• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
tak já se taky připojuji ke gratulaci Tomáškovi k jeho půl ročku :dizzy_face: :slight_smile: Přejeme všechno nej nej.... :slight_smile:

katch- tak když nezabírá ani plínka, tak ti fakt neporadím :unamused: Za chvíli ti nezbyde nic jiného než vytáhnout sporták, aby měl malej rozhled a tolik nezlobil....
A jak to tedy včera dopadlo - vyrazila jsi na nákupy? A co jsi pěknýho pořídila?

A holky, nezapomente vytáhnout chlapy ven, ať vás můžou políbit :grinning: U nás už je ale skoro všechno odkvetlé, tak budem muset zaimprovizovat. Odpo vyrážíme ven - kousek od nás grilujou makrely, tak si dáme do nosu. mnam mnam, už se mi sbíhají sliny :slight_smile: :grinning:
1. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dary no já se právě chystám, že ten sporťák už vytáhnu. Škoda, že se má od pondělka prý pokazit počasí a ochladit se, na to je teda lepší ten hluboký kočár.
Včera jsem byla úspěšná a udělala jsem si radost. Koupila jsem si 2 podprdy, tříčtvrteční kalhoty a tričko :slight_smile: Byla jsem pryč 2 hodiny a přítel mi psal a volala, kde jako jsem, takže jsem mu doma pak vysvětlila ať mě příště "neotravuje" a nechá mě v klidu šmejdit po obchodech :grinning: Tak uznal, že mě naháněl zbytečně.
Jinak dnes jsem nakládala hromadu masa, zítra budeme taky grilovat, máme návštěvu. Tak už se těším, první letošní grilování :wink: A taky je tu už snad všechno odkvetlé, ale ono je to fuk :grinning:
Užijte si procházku a grilovaný makrely, hmmmm taky bych si dala :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tomíkovi přeji také všechno nejlepší. To to letí...
Já dneska vyrazím ven jen se Samínkem, takže mě bude muset políbit on :grinning:, taťka je pro změnu celý víkend v práci... Samík začal vstávat opět ráno v pět, tak sem zase pěkně vyspinkaná :angry: . Příští čtvrtek nám přijdou namontovat tu žaluzii do okna, tak doufám, že to pomůže a bude si myslet, že je dýl tma. Fakt netuším po kom to dítě je :slight_smile:.
1. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
1. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
2. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak jsme opět doma, stejně je to tu nejlepší :slight_smile:
u babičky to bylo príma, byli jsme i v Kutný Hoře na vejletě, grilovali jsme, bylo krásně.
Jen jsme byli v takovym schonu, že jsme se ani nepolíbili :unamused: Ještě jsme si to řikali v autě cestou, ale pak jsme na to zapomněli :astonished: ach jo, no tak to budeme muset dohnat doma pod naší odkvetlou třešničkou :wink:

A taky jsme si koupili stromky, u babičky ej totiž Starkl a je to tam o hodně levnější jak někde tady u Prahy, tak vždycky něco přivezeme :slight_smile:

těhu snad nejsem, test nemam, tak jsem to nezkoušela, ale od tý doby je mi dobře, sice jsem strašně nevyspalá, ale to bude tim, že pořád teď vstáváme po pátý :unamused: Pepíno se prostě rozhod, že nás naučí vstávat. A teď o víkendu jsme ještě byli dlouho vzhůru, byli jsme asi do jedenáctý u ohně, pak jsme ho převáželi, to se vzbudil, tak půl hodiny uspávání a pak ještě jednou v noci a ráno zase před šestou :astonished: A to jsem já musela jet s babičkou do kostela, takže jsem si nemohla schrupnout pak kolem osmý kdy to zase zalomí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katchula:
Psala jsem tý paní o termonádobě, ale bohužel už jí došly a neví kdy budou další, nejdřív ale tak 14 dní :unamused:
tak nevim :astonished:
4. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
čau holky,

Kačko tak já to nechám na Tobě, pokud to u tý pani budeš objednávat, tak mi prosím tě teda taky jednu vem (je mi celkem jedno kdy to bude) a pokud ne, tak nevadí, podívám se po nějaký jiný.
Taky vstáváme děsně brzy, většinou před šestou a já si teda na to pořád nezvykla, je to děsný. Snad se to časem spraví a kluci budou spát aspoň do půl osmý.

