• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
U nás se ještě stále chrní :slight_smile:
Katch: Tedy ty máš doma divocha, on už i klečí!!! A vypadá fakt stabilně, no já ti říkám, za chvíli ho honíš po celém bytě! K zubům - aha, tak to Tomáš si nechá do pusy sáhnout bez problémů, problém je, že mi tam pak dává jazyk,takže pusu zkoumám spíš když se směje čí výská, tak nakukuju, jestli někde něco není :grinning: Bio - no ty ceny to je palba, kilo mrkve tak 50-60 Kč, no uvidím, možná tak ze začátku, než si zvykne jeho trávicí trakt na nové věci, ale pak to dál odmítám řešit, budeme jíst normálně kupovanou z krámu. Zpocenou hlavu máme při krmení taky a taky až v poslení době, má na té straně, co mi leží na ruce, úplně mokré vlásky, už mu tam dávám při kojení plínku. A to mi nepřijde, že by bylo nějak tepleji než bylo na začátku dubna a to se tak nepotil. Jinak fotky super.U nás je zase spánkové zlepšení, uvidíme, jak dlouho mu to vydrží, ale teď si dává ten dopo spánek tak 1,5 hodiny, to je paráda. A klávesnice, no taky největší zábava, ani nechápu, jak to udělá, ale vyskakujou mi na obrazovce věci, které jsem nikdy neviděla. :grinning: :grinning:

Nejbe: No já mám taky z roku 2008, máme oranžovou, cena byla 2190 Kč a byl k tomu i takový hrací kolotoč na přidělání na stolek. Řemeslníci, no to je děs.

ÁÁa u nás už slyším z obýváku melodii, tak to je prcek vzhůru a už mastí hvězdičku :grinning: , takže zatím.
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky podruhé :slight_smile:
tak jsme zpátky ze školky. Zvládli jsme to dobře. Honzík prý dokonce usnul učitelce na klíně, takže asi pohoda :slight_smile: Jsem fakt ráda, takže další nervičky zase za týden :grinning: A nejsou to jesle, ale normální školka. Akorát tady mají málo dětí, tak jsou rádi za každou další dušičku. Hodně lidí se na mě dívá jako na macechu, že když jsem doma, tak dávám děcko do školky. Ale on se Honzík doma děsně nudí a nějakou změnu potřebuje. A navíc si taky musí zvykat na děti, ty totiž zatím moc nemusí :unamused: Takže myslím, že jednou týdně mu to dopoledne neuškodí. :wink:

nejbe - tak vítám Samíka v mrkvičkovém klubu :slight_smile: Je možný, že mu mlíčko přestává stačit, navíc kolem toho 6.měsíce bývá růstový spurt, tak asi potřebuje víc. Já se chystám příští týden začít i s dopolední svačinkou, protože ten otesánek jenom jí a jí. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jdeme do poradny 11.5., takještě počkám, jestli mi to doktorka schválí....
A kdy se chystáte do té třebíče? A jak jste to nakonec vyřešili s tím spaním - budete u babičky nebo jsi něco našla na tom netu?

katchula - fotky jsou moc pěkný a vůbec nestačím zírat, jakýho máš doma šikulu :dizzy_face: to u nás vůbec nehrozí....A jak píše jancaroul - za chvíli vleze všude a to teprv bude zábava :grinning:

jancaroul - teda Tomášek je opravdu kus chlapáka :slight_smile: No já jsem zvědavá na nás. Váhu si vůbec netrofnu tipnout, ale myslím si, že budem nejmenší. Tady je to toiž samej dlouhán.

A teď mě tak napadlo - nám budou vlastně v pondělí nastřelovat náušničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se táááák moc těším. Už budeme mít doma opravdovou holčičku. :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já zapomněla odpovědět Janče na ty pytle, takže dva kusy stály 149 kč a mají rozměr 110x70cm, což je fakt obrovský. Takže těch pidi věcí se tam vejde mraky. Naše věci tam ale asi dávat nebudeme, pak by se to všechno muselo po vyndání prát a žehlit a to by se mi asi nechtělo. Původně jsem myslela, že jo, že tam uskladníme ty sezonní věci jak píšeš Ty, ale zatim se nám do skříní ještě vejdou :slight_smile: Spíš bych měla něco vyházet.

Dary šmarjá kdo se na Tebe dívá jako na macechu?? To je hrozný názory některých chytráků :angry: To je jasný, že jednou týdně to Honzíkovi jen prospěje, aspoň přijde do kolektivu dětí a je fakt, že co Ty mu máš pořád vymýšlet za zábavu? A ještě k tomu s Nikolkou "na krku"... Dobře děláš, že ho tam dáváš :slight_smile:
Jo tak naušničky, no to bude už Nikolka slečna, tak snad pak dáš taky nějakou fotečku :slight_smile: :wink:

JO a taky myslim, že nám Štěpánek brzy poleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdo nemá tak akční dítě může být jedině rád!!! A dost mi teď začalo vadit, že máme kuchyň jinde než obývák :unamused: On si totiž šmejdí po obýváku, má tam hračky a hrací deku a já samozřejmě musim být u něj. Takže nehrozí, že bych třeba u toho myla nádobí nebo vařila. Což je fakt dost nepraktický, v kuchyni máme lehátko, ale tam se mu už delší dobu nelíbí a přetáčí se v něm taky na bříško. A mít ho v kuchyni na zemi nejde, tam neni vůbec místo :unamused:
7. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky Dary, se mnou tchýně nemluví, protože chci dát malýho na 2 letech do jeslí a jít do práce. Pokud se nerozhodnem pro další. Původně jsem chtěla, ale uvidíme. Zatím se na to cítím čím dál tím míň. Ještě po porodu sem si říkala pohoda :sweat_smile:. Byl by tam max 2 dny v týdnu, jinak je tatínek doma - buď má volno nebo je po noční, tak by to kluci zvládli spolu. No je strašně naštvaná, že ho bude ona hlídat - což já nepřipustím. Naposledy ho viděla na vítání občánků, kam se šla spíš vystavovat ona a teď jsme se tam na chvilku zastavili my, ale ona sama k nám nepojede. To tchán jezdí sám. Jinak do Třebíče jedeme v týdnu od 18.5. spíš až 19., protože manžel má celý víkend noční, tak ho nechám v pondělí spinkat a nocovat budem nejspíš u babči. Tu jednu nebo dvě noci to zvládnem - snad, když tak pojedeme druhý den domů. Sice ještě nemáme postýlku, tak jí nejspíš koupíme na poslední chvíli a kočár - pokud to vyjde, tak budeme kupovat po cestě do Třebíče :confused: . No alespoň nějaký vzrůšo.
Katchulo díky za tip na pytle - chci je taky pořídit na prckovi věci co chci nechat. Zimní fusak, kombinézky a takové ty prostornější věci se do toho hezky vejdou a kdo ví kdy se budou hodit.
Krásný prodloužený víkend všem.
7. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
8. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj Jani, jojo nakonec dorazil už v jednu :angry: , ale sou pěkný a omluvil se. Jestli pomohli nevím, nechci to zakřiknout, třeba se Samík spletl, ale vstával poprvé kolem čtvrté a podruhé až v 7:20. Po strašně dlouhý době mě vzbudila bolest prsou jak byly nalitý. Prima pocit vědět, že tam mlíčko je :slight_smile:. Tak uvidíme, jak bude spinkat, teda spíš vstávat dneska. Do Třebíče nepojedeme přes Prahu, tak postýlku budeme kupovat v Liberci. Už jsme na jednu koukali a stála kolem tis, tak to jde. A na kočárek nejspíš prdim - měl být z mmb - jetej párkrát jen v Hypernově, ale nechce čekat a cenový rozdíl je 1200, tak jí přemlouvat nebudu a uvidíme, jestli ho prodá. Sleduju to :slight_smile:. Za ty prachy je dobrej. Rodičák mám na dva roky, ale do druhýho se nutit nebudu, když mám pro malýho hlídání (jesle) a fakt mi to nepřijde tak strašný, když bude většinu týdne s taťkou doma. Myslím, že pro mě to bude horší. Kamarádka dala do těch jeslí kluka už na roce a šla do práce - první dny byla ona na prášky a jak si malej zvyknul, tak jí nechce chodit domů :slight_smile:.
Asi půjdu spinkat, prcek spí, taťka koupe krajtu a nás čeká ráno plavčo, tak ať tam zase neběžíme na poslední chvíli :slight_smile:
Dobrou
8. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
8. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
9. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj,

dneska je krásně :slight_smile:
Včera jsem se byla projít s kamarádkou a zvrhlo se to a byly jsme venku od 14-19h. Willa jsem měla samozřejmě s sebou, ale byl moc hodný a nemusela jsem ho ani nosit. Fakt super. A Míra měl celý odpoledne pro sebe, což nezažil od doby, co se malý narodil. A dneska ráno na mě zkusil, že prý já mám mít prcka a on si pojede zalítat, že jeho letiště v Lipencích má nějaký letecký den. To mě teda dost naštval. Kdyby to aspoň řekl dopředu :angry: Tak nikam nejede.

A dotaz - zmizela vám už linea negra? Ta čára přes břicho? Já jí tam mám pořád, jen je trošku světlejší. No a pak jsem zjistila, že mi všechno vyrostlo. Na výšku jsem se vytáhla - všechna trička a svetry jsou mi krátký. Noha mi taky vyrostla, což je strašný, protože už mi nejsou některý boty. A uši mám taky delší. Ono, když se čeká kluk, tak ten testosteron působí i na nás. Doufala jsem, že se mi to vyhne. Ach jo :frowning2:

Katch, co tvoje záda? Už dlouho sis nestěžovala, takže dobrý? :wink: A do kina a na večeři chci taky!!!! Přidávám se se závistí k Jance :grinning: My taky máme kuchyň jinde, než obývák a v novým bytě to bude to samý. Nejdřív mi to nevadilo, ale teď bych to taky měla ráda dohromady. Když vařím, tak strčím Willa do lehátka a dám ho na stůl. Zatím ještě moc nehrozí, že by se z něho vymrštil na poprvý, většinou to je na víc odrazů. Ale v tvém případě už je to dost na houby :confounded: A že by už začal lézt? To si na dovolený opravdu užijete :grinning:

Janco, neboj, my se taky dočkáme volnýho odpoledne s kinem a večeří. Ještě tak 2 měsíce, až se Tomík naučí obědvat a svačit a můžeš ho dát rodičům na hlídání :wink: To jsi mě pobavila s popisem oběda. Oni tomu opravdu nerozumí, že mají jíst. Nikdy to nedělali. Ale on na to přijde. Will taky ty jeho probiotika nejdřív plival všude možně a teď už ví, co má dělat a je to bez problému :slight_smile: Určitě nás čeká rekonstrukce, ale to až časem. Není to úplně nejhorší, původní jádro a docela dobrá dispozice. Ale protože jsou v bytě dvoje stoupačky, tak by časem šlo, přestěhovat kuchyň do obýváku a celý byt změnit. Ale to je na víc peněz, takže to musí počkat. No a Tom je teda pěkný dlouhý atlet :slight_smile: My jdeme na ko ve středu a stopro pokoříme 8kg hranici a asi i na dýlku se zase vytáh. Ale nadšená z toho nejsem, protože si všchni myslí, že má aspoň 10 měsíců. A ze začátku mají pocit, že toho na těch 10 měsíců moc neumí :confounded: Ale tak má být po kom. Ty máš manžu taky vysokýho, takže se to dá čekat, že bude Tomík vysokej. A dík za info o postýlce. Asi tam dneska nebo zítra zajedem :wink: A jen mě napadlo, jak brečí v kočárku - nemá třeba hlad nebo žízeň? Nebo nebolí ho břicho? Willa občas musím vyndat, ale za tak po 5 minutách nošení ho vrátím zpět a je zase v pohodě.

Meggie, ty jsi snažilka? No to je odvaha. S chutí do toho a za chvilku nám utečeš do tématu Březen 2010 :grinning:

Nejbe, s řemeslníkama je to potíž. Nějak se nic nezměnilo. A uvařila jsi mu oběd a měla pro něho pivo? :grinning: To bude určo těžký hlavně pro tebe ty jesle. Ve dvou letech jsou to ještě malý cvrčci. A ty chceš jít do práce, nebo musíš kvůli penězům?

Kacka je zase na výletech. My jsme ti nechtěli zkritizovat vozítko za kolo. Stejně to nejde jinak udělat a když to má tu protiprašnou ochranu :slight_smile:

Dary, nejsi žádná macecha. Občas mu to opravdu neuškodí a je aspoň mezi jinýma dětma. Taky chci vidět fotku malé parádnice :slight_smile:
9. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak vás zdravím i o víkendu... manža šel na pivo, trpaslík snad už spinká a já koukám kde co lítá :slight_smile:.

Katchula - tééda, takhle krásné odpoledne :dizzy_face: , to mě už se nepoštěstí nikdy. Vše jedině s prckem. Nemáme hlídání.

Jinak dneska baštil Samíno mrkvičku moc hezky. Na potřetí snědl tak 3/4 skleničky a večerní nálož fakt stála za to. I u nás se na to přišel podívat tatínek :slight_smile:.

Jani, vůbec netuším jestli jsou ještě k něčemu dobrý. My máme ložnici na nějakou stranu, kam skoro vůbec nesvítí sluníčko :grinning: - svítí jen do pokojíčku a obýváku a tam už žaluzie byli. Já chtěla hlavně to šero, protože to bylo nepříjemný i pro mě, když sem se otočila na posteli čelem k oknu a už bylo světlo, tak mě to budilo, ale svedla sem to na malýho :grinning:. Samík vstával zase ráno v 6h, takže na něj to nejspíš nepůsobí. S tou prací - stejně bych tam nebyla max dva dny, kdy by byl manžel v práci a jako účetní si svojí práci prostě musím udělat, tak by to mohlo být v pohodě. Ale kdo ví co bude za ten rok a půl... Jestli se vůbec budu mít kam vrátit.

Verb řemeslník dostal jen kafe. Vždyť to měl za půl hodiny hotový :slight_smile:. Jinak s tou mateřskou - původně sem byla přesvědčená že chci dvě děti, i dneska to zvažuju, ale jak říkám, to nevyspání a tak dělá své (já bez malýho ještě nikdy nebyla, kromě toho, kdy jsem byla 2x u kadeřníka a hlídal tatínek). Mateřskou už sem si zvolila na dva roky, tak do práce budu muset jít. I tohle jsme zvažovali na začátku - abych ho měla kam dát a i peníze hrali roli.

Včera jsem si psala s kamarádkou a v červnu bude její holčičce rok a hlásila mi, že je ve 4 měsíci. Odvaha :astonished:
9. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Přeji pěknou neděli :slight_smile:
Dnes se počasí úplně vydařilo, nádhera :slight_smile: Tak jsem byla s dětičkama celé dopo venku. Honzík vytáhl trojkolku, ale ještě to neúšlapne, takže jsem jednou rukou tlačila kočár a druhou rukou trojkolku. Není nad multifunkční mámy :grinning: Odpo vyrážíme ke švagrové - mají doma štěnátko, tak je musíme obhlídnout :wink:
Včera jsem nechala děti na dvě hodiny tatínkovi a vyrazila na nákupy :slight_smile: Tak jsem si koupila tričko a boty, Nikolce šatičky a šátek, Honzíkovi nádobíčko na vaření a tátovi víno. Takže nákupní horečka zdárně za mnou a jsem maximálně spokojená :slight_smile: :wink: Ale jak tak čtu, tak Katch si užívala líp - to u nás kino zatím nehrozí, není kam dát dětičky. Nebo lépe řečeno děti by bylo kam dát, ale ani jedné babičce je nedám, ptž dělají pravý opak než co řeknu já, takže taková výchova naprd a o to já nestojím :unamused: :angry:
Jo a ještě k té školce - ty blbý řeči má např. moje mamka, ta řekla, co jsem to za matku a že je Honzík chudáček :rolling_eyes: No škoda slov. I ostatní mají takový narážky, ale ještě že jsem nad věcí a řeči ostatních jsou mi někde......Takže Nejbe dát Samíka ve dvou letech do jeslí - na tom není nic špatnýho, navíc když ho bude mívat i manža. Ve dvou letech už z nich nejsou mimina, ale děti, který si potřebujou hrát i s někým jiným a ne jen s mámou. Tak se na řeči ostatních vyprdni...... :wink:

verb - jak jsi psala, že Will vypadá tak na 10měs. a ostatní si myslí, že toho moc neumí, tak mi to připomnělo, co jsem tuhle zažila za trapas - byli jsme venku a kousek od nás byla maminka s roční holčičkou a ta pořád knourala. Tak Honzíka nenapadlo nic jinýho než tu holčičku napodobovat, takže dělat že brečí, knourá, vydával u toho další zajímavý zvuky a vypadal jak mentoš :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ta maminka na mě koukala nechápavě a zároven lítostivě, co to mám doma za opožděný dítě, tak jsem jí to musela vysvětlit, ale nevím, nevím, jestli jsem ji přesvědčila, že je Honzík úplně normální :grinning:

tak se s vámi zatím loučím, přeju pěknou neděli a objevím se snad zase zítra :slight_smile:
10. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky, tak já se teď jen v rychlosti musím pochlubit - dneska Tomča snědl celá 3 tvořítka na led mrkvičky a ani u toho neházel moc ksichtíků, pak to spláchnul MM a vypadá spokojeně. Včera už mrkev také dlabal a hlavně polykal, ale moc toho nesnědl, takže se s každým dnem lepší a lepší. Supééér. Ale ta naše největší novinka přichází až teď - ode dneška máme doma regulerního plazana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Včera to zkoušel, ale vždycky si popolezl jen jednou, dneska už zvládlul odlézt k hrací deky, popolézt asi metr po plovoučce pod sedačku, tam se otočit a dolézt si pro krtečkovou kostku! My na něj s manžou koukali jak blázni, je to fakt nářez. Na plovoučce to zvládá hravě i u toho občas vystřídá ruce, na dece mu to jde taky, ale je to větší dřina, tolik to neklouže a jde tam vždycky jen jednou rukou. No, asi nám dává jasně najevo, že už abychom měli dokončit ten obývák a začít shánět ten koberec do dětského pokoje :grinning:
10. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se chrní, má teď zase nějaký nový chrupkací režim, dopo skoro celé prospí (vydrží číhat tak max. 1,5 hodiny v kuse), odpo pročučí - spí tak mezi 14.30-15 a pak až v osm!, nechápu, ale nechávám to na něm. Mám ještě dotaz, taky se vám teď prcci tak potí? Říkám si, že není ještě nějaké velké vedro, ale Tomáš má po koju úplně mokrou hlavu, i když víc leze, tak je na hlavě zpocený. Měřila jsme ho a má standardně tak 37,1-37,2, takže hraniční bez teploty. A pak vaříte některá jídlo pro prcky doma? Pokud ano, jak vaříte tu brokolici, jen ty vršky? A v páře a nebo ve vodě?

Dary: Koukám, že si na prochajdách tedy užiješ, no snad Honzík poslouchá a nedrandí, kam se mu zlíbí, abys za ním ještě nemusela kličkovat s kočárkem. Tedy koukám, že se nějak začíná vyrážet na nákupky a já zatím nic, no to budu muset změnit - krásně si nakoupila. Dneska jdete na ty náušničky viď? tak už se těšíme na průběh a fotky. Takže jsi s dítkama furt? NO snad by je babči za nějaké 3-4 hodinky úplně nezměnily, to musí být fuška nemoct si ani na chvíli s manžou odpočinou sami, co nějaká kamarádka? Já se tedy těším, až budu moct na chvilí dítko u babiček odložit a udělat si aspoň klidné odpoledne. Historka s nápodobou nemá chybu :grinning:

Nejbe: U nás jsou tedy také častější pokusy o vstávačku mezi 5.30-6.00, ale odezva z mamčiny strany je nulová, takže to po protestech ještě na hodinu odchrupne. Tedy koukám, že mrkvička šmakuje :grinning:

Verb: Tedy závidím ti klidné dítko v kočárku, to u nás stále řevy, už opravdu vážně uvažuju o přechodu do sporťáku, tohle jeho každodenní řvaní je o nervy. Hlad nemá určo, po vyndání je naprosto v poho, i když dorazím domů, tak si třeba ještě hraje, s žízní nevím, ale podle mě je to je fakt v tom, že se nudí. Tedy ty jsi na manžu byla tvrdá, chudák, jednou za čas letecký den a ty mu to zatrneš? Má doma nějaký ten velký model? Tak čáru mám na břiše také furt, je světlejší, ale je tam stále, ná jí mám dokonce i nad pupkem, tam je krásně klikatá :unamused: No doufám, že to tedy brzy zmizí. Mám taky pocit, že mám trička kratší, ale to možná bude těmi o fous většími prsy, noha mi určo nevyostla a uši jsem si nezkoumala :grinning: Jak jsi přišla na to, že je máš větší? Koupila jsi tu postýlku nebo jí aspoň očíhla?

Katch: Tak co mrkev, zabrala?

