• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Dobré ránko,

teda Kačko, tak to Ti držim palce ať tašku někde najdeš. Já právě tyhle všechny věci nosím v takový tý přebalovací tašce na kočárek a teda ztratit jí, tak mě fakt odvezou :unamused: Vozim tam i náhradní oblečení, naštěstí je docela skladná ta taška. A k umělýmu mlíku si vozim termosku s teplou vodou, flaštičku, flašku s převařenou studenou vodou a zásobník na UM :stuck_out_tongue_closed_eyes: No je toho teda fakt dost, zlatý kozy :grinning: :grinning:

Jančo tak to bude fakt cesta dobrodružná, doufám, že Ti teda kočárek ještě aspoň dneska vydrží a všechno to zvládnete. Samozřejmě na Tebe počkáme :slight_smile: Lžičku mám opět od Aventu :grinning: Nevim ani proč, ale kupovala jsem jí už v těhu, je taková spíš placatější, byly dvě v balení. Ale chci jich pořídit víc a asi jiný, ptž tyhle mi přišly docela drahý, mají je například v drogeriích nebo v lékárnách - všude kde mají značku Avent, což je skoro všude mi přijde.

Verb. já se toho lezení děsim už teď, to si fakt nestihneme dojít ani na záchod. No my pořád přemýšlíme, jestli pořídit nějakou tu ohrádku nebo ne. A v centru byl teda Will spokojenej? Tak to je super :slight_smile:
Musim jít uklidnit tu naší dravou zvěř, zase tu vykřikuje na celý brák...
22. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Jo a díky ke gratulacím, kyčle máme OK. Jančo dal nám i nějaký papír pro doktorku, takže jadýrka už má :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že se dneska budete seznamovat a já budu na dovče úplně mimo.

Kaltchulo nebo teda všichni, kolikrát chodíte na ty kyčle? Nám je jednou zkotrolovali hned v porodnici, pak na 6 týdnecha a pak na 4 měsících a tím končíme. Prý je všechno v pořádku, ale nevím, že by někdo chodil víckrát. Doufám, že mi nic neuniklo :confused:. Jinak také gratuluji ke kyčlím :slight_smile:, tak vstávat a chodit :grinning:

Jančo, co se ptal, tak tenhle dr - jako jeden z mála u nás očkování proti pneumokokům doporučuje, ale né teď, ale až tak na roce. Prý má teď v sobě prcek naočkovaných 19 bacilů a byla by to pro zátěž do něj cpát další. Přímo o dané vakcíně nemluvil, říkal, že je to asi jedno, jen tohle je nějaká novinka a nic moc bližšího o ní neví. K nám na vesnici se to ještě nedostalo :grinning:. K tomu kojení, já mu prso taky dávám jen když má hlad, ale on tak strašně řval, že sem fakt myslela, že ho má a on jen potáhnul a usnul, ale když se nad tím zamyslím, tak byl nejspíš dost unavenej a jak ho trápilo to bříško, tak se dostal do jiné polohy a ulevilo se mu.
22. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
sakra... se mi to odeslalo...

na netu jsem objevila ještě tohle
http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-vase-dite/4-6-mesicu/4-6-vyziva/zaciname-s-prikrmy/
pro mě docela poučné a asi se toho budu držet.

Jinak dík za ty rady s tou rourou. Já se stejně bojím mu jí tam strčit, ale až bude zase krize, tak to určo vyzkouším.
Dneska jedu do práce dohadovat se účetní, že mi má proplatit celou tu dovču. Včera jsme jí náhodou potkali, tak sem jí to říkala a koukala na mě... :unamused: , ale prý se na to podívá.

Kacko, uvidíš, že tu tašku najdeš. Jen sis jí dala na nějaké místo, abys jí případně hned našla :grinning:. Držím palečky, ať se najde.

Musím frčet... budí se trpaslík.

