar26 a @slunickoseznam.cz Vasim holcickam vse nejlepsi k dnesnimu svatku. Hodne pohody a usmevu. At vam delaji jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky, Naty mooooc děkuje,my od rána nebyly doma,tak píšu až teď

caki ty gumičky neměli :unamused: ,ještě jdu pozítří do líp zásobenýho DMka tak se ti mrknu tam :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
@mar26 Marti, v pohode, kamoska mi je uz sehnala v HK v DM, tak dobry, jsi moc hodna...treba az dojdou, zas budu otravovat :D
21. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz
krásný sváteček místním Natálkám... :grinning:
21. pro 2010 ve 20:41  • Odpověz
taky přeju Naty od sluni vše nej k svátku :dizzy_face:

já teď udělala tvarohový miništoly,tak jsou v troubě,ještě je pak obalit v másle a cukru až se upečou a mám hotovo :slight_smile: , teda ještě mě čeká ve čtvrtek dopoledne komplet úklid,ale to se už zmákne
21. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz
Hezky vecer vsem. :wink:
@mar26 Marti me ve ctvrtek ceka vanocka... a taky uklid. :slight_smile:
Ted jsem udelala par vosich hnizd...zitra budu pokracovat. :slight_smile:
21. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme z domova !! jsem ráda, že vám Kačka dala vědět..... Já jsem z toho ještě teď v šoku. V pátek po přijmu mi řekli, že se Kačenka bohužel v pondělí na sál nedostala, takže asi až v úterý, tak že si v klidu v pondělí odbydeme pediatra, zajdem na sono a bude. No v pondělí moje prďola nějak stávkovala s jídlem a jedla naposledy v šest ráno a pak vůbec nechtěla....tak jsem jí nenutila a v půl osmý byla vizita a byla v pohodě,tak říkali, že teda zítra (jako v úterý) a najednou v osm přiletěla sestra, že se našemu dr. podařilo Kačenku vmáčknout ještě do programu, tak že už nemá jíst. No mazec.......... já čučela ....zavolala jsem jen Honzovi...nikomu jinému, protože by mě akorát každý pak psal a vola a stresoval ještě víc. No tak jsme čekaly.....přišel pediatr, ten jí uschopnil......pak, že máme jít na sono....tak jsme šly a tam mi dr. řekl, že je to pořád blbý...že jako nic, no tak jsem byla nešťastná, že je to v háji a že se to nepovedlo....bulela jsem jak želva...no už jsem s tím byla tak nějak smířená !!! No ale dopoledne utíkalo a stále se nic nedělo...Kačulka byla moc hodná...už jsem jí mohla odvázat, dostala normální postýlku, ale spinkala u mě na posteli...a fakt celé dopoledně prospala ani neplakala hladem...a ve 12:10 pro ní přišly ( takže 6 hodin bez jídla), že už jde na sál....celý ten zákrok pod narkozou trvá asi jen čtvrt hodiny...no ale utekla asi hodina a přišla k nám sestra zkontrolovat toho chlapečka od nás z pokoje, tak jsem se jí zeptala, jestli neví, jak na tom Kačenka je a ona říkala, že už tam teď povezou další holčičku, takže máme určitě trpaslíčka...když už to má Kačka za sebou.....no ale nebyla si jistá, já byla nervní jak pes. A najednou se objevila znova ve dveřích s palcem nahoru a říkala...Tak trpaslíček je už na jipce a dospává...Holky já bulela jak želva a krokodýl dohromady, to si ani neumíte představit jakej balvan ze mě v tu chvíli spadnul !!!! Hodinku tam ještě byla a pak už jsem slyšela, že si jde sestra na jipku pro to miminko....a přivezla mi jí.....vůbec neplakala, byla trochu ještě mimo a klepala se, ale zlatíčko to bylo. Mohla jsem jí dál i dokonce hned napít.....to jsem myslela, že mi to prsino sní...!!! ale mohla jsem jí dát jenom trošku a to pak trochu plakala, ale hned usnula !!! Pak prospinkala skoro celý den.... odpoledne se vítězoslavně pokadila....což byl problém...jelikož má tu sádnu až podpaždí a její hořtice je celkem zrádná a nebezpečná, ale to se ještě dalo....zato večer to byl mazec. Nejdřív nemohla usnout.....plakala, tak jsem jí daly čípek a pak jsem jí v noci chtěla přebalit (taky to není žádná sláva...) a cítila jsem, jak se to klouže a ona byla zase pokakaná (a to předtím kakala jednou za 4 dny a najednou 3 dny za sebou a ještě teď 2x denně) tak to už jsem volala sestru a krásně jí to tam zateklo. Ještě že jí druhý den tu sádru upravovaly a vzadu to nejhorší odřízly a přelepily novou čistou sádrou. Když po operaci přišel nás doktor, tak mi říkal, že to mám od něj k vánocům....takový krásný dáreček....