• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Kuk :wink: už na vás zasejc vejrám, díky že jste na mne nezanevřely :slight_smile:

Verb: jo s lidskou neochotou se taky setkávám den co den! :angry: Wilíček je takový krásný mimínko a taky žádný ořezávátko teda :grinning: a pase ukázkově, to jako jo... :slight_smile:

Kačka: Pepíno je taky macínek?. :sunglasses: tak to má být, kázeň především... :grinning: Jak popisuješ sed v lehátku, u nás totéž!!!! Dneska jsem jen něco málo klohnila a otočím se a on už celý nohy na zemi, zadek na půl žerdi a hlava tam zaklíněná na lehátku...no nechápala jsem, ho snaď budu muset do lehátka poutat, či co... :angry:
a bacha, my měli taky docela blbou reakci na smaetanovou svíčkovou... :unamused: mamce tak chutnala a Adámek se po ní tak krásně 5 dní zasebou! posral... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

katch: ty jo, Štěpka má zajímavý míry...ty tři šestky, chm chm chm... :wink: to bude ďábelsky hodný dítko... :grinning: Gratulace k nekřičení u Hexy. U nás se při první řvalo, jakoby ho na nože brali...u druhé už ani nehlesnul :sunglasses: ale Štěpa je teda machr, když nepíp ani u první, paráda....

brou noc holky šmolky a všem malým pupíčkům pusinku na čelíčka... :wink:
12. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky, no to máme dneska příspěvků, to jsem si ráno tedy početla :grinning: JO a musím se pochlubit, manža včera dorazil ve čtvrt na šest, takže si asi naši rozmluvu vzal k srdci a pak s Tomem blbnul skoro hodinu :grinning: Tak doufám, že mu to předsevzetí chodit domů dřív vydrží.

Kacka: Jééé, já to nemyslela ve zlém, jen jsem prostě na rovinu napsala, kdo z nás je největší buřtík :grinning: :grinning: OOO, omlouvám se za další přirovnání, ale v té vaničce prostě vypadáte řádně namachrovaně. :grinning: Jééé, tak špatný den? Snad se to urovná, tedy kdyby ti broučci už uměli mluvit, aby nám řekli, co je trápí, tohle je trápení jich i maminek. No a je mi jasné, že s vaší váhou to musíš mít ruce jak špagáty, tos ho celou dobu nosila? To tedy smekám, já vydržím max. 20 minut a to po tom musím mít tak hodinový odpočinek :grinning: Ještě že máte ty rybičky, ty zabírají viď? S těmi prdy, jsem ti chtěla napsat přesně to co Verb, ale ta mě přeběhla, taky jsem to četla, že některým dětem nesedí mléčné výrobky, projevuje se to buď vyrážkou nebo kaděním, zkus to vysadit, a uvidíš. Já tedy moc mléčných výrobků nejím, spíš jen sýry, občas mléko, ale jogurt, na ten nemám chuť vůbec a smetanu dávám jen do vaření a jen občas, zatím jsem na to reakci u Toma tedy nepozorovala. Ale jak popisuješ to jídlo, tak tam máš hned 2 mléčný výrobky najednou, to já tedy nemíchám. Buď sýr nebo smetana.

Katch: Tedy míry ukázkové, a ta satanská kombinace, no nevím, to budou asi ty čertíkovské noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám, že si v mírách mezi Tomem a Štěpou stále udržujete stejný odstup, to nám chcete vždycky udělat radost, že nejsme nejhubenější :grinning: Ale jak píše Verb, máte asi největší nárůst od porodu, to my jsme tedy bezkonkurečně poslední :grinning: A to jsem ho včera převážila a buď jsem ho vážila nějak blbě a nebo mi ten náš potvorák snad ještě zhubl, to bude tím jeho půstem u toho jednoho prsa! Dneska to musím zopakovat, manža mě včera ujišťoval, že třeba jen víc kadil, ale to se mi nezdálo, no uvidím, co v domácích podmínkách navážím dneska. Jinak je tedy Štěpa taky pašák, že ani necekl, vypadá to, že tu máme samé statečné chlapy, myslím, že ani Pepíno si s injekce nic nedělal. A teď nějak nevím, Will už pigáro taky dostal? A to že jste tedy byli vzorní celou dobu, to je změna oproti začátku, kdy tě ostatní mamči litovaly, viď? Tak byli jste bez reakce? Tomu Štěpovi se asi prostě nechce spát, asi je s vámi moc velká sranda a tak se nechce ochudit ani o minutku a drží a drží. To ti naposledy spal v kolik, když vydržel být vzhůru tak dlouho? Tom tak po 2-3 hodinách bdění vždycky odpadne. Jo a jinak mám stejnej pocit, když ho pochválím, jak je hodnej, tak nejpozději do půl hodiny mi předvede, že tedy není, taky mám pocit, že to vždycky zakřiknu :grinning:

Verb: Tedy kráááásná fotka s pasení a jaký u toho má dospělácký výraz! Tomáš spíš vypadá při pasení jak exot, čučí jak vyvoraná myška a málokdy mu u toho neteče slina z pusy. Poslední dobou mi musí ukazovat to překulování na bříško i v posteli po jídle, takže je ti jasné jak to dopadá, jo zblitý řádně. S tím výtahem tě obdivuju, s jakým klidem to píšeš, to já bych byla zase nervní a určitě bych jim tam udělala nějaký výstup, zvlášť kdyby měly ty prodavačky takový laxní přístup. Aha tak ty jsi byla výtvarnice, a maluješ i v soukromí a nebo jen po výtvarné stránce dáváš do kupy knížky? Tedy koukám, že Will šel nakonec spát nevykoupaný :grinning: Tedy máma kecá na netu a dítko špinavé :grinning: :grinning:

Barculda: To víš, že jsme na tebe nezanevřely, nejdřív jsme se po tobě scháněly, pak Katch psala, že si píšeš jinde, tak jsme si říkaly, že zase zůstaneme čtyřmi mušketýry a ono ne :grinning: Tak v lehátku tohle zatím neděláme, já ho má zděděné a jsou tam kšíry, ale je urvaný jedna koncovka, takže a se podle vašich zkušeností asi budu muset začít po ní schánět, abych za chvíli neměla dítko na zemi.

Dneska jdeme dopo na ten krevní obraz kvůli železu a pak jedeme ke kamarádce, takže buď večer nebo až zítra :grinning:
13. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
ahoj,
tý brďo, tak já jsem na tom stejně jak Verb, dítko neumyté :slight_smile: včera to byl totální masakr, řev až do osmi :frowning2:
V sedm se mi ho podařilo přehlušit a uhoupat, jenže najednou zazvonil telefon a manžel že se zasek v zácpě autobus a že pro něho budu muset přijet autem :astonished: Ještě že tu mam tu sousedku, zabalila jsem ho do deky, nechala ho tam a vyrazila. Cestou pršosněžilo a tma, málem jsem v lese srazila neosvětlenou ženskou která šla pěšky, ještě že jezdím pomalu a nejelo nic proti, to bych jí opravdu neviděla. A tak jsem jí aspoň vytroubila :sweat_smile:
Když jsme se vrátili, byl docela hodnej, tak jsem ho jen převlíkla a že půjde spát, jenže jak jsme ho tam dali, zase řev, já už jsem to nevydržela, vzal si ho Pepa a já šla do vany a pustila pořádně vodu, aby přehlušila ten řev. Jenže ani za půl hodiny žádná změna, tak jsme mu udělali rouru, dala jsem mu znova jíst (po hodině a půl) a naštěstí z toho tak vytuh, že v noci v půl třetí ani nechtěl vstávat. Ráno se probudil v půl sedmý a spí doteď :slight_smile: Poprvý, co jsem vstala dřív jak on :wink: Musela jsem se jít napít a nasnídat, protože v devět zase bude mít hlad.

