• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Meg. ty jooo, chudák manža. Tak hlavně, aby to už bylo v pořádku :wink: Někteří doktoři by opravdu měli rychle vrátit diplom :angry:
4. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
katch: más recht, ja by som to inak riešila, keby to spravia našej Laurinke. vtedy bola iná doba...
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
No aspoň, že dneska si můžeš doktory vybírat a když Ti jeden nevyhovuje, tak není problém ho změnit :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
hej, hej a štepulo tiež spi?
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Laura už ťahá 45 minut. :wink:
4. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
nespí, plazí se mi tu pod nohama :grinning: a ted ho zrovna chovám. Ale myslim, že za chvíli odpadne :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj,
tak jsem právě dojedla první letošní řízeček z králíka. Mňaaaaam :grinning: Nikolce jsem udělala balíčky do mrazáku a mám na chvíli pokoj.
Já si teda myslím, že v dnešní době je to maso daleko horší než dřív. Je to fakt strašnej sajrajt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nedávno jsem Nikolce taky kupovala vepřový v obchodě, ale tam to prodává řezník, který si to sám zabijí, chystá a tak, maso na pohled vypadá dobře, takže jsem věřila, že to snad nebude takový humus. Ale to je každýho věc. Na druhou stranu má Janča pravdu, že ve školce apod. budou jíst všechno a už to řešit nebudem. Viz.náš Honzík - do teď nepoznal bonbony, kořeněná jídla a tak, no a dala jsem ho do školky a hned první den se ládoval bonbonama, nedávno měli na svačinku rybí pomazánku, česnekovou pomazánku atd. Švagrová dokonce říkala, že dětem ve školce dělají topinky :astonished: Takže zdravá výživa je někde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To tady mám na sebe prásknout věk, jo? No tak teda nebudu dělat pupínky - bude mi 25. Přesně tedy 31.10. ve 20h10min. :grinning: :grinning: :grinning: Takže si to zapište, ať mi pak nezapomenete popřát :grinning: Jsem teda nejmladší nebo ne? Já vím jenom kolik je Janči a Megg, u dalších nemám ani tušení :sweat_smile:

A malém bych zapomněla popřát Lauře, takže přeji všechno nej nej k 7 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
meggie - i my přejeme Laurince všechno nejlepší. K těm piškotám, sou v nich vajíčka, tak by je děti do jednoho roku neměli... Ale všude je něco. V letáku píšou jen nejsou vhodné :wink:

Ono to fakt letí, jak ty děti stárnou :grinning:

Já zatím tedy skleničkuju, ale chystám se malýmu občas i vařit. S tím masem jste mě dostali. Je fakt, že sem nad tím vůbec nepřemýšlela, takže taky nejspíš koupím bio do mrazáku - pokud na nějaký natrefim :slight_smile:. Jinak já nakupuju skleničky v Německu (Bebivita a Alete od Nestle). Teda mám doma první nákup - kamarádka co má druhý tak jezdí pořád. 8 skleniček zelenina a masozelenina á 190g + 8x100g kelímek ovoce + 2x 190g jablko banán mě vyšlo na 13EUR, což mi přijde dobrý. Hlavně to mám kousek.

Dary, ty si psala o tý pohance nebo o čem, že to daváš, chtěla bych to vyzkoušet. Můžeš písnout jak to děláš. To bude manža koukat - my totiž na zdravou výživu vůbec nejsme, ale proč to Samíka nenaučit.

Manža mi vyhodil letáky :frowning2:, ale myslím, že v Rossmannovi je akce na kaše Hipp, odpolko se tam chystám. Jen nevím jaký ty Hipp sou. Zatím máme Hami a ta dochází. První noci byli lepší, ale asi si na tu kaši zase zvykl a v osm usne, do půl noci je vzhůru každý dvě hodiny pak jedno kojení v noci (jak kdy třetí až pátá) a v šest vstává. Dneska v noci se taky vzbudil ale jen kníknul a zase usnul. Podle mě vůbec nemá hlad, přesto že mu prso dám, tak jen párkrát potáhne a začne mi usínat v náručí. Jenže on pořád cestuje po postýlce a jak docestuje nahoru, tak si vykloubí hlavu a to se mu nelíbí.

