• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Jo a co asimetria poslali jste jí odkaz?
Koukala jsem nedávno že čekají druhé miminko :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
...tak veru uz mi chrni jen dopolko, a to max 3/4 hodky, tam veselo...ale zase od sesti je tuhos do rana, tak super...
holky snazilky, mco drzim pesticky...a co ally, chodi sem na konika? obcas ji vidim na facu...odkaz jsem ji taky poslala...a asimetrii jsem neposilala...tak kdyztak sluni posli... :D
8. pro 2010 v 10:30  • Odpověz
@ivuu jo jo, po operaci by už snad vše mělo být ok. Ale beru to tak, že i zcela zdravým párům to trvá pl roku až rok, takže no stres. Do léta to asi necháváme být a pak kdyžtak doktoři :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. pro 2010 v 10:31  • Odpověz
@caki Alenka chodi, ale byla ted na vylete ve Vidni a taky s manzilkem rozjeli e-shop, tak ma ted pred Vanoci plne ruce prace. Kdyztak mrkni na www.selavi.cz
8. pro 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
@cabalkova jojo, o tom e-shopu vim, super, ze se jim to tak krasne rozjelo, to je moc fajn...
cabal a co domecek...driv jsem chodila "ocumovat" na strechu< ted uz neni tolik casu...ale moc se mi libil styl, jak jste si totam zarizovali
8. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:37  • Odpověz
@caki :dizzy_face: :dizzy_face: jsi hodná :slight_smile: zamknout se to dá když se to tvoří :wink: ale to nevadí tak budeme otevření :sweat_smile:
@platinka gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!
@consti ah
@consti ahojky kočko jsem ráda že se vidíme i tady :slight_smile:
@cabalkova klapne!!!!!!jak jinak!!!!
@mar26 marti tobě jsem chtěla psát smsku že se sejdeme ale to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted se nikam nedostanu malá je krásnáá :dizzy_face: :dizzy_face:
@ivuu to je mi líto s tatínkem :frowning2: je dobře že sárinka je hlídaná atd..bude to dobrý :wink:
@slunickoseznam.cz my se vidíme na FB tatínka je mi líto :frowning2:
8. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
Asim jsem to teda taky poslala

@caki tak to se máš že ti Veru tak krásně spí a od kdy?
My teď spíme katastrofálně začala se točit na bříško,někdy na něm usne a někdy řve že chce zpátky na záda a spí strašně neklidně takže už asi týden nespim nevim jestli v tom nejsou i ty zuby tak snad se to zlepší
8. pro 2010 v 10:41  • Odpověz
@cabalkova vy se scházíte na dámě???
8. pro 2010 v 10:42  • Odpověz
@murynka Nee, mame snazilkovskou diskuzku tady na konovi.... presunuli jsme se z damy zpet, uz davno. :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:43  • Odpověz
@murynka Mury ahoj jak se máte?
Koukám že foceníčko krásné jsi talent :wink:
@caki Domecek super, jen to porad neni dodelane, nejak dochazeji penize i energie, ale doufam, ze pristi rok bude i v tomhle ohledu uspesnejsi nez letosek. :slight_smile:
Ahoj Klárko teda z tebe bude za chvíli hubeňour,abych tě v létě vůbec poznala :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
@slunickoseznam.cz sluni, me spi veru uz od malinka dobre pres noc...jen jak lezly zuby, tak se budila...ted obcas nahodim dudana, ael jinak takhle chrni...
8. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
@caki Tak to máš fajn Naty taky spala ukázkově ze začátku pak se to ale nějak pokazilo a teď j to děs ale co ybch pro to naše sluníčko neudělala přes den je ale zase strašně hodná hraje si dlouho sama a nepláče
8. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Kaci, ja moc a moc doufam, ze v lete uz se budu zase zpatky zakulacovat. :slight_smile:)
8. pro 2010 v 10:48  • Odpověz
No jasně já už se na to léto tak těším až z Naty za váma vyrazíme :slight_smile: bydlíš daleko od Prahy?
8. pro 2010 v 10:52  • Odpověz
@cabalkova aha :wink: tak to jo :wink:
@slunickoseznam.cz děkuju máme se fajn malá je zlatíčko už dávno chodí tak se nenudím :grinning: my spíme hezky v noci celou noc přes den tu hodku někdy i dýl..
8. pro 2010 v 10:54  • Odpověz
Koukám že jenom ten náš rarášek v noci zlobí ale je ještě malá,snad se to časem zlepší a taky bude spinkat celou noc
Sofinka je krásná holčička a šikulkatakový drobeček podle Naty ale má být po kom :slight_smile: to my nevíme po kom je Naty takový dlouhán :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky,
tak vás taky všechny zdravíme s Kačenkou :slight_smile:
Koukám, jak ten čas neuvěřitelně letí......máte všechny moc krásné dětičky !!!!
8. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
tak konečně chvila klidu...