My jsme si užili fajn víkend, se Štěpulou mi hrozně pomohla švagrová, byli u nás celý víkend se švagrem a chudáci si u nás pěkně mákli. V sobotu večer jsme grilovali a seděli venku do půlnoci, byla jsem teda úplně mrtvá a hlavně byla strašná kosa. Štěpána jsme uspali v naší posteli (na chatě) a pak jsme ho přendali do tý cestovní. Vydržel tam spát asi tak 3 hodiny a pak se vzbudil s ukrutnym řevem. Nevim co se stalo, ale vzali jsme si ho k sobě a utěšovali jsme ho snad hodinu, on byl úplně jako v tranzu a řval a řval (to bylo asi ve 3 ráno). Má pořád tu rýmu, chudák, tak jsem využila toho, že nejsme doma v paneláku a v ty 3 ráno jsme pustili vysavač a odsáli mu nos :slight_smile:
Taky jsme předělali kočárek na sporťák a nedostavilo se bohužel absolutně žádný zlepšení :unamused: Prořval kompletně celou procházku (min. hodina), hysterickej řev v jednom kuse :frowning2: A to jak v sobotu, tak v neděli. Když jsme ho chtěli na zahradě uložit do kočárku, tak jen jsme se k němu přiblížili už spustil. Takže jsme ho museli uspat na sobě (švagrová) a pak po chvíli položit do kočáru, aby spal aspoň chvíli na vzduchu. Já to nechápu, mám z toho už nervy v kýblu a jsem i na Štěpána hnusná, protože to se fakt nedá vydržet ten řev v jednom kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď teda nikam chodit nebudeme, zaprvé má pořád tu rýmu docela hnusnou a za druhý je stejně venku počasí na prd.

Jančo taky si myslíme, že ten řev je kvůli tomu, že se tam Štěpán nudí a nic moc nevidí, vlastně ho už vůbec nebaví ležet na zádech. Tak, že bych mu už ten sporťák dala do sedu?? Akorát mám obavy, že stejně začne řvát jakmile ho tam budu chtít položit :unamused: No a vidím, že jste si užili pěkný první máj :slight_smile:

Verb. tak co Will, už je na tom líp? Štěpánovi jsme dávali od malička na lžičku kapky proti prdům a teda na mrkev mi vůbec pusu neotevřel, tak nevim. Chci dneska zkusit brokolici nebo květák. ALe nedělám si moc iluze, on prostě nic novýho do pusy hned tak nevezme.
4. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojte výletníci :slight_smile:

Katch, tak sporták nezabral? :frowning2: To věřím, že máš nervy v kýblu. Mě už by asi vezli. Moje nervy jsou poslední dobou taky docela chatrný. Vždycky si říkám, bud v klidu, nevšímej si jich/dětí/ a stejně vybuchnu :sweat_smile: Být tebou, tak bych asi zkusila dát to trochu do sedu,Štěpánek už je velkej šikovnej chlapák, tak už by mu to snad ublížit nemělo. Třeba ti v tom polosedu usne, nebo nech uspávání na doma a s kočárkem chodte jen na čumendu.
Honzík dělal v kočáře to samý jak píšeš, ale bylo to jen takový období/2-4týdny/ a pak to přešlo. Taky jsem ho nechávala vyřvat, nebo potom taky zabíralo, když jsem zařvala DOOOOOST :sweat_smile: a v tu ranu byl klid a spal. Potom taky pomáhalo, že když jsem ho nesla ke kočárku, začala jsem mu říkat Houpy, houpy, kočka snědla....on mě poslouchal, takže zapomněl na to, co s ním dělám a tu básničku jsem mlela do tý doby než usnul. Asi ho to uklidnovalo. :slight_smile: Tak snad to u vás bude taky jen přechodný a brzy to bude zas ok. Držím palečky :wink:

jinak koukám, že obliba dětí vstávat kolem páté není jen u nás. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nechci vám brát iluze, Honzík tak vstával od malička a pořád ho to jeětě nepřešlo a to jsou mu 2 roky :angry: Takže bych to s nějakou pozdější vstávačkou moc růžově neviděla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme byli o víkendu na těch makrelách jak jsem psala - byly moc dobrý, akorát mi ten požitek trochu kazily děti na klíně :unamused: Nikolka chtěla baštit se mnou, pořád se mi po tom sápala, pak mi ukradla ubrousek, hned ho začla žužlat, Honzík u toho knoural a tatínek seděl naproti, spokojeně si mlaskal, popíjel pivko a divil se, proč jsem taková nervní :rolling_eyes: Ach ti chlapi.....
Včera jsme si zajeli do hospůdky, ale tam byli děti vzorné, takže to bylo příjemný odreagování. Jinak jsme ale nic mimořádného nepodnikali, takže standartní všední dny.....
4. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
5. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
tak jsem se konečně taky dostala k tomu abych něco napsala :slight_smile:

přidávám se k trpícím matkám a musím přiznat, že poslední dny jsou opravdu krušné :angry: Pepíno se absolutně nedokáže zabavit, pořád se vzteká a nic nepomáhá, jen když ho vemu, tak to je pohoda a řechtá se :unamused: Pepa mi to nevěřil, ale když přišel domů, sám uznal, že tohle teda nejde. jenže jak píše Janca, co stim??? :astonished:
Dneska trochu pomohlo, když jsem mu dala plastovou láhev a misku, ale to jsem k němu musela stokrát jít a podat mu to blíž, protože mu utíkala :grinning: A po 10ti minutách znovu vztek, asi ho to přestalo bavit.
navíc vůbec nejí podle tabulek, už si to píšu jak verb, kolik toho vypil, protože už se v tom absolutně neorientuju, vypije třeba jen 60ml a pak nechce a po hodině znova. tak mu udělam zase jen 60 a když to vypije, tak řve a heká a sápe se po láhvi, tka mu udělam zase a to si jen cucne a už to nechce :angry: Já ho málem praštila, fakt, musela jsem odejít vedle a tam počítat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Potřebovala bych toho fackovacího panáka, jinak to nevydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katchule se vůbec nedivim, ale asi to chce opravdu někde vybít tu energii a zlost, jinak já už jsem na něho taky až moc přísná a tvrdá. Ale myslim že když vymrzuje třeba když jim a nic mu evidentně neni a je v lehátku u mě a heká, tak když mu řeknu tvrdě dost a mlč, tak stichne a jen kouká, pak začne znova, tak já znova a po chvíli mu dojde, že to myslim vážně a je sticha. ale je tohle správný??? :astonished: Oni za to vlastně nemůžou, nuděj se a nemůžou se hejbat a to hekání a vztekání a řev je jediná možnost tak nám to říct :astonished: Ale kde na to brát energii ???

No nic, to jsem se zase vylila :slight_smile: Však ono to bude zase lepší, když někam jedeme, tak ho pořád někdo chová a on si na to zvykne, tak ty pondělky a úterky jsou brutální :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát teď zase jedeme k mý mamce na chatu do Plas, kluci jedou rybařit, chytat pstruhy, tak to bude nanovo.

Jo a zítra se jdu ostříhat na punkáče :grinning:

nééééé, už se vzbudil...
5. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
já se asi zbláznim, zmizel mi příspěvek, jsem naprosto vytočená, zase jsem se tam vylila jak jsem prožila další šílenej histerák v postýlce :angry: Dneska je to teda hrozný, málem jsem ho vyhodila z okna, byl hodinu od spánku a jídla a tak jsem ho nechala čtvrt hodiny vyřvat na zkoužku a bylo to ještě horší, řval jak pominutej, jooooo i Pepíno to umí :unamused: Nakonec jsem ho ududlala u prsa a leží tu vedle mě a zase spí :astonished:

Katchula gratulace k zubu, i když radši ani ne, zuby jsou děsný. Ale snad mu přestane to řvaní. Jo a chtěla jsem se tě zeptat, jestli se to zlepšilo s tím koulením, jestli se zabaví víc sám, když se dokoulí kam chce. A hlavně prosím nepiš že je to ještě horší, jinak to nepřežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem skutečně na odpis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K tomu mi blbne počítač a internet a právě jsem uvařila v mikrovlnce maso místo toho abych ho rozmrazila :sweat_smile: Kašlu na dietu a dala jsem si poořádnej kus čokolády, ale nijak to nepomohlo, asi bych toho musela sníst kila.

Janco tak třešeň se nekonala ani včera, Pepa pracoval a zřejmě bude další měsíc a já makala na zahradě, takže jsme an to pro změnu zase zapomněli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo, doufam že to do konce května stihnem.
A těhu snad nejsem, ale já se nebojim, mě bude určitě zase dva měsíce zle, tak se nebojim, že bych to nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spaní ti teda závidim, u nás je to pořád kolem pátý až šestý ale zase se v noci vůbec nebudí, tak to jde :slight_smile:

Jo a koukejte někdo napsat něco pozitivního, jinak už se tu neukážu :wink:
5. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojte :wink:
baby ako stíhate tolko písať? cez deň nemám moc času a večer som taká mrtva že idem rovno do postele... :pensive:

Katchula: gratulujem k prvému zúbku :grinning:
Jancaroul: a čo keby ste sa s manželom dohodli cez víkend na tom, ze napr. v sobotu bude spať do 9.00 on a v nedelu ty. :sunglasses: my to tak robíme ked Laura vstane o 6.00.
Kacka2: aj Laura cez den skoro stále heká aj ked obedujem , strašne mi to vadí až mi niekedy zabehne...no už som sa dávno v klude nenajedla. A ked začnem jesť , tak ona chce tiež :sweat_smile:
A v kočári mi zatial neplače, kuká dookola a najviac sa jej páčia stromy. športový kočík nahodím asi až o mesiac, zdá sa mi moc velký ešte.
Včera som vážila Lauru a má 8000g. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám z nej takú svalovicu aj na nohách aj na rukách :rolling_eyes: už len čakám kedy ma prehne v pase.
5. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
A zabudla som strašne sa jej páči v chodítku testuje ho už druhý deň a je v ňom celkom spokojná :grinning:
5. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
ahojte holky.
tak jsem teď dobojovala s Nikolkou. Už třetí den na mě zkouší, že večer nebude usínat sama. Vždycky když ji položím a vidí, jak odcházím, tak začne jačet. Tak jsem ji nechala řvát, výdrž měla teda slušnou, ale vypadá, že už bude klid. To jo, naučit si ještě druhý dítě na usínání s maminkou....To už bych nedělala nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katch - gratuluji k prvnímu zoubku a taky k prvním úspěšným lžičkám :slight_smile: Tak snad mu ta chut k jídlu vydrží :wink:

kacka - tak koukám, že máš dnes nějaký den blbec :unamused: :frowning2: já bych taky brala nějakýho fackovacího panáka - vždycky si představuju nějakej boxovací pytel jak do něj zuřivě mlátím a vždycky to trochu zabere :grinning: :grinning: :grinning: a když je nejhůř, tak se vždycky sbalím a jdu štípat dřevo a to je pak úúúúúleva :grinning: no, snad bude zítra líp, ptž z toho tvýho příspěvku je vidět, jak to v tobě vře :grinning: tak pevný nervičky :wink:
No a samozřejmě jsem zvědavá na nový účes, tak nám sem zítra nezapomen hodit nějaké foto :slight_smile:

No nic, musím běžet, mám ještě spoustu práce, ale zítra se snad polepším.
tak pěkný večer :slight_smile: :wink:
5. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Holky, tak zub neni jeden, ale rovnou dva! A je to teda peklo, dneska jsem celý odpoledne strávila se Štěpánkem na zemi a hrála jsem si s ním a snažila se ho rozveselit, pořád řval nebo aspoň kňoural :unamused: Navíc za celý den spal jen třikrát sotva půl hodiny, to se mi teda vůbec nelíbí.

