• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
28. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak u nás pořád fučí jak blázen :unamused: Ale ven jsme stejně vyrazili. Byli jsme tam skoro dvě hodiny. chystala jsem nové pískoviště. Takže jsem písek převážela na kotouči, pak jsem to musela nosit v kyblích, ptž tam jsou schody a s kotoučem bych se tam nedostala. Sotva jsem funěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale už je to hotové a odpo už budu jen sedět nebo max.dělat bábovičky :grinning: A hlavně tam bude klid, budem tam sami a nikdo mi nebude do ničeho krafat :sweat_smile: :slight_smile:

janca - noci jsou stále stejný, budí se každé dvě hodiny :confounded: Dudlíkem ji neucpu, takže se vždycky musí nabaštit. Přes den papá taky dost často, ale to je tím, že si vždycky trochu cucne, za chvíli se odtrhne a kouká všude okolo a je po jídle. Za chvíli se ale začne hlásit znova a tak je to furt dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mlíka bych řekla, že mám dost, někdy ji teda šoupnu obě, ale to většinou jen k večeru. s přikrmováním zůstávám zatím jen u toho oběda, s dopolední svačinkou bych chtěla začít asi tak za 2-3 týdny, až bude mít toho půl roku. Není kam spěchat....
Jinak je Nikolka poslední dobou taky pěkná knoura, nevydrží vůbec sama, chce se často nosit atd. Tak nevím jestli je to zoubkama /řekla bych, že už se tam něco rýsuje/ nebo má prostě jen takový zlobivý období :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky vám musím napsat, jak mi pomalu začíná hrabat :grinning: O víkendu jsem se pustila do žehlení, jenže pak se vzbudila Nikol, tak jsem vypnula žehličku, jdu za ní, dám jí dudel a jdu pokračovat v žehlení. Tak jsem si vesele žehlila a skoro až u konce jsem si všimla, že nemám zapnutou žehličku :sweat_smile: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Šikovná hospodynka, co?
A včera večer jdu ukládat děti, Nikol jsem měla ve vaku, tak mi po chvíli usnula a šla jsem ji dát do postýlky. Vrátila jsem se za Honzíkem do ložnice, jenže jsem tam hned vytuhla :grinning: Asi po půl hodině jsem se vzbudila, jenže jsem byla totálně mimo, nevěděla jsem, kde mám Nikolku, tak jsem ji začla hledat pod peřinama, tam jsem ji nenašla, ale nějak mi to bylo jedno a chtěla jsem spát dál :sweat_smile: :grinning: :grinning: V tom se ale zrovna začla ozývat z pokojíku, tak jsem se konečně probrala a všechno mi docvaklo :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Dary :grinning: si mě rozesmála. Já se dost často budím v noci a přemýšlí, kde malý je. Jestli sem kojila nebo ne. Naštěstí ještě používáme monitot dechu a ten bliká, tak se stačí zaměřit na něj a hned vím kde je, ale sou to šoky :slight_smile:.
Mě se chce posledních pár dní taky jen spát. Na nic nemám náladu - sem taková mouchy snězte si mě. Malej se pořád rozčiluje, tak nevím, jestli do něj nezačnu cpát příkrmy. I když mi přijde, že mu mlíko stačí.
Dneska jsem byli na výletě v Bolce a konečně sem si tam vybrala brusle pro sebe. Sice stály víc než sem za ně chtěla dát, ale zase mi padly, jak kdyby byli dělaný přímo pro mě. No a když sme dorazili domů, tak sem koukla na net a drahá účetní mi psala, že už to teda v tom zákoně našla a že mi tu dovču teda doplatí. Takže Jani díky moc za odkaz. Zabral. Ještě sem jí poslala naskenovaný dopis od mzdovky mojí kamarádky ve kterym jí to vysvětluje. Tak hlavně že to dobře dopadlo. Sice se mnou už asi nebudou mluvit ani dveře od firmy,ale co, snad najdu něco jinýho.
Už se strašně těším až vyrazíme na bruslích ven. Dneska tady opět strašně fouká. Manža šel na noční už v 15h - kolega si potřebuje něco zařídit, tak na ně jen koukám a plánuju výlet :slight_smile:.
O zubaři mi ani nemluvte... Taky sem měl ajít na rentgen. Když mi dala žádanku, tak sem jistila, že jsem těhu a nešla tam, tak mě to čeká teď. To zase bude bolet :angry: .