No a William je fakt krásnej, to teda má Pepča fakt faldy větší, však já ho taky vyblejsku :slight_smile: Snad Adámka nepokoří :astonished:
A stím výtahem to je klasika, lidi jsou naprosto ignorantský :angry:
S tou výměnou manžela to by podle mě měl absolvovat každej chlap! Ve švédsku to tak dokonce maj udělaný, snad tři měsíce bejvá doma chlap. Ženská má nárok na mateřskou např. dva roky a manžel tři měsíce a žena to za něj vzít nemůže, buď půjde on, nebo nikdo. Ale kdyby tohle bylo u nás, nikdo by stejně nešel, jen brblaj a sami by se toho báli. Ty výjimky jsou fakt ojedinělý. Ale já zvykam manžela od narození. I teď když se nemůže hejbat, aspoň se využije to jeho ležení, ležej tady spolu na gauči a je klid, já si trajdam a vyřizuju co potřebuju :slight_smile:

A i do budoucna chci určit den, kdy bude chodit dřív z práce a já budu chodit plavat, nebo někam půjdu. Myslim že to každá z nás potřebuje a dítě pak není zvyklý jen na ní. Samozřejmě že i manžel by měl chodit jednou týdně někam, aspoň si odpočinu od vaření :grinning: Ale s těmahle zádama může ledatak k doktorovi :grinning:

Jo a Pepa byl včera u nějakýho fyzioterapeuta za peníze, dělá v týmu toho známýho Koláře. A celou hodinu prej okolo běhal, různě ho rovnal, křupal a řek že mu to odblokoval a že to nevidí na nic závažnýho, jen se uvidí jak to pomůže a kdyžtak to zopakujou párkrát a tak konečně něco pozitivního :slight_smile:

Janco tobě je samozřejmě odpuštěno, však nám to nevadí, on to vyběhá, a když ty kila bere ode mně, tak stejně za chvíli už nebude mít co brát, takže se toho neděsim, jednou přestane přibírat a bude jen běhat. Teď akorát přemejšlim, jak ho vyfotit, aby nebyly vidět ty faldy :grinning: :grinning:
A začínam v tom bejt sama, Tomík a Štěpula jsou atleti, Will už zbrzdil a Adámek je starší, tak tam se to toleruje, ach jo, no dietku na něj :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
tak on vydržel až do 10 hodin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
smál se jak měsíček na hnoji a ještě se nechal vyfotit, tak tam máte toho našeho buřtíka :wink:
13. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
:sunglasses: Pepíno vůbec nejni buřtíček! :slight_smile: To on je holt taky pěkně stavěnej! :wink: s tim spaním tichá závist..u nás se sice chodí spát se slepicema v 18.00 ale v 6.OO už jsme většinou na nohou :rolling_eyes: nevím po kom je teda Adámek ranní ptáčátko :grinning:
Kačka: to s tim chlapem máš dobře zařízený :wink: takhle by to mělo být všude! Nám by taky stačila párkrát společná procházka s tátou, jenže když už by ten čas zcela výjimečně byl, když třeba má jeden den o víkendu výjimečně čas bez práce, tak mi na to řekne, že by si doma raději odpočinul :rolling_eyes: no roztomilý, že? :sunglasses: na jednu stranu ho chápu, ale na druhou už mám pocit, že nejsme rodina! Společně jako rodina jsem už nidke-když nepočítám návštěvu u mamky-nebyli ani nepamatuju! :unamused: No to jen malá stížnost na okraj...

Jo a další stížnost: Adámek mi todle dělá stále častěji a častěji. odmítá mi pít z pravého prsa! Od rána ho mám nalitý a milostpán si řve, dokaď nedostane to levý! Přitom mu ho i odsávám, aby ho neměl moc tvrdý a tak. Prostě si postaví hlavu a mámo zblázni se... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak mám vařit mlíčko jenom do levýho proboha? To mi nikdo neporadí :wink: nehledě na to, že pravý prs značně trpí, jak je stále vycucáván... :wink: prekerní situace...

Janča: ty kšírky si radši oprav, to je fakt otázka času kdy začne vylejzat, jako nám... :rolling_eyes: já ho teda zatím nepoustám, neb mi tor přijde blbý, ale asi budu muset začít. A nebo každý 2 minuty posouvat výš a výš.. :grinning:
13. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Barculdo dík,konečně se mě někdo zastal :dizzy_face: Janco vidíš, žádnej buřtík! I když mě tak taky přijde :grinning:

A já stále posouvam výš a výš, kšírovat se mi ho vůbec nechce, někdy ho nechám i v tý jeho přiblblý poloze, když se do ní dostane, ať si tam tak zůstane.

A manžu já mam fakt uvědomělýho, žádnej kariérista, ale rodinnej tip, s Pepčou by byl nejradši pořád a oba chápem že musíme bejt i sami, takže já teď každej den ležim aspoň půl hodiny ve vaně, když teda nemůžu ven :slight_smile:
Dokonce mi slíbil sám od sebe když mě včera viděl jak jsem vyřízená, že koupí nějakou mast a večer mě namasíruje, on co se nemůže hejbat :grinning:
13. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
Kačko? kde se tyhle chlapi sháněj???? :sunglasses: :grinning: už asi budou vyprodaný, co? :sweat_smile:

ba ne , já si sice ztěžuju, ale taky bych neměnila... :wink: Jinak s tim kurtováním, taky odolávám...přijde mi to dosti blbý ho tam kurtovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ho radši dám pod hrazdičku. Stejně v sedáku je už jen když jim, nebo když vařim... :rolling_eyes: a to si někdy hrazdičku vezmu i do kuchyně, aby nelez v lehátku.... :sunglasses: nechávat se mi ho v tý krkolomný pozici fakt nechce, aby si něco neudělal se zádama, je tam fakt takovej zkroucenej... :sunglasses:
13. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
čau ženský, tady se ale nezvykle kecá :grinning: :grinning:
Já měla dneska od rána náladu na prd, málem už jsem sem napsala nějakej svůj depkoidní přéspěvek, ale pak jsem to radši zavrhla :grinning: Dopoledne jsem ještě shlídla dokument na čt2 o handicapovaný holčičce, která je strašně šikovná a chytrá. Normálně mě to dojalo až mi ukápla slza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem se asi hodinu malíkovala s tim našim zlatíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: Když je hodňoučkej, tak bych ho nejradši sežrala a jak se krásně směje :slight_smile: Fakt to zdraví je nejdůležitější na světě.

V lehátku mě štěpula dělá úplně přesně to samý, sjede až dolů a nohy má na zemi, ale to mě už z míry nevyvádí. včera jsem ale byla v šoku když se v tom lehátku skoro obrátil na břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepovedlo se mu to úplně, ale chybělo jen málo. Přikurtovat ho tam se mi ale taky nechce, to by se mnou asi pěkně vyběh :grinning: :grinning: Já používám lehátko stejně jako Barculda v kuchyni když vařim nebo jim, jinak je pořád na hrací dece nebo se mnou na sedačce nebo ve velký posteli.

