• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stejně je to borec, ten Tomáš Verner :-D

(Zamčená)
25. března 2008 
Ahojky holky, sledujete krasobruslení? A koukaly jste dneska? Já strašně tomu našemu Tomáškovi fandila a moc jsme mu to přála, no dneska mu to nevyšlo, ale to nic nemění na tom, že je dost dobrej a včera zajel jako největší profík. Myslím, že mu rozhodčí uškodili hlavně včera a dneska na něj byli taky pěkně tvrdí. Být až 15. si určitě nezasloužil, alespoň podle mě. A co si myslíte vy? :slight_smile:
22. bře 2008 ve 21:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Tady to nikdo nesleduje? :frowning2: :confused:
22. bře 2008 ve 22:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
já mu zrovna nefandím, ale krasobruslení sleduju
22. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
no a 15. asi být nemusel, ale holt je to našlapaný
rozhodčí byli opět divní jako pokaždý na MS ---
ale podle mýho on nemá charisma jak třeba ty jízdy Francouzů ---
ale to je věc názoru na uměleckou hodnotu, technicky byl v pohodě
22. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
autor
jasný každý to vidí jinak, já to beru, že se nemusí každýmu líbit, mně se líbí moc, přjkde mi, že se teď strašně zlepšil a prostě mu fandím :wink: :slight_smile:
23. bře 2008 v 07:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Já mu taky moc fandím..je to moc fajn člověk a je moc nadaný....NEmá toho ještě tolik za sebou jako jiní krasobruslaři, ale myslím si, že to dokáže :wink: mrzelo mě, jak to včera dopadlo, ale asi měl chudák nervy :frowning2: ....tak příště :dizzy_face:
23. bře 2008 v 08:46  • Odpověz
Jj, holky souhlasim s vama...mne se taky libi, pro me charisma ma a taky mu fandim. :wink:
23. bře 2008 v 08:51  • Odpověz
mne se driv treba z Pluscenka jezily chlupy, proste jezdil dokonale. U Tomase mi tam chybi jakasi jiskricka, ale je dobrej a evidentne bude jeste lepsi.... :slight_smile:
23. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
Já mu taky fandím - jednak proto, že je Čech a taky proto, že se mi jeho jízda, vystupování a chování na ledě i mimo moc líbí :wink:
23. bře 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
jj já nechápu, že na některých diskusích lidi píšou, že jeTomáš pyšný, to teda nechápu, jak na to přišli? :confused: Vždyť z něho ta skromnost úplně vychází. Určitě se ještě dostane na špičku má ještě spoustu času a je už teď moc dobrý a sám Pluscenko řekl, že se mu moc líbí jak Tomáš jezdí a že je výborněj a všechno před sebou.
23. bře 2008 v 09:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahoj no včera mě děsně zklamal a to jak to normálně vzdal po tom prvním pádu..byla na něm prostě vidět že by to nejradši zabalil..jak ten japonec tak Lambiel když upadli tak jeli naplno dál, ale Verner to prostě vzdal..přišlo mi že bral jen medaile a když viděl že na ně nedosáhl, tak už nejel nplno..ty dva i po pádu měli umístění docela slušný..patnácté místo to byt prostě nemuselo :frowning2:
23. bře 2008 v 10:13  • Odpověz
až bude Verner psychicky na výši, tak to snad tak nebude kazit a pojede natvrdo dál
dneska by měla být exhibice .... :grinning:
23. bře 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
Já si nemyslím, že to vzdal, spíš myslím, že hoty pády rozhodili, že byl rád, že to vůbec dojel a myslím, že je ještě dost dobrý, že dojel, protože při takových výpadcích by to taky mohl zabalit a nikdo by se nedivi. Já si naopak myslím, že je borec, že to vůbec dojel.l :slight_smile: :wink:
23. bře 2008 v 10:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ahojky, můpřu se k vám přidat? Mně se jeho bruslení atky líbí a navíc je to sympaticky kluk :grinning: . Bohužel nemáme CT4, takže letos jsem neviděla nic a dost mě to teda štvalo. Večerní exhibici taky neuvidím, když už to teda dávají na CT2, páč budu zrovna taky na bruslích. Jezdit sice moc neumím, mám starch z pádu, ale manžel mě snad bude pevně držet :grinning:

Stejně ale největší zážitky jsem vždycky měla z jízd Plušenka a Jagudina, nejlépe, když se ti dva bili o 1. místo. Škoda, že už oba závodit přestali. Jo a taky mě vždycky uchvacoval francouzský taneční pár Annisina s Peizeratem. :grinning:
23. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz
Já mu taky moc fandím. V poslední době se strašně moc zlepšil a bude z něho výborný krasobruslař. Je ještě mladý a víte, že u nás nejsou takové podmínky jako jinde, takže musí být fakt hodně pracovitý a cílevědomý. Pyšný určitě není, aspoň z toho, jak jsem ho slyšela mnohokrát mluvit a jak se o něm vyjadřují jeho soupeři, mi mi to určitě nepřijde. Holky, nebuďme smutné, není každý den posvícení. Ale za 2 roky je olympiáda :slight_smile: :slight_smile:
Jevgenije jsem taky žrala, jezdil jak bůh, ale taky se mu někdy nedařilo, i u něj občas nervy zapracovaly. Ale chce se vrátit na led, tak se máme zas na co těšit.
23. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz
no suki vidím že mu fandíš dost,ale zkus se na to podívat trochu nezaujatě..to co podal v poslední jízdě za výkon byla tragedie..a to nemyslím ten pád a ani ty neskočené skoky...i s když si rzbijou čumu tak se mužou umístit do první desítky...ale patnáctý..to je fakt síla na mistra Evropy..takže to včera prostě pos..měl by opravdu trochu zapracovat na psychice.....a větu že to vůbec dojel..no nevím tak možná kdybyb byl junior a jel svůj první světák..ale tohle se prostě nemůže stávat někomu kdo pomýšlí na světové madajle..a opět nemyslím tím ty pády,,ale to jak to vprstě vypustil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
nobody to tam asi Verner nebude co :grinning:
23. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
ahoj Suki! vcera jsem primy prenos nestihla, ale nahrala jsem si to na video a dnes koukala. no, kdyz se dari, tak se dari... :frowning2: ale je to sikula, dostat se takhle daleko! :slight_smile: holt ve sportu se musi umet prohravat, v tom vrcholovem zvlast. vcera nemel vubec svuj den, ale i takovy pad mu prospeje, zamaka na psychice a pro priste ma o zkusenost vic :wink: sledovat ME byla nadhera, tak se tesim na pristi rok :grinning:

Petko, Pluscenka i Annisinu s Peizeratem taky miluju :grinning: neuveritelne, co na lede dokazi!

no a kdyz jsme u toho brusleni..ceka nas MS v hokeji, ne? :grinning:
23. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz
mikca .... no mám pocit, že tam nebude :grinning:
ale všechno je možný ..kdyby ho tam náhodou hodili jako mistra Evropy .. (no i když to zlato bylo divný, protože oba dva soupeři byli lepší než on) ale holt rozhodčí jsou rozhodčí
23. bře 2008 v 15:14  • Odpověz
suki .. já z něj tu skromnost necítím
ale jezdí v pohodě, na sobě mákne a za rok dva bude ve špičce pořád
já spíš sleduju tance a sport.dvojice - holt ženský :grinning:
23. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
noooo Tomáš kdysik jezdil tady u nás pod Blaťákem, pak přešel do LR cosmetics...a skromný přestal být tak před ropkem dvěma.....taky jsem jezdila :wink:
23. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
ja sleduju jen zenske a pary :grinning:
23. bře 2008 v 19:15  • Odpověz
já teda sleduju jedině chlapi protože ty to maj aspoň nabitý :slight_smile: pak sportovní dvojice, ženský a nakonec taneční páry ...ty mě moc neba :wink:

Verner je mladý a určitě nervy pracovaly jako sviň...moc bych mu přála lepší umístění ale holt neměl den...taky je fakt, že to nemá ještě tolik namakaný jako ty na špičce...ale dopřejme mu čas :grinning:

Jinak teda moc nehcápu to hodnocení, kdy někdo zbuchne a je lepší než ten kdo odjel skoro čistou jízdu...to bodování mi připadá dost neprůhledný...rpoto je lepší hokej a fotbal i dkyž rozhodčím bych taky někdy dala po čuni :grinning: :sunglasses: :wink:

Lucenek tak to tu máme z první ruky :slight_smile:) jsi šikovná, já obdivuju jak je někdo schopnej tenhle sport dělat :dizzy_face:
23. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
mne se verner libil a nelibil...chybi mu stava...ja jsem uz roky fanda stephana lambiela...to je krasobruslar na 1 s * :slight_smile:
23. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
jojo, Lambiel je na ledě frajer. Ale co se mi nelíbí, jak si Joubert nechává říkat místo Brian (francouzsky s nosovkou) anglicky Brájen. To je hrůza.
23. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz
S Lambielem souhlas, je to fešák a krásně se na něj dívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
aponchie :grinning:
jj, Verner nemá šťávu

exhibici jsem stihnul kousek, ale nic moc vzhledem ke dřívějším soutěžím ... tak 5 vystoupení bylo suprových, zbytek nuda
24. bře 2008 v 07:02  • Odpověz
Tak ja videla akorat asi tri jeho vystoupeni, ale co jsem videla se mi libilo. :slight_smile: Ale jinac mne krasobrusleni nic nerika, ja mam radsi jiny sporty, ale o tech tady nikdo diskuzi jeste nezalozil. :frowning2:
24. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
kajule tak tu diskusi založ ty :wink: :grinning:
24. bře 2008 v 08:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
No Joubert je fakt tydýtko....takový vyumělkovaný až moc...chlapečkovský....
draga...ohledně bodování, je fakt , že kdysi to bývalo mnohem přehlednější, jely zvlášť známky za umělecký dojem a tvlášť za techniku....bodoval každý rozhodčí zvlᚍ, te%d se vygenerujou součty a stejně laikům výsledná hodnota neřekne nic...až když se objeví políčko rank 1 nebo 10.
Jinak skoro čistá jízda no nevím, za každý nesplněný povinný prvek je sržka v řádech desetin bodů, takže ten co odjede jítdu bez pádu či zaškobrtutí, ale nezařadí trojitý axel a kombinaci dvou skoků trojáka a dvojáka...je na tom hůř, než ten, co zařadí vše co má být , ale sem tam spadne..takže asi tolik k hodnocení.
A doufám, že Tomášovi spadl hřebínek co mu narostl a začně makat, potřebuje to
24. bře 2008 v 08:38  • Odpověz
Káji, hoď sporty do placu :grinning:
24. bře 2008 v 11:52  • Odpověz
Já bych to 15. místo neviděla tak tragicky. Je to jeho čtvrté mistrovství (bylo by páté, ale to by nesměl celou sezónu vynechat kvůli rozříznutému nártu). První dva mistráky skončil okolo 20. místa. Loni byl čtvrtý a myslím, že to bylo překvapení pro všechny. No, a letos to holt neustál. To se stává. Neměl svůj den. Myslím, že je neuvěřitelné, jak se dokázal v poměrně krátkém časovém úseku zlepšit!!! Vezměte si třeba Takahašiho. Je to držitel světového rekordu a na MS skončil v uvozovkách až čtvrtý. A srovnání se Joubertem a Lambielem trochu pokulhává. Oba dva měli od začátku výrazně lepší zázemí a oba dva mají mnohem více zkušeností.

Lucenek: To o té čisté jízdě bych netvrdila. Letošní mistr světa Buttle neskočil čtverný skok a přesto je mistr. Jak v krátkém programu, tak ve volné jízdě zajel výborně, víceméně bez větších chyb s vysokou technickou náročností, ale raději vsadil na jistotu. A Lambiel je dvojnásobný mistr světa, ačkoli v jedné své mistrovské volné jízdě trojitý axel neskočil! A uznej sama, je rozdíl, jestli jen někdo překládá nohy a jede skoku ke skoku, od piruety k piruetě a jestli se někdo snaží i o umělecké propojení prvků.
25. bře 2008 v 11:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.