Kačko tak to válení sudů ho na chvíli rozhodně zabaví, je to určitě lepší než když jsem ho musela otáčet z bříška na záda. Teď si třeba takhle hraje i půl hodiny někdy, teď teda samozřejmě ne, jen když je v dobrý náladě. Ale blbý je na tom to, že ho musim pořád sledovat, aby se mu něco nestalo, strašně ho totiž lákaj dráty a všechny kabely :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem na odpis posledních pár dní, tak vim jak ti je :unamused: Ten fackovací panák by fakt bodnul nebo někdo komu můžu vynadat místo Štěpána. Přítel si bere zítra dovolenou, tak mi zítra pomůže zkrotit tu naší divou zvěř :grinning:

Meggie ty jo 8 kilo, to je síla!! Kdo se s tim má tahat? už aby snad ty děti chodily :grinning:

Dary tak brokolici papal i dneska, tak snad to půjde. S usínáním máme teda celkem problém, přes den i v noci.

Tak u nás už se zase řve, musim jít :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojky,
vy jste toho teda popsaly :slight_smile:
Já jsem se dnes kurýrovala z náročnýho pondělka :pensive:
Neděli a pondělí jsem strávila přepisováním smlouvy na byt a obtelefonováváním všemožnejch lidí. Ale nakonec se povedlo, smlouvu jsme včera podepsali a teď už to jen dodat všem bankovním úřadům. Doufám, že se to nepovleče a nejpozději na konci června se budem stěhovat - už se mooooc těším :dizzy_face:
Will stále kaká víc, než normálně, ale už je to povětšinou hnědý a ne zelený. Dávám mu už jen Probiotika a moc mu to chutná. Je to sladký a spokojeně otvírá papulku. Katch, jemu to chutná, proto rád jí, na kapky by se asi tvářil stejně jako Štěpán.

Holky, je mi vás fakt líto. Will teda nemá šanci vstávat dřív. Každý den se kolem 6 budí, tak ho manža přebalí, já ho nakojím, pak se teda podělá do plíny, takže zase přebalení, a potom ho dám do postýlky a musí spát, i když nechce (ranní procedura dneska trvala 1,5h :angry: ). Občas zkouší si brumlat a zvyšuje hlas, ale já na něho jen promluvím z postele a nevstávám a on zase usne. Takže vstáváme kolem 9h.
Nedávno se naučil (nevím, kde to vzal) strašně pištět. Je to šílený. Je to něco mezi pištěním a řevem. Připadám si jak v pavilonu opic. Nejdřív to je roztomilý, ale když piští už hodinu a zvyšuje grády, tak mám chuť mu tu pusu zacpat. Ani hrát si s ním nemůžu, protože mi piští do uší. A dneska tím celý den vyjadřoval svojí spokojenost i nespokojenost. Chudáci sousedi :sweat_smile:

Jsem rozhodnutá pro tu vakcínu Synflorix. Ale až od 7. měsíce - aby měl jen celkem 3 dávky. Jejich stránky nějak nefungují, ale našla jsem jiný info: http://www.gsk.cz/pro-novinare/zpravy/synflorix.html

jdu se dívat na Den D. Zítra vás navštívím na dýl.
5. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
ahoj, tak my máme dneska celkem pohodovej den, takovej standard :slight_smile:
nevim jestli si z víkendu přivez osinu v zadku nebo co, ale večer jsem teda měla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovou krizi už jsem dlouho neměla :astonished:
Pepíno zřejmě vůbec nepochopil, že se tím přetáčením může pohybovat, tak si asi budeme muset počkat až začne lízt. Ale dělá pokroky, už je na kolenou jen ruce a hlavu má zabořenou dole. A odráží se dozadu, ale udělá tak půl metru, víc ne. Snad mu to brzo docvakne a bude klid :wink:

Verb tak to jste s tim bytem docela pohli, to je rychlovka. A kde to teda nakonec je?

