• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
mesi Ondrulka je fakt krásnej okatej blonďáček :slight_smile: .Netrápí Ondráška zoubky? Nebo má moc zážitků,ale přála bych ti,aby ses vyspala.

ivu my toho moc nekupovali,jelikož máme velkou rodinu,ale od všech co víme dostane kuchyňku, odrážedlo, notebookk můj chytrý pejsek, vysavač,pak pračku, uklízecí sadu, truhličku na první slovíčka, vláček na dálkový ovládání, kabelku na svoje poklady a kreslící tabulku -no něco jí dáme asi už k svátku (asi truhlličku a uklázecí sadu)
8. pro 2010 v 15:37  • Odpověz
ahojky

tak máme ježíška :dizzy_face: :dizzy_face:

pro nás kávovar de longhi :slight_smile: výborné latté dělá :grinning: :grinning: už jsme ho zkusili :grinning:

pro malou sáně...lego,panenku s poníkem.botičky,svetr,pyžámko,botičky,čepičku,vkládací tvyry pak ty kelímky na sebe jak se dávají,a koupíme tu autosedačku asi romerku no myslím dárků až až :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: ale ještě je tu rodina takže fakt dárků až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted dočtu
8. pro 2010 v 16:28  • Odpověz
@slunickoseznam.cz díky jj jsme drobní v roce 7,80 :grinning: :grinning: a šikulka je asi po manžovi já byla lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@ivuu
@slunickoseznam.cz tedy holky to je smutný :frowning2: :frowning2: úplně se mi chce brečet ta rakovina je sviňa fakt :cry: :cry: sluni u tebe mi ukápla slza...achjoooo je mi to moc líto tohle si prožít :frowning2: upřímnou soustrast přeji i tady ješět jednou :frowning2:
@mes moni ahojky :slight_smile: malý je kouzelný ale mi se vidíme vid :slight_smile: jaktože nespinkáte že by zuby?? :unamused:
@ivuu také se vztekáte mi hrozně :angry: a jak jinak jste doma nebo v nemocnici?jak se to řeší? :confused:
8. pro 2010 v 16:32  • Odpověz
@mar26 to toho dostane kočka :slight_smile: také víme co nějak dostaneme ale neviděla jsem to :sweat_smile: a co jinak?spinká ti naty přes den a po O? :wink: jinak je to fakt kočka krásná :slight_smile: už veliká slečna :sunglasses:
@caki tobě ještě jednou děkuji za čapku všichni jsou nadšení jaká jsi šikulka :wink: jen tak dál
8. pro 2010 v 16:33  • Odpověz
@murynka spí většinou tak 2 hodiny a chodím ji budit,aby pak spala večer,ale dneska jsem nemusela,vstala sama po hodině a třičtvrtě :slight_smile:. Sofince to taky moc sluší :slight_smile:
8. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
No já a dárky, vůbec nevím, protože mi máme doma takový divný dítě..Ondru zajímají hlavně knížky, musíme pořád číst, zná už všechny zvířátka...(to teda dlouho už asi 2 měsíce) a pořád musíme kupovat další a další knížky, protože ty co zná už ho nebaví.. takže dostane knížky, pak bubínek, oblečení nepočítám:D autosedačku také ne, kostečky Glemy - se zvířátky, farmu i obyč kostečky..,přemýšlím nad pejsem - jak mluví..teď nevím jaká je to značka (lamaze, chicko nebo tak), také bych chtěla malý notebook..no ale pořádně ještě nevím..no..Odrážedlo autíčko dostane od tchánovců a od našich odrážedlo pejska a sáně a kdovíco ještě:D Poraďte co koupit...