Jo a na mmb sem našla cestovní postýlku kterou bych chtěla... píšu paní ohledně nějakýho dotazu k ní a pak jí ještě napíšu, že jí dám večer až prcek usne vědět, jak jsem se rozhodli, ale že na 90% jí berem - čekala sem na manžu. Jenže trpaslík se rozhodl, že nebude spát a usnul až asi v jedenáct, já upadla pomalu s ním a hned ráno jí napsala, že si jí teda berem. Ještě před plavčem, takže jsme vstávali fakt brzy a ona mi odepsala, že jí dala do aukce... Mě naštvala - dle mého názoru mohla počkat do rána. Ale ona asi neví, jak to občas s dětma chodí. Takže jsme bez postýlky a to máme už v tom květnu jet do Třebíče.

Ještě sem přemýšlela, jak se vůbec vejdem do auta... Do kufru narvu kočár a je plnej :frowning2: - No bude to zajímavý :slight_smile:.
Je něco co ještě berete s sebou - na co bych neměla zapomenout? Dítě, manžela, postýlku, chůvičky... no a dál? :grinning:
Jo a nechali jste si děti zapsat do občanky?
28. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
29. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoooj,
teda už jsem tu dlouho nebyla koukám. Včera jsem se na net ani nedostala, celý den jsem nebyla doma, přijeli jsme až před osmou. Byla jsem celý den u kamarádky venku na zahradě. Asi mi nastydl Štěpula, má rýmu, v noci je to teda dost nepříjemný, protože pěkně chrčí a špatně se mu pije. A ve 2 ráno mu nemůžu vysávat nos vysavačem :grinning: Tak kapeme Libenar, ale nic moc. teplotu ale nemá, tak snad to bude fakt jen ta rýma.

K těm vozítkům za kola - tak to se mi moc nelíbí. U země se přece strašně práší, zvlášť když se jede na kole a to dítě to schytá z první ruky. Takže to bych nechtěla, jinak přítel je velkej cyklista a už se těší až pojede někam i s prckem :slight_smile:

Štěpánek už je teď fakt srandovní, válí sudy už ohromnou rychlostí. Což ale neni pro mě zrovna moc super, dostane se totiž už všude, je to jako kdyby lezl, akorát pomalejší. Takže už asi začnu dělat nějaký opatření, jako kytky a nebezpečný předměty nahoru, záslepky do zásuvek atd...

Dary to jsi mě fakt pobavila s tím žehlením z vypnutou žehličkou :grinning: Tak hlavně, že to šlo :wink:
Jančo myslíš, že s hodnou holčičkou by to byla nuda, jo? No já bych jí teda brala všema deseti. Ale kdo zaručí, že nezačne zlobit později.
Nejbe no nám taky kočár zabere strašně místa v kufru, ale na Šumavu už pojedeme se sporťákem a ten je teda skladnější :wink: Ale bude to jak stěhování národů :grinning:
Kačko tak to jsme měli super víkend, hrady a zámky jsme docela navštěvovali, ale už dlouho jsme nikde takhle nebyli.

Tak Štěpán mi právě zničil katalog z Bauhausu, to je fakt super hračka, já se z něj zvencnu. nevim proč si nehraje na hrací dece, ale šmejdí všude jinde. Jdu ho zkrotit a hlavně se nasnídat.
29. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
29. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
29. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
29. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
ahojky :wink:

zatím jen nakukuji a chci popřát Willíkovi všechno nej nej k dnešnímu výročí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teď běžím uklízet a snad mi později ještě chvilka zbyde :sunglasses:
29. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
Tak to já se taky připojuju s přáním Willovi k jeho 5. měsícům :slight_smile: :wink:
U nás se teď s šílenýýým řevem snad konečně usnulo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jéé, tak i já se připojuji ke gratulaci Willíkovi. Já si teda moc nepamatuji, kdy se kdo narodil :sweat_smile: - ale polepším se :wink: .
Verb, ty s sebou budeš brát i monitor dechu? Já mám Samínka zatím ještě v kolébce v ložnici a když ho dám v pokojíčku do postýlky tak mi cestuje po celý postýlce tak se obávám, že by to ten monitor nebral. Do půl roku to v ložnici vydrží a na půl roce pápá do svýho pokojíčku... Si plánuju. Tak to s tím monitorem zkusím, ale obávám se planých poplachů.
Kacko nenaděláš nic. U nás v práci to tak je. Je to svým způsobem velká firma, ale né zase moc. Já tam dělala účetní a ona mzdy a personalistiku, takže vím, že se na ní nedá spolehnout. Tohle není porvé... Ale sem fakt ráda, že sem jí přesvědčila a někde si to zjistila.
29. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
ahoj, tak já si včera řikala, že musim napsat Willovi a zapomněla jsem, tak dodatečně ať je mooooc hodnej a nezlobí tě Verb :slight_smile:

No a určitě všichni netrpělivě čekáte, kolik že kilo má náš buřtík :slight_smile: Tak pozor, pozor, protože Pepíno atletí, má 70cm a pouhých 7890g :grinning: Ani nevíte jak jsem ráda, že tu osmičku nepokořil :wink:
Doktorka byla výborná, uklidňovala mě, že kojení není nejdůležitější, že je príma že jsem vydržela ty tři měsíce a že v umělym jsou taky důležitý látky, tak ať to vůbec neřešim a v klidu přejdu na umělý. A už můžu dávat maso ve skleničkách a taky časem ovocnou sváču. No konečně se mi ulevilo a tak jsem dneska naposledy v noci vstávala na odstříkávání :sunglasses: To je fakt super, měla jsem vás poslechnout hned a bylo by.
Navíc mi přijde, že se mu po zlepšilo po tý Bebě Sensitive to břicho, tak snad bude ještě líp :slight_smile: večer řve teda pořád, ale ne kvůli břichu, ale protože se chce chovat. Včera to vydržel hodinu :astonished: J eot teda boj, ale nedá se nic dělat.
A to chudák Verb, jestli ti usíná jen u prsa, fakt bacha na to, ty děti jsou strašně vychytralý a teď už vědi moc dobře co chtěj a nechtěj. Schválně ho jednou zkus bez toho co bude dělat. Ale třeba je to pohodář a půjde spát i tak. Vy zase nemáte dudlíka, tak o to máte těžší, ale pak zas enemusíte absolvovat odvykání.

A na ztracený doklady se doktorka taky moc nedivila, asi je to normální, řikala hlavně že máte dítě, ostatní jsou jen papíry :slight_smile: Je fakt dobrá :slight_smile:
Tak se mějte, my zítra brzo odjíždíme za rodinou, tak tady budu až v pondělí.
Ale možná že ještě dneska přijdu, třeba bude po tom očkování zase ospalej. Jen aby neměl horečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
30. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj, tak Pepča pořád spí co jsme přijeli od doktorky, už je to skoro 4 hodiny co jed a to bylo kojení :astonished:
vkládam odkaz na tu termonádobu, my jí rozhodně využijem, dá se do toho ohřátý jídlo (zelenina ) a mělo by to vydržet. Jinak vůbec nevim jak bysme to v přírodě dělali.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9919869&tab=7
kdyby jste měl někdo zájem, tak jí může přiobjednat a pak vám to dam na srazu, kterej doufam bude brzo :slight_smile:

moc se mi nelíbí ten design, ale jinou jsem nenašla :unamused:

a monitor bereme taky, už jsme na něj zvyklý a je to taková plochá krabice, která se vejde všude.