já musim jít, už je nevrlej ...
6. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky,
jen k tý Fábule, Jančo ten látkovej potah jsme vůbec nepoužili, moc jsem totiž nepochopila kam to patří. Ale švagrová ho má prý nahoře na tom omyvatelnym a to mi přijde jako kravina - přesně jak píšeš Ty a navíc by se tam i to dítě špatně dávalo, protože se to bude shrnovat. Takže my jsme ho nedali nikam a nějak mi tam nechybí :wink: Mám na tu sedačku ale jednu stížnost, docela blbě se to zapíná, jinak zatim dobrý, jednoduše se skládá.

Jinak u nás je dnešek taky lepší, asi taky proto, že jsme na toho ďáblíka dva :grinning: Ráno strašně plakal, ale to nám ho bylo fakt líto, to bylo evidentně bolestí z těch zubů :frowning2: Tak jsme dali kapičky Nurofen proti bolesti a za chvilku usnul. Já jdu za chvíli na nákupy a chci koupit v lékárně nějaký ten gel na ty zoubky.

Tak já musim jít, zatim pa
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
ahoj, tak jsem zpátky od kadeřnice, Pepíno byl u sousedky a celou dobu absolutně spokojenej, vydržel 3 a půl hodiny od jídla, to nechápu :astonished: Jak se něco děje, tak to jídlo počká. když mě viděl tak teda začal strašně hekat a jak viděl jak to připravuju tak už řval, ale vysos jen 50ml a usnul. Musí bejt unavenej.
No ale já jsem absolutně spokojená, chudák kadeřnice, já jí tam přinesla nějaký obrázky a ona jen řekla hmm a ostříhla to jak chtěla ajak se jí to zdálo. Ale hrozně se mi to líbí a je to paráda jak je to vzdušný :slight_smile: Fotky jsou v albu tak se koukněte a hlavně nepište že vypadam jak kluk :slight_smile: :slight_smile:

Dnešek je vůbec nějakej dobrej, přivezli nám ohrádku, tak jsem jí sestavila a zatim vynechala tu jednu stranu, ať si zvyká takhle, stejně ještě neleze. A chtěla bych aby Pepa něco vymyslel, aby to měl takhle pořád a jen šlo rychle přidělat tu poslední stranu když někam půjdu. Uvidíme :wink:
A Pepča je hodnej celej den, jí normálně, pobrekává normálně a spí :slight_smile:

Pepa dneska přijede dost pozdě, tak určitě ještě napíšu. zatim se mějte
6. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Já jen reaguju na Kačky účes, páč jsem si všimla alba na hlavní straně, tak jsem hned mrkla :grinning: Je to supeeer, sluší ti to :slight_smile: Jako kluk to by mě nenapadlo, ale co mě napadlo jak jsem ty fotky viděla je, že bys měla trochu přibrat!! Jinak dobrý a hlavně to bude úžasně praktický a super na léto až budou vedra.

Verb. teda to je dobrá cena za takhle velkej byt. To blahopřeju k výběru :wink: Necháoum že někdo dá dvakrát tolik za novostavbu někde na kraji Prahy, teda né že by Modřany byly nějaký centrum, ale je tam celkem dobrý spojení. rodičové hned vedle by mi asi pekelně lezli na nervy, ale na druhou stranu bych teď ocenila kdyby bydleli poblíž kvůli hlídání :slight_smile: Takže taky celkem plus, ne?
Zuby objevil přítel, takže já mám smůlu :grinning:

Dneska jsem koupila pytle na oblečení, takový ty jak se z toho vysaje vzduch, měly je v Tchibu v akci. Takže se konečně zbavim těch igelitek po pokoji.

