• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
@nikane a jo....samotne dite asi ne. :angry: :frowning2: to je fakt desny. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. pro 2010 v 11:59  • Odpověz
A jak se s ní mám asi vyfotit.......si k ní mám vlízt do postýlky???? to jsou fakt hroznýýýý !!!
10. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz
@caki Tak mi odpovedela, ze to nejde...ze by jsme museli zalozit novou soukroumou skupinu. Tak to nechame byt, jak je. :slight_smile:
10. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz
@nikane Oni nevedi, jake mate trapenicko. :unamused: Tak dej do profilu svoji fotecku a do alba Kacenku, at se na ni muzeme mrknout, na slunicko maly. :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz
já vím Libu....když já s ní tolik fotek zase nemám a hlavně nejsou upravený a zmenšený, což já neumím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak budu muset pak říct Honzovi !!!! :grinning:
10. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz
....a fakt to nejde??? no to to teda předělali...... :unamused:
10. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz
@nikane asi to nejde, kdyz ti ji smazali. :unamused: pokud si chces zmensit fotku, staci ji otevrit v programu malovani... a tam ji zmensit a ulozit. :wink:
10. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz
@caki taky na ročním rentgenu to vyfotili blbě,ona se mi zrovna prohla do luku,tak to nebylo úplně vidět,ale prý ok,dr. viděl jak chodí a taky máme KO ve 3 letech

@nikane to přibírá fajn,ale byla drobísek při narození. A příštup toho doktora teda šílený :unamused: ,v roce si to neumím představit. Naty si na třmínky taky zvykla hned,já si už zvykala hůř :sweat_smile: ,bála jsem se o ni i to jak to bude brát. No děti když neznaj nic jinýho,tak to berou,že to tak má být. A máš štěstíčko,že je Kačenka veselá,to Naty byla fakt uřvanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A měla 2b na tý levý,teď má Ia,měli jsme štěstí,že to dostala tak brzy a rychle se jí to napravilo,nosila je 2,5měsíce,taky jsem je sundavala jen na koupání.
ten nasivin max. týden, libenar je fakt jen na vyčištění nosánku-je to jen fízák. Jak radí libu,ta mořská voda je super,používám Stérimar

libu ty lasagne dělám normoš,udělám si bešamel,pak do misky dám lasagne,bešamel, špenát (ten obdělám na pánvičce,ochutíš dle chuti) kuřecí maso na tenké plátky(může být i bez toho) a sýr na strouhání a takhle to střídám a končím bešamelem.
Dneska jsem dělala jen zelňačku, máme tu rajskou ze včerejší večeře :slight_smile:

10. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz
@nikane no jo debilní pravidla na fotku v profilu,nesmí tam být jen mimi...jako kdyby si tam každý nemohl dát fotku jakou chce,vždyť si můžu stáhnout na netu fotku kohokoliv a nikdo neví,že jsem to já,tak o co jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to zamknutí je taky divný,že to nejde dodatečně
10. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak Naty usnula hurá,ale nechtělo se jí, pěkně tam mlela a skákala,ale už to zalomila,tak snad nejméně hodina a půl klídek,se budu chystat na večer, v 17:40 mě vyzvedne kámoška autem a jedem směr Praha :slight_smile:,ještě naberem jednu a v 18:30 máme sraz v restošce
10. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz
@mar26 no je to fakt dobře, když na to přijdou co nejdřív !!! a i holky mi v nemocnici říkaly, že sice první dny budou hrozný, ale pak, že si zvyknou....ono jim stejně nic jiného nezbyde...a taky jo....teď i Kačenka docela vydrží si sama brebentit...pověsili jsme nad ní hračky a kostku od Lamaze, tak ta je milovaná....za tu chňape jak divá a povídá si s ní....jen občas ty prdíci...jak se nemůže moc prokroutit.....a teď to bude zase horší, protože u má ty nožky fakt do strany....no já bych je tak v životě nedala....tak to jde ještě hůž se hýbat, ale ona si poradí :o). Taky jí 2x denně dávám pravidelně kapičky na ty prdíky.....jinak by to asi nešlo vůbec !!! Kačenka taky měla tu pravou dvojku a ta by se tou trakcí měla zakloubit dobře určitě....to by měla být taková tutovka....tak uvidíme tu levou !!!!!! Na jednu stranu jsem ráda, že je to i jenom jedna nožička. Protože holky, co měly obě a půjdou na operaci, tak oni dělají nožičky postupně...takže operace...sádra na 6 týdnů....pak sundání sádry...půl roku.....vyndání šroubů a zrovna udělají druhou nožku...sádra na 6 týdnů....sundání....půl roku a vyndání.....No holčička, co tam byla už na sundávání s tou druhou nožičkou...tak že už vlastně končila...tak jí bylo 14 měsíců...fakt hrozný.....!!! Ale nebudu na to vůbec myslet....musím si furt říkat, že budeme mít tu spiku....a nic jinýho !!!!
10. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz
LIbuško, když mi právě žádné malování v pc nemáme. Můj muž je "ajťák", takže tu máme samé hyper-super programy v angličtině...systém Fedora...a kdoví co ještě... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz
Tak Naty spala dopolko hodinu a tčřičtvrtě rekord :grinning:
Už je napapaná a hraje si
Veru já tě stejně obdivuju jak to s tou Kačkou zvládáte klobouk dolů
Mar moc si dnešní večer užij s Natálkou bude taťka?
A tady nějaká ta nová fotečka
10. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz
@slunickoseznam.cz jj Naty hlídá manžel,on je hlídací :slight_smile: ,vždycky říká,že si to zas užijí jinak když jsou doma sami a on s ní neskutečně blbne a Natýs se řehtá a řehtá. Kolikrát přijde domů bzry a posílá mě pryč,ať si jedu vyřídit co potřebuju nebo nakoupit
10. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Kači Nanynka je rozkošná !!!! takový mazlik mi přijde a lumpik teda zároveň :grinning: :grinning: :grinning: ale ty kukadla jak zrcadla.....je ti neskutečně podobná !!!!!
10. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
@slunickoseznam.cz krásný kukadla :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
Díky ,Marti manža taky hlídá hrozně rád když má čas a když příjdu dřív tak slyším hne ve dveřích větu ty už tu jsi?Mohla jsi se zdržet déle :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jééé holky to já se zdržím jenom v koupelně a už slyším.....no kde jsiii???? asi má zase hlad !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz
10. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz
Veru super :grinning: :grinning:
Tady jsem si ještě vytvořila :slight_smile:
http://www.albumsmisku.cz/607788/
10. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz
Teeda maminy neřékejte že při pátku všechny paříte?
10. pro 2010 v 18:48  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Kacenko, ja jsem tuuuu, ale nejsem mamina. :frowning2:
10. pro 2010 v 18:50  • Odpověz
No to je jedno jednou určitě budeš počítá se každý a všechny sem patříte,co je nového?
Pečeš?
10. pro 2010 v 18:52  • Odpověz
@slunickoseznam.cz Ja mam napeceno, mely jsme s maminkou pekarskou seanci minuly patek, takze mame linecke, pracny, skoricove a vanilkove rohlicky, a pak jsem delala mozartovy koule a vosi hnizda a hotovo... stejne me to i tak bude az moc pokouset. :slight_smile: Jak jsi na tom ty, jeste peces?
10. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
Já už mám taky hotovo 9 druhů a vyměním s mamčou
Zrovna dávám Nany mlíko at může jít spát
Dneska byla zase hodná :slight_smile:
Jinak jsme zase v pr....z tchána :frowning2:
10. pro 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:
Jsem to tu prolítla co nového

Aaaaaaaaa nevim co jsem to chtěla :grinning:

Mar: Natálka roste do krásy kočka :dizzy_face: A dárečky dostane krásný :wink:

Mury. Sofinku tu prohlížím vždy když dáš fotečky, je to berunka a dárečky taky krásný :slight_smile: A neboj ona se rozjede, někda bych to svoje ukecaný dítě vyměnila za nějaký tišší :grinning:

Ivu: to je mi moc líto, na to nejde nic říct..