No Pepíno neni žádnej michelin :grinning: ale trošku "sádýlka" tam je :grinning: :grinning: Ale vypadá jako zdravý a spokojený miminko, tak co, žádnou dietku matko!! :grinning: A dobře, že si nikoho neporazila v tom autě, to muselo bejt fakt hnusný, brrr :rolling_eyes: A můj chlap by na mateřský být nechtěl, nejdřív než se štěpán narodil, tak prohlašoval, že by klidně byl s nim doma, ale když viděl jaká je realita, tak prý ani náhodou. Takže myslim, že to vidí, že to neni žádná velká zábava a leháro už vůbec ne. Taky mi v 6N asi třikrát řekl, jak je na mě pyšnej, že to všechno pěkně zvládám :slight_smile: No já jsem si to v tu dobu teda nemyslela :grinning: :grinning: Kdyby mi nepomohl a nebyl se mnou doma, tak si to nedovedu vůbec představit ty začátky.

Štěpán teda do teď žádnou reakci po tom očkování neměl, tak snad už nepřijde. Zítra budu celý den u našich, tak si asi vezmu teploměr radši s sebou. I když by mi kdyžtak mohla půjčit snad švagrová po neteři. Jsem zvědavá jak se bude Štěpula tvářit na svojí sestřenici, viděl jí naposledy v lednu a to jí ignoroval. Tak teď už jí možná bude vnímat víc (je o rok starší). Ta vojtovka nevim jestli je k něčemu, protože nevim co by dělal a nedělal Štěpánek kdybysme jí necvičili. Ale přiznávám, že poslední dobou na to dost kašlu, teď jsem necvičela 4 dny vůbec, přijde mi to jako ztráta času. Navíc po očkování se ani nesmí cvičit. On už na to skoro nereaguje, protože má pořád ruce v pusince, drží mě, směje se... no prostě dělá všechno možný, jen ne to co by měl :grinning: Já čekám, že nám brzy poleze, protože z hrací deky se dostane na koberec během chvilky. Já pak třeba jdu do kuchyně a vrátim se za 3 minuty a milej Štěpánek si vesele pase půl metru od deky na koberci :grinning: :grinning: Je to prostě malej ďáblík :slight_smile:

Jančo, že by Štěpán nechtěl v noci spát, protože je s náma taková sranda, myslíš jo? :grinning: :grinning: Tak to mě ještě nenapadlo, ale myslim, že tim to nebude. Já jsem spíš někdy chodící mrtvola z toho nevyspání než vtipná matka :grinning: Odpoledne spí naposledy tak v pět, v šest... podle toho jak to vyjde. Takže už by měl být okolo osmý zralý na noční spánek, ale neni :angry: A Tomík vůbec nečučí jak vyvoraná myška, vypadá náhodou moooc inteligentně :wink: mě přijde, že vypadá na některých fotkách už takovej dospělejší :slight_smile:

Verb. tak s tim výtahem to je hnus, můry jedny nepříjemný :angry: A já myslela, že si jdeš na ten křest užít sama bez prcka :slight_smile: My jsme v práci pro různý nakladatelství dělali grafickou přípravu knížek, zlom atd., tak proto jsem se ptala, ale pro Fragment teda zrovna ne. A s tím Nutritonem tě úplně chápu, taky by se mi do toho nechtělo. Tak uvidíš, já myslim, že to blinkání přejde časem samo :wink:
13. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky, tak u nás na to, že byl pátek třináctého super den, Tom byl celý den spokojený, kňournul si jen párkrát, žádný hysteráček, no prostě paráda. Jediný řev byl u odběru krve, tentokrát jsme to měli z prstíku, dva ďobance, u prvního úplně nadskočil :cry: , druhý už chudák asi nečekal, tak nic, ale pak řev při tom odebírání, krev měl všude po prstíkách jen ne v té lahvičce, no děs :confounded: . Nakonec jsme tam tedy požadované množství natlačili, prstík byl zalepen a mamčino pohoupání pomohlo. Pak jsme frčeli k mé kamarádce, kde jsme strávili celé odpo, měla jsem vzorné mimčo. půlhodiny strávil jen tím, jak pozoroval, co je to kolem něj nového, pak se předvedl, jak se otáčí a ani nekňoural, takže mi pak ani Lenka nevěřila, že umí být občas pěkný ďáblík. Cestování bez problémů, v autobuse ani nedutal jen koukal a poslouchal :grinning: Jen se lehce děsím spaní, včera dal 2x 25 minut, jednou přerušovaně také necelou půlhodinu, no jestli bude takhle svůj spánek zkracovat, tak za chvíli si dojdu tak na záchod :grinning: Dneska to vypadá venku na krásný den, tak už se těším na odpolední prochajdu. Včera večer mi psala do IP Meggietn z Novembrovek, že na Novembrovkách je to uzavřená společnost a když něco napíše, tak jí ani neodpovědí, tak jsem jí nabídla, ať se kdyžtak připojí k nám, tak uvídíme, jestli k tomu dojde :slight_smile:

Kacka: Přidávám se k názoru Katch, jste jen lehce oplácaní :grinning: Ale je mi jasné, že s aktivitou rodičů jako buřtík opravdu skončit nemůže, takže strach z obezity u vás určitě nehrozí :wink: My tedy koupeme obden a to tedy striktně dodržuju, žádné protesty nepřipouštím, ale chápu, že tvá situace byla jiná, manžu si prostě vyzvednout musela. A ta ženská je tak blbá, že neví, po jaké straně silnice se chodí? No, aby se jí tenhle hazard nestal brzy ostudný, nemusí potkat jen řidičku, která jí vytroubí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tedy takže také celodenní řev, to tě holka lituju, doufám, že včera už bylo dobře. A zrovna tak si myslím, že většina našich chlapů (Pepa je asi jediná výjimka, možná ještě u Verb by to prošlo), by celodenní starání o prcka nepřežila a hnedka by si to s námi vyměnili zpátky, občas je to prostě na bednu.

Katch: Tedy já vás tu každou chvíli zaměstnávám svými depkami a ty ten příspěvek radši smažeš, no tak nevím, jestli se nám bojíš vypovídat a nebo nás nechceš obtěžovat, to se asi taky budu muset nad sebou zamyslet a depky si nechat pro sebe, ale mě to tak pomůže se vám vykecat, že asi dál budete občas muset snážet mé trápení a starosti. Tak na lehátko si tedy budu muset dle vašich popisů začít dávat pozor, zatím mi to nedělá, ale vzhledem k tomu, že si lehátko při vaření dám na židle, aby na mě lépe viděl, tak to by mohlo skončit řádným držkopádem takže začínám být obezřetná. No a tvé překulení na bříško, to už je úplná akrobacie. :grinning: Budu muset tedy Tomíka také vyfotit nahého, abyste viděli našeho atleta. Super, že reakce na hexu žádná, hlavně aby se nás tohle štěstí drželo dále. Se cvičením tě naprosto chápu, máš ďáblíka a pokud se ta vojtovka nedělá přesně, tak je to asi stejně na houby, uvidíš, jestli na té rehabilitaci poznají, že na to prdíte, podle mě ne. Tedy Štěpa je tedy kulič, to Tomáš zatím zůstává v prostoru deky, nebo aspoň nějakou částí u ní. Jak se ti z té deky dostane, on se kulí i zpátky na zádíčka? Já dávám Toma doprostřed a pak nemá možnost úniku, každé přetočení je max. na kraj deky a dál nemá šanci, tam pase, občas si oddáchne a po řevu ho obracím zpět. Tedy pokud spí Štěpa naposledy v pět nebo šest a pak usíná až v jedenáct, tak to má strašnou výdrž bez spaní! Není pak už chudák přetaženej a řve jen proto, že nemůže zabrat? U nás je totiž skoro každé usínání s lehkým pláčem, ale přikryju ho, dám pusu nebo pohladím a odejdu z dosahu a za chvíli se spí.

