• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
autor
ahojda.

@slunickoseznam.cz heled, tak to zavidim tu praci...me prace hrozne chybi...proto nechci hned druhy ditko po verce, ale az tak,az ji bude 5...na leto si chci vyjednat, jestli nechteji zaskok za dovoleny...veru uz bude velka, tak by ji zvladla pohlidat snad tchyne...tak uvidim...

je, my stromecek budeme mit taky jeste urco ustrojeny...Verca ho ma rada, kdyz sviti a navic mame v kvetinaci, tak ho tu stejne budeme mit do jara, nez pujde na balkon...kdyby jsme ho vratili do sklepa, tak je po nem...
tak my jeste tak do konce ledna, apk ho odstrojime...
6. led 2011 v 08:07  • Odpověz
@caki Market já už se do práce těším a jsem ráda že si na mně vzpomněli,pár směn zvládnu a aspoň budou nějaké penízky navíc k rodičáku a taky chci aby se o malou staral Jirka aby si to taky zkusil nějak to posledmí dobou fláká a s malou mi teď moc nepomáhal
Jinak dneska jsem se po dlooouhe době vyspala Naty vstávala jen jednou v noci :slight_smile:
6. led 2011 v 08:55  • Odpověz
autor
Me ted co Veru ji na vecu chleba s necim a pak to zapije jeste mlikem, tak chrni taky ukazkove...dneska spala od sesti do sedmy, takze mazec...kez by ji to uz tak zustalo...ale lezou ji dve stolicky ted najednou, tak toj e taky uzasny... :(
6. led 2011 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,

sluni gratuluju k nabídce práce :slight_smile:

caki tak to Veru spinkala luxusně,u nás od půl 8 do půl 9,ale večeří bobíka a předtím teda snědla od nás od večeře jeden a půl bramborový placky :grinning: -žroutík můj a snad ty stoličky budou venku,já se už netěším až polezou 5tky,ale ty doufám,až tak za půl roku

u nás Vánoce taky super a stromek odstrojíme o víkendu
6. led 2011 v 09:38  • Odpověz
autor
Marti, tak to ti natalka spi taky nadherne...toj e super...ja furt na neco tukam, abych to nezakrikla :D
no, veru je taky hrozny zrout...to mela chleba asi ve ctyri, pak vecerel honza, tak mu taky snedlajeste pulku chleba a v sest vymlaskla jeste 180ml mlika, tak chrnela jak spalek :D

no, stolicky, ma zatim total bily a natekly, ale ne a ne se proriznout :( ale basti takovy ty "polystyreny" kulaty pro deti, tak to ji hodne pomaha, jak je to tvrdy...tak je to lepsi...a prstiky v puse to jisti... :D
6. led 2011 v 10:03  • Odpověz
Ahojda. Jak se vsechny mate? :slight_smile:
12. led 2011 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky..........kam jste všechny zmizely????? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
@nikane Ahojda. Taky si rikam, ze sem nikdo nechodi? :cry:
Jak se mate s Kacenkou? Tydny vam hezky utikaji. Casto na vas myslim? :slight_smile:
My se mame celkem dobre. Jen ted bojuji s bolesti hlavy, uz tyden me poboliva. V patek jsem mela silenou migrenu. :frowning2: Jeste par dni pockam a pokud to neprejde, mazu k doktorovi. :frowning2: Dnes jsem se tesila na jogu, ze se protahnu a hodina odpadla. :angry: Terezka kasle, zitra s ni mazu k doktorovi. Jiricek potrebuje oockovat, tak to sfoukneme pri jednom. :sweat_smile:

Holky a nechodite sem proto, ze diskuze neni uzamcena? Muzeme jit do soukrome...pokud se bojite neco napsat do verejne? :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky Libuško :slight_smile: No jo....týdny nám utíkají krásně....... už jenom 14 dní :slight_smile: A doufám, že to bude dobrý !!
Zrovna dneska mi psala kamarádka, která včera nastupovala s malou na operaci, že jsou na pokoji s jednou holčičkou, která byla na tom zavěšení jako my....šla do sádry, sádru jí sundali, ale vypadlo to, tak šla na operaci...zase do sádry a teď se tam zase potkaly, protože jí to vypadlo i po té operaci, takže už jí tam dávali nějakou tyč a štěp z pánve .....no prostě hrůza pomyslet...a to má ta maminka ještě ke všemu k té malé dvojče, které je zdravé a s tou druhou takové trápení !!! Holčičce je už skoro rok od narození pořád jenom leží...fakt chuďátko...to se modlim, aby to měla Kačulka dobré !!!!

