• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Holky a odkdy můžu už Ondrovi také dávat všechno? Jako všechno i normlální jídla co jíme my???
8. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Jo, v tomhle je to fakt super, se vzdy s kamoskou dohodneme a neco uvarime...mame dva dny klid vymysleni, co varit...a ja svete div se jsem si na zitra tu papriku nechala taky...haha, se mi fakt povedla... :grinning:
jee, vánocni dilna...to bude super...co budou deticky vyrabet?
8. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
@mes ja zacla veru davat vse postupne od roka...ale stejne ji to tolik nekorenim...vzdy odeberu...

a s tim nocnikem, ty brdo...tak to je mazec...ha ha, v tom pripade jsme total out...ale kdyz neumela chodit, nejak si nedovedu predstavit...no, my zacneme po vanocich...ted ma takovy obdobi, ze kdyz ji dame do vany, ze se nam tam pocura, tak ji dame v koupelne vzdy nezn ji dame do vany na nocnik...a snad pochopi, co po ni chci...ale ja to nak nehrotim...
8. pro 2010 ve 21:40  • Odpověz
@caki deticky taky, ale hlavne my... mame mit cajovou svicku a dreveny kolicek. :grinning: premyslinm, ze upecu vanocku a vezmu ji s sebou. :grinning: :grinning: :grinning:
@mes bud rada, ze kojis...ja kojila 5 tydnu. :frowning2: A ta velikost...ty brdane..tak to je fofr. :sweat_smile:
@mes Kdyz ti nechce maly jist, tak bych mu zkusila uvarit normos jidlo uz ted...s min korenim, ale udelala bych mu treba vyvar nebo nejakou nezahustenou omacku. :wink:
8. pro 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
holky,j a jdu jeste uhackovat par rad capky pro salinku, jinak to nedodelam...a pak chrnet...tak papa :wink: a klidnou noc vsem... :wink:
8. pro 2010 ve 21:49  • Odpověz
Holky jsem hotova. Jdu dokoukat House a zitra vas poradne doctu... Dobrou noc, hlavne klidnou. :slight_smile:
8. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz
@slunilibu Vývary mu dělám, jen se snažím nesolit...no a koření nedávám a pak to nemá chuť a on to stejně nejí...chutná mu třeba kuře na paprice s knedlíky, ale to se mu bojím dávat..ty normální jídla no..

@caki Dobrou noc..a hezké sny..ať se čapka podaří:slight_smile:

Já půjdu také do hajan..jsem unaveňouš :wink: Dobrou noc a jsem ráda, že jsem zase "doma"
8. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz
vy kecalky :grinning: :grinning:

tak to my s nočníkem bojujeme :frowning2: dostala ho k roku když je oblečená tak o.k ale nahá dám jí tam a řve :frowning2: co s tím?

@mes á dávám ted od roka nějak vše ale odendavám nekořením tolik..atd baští hezky :slight_smile: talé už měla knedlík omáčku miluje polévky a s nočníkem je šikulka závidím :sweat_smile: :sweat_smile:
@slunilibu ty jsi měla zase hezký den :dizzy_face: jinak ahoooj i tobě :wink:
@caki jdi háčkovat at jí má salinka brzo hotovou :slight_smile:
8. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz
@slunilibu rizoto měla dneska :grinning: :grinning: a kuř,polévku :grinning:
@mes y nosíme velikost na půl roku :frowning2: :grinning: :grinning: no jo pozná se pořídný chlap :wink:
@mes my spíme od mala ve spacím pytli :sweat_smile: takže odkopávání neřeším ale dělá to také :angry: ted má ale luxusní pytlík teplýs rukávkami takže jsem to vyřešila :grinning: :pensive: je to fakt šikulka my ukazujeme jenom tu krávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale schovává věci aříká není a když se to objeví tak že to je :grinning: a dává kolečka na tyčku má tu dřevěnou z ikey :slight_smile: to od nás z prosince nikdo neumí :grinning: :grinning: to mazelní je super :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky tak u nás noc zase na prd asi ty zuby a dneska přes den je taky nevrlá,nic jí nebaví kňučí
Ani oběd dneska moc nechtěla
Já jsem kojila 4 měsíce pak přišel nejaký zlom a Naty ze dne na den přestala mlíko chtít řvala a tak jsme přešli na UM
Teď už papáme polívečky se zeleninou,přednidávky,nějaké to ovoce a na noc máme Hami hajaja ale Naty jí příkrmy fakt pěkně

