• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
tak to já přebaluju před krmením a když miláček neusne při krmení a cítím jak to dolů padá,tak i po krmení. ale opatrně aby neblinkal.
8. pro 2008 v 17:00  • Odpověz
katchula-jo,jo alkáč můžu ale vůbec nemám chut.V pátek manžel otevřel šampus a já jsem vypila půl skleničky a on zbytek lahve. Ale těším se,že si dám mojito to miluju. Naši budou hlídat a já s manžou půjdem o vánocích posedět.Ale nechci tam být dlouho,kvuli tomu našemu křiklounkovi. Přeci jen i když je to někdy na prášky, je to můj poklad
8. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
janco: jsi fakt dobrá, já se letos ani neuprdnu. Minulej rok jsme dělala 25 druhů cukroví. Dala jsem manželovi moje recepty i s fotkama a on si vybíral a vybíral až toho bylo 25 druhů. Prasklo na to skoro 10 000,- protože se tam přidává i dost alkoholu. Příští rok udělám určitě spoustu druhů ahlavně perníčky. Koupila jsem letos v Litoměřicích hrozně moc formiček(mašinky, sněhuláky,ovečky,autíčka atd...) jsem zvědavá co tomu malej příští rok řekne.
8. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
Sesille tak posezení s manželem Ti fakt závidim, co bych dala za jeden klidnej večer strávenej jen tak ve dvou. A nějakou dobrou večeři :slight_smile: Ale jinak je jasný, že po hodině už bych byla nervozní jak se ten náš chlapeček má a jestli mě náhodou nepostrádá :grinning:
Téda 25 druhů cukroví, to zírám :astonished: To já tolik druhů ani neznám, u nás se vždycky peklo max. 5-6 druhů když jsem byla malá, teď dělá mamka tak 2-3 druhy a konec. No jsem zvědavá co bude za rok, ale taky si myslim, že budeme mít víc času než teď a Vánoce si snad užijeme už víc. Letos ty návštěvy u rodičů asi jen tak odbydeme.
A co Silvestr holky?? Nás pozvali známý do Havl. Brodu, ale odmítli jsme. Nejdřív jsme nad tim uvažovali, protože bysme tam měli svoji ložnici a hned vedle je koupelna, ale myslim, že bysme si to stejně neužili, Štěpánek je na to ještě malej. A my bysme akorát byli ve stresu až by tam plakal a ostatní by třeba chtěli vyspávat... Takže letos budeme doma u televize. nebo možná spíš u DVD - je mi jasný co zase budou vysílat za veleftipný pořady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
8. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
Sesille: Za cukroví 10 000,-? Jéé, co jsi do toho dávala? Tedy a 25 druhů to je tedy síla, to já měla loni snad 12 a říkala jsem si, jak jsem dobrá. :grinning: Mám mamču cukrářku, tak to se pak nedá to moje s jejím poměřovat, ale myslím, že oproti jiným domácnostem co znám, jsem zase za hvězdu. :grinning: Já letos od mamči dostala vykrajovátko kapříka, tak na něj nesmím zapomenout, to by mamču mrzelo, kdyby cukrátka s ním neviděla. Jinak posezení s manželem tedy také závist, my jsme rádi, když nás mrňous večer nechá v klidu najíst :grinning: Včera řádil a řval do osmi do skoro půl jedenácté, pak ale zaspal a budil se jen na kojení v půl třetí a v půl sedmé. Aaa už je vzhůru, utíkám a pak zase napíšu.
9. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
Holky vy jste blázni, tolik cukroví :sweat_smile: Já jsem teda hospodyňka :zipper_mouth: Pokaždý se zmůžu na tři druhy a kašlu na to, tchýně peče jak blázen a letos je ještě poprvý v důchodu, tak máme ještě teď krabici cukroví z loňska v mrazáku.
Letos jsem slíbila Pepovi jen vanilkový rohlíčky, ty on miluje a tak mu to musí stačit :dizzy_face:
navíc přijede před vánoci ta tchýně, tak doufám že nás zase bude zásobit :slight_smile:

S dalším prckem jsem tu asi výjimka, chceme začít v červnu, tak uvidíme :wink: My je chceme co nejvíc u sebe, plánujeme za pár let na čas vyrazit pryč, tak aby byli už schopný to vnímat :slight_smile:
Ale jakou antikoncepci do toho června, to teda nevim, asi skončíme u toho nechutnýho kondomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci kojit aspoň ten půl rok a kojit a bejt těhu se moc nedoporučuje a navíc bych radči mimčo po jaře, ať se dá chodit venku a mine se to chřipkový období.