No spaní nás zlobí už dlouho..ze začátku se to dalo..ale ted už se budí pláčem každou půlhodinu (možná je to zoubkama..nevím), mám i půjčenou knížku "každé dítě může dobře spát" nebo tak nějak od dětské, ale tam operují hlavně s přítomností rodičů u dítěte a Ondra se budí i když tam jsem..teda on se nebudí, on spinká a najednou začne plakat..a vzteká se, protože evidentně chce zase spát a něco ho budí nebo bolí, kolikrát ho musím úplně probrat..to se začne smát a pak zase usne..no nevím no
8. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
@murynka já budu mít dolce gusto k Vánocům,taky se těším na latté :dizzy_face:
jinak se máme dobře, v pátek máme dámskou jízdu,tak se těším :slight_smile:
8. pro 2010 v 16:47  • Odpověz
@mes koukni na ten notebok můj chytrý pejsek,je krásně naučnej,moc hezkej :slight_smile:
8. pro 2010 v 16:47  • Odpověz
@mes inteligentní dítě :grinning: máte :dizzy_face: :dizzy_face: naše umí jen kravičku bůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a nic jiného naší zajímají mobily ovládače atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mar26 máš odkaz na etn notebook :confused: dolce je také fajné :slight_smile: :wink: dík..jsou ty naše holky krásný co :grinning: kolik máte zubů?
8. pro 2010 v 16:56  • Odpověz
holky otázke hledám autosedačky jednou mi to najde romer britax a jednou britax to je jedno a to samý???? :confused: :confused:
8. pro 2010 v 16:57  • Odpověz
8. pro 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
jee, vy mate darecku...Veru dostane od nas sanky, takovou velkou kostku, co z kazdy strany dela neco jinyho, naky obleceni, nakou knizku, to jeste musim dokoupit...a honza nevim, jestl ma jeste neco v planu kupovat...od nasich pak dostane firstbike, duploa urco jeste spoustu veci, ale co, to neivm, chteji, aby jsme meli prekvapeni i my...a od tchanovcu co ja vim naky knizky, pak panenku co jsem teda vybirala ja, umi hrozne moc frazi a zpiva cesky pisnicky jako holka modrooka, skakal pes a tak...ael ta teda stala balik...ale chteli ji ji koupit...
a kavovar jsem mela taky v planu po vanocich, ale nasi si koupili k vanocum de longhi uz s mlynkem a zjistili,ze chteji jeste novejsi tip, tak se me ptali, jestli ho nechceme k vanocum, ze jim v makru penize nevrati a ze by nam stejne davali 10000,- a nez v makru utratit desitku za nesmysly,t ak se to takhle vyresilo...tak se tesim....
8. pro 2010 v 17:31  • Odpověz
@mar26 díky :slight_smile:
@caki to je také dárků :grinning: :grinning: to delonghi je super :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
AHoj holky byla jsem za babičkou a u taťky doma,všechno mi ho tam tak strašně připomíná,boty,bunda na věšáku všechno
Ivuu myslím že to máš horší než já a jak jsem to zvládla byla jsem si jistá že to nezvládnu ale když dr.řekli že umírá chtěla jsem s ním být každou minutu nakonec jsem se odhodlala když jsem tam jela tak se mi zdálo že asi zkolabuju ale když jsem ho viděla všechna realita šla stranou existoval jen on a já byla jsem s ním 5 hodin a řeknu ti bylo to úžasné,on už byl v jakoby v bezvědomí nemluvil ale když jsem ho držela za ruku hladil mně prstem po ruce a občas se pousmál,objímala ho a hladila a mohla mu říct že na něj nikdy nezapomenu a miluju ho a že byl ten nej táta na světě a tohle bych doporučila každému on klidně ležet a když odešel snaz jsem se s tím vyrovnávala protože jsem věděla že jsem se mohla rozloučit a říct mu co jsem chtěla
Zvládneš to
Murynko děkuju je to smutné ale bohužel reálné,zůstaly jen krásné vzpomínky v srdíčku
Mar koukám že Naty bude mít zařízenou celou domácnist kuchyň,uklízeci sadu ta bude mámě pomáhat:slight_smile:
8. pro 2010 v 19:55  • Odpověz
Hezky vecer vsem...juuu, vy teda jedete. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ahojda mar, ivuu, mury,mes , consti, cabal, slunicko....parada parada parada.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Deticky kouzelny, pejsanek taky. :dizzy_face:
Ja dnes nestiham. Byla jsem ve meste, nakoupila jeste nejake darky. Pak upekla s Terezkou linecke, zadelala na pernicky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted sem si sedla. Zitra v klidu na vas budu reagovat....
Jsem moc rada, ze o sobe budeme zase vedet.

caki Ja sem nevedela, ze ti segra okomentovala cepicky.... :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
sluni: je to krasny, ale zaroven hrozne smuty, ale kdyby to bylo na me, udelala bych to stejne, jako ja....i kdyz by to bylo moooc tezky...budete mit smutnejsi vanoce, ale Natysek vam ty ocicka rozzari... :dizzy_face:

Veru dostane jeste od myho brachy kocarek a snad jeste nakou panenku, al e my chteli jen kocarek...s tim, ze bude mit tu drahou panenku...
@mar26 Copak je to sedalie??

