• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
@mes mě to dr. sama poradila,když dřív blbě spávala a to jí bylo tak 8 měsíců,oni se jen kryjí,je to homeopatiku,určitě se poraď,ale myslím,že ti to dr. nebude vymlouvat
8. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
Mesi Naty si bude s Ondrou rozumět nemusí mít ani ložnici Naty v noci taky spí katastrofálně
8. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
@caki ja uz mam testo v lednici. :slight_smile: osvedcene, delam je kazdy rok. :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:02  • Odpověz
Mar jaké homeopatikum?
autor
@mes jeee, certy delame taky...to je uzasny a jeste si brnka prstikem na pusinku...to je super...
teda vy mate sikovne deticky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz
@caki Jj..to dělá Ondrulka už déle..že hraje na pusinku..ale když se nikdo kolem nezačne smát tak ho to přestává bavit:D čert zatím funguje na všechny, takže ho praktikuje stále častěji..
A začal se táááák mazlit..to je boží, řeknu mu dej mi pusu a on se otevřenou pusou naplácne na mou tvář:D

@mar26 Tak já to vyzkouším, zabralo vám to??
8. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz
A dotaz, jak to děláte že se vám děti v noci neodkopávají?? Já jsem zkoušela dávat Ondru do pytle, ale jak se to zapíná na rameni, tak on se to nožkama snažil odkopnout a pak ho to tlačilo na ramenách..tak teď spí zase pod dekou, ale přikrývám tak padesátkrát za noc :frowning2:
8. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz
@slunilibu Hele malej je úplnej vizuální opak Terezky, že jo? Jsou jako jing a jang...úžasný jak ty geny pracujou :wink: To u nás má Ondra asi geny jen po tatínkovi..jako bych se na něm nepodílela :grinning:
8. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
@mes me se veru odkopava a vzadala jsem to...pokud si toho vsimnu, tak ji prikreju...jinak ji nechavam...
jeee a veru zas reaguje na tuli tuli...to se smrdla nosem o muj :D :D

jsou to vsichni milacci :D
8. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
mes, nic si z toho nedelej, veru je taky celej tatinek...ze me ma total prd... :D
8. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
@caki musím se smát jak učíme děti stejné věci:D:D:D my tomu říkáme "NOS NOS NOS" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A caki - to ji oblékáš tepleji?? V čem ti spinká? Ondra nesnese na nohách nic - jako na šlapkách, takže jsem musela ustřihnout všechny pyžama..a teď má holé nohy..to peklo :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
@mes jj, jsou kazdy jiny. :grinning: Kazdy se nas pta, zda nam Jiricka v porodnici nevymenili. :grinning:
Jirik dava pusinky, kdyz chce on. :grinning: Ted zacal delat cau a obcas udela, jak je veliky. Celkem nic moc... :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz
@caki jj u vás je ta podoba také hodně jednoznačná:D Někdy si říkám, proč to ti lidi vůbec ještě komentujou, když je to tak zjevné:D
8. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
@mes veru ma klasicky pyzamo a fusekle, ale ty jsou behem noci dole...a v pohode...nekycha...tak snad ji zima neni...
mes a kojis jeste?
8. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
@slunilibu a jak jste na tom pohybově..tam zase my zaostáváme, vzdala jsem už lezení, Ondra prostě nepoleze, nechce, chce rovnou chodit, snažím se ho válet po zemi co to dá, ale stejně jak jde na čtyři tak hned na nohy..né že by se sám postavil, je v tom trošku opožděnej, je to také tím, že je fakt velikej (80cm a skoro 12 kilo) takže unést se je těžký :confounded:
8. pro 2010 ve 21:15  • Odpověz
Holky přeju vám hezkou dobrou noc jdu za tím naším zlobidlem snad se aspoň trochu vyspím zítra dopoledne má přijet kamarádka je kadeřnice chci se nechat ostříhat a nabarvit ale chci úplnou změnu :slight_smile:
Jo a jsem ráda že je diskuse zpátky
8. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
@mes ty jo, to je kus chlapaka... ale vy jste s manzou oba taky vysoky vid...tak ma byt po kom...
Veru mela na roce 8450g :D
8. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz
@caki jj furt a skoro plně, protože naše zlato prostě nechce jíst no..zkoušela jsem i princip vyhladovění..ale to ho jen naštve, vezme si něco jen když nejsem u toho (když hlídá babička - což mě točí, protože mi pak říká, že by jedl a nedám mu:D:D:D) ale teď asi týden pokrok - jí ráno přesnídávku - ovocnou celou!!