Kacka: Copak krásného jste zase viděli?
11. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj po víkendu :slight_smile:
tak u nás mrkev baštil, neprojevoval teda žádný velký nadšení, ale hlavně, že to do něj šlo "nacpat" :grinning: Takže už měl brokolici, bramboru, mrkev a zítra asi dám květák. Snad nebude moc prdící :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dary tak to jsi fakt dobře nakoupila, pro každýho něco :slight_smile: A co myslíš tou trojkolkou? To je takový to odrážedlo? Jakoby motorka? S tím hlídáním to je fakt škoda, že babičky jsou v tomto směru nepoužitelný :unamused: To já svěřim klidně Štěpánka oboum babkám, ale radši teda mojí mamce a když je u toho i taťka, tak je to ještě lepší, protože ten je úžasnej děda a dělá se Štěpánkem pořád nějaký blbiny. Navíc jak se už pronese, tak máma si aspoň odpočine :slight_smile:

Nejbe tak ty taky nemáš hlídání? Já myslim, že někdy je to fakt potřeba a nutnost, takže se snad někdo najde aspoň jednou za rok, ne? I když znám pár, mají holčičku 2 a půl roku a hlídání prý měli jen jednou asi na 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych asi zešílela.

Tak a zbytek reakcí později, protože už slyším "volat" Štěpánka z postýlky...
11. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se opět nechrní. Už druhou noc se Sam budí něco málo po půlnoci a řve... vypije jednu kozu usne v náručí - dám ho do postýlky - řev. Vypije druhou kozu - usne - dám ho do postýlky řev - nechám ho řvát docela dlouho (se.. na sousedy) a nic nepomáhá. Vyndám ho a je klid. Jen ho položím k sobě do postele tak okamžitě usne. Jenže já se vůbec nevyspim. Sem z toho hotová a už slyším manžu až dorazí dneska domů, jak mi řekne, že si nepřeje aby malej spal u nás v posteli. Ale já chci mít alespoň na chvíli zavřený oči. Kolem čtvrtý ho vracím zpátky do postýlky a tam brekne a hned usne. Tak nevím co s ním.

Včera papal brokolici a kdybych mu to neodměřila, tak by spapal celou skleničku.

Jani tý joo, plazana :grinning: tak to gratuluju. Zkusim dát Samína na parkety, třeba mu to taky půjde :slight_smile: v pokojíčku se snaží jen když je poblíž igelitka nebo igelitový sáček - to je pro něj největší motivace, pro to udělá snad cokoliv.

Jéé Štěpánkovi je dneska půl roku... Tak gratulujeme a ať moc nezlobí maminku :wink:

Verb - mě taky trošku povyrostla noha - když sem to někomu řekla, tak na mě všichni koukali jak na exota, že to není možný a hurá - mám spojence :slight_smile:. Jinak víc jak polovina věcí mi je malých, ale třeba to bude tím, že já si stále držím pár kilo nahoře a jak píše Janča, i ty prsa dost udělaj. Tak uvidíme. Zatím nic moc nového nenakupuju.
11. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Katchu k tomu hlídání. Já rodiče nemám a manželova matka je na baterky - každý den hlídá švagrovky kluka místo školky - přitom ten kluk potřebuje školku jak prase drbání, ale to je její věc. Tchýně je po dvou mozkových mrtvicích a já ani manžel bysme jí dítě nesvěřili. Ono v jejím stavu je to dost nebezpečný. Holt někdo to riskuje aby ušetřil za školku. Jinak tchán je dobrej, kupuje malýmu plínky, jezdí za nim, ale na hlídání to není.
11. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ahoj, tak se hlásím, že jsme přežili rybářský víkend :slight_smile:
Pepča teď usnul, tak než vás přečtu, napíšu aspoň jak jsme se měli. Byli jsme v Plasích u Plzně u mých rodičů na chatě, bylo moc hezky, i Pepíno byl v pohodě. Ale mě to tam moc nebaví, chlapi choděj muškařit na řeku a my se vláčíme podél řeky a lesem a to celý odpoledne. Ale v sobotu jsme s mamkou šli a byl tam takovej sráz, tak jsem jí přemluvila, že to sjedem, tak ona táhla kočád a já Pepína. A pak se nám nechtělo tou samou cestou zpátky, tak jsme brodili dvakrát řeku a to byla akce :grinning: Potkali nás nějaký chlapi trempové a jen koukali co tam jako děláme s kočárem :astonished:
A byli jsme na nějakym zámku a v lese a prostě dobrý :slight_smile:

Ale teď máme taky o zábavu postaráno, mě se dělalo v autě zle a v noci jsem byla pětkrát na záchodě a trvá to už třetí den a včera mi bylo zle i normálně a tak jde dneska Pepa koupit těhu test :dizzy_face: No řeknu vám, další chceme brzy, ale zrovna jsem si nedávno říkala, že to snažení posunem na září :wink: tak zítra čekejte brutální odhalení :grinning:

tak a už je vzhůru, jemu snad vadí to ťukání do klávesnice :unamused:
11. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jo a abych svého syna jen nepomlouvala :sweat_smile: , naučil se dělat něco... jako mlasknout. Já mu pořád posílám pusinky a podle mě mě začal napodovat. Dá si do pusinky ten spodní ret a mlaskne. A včera, když sem se probudila, totálně vyřízená a naštvaná na malýho, kterej ležel opět vedle mě, tak sem se na něj podívala, on se usmál a mlasknul. V tu chvilku mu bylo vše odpuštěno :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Jo a taky už se začíná Pepíno stavět na ty nohy jak Štěpula, jen u toho má hlavu dole, foto pošlu :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak Štěpánek si hraje, leží na břiše a kope do dveří z obýváku :grinning: Tak snad něco ještě napíšu.