jo a koukam že s usínáním to bude všude stejný. Pepíno si přes den zvykl na kočárek, tam ho uhoupu raz dva, ale takhle v kolíbce, to ne.
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
hola hola, já jsem tady! :grinning: Průběžně nakukuju, ale využívám situace, že Honzík není doma, Nikolka spinká, takže uklízím, pucuju, vařím .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacka - no vidíš, jaké máte pěkné míry :slight_smile: Ono se to přibírání zpomalí u všech, vždyť za chvíli bysme z těch prcků měli takový malý soudečky :grinning: A je dobře, že tě doktorka podpořila s tím UM, opravdu si s tím hlavu nedělej :wink: Snad se vám teda zlepší i to bříško a už budete úplně v pohodě :sunglasses:

katchula - to uspávání ti teda vůbec nezávidím :unamused: Nikolka je tady v tom naštěstí bez problémů. Večer ji nakojím, dám do postýlky, ona bud ještě chvíli kouká a zalomí to po chvíli, nebo někdy usne hned jak ji položím. :sunglasses: Včera dokonce usnula bez dudlíka, což jsem nechápala, ptž je to dudlíkovej závislák :sweat_smile: přes den usíná taky celkem v pohodě, někdy ju nějakej hysterák taky popadne, ale po chvíli to vzdá a spí.

tak malá už je vzhůru, tak zase mizím. Kdybych se už neukázala, tak mě dnes upálili, tak si na to dejte taky bacha :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
No jo čarodějnice jsou dneska, jsem na to úplně zapomněla :grinning:

Kačko tak já bych jí chtěla tu termonádobu - v modrý barvě samozřejmě :wink: Tak jestli to pro Tebe nebude problém, penízky předám až se uvidíme. Díky :wink:

Dary no jo, Nikolka je holčička a já pořád tvrdím, že ty jsou hodnější a poslušnější :wink: Ale Ty to musíš vědět nejlíp, máš doma páreček, tak máš srovnání :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
tak Nikolka se vyspala opravdu do "růžova", tak jsem ji šoupla do vaku a dospává na mně.

jinak jak to tak čtu, tak máte doma pěkný divochy :grinning: Nikolka nějak extra necestuje. Většinou ji najdu tam, kam jsem ji dala. Ale jak už jsem psala, ted má nějaký knourací období, nic ji nebaví, pořád by se nosila, jediný z čeho je vyplesklá je Honzík. Na to ho se řehtá, vydržela by ho pozorovat hodinu a nejradši by s ním už dělala blbiny. Honzík už si jí taky docela všímá, nosí jí hračky, dává dudlík, dneska ju chtěl krmit vánočkou :grinning: Tak doufám, že si spolu časem pěkně vyhrají :dizzy_face:

jancaroul - teda toho běhání po doktorech máš plno :unamused: No já jsem nedávno zubaře zrušila a znovu jsem se ještě neobjednala :sweat_smile: Toto úterý jsem měla jít na gyndu, ale taky jsem to zrušila, ptž jsem sii chtěla nechat dát tělísko, ale za jedno teď nemám zbytečných 6000,- a za druhé, nevím, jestli se to může dát, když kojím. Prášky taky zatím žádné nemám, tak se snad nic nepřihodí :astonished: :zipper_mouth: Další mimi néééééééé..... :grinning:
30. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
katchula - jj, já už mám srovnání :wink: Ale myslela jsem si, že Honzík byl hodný miminko, ale Nikolka je proti němu andílek. Ještě že tak, protože být to naopak, tak nevím nevím.....Já jsem se připravovala na tu horší variantu, takže jsem mile překvapena a jsem za to fakt ráda. Jinak by to asi jistil blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
jéééé, jsem si vzpomněla, že dnes máme výročí svatby - už 4 roky :astonished: :dizzy_face: tak budu muset manžílkovi koupit aspoň čokoládu, ať může cukrovat :grinning: :wink:
30. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Katchula jasně že to objednam, já totiž čekam na jednu věc až jí přijde, tak to problém není. A kdyby chtěl ještě někdo, klidně napište :slight_smile:
dávam adresu jejího alba, kdybyste chtěli i něco jinýho :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=66
30. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
30. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojte, akosi vás nestíham, ale vždy si prečítam čo ste napísali a teraz mám možno chvilku čas :confused:

Dary gratulace k 4rokom s manžou.Nech vám to ešte dlllho vydrží spolu. :sunglasses: My budeme mať 17.5. - 6 rokov čo sme zosobášení a teraz bolo 11 rokov čo sme spolu, to je ale rokov... :grinning: Uteká to strašne rýchlo.