Slunickoseznam: Kačko mala roste hezky to sleduju na facebooku :wink:

Mes: Ondrášek je nádhernej blonďáček teda :dizzy_face: a šikulka! Tomule taky miluje knížky, i náš ježíšek jich donese spoustu a jsem za to ráda :slight_smile: A nočníkujete hezky :slight_smile:

Libuško: o tobě vím vše ted vid :wink:

Markét: taky tak ale moc ráda si svámi pokecám tady holky :slight_smile: A ještě jednou díky za čepičku :slight_smile:

Consti: tuhle jsem ti koukala do albicka, moc drzim palce a vis jak, pak se budeme vsechny rozplyvat nad tvym miminečkem a vzpomínat jak to bylo krásný když naše odrostlá robátka hajala v kočárku :slight_smile:

K nočníkování - já teda Tomíka vysazuju na nočánek už hezkou dobu, a musím říct že se nám daří, ráno už je to klasika, ted zkouším přes den bez pleny, a dobře mu to jde, řekne si čiii tak běžime, někda teda nejdřív udělá čii a pak teprva přijde :grinning: Nehrotim to nijak, někdy totiž prostě nechce tak ho necham byt.

K jídlu: ji už vsechno jako my, jen teda to kořeněnější mu odeberu dřív, se solí myslim problém nemám, nejsem zvyklá moc solit. Dítko si nestěžuje, papá hezky sám nějaká krmení ho moc nebere :slight_smile:

Jinak teda je to kus chlapa, hlavně do výšky hrozně táhne, dělá nám moc radost, krásně mu to mluví, pozná spoustu věci, už si prostě řekne co chce, někdy nás fakt překvapí. Ted máme mamánkovský období, ale jinak se máme moc fajn, všechno je ted moc fajn :grinning: Tak toliko o nás, nějak mě vic nenapadá co napsat

Tak a pádím pa :slight_smile:
10. pro 2010 v 19:37  • Odpověz
@slunickoseznam.cz No jo, to musi byt sileny, kdyz po vas chteji lidi splacet dluhy, ktery jste nenadelali... hlavne se z toho nehrut, jo??
10. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
@cabalkova JJ je hlavně manža je z toho špatný mám dost starostí s řešením pozůstalosti a teď zase tohle je to na h....
Nany už hajá tak mám čas pro sebe a navečeřet se snad bude klidná noc
Jirka má v neděli volno tak budem po dloouhe době aspoň den spolu a jedeme Nany pro dárek k tetě dostane k vánocům větší autosedačku
A jinak Klárko hroutit se nemíním za to mi tchán fakt nestojí myyslím že když sem zmáhla předchozí období které bylo fakt těžké tak tohle mně nerozhodí maximálně naštve taky jsem mu už meilem poslala svoje
Salinko ahooj
10. pro 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
tak ja jsem se sem dostala az ted..jeste jsem dodelavala jednu capku, ale nejspis pujde na prodej...uvidime...jak bude ivuu spoky...vzhledove krasna, matros me kapanek prekvapil...uvidime...
Cabal..heled, patrite sem vsechny ju...ja jsem taaak rada, ze jsme zase tady...tahle spolecna kecarna mi fakt chybela...

sali...no jupiiii, ze jsi se tu ukazala :D a capku jsem dneska opol poslala... :wink:
10. pro 2010 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj koukám že tady zase prázdno
U nás noc na prd zase milionkrát kňučela
¨Zrovna avřím Nany oběd a svůj už mám v troubě zapečené brambory se zelím
A zase se dneska asi budu nudit přemýšlím jestli nejít na chvíli ven odpo ale docela tam fučí tak uvidíme
Caki ty jsi pilná včelička
11. pro 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.