Nejbe díky za přání, před půl rokem jsem tohohle cvalíka viděla poprvé a neměl chudáček můj hubenej ani 3 kila, to je neuvěřitelný :dizzy_face: :dizzy_face: No s tím hlídáním a rodičema je mi to moc líto. To se nedivim, že se Ti nechce Samíka svěřit tchýni. S tím nočním buzením ho to snad přejde, měli jsme něco podobnýho a taky to přešlo.

Janco ten film je do Poledňákový a trochu mi to připomínalo S tebou mě baví svět. Ta ženská se už sama vykrádá :grinning: Bylo to takový oddychový, spíš do televize, ale my nevěděli na co jít a takhle odpoledne (byli jsme od 13,45) ani neni moc výběr. Ale nakonec jsem byla spokojená :wink:
Štěpánek se taky potí, krmim ho a on má hlavičku opřenou o mě a ta je pak úplně mokrá. To samý v židličce. Já ho teda pásám v tý židli, to bych se u našho éra fakt bála, že mi vypadne. pásám ho teď vlastně už všude, kromě lehátka, ale to máme na zemi, takže kdyby vypadl, tak se mu nic nemůže stát.
Gratulace k plazení :grinning: :grinning: Tak to už Ti na dovolený určitě poleze jak divej, chichi :slight_smile:

Verb. linea negra mi bohužel taky nezmizela :unamused: Neni už tak moc výrazná, ale pořád je to hodně vidět. A taky závidim klidnýho Willa v kočárku. Kuchyň odělená od obýváku mi taky doteď nevadila, ale s dítětem to moc praktický fakt neni. Tak ještě Vás čeká rekonstrukce, jo? No to nezávidim. Zvlášť jestli to budete dělat za provozu, což asi s Willem jo. Jinak záda byly nějakou dobu úplně v pohodě, ale zase mě teď začaly trochu pobolívat. Už aby Štěpán chodil a nemusela jsem ho pořád vláčet :wink:
11. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak než jsem to dopsala a přebalila pokaděnýho Štěpánka, tak jsou tu další příspěvky :slight_smile:

Kačko takže další akční víkend, jo? :grinning: Tak na brodění řeky s kočárkem bych asi taky čučela jak puk! No a teď teda hořim zvadavostí co ten těhu test. To by byl fakt nářez, no co, nějak byste to přežili, ale já bych se z toho teda fakt neradovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě k tomu, mě Štěpán strašně kope když ho držim, takže bych se v pozdějším stadiu i bála o mimčo.
A jak s hlavou dole??
11. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky.

tak v první řadě musím reagovat na kacku, ptž jsem napnutá jak špagát - takže kacko, až budeš mít hotovej ten testík těhu-netěhu, tak honem s tím sem!! Já jsem ženská zvědavá :grinning: To by od sebe nebyli ani rok a půl, viď? :astonished: Naše děti jsou od sebe 20m. a když bych to mohla vrátit, tak bysme začli ještě tak o 2-3měsíce dřív.

katch - všechno nejlepší Štěpánkovi :slight_smile: :dizzy_face: To fakt tak letí..... :astonished: Kde jsou ty naše malý miminka? Mně je to normálně úplně líto, že už to nezažiju :frowning2: Já jsem fakt hráblá, skoro každej den uvažuju nad třetím mimčem....Huš huš-takový hříšný myšlenky.... :grinning: :grinning: :grinning:
Trojkolkou nemyslím tu motorku, ale nornálně se šlapátkama a vzadu s tou vodící tyčí :slight_smile:
Hlídání - no k manž.rodičům bych děti nedala, ptž tam jsou to akorát samý zákazy, napomínání, pleskání přes prdel, cpali by do něj sladkosti, který my skoro nedáváme, další opravdu "zdravá jídla" atd. Takže to mi za to nestojí. U našich je to o něco lepší, ale oni mají doma dva psy, všude chlupy a tak a to já nemusím :unamused: Když jsem tam jednou Honzíka dala, tak to měl zrovna dost velkej kašel, že z něho docela dost zvracel a je nenapadlo nic lepšího, než ho vláčet vlakem na "projíždku". A to jsem jim to výslovně zatrhla, ptž byla zima, hrozně foukalo, ten kašel do toho....Takže mě to docela naštvalo. Někdy ale využívám ségru, že k nám přijede, hraje si s dětima a já si trochu oddychnu :wink:

janco - gratuluju k plazení :slight_smile: Teda tady je to samej šikula :wink: Jen já mám doma lenochoda :grinning: Naše slečna je fakt peciválek - i když se umí otáčet, tak to využívá jen minimálně a to pouze tehdy, když je v dosahu něco zakázaného. Teď si začla dávat pod sebe kolínka, ale trénujem jen na koberci, ptž plovoučku nemáme a na dlažbu ji dávat nechci, ta je hrozně studená.
K doktorce vyrážíme až odpo, tak večer nahlásím stav a přidám foto. Náušničky mám koupené s takovým růžovým kamínkem, ale teď se to prý dělá tak, že mudr nastřelí nějaké "plastové"/nevím přesně co je to za materiál/, to se prý v tom oušku za nějaký čas vstřebá, takže ta náušnička pak asi odpadne a až potom dáme svoje. No nerozumím tomu, svoje si pro jistotu vezmu a zeptám se, jestli to nejde rovnou s těmi.
11. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla - tak Nikolka začla taky s tím jačením v kočáře :angry: Tak jsem si na vás holky hned vzpomněla. Moje nervy jsou z toho ale pěkně pocuchaný. Na tohle fakt nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona teda neřve hned jak ji tam dám, to pěkně kouká, hraje si, ale když je ospalá, tak tam prostě nemůže usnout :angry: Tak ji nechávám vyřvat - někdy to pomůže, ale někdy taky ne, tak to se sbalím a jdeme domů. V sobotu už jsem to psychicky nevydržela a šoupla ji do vaku a tam usnula za chvíli :fearful: Celkově ta sobota s tím spaním stála za dvě věci. Malá vstávala v 4:30!!!Potom usnula v 6:30 na půl hodky a pak v 11 v tom vaku. Pak si dala ještě 30min.odpoledne a tot vše. No hrůza....
11. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Fíha to jste se rozjely :grinning: Jen rychle zareaguju a pádím kuchtit oběd, mrně spí, dneska se doplazil až do předsíně, tak ho to rychle zmohlo :slight_smile:

Katch: Gratulace Štěpovi k 6. měsícům, snad dá mamče už taky trochu vydechnout :grinning:

Nejbe: Snad je to jen přechodné a zase se to s tím spaním upraví, bacha, už jsou chytrý a umí si to vynutit, tak ať si na to spaní s tebou nezvyká.

kacka: Tedy koukám, že tím dobrodrůžem nakazíš i mamču, no vy jste cvoci, brodit řeku i s kočárem, ještě že s Pepína nebyl Plaváček :grinning: A na ten ten test jsem tedy také zvědavá, no to byl byl fakt nářez, holka zlatá, já si snad budu za tebe přát, aby to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a počkali jste si až do toho září. :grinning:

Dary: Tedy to je věda s těmi naušnicemi, no hlavně, že tam bude ta dírka na ty tvoje :grinning:
11. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,

k tomu výrustu - je pravda, dělaly se na to i různé vědecké výzkumy. Kluci nám prostě do těla dodaj hormony, kterých my máme málo (nebo vůbec) a rosteme. Moje máma po bráchovi vyrostla tak 3 cm. A uši jsem prostě poznala, najednou je mám delší :grinning: A ty trička u mě určitě nejsou prsama. Veškeré moje oblečení teď zdědí asi máma - ta bude mít radost :grinning:

Jinak jsem zapomněla napsat, že Will umí večer usnout bez prsa, jen jsme to nevěděli. Už několikátou noc jsem ho zkusila po sedmým kojení dát do postýlky a on normálně sám bez reptání usnul. Paráda :slight_smile: Akorát přes den se mi to nějak nedaří. Chce to vystihnout správný okamžik, kdy je ospalý, ale není přetažený :sweat_smile:

Už se vzbudil...
11. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
já ani nestíham číst :dizzy_face:
Janco tak Tomík se plazí??? to není možný, takovej lenoch a on leze, jak jste ho namotivovali? :slight_smile: Taky to budu muset zkusit na dlažbě a dát tam pivko, po tom se sápe vždycky :wink: Jo a leze rozpláclej na zemi nebo už má tělo zvednutý?

No a k tomu těhu, dneska nic moc necítím, tak to možná bude něco jinýho :slight_smile: Však zítra ráno napíšu, možná to nevydržíme a testnu ještě večer :wink: Pepa by byl asi radši kdyby to nevyšlo, ale spíš kvůli mě, říká že bych se měla předtim zregenerovat. Jenže kdo ví, třeba budeme za rok skuhrat a přát si aby to teď vyšlo :slight_smile: Tak to nechávám být a co bude, bude :wink:

A hrozně mě překvapily ty změny co píše Verb, já teda nic nepozoruju, pořád na mě Pepa kouká zeshora a boty obuju, tak nevim :slight_smile: Možná že mam kratší trika, tak já se musim schválně změřit :slight_smile: Ale uši??? Tak to vůbec netušim, to bych asi ani nepoznala.

Tak já se jdu najíst, nemam tu pečivo, tak od rána jsem an bebe :unamused:
11. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Jo a hlavně co jsem chtěla napsat, volala mi holka z práce ze mzdový, co je se mnou, že jsem se tak dlouho neozvala, že tam nemá ani rodnej list a že se do konce mateřský musí poslat žádost o neplacené volno :astonished:
A taky mi řekla ať si napíšu žádost o proplacení dovolené, ať o to nepříjdu. Takže to je pravda, stačí napsat žádám o proplacení celého počtu dní dovolené.
teda ještě že mi to zavolala, já absolutně netušim, co kdy se má dělat, měl by na to být nějakej program ..
11. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojte holky.
tak už máme náušničky :slight_smile: :dizzy_face: No je to hotová princezna :grinning: Ale u doktorky se opět předvedla :confounded: Když ji sestřička vážila a měřila, tak byla celá vychechtaná a jen se na ni koukla doktorka, tak spustila strašnej řev :cry: Takže jsme se s doktorkou pomalu neslyšely, tak jsem se ani neptala na otázky, co jsem měla nachystaný /ohledně očkování a tak/.
No a vážíme 7330g a máme 64cm. Takže oproti vám jsme trpaslíci :grinning:
Fotky budou zítra, Niky už spí...