Kacka2 pekné miery má Pepíno, len tak dalej, my ideme do poradne až 6.8. tak budem musieť Lauru odvážiť aj zmerať sama.
Jo a k tomu zaspávaniu, Laura tiež vždy zaspí večer pri flaške s mliekom a už ju len prenesiem do postielky. A cez den spí len 3krát po pol hodine. Posledné 3 dni je nejaká nervozna a nič sa jej nelúbi a furt si všetko strká do pusy. Myslýte že by to mohli byť zúbky?

Verbalinka gratulujem Willikovi k 5-mesačiu :grinning: síce neskoro, ale predsa.
K tomu válaniu sudov: Laura sa ešte vobec nepretočí, len robí akési divné pohyby pohupuje sa , tak že sa zaprie nohami o sedačku a vypučí brucho hore a húpe sa do jednej strany :grinning: :grinning:
A k vyťahovani soplíkov: desím sa toho ked dostane sopel. lebo ona si nedá ani šušník odsať, ani nos jej nemôžem chytiť ,hned ma odtláča rukami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už je hore, majte sa krásne :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
30. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Janco tak mě tak napadá, jak je všude psáno, že po půl roce už by se děti kojit v noci neměli :grinning:
Tak to máš do zítra co dělat :grinning: :grinning: A předem gratulace, protože tu nebudu, tak jsem aspoň první :slight_smile: půl roku, je to vůbec možný?

Holky ještě jsem zapomněla, v noci jsem se vzbudila na odstříkávání a bylo mi tak blbě, přesně jak když jsem byla těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska to taky cítím i přes den, tak uvidíme, ale ještě jsem neposouvala a pochybuju že by se můj cyklus rozjel a zrovna bysme se s Pepou strefili do správnýho dne :astonished:
A povim vám, jak mi bylo blbě, že v tu chvíli jsem se na to teda vůbec necejtila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
30. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj,

dneska jsem byla s Willem u doktorky, protože chytil hnusnej průjem. Od pondělka už měl občas v plíne zeleno a kakal 3x denně (normálně max. 2x) a včera kakal celej den a bylo to furt zelenější a zelenější. Dneska to dokonce bylo tmavě zelený a strašně to smrdělo. Ale jinak byl úplně v pohodě. Má výbornou náladu, včera jen 37,2 a dneska nic. Prý to je "jen" nějaký rotavoris - střevní infekce a musím mu dávat probiotika a nějaký další léčivo. Může to trvat až 14 dní. Ach jo :frowning2: Ale zažili jsme i srandu - sestřička říká: "Zvážíme ho, ať vidíme, kolik zhubnul" a navážila 7960 g :grinning:
No a dneska jsem s ním byla na tom miminkovský cvičení a byl tam chlapeček, taky 5. měsíců, ale 9 kilo :fearful: A nevypadal nějak tlustej, jen to byl pěknej "řízek" :grinning:

Jo a všem moc děkujeme za přání k narozkám :dizzy_face:

Jdu dělat véču a přeju krásný prodloužený víkend. Zítra zareaguju :wink:
30. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
30. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
30. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Našemu oslavenci Tomáškovi přejem vše nej k dosažení půl roku :slight_smile: :grinning: Je tady nejstarší chlapák :grinning:
Přijde mi to jako včera co jsme si psaly na listopadovkách, jestli to půjde tímhle tempem, tak už abysme prckům pomalu sháněly místa ve školce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem přeju krásný 1. máj :slight_smile: :slight_smile:

Dary jo, jo plínku používám jak do kočárku, tak doma v postýlce. Doma většinou zabere, ale v kočárku nějak ne :unamused:
1. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.