• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahojky :slight_smile:

Nejbe pěkný fotky, Samík už je velkej chlap :slight_smile: Taky jsem právě nějaký přidala, z hor a tak.
Jestli jsou tam cyklostezky, tak to nevim, ale snad jo, Šumava jsou takový pidi hory, tak by tam být mohly. A pokud ne přímo v blízkosti toho penzionu, tak určitě byste mohli někam popojet autem :wink: Ale zase co s prckem?

Kačko tak držím palce ať je Pepčovi už jen líp. To je teda reakce na Prevenar? Nebo jen na druhou hexu?? Trochu se toho teda začínám bát.

Jančo jak jsi psala o tom vynechanym spoji, tak to by mě teda vytočilo, jak si to můžou dovolit když jede jeden bus za půl hodiny?? nechápu!! Ten řetěz na kočár asi pořídim, mají ho u nás v hračkářství, sice se mi to moc nelíbí, ale já si s tím hrát nebudu, že :grinning:
K tomu koupání - když ho zrovna nebudu koupat, tak mu žínkou omyju obličej a ručičky. No a samozřejmě když je nálož v plínce větší, tak i zadek. Včera ráno musel pod sprchu, to bylo hrůza. Po tom UM je to teda fakt už o něčem jinym než když byl jen kojený :unamused: :grinning: Přítel málem omdlel :grinning:

Verb. tak s těma 15tisíci si myslim, že byste vyžít mohli. Zvlášť když neutratíš nic za UM :slight_smile:

Já jedu dneska do práce, mám tam sraz i s kolegyní, která je na MD s holčičkou (dva a půl roku) a za měsíc čeká druhou :slight_smile: Doufám, že spoje co jsem si vyhlídla teda nevynechaj, to by mi úplně rozhodilo můj časový plán :angry:

Tak kdybych už se sem nedostala, přeju všem krásný Velikonoce, my jedeme na chalupu do jižních čech. Zítra teda k našim a na chalupu v neděli. Jo a čekají mě teď troje narozky: tchýně, švagrová a přítel. Vůůůbec nevim co koupit tý švagrový :unamused: Neporadíte něco? Bude jí 32 a je taky na MD a všechno má...
10. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Konečně se sám zabavil na chvíli v lehátku, teploty pořád nemá, ale je to teda kňoural a protiva, ale chovam a vim že ot nedělá schválně, těžko říct, jestli je to víc tim Prevenarem, nebo tim zubem, vedle toho co už mu vylez se mu klube další. Pořád něco strká do pusy a jak mu to nejde, tak mlátí předmětama sobě do hlavy, ale někdy silou, bojim se aby neměl modřiny :astonished:
Jsem tu v baráku zabarikádovaná, aby sem nešlo sluníčko, jinak je tu 25°C a to při teplotě není dobrý, píšou tak těch 20°C. Snad to bude dobrý, ale nedovedu si představit takhle 14dní než vyleze nějakej zub :astonished:

Jo a taky přeju hezký Velikonoce :slight_smile:
10. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
kačko, aha vy jste dávali i Prevenar, to mi uniklo. Chudáček má teď všechno dohromady, tak si užívá. Zkoušela jsi nějaký ten gel na zoubky?

Holky vůbec mi nedošlo, že tu je zase víkend. My na to nehrajem. Tak vám taky přeju krásný velikonoce i víkend. Snad nám počasí vydrží.
10. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jeřabina hlásí plno :cry:
10. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
11. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Tak veselé noci pokračují, dneska jsem vstávala čtyřikrát a Pepa ho utěšoval hodinu v kuse :astonished:
Včera jsem udělala štrůdl a večer jsem si dala tři kousky a hned má bolesti břicha. Já se z toho asi zbláznim, já už nemůžu opravdu nic, v takovejch chvílích bych se na to kojení nejradši vyprdla :angry:

A včera mě taky pěkně nakrk Pepa, odpoledne bylo konečně Pepínovi líp, tak jsem ho dala do toho lehátka a že mu udělám radost a udělam ten štrůdl, tak válim v kuchyni těsto, šáhnu do lednice pro vejce a spadla mi polička, kde byl v kelímku starej kozí sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý se to rozprsklo na podlahu a na Pepína, ten samozřejmě záchvat, všude děsnej smrad na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v tom volá Pepa: za půl hodiny přijede kámoš stáhnout si něco z disku :astonished:
Tady bordel jak v tanku, za ty dva dny jsem opravdu nestihla uklidit ani kuchyň, natož obývák. Pepa po sobě neuklidí ani talíř od večeře a posmrkaný kapesníky :angry: Vůbec nechápal, proč mi to vadí, že prej jen příjde, napojí si něco do počítače a pojede. Tak jsem tady lítala jak divá, hledala kabely k disku, který podle Pepy jsou na stole, ale nakonec byli ve skříni mezi dalšíma deseti kabelama, převlíkala Pepína a utěšovala ho z šoku, uklízela celej byt aspoň trochu a ještě vytírala abych se tu z toho nepozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pozor, večer jsem ještě dostala vynadáno, proč jsem na něho byla v telefonu tak nepříjemná :zipper_mouth:

Tak hezké Velikonoce, musela jsem to někomu napsat, abych si vyčistila hlavu a měli jsme hezký víkend :slight_smile: díky

A Jeřabina má plno??? A nevíš Nejbe jestli i v červnu, my bysme možná jeli tak, je nám to jedno a teplo už je taky :slight_smile:
11. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
A taky jsem si řikala, že bysme se už měli opravdu srazit, je to ostuda, vždyť jsme se viděli jednou a Verb a Janca dvakrát :slight_smile: O víkendech já bohužel fakt nemůžu, máme pořád plno, ale v týdnu kdykoli.
Klidně můžete dorazit k nám, ale je to docela dlouhá štreka, tak jak se vám chce :slight_smile:
11. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
11. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojte holky.
tak mám chviličku, obě děti spí, tak chvíli oddychuju.
Jinak ale moc nestíhám. Už se těším na zítřek a pondělí, že budeme mít doma táty a budem trochu užívat volna. Zítra asi vyrazíme do zoo a v pondělí někam do přírody. Koupila jsem špekáčky, tak si opečem, prostě taková pohodička.
Kacka - gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile: Snad vás dlouho trápit nebudou a malý bude zase v pohodě. :wink: Jinak z chlapa si nic nedělej. Já jsem byla včera taky pěkně naštvaná - od rána jsem lítala, jela jsem nakoupit cement, přezout pneu/aby manža neměl tolik litání/, uvařit, trochu poklidit - to vše se dvěma děckama, ale bohužel jsem se nezavděčila. Celý den jsme se rafali, prý jsem na Honzíka zlá, nemám se starat o jeho věci a další bla bla bla :angry: :rolling_eyes: Zabit málo :zipper_mouth: O uklízení ani nemluvím.....

Štěpánkovi přejeme všechno nejlepší k 5 měsícům :slight_smile: Už je to velkej chlapák :slight_smile:

A taky vám musím pochválit fotky /nejbe, kacka, katchula/ - dítka jak ze žurnálu :grinning: Fešáci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky se někdy budu muset vrhnout na nová fota, ale není čas a navíc to zmenšování mě nebavíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katchula - doufám, že se vám ekzém brzy ztratí a nebude vás trápit. To koupání 2xtýdně si v tomhle počasí nedovedu představit. My koupeme každý druhý den, ale je to na hraně, ptž se malá děsně potí, je celá poslintaná, ožužlaná, taková malá šmudlinka. :grinning: :grinning:

Všem přeju krásné Velikonoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
zapomněla jsem na fotečky od jancaroul a verb., koukám, že mají taky přidané nové:slight_smile: Tady je to samej chlap, pomalu v tom začínám mít guláš :grinning:
11. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, tak jsem v rychlosti projela odkazy Verb.:
Dyje - s letošním plánovaným rokem komárů bych měla docela strach, je to tam hrozné normálně, natož v extrémech očekávaných nájezdů komárů
Agáta - v Českém ráji jsme byli předloni, na kočárek to tam moc není :(
Alois - mají obsazeno
Krkonoše - vypadají dobře
Posílám odkaz na nám doporučovaný penzion na Šumavě http://www.bosice.unas.cz/index.htm
Dneska se zkusím ještě zeptat švagrové, byli předloni s prckama v Beskydech bylo to prý supr.
12. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Venku je nádherně. Dneska jsme byli ve Stromovce a leželi na dece - paráda :dizzy_face: Akorát budu muset Willovi koupit opal. krém, aby za chvilku nebyl černej jako bota :grinning:

Dary - je tady přechlapíno, aspoň si budou moct holky vybírat :wink: Jé, špekáčky bych si dala. Mňam :dizzy_face:

Janco, díky za informace. Ty Bošice vypadají taky dobře. Ale chtělo by to se domluvit, aby nás jelo víc. Bude legrace :slight_smile: Akorát my přemýšlíme, jestli nejet jen na prodloužený víkend. Bojim se, jak to budeme celý týden zvládat mimo domov :unamused: Přece jenom doma je doma a najednou budem v úplně jiným prostředí a nevím, jak na to bude prcek reagovat.

Kacko, jsem si vzpomněla - jak to dopadlo s tou tvou zadní částí těla? Už je to dobrý? :sweat_smile:

Tak krásný velikonoce :slight_smile:
12. dub 2009 v 18:15  • Odpověz

13. dub 2009 v 07:49  • Odpověz

13. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
A samozřejmě jsem zapomněla:
Nejbe dívám se na tvoje fotky a on fakt stojí. To je neuvěřitelný :fearful: Já jsem zkoušela Willa postavit a bez úspěchu...
13. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj, konečně přestalo mrskání, tak píšu, ale zase vařim, tak jen krátce:
srazík beru, taky můžu kdykoli, jen ne v patek. a radši teda ráno, tak uvidíme co Katch.

a na dovču se hlásíme, tak co kdybysme zkusili v červnu, kdyby si vzali kluci dva dny dovču a jeli jsme na 4 dny?
13. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
kacko, dobrej nápad s tou dovčou :wink:
13. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky,
jsem doma v posteli, dnes jsem stravila dopoledne v krci na neurologii, zada me v noci bolely jako blazen, nemohla jsem vstat z postele ani poradne chodit :frowning2: Dostala jsem dve injekce a dvoje prasky a musim byt v klidu, coz je velice vtipny s miminem, ze... Pritel si muze vzit dovcu jen ve stredu, tak na ostatni dny se zkusim domluvit s mamkou. Mam to vydrzet aspon tyden, mela bych lezet, nejhorsi je pry na to sezeni :astonished: Ten dalsi tyden mame 21.4. kycle a budu si asi muset prehodit poradnu - ockovani, mame jit tento ctvrtek, ale to zrusim.Takze se s vama zatim domlouvat nebudu a pokud jo, tak urcite by se mi to nehodilo u Verb., tahat kocar a prcka do schodu by asi nebylo to pravy :unamused: Me by se vic libila nejaka zahradka, jestli bude pekne :wink: Pres den jsou zahradky prazdny, tak by to mohlo byt fajn, ne?
13. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
konečně klid :slight_smile:
ráno jsem v tom shonu nedala dvakrát Pepčovi kapičky Sab Simplex a teď hotový peklo :astonished: tak to jen pro Verb, kdybych mu ty kapky dala jen před podezřelou potravinou, tak mě asi odvezou :angry: Jsem opravdu zvědavá, kdy tohle skončí, prej tříměsíční koliky :angry:
Dopoledne byli chlapi koledovat a jak to tak na vesnici bejvá, u všech dostali panáka a tak zatim co já jsem tady doma lítala a dělala kachnu s domácíma knedlíkama a ještě nalejvala koledníkům panáky, tak manžel byl vysmátej a domů přilít radosten a vesel v jednu, tak jsem ženo doma, kde je kachna :grinning:
Pak se sám přemluvil na procházku a teď spí. Holt zahrada bude muset počkat. Ale ono je to spravedlivý, my máme MDŽa oni Velikonoce. Pořád dopad líp jak soused, ten měl sebou pětiletýho kluka, u jedný holky kde se zdrželi dýl, tak prospal hoďku na trávníku a domů ho dotáh ten kluk, tak se vyblil a vzbudí se zřejmě až ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a k té zadní části těla, tak občas mě to ještě bolelo, ale už se nikdy neobjevila krev, tka jsem si dala párkrát ten čípek a je to dobrý. takže vyšetření jsem nepodstoupila a asi už nepodstoupim. Jen při dalším těhotenství budu muset bejt obezřetnější.

