• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Tak prcek má asi dnes chrupkací den, ten prodloužený víkend ho asi tak utahal, že dospává, no je fakt, že jsme každý den někde byli,takže návštěvy, nové prostředí, dneska odpo taky vyrážíme, zítra kalmetizace, máme nějaký cestovní týden :grinning:

Verb: Ještě k blindění Toma, u nás se to asi před 3 týdny výrazně zlepšilo, občas za celý den neblinkne skoro vůbec, občas trochu jo, ale většinou je to při jeho akrobaciích po jídle. Možná to bude tím, že se už nepřežírá a i já mám prsa většinou splasklejší (to tedy neplatí teď, levé prso tvrdé jak blázen, nevím, co s ním zase dělal :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Jak jste na tom vy?
14. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak vás v rychlosti jen pozdravím a zase letíme ven :grinning: - dokud je tak krásně. Na ten penzion se nedostanu - antivir mi hlásí trojskýho koně a nepustí mě tam :angry: . Já bych s váma jela hned... Včera jak sem to četla, tak jsem se otočila a říkám... Miláčku, holky z Prahy se domlouvaj, že na tu dovču pojedou společně. Pojedeme taky. Jeho odpověď byla jednoznačná - NE :angry:. Tak co nadělám.
Dneska jsem byla se Samíkem na návštěvě u půl ročního kamaráda. To je takovej bobánek. Samík tam zas řádil jak černá ruka a jak mají na sedačce nižší opěradlo než my, tak se toho chytil a stál tam sám. No obě jsme na něj koukali, zatím sem ho musela vždycky kvůli rovnováze přidržovat. Dneska sem ho zkusila pustit a on to zvládnul sám. Sám se nezvedne, ale jak jsme tak seděli a kecali a on mi seděl na klíně a pořád se stavěl, tak se dostal až k tomu a bylo to. To mě čekaj brzy pěkný věci. Tak alespoň konečně schodím těch 7kg, co se mě držej a nechtěj dolů.

Katchu, tak co záda? Lepší?

Jo jinak v sobotu jsem na první hodinu plavání. Já která sem pořád říkala, že to nejspíš vzdáme a chodit nebudem :grinning:. No dneska telefon, buď teď nebo nikdy a je to. Tak pak poreferuju. Snad se to bude Samíkovi líbit, za ty prachy :sweat_smile:. Zkusím se domluvit s taťkou aby šel s náma a fotil. Myslím že půjde rád.

Tak zatím pá
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky, jen v rychlosti zpráva z penzionu Dobrý den, děkuji za Váš zájem o ubytování, ale termín který uvádíte je bohužel obsazený.Volno by bylo až od neděle 14.6. nebo víkend před .Pokud budete mít zájem potvrďte na telefon 723 205 138. Takže čekám na vaše názory, nám je to jedno kdy. Já letím oblékat a vyrážíme na návštěvu.
14. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
14. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky,

dneska jsem tady už podruhé :grinning:

Dovča je nám jedno, manža si vezme dovču kdykoliv a já jsem na mateřský, takže času spousta :grinning:

Janco, díky za zahradní restaurace. Vidím, že funguješ jako Katchina asistentka :wink:

Dneska jsme byli u doktorky a Willík dostal bodanec. Minule si toho ani nevšiml a dneska si zabrečel - asi to sestra píchla míň šetrně :angry: Jinak váží 7630 g a měří 71 cm. Asi ho doma nějak divně měříme. Byl pochválen a toť vše. Jo a má ekzém, tak musím mazat nějakým krémem postižená místa. Ale prý to zmizí.

Sraz příští týden je mi jedno (kromě toho pondělí). Ať si Katch řekne, kdy jí to vyhovuje :slight_smile:

Kacko, tvoje doktorka je opravdu třída. Tak ona nemusí s Pepínem v noci vstávat a poslouchat, jak se trápí :angry: A ten doktor Lyer je taky šikula :grinning: Kdybych kojila co 4 hodiny, tak Wilda za pár dní zhubne na porodní váhu :grinning: Ale jinak se snažil. Ono je těžký poznat, co dětem je :frowning2: Ale 100 ml UM je podle mě málo. Zkus mu dát víc.