Tu migrénu ti vůbec nezávidím....ještě že to neznám (ťuk ťuk ťuk) ale nastydlí jsme byli doma snad všichni....vždycky tak třídenní rýma...bolest v krku...ale už je to snad pryč !! Kačenku čeká taky očko....ale až jí sundají sádru...tak dostane už třetí včeličku :wink:
A co sníh??? taky už u vás není nic??? tady to úplně roztálo...jen ty nahrabaný kopce u vrátek zůstaly :wink:
No jdu pokračovat v žehlení....zatím pááá :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:34  • Odpověz
autor
ahojik holky...
ja netusim, proc sem nikdo nechodi...aspon, ze si obcas pisneme na facebooku... :( no, tak klido se muze udelat soukroma skupina...nevidim v tom problem, tak to nekdo zalozte, ja vubec netusim jak... :slight_smile:
18. led 2011 v 16:23  • Odpověz
čauky,
my měli jet dneska s kamarádkama do koutku,ale Naty se ráno vzbudila s38 a začala kašlat,tak jsme doma a to jsme ráno měly mít i cvičení,kam jsem min.týden koupila permici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no nic. Tak snad to rychle přejde. Teď spinká,naštěstí chuť k jídlu má pořád a náladu taky jako vždycky.

nikane teda to je story s tou kamarádky holčičkou a teď to dvojčátko zdravý :unamused: ,taky moc mamkua si nevidí,když běhá kolem ségry,je to pak těžký. Kačulka bude určitě v pořádku a po sádrách bude už moct objevovat svět po svých :dizzy_face:

tady dneska od rána sněžilo,ale je kolem nuly,tak to stejně taje...no ještě pořád koukáme po nějakých horách,že bysme v únoru vyrazily,ale uvidíme,spíš možná na jaře na prodloužený víkend a já stejně šetřím na dámskou jízdu s dětma v Itálii,tak radši si to nechám na léto :sweat_smile:
19. led 2011 ve 12:57  • Odpověz
Ahojda.
@nikane Kacenka bude urcite v poradku a po sundani sadry bude moct zacit pomalinku radit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Te pani je moi moc lito...zivot je nekdy tvrdej. :pensive: Ja na migreny hodne trpela pri praci...doted jsem mela docela klid, ale to co prozivam uz tyden ... to je hnus. :angry: :frowning2: Ve ctvrtek jdu na masaz, pokud nepomuze, tak po nedeli zajdu k doktorovi.

@mar26 Jejda, tak na Naty sedl nejaky bacil. :unamused: Hlavne, ze je zatim spokojena. :wink: Tady nesnezi, ale prsi. Taky nic moc.

S Terezkou jsem byla vcera u dr. Ma infekci nosohltanu, jeji typicke. Napsala ji erdomed. Kasel malinko ustoupil. Vecer manzelovi odpadla u pohadky. Malinko hrala a ve 22h mela 38,2. Dala jsem ji ibalgin, do rana spala klidne. Dnes zatim jen zvysenka. Jirik dostal u dr vcelicku, pipl jen pri vpichu a pak uz nic. Borec. :grinning: Rano jsem ho postavila na vahu a ma 11kg. :dizzy_face:
Vecer jsem byla s kamaradkou na kavicce. Dala jsem si mnam salatek, 3 hodky jsme pokecaly a jela jsem domu. :slight_smile: Bylo to moc fajn. :dizzy_face:
19. led 2011 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahojik...