Barculda: Tak koukám, že někde je to s manželi ještě horší než u nás :grinning: U nás se tedy do práce o víkendu nechodí a hlavně se odpo kočárkuje společně a bez připomínek, už 1x byli dokonce kluci sami. Jinak s prsem mám stejný problém jako ty, stěžovala jsem si tu holkám, asi tak 5 dní je u nás lehký bojkot pravého prsa, občas z něj pije bez problémů (hlavně v noci), občas je po 2-4 minutách sání řev a dostat ho k prsu znovu se mi občas podaří pod lehkou lstí a nebo se třeba po přebalení rozhodne, že si tedy ještě trochu dá, ale tak dlouho jako saje u toho druhého to tedy skoro nikdy není. Já tedy druhé prso nenabízím, tvrdě trvám na tom pravém a z druhého dostane až zase po cca 3 hodinách, kupodivu málokdy se o jídlo hlásí dřív, tak nevím, jestli to z něj teče rychleji a nebo pak drží dobrovolný půst.
14. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak jsem Toma také vyfotila bez oblečků při pasení - no rozený atlet :grinning:
14. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojte baby z čiech , konečne som vás vypátrala, tá slovenská téma je akosi o ničom...ako sa máte? idem vás počítať...dúfam, že vám to nebude vadiť... :wink:
14. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Čauky,

tak dneska udělal Will rekord - 11 hodin v kuse :dizzy_face: Včera usnul ve 20h a vzbudil se až v 7 ráno. Je to zlatíčko :slight_smile: Ale bylo to nejspíš tím, že jsme včera byli ve Fragmentu se ukázat a místo plánované hodiny jsem tam strávila 4 hodiny procházením kanceláří a ukazováním, jak je Will krásnej :grinning: Celou dobu byl hodnej a snažil se udělat dobrý dojem. Skoro celou dobu jsem ho ale musela nosit na rukách, protože tahat se po patrech s kočárem se mi nechtělo a on v něm stejně nechtěl být. Asi si umíte představit, jak vypadaly moje ruce po těch 4 hodinách :confounded: Míra šel večer do hospody loučit se s kolegou, který odchází z firmy, takže jsem celý den byla na Willíka sama. On celý ten týden byl hooodně náročný a většinu času jsem na něho byla sama. Na druhou stranu jsem si zase s prckem bližší :slight_smile:

Janco, Tomášek vůbec není hubenej. mám pocit, že všichni vypadají podobně, teda kromě Pepči :grinning: To je divný, že nechce pít z jednoho prsu :fearful: Fakt nechápu. I když u tebe to možná bude tím, že z něho asi rychleji teče a on je dřív hotový. Chudáček malej, takhle ho trápit :frowning2: A to na ten odběr musel? A Tom bere nějaké léky?
Díky za pochvalu. To byla výjimka, že se podařila udělat fotku, kde má hezký výraz a neslintá :grinning: On se vždycky tak soustředí, že je pod ním kaluž. V tom Luxoru jsem se chystala je seřvat a nechat si zavolat vedoucí, ale pak přišla ta starší prodavačka a zachráníla situaci. Opravdu jsem nechápala jejich aroganci. Klidně mi do očí říct, že ať si počkám, že tam technik není a bude možná až zítra :angry:
Já jsem umělecká fotografka, malovat neumím. Měli jsme na škole dva roky výtvarku, ale mně to moc nejde a ani mě to moc nebaví. Bohužel jsem od focení zběhla k PR (i když i tam jsem dělala grafiku a fotila) a teď jsem se zase trošku vrátila k výtvarnu. Myslela jsem si, že ve Fragmentu vydržím dýl, ale otěhotnět se povedlo hned první měsíc, takže jsem tam byla jen rok a třičtvrtě. Třeba se tam ještě vrátím po mateřský (po těch 6 letech :grinning: ).
NA očkování jsme ještě nebyli, Wildu to čeká v úterý. Trošku se toho děsím a je mi ho líto, že takovýho malýho tvorečka budou píchat a dávat mu do těla "nemoci". Doufám, že to proběhne v pořádku.

Vy jste teda všichni aktivní. Will se začal snažit se otočit z bříška na záda, ale vadí mu tam ruka a neví, co sní, tak vždycky začne brečet. JInak objevil sílu svých nohou a zapře se za ně, zvedne zadek a posouvá se po zádečch dopředu. My prostě musíme být originální. Ostatní lezou dopředu po břiše a my po zádech :grinning:

KAcko, Papča je pěkný buřtík :grinning: Tak mám pocit, že vy určitě podvádíte a tajíte minimálně 0,5 kg, které máte navíc :grinning: Zdá se mi macatější, než Will, a to máme podobnou váhu. Ale zase musím říct, že vypadá dobře a vůbec není tlustej. Je tak akorát. Taky tam u vás na vesnici je potřeba, aby byl statnej a uměl pomoct v hospodářství :grinning: To je dobře, že je manžovi líp, jen aby to vydrželo.

Katch, klidně svůj depkoidní příspěvek napiš. Vypíšeš se z toho a třeba bude lip :wink: To je úžasný, jak ti zdrhá z deky. To je možná tou vojtovku, že má posílené svaly a jde mu to líp. Ale je to tedy ďáblík :slight_smile: Fragment má své vlastní dtp studio, takže není potřeba dávat ven. Spolupracujeme jen se studiem Typotext, když naše studio nestíhá. A občas potřebujeme grafiky z venku, aby udělali nějaké návrhy, ale to jen taky občas.

BArculdo, ty ses rozepsala. Já nestíhám reagovat. Ale musíš nám vynahradit tu tvojí "dovolenou". Ty už máš velkýho chlapa, to musí být opravdu legrace ho nosit :sweat_smile: A s tím tvým druhým chlapem to máš těžký. Když pracuje i o víkendu, tak chápu, že si chce doma odpočinout. A ne se vláčet někam na procházku. Na druhou stranu je pochopitelné, že s ním chceš být a prožít hezký den. Můj Míra má naštěstí času dost. Zatím není ještě buhvíjaké teplo, takže nemá moc práce a z domova odchází po osmý a vrací se kolem 15-16 h. Což je paráda. V zimě dokonce zůstal někdy i doma, nebo odjel jen na dvě hodinky do kanclu si něco vyřídit. Takže má dost času "pomoct" a být s malým a já si aspoň "odpočinu". Jsem ráda, že bude mít s Willem úzký vztah a snad jimto do budoucna vydrží :slight_smile: Je pravda, že někteří chlapi potřebují, aby ty děti byly už větší a reagovaly a dalo se s nima něco podniknout. Ale Adámek je už velkej a určitě si s taťkou dosytosti vyhraje :dizzy_face:

Loučím se a přeju pěkný večer :slight_smile:
Jo, a ať Meggie přijde k nám :wink:
14. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Vítám tě Meggie :slight_smile:
Jen si nás přečti a budeš o nás vědět vše :grinning:
Taky jsem si všimla, že ta SK diskuze je nějaká soukromá.

