• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Dary - dík za ty odkazy, koukala sem na to a nějak nejsem rozhodnutá jestli to pořídím. Přijde mi to dobrý nápad, ale nejspíš sme to měli pořídit dřív. Já už se s ním teď moc tahat nechci a manžel ho v ruce unese. Máme doma klokanku, ale je úplně na prd - sama si jí na zádech nezapnu.

K tý sociálce... Já mám nějaký zpožděný reflexi, mě nějak ani nedošlo, že si mám vzít nový formuláře a jít. Pořád sem tam na něco čekala - asi až se paní vyjádří jasně a ona se zatím rozhodla, že bude něco dělat :sweat_smile: - no jo mlíko na mozku. Občas mě udivuje, co všechno mě poslední dobou nechává v klidu... příklad z pátka po vítání, stojím na zastávce přijede tramvaj, čekám až se vyšourá dědeček o holi, ještě mu uhnu, dědeček se vyšourá, řidič cinkne, zavře dveře a je v pr... a já na zastávce s otevřenou pusou. Mě to fakt ani nenaštvalo...

Janco, u nás je to každý den jinak, mě nevadí, když mi usne po devátý, ale ať usne - v jedenáct už je fakt dlouho i na mě. Zas mi ráno spí dýl, což mi vyhovuje. No to tedy taky bejvávalo... už dva dny vstává v půl sedmý a v deset dopo usne... takže žádný řád - chjo... Dneska usnul před osmou... no a po hodině se probudil a teď ho mám na klíně. Asi je zblblej z výletu. Teda já nevim kam chodíte nakupovat... My jsme byli v Letňanech - myslím a body s dlouhym rukávem tam měli... sice přebraný, ale dali se vyštrachat 6-9 měsíců. Měli je zastrkaný porůznu. V první řadě jen dvoje úplně nejmenší a 0-3 měsíce. No manžel je zas našel - byli mezi bodýčkama s krátkym rukávkem. Pak sem koupila ještě polodupačky, pyžámka a jeli jsme o kus dál a koupili manžovi kolečkový brusle :slight_smile:, tak snad se mi nezabije :grinning:. Já mám v kočárku polohovací korbičku, tak ho v ní posadím aby viděl ven a neřval. I když ho hned svlíknu, tak se mu protě nechce ležet, chce koukat ven, nebo se nosit. Hlavně musí mít volný ruce aby si mohl cucat palec - on totiž nechce dudlík. Už začínám přemýšlet, že až bude hezky a nebudem mít v kočárku fusak, tak že už budu jezdit se sporťákem. On totiž nejraději stojí, tak snad rovnou golfky. Vážně uvažuju, že tu trojkombinaci co mám, tak prodám a koupím polohovací golfky.

Verb: teroristo říkám malýmu docela běžně a tituluju ho Usámíčku :grinning:, ale pšššt, ať na mě nepřijde sociálka :grinning:
22. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojte baby :grinning:
tak Laura sa rozhodla, že nebude cez deň spávať, posledné 3 dni spí len pol hodinu doobeda a pol hodinu poobede, no nič nestíham... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je strašne zvedavá a keby asi dlhšie spala, niečo by jej utieklo...asi :confused:
stále sa chce nosiť iba na rukách, už ma aj v krku seklo :angry:
23. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, tak Tom se dnes naštěstí vrátil ke svému normálnímu spaní v noci, přes den tedy zachovává své půlhodinky, no co se dá dělat. To počasí venku mě lehce ničí, ráno děs fučák, ani jsem nezkoušela moc dlouho větrat, teď zase sluníčko, no že by už předčasný apríl :wink:

Verb: Neboj, Will ví, že v noci se spinká, nejí a už vůbec nezlobí, umí si to bohatě vyhnahradit ve dne. :grinning: Mě včera Tom po strašně dlouhé době usnul večer u prsu, byl chudák úplně kožený, no s tím jeho spaním se mu nedivím, a já po tom ranním vstávání byla po šesté večer tak hotová, že jsem si šla na půl hodiny lehnout, manžovi nějak nedošlo, že koupeme, takže jsme měli cca 15 minutový skluz s jídlem a dopadlo to tak, že byl Tom tak gumovej, že jsem vzdala i odkrknutí, nevzbudil se ani, když jsme ho dávali do postýlky, no prostě byl čas spát, tak šel a to že by se měl řádně nadlábnout ho nezajímalo. Nakonec se ale vzbudil poprvé až před jednou v noci, takže se asi nanosal dostatečně. Tak slovo terorista jsme doma také používali, teď máme ale hodné dítko :grinning: Koukám, že je to všude stejné.

Nejbe: No, my také byli v Tescu v Letňanech, ale musím říct, že mě tedy nenapadlo mezi body s krátkým hledat ty s dlouhým, no příště tedy budu víc pátrat. Včera jsem ukořistila 2 s dlouhým v CaA, takže nějaký úlovek zase byl. No to vám ještě musím říct, co se nám včera povedlo. Jedeme na nákup do Globusu na ČM, manža, že s prckem dojde s nákupem k autu a já ještě mrknu v tom CaA. No myslela jsem, že mi přijdou ještě naprotim, nešli, tak volám a on že čekají v autě a že přeparkovali do první... a pak mi došla baterie v mobilu! No tak jdu na to parkoviště, kde jsme parkovali a koukám do první řady a nic (no taky já a auta, vím, že máme stříbrnou Avensis ale přijdou mi všechna auta stejná), no tak jdu na původní místo nic (jo zapomněla jsem dodat, že jsem byla jen ve svetru), tak říkám, no tak přeparkovali do první řady u nejbližšího parkoviště u CaA, tak se vrátím, koukám nic, no už jsem začínala být lehce nervozní, parkoviště jsou tam asi 4 a šla hledat telefonní budku, no co myslíte, kromě jedné všechny na karty, kterou nemám. Tak u té jedné stepuju, někdo se tam vykecával asi 5 minut a pak koukám a jde ke mě manža a říká, že stojí venku před tím vchodem, co já čekám u budky vevnitř a kde jsem, že už mě šel vypátrat. NO, tak naštěstí to dobře dopadlo, jen jsem mu vysvětlila, že přeparkovat do prostředního parkoviště tedy není moc dobrá myšlenka a on mi zase řekl, že kdybych šla venkem a ne vnitřkem, tak by mě viděl, no ale ve svetru se mi tedy po venku lítat nechtělo. Jo jsme boží.