@mes Mes my máme taky velké mimi Naty měla v půl roce 8360g a 73 cm :slight_smile: takže taky mám co nosit ale ona moc nošení nevyžaduje tak mně ani tak nebolí ruce a v zádech a Naty se plazí už asi Měsíc a moc jí to jde už přeleze celý obývák a začíná se zvedat na kolena šikulka
Kůň dneska nejede a já se táák nudím jsem sama doma,napečené už mám měla ybch se chytit úklidu ale nechce se mi
9. pro 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojky holky, teda vy jste toho nakecaly :slight_smile: člověk nestačí dočítat :wink: A jak tak koukám, tak každé vaše dítko je naprostý originál. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak to má být :wink: s těma váhama je to teda sranda....naše bude asi taky cvrček.....když na třech měsících přehopsla 4 kilíčka :wink:
Já teda teď přes den nezvládám skoro nic....jooo tak dát prádlo do pračky a pověsit....něco mááálo poklidit...ale vařím na vícekrát...jak nemůžu moc od Kačenky, tak využívám jen té doby, když spí...tak pak vařím jako blesk ......dneska to kuře na paprice (jako Market - caki) :grinning: :grinning: a kdybychom byli jenom dva, tak toho mám asi na týden, ale že nás tu je 6, tak se budu modlit, aby mi na zítra něco málo zbylo :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme letos vánoce museli zvádnout přes internet.....tak jsme Kačulce objednali nějaký hrací hračky....jelikož je z ní "ležák" tak to teď moc nemá cenu !!!!
9. pro 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
ahojky holky...ta ja vcera jeste zmakla tu capku pro Salinku...tak vam hodim vysledek...a nesel kun, tak jsem ji dopol dodelavala...
..a. rovnou nakoupila matros na dalsi pro Sarinku... :D :D maniak no... :D

sluni, ja tu tusim to hami hajaja mama, se mrknu, me to prislo v balicku od hami, tak bych ti ho kdyztak dala...me je k nicemu a nikdo v okoli to nepije.. :D
9. pro 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
@nikane Verunko, ahojky...jeee, to bude mit Kacenka radost z hracich hracek, ty nase Verca miluje... :wink:
9. pro 2010 v 16:23  • Odpověz
holky ja se na to vys...napišu dlouhej přizpěvek a posere se to při odesilaní :angry: :angry:
9. pro 2010 v 18:40  • Odpověz
Hezky vecer vsem. Konecne to trosku slape...myslim kun. :grinning:
U nas je dnes veselo. Jirik cely den knuci, breci... :rolling_eyes: Ryma mu tece proudem....myslim, ze je nastydly k zubum. :unamused:
Upekla jsem za pomoci Terezky pernicky. Tentokrat je mam dost vysoke, nejak mi neslo vyvalet testo. Alespon se Jirikovi nebudou hned lamat. :grinning: :grinning: :grinning:

@mes ja bych Ondraskovi klido i klasicke jidlo dala...malinko okorenene, ale misto knedliku testovinu, ryzi. Alespon by ti jedl neco jineho nez jen mliko... :wink: Ale to jen muj nazor...samozrejme si to udelej dle sebe. :slight_smile:
@nikane Kacenka je kouzelna, prdelka mala. Hraci hracky se ji budou 100% libit... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Libu u nás je dneska taky kravál nejspíš od zubů Nany je příšerná dneska zrovna fičí do postele tak sna bude klid
9. pro 2010 v 19:50  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Ahoj Kaci. Jirik uz hodku spi a jsem moc rada, jsem vystavena. :unamused:
9. pro 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooj holky :grinning: Tak už jsem tu taky a moc všechn zdravím :slight_smile: Jsem ráda že se vás tu ukázalo už tolika to je moc fajn!
A co už jste toho stačili nakecat :sunglasses:
Dneska nestíhám zítra pročtu dočtu a stavím se na dýl, zatím pa a hezký večer všem :slight_smile:
9. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ja po dnešku taky Nany ani nechtěla moc jíst ani spát jsem taky ko a to mám jen jedno dítě
A jste s Terezkou šikulky
9. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,