Nejbe, škoda, že se nepřidáte. Ale třeba příště :wink:

Janco, Willík blinká pořád. Teda spíš je to o dnech - někdy celý den pořád a některý den vůbec. Doufám, že s příkrmama se to ztratí.

Musím jít. Wilda je nevrlej po očkování.
14. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
ahoj vespolek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak dnes se u nás nic mimořádného neudálo, tak ani nevím, co psát :sweat_smile: Už mám ale veget, tak nějakým řádkem přispěju.
Teda srazík vám úplně závidím. To bych si taky nechala líbit. No, ale mám to krapet z ruky. :grinning: :grinning: :grinning: Navíc se dvěma dětmi by to bylo o nervy a za druhé bych se ztratila už někde na nádraží :sweat_smile: :grinning:
Společná dovolená taky neklapne, manžu bych asi nepřekecala a ani si na takovou dlouhou cestu netroufnu. Nikolka si totiž v autě oblíbila novou zábavu, první půlhodinku kecá a kecá, potom začne knourání a řev. Že by tam usnula, to ju ani nenapadne. Takže my letos asi zůstanem doma a vynahradíme si to příští rok.

kacka - tedy ten doktor má zvláštní praktiky :astonished: to bych chtěla vidět, který dítě vydrží 4 hod.bez jídla. v noci nekojit vůbec, to taky nějak nechápu. Navíc šidit dítě čajem mi přijde horší, než to časté kojení. No rozhodně bych se jeho radama neřídila. Chtěla bych ho vidět v praxi :grinning:
14. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Dary to víš, chlap, asi ani neměl dítě :wink: A to se naopak přeci říká že dokud se kojí, tak jiný tekutiny nepotřebujou..

Verb zkoušela jsem mu dělat 150ml, ale pakaždý ať má v lahvičce kolik chce, tak dá těch 90-100ml a končí. Asi se naučil na takovýhle množství ale zase jí častějc. Já totiž když odstříkávám v noci, tak taky vysaju těch 100ml maximálně a to je mam nalitý.
Ráno zřejmě vypije víc, pije tak 7x denně tak musí vypít 800ml určitě. Pak ale nechápu jakto, že tak přibírá :astonished: Ale já už to neřešim, když se mi pořád přicucává na holoukůži a je hooodně nevrlej, tak mu dam jíst a je to.

Tak zítra, dobrou :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky, chtěla jsem se zeptat, jak zmenšujete fotky? Já to dělám přímo ve fotáku, ale když je sem hodím, tak to nevypadá vůbec pěkně :confounded: Ale před zmenšením jsou pěkný, ostrý....Jde to nějak zmenšit až to mám v počítači? Já jsem na takový věci antitalent :sweat_smile:

A ještě jedna otázečka. Ze začátku se tu objevovala i Sesille, ta už sem nechodí? Nebyla jsem tu od začátku, nemám dočteno, takže v tomhle nejsem v obraze. Ale právě jsem si prohlížela prvních pár stran, tak jsem ji tam zahlídla, tak mě to tak napadlo...

Ještě jsem zapomněla reagovat na Willíkovi míry - to je teda kus chlapa a je to pěkný dlouhán :slight_smile: . To z něj bude chlap jak hora :wink: Nám mudr naměřila ve 4měs. 61cm, tak to se můžeme jít zahrabat :grinning:

nejbe - to máš doma teda šikulku. Já když zkusím Nikolku postavit, tak vůbec neví, že má nohy :grinning: To ti s takovouhle bude dřív běhat než lézt :grinning:

Pro dnešek končím a jdu do hajan, tak přeju dobrou noc.
14. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojte :grinning:
aj ja vám závidím tú spoločnú dovolenku... :cry: :cry: :cry: hned by som s vami išla. :grinning:
Od piatku som bola u mojich rodičov, lebo manžel je zasa mimo republiku a vráti sa v sobotu, tak budem teraz 3 dni bačovať sama s Laurou, dostala som strašnú rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dúfam že to malinká nedostane, lebo ma porazí...