Megg: Vítám tě v klubu denních nespáčů, no asi jim stačí to, co odchrupnou v noci, ale pro nás mamči to tedy velká výhra není, volný čas skoro žádný.
23. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
jani, mě to napadlo jen díky tomu, že tam měli dvoje na jednom věšáku hned ve předu a celkově tam měli rozházený všechno.
Samino zase vstával ráno v šest. Teď průběžně řve a nic nechce. Sem vyřízená...
23. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky,
píšu jen, že se u nás stále marodí. Já jsem přece jen od přítele něco cyhtla. Včera večer mi byla šílená zima a v noci jsem se asi 3x spotila tak, že byla mokrá i peřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zajímavý je, že teplotu jsem neměla. Přítel by měl zítra jet k doktorovi, zařídil si praktickýho velice chytře až na Nových Butovicích, takže musí jet autem a na to se dneska necítí. No hlavní je, že Štěpánek vypadá, že je snad v pořádku :wink:
Já mám ale doma místo jednoho dítěte teď rovnou dvě, tak se omlouvám, že nebudu reagovat, ale nějak nestíhám. Počasí je fakt příšerný :unamused:
23. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Bré pondělíčko...
počasí na draka...vlastně ani na toho ne, neb by ho asi rozezval... :unamused:
Katch: přeju ať hlavně malej je v pohodě a odolává virům svých rodičů! :wink: Díky MM by se mu to snad mělo povést! :slight_smile:

Megg: my spaní nemlich to samý...na rozdíl od vás teda od začátku :wink: V noci o.k., ale přes den půlhoďka dopolko, pak spíme jen v kočáře teda, to dost :wink: , no a pak zcela ve výjimečných situacích si dáme ještě plhoďku odpoledne, ale většinou už spíš jdeme spát až v těch 18. :wink: Ale zasejc je malej zlatíčko, naučil se celkem si zahrát sám pod hrazdičkou, nebojen tak na podložce, takže docela i stíhám udělat domácí práce. :slight_smile:

janča: mne spíš skoro udivuje, že ještě v dnešní době seženeš vůbec funkční tel. budku :grinning: tady kolem jsou snad všechny vy lácený a zdevastovaný.. :angry:

Nejbe: že by zoubek????? :wink: pevný nervíčky... a zse jdu...pa
23. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my máme za sebou mega akční víkend, já jsem ztrhaná, ale hlavně že byla akce :slight_smile:

V sobotu jsme šli na ten jarní pochod, sousedka mi řekla, že je to i pro kočárky, ale to se nakonec zrušilo a trať byla dělaná pro větší děti lesníma cestama, polem, lesem přes křoví, pařezy, po schodech a na závěr té tříhodinové tratě byl krpál dolů lesem mezi stromama, já držela kočár aby nesjel dolů do rybníka a modlila se aby Pepovi neruplo v zádech a nemusela táhnout oba dva :grinning: Když jsme dorazili do cíle k vysněněmu buřtu a čaji s rumem, tak na nás všichni koukali, jestli jsme se nezbláznili, že táhnem kočár :grinning: Pepča byl naštěstí výbornej, za celou dobu se ani nevzbudil, až pak cestou domu po třech a půl hodinách atu půlhodinu už vydržel. Jooo, na čerstvym vzdoušku to mu nevadí, že nejí po dvou hodinách, ale doma, to by žral...
Bylo krásný počasí a musim říct, že jsme byli s manžou tak hotový, že jsme ulehli s malym v osm hodin :slight_smile: Ten si od šesti do osmi pořval (zřejmě z koláče co jsem pekla-byl tam kypřící prášek).
Asi se z toho jídla zbláznim, ale hlavně že je mu líp :wink:

No a neděle byla taky dobrá, s kamarádama se jelo na potápění na Slapy, manžu jsem teda nepustila do vody, protože už vidim, jak by to na sebe oblík a pod tou bombou by mu ty záda křupli. tak jsme jeli jen kočárkovat, ale bylo to taky pěkný. Pak jsme zašli se všema ještě na oběd a Pepča byl ukázkovej, chvíli jsme ho pochovali a byl klid :slight_smile: Číšník byl z nás hotovej, dětí jak dospělejch a nějak to nemoh rozdejchat :sweat_smile: Jídlo stálo za nic, ale co si mam taky dávat, že jo, žádnou omáčku nemůžu a mlíčný už vůbec.
A navečer přijeli rodiče a byli tu skoro tři hodiny. No řeknu vám, večer dopad skoro stejně jak ten sobotní :dizzy_face: Ještě že nám to zlatý dítě spí celou noc :dizzy_face:

A taky jsme si vybrali dárek od kamarádů, teda něco si an to přispějem, ale budeme mít krosnu Salewa Koala II., už se moc těšim jak s Pepínem budeme trajdat po kraji :slight_smile:
http://www.detskydum.cz/detail/salewa-koala-ii-kid-carrier-240901/
né že nám jí vykoupíte!!! :grinning:

Tak a jestli to stihnu, tak vás jdu dočíst a snad ještě odepíšu, protože jsem si dala za úkol dneska, že vydrhnu všechny kachličky v kuchyni ale nepočítala jsem s tim, že budou tak zasviněný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak mi dneska procházku vzdali, fučelo tam jak blázen, takže jsem si říkala, aby ho ještě víc neofouklo, občas zakašle, ráno víc chrochtal, teď už ne, teplotu nemá, tak snad jen lehké nastuzení. My se před chvíli vrátili z další kontroly kyčlí, tak se nám začínají tvořit jadérka, ale pro jistotu za 2 měsíce zase na kontrolu, jinak kyčle dobré a Tomáš se tentokrát u pana doktora nepoblindil, stihnul to už v čekárně, já naštěstí už připravena - takže bryndák to zachytil, tak doktora jen štípnul, aby se nějak předvedl - pan doktor to bral s humorem a ptal se jen, jestli za to bere rizikové příplatky, na to mu setřička opáčila, že ty se berou až v případě, že jedno dítko doktora štípne i pokouše, což u Toma ještě nehrozí, protože zuby nemá :grinning: NO a pak se manža diví, proč jsem s té ordinace vyšla vysmátá :grinning: :grinning: Prý jde příště dovnitř s náma, aby si také užil trochu legrace. Já spíš trnula, aby pana doktora nepokadil (počůrat mě stihl než jsme vyrazili, už se mi to dlouho nestalo, takže jsem nestačila zareagovat a musela se jít znovu převléci, protože to tentokrát byly proudy s dosahem cca 1 metru), protože měl půst od včerejšího večera , tak to zvládnul naštěstí až doma a plína na ten nášup neměla šanci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cestou od pediatra jsme se stavili na sociálce, takže už mám podanou žádost o ten rodičák.