Meg - ještě sem si vzpomněla, mě stačí když má manžel celý víkend den a sem vyřízená. To ho taky skoro nevidím a prcek mu dá jen pusu na dobrou noc, ale že by úplně odjel... To by mi bylo moc smutno.
22. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky, tak dnes potřetí :slight_smile:

Hlásím, že jsme v pořádku došli domů okolo 16h a cesta do toho krpálu byla fajn, fakt jsem ráda, že jsem nešla sama a S Jančou nám to rychle uteklo :wink: Doufám teda, že Verb. i Kačka dojely taky v pořádku domů. I když u Kačky bych tipla, že už asi byly potom zácpy, ne??
Jinak to bylo mooooc fajn, až na ten hysterák mýho křiklouna, to jsem teda mírně šílela :unamused: Pro nezúčastněné: když jsme se sešli, tak byl Štěpánek samý úsměv a tvářil se jako pohodář největší, takže my holky klasicky nevěřily, že bych s nim mohla mít nějaký problém. Ale pak se ukázal v pravym světle a hystericky ječel, nechtěl být v kočárku a byla asi unavenej. No řev šílenej, takže jsem ho střídavě nesla a tlačila prázdný kočár. Tímto se dopředu omlouvám všem kdo pojedou na Šumavu a budou to muset poslouchat 4 dny. Ale nebojte se, je to jen pár hodin denně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všichni ostatní kluci taky teda předvedli, že uměj i křičet, ale řekla bych, že je to menší záběr pro uši než Štěpula. Jinak jsou to velký fešáci :slight_smile:

Nejbe na ty kyčle se podle mě chodí dokud se nevytvoří ty jadýrka a pak už ne. Takže je normální, že někdo jde 2x a jiný třeba 4x :wink:

Jdu krmit.
22. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky, tak my dorazili k mým rodičům před 16 hod. a příjezd domů byl až v 19 hod., takže skoro celý den na cestách :slight_smile: Navečer se Tomík ukázal ve své náladě, takže snad poprvé viděli moji rodiče, že umí také být řvavý, takže nosili, zkoušeli zabavit, uložit na spaní, no, nakonec ho mamka na 3 pokus uspala, po probuzení zase nálada nic moc, ale v autě byl při cestě domů kupodivu úplně spokojený, jen tupě zíral, nechal si hladit ruku a pak mi držel celou dobu prst a byl klid. Srazík super, myslím, že jsme si ho všechny užily. Je fakt, že Štěpánek má určo nejsilnější hlasivky, ale i se nejdéle a krásně směje, takže to je malá kompenzace pro mamču. Zcela s přehledem byl nejhodnější Pepíno, to bylo spokojené dítko :grinning: Zjistila jsem, že nakonec jsem moc nefotila, takže fotky jsou prozatím u Tomíka v albu, pokud byste o nějakou stály ve větším rozlišení, písněte mailík přepošlu.

Nejbe: Neboj, myslím, že do party zapadneš ihned, všechny jsme baby ukecané, takže je občas problém, že nevíme, kdy můžeme začít mluvit a o čem :wink: Vlastně jsme se skoro furt bavily o prccích, zabavovaly prcky, snažily se s nimi naobědvat, takže to strašně rychle uteklo. Ke kyčlím, je to jak píše Katch, my zatím byly 3x (v 6. týdnech - dostali jsme nakázáno široké balení, ve 3. měsících- zrušeno široké balení, ve 4. měsících - malý náznak tvoření jadérek a jdeme ještě jednou v květnu, kde by mělo dojít k definitivnímu potvrzení, že jadérka máme.

K tomu Prevenaru, Kacka už ho očkuje, a co vy ostatní chystáte se tedy začít v těch 6. měsících a do jaké té vakcíny tedy půjdete?
23. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno,
taky jsem přidala fotky ze srazíku do alba, musela jsem smáznout pár fotek, aby se mi tam vešly. A tím jsem teda zaplnila konečně další celé album :slight_smile: Zatímco někteří už mají dávno tři :grinning:
Taky si myslím, že Pepíno se ukázal jako nejhodnější dítko, takovej pohodář zkrátka :grinning: Ale Kačka je taky taková pohodářka klidná, takže má být po kom. Nerozhodilo jí ani když na parkovišti neviděla svoje auto :grinning: :grinning: Ale někde jsem četla dobrej citát: všechny dítka jsou hodná, jen některá více :grinning: :wink: Takže asi tak.
Jančo kdyby se Štěpula na mě, když zrovna neřve, ještě k tomu mračil, tak by to bylo opravdu horší. Takhle se usměje a je mu vše odpuštěno :slight_smile: A jdu do tý nový vakcíny v 6M. A co Ty??
23. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
ahoj, sraz byl opravdu moc pěknej, i ten les :slight_smile:

nakonec jsem přemluvila Pepu aby přišel za náma a ještě jsme šli na procházku a večer si dali večeři na zelený louce :slight_smile: Pepíno byl zlatej, měl nějakej kadící den, došla jsem na vaše rady k vypuštěnýmu rybníčku a tak akorát dostal hlad a hned se podělal, ale jen trochu. No a když jsem ho držela u večeře na klíně, tak najednou rána a úplně jsem cítíla jak to tam šlo, pořádná nálož :unamused: Tak jsem do sebe naházela zbytek masa a v tý chvíli další dávka, tak to mi bylo jasný, že musim přebalit hned. Venku jsem ho svlíkla v kočárku a byl totálně prosranej :sweat_smile: No i na zádech, tak jsem ho svlíkla do naha, těma hnusnejma ubrouskama co nic nesmejou jsem ho utírala. Chudáci ty lidi na terase co to museli pozorovat a čuchat :grinning: V tom kočáře to vůbec nešlo, no strašný a když byl nahej a já si řikala jak jsem to krásně zvládla, tak začlo pršet :grinning: Prostě akce, Pepa dorazil až když bylo uklizeno a umyto :wink:
Pak jsme ještě bloudili po Praze protože jsme slyšeli že Jižní spojka stojí, ještě že to tam trochu znám, jezdila jsem tam autoškolu, tak jsme zavzpomínala a vzala jsem to přes Modřany a Zbraslav. Docela mě to zmohlo, ještě to řízení po Praze, lidi jezděj jak blázni :angry:
No a ráno místo toho abych si dáchla, tak Pepča vstával zase v pět a už v půl šestý jsem musela vstát a nakojit. A to se mi ještě v noci zdálo, že Pepa už mě nemá rád a tak jsme odjeli s Pepčou k tomu moři sami :sweat_smile: Začíná mi hrabat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukala jsem an ten dětský ráj a maj tam v akci nějakou cestovní postýlku, tak se tam podívejte. My se rozhodli že plastovou židličku kupovat nebudem, chceme tu dřevěnou, ale asi jí koupíme, máme tu práce až dost a tak by byla hotová až za pár let, kdyby jí dělal Pepa :grinning: Je rozkládací a může to pak bejt malá židlička a stoleček.
tak zatim, dneska je nic moc, tak určitě ještě napíšu :slight_smile:
Já mam totiž nejhodnější dítě a tak mam spoustu času :grinning:

A myslim že Štěpánka zase všichni moc rádi uvidíme, rozhodně se nejvíc směje,no a ten řev, to se nedá nic dělat :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
23. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Dary klid, to jsou prostě děti a každej kdo děti má to chápe. Když měl nedávno Samík záchvat v krámě, tak na mě lidi koukali jak kdybych ho vraždila - on tak teda řval, prodavačky mi říkaly, že má hlad - přitom čtvrt hodiny před tím na lavičce jedl a dost, řev pokračoval i venku a kamarádka co jsem s ní byla mi říká: Jdeš na tramvaj? Já před těma všema lidma, že s tímhle hysterikem tramvají rozhodně nejedu, že budu muset jít pěšky. No lidi čuměli a Sam naštěstí asi za 10 minut odpadl. Ale nikdo nechápal, že je nejspíš jen unavenej.