fotky jsou moc pěkny odevšech Naty je už velka kočka a Jiřiček je asi tak velkej jaknaše Sáruš :grinning:

Klárko taky znam jednu holčinu s baby cafe co hubne kvuli miminku a něco s žaludkem ji dělali a už zbuhla fakt moc nějakych 30kg?tak nějak..ale ona byla fakt hodně obezní...
kolem mě jsou taky snažilky ale zatim se nedaří..
consti,jo to maš pravdu jak to pišeš..kamoška ted byla po roce na profilu a utz a vypada vše že je v pořadku a ted jde manžel na spermiogarm tak jsem zvědava..

a jak piše Klárka taky ji přijde že už je to teměř nepředstavitelny že by měla někdy dítě nebo byla těhotna...ona miva velke zpoždění ,test negativní a nakonec to dostane tak je to takove trapení :confounded:

každopádně moc moc přeju at už se karta obratí a příští rok bude zlomový :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@slunickoseznam.cz a čeho měl tvuj táta rakovinu?můj tlusteho střeva..taky přišel pozdě...neměl žadne problemy jen že ho občas zabolelo břicho.V lednu mu to zjistili a chodil celej rok na chemo a minulej tejden byl na ct a řekli mu že lečbu ukončujou že je to už neoperativní a nemůžou pro něj nic udělat...a tak čeka co bude..hrozně ale hrozně se bojí jak ta smrt přijde ..je to prostě totalni psycho ... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: čekat na smrt...

8. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
hele Libu poznal ajsi svou riflovou sukýnku na fotkach?

tak ja jdu balit balíky co jsme prodala na mimáču...něco malo :astonished:
8. pro 2010 v 11:50  • Odpověz
@ivuu Ivv žaludku a když mu to zjistili metastázy měl už i v kostech strašili nás že bude umírat v hrozných bolestech a že mu bude špatně akorát že táta nevděděl že umírá věděl že má malý nádor na žaludku ale nic víc a my jsme mu to neřekli protože by byl psychicky na dně pořád plánoval že půjde do práce a že bude jezdit za Naty a že přijedem na vánoce byl na Naty hodně závislý měl ji strašně rád a po 3 týdnech byl v sobotu doma jinak byl v nemocnici dolečoval zápal plic a byl ještě oki večer už zvracel a ráno už nemohl chodit nečural a tak jel zpátky do nemocnice a pak to šlo strašně rychle v pondělí volali lékaři že umírá jestlic chceme at se přijdem rozloučit byla jsem tam 5 hodin držela ho za ruku,hladila,a řekla všechno co jsem chtěla a pak prostě vydechl.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jééé vás se tu sešlo hezké množství!!!! S některými jsem stále v kontaktu, ale jsem ráda, že se to tu zase trošku rozjede..pořád mi chybí naše stará diskuze.. :sweat_smile:

@caki Tý jova malá fakt vyfostla..to je neskutečný! Je moc krásná!!

@consti
@cabalkova Držím vám moc palečky, často myslím na Aranelku a na Allynku..a také moc věřím, že příští rok to bude úspěšné snažení pro vás pro všechny

mar - malá je nádherná! Vyrostla z ní krásná holčička..už jsem ji viděla na fotkách Pipouše..

