• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Ahoj holky zdravím
Natálka všem moc děkuje za přání k svátku :slight_smile:
A dodatečně přejeme Natálce od Mar všechno nejlepší k svátku
Dneska mám nějakou lenoru a nic se mi enchce dělat Naty teď usnula
22. pro 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Libusko, hroooozne moc dekuju za pohled - prání...taaaak dlouho jsem nedostala klasickou postou prani...moc dekujeme
22. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz
@caki Markét, není zač. :slight_smile: Jsem ráda, že vás to tak potěšilo. :dizzy_face:

Přeji kráný den všem. Já se teď nasnídala a jdu uklízet. Mám toho dost... :grinning:
Jiříček měl včera bourací večer...spadl na pusu a rozkousl si horní ret + asi natrhl dáseň nebo uzdičku, přesně něvím. Krve jako z vola a nešlo to zastavit. :unamused: :cry:
23. pro 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
@slunilibu ahoj libu...pani, teda, chudak jiricek...veru bourala rano...spadla celem na stul...zakopla...tak ma modrinu jak prase...no jono...a navic se nak blbe vyspala, tak je protivka...
ja dala varit veci na salat, "vykydala" mys a odpol. budeme strojit stromek, jestli teda vymyslime, kam ho dame...protoze maly stolek mame jen jeden a na naem je mys.. :D
23. pro 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky chceme vám popřát s Natálkou šťastné a veselé Vánoce,spoustu dárků pod stromeček,ať jsou dětičky hodné a do příštího roku hlavně hodně zdraví,štěstí,lásky a hodné a veselé dětičky,jsem ráda že jsme zase tady všechny :wink:
Jinak já už mám hotovo uklizeno,medovník už je v lednici,manža až dojde z práce dodělá salát
Zítra jedeme za ta´tkou na hřbitov mám pro něj jmelí a takového látkového andělíčka a pak vezeme dárky Jirkovým prarodičům a pak dostane Naty sváču a můžeme večeřet a počkat na ježíška
Takže si to mooc užijte zítra,já už sem asi nepůjdu chci vypnout noťas a věnovat se rodině a v sobotu a neděli jdeme na oběd k babičkám takže nebudem doma tak se mějte hezky a těším se až budete referovat co donesl ježíšek a jestli byly děti hodné
A jinak koukám že samé bourání a úrazy,nestrašte mně že mně to taky čeká :astonished: :grinning:
23. pro 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
Hezky vecer...
my prestehovali obyvak, mame tu ted toooolik mista... mys sla za sedacku a stromecek uz krasne svciti na svem miste...veru ho obchazi a kouka na nej, tak jsem zvedava, co bude rikat, az tam budou zitra darecky...
salat mame hotovy, takze zitra jen udelam hrachovku, k obedu manzovi klobasy a k vece ja klobasy a manza rizek...uz se moc tesim...takze zitra uz jen relax...taky mame v planu hrbitov, chci rozsvitit babicce s dedou a pak prochazka a u nas uz po svace darecky, protoze Veru chodi spinkat uz v tech sest...

ja se tu sice zitra otocim urco, ale uz ted vam preju krasny svatky, uzijte si rozzarene ocicka deticek a at vam vse krasne klapne...a do noveho roku si urco jeste poprejeme...
23. pro 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky,
my včera byli celý den u tchýně, teda přes Naty spaní vyrazili na Staromák na svářo a nějakou dobrotu,bylo to super,i když se Naty vzbudila,tak vydržela krásně v kočárku a koukala.
Dneska jsem ráno vařila věci na salát,ještě jsme uklízeli, pak jeli k švagrovi a švagrovce a neteřím odvézt dárky,pak k našim pro vánočku a taky předat dárečky,dorazili jsme ve 20h fofr koupačka,uložit Naty ,pak dodělat salát,no a jsem ráda že sedím :grinning: . Zítra už chci větší pohodičku,tak snad....

sluni jj bouračky tě taky čekají :sweat_smile:

i u nás ještě jsou,ale ne tolik jako dřív,ale jsou

já vám popřeji krásný Štědrý den, ať je vše dle vašich představ,užijte si to v poklidu jak jen to s dětma jde,ať jsou všichni spokojení a šťastný. U nás se už těším na jéééé :dizzy_face: ,jak je ze všeho nadšená a udivená :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
Krásný večer.
Já teprve teď dělám salát... :sweat_smile: Ve 21h jsem přijela s Terezkou z Prahy. :grinning: Procházku jsme si náramně užili. Terezka byla nadšená ze světýlek a stromečků. :dizzy_face: Vůbec neřeším v kolik půjdu spát, ráno se dospím. Teď jdu ještě umotat vánočku. :grinning:

Všem Vám přeji nádherný Štědrý den, plný pohody, lásky, radostí z dárečků a dětských očiček plný překvapení a údivů. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 23:02  • Odpověz
autor
Tak ja ted dozehlila...ale do konce roku nechci pradlo a zehlicku ani videt...vanockovy testo v pekarne uz se taky pece, tak bude mit manza snidani...
zatimco ja byla cvicit, tak on vydrbal sedacku a jeste pridal svetylka na stromecek....takze zitra chci taky klidek...a fakt zitra na vse prdim...jen nandam cukrovi a udelam bastu :D :D :D vic at ode me nikdo neceka :D :D :D
23. pro 2010 ve 23:19  • Odpověz
Přiji vám všem krásné vánoce..:grinning: užijte si si dětská rozzářená očička já už se nemůžu dočkat.. :grinning:

a jinak jste teda všichni šikulky..já to mám bez práce slavíme štědý den u mých rodičů páč mi máme malinký byt a to by nebylo pro malýho žádnýho překvápko..:grinning: tady má velkej strom - do obýváku celej den nesmí až večer se zvonečkem...to bude nádhera ,doufám, že se mu to líbit..:grinning: no důležité je ,že nás tu bude hodně..:grinning: a bude mít okolo sebe lidi kreří ho milují..:grinning:D moc se těším..:grinning:D přeji i vám krásný den!
24. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
@mar26 vše nejlepší k narozeninám milá martinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:25  • Odpověz
Jé Markét ty práskačko :grinning: ,děkuju moc :dizzy_face: ,poslední narozky co začínají na 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Marti, taky přeju vse nej nej...jojo, mame posledni rok s dvojkou vid... :D
28. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz
@mar26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a jsme musela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jsem ti chtěla psát smsku ale neměla jsme nějak čas :confounded:
28. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz
@mar26 krásné narozeniny! :wink:
28. pro 2010 v 15:34  • Odpověz
Marti dodatečně vše nej nej k narozeninám a tady je prá foteček z vánoc
29. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz
Krásný Nový rok všem holčiny...........ať je lepší, než ten letošní !!!! Hodně zdravíčka.........štěstíčka........lásky ..........a svěžesti !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přejí Nedomáci :wink:
31. pro 2010 v 19:19  • Odpověz
vše nejlepší do nového roku holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zdraví,štěstí,lásku a spokojenost!!!
31. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
Tak i já se přidávám a přeju jen to nej nej do Nového roku a jsem moc ráda, že jsme zase tady dohromady...takže jen a jen krásný dny v roce 2011.
31. pro 2010 ve 23:20  • Odpověz
Taky se přidávám holky a přeji krásný rok 2011 plný zdraví,štěstí,lásky a spousty krásných zážitků a ať jsme tady na konci roku pořád všechny :wink:
1. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
Krásný rok 2011 ... prožitý jen ve spokojenosti, zdraví, lásce a ať nám všem detičky dělají jen radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mar26 Dodatecne vse nejlepsi k narozeninam. :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahoj holcinky, tak jak jste proziliy vanoce???? U nas vedl stromecek, hlavne, ze porad sviti...vzdycky, kdyz rozsvitime, to je nadseni...to je super... :D a jeste teda sanky, na tech chtela tahat i po parketach :D
5. led 2011 ve 14:13  • Odpověz
@caki :grinning: :grinning: :grinning: u nás také super stromek mega nadšení pak kočárek s panenkou :grinning: :grinning: stromek jsem dneska odstrojila moc padal :frowning2: topili jsme v krbu a to tepl,o nic moc :unamused: ale Vánoce byli super ted už chi aspoň jaro :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2011 v 18:15  • Odpověz
Ahoj u nás je stromeček strašně in,pořád je pod ním a tahá za baňky :grinning: :grinning:
Jinak mi nový rok přinesl práci takže od února jdu na poloviční úvazek do práce a manža bude s Naty a i manža jde od února do nové práce tak snad nám ty změny přinesou štěstí
Naty dostala od ježíška nočník a je strašně šikovná kaká jen na nočník a od rána do 13 hodin měla suchou plínku :wink:
5. led 2011 ve 20:26  • Odpověz
Ahojda.
My jsme si vanoce a dalsi dny uzili maximalne naplno. :slight_smile: Stedry den byl paradni, radost z darecku velika. :dizzy_face: U Jiricka frci auta....dostal 3. :slight_smile: U Terezky stolecek na kresleni, knizky a hracky malyho. :grinning:
Pak jsme byli tyden na horach....tam jsme se vyblbli paradne. :dizzy_face: Jiricek byl nadseny ze sankovani. Terezka bobovala a hrala hokej. :slight_smile:

@slunickoseznam.cz To je Natalka teda sikovna, az prekvapive. Bych nerekla, ze tak male dite tak rychle pochopi nocnik. :slight_smile:
@murynka Jee, to je skoda, ze uz nemate stromecek. :astonished: Ja si ho budu uzivat jeste minimalne 14 dni... :grinning:
@caki Jj, sanky....to je hitovka. :dizzy_face: :grinning: :grinning:
5. led 2011 ve 20:40  • Odpověz
5. led 2011 ve 20:41  • Odpověz
@slunilibu Libu já to taky nechápu ani nevím jestli ona to chápe hned na první svátek jsem si ráno posadila na nočník viděla jsem že začíná tlačit a vykakala se strašně jsem ji chválila a dívala celý den a asi po 4 dnech co jsem jí posadila na nočník tak se do minuty vyčurala,dávám jí co hodinu samozřejmě že i do plíny čurá a už se i pokakala ale jinak šikula strašně se směje protože nočníček začne hrát a já jí strašně chválím sedí si tam jak na trůnu samotnou mně to překvapilo,nečekám žádné zázraky ale aspon nemá dupku pokakanou a ušetřím plínky :wink:
Jo a všude je teď slyšet tata,tata,tata
5. led 2011 ve 20:47  • Odpověz
@slunickoseznam.cz akdo bude hlídat? :confused: ale gratuluji :wink: malá je šikula
@slunilibu mě to neva vždy jsem odzdobovali kolem 6...mě to přijde divný ho pak mít.. :sweat_smile: navíc jsem malé udělala místo toho stromku nový hrací koutek tak je nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super že jste si užili Vánoce i svátky tak to má být
5. led 2011 ve 21:12  • Odpověz
@murynka je to 6 směn za měsíc a budu si je brát když bude mít Jirka volno takže bude s malou nebo moje mamča o víkendu malá si aspon ode mně odpočine a já se odreaguju
5. led 2011 ve 21:16  • Odpověz
@slunickoseznam.cz tak to jo to je super gratuluji
6. led 2011 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.