Jak se balí ta peřinka na kyčle ještě vůbec netušim, al edoufam že na oblečení, protože to už by mu nic nebylo :confused: K doktorce jdeme ve čtvrtek, chceme se zeptat na tu rektální rourku, včera malej prořval skoro tři hodiny, vždycky se kroutí a řve, pak si uleví, tak přestane a za chvíli nanovo. Mamka řikala že tu rourku používala u všech dětí a pak i preventivně a měli jsme po prdech :wink: taky máme ty kapky sab simplex, tak se musim zeptat jak se to dává dětem který jsou kojený.
Vždycky ho to chytne navečer, tak manža si to fakt užívá :astonished: Ale v noci to bylo zatim jen jednou, většinou je spíš tak unavenej, že prostě spí.

Jo a s tim přebalováním v noci, já jsem asi moc poctivá, ale dělam to jak Sesille, mam takovej rituál, abych ho přeci jen trochu vzbudila, tak nejdřív přebalení, pak kojení a pak odříhnutí. Navíc přebalovat po kojení, to by se mi poblil, to dělam jen když se podělá v průběhu :wink: někdy ale i to nezabere a po 5ti munutách u toho sání usne a za dvě hoďky už zase brouká :slight_smile: Dneska jsem ho ale nechala broukat hoďku a půl a taky to vydržel, i když mi pak málem tu bradavdu sežral :grinning:

No a na Vánoce a Silvestra jsme s Pepou doma, on stejně musí mezi svátkama do práce, tak je to fuk. Pepča je ještě moc malej, nechceme ho nikam tahat.
A ty nákupy, ty jsme dělali v Dobříši, takže ne v žádnym hypermarketu, ale na ulici a v malejch krámkách :wink:
9. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dneska byli u doktorky, Stepanek uz ma 4190g je to cvalik :grinning:
Resili jsme s doktorkou a sestrickou ty prdiky. Takze kapicky Sab simplex jsme davali 10 kapek pred kojenim na lzicku, ty mu moc chutnali, jsou totiz sladky. Vypotrebovali jsme je za 14 dni a zkusili koupit ten Baby Calm, ten mame ted. Davame taky 10 kapek pred kazdym kojenim, ale ty uz mu tolik nejedou. Ucinky to asi ma, ale ne takovy jak bysme si predstavovali. Doktorka nam dneska rekla, ze nejvic zabira ta rektalni rourka, tu teda taky pouzivame, ale jen obcas. Doktorka me ubezpecila, ze to nicemu nevadi a at ji pouzivame klidne nekolikrat denne, kdyz je to to jediny co malymu ulevi - coz je pravda, vetsinou se u toho pose... :slight_smile: Taky jsem se dozvedela, ze na ty prdiky tolik asi trpi hlavne proto, ze se prejida, tak jak hlta, tak u toho spolyka spousty vzduchu, pry mame davat odrihnout i treba mezi kojenim, nebo ho zkusit dat na brisko. Kdyz si ublinkne, tak nevadi. Jinak u doktorky opet rval celou dobu jak tur, to je hruza on je tam pokazdy jediny dite, ktery takhle jeci. Uz z toho zacinam mit skoro trauma :cry: Vsichni na me tak jako soucitne koukaj.

S tim kojenim a prebalovanim jsem to delala presne jako Kacka, pac nas to tak ucili v porodnici, ze pred kojenim mame prebalit. Ale posledni dny jsem to prehodnotila, protoze kdyz kojim, tak se malej dost casto u toho vyprdi a nekdy i vykaka, takze to je trochu zbytecny, aby mel pred tim cistou plenu.