Holky, když je to tady samej kluk, tak mi snad poradíte. Přetahujete prckům pindoura a co vám na to řekla doktorka? Já jsem to do teď neřešila, ale právě jsem o tom četla, tak mi to teď vrtá hlavou :fearful: dík
11. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojte,
Kacka2: no téda žeby si bola tehu? tak držím palce, aj ja som zvedavá čo test ukáže... :confused:
Katchula: gratulujem k 6mesiačikom, je super že štepán lozí, Laura sa zatial len prevráti pár krát na bruško a dáva si kolená pod bruško ked je na brušku, to je super že ste si s priatelom užili pár hodín bez syna.Aj ja by som to prijala niekedy byť aj celý deň bez Laury, ale neviem či by som to vydržala.
Verb: ani mne tá čiara na buchu nezmizla a zatial ani brucho mi nezmizlo: každý sa ma vypytuje : a vy už čakáte druhé? :angry: nie len tomu nechávame volný priebeh :grinning:
Laura sa už v noci vobec nebudí na mliečko. zaspí o 20.00 a zobudí sa o 7.00 :sweat_smile: už ma uplne odstavila.
Janca: Laura sa tiež potí a hodne. Dnes som jej uvarila brokolicu so zemiakom a strašne jej to chutilo, ešte ostalo aj na zajtra :slight_smile:
Dary: super že máte naušničky, Laura pokial nemala naušničky, tak si ju mýlili s chalanom :pensive: a máte pekné miery.
11. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mrně chrní (dneska poprvé usnul na úplném boku, no u nás úplný novinkový týden), jsme po večeři, manža čučí na Kobru 11, což mě neba, takže jsem utekla k počítači. Dneska měl Tom opět chrupkající dopoledne, takže jsem měla fůru volného času, paráda. Pak se mi ale pomstil v kočárku, opět huronský řev, dokud znovu nezabral.

Katch: No u nás dneska mrkev moc nejela, ale asi to bude i tím, že se u toho pos..l a dala jsem mu to moc teplé, chudák úplně ucuknul. S tím mám docela problém odhadnout to, jak to má být teplé, pak se mi zdá, že to jí studené, já totiž mám ráda jídlo teplé až horké. No, zítra zkusíme brokoliici jsem na to zvědavá, a hlavně pak na tu barvu nálože, dneska měl prdku oranžovou, takže zítra mě čeká asi zelená :grinning: Koukám, že jedete jak dráhy s novými chutěmi, kolik ti toho prcek sní? Jéé Poledňáková má nový film, tak to se těším na vánoce, to by mohli už dávat, já prostě S tebou mě baví svět miluju, tak se kouknu klidně i na vykradený film :grinning: Já vám dám lezení, to snad proboha ještě chvíli ne, stačí to plazení, dostane se tam kam nemá - lákají ho kabely a sklo, zatím mu to ale dlouho trvá, než se tam dohrabe, takže mám čas kabel případně odklidit, sklo nechávám - s oblibou buší do televizního stolku, nějak nepochopil, že ty věci jsou za sklem a chce je :grinning: S tím pocením je to děs, je jak kdyby vylezl z vany a to vedra teprve přijdou, to nevím, jak bude vypadat potom :unamused:

Nejbe: Tak s tím spánkem tě tedy lituju, snad to budou zuby a bude zase líp, jak dlouho ti řve, když ho do té postýlky dáš? U nás se občas taky vzbudí (spíš nad ránem), ale tak po cca 3-10 minutách znovu usne. A zkoušela jsi ho do té postýlky přemístit třeba po 10 minutách, od doby co ti usne v tvé posteli? To by měl mít tvrdší spaní a třeba by ho transport nevzbudil. Vypije ti obě prsa? Tedy to musí být přejedený ne? :slight_smile: Mlaskání :grinning: :grinning: tedy co vy neumíte?

Dary: Jéé, tak zítra se těším na fotečky parádnice, co u nastřelování brečelo se a nebo byla NIkolka statečná holka? Míry hezké, co je malé to je hezké, je to modelka. Já tedy nepřetahuju, doktor zatím nic neříkal a ještě v těhu jsem četla, že přetahovat snad až kolem roku nejdřív. NO, nejdůležitější asi je, zda to přetáhnout jde a nebo ne, u Honzíka by to už mělo jít bez problémů u našich prcků prý hrozí při přetahování natržení, takže to nedělám.

Megg: Jéé, celonoční spánek, to bych brala, zrovna dneska jsem doplňovala údaje do Tomovy knižky, no tak jsem si tak povzdechla, že tohle datum u nás asi bude ještě dlouho chybět. Tedy a jak vařit tu brokolici to mi neporadíš, a nebo je to kombinace ve skleničkách? Je tu vůbec někdo, kdo vaří? :slight_smile: Užívej si chvil, kdy Laura nelozí, pak už každé vzdálení se z dohledu bývá o strach, kde jí najdeš.

Verb: Tak koukám, že čára přes břicho nám zůstala snad většině, mrcha jedna, snad nám to nezůstane napořád.

Tak manža přišel, že jdeme koukat na nějaký film na DVD, tak zbytek zítra.
11. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.