Nejbe: No, tak doufám, že odpo už se probudil do dobré nálady. Asi se mu nelíbilo venkovní počasí.

Katch: Takže 2 mimča a do toho ti také není nejlépe? Tak se drž, snad to s prckem přežijete, pokud na tebe něco leze, zkus ten zázvor, ten se při kojení může.

Kacka: Jéé, dobrá krosna, ale ta cena, to je tedy darda, no ale vy andventuristi to určitě využijete. Švagrová nějakou má, takže já vykupovat nebudu :slight_smile: :wink: A popis víkendu tedy akce nad akci, no jste dobrodruhové a že se manža s těmi zády pouští do takových věcí, to tedy zírám, snad to ve zdraví přežije. Co buřtíky dobré?
23. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
oprava: tak my dneska procházku..., to je děs ta gramatika, musím si to před odesláním po sobě číst.
23. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:

nejbe: asi máš pravdu, ten vak by jsi využila víc u malého miminka, teď už by sis tím ničila záda. mně už z toho taky pěkně loupe v kříži :grinning: tak co ergo nebo šátka? ale nemám zkušenosti, tak neporadím

kacka: vy jste teda výletníci :slight_smile: taky bych někam vyrazila, ale to je zatím v nedohlednu..... :confused:

katch: přeju brzké uzdravení a hlavně ať to nechytne Štepánek.

tak jsem dnes byla na té burze. pořídila jsem toho docela dost, některé věci i větší, ale ono se to ve skříni nezkazí. měla jsem s sebou ale obě děti, tak to byla docela makačka. navíc ty maminky mě přišly prdlý - div se o ty věci nepraly :sweat_smile:
zítra jsem objednaná k zubaři, bojim bojim. už dlouho mě nic nevrtal, tak mě to asi už nemine... :unamused:

holky to si musím žádat o rodičák? já myslela, že je to automatický. jsem zase nějak pozadu....
23. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Vůbec nemám čas vás dočítat. teda dočítám vás v mobilu, ale nestíhám reagovat.

Dneska jsem byla na sociálce a dozvěděla jsem se, že musím žádat v dubnu, jinak mi to zamítnou. Vůbec jsem nepochopila, proč tam musí být datum podpisu až dubnový, když tam je přece kolonka, že žádám až od 15.4., ale je to jedno. Stejně jsem zapomněla na manželův podpis :unamused:
A z práce nastupuju toho 15.4. na měsíční dovolenou a k tomu budu už na rodičovský - říkala, že jim je to jedno. Ale mě to přijde divný, tak se radši na to příště ještě jednou zeptám. Aby z toho nebyl malér.

Malej je dnes docela spací. Přes oběd dal 1,5h, to jsem stihla uklidit a najíst se a před sedmou usnul. Asi to je už noční spánek, teda v to doufám.

Katch, snad bude brzy přítelovi líp a budeš mít taky čas se sama vyležet a odpočinout si. Starat se o dvě miminka dá zabrat :grinning: Manžovi je už naštěstí líp a už si lepí letadýlko. Jsem mu ho trošku zničila o víkendu. Přišla jsem za ním a on si něco jenom zkoušel a lekl se mě a letadýlko se rozjelo a narazilo do skříně. Ale je zničený jen předek a jde to opravit :sweat_smile:

Holky, já si vás jdu dočíst a reakce až zítra. pa :wink:
23. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Štěpula je dneska fakt teda extra nenaloženej :angry: Strašně hystericky řval, nepomáhalo ani nošení, což většinou zabírá. Teplotu má 37,6 před odečtem, tak to ještě v pohodě. Pomohlo až prso, sice jsem mu dala už po hodině a půl, ale jinak bych tu zešílela.

Kačko to jsme měli úplně super víkend a v sobotu bylo ještě tak krásně :slight_smile: My měli snad nejhorší víkend za poslední dobu, doufám, že ten příští už budeme všichni zdraví a taky si ho užijeme, má být pěkně. Krosna vypadá luxusně a pro vás je to určitě užitečný dárek.

Janco a na ty kyčle si vás pozvali tedy ještě počtvrté?? doktor je koukám vtipálek, my chodíme ke 100% teploušovi :grinning: A hledat bodýčka s dlouhým mezi krátkýma by mě teda taky nenapadlo, nejsi sama :wink: Ale já byla od porodu jen v tom Tescu na Novodvorské a jsem přesvědčená, že tam je prostě nevedou :angry:

Nejbe ten Tvůj příběh ze sociálky mě teda vytočil, to jsou fakt můry ty baby úřednice :angry: No utvrdilo mě to v tom, že půjdu raději žádat o RP až v dubnu, když mi MD končí 5. dubna. Fotky z vítání jsou moc pěkný :wink:

Dary a ono to bylo automatický když jsi byla na MD s Honzíkem?? To se nemuselo žádat? teď teda bohužel musíš, já ty úřady taky nenávidim... asi jako všichni :unamused: Ale je to nutnost.

Verb. šmarjá to jsi tomu teda dala s tím letadýlkem, chudák manža :grinning: Prosím tě a kde vezmeš měsíční dovolenou??