S antikoncepci nevim, ja to vidim zatim na presrusovany sex, kondom nee na to nejsme vubec zvykly. Je nejaka antikoncepce, ktera se muze i pri kojeni, ale nejak se mi nechce do sebe zase zacit cpat ty prasky. A telisko nebo naplast taky nechci - k tomu nejak nemam duveru. Taky bych chtela kojit pul roku, dyl to asi nevydrzim...

Zitra nas cekaji ty kycle, tak drzte palce at jsme v poradku. A dalsi kontrola v poradne 19.12., to bude asi ta sestinedelni, pac 6 tydnu nam bude 23.12. a to uz doktorka asi neordinuje.
9. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky,
tak mi jsme zpátky z procházky, dneska jsme byli dopo, seznámila jsem se přes Koníka z jednou maminou z Jahodnice, tak jsme vyrážely společně. Je tam dneska nádherně, ani mi nepřišla moc zima, ale Tomíka jsem dnes pro jistotu už dala do fusaku a dala mu i teplou čepici (zatím jsme jezdili jen ve slabé a s kapucou od overalu).

Sesille: Na tu restauraci kouknu, nikdy jsem tam nebyla, ale třeba bychom to mohli dát manželovým rodičům, ti moji by z toho byli asi strašně vyjukaní.

katchula: Vánoce bych viděla asi následovně, 24. doma a další dny buď my na návštěvě u obou prarodičů nebo oni u nás, podle toho jak budou oni chtít, ale myslím si, že budou chtít, abychom přijeli my. A Silvestr budeme určitě trávit doma, já tenhle svátek úplně nesnáším tak, že bych ho nejradši zrušila, takže mě to vůbec netrápí, že nikam nebudeme vyrážet. Užila jsem si pořádně jen ten loňský, to jsme byli u známých na chatě, hráli deskové hry (jsme do nich lehcí maniaci, teď na to není opravdu čas) o půlnoci šampáňo a zkouknutí ohňostroje, lehké poklábosení a do hajan, žádné ožíračky. V televizi se stejně většinou nedá na ty kraviny koukat a nebo jen člověk zírá, kdo se jak ztrapňuje, takže nějaké pěkné DVD nebo knížka to jistí :slight_smile:

Kacka: Tak to já přebaluju po kojení, dřív se mi Tomík stejně skoro u každého pokakal, ale myslím, že by blindil tak jako tak, prostě jak říká manža je to naše malá blička :grinning: Poslední dobou se nám často poblindí i třeba po 2-3 hodinách po kojení a i když ho jen dám do postýlky a nepřebaluju, tak stejně ublinkává a pokud dostane škytku, tak je toho ještě o fous víc. Já tedy Tomáše na kojení nebudím, on se budí tak po 2,5-4 hodinách sám, takže to mám bez práce, ale nevím, jak by se tvářil, kdybych s ním místo prsa, klusala k přebalováku, už takhle řve jak na lesy, než ho rozbalím ze zavinovačky a řádně se usadím a jeho našteluju. A po 5 minutách to mi teď neusíná nikdy, spíš mám opačný problém, jak mu to prso po 20-25 minutách sebrat, aby se zase moc nepoblindil. Brouká? Tak to náš spustí řádný řev, nějaké broukáni to u něj neznám. Joo, to bych si také užívala nakupování v malých krámcích, tady v okolí nic není, tak mám útrum. Ta rektální rourka prý pomáhá, my to s Tomem poslední dobou máme v pohodě, moc neprdí, tak ho to asi netrápí, ale občas i my si užijeme tyhle super řvoucí večery, naposledy včera, ale Tomík jen křičel, nepomáhalo nic a vůbec se nekroutil, tak nevím, co to bylo, pak dostal znovu najíst a pohoda, spal a budil se jen na jídlo.