Jo a holky musím se pochlubit - už 3 týdny kakáme do nočníku!!
autor
@slunickoseznam.cz ja jsem taky moc rada, tohle mi fakt chybelo... :dizzy_face: pa a dobrou
@slunickoseznam.cz dobrou noc i Natynce..hezky se vyspěte holčičky a zítra ať máš krásné vlásky!!
8. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
mes, nic si z toho nedelej, ja kdyz si vzpomenu, jak jedla veru, jsem sla krmit pokazdy s brekem, co zas bude...proste nechtela...hruza, rev...atd...a ted, ted nas asi "sezere" fakt mazec...k svacine toustovej chleba s maslem, jako nasup jogurt ap ak milion krupek...pak na noc teda mliko, ale jinak obedy uz basti normos vse...na zitra jsem ji varila krutu na paprice...a vcera a dneska mela od kamosky svickovou...si takhle s kamoskou davame jidla pro deti, vzdy na dva dny...
8. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz
@mes to je poradny chlapan. :dizzy_face: to je potom jasny, ze se mu tezko leze a chodi. :wink:
@slunickoseznam.cz Ja sem taky moc rada za tuhle diskuzi. :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz
@caki Já závidím všem malé děti..a lehké..vem si rozdíl 4 kilo..to je sakra cítit a jak Ondra ještě nechodí..bolí mě úplně všechno..záda na odpis..ruce zralé do dlah.. :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
@mes to ti verim..to me uz pripada Verunka pekne tezka...a rozdil 4kg to musi byt sakra znat...to urco...tak sup sup na masaze...urco si orazis a pomuze to... :wink:
8. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz
@caki To máte super s tou kámoškou, já jsem ráda za babičku, že občas uvaří..protože ta naše přísavka mi nedovolí skoro se ani vysprchovat..začíná to být fakt vysilující..no..přiznávám :sweat_smile: Někdy toho mám až po krk, že bych odjela na planetu "Bez dětí"..ale pak udělá další hovínko do nočníku a já se s ním nad tou smrdutkou musím radovat a zase jsem šťastná:D
8. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz
@slunilibu on leze jen dozadu..řve přitom jak tur, protože se rychlostí blesku vzdaluje od předmětu ke kterému mířil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je prostě dost "macatý"..ale s tím nic nenadělám, snad z toho vyroste..až se začne pořádně pohybovat..doufám
8. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
@mes ty jo, to je sikula...haha, my jeste nocnik ani nemame...asi ho teda nadeli jezisek verunce pod stromecek... :D heled, to jsi teda machr ho v 10ti mesicich skoro plne kojit...ale on se to nauci bastit taky neco jinyho...
8. pro 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jirik uz taky basti vse. Nejradsi ma polivky a omacky. :slight_smile: Zitra bude mit rizoto. Na patek mam v planu burtgulas.
jj,@caki ma tohle bajecny. Ja tady zatim moc kamaradek nemam. :sweat_smile: Zitra je ve skolce vanocni dilna, snad pujdeme...teda pokud se Jirik nezhorsi. :unamused:
8. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz
@caki jo machr..já nemám východisko..bohužel..nemám z toho radost, chtěla jsem kojit jen do roka..ale vypadá to na dýl..no, každopádně už teď Ondra nosí velikost 18 - 24 měsíců..vypadá fakt velikej, takže si přijdu i blbě kdybych někde měla kojit venku, takže valíme domů..hrůza..nemůžu ani pořádně na hory..nic..jsem fakt chudák:( Ale když on je taaak šťastnej, když mu tu "kozu" dám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele my s tím nočníkem neměli vůbec problém, posadila jsem ho tam, řekla udělej -eh eh..jako když tlačí hovínko, a on se pokakal..a od té doby ho dáváme ráno a to je 100% hovínko a načůráno a odpolene..tam je to tak 80% protože někdy nevystihnu, že na mě volá, protože chce kakat..on si o to i říká o ten nočníček, ale jak neumí mluvit, tak to někdy nepoznám a on pak sedí a provinile kouká :grinning:
Začala jsem ho dávat, protože mi dětská řekla, že by se mělo začít v 10 měsících, že kdo to promešká tak má většinou problém a děti se to pořádně naučí až kolem druhého roku :confused:
8. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.