Kacka2: to čo ten pán DR. napísal je riadna ....... :astonished:
Ja dávam Laure 120-150ml UM a vydrží zak 3-4 hodinky a to jej k tomu ešte dávam na obed jablkové pyré.

Katchula: to je blbé s tými zádami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja ešte kojím ráno a večer a tie praskliny na bradavkách sa mi vôbec nehoja, pýtala som sa aj pediatričky a tá mi kázala mastiť s krémom Pantenol, no tak uvidím, dokedy ma to bude ešte baviť...

želám krásny večer. Kukám ordinaci- ale českú, tá slovenská je akosi o ničom :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahoj, tak dneska zase krásná noc, dokonce mi selhal i mobil a nezazvonil v noci, tak jsem spala celou noc. Jen jsem teda asi desetkrát k ránu dávala Pepínovi dudlík, protože hekal a dudlíkem se uklidnil a usnul :slight_smile:
Tak já se o víkendu cpu kachnou a hranolkama a dneska jsem se vážila a zase jsem o kilo lehčí :frowning2: Mlíko ale ještě nějaký je, přinejhoršim budu odstříkávat i něco po kojení a ono bude :wink:

Dneska to zase vypadá na krásnej den, je to príma, já mam akorát na krku a rukou z toho sluníčka vyrážku, a to jsem byla včera jen 15minut přes poledne a hoďku kolem 4tý hodiny venku. Jinak jsem byla ve stínu a natírala palubky. Jo, už mi začly galeje, natírat a rejt drny trávy, chceme udělat ještě kolem stromků záhon s kůrou protože se tam blbě jezdí se sekačkou. Jenže přemluvit Pepču aby spal v kočáře, to už je věda :unamused: teď ho vozim tak, aby na mě neviděl a docela to zabírá :slight_smile:

A s dovčou teda uvidíme co řekne Katchula, ale my souhlasíme a termín je nám taky jedno :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
15. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Tak ještě v rychlosti k dovče, takže pokud správně chápu první odpověď z penzinu tak by měli mít volno víkend 6-7.6., teď tedy přidat k tomu čt-pá a nebo po-út (pokud bude na výběr) a souhlasíte tedy s tím, že přijedeme tedy buď ve čt odpo a nebo v sobotu odpo a spát tedy budeme 3 noci? Abych to pak specifikovala do toho mailu.
15. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
penzion:
Dobrý den paní Roulová,
volné termíny v červnu jsou jen ty co jsem Vám napsala, to znamená od 4.6. do 7.6. (čtvrtek až neděle)
od 5.6. do 11.6. ( pátek až středa)
V červenci se to poměrně rychle zaplňuje, protože mají školní děti prázdniny, ale snad by se také ještě něco našlo.
Situace se mění každou hodinu.
Rezervace zajišťuje můj manžel na telefonu 723 205 138 a ten Vám řekne co máme momentálně volné.
Snad nějaký termín vyberete.
15. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
jancpo nám je to taky jedno, já bych to prudla, něco zamluv a je to :grinning:
A pochopila jsem to taky tak, ve čt odpo nebo v sobotu, my asi přijedeme dřív a někde se tam projdem ale to už je jedno :wink: prostě tři noci :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj,
souhlas s Kackou - je to jedno, něco zamluv :wink:
Dle zkušenosti Katch, to abych už začala balit :grinning:

Willík byl včera strašně mrzutej. Celej den nespal, do toho to očkování a ještě ho bolelo břicho. Celej večer jsem strávila jeho nošením, moje záda trpěla. Usnul v osm, ale celou noc se budil a brečel. Ale než jsme k němu vstali, tak zase zabral. Jsem nevyspaná a doufám, že už dneska to bude dobrý.
Jinak pořád řešíme ten byt. Už máme jeden vybranej, teď ještě čekáme na zpracování hypotéky a snad to dobře dopadne.