Já mám taky dneska den... Ráno jsem měla odvézt auto do servisu - přestali mi jít blinkry a kamarád mi to dohodnul ráno na osmou - manžel zrovna dneska v práci a Samík měl spací, takže sem ho musela v půl osmý vzbudit. Už když jsme tam dojížděli tak řev. Kamarád mě tam vyzvednul a odvezl nás domů - sem si připadala jak de... protože ty blinkry se rozhodly že najednou půjdou a celou dobu po cestě tam fungovaly. Ale stejně sem tam auto nechala. Celý dopoledne sem se snažila Samíka uspat, aby to dospal, protože byl protivnej a když kolečně kolem dvanáctý usnul, tak mi volala kamarád, že za půl hodiny je u nás a že je auto hotový. No sem myslela, že ho zastřelim, ale zase sem byla ráda, že se uvolní z práce a odveze mě tam. Pak jsme jeli za taťkou do práce a teď Samík spinká v sedačce. Už to fakt nezvládám ho v ní tahat a i ten sporťák je pěkná makačka. Předtím sem vzala korbu a šla a navíc byl Sam lehčí, ale dneska mě snad praskne páteř. A to ten kočár nikdo nechce, tak se novýho nejspíš nedočkám :cry: . A do toho mi volá účetní, že neví kde sem k tomu přišla, ale že mám nárok jen na 6 dní tý dovolený. Říkala mi i paragrafy... Tak s tím nic neudělám. No někdo má nárok, někdo nemá nárok...

Fotečky máte hezký, tak už alespoň vím, jak vypadáte :slight_smile:. No na tý dovče to bude zajímavý. Doufám, že toho našeho hysterika ty záchvaty přejdou. Jen se zeptám, už to tu někdo nakousl... Vy budete kupovat všichni cestovní postýlku?
23. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojky,

jako poslední se přidávám s informacemi ze setkání. Bylo to fajn a snad si to zase brzy zopáknem :wink: A hned se musím zastat Štěpánka. Vůbec neřval nahlas a byl moc hodnej. To, že se neumí sám uspat je normální a on se to naučí (a Will snad taky :grinning: ).

Nejbe, to znám. Nejlepší je, když řve ve frontě v potravinách, ale nikdo mě nepustí přednostně :angry: Už je mi úplně jedno, co si kdo myslí. Jejich problém, ať si to poslechnou. Asi všichni zapomněli, že kdy měli děti :angry: Já jsem zažila v tramvaji takový řev, že jsem i v narvaný tramvaji prso vytáhla a zkoušela ho uklidnit a nakojit. Ani to nezafungovalo a nakonec se po čtvrt hodině šílenýho řevu (kam se na něho hrabe Štěpánek) uspal. Prostě jsem z normálního kočáru udělala houpací a houpala o106 :grinning: Jo s tou dovčou je to divný. Dle paragrafů má člověk nárok na dovču za celej rok, když odpracuje 60 dní v roce a mateřská se do toho počítá. Ale třeba máš nějaký jiný podmínky, nevím .... :unamused:
Cestovní postýlku budeme určitě kupovat, ale vůbec nevim jakou. Chtěla bych s kolečky, světlou (černá mi přijde šíleně depresivní) a aby byla polohovací a měla průlez a taky ne moc drahou. Už jsem se dívala na nějaký na netu a opravdu k tý postýlce nepotřebuju přebalovací pult a hračky a stříšku a moskytiéru a platit za to 3000 :rolling_eyes: Jedna se mi moc líbí, ale není polohovací. Tak budu hledat a snad něco najdu. Pokud byste našly nějakou pěknou, tak dejte vědět :wink:

Dary, opravdu vtipná historka :grinning: Nejsi špatná matka - se stane :slight_smile: Ale nevim, nevim, jestli půjdu do dalšího dítěte :grinning:

Očkovat Prevenarem (nebo i tím druhým) se chystáme až po tom půl roce, ale možná to přesunem až po roce. Uvidíme... Ještě nejsem rozhodnutá.