Verbalinka: Tak kdepak tě máme, že by tě William tak ničil? Nebo asi dospáváš s ním viď? Ono se to zaběhne, uvidíš, i když já mám pocit, že jsem po návratu z porodnice měla víc času než teď. Hlavně když byl doma manža, takhle ho prcek skoro nevidí, ráno mrňous většinou ještě spí a večer taťku vidí tak při koupání. Pak se mu tedy manža věnuje, když mrńous křičí.
9. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
Janca a zkoušeli jste tu rourku když řval? třeba neprdí proto, že nemůže :dizzy_face: Já Pepčovi dneska jen lehce prohrábla kolem konečníku ubrouskem a už to jelo, prděl i se podělal několikrát, nechci vidět ten fičák s tou rourkou :grinning: To asi budem muset vymalovat :grinning: :grinning:
Jó jinak si opravdu nestěžuju, te pravej řev slyšíme málokdy, on je takovej spokojenej a spíš vymrzuje, než že by vyřvával. To jen když na něho jdou ty prdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Silvestra taky moc neřešíme, většinou jsme jezdili pod stan do hor na přechody, což teď nehrozí, telku nemáme, sexu se taky nebojim, tak fakt nevim :unamused: Musíme něco vymyslet

Dneska bylo tak nádherně, že jsme byli dopoledne i odpoledne, doufam že to takhle bude dlouho pokračovat, se bojim těch mrazivých dnů, co budem muset trčet doma :frowning2:
A to s tim manžou nás taky pěkně štve, takhle si ho téměř neužije, právě proto plánujem tu cestu za pár let, já tenhle systém vydělat co nejvíc peněz nesnášim :angry: Splatíme hypotéku a pak se na to vyse...
9. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
K tomu cukroví, já dělám všechno z másla a to se docela prodraží ale dělala jsem druhy jako je ferero, tofife a rafaelo,mozartovi kuličky, vosí hnízda-s domácím vaječnákem. Opilé švestky v rumu s mandlí, čoko lanýžky,vanilkové rohlíčky, kokosové rohlíčky,kokosové kuličky, mandlové kuličky, rohlíčky ze salka,vánoční hvězdičky skládané,marokánky,mandle v čokoládě obalené v cukru,domino,salámek s kandovaným ovocem,strašidla,košíčky s kokosem, linecký, potáply, pracny, perníčky.
Já jsem holt z rodiny, kde se strašně žere a tak se nemůžete divit, že se toho u nás dělá kvantum.Na vánoce k nám každej courá a vyměnujem si cukroví. Kdybych na vánoce udělala třeba tři druhy, tak mě zbytek rodiny pomluví že jsem lína. A tak peču ale někdy jich je taky jenom deset ale letos na to házím bobana :grinning: :grinning: at si říká kdo chce co chce, nestíhám.
9. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
Kačko: tak to máš štěstí, Ondrášek řve tak že se bojim aby na nás nikdo neposlal sociálku.
Někdy neni k utišení.
Rourku jsem mu do zadečku strkala jenom jednou a už to dělat nebudu, měla jsem strašnej strach. Naštěstí co pije ten čaj, tak už neřve kvůli břichu. Jen proto že se nudí-protože když si ho vezmu na ruku přestane. Nebo protože má hlad a to je teda řev šílenej, já než stačím přihřát kojeneckou vodu,pak ji proudem vody dojdu ochladit a dám do toho Bebu-je celej rudej vzteky. Zlatý kojení, fakt budte rádi že máte mlíko. Chjo, já mám Bebu.
9. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Sesille tak to jsme na tom s tím řevem stejně, taky mám obavy, že sousedi na nás zavolaji sociálku, že se nestaráme o dítě. Je to fakt řev šílenej, dneska v čekárně u doktorky to taky nějakej pán komentoval, že jako má silný plíce a takový ty řeči... Dneska jsem fakt z toho řevu byla úplně vyřízená, cestou od dr. jsem se stavila v pekařství a musela jsem si hned koupit dvě koblihy na nervy :grinning: Štěpán vydrží řvát třeba půl hodinu vkuse :frowning2: A hlas má fakt čím dál tim silnější. A s rourkou se neboj, já už v tom mám teda cvik, ale lepší teda když to nepotřebujete, to je jasný :wink:
9. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
autor
Tak my máme za sebou první pokusy s rourkou, a to je teda mazec :grinning: Lítá to z něj o sto šest :dizzy_face: Teda jednou skoro nic, ale jinak slušný :slight_smile:
Taky piju ten fenyklovej čaj, tak uvidíme jestli bude klidnější :slight_smile:

Jo a ještě nevim jestli už jsem to psala, ale doktorka nám pomohla co máme dělat se škitavkou, stačí ho maličko dokrmit, ona se zase zatíží ta bránice a je to, u nás to funguje, tak kdo s tim má trable, vřele doporučuju.
10. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
Holky: včera jsem byla s manželem kupovat koberec. Protože se vánoce blížej a já už se na ten náš zašlej koberec ani podívat nemůžu. S Ondráškem chodím jenom na procházky a po obchodákách se necourám. V Bauhausu byla kráva, která mi řekla že jsem hrozná matka protože s malým dítětem courám mezi bacilama. Musela jsem se držet abych jí neřekla, že jsem si přišla pro koberec a né pro rady. Manžel to na mě viděl a tak nákup urychlil. Pipina, tydle mám nejraši fakt. To jsem jako Pavla měla poslat pro koberec samotnýho? No tak to by to tedy dopadlo,přines by mi puntíkatej s proužkama. Potom jsem ještě chtěla konzole,protože v jedné místnosti tady máme jen žaluzie a to mi přijde strašně nezabydlený. Ta Dorota mi nabídla takovej pás ke stropu místo konzole, tak jsem jí slušně řekla, že bydlíme ve starém domě a nehodí se nám to sem. No to jsem si dala, ona bydlí taky ve starém domě a normálně to tam má.Tak že nechápe, proč to nechci a to nemluvila normálně ale nasraně. Tak to už jsem nerozdejchala a řekla jsem manželovi aby byl tak moc hodnej a koupil ty konzole, že jdu do lustrů, protože na tohle jednání nemám nervy ani náladu.Byla jsem vzteky udá a musela jsem si po téhle návštěvě kopit tyčinku Kaštanů, jinak bych vybouchla jak tlakovej hrnec. Já někdy ty prodavačky lituju, že tam jsou od nevidim do nevidim ale tuhle, bych zavřela do Zoo a štouchala bych do ní klackem skrz mříže.
10. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Já se úplně bojim příští tejden k doktorce, mám pocit že Ondrášek bude mít váhu jako Otesánek. Už pije 750ml za den. Podle návodu na Bebě je to v druhém měsíci v pořádku ale já kdybych ho nekrotila,myslím že by vypil tak ještě o devadesát víc.
Ondrášek si našel sport zvanej, máma mě rozbalí a já jí počůrám. Už se mi to stalo třikrát po sobě, tak at mi nikdo neříká že to není schválně :grinning:
10. pro 2008 v 10:09  • Odpověz
Kacka2: Rourku jsme nezkoušeli, protože jí doma nemám a v okolí jsou jen lékárny, kde jsem se ptala a nemají jí, musím objevit nějaké zdravotnické potřeby. Ale zatím si ve většině případů vystačíme s opřením zády o mamčino bříško a rytmickým natřásáním a lehkým přitahováním Tomíkových nožiček, ráno to zafungovalo skvěle - 4 kanonády a pak i obsah a ta spokojenost na jeho tvářičce :grinning: Pak se hned začal dožadovat jídla a zase spokojeně usnul. Už mám pocit, že i občas dle pláče poznám, co mu tedy vlastně chybí, jen jeden je takový hodně zapamatovalelný a zatím k němu neumím přiřadit, co po mě chce :grinning: :grinning: Kačko a to chcete jet někam na cesty do ciziny, chápu to správně? Tak to my máme hypotéku ještě na 12 let, to se tedy jen tak nikam nepodíváme :unamused: Dneska je tedy venku řádně hnusně, už jsem si myslela, že na mě něco leze, natekl mi krk a ono je to změnou počasí, já na to takhle trpím a nějak nestíhám sledovat TV se zprávami o počasí, tak jsem se už děsila, že jsem si něco na těch procházkách s prcem uhnala. On si tak leží, spokojeně, zabalený a mamča mrzne :slight_smile:

Sesille: tedy zírám, některé druhy ani neznám a to jak jsem psala tak mám mamču cukrářku, takže u nás doma jsme na tom s počtem druhů byli podobně jako u tebe. Na prodavačky se vyprdni, jak to asi s těma dětma máme dělat? To by ti měla poradit, my to zatím děláme střídavě, ale už mě to také neba, takže se v pondělí na poradně zeptám, zda je možné na nějakou kratší dobu už navštívit i centra. A nakonec jsi tedy byla se vším úspěšná? Tak já mám zase opačný problém, říkám si, jestli ten drobek přibírá, manža říká, že určitě, má větší faldíky na nožičkách a udělala se mu druhá brada, tak já doufám, že v pondělí zdárně prohlídkou projdeme a nebudou nám hrozit žádné dokrmy. Protože Tomáš je na tom stejně jak Ondra, pokud jídlo nedostane hned, tak spustí ječák. A počůrává tě ihned po rozbalení? Pokud jo, tak mu to jen povol a chvíli vydrž. U nás to nezabírá, protože Tomík čůrá až tak po 2 minutách, kdy nemá plínku, ale už se mi to dlouho nestalo.

Katchula: Sladké je prý v kojení dobré, jsem si to přečetla v nějaké chytré knížce, prý si tím kompenzujeme nějaké hormony, takže já se tím řídím a na procházku buď vyrážím s peněženkou anebo se sladkostí v kočárku :slight_smile: Jo, koblihy ty si také kupuju, mňam.

Já byla dneska ráno akční, mám vytřeno, vypráno, pověšeno a ještě jsem upekla koláč, odpo přijde další návštěva. Teď se jdu vrhnout na věci ségře do školy, studuje vejšku a já dostávám občasné úkoly, když nestíhá. V těhu jsem to zvládala s přehledem, s mrňousem jsem nějak ve skluzu. :wink:
10. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
To je teda den :angry:
Půl hodiny tady píšu svoje několikadenní zážitky a když to dám odeslat, tak to zmizí a systém mě sám odhlásí :angry: :angry: :angry: :angry:
10. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
takže znova :angry: doufám, že to stihnu dřív, než se probere
10. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
Verbalinka: také znám, většinou jsem tak naštvaná, že to buď zkrátím, tak na čtvrtinu a nebo se na to vybodnu úplně a píšu až někdy jindy :confounded: Už jsem se naučila si to těsně před odesláním vždycky kopírovat, by se mi to už nestalo, ale občas také zapomenu a jsem pak vzteky bez sebe.
10. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Tak tohle teda naštvalo i mě :angry: A taky jsem si to nezkopírovala, sem trubka :angry:

Dneska je asi všeobecně blbej den, nechala jsem se citově vydírat od babičky, aliaz bába, sama se pozvala tuto neděli na návštěvu, žádný dodržování šestinedělí :unamused: Sem strašně měkká a sama na sebe naštvaná. Ale lepší než si kazit tím Vánoce, to radši vytrpíme tento víkend.

janca: ono je vlastně jedno jaký země navštívíme a kam pojedeme, jen tam musí být moře, chceme jet totiž na lodi :slight_smile: Tam nás snad bába pronásledovat nebude :grinning: Rozhodně to nebude žádná sranda, je to i spousta problémů a zařizování, ale nám to za to stojí, ten pocit že budeme dlouho spolu a s prckama a žádný honění a stres. Je to prostě takovej náš sen a pro to by člověk měl žít, tak snad se nám to povede :slight_smile:

Verb: tak jak je? Co šití? Mě už to přešlo a už běham po baráku jak divá :dizzy_face: Hlavně vydrž, touhle dobou už to přechází :slight_smile: No a co jinak, už jsi doma sama?
10. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
No jo, teď jsem si to zkopírovala a odeslalo se to v pohodě :slight_smile:
10. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
Díky malýmu jsem to zase odeslala bez zkopírování :angry: A to jsem to psala jedou rukou a na druhý ruce kojila :angry:
To je den :confounded:
10. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
Znova to psát nebudu. Musim se uklidnit :grinning:

Kacko šití ok, akorát když dlouho stojim nebo ležim, tak mě pak bolí ty svaly kolem. Měla bych víc ležet a odpočívat. Dneska plánuju se na to zase podívat zrcátkem. Jo a jeden steh mi vypad, tak snad už to bude časem dobrý.