@mes jj tak na 90% nám to zabralo,brala si 3lahvičky za sebou,pak jsem to vysadila a spí pořád dobře

@slunickoseznam.cz homeo Sedalia -ale nepomůže každému,chce to vyzkoušet a výsledek je vidět tak za týden
9. pro 2010 ve 20:24  • Odpověz
@mar26 Mar a ty jsi to dávala od kdy Natálce?Mně Naty spí špatně asi měsíc a půl často se budí a spí neklidně už jsme zkoušeli i přestěhovat postýlku ale nepomohlo to
9. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak znova le nevim jestli si na všechno vzpomenu k chřipce a zadum s emi přidala křeče v břichu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mesinko.sára spi ve flecc overalech taky je odkopana a nohy měla ledovy..spaak nesnaší...
k jídlu bych mu daval co psala Libu,Sára ma velké omezení a u Matesa si už nevzpominam... :fearful:
stím křičením ze spani asi bych typila ty zuby maty to dělal taky ikdyž v noci jinak spal hezky mimo zubu..
jinak myslim že maš tak trochu indigove dítě...ale to se ukaže časem...a z toho že je kulatej si nic nedělej..z toho vyroste bude to chlap jako hora kterej tě na rukou bude nosit :wink:
stim jidlem je to tak že někd yjijou jako vlci a jindy ne podle potřeby rustu..akorat maty žere jako bezednej od narození :grinning: :grinning:

Libu unas se taky knučelo ječelo ale jinak dobrý :grinning: a jake dělaš perníčky,ja shaněla pernikove koření od kotanyho a nenašla jsem ho
:frowning2:

mar a jakou kuchynku jste kupovali?nebo dostane od někoho mě se taky jedna libi a kamoška ji ma a oba se kni vešli a hezy si hraly ale je dražší tak vaham...

holky ja si jinak nic nepamatuju jen že cakouš děla krasny čepky..ted zrovna jednu štrikuje pro saruš ke kombošce
9. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz
jé ahoj sali :slight_smile:

tak jsem letem světem prolítla co jste nakecaly :grinning:

mes jestli ti Ondrulka nic moc nejí,tak ani to co jíte vy bych mu moc brzy nedávala,prostě postupně a od roka pomalu dávat i vaše,ale taky pořád většinu odebírám a míň kořením
jinak Ondrášek je fakt velikej a vůbec se nedivím,že se s ním nanosíš :unamused: ,oni těžší děti začnou ťapat většinou později,ale všechny jednou začnou :slight_smile:
Naty má teď cca 81cm a 10kg,jenže chodí,tak se tak nenatahám

s tím časem na všechno je to asi všude stejný, ale jsou to období,už u nás bylo i hodně samostatný období,teď mě zase pořád po bytě tahá za ruku,jen když vařím,tak musí pochopit,že nemůžu,tak si sedne v kuchyni a něco dělá nbo kramaří šuplíky,už se těším na kuchyňku,snad se jí bude líbit,ona vůbec vytírání,luxování,zametání a vaření miluje :grinning:

a na nočník ještě nedávám,začnem až tak v únoru-březnu,aby se odplenkovala na jaře,ještě by se to teď naučila a neumím si představit v tý zimě sundavat venku tolik vrstev nebo kdyby se ještě poto...příští zimu to už bude umět a bude to v poho :slight_smile:,ale do 2 let bych chtěla aby byla bez plen,max. na spaní
9. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
@slunickoseznam.cz kolem 8měsíce
9. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
@ivuu kupovali ji naši a je to tefal cook tronic,ještě se mi líbí miele, švagrovka kupovala letos holkám tu největší miele asi za 2700,-
tak ať je ti brzy líp!!
9. pro 2010 ve 20:36  • Odpověz
@slunilibu on trošku jí..tak pár lžiček za den..většinou hlavně ovoce, zeleninu..třeba zelenou okurku sní klidně půlku, hezky kouše..je moc šikovnej..maso miluje kuřecí ale jen grilované:( a musí ho jíst sám..v jídle nic nechce..:( ale už mu tedy začnu po troškách dávat obyč jídlo..trošku..polívky ani vidět:D už jsem vyzkoušela i všechny hotovky v lahvičkách a nic..a uvařila jsem se už k smrti..pořád něco kuchtím, on si dá 2 lžičky a nic..

@murynka to umí Ondrášek taky, ale nemáme dřevěná kolečka ale plastová..a dneska byl úžasnej, se vytahoval mojí mamče jak umí mačkat volat - dostal k svátku takový plastový a jsou na něm malé čudlíky a na každém je nějaký obrázek - pejsek, kravička a tak a když se zmáčkne tak vydá zvuk jako ta zvířátka a ona se načil když řeknu zmáčni pejska nebo cokoliv tak to zmáčkne a pak z toho má hroznou radost, jak to zaštěká - tak to ukazoval mamče a když ho chválila tak se krásně styděl:D No je to můj šikulín:D

@ivuu co to je indigové dítě? Jako že je velikej??
9. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz
jinak pro ty co mají zájem -můžete kouknout na Ondráška v sekci "děti a rodina - exteriér" - je tam sice trošku oteklý - byli jsme v nemocnici s ledvinama a to je krátce po tom.. :wink: www.monikahlinka.cz :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
ne mesi ale že je víc nadanej a zajimaj ho věci pro starší děti...

hele proč jste byli ve špitale?jen to slyším a ježí semě chlupy :unamused:
9. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
jinak Ondrášek je šikulka :slight_smile: ,na fotečky mrknu za chviličku
u nás taky frčí knížky
no a co umí ani psát nebudu,to by bylo na A4 :grinning: né,ale ona rozumí z 99% všemu co jí řeknu,tak to udělá a milion dalších věcí,za ten rok a něco je úžasný,co ty děti udělaj za pokrok :dizzy_face:
9. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
@ivuu áále..to bylo drama jako když dojde rama..:D No manža přitáhl nějakou chřipku, já to chytla ..ale Ondra se jakž takž držel..a najednou ráno čuchám a říkám, ty jsi se moc pokakal (jako malej)..tak ho nesu a on byl jen klasicky počůraný..ale ty čůránky moc smrděly..a druhý den taky..ještě víc, smrad v celé ložnici..to už měl 38 teplotu, tak jsem ho sbalila a šla k doktorce, ta mu odebrala moč a udělala test a řekla, že to může být tím, že ten odběr nebyl sterilní (chytala to do pytlíku), že mu tam ale něco vyšlo, ať ráno chytíme sterilní moč..no a ráno už byl rudej jak rak a teplotu přes 39..to byl pátek, tak jsme tam letěli zase s močí a doktorka, že má šílenej nález a že to bude zánět ledvin a okamžitě do nemocnice..tam udělali testy - ale ty trvají 3 dny než vypěstují bakterii, tak nám dali nějaká širokospektrá antibiotika..no a pak přišel výsledek a nikdo to nechápal, ale ta bakterie nebyla citlivá na ta antibiotika které jsme dostali, ale Ondrovi prostě zabraly - ty antibiotika..takže trošku divný..a protože jsme to chytili tak brzo..tak mu to nevlezlo na ty ledviny, ale zůstalo u močáku asi:D dostala jsem pochvalu, že jsem řešila tu smrdutou moč..protože zánět ledvin když se opakuje může vést až k jejich selhání:(..každopádně jsme tam byli týden..Ondra to tam miloval..jediné dítě, které brečelo když vizita odcházela a né když přicházela:D:D
9. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.