Jdu si vás znovu přečíst, ať vím, na co reagovat :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
K těm pindíkům. Já myslím, že tahání za pindíky a jejich řezání (viz. Honzík) je slabý odvar proti holčičkám. Tady na koníkovi je diskuze o miminkovský masturbaci, a to je teda nářez. Už půlroční holčičky (většinou to jsou spíš holčičky) si samy užívají a rodiče s nima chodí vyděšení na vyšetření, jestli jim něco není a domů odejdou s diagnózou - dětská masturbace :grinning:

Nějak mi došlo, že jsme asi všechno probraly na srazu :grinning:

Jo a k těm mým absencím tady - já řeším hypotéku pořád. V pondělí jsem byla na katastru, pak na sociálce kvůli rodičáku. Nakonec beru 3-letou variantu. 2 roky jsou málo a chtěla bych, aby byl rozestup ty 3 roky. No a na sociálce mě naštvali, protože jsem chtěla potvrzení, že budu brát rodičák a ona mi to nechtěla dát a mám si prý počkat měsíc. Ale my to potřebujem do banky. Fakt jsem se nas.ala. Snažila jsem se jí vlízt do zadku, jestli by to nešlo urychlit a dozvěděla jsem se "nejde" :angry: Ale doufám, že teď na začáku května budou zpracovávat celej duben a pošlou to dřív :sweat_smile:

Já jdu vařit večeři. hezký večer :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Kacko, ty jsi vytvořila diskuzi na cestovní postýlky a nechala sis to pro sebe :grinning:
tak odkaz pro nejbe: www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=85981&vOffset=0&vGotoLast=1 - 42k

A já jdu studovat, a pak až vařit :grinning:
23. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
ahoj, dneska bylo to vstávání konečně o chlup lepší, v 5:19 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o víkendu jedeme ke kamarádům do Budějovic, tak teď balím a uklízím protože odpoledne zavolá Pepa a já musim být do půl hodiny v Mníšku a rovnou frčíme pryč. tak zase lítam a řikam si ještě že nejsme v tom paneláku :slight_smile:

jo vidíte, já na tu diskuzi úplně zapomněla, asi jak na tu mojí ztracenou tašku :grinning: Pořád se neobjevila a tak jsem přestala doufat :unamused: Naštěstí jsme v tom oba dva, nejenom já, tak to mam radost :slight_smile:

tak zase běžim, vidim že sse ani Dary ani Nejbe nenuděj, tak to je fajn :sunglasses: A pak že jsou matky na mateřský bez stresu a v pohodě, to bych chtěla vidět ty chlapi, co by dělali oni :slight_smile:
24. dub 2009 v 07:32  • Odpověz
24. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Nejbe: Nakonec jsem našla ještě jiný odkaz, máš to tam i s paragrafy a čerpat jí máš opravdu celou, teď jen záleží kdy, na mateřskou už ti to nenaváže, ale proplatit by ti to opravdu měla účetní celé, tak na ní vyrukuj!
24. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Jančo jen v rychlosti... mizíme ven, manža obléká - strašně díky moc za ten odkaz. Přeposlala jsem ho mzdovce, tak dám vědět, jak se zadaří. Já jsem v podstatě zažádala, protože už od ní mám proplacenou starou dovču a 6 dní nové... teď bojuju o ten zbytek.
24. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak k cestovní postýlce Vám žádný rady nepřidám, protože mi jsme jí zdědili po synovci. A kromě cestování jí využijeme hlavně na chatě, pokud tam teda Štěpula bude někdy chtít spát :grinning: Každopádně jsem loni viděla leták, kde nějaký obyč. prodávali snad jen okolo 600 Kč, bylo to z Kika nábytku nebo z Jysku, teď už nevim.

Tak já byla dneska s těma zádama, s doktorky a z celýho toho zařízení (je to skoukromí) mám super pocit, tak teď ještě aby to k něčemu bylo. Mám tam prý už vzniklý nějaký záněť, takže mám další nový prášky, jedny právě na ten zánět (je to něco jako revma) a pak nějaký silný na noc proti bolesti (Tramal, hroznej dryják, to asi brát raději ani nebudu) a ještě mám dobrat ty původní co jsem dostala v krč. nemocnici na Velikonoce. Dostala jsem tam dvě injekce do zad, jednu do zadku a pak infuzi a bahno. No a taky mi byla doporučená rehabilitace, takže tam budu jezdit jednou týdně na 40 minut, je to na IPP, ale volno měly až od 5. června :astonished: Což je nic moc, protože mám domluveno 6 termínů, takže to je i přes červenec a to už jsem dávno nechtěla být v Praze. No tak možná budeme už na chatě a do Prahy si jen "odskočím". Štěpána mi hlídala máma, byla jsem pryč přes 2hoďky, tak to šlo.