Meggie Štěpán se chce taky pořád nosit a je to fakt už náročný. Teď mám asi zablokovaný záda, protože mě strašně bolí na jednom místě a to i v noci když se otáčím. Nic moc :unamused:

Barc. taky jsem se podivila, že Janča narazila na funkční tel. budku a ještě k tomu na mince! To už je dneska snad historický kousek, ne?? :grinning:

Tak přítel jede dnes k tomu doktorovi, aspoň doufám, že tam dojede a nevykašle se na to... teď musel ještě něco zařídit, ale naštěstí přijel tchán a vzal ho autem, měla bych asi strach kdyby řídil sám, protože včera jel do banky pro peníze a říkal, že se mu udělalo na omdlení už na prvním semaforu :astonished: Mě je pořád strašný vedro a když jsem se měřila, tak jsem měla 34,4 :astonished: Dneska ale dorazí máma, tak si potřebuju oběhat nějaký nákupy, lékárnu atd... Asi bude hnusně, tak malýho bych jí nechala doma. Kdyby bylo líp, tak půjdeme obě i s kočárkem. Ráno tu krásně svítilo sluníčko, ale teď teda nic moc a pořád fučí :frowning2:
Tak zatim se loučím a jdu zkontrolovat toho mýho uřvance.
24. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky, tak před chvíli svítilo sluníčko, teď sněží a funí vítr, no fakt super, takže dopo procházka nehrozí, uvídíme, co odpo. Už mě to počasí nebaví, k tomu jsem asi v tu neděli v tom svetru lehce přistydla, krk není úplně OK, tak jsem si dala medík a čaj, snad to pomůže.

Katch: Tedy nebydlíš ty náhodou dneska ráno u nás? U nás je to úplně to samé, nenaložený, uřvaný, prso tedy až po 2,5 hodinách ale nespokojenost byla už po dvou, ale to jsem netušila, že je to nejspíš hlad :confounded: Jen teplotu jsem mu tedy neměřila, horkej se mi nezdál, ale furt občas pokašle a trochu funí, ale rýma mu neteče, jen pár soplíků jsem vyndala. Tak snad Štěpa nechytil bacil od manži. Ano, na kyčle půjdeme v květnu počtvrté, aby se přesvědčil, že jadérka opravdu narostla. Ale vtipálek doktor tedy je, je vtipnej při každé návštěvě, stihne to za ty 2 minuty co jsme u něj v ordinaci. Koukám, že si ze mě děláte srandu s budkou :angry: :grinning: Asi to bude tím že je přímo v tom nákupní centru, tak náporu vandalů odolala :slight_smile:

Verb: Fakt měsíc dovči? Mě tedy budou taky nějakou proplácet, ale měsíc to tedy není a to jsem byla od začátku na neschopence. Jo a ještě si prosím tě u té sociálky zjisti, zda ti do toho 15.4. zaměstnavatel nepošle víc jak 7600 protože jinak budeš žádat až od 1.5., to mi včera řekla ta ženská na sociálce, tak ať to nemusíš přepisovat. Závist za spací dítko, jéé, to by se mi také líbilo, ale u nás bohužel nereálné, včera jsme ho dávali spát cca o 20 minut dířv, protože jsem kvůli těm kyčlím kojila dřív a tak přišel večer dřív hlad, a to bylo u ukládání řevu, to jsem zvědavá, jak se nám ho s tou změnou času podaří vmanévrovat do současných časů :unamused:

Dary: Tak koukám, že jsi měla ostré lokty, že jsi něco na burze urvala anebo si jako rozumná matka vyčkala a stejně se dalo i pak vybrat. Já se furt chystám na obhlídku do místního dětského sekáče, musím ale busem a zatím jsem se tam nedostala aby měli otevřeno, třeba by se dalo také za levno pořídit něco pěkného. Teď zrovna potřebujeme čepičky, Tom má nějakou velkou hlavu a všechno je nám malé a to jsem tu měla i čepičky s obvodem 44, koukala jsem v CaA a čepka za 200,-, to se mi zdálo dost.
24. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj vespolek

tak u nás je taky hnusně. brrrr. ven jsme se nakonec vypravili, ale vydržela jsem tam tak 20min. a honem domů. to jaro si tedy dává na čas. :rolling_eyes:

tak já mám dnes malý dítko celkem dobře naladěný, ale o velkým se to říct nedá. už z něj fakt rostu. :angry: asi mu pořád ještě není moc dobře, protože pořád trochu kašle, ale toho knourání už bylo dost. už se musím držet, abych mu nedala na zadek :sweat_smile: včera šel spát už v 5 odpo, protože co předváděl, to byla síla. ta nemoc ho asi zmáhá /ale mě taky :sweat_smile:/

katch: já už si to právě nepamatuju, jak to bylo u Honzíka. to je furt papírů a papírů, tak si to nějak nemůžu vybavit. ale dělá tam švagrová, tak ji budu muset zaúkolovat. :wink:

janc.: no já jsem to na tý burze nakonec udělala tak, že jsem nešla po konkrétních věcech a velikostech, ale prostě na co jsem narazila a líbilo se mi, tak jsem to vzala. mám asi 36ks za 1500,- tak to myslím jde. kdybych to měla pořizovat nové, tak bych se nedoplatila :fearful: věci jsou to pěkný, takže mi vůbec nevadí, že už to někdo nosil :wink: ale nebyli tam velikosti na Nikolku, tak se taky budu muset kouknou do nějakýho sekače. pořídit nějaký šatičky, trička a tak, protože má skřín plnou jen zimních věcí a co měl Honzík na léto, tak to už ji bude malé :unamused:
24. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
ahoj, taky už to tu moc nestíham,
ráno jsem jela na úřad práce a finančák, a dopadla jsem podobně jak Verb, neměla jsem originál rodného listu :angry: Měla jsem jen kopii a prej v dnešní době se to dá zfalšovat, že potřebujou vidět ten originál tak jsem jim řekla že v dnešní době se dá lehce zfalšovat i originál :angry: Jenže to nepomohlo, ale mě je to jedno, já stejně jedu na začátku února na kyčle, tak tam skočim.
Janco o těch 7600 mě nic teda neřikali, tak jsem z toho jelen, ale myslim že to tak tak vyjde.
A kdyby náhodou ještě bylo potřeba něco dalšího na úřadech vyřizovat, hlavně mi to holky nezapomeňte říct, protože já jsem v tomhle hrozná, málem jsem kvůli úřadování nedostudovala vejšku :unamused:

Jinak Pepča je zlatej, to břicho je o hodně lepší, občas ho to chytne, ale tak ho chovam v klubíčku a poprdí si sám. Taky už pouští nadílky do plenek a tak zase peru a peru. Předtim se podělal jsem u roury, jak to měl zahleněný, tak to bylo oblečení pořád čistý, maximálně poblitý :slight_smile:

Nákupy zatim nijak neřešim, pořád dostávam od tý sousedky, akorát Pepča ho skoro už dorůstá, tak to budu dostávat těsně předtim než to budeme potřebovat. Já doufam že se vždycky něco najde, třeba na tom mimibazaru přinejhoršim. A taky tu máme v Mníšku sekáč kde maj jednou za čas akci jedna věc za pět korun. Ale to nejsou šmejdi, já si tam koupila zimní péřovku, sice jsem v tom míchala beton na podzim, ale jinak byla pěkná a kdybych jí nezadělala, tak jí klidně nosim. No za pět kaček, to je slušný, ne?

A počasí je tu neskutečný, chvilkama sněží vodorovně se zemí a chvilkama svítí sluníčko jak na jaře. Prostě apríl.
Ale jestli má bejt o víkendu zase hezky, tak to abysme něco vymysleli :slight_smile: V Praze má bejt v neděli na Žofíně pochod Rudolfa II., al eto je spíš pro větší děti. Tak asi zase do přírody :sunglasses:

Katchula doufam že se konečně všichni uzdravíte, musí to bejt na hlavu, zrovna ty, co nejsi vůbec vyspalá, kde je spravedlnost :angry: Bejt tebou,,tak tu mamčinu návštěvu využiju radši spánkem! A jí pošli do tý lékárny :grinning:

Ve čtvrtek jdeme na kontrolu, holky já jsem tak napnutá, jestli pokoří tu osmičku :wink: Dostaneme další hexa, tak to zas bude den na houby.

Už se zase čertí, vůbec nechce bejt sám v postýlce, jsem asi lepší atrakce jak všechny ty hračičky co tam má :wink:
24. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já se přidávám k nemocným - teda Willík je nemocný. Má teplotu a teče mu z nosu, kýchá a občas i kašle :frowning2: Odpoledne už teplotu neměl, ale teď večer zase 37,3. Vysávání nosu jde dost těžko, protože se vždycky u toho rozbrečí a můžem začít znovu :confounded:

takže se za vámi asi ani zítra nedostanu. ale poctivě vás sleduju a přeju všem marodům, ať se brzy uzdraví :wink:
24. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj :wink:
tak dnes tu budu zaručeně první :grinning: Nikolka stávala 5:15, už stihla 2xnaložit do plínky, teď si hraje a hádám, že to za chvilku zalomí :slight_smile:

verb.- přejeme, ať se Wilík brzo uzdraví a všechno je ok. a dáváš mu na to něco?

Tak jsem se včera ptala švagrový na ten rodičák a prý žádát nemusím, že to přejde automaticky. Ona mě sociálka totiž doplácí nějaký peníze do výši rodič.příspěvku, ptž mám mateřskou menší než ten rodičák. Takže už si mě tam prý vedou a nemusím se o nic starat.

To počasí už si z nás fakt dělá srandu. Tady je sněhu že by se dalo sánkovat a minus 6st. :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vykukuje sluníčko, tak snad aspon přes den bude líp.

zase pádím a později ještě nakouknu.
25. bře 2009 v 06:21  • Odpověz
Ahojky, to počasí je fakt aprílové, u nás teď svítí sluníčko a sněží, no dobrá kombinace :wink: První jarní bouřka, malé krupky, sníh, vichr a sluníčko v jednom odpoledni a večeru, no holky nevím, co se vám na tom nelíbí, meteorologové mají hody :grinning: Ale vážně, je to děs, my tedy včerejší procházku zázračně vychytali, svítilo sluníčko jen fičelo, ale to tak že jsem byla za 1,5 hodiny tak ofouklá, že jsme jeli dom. Do toho se mi podařilo někde ztratil závlačku i s tím středem z kočárku, tak manža včera vyráběl nějaké provizorium, fakt nevím, zda se to dá někde sehnat náhradní a nebo budeme jezdit dál s nějakou izolepou. Tom včera tedy neměl moc svůj den, snad 20x za den jsem ho převracela v postýlce z bříška na záda, domlouvala mu, ať se tam furt nešprajcuje a netočí a vše zbytečné, poblil se 2x řádně, opravdu je to s ním děs, na dece to přetáčení ani nepočítám, dám ho na záda a za 2 sekundy je zase na břichu, ale řve, fakt nechápu proč to dělá :angry: Do toho byl dost ukňouraný, takže jsem byla večer už grogy, manža přišel pozdě, musel nadělávat dřívější odchod z práce kvůli té kontrole těch kyčlí, takže jsem musela s prckem válčit sama. Kupodivu měl večer lepší náladu než přes den, asi tušil, že je koupáčo, to on může :grinning:

verb: Tedy tak nemocný Willík? U nás tedy taky chrochtáme,ale nic mu neteče, jen občas něco vyndám, mám doma tu mořskou vodu, nevím, zda mu to tam nezkusit stříknout, ale kašel se u nás zlepšil a teplotu tedy nemáme. Nevím, při takhle nízké teplotě bych nic nedávala, jen do toho nosu by to asi něco chtělo.

Dary: Tedy to jste opravdu ranní ptáčata, to by mě zabilo, dneska za noc 5x vzhůru a jsem nějaká přepadlá, chybí elán, asi kombinace té naší mateřské "dovolené" a jarní únavy. NO, vidíš, tak ty se úřadům takhle krásně vyhneš, to by se mi taky líbilo.