@murynka Mám jednostranné dítě..:D Ale asi jsem to špatně napsala, říkat umí jen :Máma, bába, táta, pápá, hop, ham, haf a mííí (to je myš), zvířátka pozná tak, že je ukazuje když mu řekneš co má hledat, tak to ukáže prstíčkem:D

@slunickoseznam.cz Tak tu bulím jako želva..máš můj hluboký obdiv a není tu smajlík, kterým bych zakončila tuto větu...
autor
libu, haha, pry za vse muze komentar tvy segry :D :D :D :D no jo...nic s tim nenadelam...asi to teda rozjedu ve velkym...haha...by me kleplo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz
@caki to me mrzi, ze za to muze segra... :sweat_smile:

Ja sem hotovson. Jirikovi se odpol spustila ryma a pred hodkou se vzbudil s brekem a divne chrapti. :unamused:
8. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
Veru ma ted stekaci obdobi, jeste tak pred tydnem to bylo buceci :D :D jak se nauci naky zviratko, tak pak to dela na vse...ted muluje vsechny psy...a kdyz ji reknu, jak dela kravicka, tak bucet uz nechce, to uz se ji faaaakt musi chtit...
tak ted budu ucit prasatko a budeme na vse chrochtat :D :D
jo a miluje Frantiska z kouzelny skolky :D :D kdyz mluvi, nikdo ji nesmi rusit...pak jak zacne pohadka, tak to ji nezajima, jen frantisek :D
8. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz
@mar26 už jsem to našla..ale píšou tam až od jednoho roku..no..a do 30ti měsíců jen po poradě s lékařem, tak se na to zeptám dětské až tam půjdu..tohle už fakt nedávám..přitom přes den spinká i dvě hodiny v kuse bez problémů..jen v noci je to šílený :frowning2:
8. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
@slunilibu vsak v poho...to byl normos kladny komentar a oni z toho udelali, ze to chci prodavat a tak...
8. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
@caki taky aby ji nezajimal...spravna zenska musi obdivovat chlapy od mala. :grinning: :grinning: :grinning:
a s tim tydennim obdobim jsi me pobavila... tak u nas je to jinak... Jirik se nechce ucit nic.. :frowning2:
8. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz
@caki Nevím čím to je, ale Ondra taky miluje Františka..sedí a skoro nedýchá, když je v telce, a jak je tam cokoliv jiného tak nezájem :grinning:
8. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz
Diky holky
Caki aby jsi neháčkovala i ze spaní :grinning:
Libu jsi šikulka že už s terezkou pečete,já mám dneškem dopečeno 9 druhů
Jsem ráda že Natálku mám ta mi hrozně pomáhá s ní nejde brečet já brečím a ona se řehtá protože si myslí že se směju a pak se směju taky :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz
@slunickoseznam.cz
Terezku to moc bavilo. Zitra pridam fotecky. Ja mam jen linecke, testo na pernicky v lednici a pak se tesim na nepecene. :grinning: A pro jistotu 1kg objednane. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
To si borec 9 druhu. Natalka je slunicko, to je moc dobre, ze te drzi nad vodou.
8. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
jojo, je asi na chlapy...Fanynka ji nezajima...
@caki Ta období máme taky..teď jsme se vrátili k čertovi:D a vypracoval to teda už k dokonalosti..je kouzelnej když dlá "BELELELE" s vyplazeným jazýčkem.. :grinning: :grinning: :grinning: úžasná napodobovací schopnost..a překvapilo mě, jak hezky to vyslovuje :wink: ale jak se naučí něco "dokonale" tak začne něco jiného a to předtím už nechce dělat :sweat_smile:
autor
ja se chystam v sobotu na ty pernicky...
8. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
@caki Taky nemáme rádi Fanynku..
8. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.