Dary, já zmenšuju fotky ve Photoshopu, ale ten si asi nekoupíš - je šíleně drahej. Ale na www.stahuj.cz nebo jak psala Kanca na slunečnici je mnoho free programů. Tak si jeden stáhni :wink:

Janco, něco podobnýho říká jedna kolegyně - že musí přijít dřív, než začne chodit do první třídy :grinning: Ale už to stihla dvakrát. Jsi šikulka, že domlouváš tu dovču - zasloužíš si panáčka. I když to asi budeš ještě kojit. Tak kafáč mlíka :grinning: Nevím, myslím, že o pár gramů vede Kacka. Ale gram sem nebo tam :grinning: To jeho blinkání je zvláštní. Třeba dneska ještě nic, a to někdy už má totálně poblinkaný bryndák. Říkala jsem si, jestli to není v závislosti na mý stravě. Ale koumám koumám a nevím z čeho by to mohlo být :unamused:

Už se na vás těším. Kdy teda mám přijet ke Katch? Vlastně se čeká na ni...
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky,
tak dnes je tam zas krásně, tak jsem toho využila, sbalila děti a vyrazili jsme do Třebíče. Tam jsme šli na dětské hřiště /u nás už je má okoukané/, potom jsme si sedli na zmrzlinku a samozřejmě jsme nespěli zapomenout na krmení kačen :grinning: To jsou favoritky č.1 :grinning: :grinning: :grinning: Teď děti spí, asi je to zmohlo. Já mám klídek, ptž oběd máme od včera, akorát vařím Nikolce brambory. Sháněla jsem pro ni v obchodě První lžička květák, ale nikde ho nemají. Všude maj akorát brokolici. Ale tu ani kupovat nebudu, pamatuju si, že to Honzík nikd nechtěl, tak nějak to smrdělo, nepomohlo ani smíchat to s bramb. Budu muset koupit čerstvý a něco dát do mrazáku, ať mam zásoby.
Dnes ráno jsem tu měla chlápka, přijel s bobíkem srovnat trochu terén kolem baráku. Tak to tu zas vypadá o dost líp. Mám radost :slight_smile: Už tam úplně vidím tu pergolu, pískoviště, houpačku.... :dizzy_face:

Megg - doufám, že rýma za chvíli přejde a Lauře se snad vyhne obloukem. Já jsem na bradavky používala taky bepanthen a celkem pomáhal. Ale musela jsem mazat poctivě, kdykoliv jsem vynechala, hned to bylo zase horší. Snad se ti to spraví, když už papá Laura i příkrmy, tak už nebude tak často přisátá a půjde to třeba líp. Držím palce :wink:

Verb. - držím palečky s tím bytem, snad to dobře dopadne a brzy se budete stěhovat :slight_smile:

Jancaroul - i když se dovolené neúčastním, tak tě taky musím pochválit, že to vyřizuješ :slight_smile: :wink: Já jsem na takovýhle věci strašně líná a nebaví mě zjišťovat co, kdy, kde....No potom sem budete muset hodit nějakou společnou fotku, at si můžu prohlídnou malý štírky pěkně pohromadě :grinning:
15. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jen v rychlosti, jsme zpátky z kalmetizace, obědvám a pak vyrážíme na prochajdu. Kalmetizace, no radši nebudu mluvit, pozvánka nám přišla minulý čtvrtek, že dostavit se máme dneska, dneska mi paní řekla, že to poslanci nebo kdo povinně zrušil, takže pokud to chci zkontrolovat, tak musím zaplatit 50 Kč! No, když už jsme se tam s prckem táhli, tak jsem vysolila 50 Kč, paní na to koukla, řekla, že dobrý, že to má větší než je průměr, ale už suché a bude se to hojit a to bylo vše. No, aspoň jsem tam v lékárně už konečně koupila ten Micro Sun baby na opalování, ale jinak výlet na 2 hodiny prakticky k ničemu. Aspoň že Tom byl zlatej, jen koukal nebo spal, žádné protesty.