Já pádím a napiš, jak se máte atd. atd. ......
14. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
čusík bambusík, holky, dneska je mi 30 :sunglasses: znáte to některá???? :wink: cítím rašit mech na zádech....loupe mi v kříži, klouby vrzaj.... :angry: :grinning:

Den jsme měli báááječný! Táta byl doma.... :wink: a přijela babička, brácha, švagrová, sestřenice, maminka....pohoda! paráda, neb jsme i s taťkou-světe div se- šli na 3hodinovou procházku, takže pak byl Adámek samý úsměv a samá sranda na návštěvu.. :slight_smile: mám z toho moc hezký pocit...ani mi nevadí, že šel teď taťak zase pro změnu na oslavu jeho první dcéry :wink: Já nemůžu, neb to bylo od 18. a to Adámek usíná..ale vůbec mi to nevadí, páč jsem se už asi dosti vypařila v dobách svýho mládí a teď ve stáru už budu jen chodit do parku a krmit holuby.. :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Meggie.... :slight_smile:

Takže co mne zaujalo, lezení Wildy po zádech... :wink: to je zajímavé...že by krabí muž???? :grinning:

pá jdu zavřít oko, neb jsem znavena...
14. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
vy si tu tak pekne píšete a radíte navzájom...
Laura má už soro 7kg a 62 cm. Je to macek. Stále by jedla a potom na večer už nemám mlieko, tak jej dávam nutrilon. Zaspí o 20.30 a zobudí sa okolo 3.00 a potom o 7.00.Je to zlaté dítko ,pretože ma nechá vyspať.
Dnes sme jej prvý krát skúsili dať mrkvičku, stršne jej to chutilo a už 2 den sa ťahá do sedu. Sedí iba podopretá vankúšom a páči sa jej to. Prevracať sa z brucha na chrbátik ešte nevie, lebo sa jej na brušku moc nepáči.My sme našťastie problémy s prdíkmi nemali.
Manžel bol s nami doma 3 mesiace, pretože on montuje plastové okná a vždy cez zimu je doma, tak mi to padlo vhod, je zlatý a so všetkým mi pomáha. Je druhá mama. :grinning:
barculda : všetko naj k 30-ke.mna to čaká tiež zachvílu.
inak zdravím vás: barculda, verbalinka,jancaroul,katchula,kacka2 :grinning:
14. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak nakonec jsem ještě tady :grinning:

Meggie, my se máme rády a radíme si o106 :wink:
Ale s vašimi mírami jsi trošku pozadu :grinning: Tady to je diskuze obříků :grinning: Will má 7 kg a 66 cm a je z vás nejmladší, největší je tady Pepca od Kacky a Adámek od Barculdy (ale ten je nejstarší a je otázka, zda ho Pača dožene).
Ale vzhledem k tomu, že máš jedinou holčičku v téhle diskuzi, tak vyhráváš za ženské pokolení :grinning: Laura je opravdu kočka a bude tady o ní boj, si může vybrat chalana :grinning:

Já jsem nějaká "vtipná", takže radši už jdu. Will záhadně usnul už po 19h a stále spí, nechápu :sweat_smile:

P.S. Meggie, jaktože nemáš večer mlíko? Will v noci spí i 11 hodin v kuse a mlíko stále je :confused: Ale kojení je taková věda, že nemá smysl pátrat :slight_smile:

papa
14. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
oprava: (ale ten je nejstarší a je otázka, zda ho Pepča dožene). Pepča, ne Pača (sorry Kacko :grinning: )
14. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:
tak já měla právě sto chutí vyhodit notebook z okna :angry: už mi dvakrát zmizel příspěvek uprostřed psaní!!
Tak jen ve zkratce, protože nemám nervy na to psát to celý znovu.

Meggie moc Tě tu vítám, to je super "vidět" zase známou tvář :wink: Novembrovky se nějak rozpadly no, je to škoda.
Laura je moc pěkná a koukám, že i hodná, no úplná vzorňačka :grinning: Ten noční spánek Vám závidim, já mám doma nespavce :unamused: A super, že jsi měla manžela doma takovou dobu, to musela být fakt pomoc k nezaplacení. To bysme tu asi všechny braly :slight_smile: I když na druhou stranu nevim jestli bysme si po takový době už nelezly na nervy :grinning: :grinning:
Zatim jsme tu měli jen samý štíry kluky, tak by bylo dobrý mít tu taky nějakou škorpionku :slight_smile:

Barculdo o jakym mechu to mluvíš? :grinning: jsi v nejlepších letech, tak si je užívej :wink: Já to znám a holuby zatim krmit nechodim, ovšem v kříži mě teda bolí, to je fakt :grinning: Ale myslim, že za to spíš může naše dítko nenažraný :grinning: než pokročilý věk :sweat_smile:
Každopádně oslavu jsi si užila výborně :slight_smile: Tak se taky přidávám ke gratulantům a přeju vše nej..., hlavně ať jste šťastná a spokojená rodinka :slight_smile: A za 30 let se sejdeme v parku u těch holubů, jo? :grinning: :grinning:

Tož pro dnešek je to všechno, jdu spát. Měla jsem dneska super den a počasí výborný, úplně mi to zvedlo náladu :slight_smile: A navíc jsem se před chvílí dozvěděla, že naši kamarádi čekají konečně miminko :slight_smile: Kámoška je ve druhym měsíci, tak budou mít prcka skoro přesně o rok mladšího než je Štěpánek.

P.S. Depkoidní příspěvek jsem nenapsala, protože jsem si vlastně ani neměla včera na co stěžovat. Akorát jsem vstávala pr.delí a měla jsem od rána špatnou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bezdůvodně. Takže by to byla jenom hromada nesmyslů. Když mě něco naštve nebo budu mít malýho plný zuby, tak se s váma ráda podělím, nebojte :wink: :grinning:
Tak dobrou noc.
14. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Uáááá! Noc byla krátká stop.... :wink:
Ba ne, šlo to. Adámek spinkal od 18 do 2 hodin, nasosal a pak zaspla do 4.30-následovalo kojení další, leč jsem to vychytala a dala mu pít v leže a pak u mne usnul pod peřinou a hajinkal do 6.30 :sunglasses: což je u nás téměř rekord.... :wink: neb jinak se vrtíme, povídáme a kolikrít i vstáváme po páté :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo, tak Meggi se odvažuje sem s jedinou holčičkou? :grinning: to bude boj o něžnou dívenku,mezi námi chlapiskami.... :wink: Laurinka je teda taky dobře rostlé děvče :grinning: paráda. A s tim mlíčkem tě ouplně chápu, jáí to tak mívávala, ale nikdy jsem po nutrilonu nesáhla. Ono se mi to pak upravilo a teď už mlíčko zase je i navečer :wink: ale musím řádně jíst a pít! jinak mám furt problémy...holt nejsem ta správná dojnice :sunglasses: Někdy jsem měla pocit, že Adámek už tam v prsou fakt vůbec nic nemá a spíš mi u prsa usnul vyčerpáním, jak tahal a tahla a nic neteklo :unamused: ale vzhledem k jeho mírám a tomu, že hezky hajal třeba 8 hodin v kuse mi to hlavu moc nedělalo...no a pak se to urovnalo, neb prej při kojení platí, že nabídka = poptávce, jak mi radily holky v jinej diskusi a ten nedostatek se muší vhíli překonat a pak se to samo upraví.. :wink: U nás se zadařilo, hurá jupí jou!