@mar26 jejda, tak snad bude Naty brzy bez horecky, ale hlavne, ze basti a ma dobrou naladu...

u nas uz veru zase taky basti, tak super, ale ty spodny dasne ma chudak porad tak nality a furt neco kouse, aby si ulevila...ale dvojka jedna dole je skoro venku a ty stolicky furt jen natekly a ne a ne se proriznout... :(
19. led 2011 ve 13:35  • Odpověz
Markét tak tady jsem ti vyblejskla teď Naty v čepce :dizzy_face:
@caki Verunka si ty zuby docela vyžírá viď? U nás se stoličky celý proklubaly vždy do týdne ,tak to bylo dobrý. Ať jí to moc chuděrku netrápí a jsou už brzy venku.
@slunilibu jé chudák Terezka,snad bude brzy fit!!

my byli na roční a očku min.pondělí,tak vážila rovných 10,5kila,pěkně přes Vánoce nabrala :grinning:,ale za těch 6měsíců o 1700g,tak to jde a vyrostla o 10cm,tak má teď 86 a to bych řekla,že byla ještě malinko skrčená. Taky mi teď vyrostla ze zimních bot,tak sháním nové. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
19. led 2011 ve 13:52  • Odpověz
autor
@mar26 jeee, Marti, diky za foto, Natalce slusi a tyyyyy jo, je to uz poradna slecna...
no, Veru si ty zubiska vyzira hezky...pred tim pohoda ted des...i kdyz ted uz zas dobry, i kdyz nejsou prorizly, ale minuly tyden to byl masakr, jak nejedla, nespala, nic, hruuuuza...ted uz je to zase muj otesanek... :D :D

a my razime asi v utery na ockovani...ale jen ji dobne a jdeme, tak snad nas vezme dr. hned, aby jsme tam nemusely cekat...
19. led 2011 ve 13:55  • Odpověz
@mar26 Marti Natalka je krasna a v cepicce ji to moc slusi. :dizzy_face: Ja mam na poste cepicku pro Terezku,odpoledne ji vyzvednu. Moc se tesim. :slight_smile:
Ja jen doufam, ze to nechytne Jiricek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám, že vám ty cácorky všechny marodí. To Kačůd se docela drží.... na to, že jsme marodili všichni kolem !!! ALE předevčírem babička objevila první zoubky...a dokonce dva najednou ty spodní dva...tak je to naše pizizubka :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 15:23  • Odpověz
@nikane Ahojda. Jste krasna rodinka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Konecne si muzete Kacenku vice chovat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kdy jdete do nemocnice na sundani sadry...nebo jak to ted bude probihat?

U nas veselo. Terezka je stale doma, kasel ma lepsi, ale spustila se ji ryma. Jiricek mel vcera asi reakci na ockovani od rana mel horecku, ibalgin mu ji vzdy srazil. Po uplinuti doby pusobeni mu zase horecka vyskocila nad 38st. Dnes uz je bez teploty, ale ma rymu. Snad budeme brzy fit. Manzela boli hlava a skrabe ho v krku, tak jsem zvedava, zda taky nelehne. :unamused:
25. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
Ahojda Libuško..........no už se nám to právě krátí.......jedeme v pondělí a já už jsem docela dost nervozní....už se zase bojím, aby to tam drželo.....jestli to třeba nevypadlo, jak jsme jí chovali.....no už aby to bylo všechno za námi !!!!

Jejda, tak u vás se marodí??? My jsme naštěstí v poho......ťuk ťuk ťuk !!!! I rýma Kačenku přešla ... ale taky jsem byli nemocní všichni asi před 14 dny.......hezky postupně lehl každý...ale naštěstí to bylo vždycky jen tak na 2-3 dny... :wink:
Tak ať jste brzo fit :wink: :wink:
26. led 2011 v 15:20  • Odpověz
autor
ahojik holky...
teeeeda, ja dneska zjistila, ze Cabal Klarka nasla // to mam taaaakovou radost...jupi jupi...

Verunko a uvidis, v pondeli bude vse dobry...drzim moc pesticky...