Jančo tak to jsem zvědavá co budeš říkat na fábulu, my jí ještě teda nemáme. Ale hned jak dorazí, tak začnu zase zkoušet skleničky, včera jsme byli na druhý hexe a říkala jsem sestřičce, že Štěpán mrkev odmítal, tak mi řekla, že je to úplně jedno a ať mu zkusim dát brokolici
24. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
24. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojte holky :sunglasses:
želám krásny víkend plný slniečka, Laura spí tak mám trocha času. Manža je zase preč, tak sme samé :cry:
Ale nejako to zvládneme, už som si zvykla byť sama na Lauru. Ona je zlatá a poslúcha, len keby tošku spala aj cez deň, ale zasa neviem čo by som od nej chcela, ked prespí celú noc :confused: .
Pozerala som fotky zo stretka, škoda že aj ja nemôžem prísť s Laurou. :dizzy_face:
Včera som Laure skúšala dať kuracie maso s ryžou a zeleninou, ale moc jej to nechutilo. Tvárila sa pri tom hrozne, ale zjedla asi 6 lyžičiek. Potom som jej dala jablkové pyré a to zjedla celé.
Kojím len ráno a kúpila som si tú mastičku na bradavky a pomáha mi. Dakujem za radu. :grinning:
25. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Halooooooo kde ste všetky :sweat_smile: ?
to tu nikto od včera nebol...mám chvílu čas, lebo mi rodičia vozia Lauru a ja že vás počítam a nikto nič. :confused:
Asi ste všetky vonku, ved je krásne počasie, len dnes fúka studený vietor.
Idem si ešte trocha oddýchnuť. Tak sa majte krásne. :sunglasses:
26. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
26. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla a dám prcka očkovat tím Synflorixem v 7. měsíci. To už bude po hexe a bude na to čas a aspoň nebudu mít výčitky svědomí, kdyby něco...

Jo a ještě dotaz na plavání? Chcete chodit s prckama? Dívám se na net a je to šíleně drahý. Chtěla bych chodit asi od září po naočkování Synflorixem. Dostala jsem dobré doporučení na plavání v Modřanech (přesněji řečeno Na beránku), tak možná nakonec skončím tam...
26. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
verb, mi 300 od SFRB máme a ručitele nepotřebuješ, pokud podepíšeš za 3500 exekutorský zápis. To jsem podepsali mi. Ono dneska sehnat ručitele není prdel. Maj na to přímo formulář, teda já jim poslala dopis, že žádám o ten zápis a oni mi poslali skoro to samý, ale dle jejich přání. Určo to ještě najdu, tak písni jestli o to máš zájem.
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.
26. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Doplnění informace pro rok 2012.”
27. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
teda po víkendu je tu nějak mrtvo.... :confused: Já jsem tu měla v PA a SO ségru, tak mi hlídala Honzíka, takže jsem byla matka jen na poloviční úvazek :grinning: Včera jsme si opět užívali tatínka - jeli jsme do budišovského zám.parku, tam jsme se pěkně prošli, pak jsme si dali obídek, kafíčko, pak na otočku povozit Honzíka na kolotočích a hurá domů. Vrátili jsme se v 18hod., tak honem vykoupat děti a šupajdy do hajan. Takže parádička :sunglasses:
Akorát ten děsněj vítr mě pěkně štve :rolling_eyes: No hlásí, že zítra už bude líp, tak doufám, že jo.

verb. - sice nevím, kdy máš přesně narozky, ale přeju všechno nej nej, hlavně spokojené, zdravé miminko, které ti dělá jenom radost :slight_smile: :dizzy_face:

Jinak jsem v týdnu koupila tu První lžičku brokolice, Nikolka se na to první den tvářila všelijak a snědla asi tak 2 lžičky, ale druhý den zblajzla zbytek skleničky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem ji uvařila květák s mrkví, tak to mi div nesnědla i lžičku. Tolik otvírala pusinku, že jsem si prvně myslela, že se chudák dáví :sweat_smile: a ona čekala na baštu. Snědla mi to všechno - a to mělo být na dva dny :astonished: Tak teď vařím další várku. Je to teda pěknej jedlík. 11.5. jdeme do poradny, tak jsem zvědavá kolik bude vážit, otesánek jeden :grinning:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky teď jsem našla docela zajímavý stránky, nevím, jestli je už některá znáte? Já jsem tam teď hledala nějaký básničky pro Honzíka, ale je tam i o přikrmování, o vývoji atd.