@slunickoseznam.cz Naší nevěstu sleduju na FB, jen se obávám, že Ondrule je takový číslo a sígr, že ho Natynka nebude chtít:D:D

Chtěla jsem přidat fotky Ondrulky, ale nejde mi to..tak příště :wink:
8. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Zltíčko..při tvém posledním příspěvku mi tekly slzy..upřímnou soustrast..šlo to rychle:(

@ivuu Taktéž - moc mě mrzí, tvé trápení s tatínkem..děsím se chvíle, kdy to přijde k nám:(

Slunilibu - Jiříček je krásný chlap...ty děti tak rostou..ach jo..

@nikane Zdravíme Kačenku !
8. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz
sluni upřímnou soustrast :pensive: ,musí to být těžké ztratit takhle naráz tatínka

ivu s tátou je mi to taky líto,že to šlo tak rychle. A je super,že se teď Sárinka drží :slight_smile:

caki přes den toho Veru teda moc nenaspí,.ale zase usíná krásně bzry,u nás se usíná až mezi 19,30-20 ale spí do 8-8,30 -dneska bez jediného buzení,někdy je ještě mezi 5,30-7h mlíko. a po obědě spí 2hodiny,ale to jí jdu pak budit,večer by nechtěla usnout,je teď docela spáč :slight_smile:,oproti dřívějšku

mes děkuju,já na Ondráška vždycky koukám u tebe v albu :slight_smile:,je to moc krásný chlapeček a má i krásnou nevěstu
:wink:

já mám doma taky sígra,měla být asi kluk :grinning:

ale teď spinká,tak je jak andílek, zdlábla br.kaši s mrkvičkou a kuřátkem,tak to šla zalomit
8. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak z nějakého důvodu s e mi nahrála jen jedna jediná fotka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz
sluničko,tak to je fakt taky smutné...oto horší to unas je že táta to ví..pořád mluví otom aby se dořešila pozustalost a pak aby mohl v klidu odejít a začne brečet a ja se tam držím silou vule abych taky nezačala protože jak začnu už nepřestanu...on to ví a čeka a bojí se...hrozně se mu chce žít..pořád mluví otom v čem by ještě začal podnikat jake napady má..jak hrozně rad chodil hrat hokej,tenis a prý tam máte drahé kolo tak na něm jezdite...no prostě děs...
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: až mě mám zavola že to vypada hodně hodně hodně špatně taky tam asi pojedu a budu ho držet za ruku..jak jsi to zvladla?ja si to vubec neumím představit..
on právě žadne metastazy neměl jen ten nádor a ta chemo ho měla zmenšit odumřít a ted na podzim ho měli operovat a seškrbat ten nador z okolnich organu ale rozšířilo se to a má metastazy na jatrech...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
veseleji..

Mesi ahojjjjj,Ondrilka je prostě modelka krásná... :wink: :wink:
a jakou jsi nakonec koupila tu židličku?

Mar jo se Sáruš dobry,akorát jsem si ted volala na vysledky odběru a přiští tejden pujdem na kapačku na vitaminy a železo trochu to pošoupnout...a pujdem zase dom...jinak je to fakt šídlo a pěkna zuřivka..ta když se vztekne tak zmodra a nemuže popadnout dech :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude horší než Matýsek...

holky co ty vánoce co dětem kupujete?

8. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Mes: moooc diky...a Ondulka je taaak krasnej...takovej albinek nadhernej...
a koukam, ze mame sigry asi vsichni...Veru je taky peknej raubir...ted to pekne zkousi...vi moc dobre, co nesmi, ale just do dela a jeste kouka, jestli ja koukam :D :D :D a pak na me udela ty ty ty a nenene, nez to stacim rict sama :D

Marti, jojo, presne, jak pises, moc toho Verca nenaspi, ael zas mam brzy pre vecer...v sest je tuhos, ja jdu na sedmou cvicit, tak to ma honza pak bez hlidani... :D chi a ja pak maniak do pulnoci hackuju a vymetam na netu :D
8. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz
@ivuu To je můj manekýnek:D zlobivej..:D židličku prosímtě máme starou dřevěnou po netři, prdím na to,..je furt zadělaná jako pes..ale stačí, až z ní vyroste tak koupím novou:D

@caki Děkujeme! my v noci nespíme, nevím proč, něco ho budí a pláče ze spaní..už jsem z toho dooost unavená :unamused:
8. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.