No a k tomu srazu, nebylo by teda nejlepší když má Katch ty záda, aby to bylo u ní? jestli to teda neva, však můžem jít někam ven, ale aby v případě nouze byl v dohlednu nějakej úkryt. A byla bych teda radši pro rannější dobu než Janca :slight_smile:
13. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
A k tý dovolený, asi bych nejdřív dohodla termín a pak ten penzion, tak já navrhuju:
12.-16.6. nebo 19.-23.6.
snad se ještě něco volnýho najde. Popravdě můžeme zatím i ty další víkendy, jen jak jsou svátky na začátku července, tak to nemůžeme, jedeme na Lipno na lodě :slight_smile:
Jo a kam pojedeme je nám to jedno, jen na ty 4 dny asi něco ne tak daleko jako Beskydy nebo Jižní Morava :wink:
13. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Jasne u nas by to urcite slo. Je tady super zahradka v lese Na ty louce zeleny a pak jeste jedna, Janca to tam urcite zna. Je to teda od nas s kocarkem pomalou chuzi tak skoro pul hodky, ale to snad nevadi. Akorat myslim, ze ty zahradky maji otevreno az od 12hod., takze bych tomu prizpusobila ten cas srazu.
Teeeda kachna s domacima knedlikama mnam :slight_smile: a se zelim, to bych si dala rict, zeli jsem porad jeste nemela co nekojim. Mimochodem jeste, ze uz nekojim, jinak by mi na ty zada nemohli nic dat. O tom, ze jsou velikonoce teda ja ani skoro nevim :grinning: To je ta Praha no. Kdybysme zustali na chalupe, tak mam modrou pr.el :grinning: :grinning:
A ty Bošice vypadaji moc dobre, my bysme teda urcite nemohli o vikendu 20.6., ale musela bych to probrat s pritelem, nevim co na to rekne nekam jet s lidma, ktery vlastne vubec nezna :confused:
Zitra nebudu, rano nas pritel odveze k nasim a oni namaji internet.
13. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojte.
Tak Velikonoce za námi :slight_smile: Škoda, pěkně jsme si to jako rodinka užili :sunglasses: V neděli ráno jsme vyraziili do zoo, Nikolka to tam skoro celé prospala a Honzíkovi se nejvíc líbilo na dětském hřišti, pak měli úspěch hadi a opice :grinning: Po zoo jsme vyrazili do restaurace na oběd, děti byli překvapivě hodné, takže to byla úplná paráda, v klidu jsme se najedli, dorazili se zmrzlinou a pak hurá domů :wink:
Dnes dopo jsem tu měla koledníky, vařila jsem a odpoledne jsme vyrazili k našim. Na večer jsme si opekli ty špekáčky, já jsem před hodinou ještě vlítla na tu zahrádku, takže mám zasetou mrkvev, ředkvičky, salát a hrách. Uvidíme jestli mi to poroste :grinning:

jancaroul - vidíš, jak jsi pěkně nakoupila :slight_smile: Já jsem teď roztřídila všechny letní věci, tak myslím, že to na chvíli bude dětem stačit. Navíc mám teď platit tolik věcí, s kterými jsme nějak nepočítali, takže peníze se rozkutálí ani nebudu vědět jak.