že sice ta kyčel tam nebyla ale šlo to nahodit a drželo to v téhle poloze, tak šup do sádry. Pak ráno byla nejdřív vizita s panem docentem Chomiakem, tak ten jako že dobrý no, a pak ještě přišli všichni doktoři s panem profesorem Dunglem (prý fakt kapacita) a ten když viděl ty snímky ze zákroku, tak dokonce řekl, že to vypadá "velmi" dobře a to jsem teda fakt potřebovala........to byl úžasný pocit, že to nevypadá, jen jako tak dobře, ale velmi. Takže teď za 6 týdnů sundání a nasazení třmínků !!! Ale heuréka.....tohle už zvládnem....sice si jí trošku počůrá, pokadí a bude mi smrdět jak odpadkový koš, ale nevadí...tak jí navoním hlavně, že to takhle dopadlo !!!! Sice dr. říkal, že ještě není úplně vyhráno, ale je to na nejlepší cestě !!! Takže my už máme letos na vánoce nadělíno....nic víc už nechcem !!!! To nejcenější jsme dostali......Kačenku.........a ještě k tomu na úspěšné cestě za zdravíčkem bez operace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. pro 2010 v 08:41  • Odpověz
22. pro 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Verunko, jupiiiiiiiiii, mam hroznou radost a tvuj prispevek mi uplne tlaci slzy do oci...super..ted uz je vse na vyborny ceste...
Kacenka je hrozne statecna holcicka...ted uz to pro ni bude "brnkacka" a tech 6 tydnu v sadre urcite rychle utece...
22. pro 2010 v 08:52  • Odpověz
Markétko děkujeme !!! Teď už to nějak zvládnem......sice pláče hlavně při spaní a probouzení, protože se nemůže protáhnout, ale to přejde....zase jde jenom o zvyk !!!! Ptala jsem se i vrchní sestry, jak to pak je, když jim tu sádru sundávají, že je to musí pak hrozně bolet...a ona říkala, že teda pláčou, to je jasný, ale že začnou těma nožičkama hned mrskat !!! Tak to pak je dobrý. Pak už je to hospitalizace na jeden den....jeden den jí sundají sádru, nasadí třmínky, druhý den zkontrolují, udělají rentgen a jdem domů, tak to už bude v pohodě !!!! Zlaté třmínky........s těma už to bude brnkačka !!! Už aby to bylo......ale určitě to uteče..........sice se mi moc nevleze do kočárku, ale nějak to zvládnem !!!!!
Tak jdu konečně dát vyprat........musím žehlit.............uklidit........možná přijedě i naše doktorka..........a konečně bych mohla navodit doma trochu těch vánoc......... :wink:
22. pro 2010 v 09:08  • Odpověz
@nikane Verunko obrovska gratulace k sadrovemu trpaslickovi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kacenka to zvladne, zvykne si a 6 tydnu utece jako voda. Jste holky statecne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mam z vas obrovskou radost. :slight_smile: :dizzy_face:

Ja sem rano dopatlala vosi hnizda, mam jich 55. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne, aby to nekdo jedl... :grinning: sidila jsem cukr kde se da a jak nejvic sem mohla...nesnasim preslazene cukrovi, brr. Ted se chystame do globusu na nakup. To bude mela... :grinning:

Krasny den vsem.
22. pro 2010 v 09:16  • Odpověz
@nikane mám z vás radost holky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!krásně jsi to celé napsala..je vidět že moc lidí drželo palečky!!!hezký dáreček k Vánocům :dizzy_face: :dizzy_face: 6 týdnů uteče jak nic .. :wink: opatrujte se!!je to šikulenka :slight_smile:
22. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.