Kačka: O to porodný už jsi snad žádala ne? Po mě už rodný list Toma teď nechtěli, protože si ho kopírovali kvůli tomu porodnému. K jakému datu nastupuješ na ten rodičák? Tak tam to datum, od kdy žádáš, radši nevyplňuj a zeptej se, ať to nemusíš přepisovat. Mě na to fakt upozorňovala ta ženská dopředu. Super, že je břicho lepší, tak asi mléčné výrobky v tom množství, co jsi je jedla ty, jeho bříško nezvládalo, škoda jen, že jsi nám své domácí speciality neprozradila dřív, mohli jste si ušetřit trochu trápení. Chcete pokořit 8 kilo? NO neblázni, to snad nedáte, tedy pokud jo, tak tě tedy fakt lituju a budete tedy řádní obříci.
25. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahojte baby,
tak aj u nás konečne vykuklo slniečko, ale včera dokonca padal sneh. Kedy už príde jar?
Tiež som akási unavená, nič nestíham ,malá akosi zle spáva cez deň a potom je z toho nervozna a ja som úplene KO. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Momentálne spí v postielke 20 minut, tak vás idem počítať a pozdraviť.
laura včela zaspala o 20.15 a zobudila sa o 5.30 a to som už myslela že nezaspí, lebo vonku bolo už svetlo, tak som prešla do kúpelne kde máme tmu a ona ešte zaspala do 07.00 :grinning: tak som sa celkom dobre vyspala.
včera u nás tak fúkalo, že som sa bála ísť aj von, aby nás aj s kočárom neufúklo :confounded:
Všetkým marodom želám aby sa skoro uzdravili. :sunglasses:
Majte sa krásne a želám pekný, slnečný deň :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
tak venku je fakt hnusně, že jsme nikam nešli. malou jsem akorát vystrčila na balkon, protože doma by nezabrala. odpo ale budem muset vyrazit, jinak se doma ukoušem nudou.

janca: naše slečna se ještě na bříško neotáčí, ale jak tě tak čtu, tak myslím můžu být ráda :sweat_smile: protože běhat a otáčet ji pořád zpátky, no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak je to ale pěkná dračice, neustále v pohybu. kope nohama jak o závod, takže je každou chvíli bez ponožek :grinning: teď se mi málem vykopala z lehátka, tak ji budu muset připínat. taky se teď naučila novou věc - když ji chci v poledne uspat doma ve vajíčku, tak začne hrozně nadávat a natahovat ruce, že chce vzít, opice jedna.

megg: to vaše spaní ti úplně závidím. přes den už taky moc nestíhám, no budu muset omezit koníka, ale nevím jak dlouho to vydržím :sweat_smile:
25. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Janco tak to je sranda, Pepíno dělá už dva dny úplně to samý co Tomík :grinning: Pořád se točí na pravo na břicho, pak se ale po chvíli hrozně rozčiluje a když ho jdu otočit, tak je celej zblitej :angry: Po krmení ho musim dávat na čtvrt hoďky do lehátka, jinak by mi to všechno vyvrhnul. A nejlepší je v postýlce, kde nemá moc místa a dorotuje do těch žbrdlin a dál mu to nejde, tak křičí a vzteká se. někdy se ale nějak posune a já ho najdu na břiše a jednu ruku a jednu nohu ven z těch žbrdlin. Ach jo, už aby lezli :slight_smile:

Jinak všem přeju taky brzké uzdravení, my jsme byli dneska na těch masážích naposledy a taky tam dvě maminky nebyli protože jsou nemocný. Jen ta jedna co přišla, řikala že taky byli, tak doufam že nic nechytnem, zvlášť když jdeme zítra k doktorce an očkování a ta nemoc by se projevila až zítra :unamused:

Janco o porodný jsem ještě nežádala, právě že až teď, nechtělo se mi tam chodit dvakrát, tak jsem to zfoukla teď najednou. Ale i když mi řekli ať tam zajdu s tim originálem, tak mi už dneska přišel dopis, že mi to uznali, tak nevim. Podle toho jak to tam jde rychle, tak tam asi nemaj co dělat :wink:
25. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
čau holky,

Tak já si poslední dobou fakt užívám. Včera jsem měla teplotu a průjem, chytla jsem tu virózu samozřejmě od přítele. Ale to ještě nebylo tak strašný... V noci jsem nemohla vůbec vstát z postele na kojení. Štěpána mi musel nosit přítel. Už mě pár dní bolí na jednom místě záda, v noci to vygradovalo a strašlivá bolest při každym pohybu :frowning2: Takže ještě v noci mi přítel naordinoval nějaký prášky na uvolnění svalů (dorsiflex nebo tak podobně), on má problémy se zádama asi 10 let, tak věděl co dělat. Až teď to aspoň trochu zabralo, že jsem byla schopná vylézt z postele. Tak za hodinu dorazí máma, ještě, že mohla přijet, nesmim teď vůbec nic nosit, zvedat atd... Což je s miminem dost nemožný. Přítel už doma dneska být nemůže. No teď teprve vidim jaký to je když má někdo se zádama fakt problémy. Tohle jsem ještě nikdy nezažila, mám to asi zablokovaný :frowning2:

Další věc je, že Štěpán začal mít strašný hysterický záchvaty, řve jako kdyby mu někdo řezal nohu. Zrovna před chvílí jsme ho prostě zavřeli do pokoje a šli pryč, protože už to nešlo... nic nezabíralo. Trvalo to asi 15 minut, pak jsme tam šli, dali jsme mu dudlík, drželi ho za ručičky a usnul. všimla jsem si, že to dělá právě hlavně když nemůže usnout, ale proč proboha?? nevim co s tim.

Teď tu asi moc nebudu, protože se budu snažit fakt ležet, tak všechny zdravím a mějte se fajn.
26. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Teda holky kde všichni trajdáte :slight_smile:

My máme za sebou čtyřměsíční kontrolu a ejhle, z Pepína je najednou manekýn :sunglasses: Má 68cm a jen 7330g :sunglasses:
Doktorka řikala, že je to normální že s mojí postavou a plnym kojením nemam nárok na to, aby přibíral pořád tolik. Že za měsíc 200g je docela málo, ale že ot zatim nevadí, převážíme ho za 14dní kdy půjdu na toho pneumokoka a kdyžtak prej přidáme v poledne mrkev :slight_smile: Když jsem ještě vysadila to mlíko, že už to nemusí bejt taková smetana jak dřív a lepší než kdyby byl chudokrevnej. Děti co jsou plně kojený i po 6ti měsících, tak že jsou chudokrevný všichni.
No a prej kdyžtak na noc nějakou rýžovou kaši nebo kukuřičnou když nesmí to mlíko :wink:

Já už se docela těšim, zase to bude jiný období, takový dospělácký. Taky nechci kojit za každou cenu, kojit budu pořád, jen ne plně. Už takhle je Pepča na svojí dýlku v tý tabulce na 25percentilu a nechci ho nějak brzdit, aby měla Laurinka a Nikolka pořádnýho pořízka :grinning:

Holky já ještě napíšu, jen se musím dneska plně věnovat malýmu, má zase pigáro v noze. U doktorky teda ani necek, ani jsem ho už nezvedala a nechovala, prostě flegmouš :sunglasses: Ale přece jen ta reakce bejt může a tak ať je v klidu.
Zatim ahoj, až vytuhne, napíšu.
26. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky, no já ráno nepsala, protože jsem nevěděla co :slight_smile:

Katch: Tedy, tak s tebou bych tedy neměnila, to budu snad radši celý den otáčet, než si užívat to co ty! Asi si budeš muset zajít na rehabku, fyzioterapii a nebo na ortopedii, aby se na tebe někdo kouknul, prášky to jen utlumí, měli by zkusit najít příčinu. A tedy doufám, že ti to brzy povolí, protože mít malé dítko a nic nezvedat, opravdu nejde dohromady. Ještě že mohla přijet mamka. A přítel už je zdravý? TO se z toho dostal tedy rychle. Jak je na tom Štěpa, tedy kromě toho řevu? Podle mě křičí právě proto, že nemůže zabrat, je unavenej a nejde mu to, uhoupat asi nepomáhá viď, co ho nějak hodně zklidnit v klubíčku a zkusit uhoupat? Jinak nevím. U nás je taky občas malý hysteráček, ale trvá to chvilku, zatím zabírá pohoupání a nebo se uklidní sám.

Kacka: Tak takhle rychle z kontroly? U nás se dneska spalo do 10! Nechápu, a v půl dvanáctý to zalomil znovu, už to měl takhle včera, asi se mu nelíbí to aprílové počasí. Zato odpo je pak nespavec. NO jsem zvědavá, jak ho budu dostávat do těch nových časů po změně času, to by vlastně vstával až v 11! Tedy, vy jste se rozhodli, že nám uděláte radost a konečně se ten váš buřtíkový přírůstek lehce zastaví, abychom měli šanci vás nějak dohnat a o ty baby se řádně poprat :grinning: . Já si tedy říkám, že tuhle váhu nebude Tom mít ani v těch 5 měsících, ale třeba budete dál stagnovat :grinning: Tak ty už se zase těšíš na příkrmy? Jen počkej, až to bude plivat, házet po kuchyni, to si zase budeme říkat, jaké to bylo zlaté období, když jsme kojily :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, i když u nás se kromě rvaní mých vlasů, braní brýlí, tahání za řetízek od pondělí přidalo ještě štípáním mám na jedné ruce úplné fialkové modřinky, tak už jsem mu dneska řekla, že pokud bude zlobit, tak dostane lžičku a bude. No a změna žádná, jen se smál, že se mamča zase rozčiluje. S tým percentilem to trochu nechápu, my měli 68 cm a 6760 g a jsme na 50percentilu, z toho vyplývá, že vy jste přeci jako nad průměrem, ne pod průměrem. Tak chudokrevnost u nás nehrozí, na to Tom právě bral to železo a jsme spíš teď mnohokrevný :grinning: Jo a s tím otáčením, tohle dělá Tom už víc jak týden, ale včera už to přerostlo i mou trpělivost, tak jsem si musela postěžovat. Už se těším, až se naučí otáčet sám zpátky na záda, na lezení má času dost, už vidím, jak ho honím po celém obýváku a furt je někde zapasovanej. :wink: JO a Tom je schopnej se poblít i po 2 hodinách, takže to by trávil celý den v sedátku :grinning: Super, že ti uznali tu kopii rodné listu, a mám stejný pocit, že se tam vyloženě nudí, taky to máme hnedka hotové, podle mě je jich tam moc.
26. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Megg: Kdy přijde jaro fakt netuším, u nás meteorologové slibují, že o víkendu :grinning: Tak uvidíme, už mě to počasí fakt neba, teď u nás zase sněží. NO jestli Laura bude spinkat jen ve tmě, tak to abyste si do té koupelny tu postýlku už přestěhovali s těmi delšími dny, to bude výhodnější :grinning: NO a ten dlouhý spánek tedy závidím, u nás stále klasika, když se vzbudí poprvé okolo 1 hodiny v noci,tak to beru za super spaní :grinning: U nás je spíš teď lehký problém v tom, že se za noc cca 2x probudí, tedy spíš neprobudí, ale pláče, má zavřená očíčka, vzhůru není, tak má asi nějaké noční můry nebo co, takže jsem místo 3x za noc vzhůru 5x.

Dary: Já si tu také stěžovala, že se náš prcek nepřetáží, a teď si říkám, jaká jsem byla trubka. Ta pohoda, dát ho do postýlky a najít ho na jednom místě, max. na boku, teď jdu na záchod a už tam slyším ten řev, vrátím se, on hlavu vytočenou, jedna ruka venka, nohy zapasované ve žbrdlinách. No a když ho dám k mantinelu (mám ho do cca půlky postýlky, tak je stejně schopný se zašprajcnout pod ním. :grinning: S těmi ponožkami to je tedy prča, to nám zas nedělá Tom, tomu spadne tak 2x za den.
26. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Zdravím po delší odmlce,

snad vše stihnu, malej se už vzbudil, ale podařilo se mi ho zase uspat :slight_smile:

Willíkovi je už líp. Rýma odešla, ale teplotu má stále 37,1 - 37,3 a nevím, co s tím. Na rýmu jsem dávala Libenar, občas ho dávám i preventivně a je super. Ale co s tou teplotou... Třeba to ani není teplota, ikdyž má teplý čelíčko i hlavu. Ale nohy a ruce má normál. včera jsem zkusila mu po koupání dát na nohy studený obklad, ale asi to moc nepomohlo. Počkám do zítra a zavolám doktorce.