Veru byla vcera na ockovani, tak jen pipla, kdyz ji pichli a jinak dobry...jen dr. koukala,jaka je drbna...zazvonil tam telefon, a veru prej, co to???? a pak neco dr. rikala a veru tyyyy jo... :D no mazec...
tak jsem za tyden budu cekat, jestli bude po ocku nejaka reakce...

libu, doufam, ze uz je u vas lip...

ja byla dneska na nehtikach, tak je mam zase krasny, ale byla jsem naposledy...moc mi ta nehtarka uz nevyhovovala...tak uvidim, jeslti si reknu kamosce, co je taky dela, nebo je necham odrust...
26. led 2011 v 18:14  • Odpověz
@nikane Ahoj Veru. Urcite vse dobre dopadne, neboj. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kacenka je sikulka, vse drzi tam kde ma a vratite se domu jen s trminkama. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jirickovi se prorezavaji dva zuby, uz jich ma 11. V noci spatne spi. A ja s nim, protoze k nemu porad vstavam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@caki To je bezvadne, ze Verunka ockovani zvladla na 1. :dizzy_face: A to, ze je ukecana...to je jasne, vsak je to zenska. :grinning: Jirik taky keca, ale tou svoji hatmatilkou. :grinning:

Klarky // jsem objevila nahodou a jsem moooc rada. Drzim palecky, urcite vse dobre dopadne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

27. led 2011 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

@nikane držíme Kačence na pondělí palečky,hrozně to uteklo a určitě to bude mít dobré :dizzy_face:
@caki o Klárce vím,taky jsem měla velikáááánskou radost a držím palečky :dizzy_face:
Veru bude asi pěkná kecka,Naty taky pořád mele,ale míchá naše slova s nějakou svojí elfštinou :grinning:
uvidíš jestli si na to být bez nehtů zvykneš,já si to nějak neumím představit,vždycky mi to pěkně dlouho trvalo zvyknout si být bez nich...ale zase mám ráda i červený a tmavý laky a to jen na krátkých nehtech,tak je mi líto někdy,že je nemůžu mít
27. led 2011 v 08:27  • Odpověz
@slunilibu to za chvilku bude mít Jiřík všechny a zase se vyspíte :slight_smile:
27. led 2011 v 08:28  • Odpověz
@mar26 Ahojda. Co Natalka? Uz je v poradku? :slight_smile:
Ja vim, v zivote se jeste naspim azaz. :grinning: :grinning: :grinning: Jiricka ty zoubky trapi fest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tvare ma natekle, rude... :unamused: U Terezky si tohle vubec nepamatuji. :sweat_smile:

Holky jakpak jinak pripravit filety z tresky.... rada bych k tomu prilohu testoviny... zapect v troube?
27. led 2011 v 08:46  • Odpověz
@slunilibu no ještě chrchlá,ale dobrý, jen má pořád rozhozený spaní,teda ob den, jeden den spí do rána, druhý usne třeba ve 2 ráno nebo předevčírem ve 23h...to si hraje a lítá tu jak splašená :grinning: . SNad se jí to brzy srovná.
jj zapekla bych v troubě a třeba smetanovou -bylinkovou omáčku nebo bešamelovou nebo tomatovo-sýrovou
27. led 2011 v 09:05  • Odpověz
@mar26 Jejda, tak to ma dobre rozhozene. Dneska bude jaky vecer.....pujde dlouho spinakt nebo usne hned? :slight_smile: Kamaradka ma holcicku a ta ji od mala chodi spat nejdriv ve 23h.

Chci tu rybku pripravit vecer...aby mel manzilek zitra do prace obed. Udelam rajcatovo-smetanovou omacku. :slight_smile: A jeste musim vymyslet, co o vikendu... bud segedin nebo falesny ptacky. :slight_smile: A asi pecena kyta se spenatem + br knedlik. :slight_smile:
27. led 2011 v 10:10  • Odpověz
@slunilibu dneska vychází nespaní, respektive ona usne krásně v půl 8,ale třeba za 40min je vzůru a to se nenechá ani položit,hlavně ona umí přelézt postýlky z nejnižšího patra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já dneska k obědu dělám plněné canneloni špenátem s parmazánek a kuřecím masem s bešamelovou omáčkou a zapečené sýrem
27. led 2011 v 10:12  • Odpověz
@mar26 teda ciperna je...ze preleze postylku. :fearful: :grinning: :sweat_smile:
mnaaam to budete mit bastu.... ja sem mela vcera vynikajici tagliatelle s tunakem, rajcaty a olivama...jsem si faaak posmakla. :grinning:
27. led 2011 v 10:16  • Odpověz
Holky doufam, ze nektera budete mit info od Verci...jak dopadla Kacenka. :dizzy_face:
31. led 2011 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.