Katchula: tebe beru za slovo a za 30 let se do parku moc těším :wink: a nechápu, jak jsi zrovna včera mohla mít depresivní náladičku, když od rána svítilo svítíčko a bylo venku tak nádherný jaro :sunglasses: já asi depku chytim spíše dnes, neb je hnusně a prší, ač to naši meteorologové neslibovali :angry: :angry: :angry: a to máme tátu doma, tak jsem myslela že pujdeme courat do lesa.. :wink: ale třebas se ještě vyčasí, no...neházim flintu do žita.... :slight_smile:

Verb: ty jo, Wilík se teda rozhodnul usnout tákhle brzičko????? :wink: ten je hodnej na maminku.... Tak snaď pak spinkal celou noc.... :grinning:

Jo a dámy, u nás už proběhlo kurtování do sedátka a řeknu vám má to velký úspěch! Já myslíla, jak bude Adámek nešťastnej a naopak on si to moc užívá, neb si s těma kšírkama hraje.... :grinning: snad mu to vydrží i do budoucna...

a nakonec_ měla jsem šerednej sen! :frowning2: zdálo se mi o nějakým šílenci, co uřezal ruce svýmu bráchovi malýmu. Hnus fialovej, hned se jdu podivat, co to znamená ve snáři... bléééé
15. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
hm, tak ruce uťaté prý značí zločin.. :frowning2: to jsem z toho moudrá....to si asi budu muset dávat pozor.... :cry:
15. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
Barc. ale NE, včera jsem měla super den, depku jsem měla v pátek dopoledne. To jen pro vysvětlení :grinning:
Dneska počasí fakt stojí za ho...uby! My budeme mít po obědě návštěvu, taky plánujeme nějakou prochajdu delší, tak doufám, že se ukáže sluníčko :wink:
Tak si užijte zbytek víkendu, jdu něco dělat.
15. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky, no úplně zírám, jak jste se na víkend rozjeli :grinning: Prcek ráno vstával v 6.45 ale po 3/4 hodinovém hraní a baště to zalomil a zatím se z ložnice nic neozývá, tak předpokládám, že chrupká a taťka ještě s ním. Já už mám upečený koláč, umyté nádobí, poklizeno, udělanou snídaní a milospání ještě po 9 hodině nevylezli z kanafasu :grinning: :grinning: Včera bylo nádherně, fakt jaro, teploučko no prostě paráda, vyrazili jsme na prochajdu do Počernice, projeli park, koukli na koníky, zašli do cukrárny, no bájo. To se hnedka lépe kočárkuje než v tom hnusném dešti a mrazu.

Meggie: Ahojky, tak tě vítám, a jsem ráda, že se ti u nás zatím líbí a těšíme se, že si s námi krásně pokecáš a bude ti u nás lépe než u Novembrovek, u nás se totiž reakce, rady a pochopení dočkáš vždycky :wink: JO, myslím, že o Lauru budeme muset opravdu uspořádat souboj, to by bylo, aby si mezi našimi chlapy nevybrala, jsme všichni řádně rostlí, šikovní a baba nám tu chybí :grinning: Tedy s tím mlíčkem, mám občas taky pocit, že nemám nalitá prsa, ale vždycky něco vytáhne a i když si zmáčknu po kojení tak ještě stříká, kojím každé 3 hodiny, v noci cca po 4. Aááá tak vy jste už dali mrkvičku? Tedy to je ale Laura šikulka, že dlabala hnedka na poprvé a i lžičku zvládla :grinning: Toma do sedu zatím nedávám, říkám si, že na to má čas, že si na to musí nějak přijít sám, asi týden zkouší občas přitahovat hlavu k hrudníku, ale většinou jen při oblékání, sám na dece to nedělá. Na to překulení na bříško si Laura také přijde, zkouší to aspoň na bok? Ale i tak má zatím ještě dost času, průměrně se to dítko naučí až v pátém měsíci. U nás to začalo přetáčením na bok, furt to zkoušel na jednu stranu, tam to nešlo a když si ty nohy konečně hodil na druhou, tak byl hnedka na bříšku. Ta jedna strana mu jde doteď mnohem lépe, přes tu je na bříšku hnedka, na tu druhou podle mě dává špatně nohy a tak je to boj, ale tak 2-3x za den se mu to podaří. Ze začátku je Tomovi na břichu také nelíbilo, ale dávala jsem ho na něj častěji, ale na kratší dobu a za pár dní bylo po pláči a zvyknul si, tak to zkus také častěji, ale na kratší dobu.

Verb: Tak včera kojení z pravého prsu až na jednu stávku bez problémů, jednou jsem ho dokonce musela po 20 minutách násilím odebrat, furt by žužlal :grinning: tak uvidíme, jestli krize zažehnána nebo byl jen dobrý den. Ufff 11 hodin v kuse, no to je tedy síla, to je chrupkáček :grinning: Co prso, v pohodě? JO taky si myslím, že Pepíno už zase něco nabral, a schválně si všimněte, že nám ho Kačka vyfotila černobíle, to se ty tuky ještě určitě trochu ztrácí :grinning: :grinning: Na odběr jsme museli kvůli zjištění stavu železa (dáváme mu ho v kapičkách, měl ho po té žloutence málo), tak doufám, že už to bude v pohodě, výsledky budou v pondělí. Budu držet palečky, ať reakce na hexu je stejná jako u ostatních, tedy bez breku při píchání a bez reakce po něm. Jinak s tím zádovým lezením to je fakt prča, na to může přijít jen Will,to víš na zádech se lépe leží je lepší přehled, tak proč bych něco zkoušel na břiše :grinning: S tou rukou neboj, u nás to bylo ze začátku stejné, vždycky se o ní zarazil a byl pláč a konec snažení, ale nakonec si na to přišel, nevim, jak to ty dítka dělají, že jsou tak chytré a nakonec se to všechno naučí bez nás.

Barculda: Tak velká gratulace ke kulatinám, koukám, že den jsi si krásně užila a copak jsi dostala hezkého? Já ti dám zarůstání mechem :grinning: Mě se 30 kvapem blíží, na konci května se jí už nevyhnu, tak doufám, že mech se na mě tedy neusadí :grinning: Zatím pozoruju jen bolest zad, absolutní souhlas s Katch, to bude tím vyžírkou a ne mnou, občas mě bolí pravý palec, to bude asi taky od zad, oči už také neslouží, občas něco neslyším, většinou když nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak jsem čupr ženská, určitě v nejlepších letech. :grinning: :grinning:´Tedy sen dost hrozný, tak se prosím tě dneska snaž ovládat, aby to nedopadlo nějak špatně :grinning: Manža mě dneska po ránu šokoval svým snem, prý se mu zdálo, že jsem porodila doma, i když jsem ale neměla žádné břicho, dítko bylo velké, mělo pupík až na hrudi a šňuru vytlačenou kolem tělíčka, druhý den jsem prý šla do práce a on na mě s prckem koukal, jak nosím nějaké horké těžké tyče. NO radši do snáře ani koukat nebudu, bůh ví, co bych tam našla. :grinning: A to mi tak říkal, že nechápe, jak se by se nám to těhotenství mohlo stát, když si dává takový pozor :grinning: :grinning: NO vidíš, tak kurtování je vlastně sranda, no a to bylo strachů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty prcci nás prostě budou stále překvapovat. JO a Katch měla depku už v pátek, včera si to krásně užila :wink:

Katch: Tedy ten tvůj notebook je ale rošťá, zkus mu řádně domluvit, že buď bude poslouchat a nebo ho vyměníš. Super, přibude ti kočárkovací a vypovídávající kamarádka a hned bude veseleji. Já stále čekám, kdy se podaří otěhotnět té mé kamarádce, u které jsme byli v pátek, zatím se nedaří a už se snaží skoro rok, má z toho už chudák depky, plně jí chápu, já je začala mít už po 4 měsícíh, kdy to nešlo a nakonec se podařilo, tak jí furt povzbuzuju, že to už určitě vyjde. Máme to od sebe cca 30 minut jízdy MHD, což se dá s kočárem v pohodě zvládnout, takže doufám, že se u nich už brzy zadaří.