http://mimirady.blog.cz/rubrika/pisnicky-a-rikanky-pro-deti
27. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Verbalinka: dodatočne všetko najlepšie k narozkám :sunglasses:
Jancaroul: normálne ti závidím, že ste sa mohli previesť na bycikloch, ja sa chystám na korčule, ale akosi neni zatial kedy. :rolling_eyes: A tiež sa mi zhoršuje zrak, ale to bude asi tým že málokedy nosím okuliare. No ale asi ich začnem poctivo nosiť. :sunglasses:
Inak k tomu plaču, ked laura začne byť nervozna svokra sa hned pýta a neni hladná? dáme jej čajík? :sweat_smile:
Neviem si predstaviť že by som jej Lauru nechala na jeden celý deň...no ale raz to vyskúšam.
Dary: to je super že Nikolke tak chutí :dizzy_face:
Dnes tak fučalo, že som bola vonku len vysypať smeti.
27. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
ahoj,
tak jsem se dostala k netu až dneska, včera toho bylo nějak moc, poklidit, vybylit, jít ven, dělat Pepovi sekretářku a ještě zalejvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Víkend byl super :slight_smile: Už teď ani nevím kde jsme všude byli, v Budějovicích, v Českym Krumlově, na Hluboký a v zoo na Hluboký a pak milionkrát na pivu a v parku. Pepíno měl večerní záchvaty, tak si užili :unamused:
Maj asi o 14dní mladší holčičku a tak jenom leží, kouká, hraje si, pak pobrekne když má hlad a je to, no takhle pohodový a nenáročný dítě, to je něco :sunglasses: Ale pak maj dvouroční holčičku a ta jim to vynahrazuje :slight_smile:
No ale mimochodem ten kluk je zubař a vzal nás do ordinace a udělal nám rentgen a pěkně mě nasral, protože mi našel pár kazů a to jsem byla před měsícem u doktorky, jí asi střelim tu mojí zubařku, protože mě poslala domů že to mam v pořádku. Řikal že tam taky nic takhle na pohled nevidí, ale jsou tam :angry: Já se asi fakt picnu. tak teď půjdu k tý mojí, řeknu jí že mi udělal kamarád prohlídkua našel tam kazy, tak ať mi ej opraví??? No to bude trapas :angry:
Ale co mi zbejvá :unamused: Nechápu proč to nedělaj ty zubaři pořádně, se nedivim že mam pořád tak velký kazy, když na to přijde až když to vidí. AAAAAAAAACH JO :frowning2:

No nic, Pepíno zas bleje v postýlce, tak běžim
28. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se po protestech ještě chrní, takže rychlovka. Včera tedy den na prd: Tom byl lehce nenaložený skoro celý den, nezabavil se sám, takže nula nějakého volného času pro mamču, do toho měl lehce naštval manža, ukázal mi, jak je možné přijít domů už po páté, ale nějak mi nebylo jasné, zda kvůli nám a nebo protože byl hokej. Prý z obojího důvodu, prckovi se pak věnoval, takže lehce odpuštěno, ale stejně mi to náladu nějak nevylepšilo, no prostě den blbec.

Kacka: vy jste tedy akční, no to zírám, co jste za víkend stihli. :astonished: Jinak u mě je to s kazy úplně stejné, netrpím na žádné normální, ale na ty mezizubní, ty se poznají právě až na rentgenu, takže pokud ti ho zubařka nedělá, tak nemá šanci na kaz přijít. Už teď se děsím návštěvy zubařky, protože mi ten rentgen v těhu dělat nemohla, takže mám cca 2 roky takto pusu nezkontrolovanou, takže očekávám, kolik jich tam zase bude :unamused:

A už je vzhůru, tak písnu později.
28. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.