• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Ahoj holky,
tak se hlásíme z domova.............dneska asi v půl dvanáctý jsme dorazily !!!! Byl to teda mazec............když jí tu sádru rozřezávaly, tak vřískala, jako by jí na nože braly, ale já se nedivím......ta pila měla hrozný zvuk a když řezaly, tak jí muselo vibrovat celé tělíčko a nevěděla, co se děje, ale zvládla to.......pak mi jí vylouply, jako oříšek ze skořápky.....vypadá teď jak žabička... taková rozhoďnožka ALE nejdůležitější je, že to vypadá moc dobře......nožička je tam, kde má být !!!!!! Dostala teda ještě třmínky...byly jsme na rentgenu a teď tak "teoreticky", když to vydrží dalších 6 týdnů v pořádku, tak je veeelkááá pravděpodobnost, že už to bude dobrý !!! Příští týden jedem na kontrolu !!! No ale zase se mi nevejde do žádnýho oblečení, takže to budu muset nějak pořešit a asi něco ušít....škoda, že i kočárek je ťip-ťop ale snad to nějak zvládnem !!!
No jdu odpočívat, protože dnešní noc byla náročná.....Kačulka už drtí paleček, tak zalezu na chvíli na gauč
1. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz
Jelikož se nevyznam,nevím,jestli mě vezmete mezi sebe.Jsem maminka chlapečka říjnového.
1. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.