Ad dovča, čekám tedy na vyjádření Katch, jestli pojedou, pak to zamluvím, podle toho, jak se to bude hodit jí a pokud jí to bude také jedno, tak to nějak vyberu, nejspíš podle toho, jak bude volno, jinak si myslím, že je lepší pobyt od soboty do úterý (3 noci), abychom se vyhnuli případným zácpám při návratu domů a měli v pátek případně v sobotu po ránu čas na balení. Pokud se Katch do večera neobjeví, tak jí písnu sms, mám na ní číslo ještě z doby před porodem. Pak dám vědět výsledek, pokud budeme váhat, je možné, že budou mít už plno.
15. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky,
mě zase zmizel příspěvek :angry:
Tak nic no, jen napíšu ohledně tý Šumavy abych to nezdržovala. My teda v červnu nepojedeme, dohodli jsme se, že třeba jindy až se všichni poznáme, myslim i s manželama. I když bych přítele v pohodě přemluvila, ale mám navíc 7. června narozky a už mám v plánu takovou menší oslavu společně s kámoškou :wink:
Pražským holkám písnu IP.

Jinak napíšu jindy, protože nemám nervy na to datlovat to znovu :angry: Záda pořád šílený, nezabralo zatim nic, tak uvidím po týdnu - doktor řekl, že mám počkat týden. Prášky poctivě papám.

Tak zatim pa a hezký den všem.
15. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
No dneska je fakt náhherně :sunglasses:
Pepča usnul na dvě apůl hodiny v kočárku a tak jsem natřela palubky a rozryla půl zahrady :grinning: Hrozně mě bolej záda, ale bylo mi líto nic nedělat když tak dlouho spal, ke konci už jsem si řikala ať se vzbudí, jinak padnu. Naštěstí to bylo ve stínu tak žádná vyrážka. Dneska je vůbec nějakej spokojenej, hraje si v postýlce, v pohodě se vykadil a tak ho asi nic netlačí :slight_smile:

Zkušebně jsem ho vážila a má 7,8kg, takže největší jsme stále my, navíc Will je mladší a asi delší, no však brzy uvidíme, už se na kluky moc těšim :sunglasses:
Jen aby je Pepča všechny nespapal :grinning: :grinning:

Dary vy koukám taky vejletujete, já se příští týden chystám do Dobříše, je tam zámecká zahrada a snad to bude všechno krásně vykveltý, moc se těšim. A brokolice bych se nebála, Pepča jí zbaštil v pohodě, jen to zkus, třeba to bude Nikolce chutnat. A pozor na ty brambory, musí být letošní, abys je mohla vařit pro děti, rozhodně ne starý zimní!

Jo a Janco myslim že si za tu organizaci toho panáka zasloužíš :slight_smile: Jeden tě nezabije a Toma taky ne :wink:
O kalmetizaci ani nemluvim, u nás to bylo to samý, jen jsme nic neplatili. Vůbec nechápu proč se tam musí chodit :angry:
15. dub 2009 v 15:11  • Odpověz

15. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Tak a mám problém s dovčou, holky já si kočárkuju, už se těším na dovču s vámi, píšu Katch a pak mi tak nějak napadlo, že manža básní už rok o veletrhu aut v Brně, který je právě v červnu! Tak si říkám, že se určitě nestrefíme do toho víkendu a ono prd. Je to od 6.6-11.6. takže mu určitě nemůžu udělat to, že na tenhle termín nahlásím dovču Koníka :frowning2: Má vás rád, ptá se co nového, ale tohle by mi prostě neprošlo, a dovču, že bychom jeli na Šumavu čt-ne a on na veletrh někdy v tom dalším týdnu, na to asi čerpat nebude chtít, jezdí na tyhle akce s bráchou a jeho kámošem, no zeptám se večer ale moc růžově to nevidím. :frowning2: :unamused:
15. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
ak klid, vymyslíme jinej termín :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojte holky :sunglasses:
Laura zaspala 20.15hod. a ja mám konečne čas :astonished: spala len 1,5 hodiny za celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ešteže s tým zaspávaním nemá problémy.
Dakujem za poradenie mastičky bepanthen , chcela som si ju dnes kúpiť, no naša dedinská lekáren je dokonca týždna zatvorená.Tak budem musieť počkať na manžu, ked príde v sobotu.
Celý deň mi nesmierne tečie z nosa :confounded: už som hádam aj mozog vysmrkala :pensive: dúfam že zajtra to už nebude také.
Aj ja som rozmýšlala nad plávaním, ale msím najkor začať jazdiť, hlavne že mi auto stojí pred barákom...bo ma tam nemá kto zaviesť.Laura posledné 2 dni tak kope vo vaničke do vody, že z kúpelne vychádzam mokrá. :sweat_smile:
Prajem vám dobrú noc, idem si lahnúť, je mi nejak divno a to mám zajtra ešte aj menzes dostať :astonished:
15. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Janco, klidne dovcu posunem. Vymysli jiny termin, nam je to zatim jedno. Nikam jinam nejedem. Mozna az v srpnu k ty kamosce do penzionu. Dobrou. Jo a Will mel vecer 38c, ted uz ma nastesti jen 37,5 tak doufam, ze uz se nezhorsi :-/
15. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Souhlas s Verb, my máme dovču jen pár dní kolem toho 5.července, jinak je nám to taky jedno, tak rychle vymysli jakejkoli jinej termín a my se přidáme :slight_smile: Nejjednodušší by asi bylo zavolat tomu pánovi a zeptat se kdy má volno na nějaký ty 4 dny a hned to zamluvit když se vám to bude hodit.
16. dub 2009 v 07:29  • Odpověz

16. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky, tak dovča zjištěna nabídnut termín víkend 27.-28.6. je možnost přijet jak před víkendem tak zůstat po něm. Takže čekám na vaše vyjádření, abych to mohla potvrdit. Já bych viděla jako ideální so-út (3 noci), je možné přijet už během dopoledne či poledne, není problém nás takhle ubytovat. Příjezd už v pátek večer se mi zdá komplikovaný vzhledem k tomu, že u nás manža chodí tak kolem půl šesté nejdřív, takže než by nás naložil a vyjeli jsme, tak bychom tam dorazili nejdřív tak kolem osmé večer a to už malej má normálně půlnoc.
16. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Ahoj, tak dovča nám absolutně vyhovuje, spojíme to s tím víkendem na Lipně a aspoň nemusíme jezdit mezitim domů, manža si vezme celý týden a budeme kdyžtak někde ve stanu :slight_smile:
Jo a 28.6. mam narozky :sunglasses: Tak to musíme zapít a Janca to zaštrůdluje :grinning:
16. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak hlásím, že bysme nakonec jeli. Bude tam místo i pro nás?

Jinak já mám za sebou pár hodně náročných dnů. Samík pořád řve, přesně jak psala Katchula, v kočárku už nechce být skoro vůbec, tak nejspíš dneska zkusíme sporťák. Jinak kyčle má v pořádku a na kontrole mi právě řekli až si dělá co chce, že stát může. I mě to přijde brzy, ale rezignovala jsem.

Víc písnu až večer, ale budu to tady sledovat. Tento víkend 27.-28.6. má manžel službu, tak čím dřív si zajistí dovču, tím líp.

Tak alespoň něco pozitivního za posledních pár dnů.
16. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Janco, jen v rychlosti - s dovcou absolutni souhlas :wink: Bude lepsi zacit sobotou, i kdyz doprava bude asi strasna.
16. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.