• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Staré, dobré říjnovky...

(Zamčená)
1. února 2011 
Market ja jsem přemýšlela máš toho háčkování teď hodně?
11. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
sluni a kolik ma Natalka obvod hlavicky????
11. pro 2010 v 15:50  • Odpověz
Marki Naty má 44 cm měřila jsem jí doteď jsme spolu spali :slight_smile:
11. pro 2010 v 16:23  • Odpověz
Dostala by to k vánocům od ježíška :slight_smile:
11. pro 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
sluni a tak nechces tu, co mam vystavenou na facu???? aspon by ji nemela tak narvanou... :D ale jak chces...
11. pro 2010 v 17:06  • Odpověz
Héč a my už budeme mít taky čepici a podle čeho se poznají malá říjnovčátka podle cakiny čepice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak šup šup kdo ji ještě nemá
11. pro 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
chi, jeeee, sluni, to jsi krasne napsala :D :D :D ale myslim, ze uz skoro vsichni :D :D
Jeste Natalka od Marti, takze Marti, kdyztak si pisni,j aky chces barvicky... :D
ivuu si vybere u nich v galanterce matros a pak budu delat sarince, tak si marti pisni, jaky chces barvicky a ty sezenu tady u nas :D :D
11. pro 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
Tak cepicka pro Natynku od slunicka :D
11. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahooooj a hezký večer :slight_smile:

Tak jsme před chvíli dorazili dom, teda počasí nic moc ten fujavec je hnusnej, jinak by snad bylo i snesitelně.
Ráno jsme byli na nákupech a už nejdu a nejdu a nejdu to davový šílenství mě ničí, člověk potřebuje pár věcí a to stádo ho málem ušlape :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
Ještě se chystám na trhy ale to v týdnu doufám že nebude takový blázinec, jdu na ko na gyndu tak si pak udělám hezkou procházku :slight_smile:

Caki: no to víš, chvlátala jsem jak jen jsem mohla, jsem moc ráda že to tu šlape :wink: :slight_smile:

Sluníčko: Natynka bude kočka :slight_smile:

Jdu to tu posrovnat, udělat manžovi véču a pak se natáhnu bolí mi záda nějak...

Papa a hezký večer :slight_smile:
11. pro 2010 v 18:22  • Odpověz
Caki ja se na tu čepičku strašně těším mám velkou radost chtěla jsem zrovan růžovou :slight_smile: tak to fajn vyšlo a doufám že Nany bude slušet :slight_smile:
11. pro 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
já včera dorazila domů ve 2 a dneska mi nebylo nejlíp :sweat_smile: ,i přes to jsem zvládla upéct perníčky a ještě důlkové koláčky. Už se ale těším do postele,teď si dáme véču a max. ve 22h to jdu zalomit.

Čepička super,bude Natynce slušet

Markét čepičku moooc ráda,barvičky promyslím....jinak Naty má obvod 47cm. Pořádná kebule :grinning:
11. pro 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Tak perníčky jsem právě taky dopekla...manža už tu "užíral" a nadherne to tady voni...dneska jsme meli odpolko u tchanovcu, tak super...Veru tam radila jako diva :D :D tak to taky hned zalomila...

a v týdnu me čeká asi zdobení, ale delala jsem jen srdíčka a asi je nebudu zdobit cukrovym bilkem, ale bilou cokoladou...jen to asi "pocakam" moc se mi s tim nechce patlat matlat :D :D :D
11. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
@mar26 jeeee, marti, tak jsi mela super vecer...to jsem rada...ja uz se hrozne taky tesim na 20.12. na ten nas babinec...sejdeme se s holkama z prace, teda spis maminy, co jsme tam delaly...
11. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
Hezke nedelni popoledne. :slight_smile:
Koukam, ze se tu rozjela cepickova vlna... to je parada. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Market jeste, ze te mame. :grinning:

@mar26 to je skvely, ze jsis babinec uzila. :slight_smile: Dnes uz ti je dobre?
@slunickoseznam.cz tchan je vul. ach jo, proc vas porad vysira...to je hrozny, fakt. :frowning2:
@salinka ahojda. Tomik je veliky sikula. :dizzy_face: :slight_smile: Jsem rada, ze si mezi nas taky prisla. :wink:

My jsme vcera byli s manzilkem na obede. Dala jsem si smes po cinsku s testovinama. Odpol jsem byla s kamaradkou na kavicce. Cely den nadherne prozity. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes jsem varila svickovou,upekla kolac s tvarohem a broskvema. :slight_smile: Tak za dve hodky cekam navrat Terezky z vyletu. Chtela jsem s ni jit na manaskove divadlo do vedlejsi vesnice, ale nemam hlidani. :unamused: Manzel jede na hokej a obe babicky neco maji. Jeste, ze jsem ji o tom nerekla...byla
by smutna. V patek jsem si v DM drogerii vyzvedla darek pro oboje rodice...fotoknihy s fotkama, co jsme za cely rok nastradali. Jee to nadherny, ac tam mam malou chybku...prohodili mne dve stranky. :sweat_smile: Mela jsem slevu 10% + jeste tam meli slevu 200Kc, tak jsem skvele usterila. :grinning:
Hezke zbytek nedele, jeste nakouknu. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile: já nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas zapnu PC ale jen na chvliku malá je taková dračice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@mar26 také ve 2 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já šla také neplánovaně pouze na večeři s kámoškou a přišla jsem ve2 ráno a včéra mi bylo pěkně zle :sweat_smile: :pensive: i jsem trávila čas na WC fuj ale vůbec nevím co to měla jsem 2 sklenky vína ale opilá jak blbec :rolling_eyes: takže už dlouho zase nikam nejdu :zipper_mouth: ale je to super takto vypadnou a užít si je super že je manžel hlídací :dizzy_face: a vyrazíš i na nákupy :slight_smile: je to fajn když ty naši chlapi pomůžou :slight_smile:
@salinka no ahojky kočko já vlbec nevěděla že na MK ještě chodíš :frowning2:super že jsi mezi námi :dizzy_face: vám už bude rok a půl co :confused: mazec jak to letí...je to šikulka :slight_smile:
@caki perníčky :slight_smile: jsi šikulka a ty čepičky jsou krásné já naší malou vyfotím až na Vánoce až tu čepičku jakoby dostane ju :grinning: ale každý den na ní koukám :sweat_smile: a pařbička s holkami z práce bude super :slight_smile:
@slunickoseznam.cz také bude čepička :grinning: super je krásná :grinning:
@slunilibu také fotoknihy já je nechala také dělat pro všechny od happy fota ale jen ty obyč vyšli mě na 200 32v stran ale myslím že je to super dárek a všechny potěší :slight_smile: :dizzy_face: jinak jste měli hezký den :slight_smile: a jsi šikulka :slight_smile:

jinak na nočník začneme po vánocích naše prostě na něm brečí :unamused: jako oblečená o.k ale svléknu jí a řve a dudlíka :rolling_eyes: s tím mě ted pěkně štve hrozně si na něj zvykla bere ho i přes den a pořád dudá na noc ho má také bez něj by neusla :frowning2: to jednou bude odvykání :rolling_eyes:
12. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
@caki tak udělej novou zamčenou :wink: nic na tom není jen tam napíše členy nickami :wink: jestli chcete být zamčený je to asi lepší už jsme se zamkli i na beremku jako kolik lidí nás četlo nechápu co z toho měli :confused:
@nikane tedy přístuo dr strašný :frowning2: už vám budou 4 měs páni toto letí :slight_smile: je to kouzelná holčička koukala jsem do alba a určitě bude v pořádku ale chápu že musíš mít o ní strach.. :frowning2: hlavně že si malá zvykla a nemusíte ležet v nemocnici to by bylo děsný :pensive: libenar také chválím a doporučuji at je rýma brz pryč
12. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz
tak jsem něco dočetla ale je to masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: omlouvám se pokud jsem na někoho nereagovala malá už mě tady zase tahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Hezky večer...
Mury, me je to celkem jedno, jestli jsme zamkly, ale jestli chcete holky, klido to predelam...jestli na to prijdu jak :D :D :D
12. pro 2010 v 19:31  • Odpověz
@caki tak pokud je to jedno já myslela že chcete :wink:

já od půl 4 zažila nejhorší den malá s evzbudilaplakala neustále a šíleně změřila jsem jí měla 39,5 :cry: chudinka moje volala jsem kámošce co stím prý rostou stoličky což je možné je poslední dobou nevrlá ale tohle vygradovalo holky takovou jí neznám ležela a koukala jindy řádí :frowning2: dostala panadol čípek po hodince začla si trochu hrát..jídlo tedy baští ale je to šílené vše cpe do pusy bez dudlíku ani ránu.. :frowning2: :frowning2: jestli jí to bolí jako ta moje 8 chudinka ted už spinká...panadol naštěstí zabral ale pro mě šílený zatracený stoličky :frowning2: :frowning2:
12. pro 2010 v 19:34  • Odpověz
@murynka to me mrzi. chuderka mala. Hlavne, ze panadol zabral. Rano se snad vzbudi s lepsi naladou a v pohode. :slight_smile:
12. pro 2010 v 19:37  • Odpověz
@slunilibu díky hlavně at jí to už nebolí :frowning2:
12. pro 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
@murynka jejda, chudinka mala... tak snad bude lip...ja se stolicek taky desim... :unamused:
holky, jestli chcete zamknout, tak klido...
12. pro 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, musim se s vami podelit o svou dnesni radost, je to teda uchylny, ale je to tak. V noci jsem to dostala a samou radosti jsem nemohla usnout, protoze je to po nekolika letech (!!!) presne 31denni cyklus, jako jsem mivala driv, coz by bylo super... uz vim podle krevniho obrazu, ze dietka dela memu telu moc dobre, tak kdyby to jeste upravilo cyklus na jeho kdysi beznou pravidelnost, byla bych ta nejstastnejsi snazilka na svete. :slight_smile: Toz tak. Nenapadlo by me,ze se nekdy budu z mrchy takhla radovat. :slight_smile: No magor. :slight_smile:
12. pro 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
@cabalkova jeee, tak super...to mam velkou radost...uvidis, ze se zadari...ja byla taky silna a prave jsem se taky bala, ze nebudu moct otehu...ale i jsem se chtela vdavat, tak jsem chtela se sebou neco udelat...moc ti drzim pesticky...ja behem vic jak roku dala dolu 34kg a i po tehu si vahu drzim...takze mooooc drazim... :wink:
12. pro 2010 v 19:52  • Odpověz
@cabalkova juu, to je bomba!!!! mooooc ti to preji!!! A jakou drzis dietku? Mas nad sebou dohled?
12. pro 2010 v 19:54  • Odpověz
@slunilibu Libusko, chodim kazde pondeli k dietolozce, vzdycky me prevazi, premeri a vyfasuju rozpis na dalsi tyden. zacinala jsem 4. rijna a podle vazeni minule pondeli mam -8,5 kg. Vim, ze je to teprve jenom zacatek, ale i tak jsem stastna jako blecha. Uz jsem si koupila prvni dva hadriky v mensi velikosti a vytahle ze skrine dziny, co mi nikdy nebyly, tak jsem stastna jako blecha. tedy ted z toho posledniho tydne nemam uplne dobry pocit, asi to moc dolu nepujde, ale hodlam pridat pohyb, tak snad to pak zase trochu zrychli. :slight_smile:
12. pro 2010 v 19:58  • Odpověz
ja po porodu terezky 40kg...ale ted po jirikovi se porad peru s 8kg a nechteji jit dolu ani za nic...at jim nebo ne. :rolling_eyes:
12. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
@caki tedy Market, to jsi hvezda, 34 kilo, to je asi tak, kolik bych potrebovala dolu ja... ale uz ted se citim lip a vim, ze to pujde dal dolu, tak jsem spokojena... a jakou dietku jsi teda drzela??
12. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
@slunilibu 40 kilo, teda to jste holky rekordmanky... a jak ses jich zbavila, mela jsi dietu nebo jsi hodne cvicila?? Ja takhle rizene nikdy nehubnula, ale musim si to pochvalit, jde to zatim super!
12. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
@cabalkova heled, jde ti to ukazkove, supeeeeer...me to slo ze zacatku hrozne rychle dolu...ja prestala jist pecivo a salamy...a zacala cvicit, nejdriv 2x tydne a pak se to zvrhlo na kazdy den :D a to mi vydrzelo do ted...a nejedla jsem smazeny...a odpol uz pak jen ovoce a zeleninu... :wink: a super, ze jsi pod dohledem...
12. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.