Tak pánové už vstali, tak já pádím převlékat atd.
15. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
ahoj, vy teda jedete :slight_smile:
Moc tu vítám Maggie a Laurinku, jen nechápu jak se o tu malou princezničku všichni perete, myslim že má nárok jen ten největší a nejsilnější jedinec, takže máte peška, protože jak jste sami napsali, ten vyvolený je Pača :grinning: Podle Verb se zřejmě ostěhujou do hor a bude z něj bača :grinning:
Ach jo, vy mu teda dáváte, vy jste z něj udělali černobílího mega buřta :sweat_smile: Já mu snad přivřu kohoutky :unamused:
Ale abyste věděli, tak on na vás prdí a to doslova :grinning: :grinning:

A budiš vám útěchou, že mě sice neroste ani mech, ani my nevrzaj kosti, nevypadávaj zuby a vlasy, ale i když jsem tu největší cucák, tak se cejtim na rozpadnutí :slight_smile: třicítky se ještě nebojim, ale myslim že to je krásnej věk, rozhodně holky žádný depky, krize přichází až ve čtyřicítce, takže buďte v pohodě :dizzy_face:
Tímto tedy posílam gratulace Barculde, večer až usne prcek tak si dám na tebe vaječňák :wink: Hlavně ať vám to klape s manželem a hodný mimčo pak přijde samo :slight_smile:

teď zas musim jít...
15. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
Dobré ráno,

Barculdo gratuluju k narozkám. A 30 je krásný věk, mě to teda čeká až za pár let, ale stále jsi jsi ještě mladá a perspektivní :wink: A ještě gratulace k včerejší procházce, vidím, že se ten tvůj chlap umoudřil :slight_smile:
Katch, už v 60 krmit holuby? To si posuň tak o 30 let dál. V 60 budeme mladé kočky, ne stařeny :dizzy_face:

Úplně jsem zapomněla pochválit včerejší den. Manža mě nechal celý dopoledne vyspat, takže jsem spala až do půl druhý, samozřejmě s kojícíma přestávkama. No a dneska Will pokračoval v těch svých rekordech a dal 11 hodin a 15 minut :grinning: A to včera jedl jenom 5x, usnul po 19h a vzbudil se až v 6,30h. Jenže já se v pět hodin vzbudila s nateklým levým prsem a musela jsem jít odsát. Nakonec jsem radši odsála i to druhý a modlila se, aby se zrovna nevzbudil a nechtěl jíst. To by tam toho asi moc nenašel. Naštěstí vydržel ještě hodinku spát, ale já už nezabrala. Až po nakojení jsem usnula a manža mě zase nechal vyspat až do půl desátý. Je to miláček :dizzy_face:

Tak jsem si vás dočetla a mám záchvat smíchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale musím se smát potichu, abych neprobudila Willíka.
Kacko, tvůj Pača by mohl být bača, postavu na to má :grinning: A souhlas s Jancou - černobílá fotka toho hodně schová a kdoví, jestli jsi i neretušovala :confused: A nevim, jestli se můj Will bude pouštět do nějakého souboje. On si počká, až Laura pochopí, že střelec je prostě střelec. A dva štíří - to nedělá dobrotu :grinning:

Barculdo, takový strašný sny. A Janco, miminko ve snu znamená nový začátek, nebo něco nového v životě - nápad, práce... A tys mu tu "novinku" nechala a vzdala se jí. Ty jsi prostě ukázková manželka :grinning: A tebe si někdy půjčím. Já místo úklidu a vaření spím nebo sedím na netu :grinning:

tak krásnou neděli a nepřehánějte to s příspěvky, nebo už to vůbec nebudu stíhat :frowning2:
15. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojte, dakujem za prijatie do vašej témy, inak v PRAHE som bola už 2 krát, a je krásna...
je pekné že si Laura môže vybrať z toklých chlapákov...budem musieť navštíviť zase Prahu.
verbalinka ja nemám mlieko o tej 20.00 hodine a to od začiatku kojenia, čiže ja dávam Laure od mesiaca vždy večer nutrilon, a teraz sa mi zdá, že mlieko pomaly odchádza , niekedy musím dať aj na obed nutrilon, v noci v pohode prsia sa nalejú majú kedy. :wink:
Inak Laura má na babu dosť kg :unamused: dnes sme jej dali zasa mrkvu a zjedla asi 5 lyžičiek a potom sa rozplakala, ked sme jej už nechceli dať...ona je strašný jedák...ona ma raz zje :grinning:
Dnes bola hore už o 6.00 ach jo.
Tento príspevok píšem už 2 hodiny, lebo Laura akosi nemože zaspať.Inak spáva 2 hodky do obedu a 2-3 hodky poobede. A včera si začala spievať...no je zlatá
Inak želám peknú nedelu :grinning: u nás upršanúúú :cry:
15. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
:slight_smile: Jé je, tak tohle je přesně důsledek tý třícítky holky... :wink: že jsem Katch přehodila její deprese ze dne na den.. :rolling_eyes: jsem ostuda ostudná...
Jinak jsem se taky dosti zasmála tomu, jak poudala Janča, že černobílej Pepino vypadá netučně, díky sepijnímu vzhledu... :grinning: :grinning: :grinning: to by mne teda nenapadlo..asi se ode dnes budu fotit jen černobíle... :sunglasses:
Díky všem na gratulace, já se umím včas připomenout.. :grinning:
Meggie-hlavně že malé chutná mrkvička. Já jsem za pár týdnů zvědavá na nás..pro Adámka je zatím lžička dosti cizí pojem... :sunglasses:
No a k dárkům? dostala jsem co jsem chtěla...hezkou procházku, kytičku, mikrovlnku na ohřívání kašiček pro Adámka, knížku o kojenecký výživě, něcdo sladkého, něco voňavého, něco praktického...a hlavně spoustu lásky... :sunglasses:

Jo a dojala mne švagrová, neb mne, coby matku na RD obdarovala parfémem a očními stíny :grinning: :grinning: :grinning: na co to proboha budu používat???? Není nad pracktické dary... :wink:

a Jančo: to miminko fakt znamená pozitivní informace...já na ten svůj sen našla jen zločin a pak taky sváry! grrr...lepší na to nečučet...

kačka: s krizí ve čtyřicítce máš asi recht, to znám z vyprávění R....ten poudal, že jak mu padla 40, začlo to prudce klesat... :grinning: ... ale neklesalo holky zase úplně všechno, neb Adámek se jistě nevyskytnul... :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky, tak zaznamenávám super víkend u všech, každá jsme ho využily krásně po svém - Barculda narozky, Verb spaní :grinning: zbytek pohodička a krásné počasí. U nás včera odpo návštěva mých kamarádek, taťku jsme poslali s Tomem na prochajdu, hodinu pokecaly a pak se holky zase vytěšovaly nad prckem. Tomáš bude asi společenský typ, když se kolem něj něco děje, tak je spokojený, z čehož vyplývá, že ve všední den s mamčou je to prostě nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnešní noc tedy nic moc, probudil se už v deset, já ve sprše, tak jsem očistu zkrátila a šupajdila kojit, pak znovu probuzení v jednu, to jsem už byla lehce naštvaná, že se snad stal žroutem, nejvíc mě dostalo to, že nejdřív jen dudlal, pak asi 3 minuty sál a pak přešel opět jen do dudlání, takže po cca 5 minutách mi došla trpělivost, prso jsem mu sebrala, šla ho přebalit a šupla do postýlky, když se vzbudil před čtvrtou :astonished: , tak už jsem nechápala, ale tehdy pomohlo jen vyndat ze zavinovačky, a nakonec se na další jídlo dostalo až v šest, kdy ho vzbudil manžův budík, ale už od pěti se tam furt převaloval, takže jsem toho opravdu mezi pátou a šestou moc nenaspala, takže dneska už se vidím, jak jdu v osm do pelechu. :wink:

Barculda: Žena o sebe má pečovat vždy :grinning: No, já jsem opravdu ten správný příklad, parfém používám při příjezdu návštěv a oční stíny jsem na sobě měla naposledy snad na svatbě :grinning: Teď si říkám, že bych si měla dopřát nějakou tu masáž a trochu se nechat rozmazlit, tak uvidím, kdy k tomu dojde, doteď jsem nebyla schopná si nechat přivést tu pizzu, na kterou jsem měla chuť někdy v lednu :grinning: Tobě i Verb děkuji za objasnění snu, budu to muset povyprávět manžovi, že na něj chystají samá pozitiva, snad to není pozitivum v podobě nového mimča, to by mě šlehlo :grinning: Jak je na tom pravé prso, stále bojkot? U nás od soboty zase pohoda, tak snad pochopil, že s tímhle vymýšlením si na mamču nepřijde a rezignoval.

Megg: U nás tedy neděle také plná dešťových kapek a ani dnes to nevypadá lépe :confounded: Ato já se tak radovala v sobotu, že je tu už konečně jaro, ale aspoň není taková zima, tak to musím brát pozitivně. Tak to musíš Prahu opět navštívit, abychom si Lauru prohlédli naživo, to víš, fotky mohou klamat :grinning: :grinning: Nééé, dělám si srandu. Jo a cesta rovnou do Prahy, aby to měli Pepíno a Adam co nejdál a zbytek chlapů mohl začít bojovat dřív než dorazí nejsilnější jedinci :grinning: S tím mlíčkem je to divné, fakt nic neteče? To se nám tu asi žádné nestalo, aby opakovaně v nějakou denní dobu mlíčko nebylo. Já ti ani nevím, u nás se snad dokrmovat něčím jiným než mlíčkem začíná až po 6. měsíci, budu to muset nastudovat, ono se kvapem blíží.

Verb: Tedy ty máš nočního chrupkáče :astonished: A pak ti ještě spí přes den nebo se dostatečně vychrupká v noci? A s tím retušem jsem se zase nezadržitelně smála já, chudák Kacka už přemýšlí o uzavření kohoutků :grinning:

Kacka: Joo, nejmladší a nic nevydrží :grinning: Chápu, že nosit malého obříka je náročné a když manža nepomůže, tak je to fakt záhul, musíš se šetřit, ještě že máš ty rybičky, jinak nevím, nevím, jak bys na tom byla. :grinning: Zkoušela jsi omezit ty kombinace mléčných výrobků, pozoruješ u Pepína nějaké zlepšení?

Ještě mám jeden dotaz, přemýšleli jste nad tím, jaké autosedačky pořídíte prckům, až vyrostou z těch vajíček?
16. bře 2009 v 07:30  • Odpověz
Bré ranko...tak jsme hlásila, že budu chodit jen občasně, ale neodolávám...vám se holky odolat prostě nedá :grinning: :grinning: :grinning:

Jančo: u nás s tim pravym prsem to prostě tak někdy je...stále to dělává..jenže jsem přišla na lest :wink: znáš polohu kojení na fotbalistu???? dáš si mimčo vlastně po paždí jakoby :wink: pravé ruky a pak kojíš z pravého prsa... No a právě tohle na Adámka zabírá..z čehož jsem usoudila, že mu nevadí to pravý prso z důvodu tvaru, mléčka atd ale prostě se mu někdy nechce mít otočenou hlavu nalevo :wink: takže takhle v týhle trochu pro mne krkolomný poloze to zvládne vycucati bravurně... :wink: - ale hlavičku a záda má podepřený polštářkem, jinak bych ho už neudržela, jako když byl lehký miminečko :grinning:) a dělá to především,když je unavenej, že to prso odmítá. Ono se mu asi lépe usíná s hlavičkou napravo..jinak nevim, čim by to bylo...
Jinak s těma stínama a parfémem je to podobný i u mne. Já si třeba kolikrát před domem s kočárkem vzpomenu, že jsem se nestihla ani učesat :grinning: , v zimě jsem to řešila čepicí, čím to budu řešit v letě, to je mi záhadou... :wink:

Jo a Meggie: četla jsem že fakt jen 5% žen nemá dostatek mlíčka pro mimča. Být tebou, ještě to nevzdávám a fakt přikládám, co to jde, aby se ta mlíčná nabídka s tou poptávkou vyrovnala...ale věřím, že když ti teď baští mrkničku jako divá, tak se na to už asi vyprdneš. Tak přeju, aspoň, ať máš dosi mlíčka k snídani a na večer :slight_smile:

co se týká příkrmů, tak jak jsem byla obdarována tou knížkou o výživě, parádně je to tam napsaný...takže dneska v lékárně zjistím, co je to kojenecká rýže, neb tento pojem fakt neznám a budu vařit podle té knížky příkrmy doma... :wink: nevim holky, jestli jste někdy ochutnali ty "dobroty" co dělaj pro děti v těch skleničkách. Já se z toho tudle mále poblinkala, a tohle má být jako prví jídlo pro Adámka? :wink: - tím ho pak budu odbývat, když někam pojedeme.. takže asi prubnu mrkvové pyré(a právě tu zmiňovanou koj.rýži, neb ta má být příjemně nasládlá), které mu uvařím ovšem sama v páře, ale to všechno až za 2 měsíce, až od ukončeného 6.měsíce..do tý doby budu doufati, že moje mlíčko vydrží!!!! :sunglasses: Mudra mi sice teď naposled povidala, že mám zkusit příkrmy, ale já vám řeknu, že všude čtu pravej opak a když Adam tak pěkně nebírá, tak k příkrmům teda důvod nevidim... :wink:
16. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
jo a ještě vás dámy zneužiju...sbíráme hlasy pro naši kámošku-tak nám jich pár klikněte, když si vzpomenete..může se hlasovat co hodinu ze stejné stanice... :wink: jsou tam baby, co mají 3tisíce hlasů! nevim jak to dokázaly!!!! :wink: asi nějaký automatický klikání, jinak to nejni možný...tak díky za váš čas... :sunglasses:

http://www.hledavas.cz/profil.asp?idp=373
16. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
ja som len chcela vyskúšať, či jej bude chutiť tá mrkvička a ona by už zjedla asi aj klobásu :slight_smile:
prikladám ,ale toho mlieka mám stále menej a menej, neviem či to neni tým, že som rodila sekciou,
doktorka tiež neni za príkrmy, mám dokrmovať ked tak nutrilonom, ale moja zvedavosť je hrozná...aspon som zistila že jej to chutí už jej to dávať nebudem. :wink:
baby už ste dostala niektorá menzes? lebo ja už budem mať druhý krát od porodu. :astonished:
barculda poslala som hlas kámoške, inak je to sranda že odmieta piť z toho druhého prsa, ale pekne si ho dostala s tou futbalistickou polohou :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.