Meg s tím chodítkem má Verb. pravdu, taky jsem to slyšela a četla, že se nedoporučujou. Ale hodně lidí je stejně pořád používá....
6. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Zdravím všechny...
já se poslední dobou zaobírám kočárkama.... Už se naštěstí rozhodujeme jen mezi dvěma. Chicco Multiway a PP Pliko P3. Je to boj. Fakt nevim kterej.
Jinak vás pořád čtu. Katchulo, moc gratuluju k zoubkům. Já to kontroluji každý den, jelikož je u nás stále stejně. Tzn, že malej stále řve. Vstává kolem půl noci, což nikdy nedělal - včera jsem si s ním musela hodinu hrát a pak ráno v pět a to se snaží vstávat. Takže mám nervy na pochodu jako skoro všichni koukám - což mě značně uklidňuje. začínám přemýšlet o příkrměch - jestli už mu mlíčko nestačí?. Co myslíte s těma kašema na noc? Mě dr řekla, že můžu začít s nemléčnými příkrmy... ale s tou kaší fakt nevim.
Kačko - účes naprosto super. Jsem objednaná na něco podobnýho :grinning:. Ještě před porodem jsem měla dlouhý vlasy, před vítáním jsem to dost zkrátila a teď chci zkusit tenhle super sestřih. Zkusím dát fotku podle které se chci nechat ostříhat do alba... Snad mi jí nesmáznou.
Tak se držte, já jdu koupat...
6. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
ahoj, tak mi si včera objednali vámi tak zkritizovanej vozík za kolo :grinning: Prodává se k němu i speciální protiprachová záclona, takže dítě je v pohodě a hlavně chceme jezdit i na kole tady doma v týdnu a jinak nevíme jak to udělat. Maj ho skoro všichni naši kamarádi a děti se stále rodí, tak budeme jezdit na výlety. Chudák Pepíno :grinning: A co se mi na tom líbí nejvíc je, že budu konečně stíhat Pepu :grinning:

Já dneska zase balim a ještě chci píct, tak se pro jistotu loučím a jestli to přežijeme a v pondělí bubu aspoň trochu použitelná, tak se ozvu :slight_smile:
mějte se hezky a užívejte volna s manželi a dětmi co nejpříjemněji :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojte.
Už jsem začínala chytat paniku - nešel mi koník!!! Ale zdá se, že už se to rozběhlo. Uf uf :grinning: Jsem tu jen na skok, Honzíka mám opět ve školce a Nikolka spí, tak makám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes proběhla školka ráno bez křiku, tak doufám, že to bude v pohodě. Já z toho mám nervy vždycky už den předem. Od rána lítám na záchod a jsem nervní. Nesu to hůř než on :sweat_smile: On dělá ale cirkus vždycky jen na začátku a pak učitelka říká, že je v pohodě. Tak snad to bude jen lepší a lepší. Jen aby to zas přes velký prázdniny nezapomněl :unamused:
Tuším, že dnes jde jancaroul do poradny, tak jsem zvědavá na vaše míry :slight_smile: :wink:

Ty jo, co to vidím - Megg, vy jste se dali na snažilkování? :astonished: :slight_smile:

Kacka - účes je super, super. Fakt se mi to moc líbí :wink: Hned bych do toho taky šla, ale nemám odvahu :sweat_smile:

Nejbe - teď jsem v nějakým časáku našla, že ten kočárek chicco multiway dopadl v testech nejlíp, i designově vypadá dobře. ten druhý nevím a bohužel nemám teď čas, že bych ho omrkla. Tak přeju dobrý pořízení :wink:

No nic, já běžím, ale snad se dostavím ještě někdy kolem poledne.
Zatím přeju pěkný den. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
7. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Jančo tak včera jsem si přesně všimla toho, co píšeš, že byl po krmení celej spocenej, teda prdelku ne, ale hlavne hlavu zezadu. Ale tu on má spocenou i když ho krmím z flašky a je opřenej o mě, prostě se mu nějak víc potí nebo co. Tak já to tam zatim dávat nebudu, bylo by to brzy cely zasr... zaflákaný :grinning: Tu brokolici měl včera všude. JO založila jsem konečně včera třetí album, tak tam mám už první fotky z krmení :slight_smile:

Tomík teda pěkně roste a prospívá, to je super. Tady prostě nejsou žádný drobkové :grinning: A s tou mrkví a jídlem pro děti obecně jsem to tu psala, že se mají používat skleničky nebo bio. A to je pekelně drahý, takže dle mého by to vyšlo ještě dráž než ty skleničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Štěpánek se v ordinaci už počůral asi třikrát :grinning: :grinning:

Dary Ty jsi na nervy z toho, že jde Honzík do školky a my tady v Praze budeme na nervy z toho, aby nám ty kluky vůbec někam vzali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale chápu Tě, ono to tak bývá, že děti řvou dokud je máma v dohledu, pak se za Tebou zavřou dveře a on se uklidní, neboj :slight_smile: :wink: Aspoň mě moje máma vyprávěla, že se mnou to tak bylo. Teda jsou samozřejmě i děti, který nepláčou vůbec, ale asi je to menšina.

Nejbe myslim, že oba ty kočárky jsou dobrý. Ten peg perego má švagrová a je s ním spokojená. Vlastně i jedna holčina z jiný diskuze ho nedávno kupovala a taky spokojenost.

Jinak tenhle příspěvek píšu už podruhý, protože ten předchozí mi smazal Štěpulák. Normálně mi začal hrabat do klávesnice, což je jeho oblíbená činnost a najednou mi to zmizelo. Asi jsem ho v tom příspěvku nějak pomlouvala (jako vždy) :grinning: tak se naštval a smazal to :grinning: :grinning: Jinak byl zase celý dopoledne na zabití, kvílel tady a všechno proto, že nemohl opět usnout. Vzbudil se dneska po 6h a usnul až před chvílí :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím jeho spánkem je to fakt čím dál tím horší.

Zuby našel přítel, já totiž Štěpánkovi do pusinky nesahám. Přiznám se, že mi to je nepříjemný, jako nemyslete si, že bych se ho štítila, to samozřejmě ne, ale prostě mi to je proti srsti. Teď jsem si teda sáhla, ale on se stejně brání, tak se zase bojim, aby ho to nebolelo, takže mu tam sahat nebudu.
7. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jani, já jsem včera tu židličku viděla v krámě. Chceme jí taky kupovat. Přijde mi nejlepší a tu vložku mají navrchu jako zmenšovací pro ty malé děti. Jen nevím pro jakou barvu se rozhodnout :slight_smile:, ale určo koupme tu z roku 2008 - teď je vyprodávají. K tomu kočárku... Ono právě chicco vyhrálo v D-Testu, ale přijde mi moc otevřený pro tak malé dítko jako mám já, i když píšou že je to od 6 měsíců, tak se přikláním k více uzavřenému a polstovanému Pliku. cena je značně rozdílná - Chicco stojí cca 3,5 tis a Pliko skoro 7tis. Tak uvidíme.

Dneska jsem poprvé zkusila dát Samíkovi mrkvičku - to byli ksichtíci :grinning: - vůbec mu to nejelo. Dostal jen malinko - zítra budem pokračovat :slight_smile:. Příjde mi, že mě vysává čím dál tím víc a častěji, taky i to buzení v noci... tak snad tím nic nezkazím. Na kontrolu jdeme 12.5., tak ať už máme alespoň trošku rozjeté ty příkrmy a dr může radit dál.

Megg - držím palečky ať vám to brzy vyjde, když si miminko přejete. My budeme ještě chvilku vyčkávat.

Jinak ráno v 9:30 měl přijet pán montovat ty žaluzie a ještě tu není :angry:
7. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
JO a taky v tom příspěvku co mi smazal Štěpán bylo, že Meggie přeju ať to brzy vyjde s miminkem. A že jsi se nám tu ani nepochlubila, že se chcete už takhle brzy začít snažit?? :slight_smile: Máte můj velký obdiv za odvahu :grinning: Já jsem jako Janča, taky bych to nezvládla ani psychicky ani fyzicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když se říká, že když nikdy nejsou obě děti "zlobivý", ale k mojí smůle by to tak bylo. Nebo když ne zlobivý, tak minimálně nadměrně živý!

Nejbe tak to pán teda nějak hodně zaspal :astonished: To je děs a hrůza s těma řemeslníkama :cry:
7. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.