Musím vám napsat, jaký šílený sen se mi zdál. Nejdřív jsem měla na každým chodidle řeznou ránu. Jedna se zahojila sama, ale ta druhá se hojila špatně, tak jsem šla k doktorovi. Čekala jsem strašně dlouho, a doktorka pořád neordinovala a dělala si nějaký papíry. Sedělo nás tam víc a ani jeden neměl odvahu jí něco říct. Až se na mě dostala řada, tak jsem jí říkala, že mám 3měsíční mimino a že spěchám, ale jí to bylo jedno. Potom mi říká, že je to blbý a normálně bez narkózy mi tu ránu znovu rozřízla a jen přiložila zase dohromady. A předtím ještě musela něco zkontrolovat a rozřízla mi palec až ke kosti a kontrolovala. Ale vůbec to nebolelo.
No, pak jsme s Mírou šli domů a po cestě nakoupit. Zašla jsem do obchodu a najednou vidím kolem sebe zničený kočárky a lidi zmoklý s rozrhaným oblečením. Zjistila jsem, že je venku vichřice a Míra nechal kočárek před obchodem venku. Vyběhla jsem ven a Willík ležel v totálně zničeným kočárku a kolem něho byla červená voda. Řvala jsem na Mirka, že krvácí a on mi říká, že ne, že jen zvrací oběd. A já na něho zařvala, že asi těžko může zvracet červenou vodu, když ho kojím bílým mlíkem. A Wilík mi najednou říká: "Já se bojím" a díval se na mě těma svýma důvěřivýma očkama. Naštěstí jsem se probudila.
Ještě teď, když to píšu, tak se mi chce brečet. Bylo to tak živý :cry:

Katch, to je mi tě líto. To musí být strašný. Mě občas záda pobolívaj (i když po té jeho nemoci, kdy jsem ho součtem půl dne nosila na rukou, si zvykly a za chvilku je ze mě Rambo :grinning: ), ale s takovouhle bolestí jsem se ještě nesetkala. Ale to bys neměla brát léky, vždyť to půjde do mlíka :confused: . Mazej k doktorovi, ať s tím něco udělají.
A jak jsi dopadla s UM? Nebo jsi se na to zatím vykašlala?

Kacko a co bys chtěla? Will taky zpomalil a je to úplně normální. Pokud by přibírali pořád stejným tempem, tak za chvilku mají metrák. Já být tebou, tak bych nepřikrmovala. Když přibírá, tak to neřeš. Jedině, že by hubnul, nebo se to zastavilo. Ale jak vidím, ty už se těšíš na novinky ve výchově, viď? Jo a to jsi mě rozesmála s tím, že se těšíš, až bude lézt. Buď ráda, že je v postýlce a nemusíš mu být pořád za zadkem. To bude mazec :grinning:

Janco, ty nevíš, co napsat? :grinning: Ale nepovídej - vždyť ty jsi z nás nejaktivnější. Ale myslím, že už se ukazuje, že návštěvnost na koňovi bude řídnout. Malé děti, malé starosti - velké děti, velké starosti.

Meggie, s tím jarem bych to neviděla tak horký. O víkendu mělo být 15C, ale už to zase změnili na 10 a déšť. Prý ale už v úterý určitě začně pěkný počasí :grinning: To jejich spaní, nespaní přes den je neštěstí. Will si mne oči, řve mrzutostí, ale oči nezavře a neusne. Oni prý neumějí usnout, musí se to neučit. Jediná možnost je nechat je vyřvat a oni to pochopí. Ale to já bych nevydržela :frowning2:

Dary a to ti usne v kočárku bez houpání a stačí jí jen zima? Will se musí v kočárku kodrcat, jinak neusne :confounded: A taky se ještě neotáčí. Vůbec o to nejeví zájem. Cvičně ho přetáčím sama, aby viděl a pochopil, ale on nechápe, co je na tom báječnýho se točit na břicho a zase zpátky :grinning: Nechávám ho být a až bude chtít, tak začne.

Nejbe, já mám šátek Vatanai. Ale bohužel se mu v něm moc nelíbí. Když byl malej, tak se mi tam nějak nevešel (dělala jsem to blbě) a teď už musí být v pozici kapsa a na to ještě nemá tak silný krk, aby v pohodě udržel hlavu bez kejvání. Takže se snaží držet hlavu, za chvilku ho to rozčílí a pak musím chodit o bytě a hlavu mu přidržovat. Ale je otočený čelem ke mně a to se mu moc nelíbí :confounded: Počkám ještě tak 14 dní a začnu ho v něm pravidelně nosit. Na nákupy a na ven obecně je to super. Jo a záda z toho nebolí. Váha je krásně rozložená a něma problema :grinning:
26. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Holky zas jen na skok, teď trochu řešim to dokrmování, tak mam dotaz na Katchulu:
co mam dávat, když se pro to rozhodnu, radši v poledne mrkev, nebo večer tu rýžovou kaši, já to zřejmě zkusit míchat s mym, teda pokud tam něco budu mít, včera večer jsem zase byla skoro na suchu :unamused:
díky dneska jsem ho dala sousedům povozit a vydržel tam čtvrt hodiny :sweat_smile: to sem nestihla udělat ani štrůdl...
26. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
tak teď jsem přefrčela Verb a tak rychle odpovídám:
já jsem ho 14 dní kojila normálně a pak až jsem vysadila to mlíko, takže se trochu bojim, že za těch 14 dní buď nepřibral, nebo zhubnul. Pozorovala jsem to i na plínkách, že je zapínam najednou nějak těsnějc.
Chci vydržet do tý další kontroly kdy ho zvážíme a pak se uvidí, ale chtěla jsem mít něco doma, kdybych měla krizi, aby mi tu neprořval celou noc že má hlad. Ona mu taky může jednou dojít trpělivost. Po kojení vůbec není tak spokojenej jak dřív, spíš mi přijde že ho musím chvíli chovat aby zapomněl an to že má hlad pak se čase uklidní. Ale večer má hlad třeba po dvou hodinách. V noci naštěstí spí, tak to asi není zas tak žhavý, i když se budí už dřív a rozhodně nevydrží to co dřív.
Tak já prostě nevim, proč nás tohle neučili na vejšce :angry: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Já jsem si myslela, že se pořád přežírá a proto chce ještě a on ne, on měl opravdu hlad, jsem to ale matka :astonished:
Ještě že má dost zásob :grinning:
26. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.