Katchula - ty si s těma zádama tedy užíváš :frowning2: tak snad ti rodina s malým pomůže, ty si trochu odpočneš a poleví to.

kacka - o těch kolikách mi ani nemluv. Něco podobnýho jsem měla s Honzíkem. Ten na bříško trpěl do 6měsíců. Na jídlo jsem si dávala pozor, ale stejně to nepomáhalo. Potom jsem začla přikrmovat a tak nějak to odeznělo. Ale taky jsme si s tím užili. Snad už vás to taky dlouho trápit nebude.

Tak se mějte krásně a přeju dobrou noc :wink:
13. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Hezké ráno :slight_smile:
tak koliky pokračují, dneska jsme zase vstávali v noci, já už se z toho picnu, navíc mi přijde že příkrmama se to nijak nevyřeší, protože to se zase ucpává, tak jsem zkusila vysadit ty příkrmy a dát místo toho UM. Trochu se bojim že by nepomohlo ani vysadit kojení adát jen UM, tak prostě pořád kojim a jednou denně dávam UM a navečer kaši z mýho mlíka.

Katchula ty se hezky šetři, snad bude Štěpula hodnej a nebude tě zlobit. Záda jsou běh n adlouhou trať, vidim to u manžela, taky dostal obstřik a prášky a jemu to teda skoro nepomohlo, zabrala až ta návštěva u fyzioterapeuta v Motole. Tak snad ti taky někdo pořádně pomůže :wink:

Už zase heká, já běžim.
14. dub 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobrou noc,
neodolala jsem a musela jsem vám něco napsat. Tak brzký příšspěvek jsem ještě neměla :grinning:
Vstávám takhle brzo, protože dneska nás čeká odhadce a Willova doktorka, tak aťto všechno stihneme.

Kacko, já myslela, že už kapky na břicho nedáváš. To si teda užiješ, ale snad to brzy skončí s příkrmama a s koncem kojení.
Kachnu bych si taky dala. Ale nemám odvahu dát si zelí.

S červnem souhlasím a termín je nám jedno. Líbily se mi ty Bošice...

Dary - hadi a opice? A co lvi a tučňáci a podobný roztomilý zvířátka :grinning:

Katch, to je mi tě líto. A z čeho to máš? To máš jen namožený? Samozřejmě dojedu k tobě a zahrádka zní lákavě :slight_smile: Nevíš náhodou, jestli tam normálně vaří? Hledáme něco na oslavu dvou narozenin a jednoho svátku v naší rodině (jedno z toho jsem i já - slavím závratných 27 :grinning: ) a líbila by se nám zahrádka, ale nenapadá nás, kde bychom nějakou příjemnou našli.

tak hezký den a já se jdu věnovat Willovi. Už neusnul, ach jo :frowning2:
14. dub 2009 v 07:09  • Odpověz
Kacko, ty si fakt užiješ. Zuby, koliky, hlad - ty máš snad všechno najednou :confounded: Tak hodně síly a asi se zeptej doktorky, co s tím.
14. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
autor
Tak doktorka nám řekla, že dokud neprořve celou noc, tak to ještě jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: To že se budí třikrát na půlhodiny až hodinu je nic :astonished: Se z toho asi picnu.
A zelí jsem ke kachně fakt neměla :astonished: To bych nespala asi další týden :angry: Ale i tak to bylo mňam :dizzy_face:

A ty Bosice by měli volno? Mě tam nechce antivirák pustit, tak vám budu věřit že je to tam hezký :slight_smile:
14. dub 2009 v 07:25  • Odpověz

14. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Odkazy na zahrádky co myslela Katch, tak dnes není, takže to doháním já, léta jsem žila poblíž :grinning:
http://www.natyloucezeleny.cz/
http://www.ukralevaclava4.cz/
14. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Janco tak to zkus, jestli tam maj volno :slight_smile: Pak bysme se domluvili napevno a mohli to objednat, ono plánovat dovču na červen v dubnu, to nás taky mohlo napadnout, že bude všude plno :unamused:
14. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zaslala dotaz, na ubytování od čtvrtka do neděle (3 noci) a nebo od soboty do úterý (3 noci) v tom našem vybraném termínu. Předpokládám, že pojedeme s prcky dopo a ne navečer po návraru manžů z práce. Pak dám vědět, co napsali
14. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.