Will zase žužlá plínu. Musim znova kojit. To je neskutečný, kam to dává :grinning:
10. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
kacko: koukám že jsem na tom s BÁBOU úplně stejně. Nejhorší je že naše baba se k mojí mámě nikdy nechovala jako máma a k nám se nechovala jako babička ale vopruzuje a citově vydírá. Moje mamka se o ní stará a chudák ze sebe udělala díky ní služku. Doufám, že nikdy nebudu 85 letá vopruzující stařena. Ale já to mám celkem dobrý, řekla že jsem šmejd a nejhorší vnouče na světě. Protože jsem jí v létě kdy slovně zaútočila na mého tatku řekla že jenom co přijede k nám už nám pokazí svejma kecama celej den. Tak že bych byla ráda aby nejezdila. Mohla se posrat ale ona opravdu rozhádá celou rodinu. Od léta tady nebyla ale na vánoce bohužel přijede. Taky řekla mojí mamce, že když mamce volám tak se může posrat když slyší o Ondrovi.Přitom by se měla věnovat jí, protože ona je stará. No prostě nemám slov.Všude píšou jak mladý utlačujou důchodce ale o tom, jak oni terorizujou rodinu, není nikde ani řádek
10. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz
autor
Pepča dneska ráno taky, po hodině a půl se už hlásil, pak vytuh a spí už tři hodiny, já jsem si lehla na hoďku a teď jsem už hodinu vzhůru, protože pobrekuje a myslela jsem že bude chtít jíst a on pořád spí :angry: To jsem zase nevychytala, takhle to nikdy nedospim :frowning2:
10. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
Sesille tak koukám že je to stejný, navíc ta naše bába je mamka od taťky, kterej je fuč a na ní si vzpomene jen když jde do tuhého, celou dobu co umřel děda tak se stará o ní naše mamka, chudák :unamused: naštěstí ona je samostatná, tak jde spíš o věci jako prodej baráku, kde bude žít, občas jí někam odvézt a tak, úklid a nákupy řešíme my tři děti.
Ale jak dokáže nás všechny poštvat řečma proti sobě, v tom je mistr :angry:

Ale co, nic neřešim, asi budu muset mít větší vyřídilku jak ty :slight_smile:
10. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Kacko: na každýho stejnou měrou.Navíc, co je to za ženskou která nemá zájem vidět svoje pravnouče a bere ho jako konkurenci. :rolling_eyes:
10. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
Tak to já naštěstí takové problémy nemám. Ale na návštěvy v šestinedělí jsem tedy rezignovala, to bych si asi opravdu udělala zle v celé rodině, takže jsem zkrotila jen kamarádky a rodina má u nás otevřené dveře, naštěstí to nepřehánějí. Moji rodiče jsou zlatí, ti vždycky přijedou i se zásobou jídla :slight_smile: Jinak mám taky pocit, že ten mrňous se vždycky rozhodne spát dlouho, když se mi to nehodí a nebo když se už rozhodnu, že si lehnu s ním, tak za půl hodiny kouká a hlásí se o pozornost. Jsou to malý vykukové.
Verbalinka: Tak kojení a psaní zpráv jsem zkusila jen jednou, chyb ve zprávě až hrůza a ještě mi Tomík málem urval bradavku, takže to už radši nezkouším :grinning:
10. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
tak holky,já píšu jenom s Ondou na jedné ruce.Jinak bych nepsala asi vůbec,náš brouček vážně ve dne skoro nespí.
10. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
tak to já píšu vždycky sama, nesnášim totiž datlování jedno rukou, jsem zvyklá oběma a jednou mi to vůbec nejde a rozčiluje mě jak to jde pomalu :slight_smile: Pepča prostě buď leží nebo řve, teda brouká :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.