Verb, proč jedete podepsat smlouvy do Liberce? To že mi jezdíme z každým prdem do Prahy to chápu, ale vy k nám :astonished: :grinning:

Jančo dobrej nápad s těma akcema. Hned jak budu něco vědět, tak to sem hodím. Už jste si všimli tý diskriminace v Tesco letácích - skoro u všeho co by mě zajímalo je, že to neplatí pro MY Liberec a OD Národní - myslím. Takže nám ty letáky roznášej jen proto, aby nás naštvali :angry: - už sem to pochopila :slight_smile:.
4. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Baby ja neviem čo robiť, ked mám teraz tolko času navarené mám, upratané mám, jo a včera som si chcela kúpiť tehotenský test, bo mi to meškalo mesiac a akurát som to dostala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
4. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Dakujeme ešte raz všetkým za priania , jo Laura už sa zobudila, musím ísť...majte sa pekne :grinning:
4. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
megg - o těch plínkách ani nemluv, my jsme je dostali od tchýně a poletí z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejbe - normálně jsem si nachystala zeleninku jako obvykle a až mi to začlo vřít, tak jsem tam hodila asi hrst pohanky. Tuším, že by se měla vařit kolem 20min.
kdyžtak víc napíšu později, ted musím běžet, pa
4. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
No pěkně jste se rozjeli :grinning:. U nás se taky spinká. Všichni chlapy - táta a pes po noční, Sam po ukňouranym ránu - nechápu proč ještě neusne, když se vzbudí v šest a je nevyspalej a protivnej.
4. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Megg: Tedy to jsi už asi byla na trní, že by další mimčo ne? Tedy stejně máš můj obdiv, já bych se do dalšího dobrovolně nepouštěla :grinning: Tedy to je děs s tím uchem manžela, snad mi to dobře udělali a bude vše v pořádku

Verb: Přesně tak, dostala jsem Britu, a je fakt, že ta voda z toho je fakt dobrá, takže jsem s dárkem spokojená :slight_smile: Stránka, kde to hledám, tedy přesněji nechávám si to hledat je www.akcniceny.cz a pak si dám, co chci do Strážce, když se něco objeví v akci, pošlou mi mailík a já jen kouknu, jestli je to opravdu výhodné a nebo jen reklamní tah :slight_smile: A odpadá mi tak podrobné sledování letáků :grinning:

Dary: No, tedy zasloužilá matka 25 let a 2 děti, no tak to jsme se s tím věkem mezi 15-18 lety zase tolik nespletly :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Dary mě dr poradila, že když mu budu chtít zahustit polívčičku, tak že mu tak mám dát myslím kukuřičnej škrob, že je to i chutný, ale já sem na vaření strašný jelito :stuck_out_tongue_closed_eyes: - asi proto skleničkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Takže když tak prosím polopatě. Dík :grinning:
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
K Tescoplínám, mě to švagrová říkala hnedka na začátkul, jen ty fialové ty modré svou šitky a koukám, že je to pravda. Nechápu, proč dělají 2 typy, zvlášť když ta cena není nijak rozdílná a ty jedny jsou takové hrůzy.
U nás se tedy taky chrní, zalomil to po chvilce, na to usínání je zatím skvělej, dám do postýlky, párkrát dojdu přikrýt a nebo zkontrolovat, zda náhodou není na bříšku a tak do 10 minut chrupká.
4. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Nejbe: Ani netuším, že existuje kukuřičný škrob :grinning: No, mám doma nějakou knížku na vaření, ale zatím to není žádná věda, takže to jde, střídám brambor, mrkev, brokolici, cuketu a pak květák a špenát ze skleničky, zatím se mi nepodařilo objevit květák bez těch hnusnách tmavých flíčků navrchu.
4. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
jej to sme sa tu pekne zišli v rovnakom čase, Laura si ešte hundre v postielke :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Nejbe: Ta akce na Hami kaše platí i pro My Liberec, jinak na tu Hipp kaši mají opravdu akci v Rossmanovi do 6.6. za 54 Kč, ale jaká je netuším :slight_smile:, zatím kaši nedáváme.
4. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Janca, ja by som prijala drúhe dítko normálnou cestou, aj hned, ale asi to bude aj tak dlhšie trvať, čiže snažilka som, ale kde vie do kedy...možno doživotná snažilka :grinning:
4. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
já vás vůbec nestíham :astonished: ale pak si to přečtu, jen jsem chtěla napsat Jance, že tu Britu mam, je super a daj se sehnat na MMB ty filtry levnějc :wink: Objednává je jedna paní z VB, u nás stojí 2ks 400Kč a u ní 6ks 800Kč. Další důkaz jak nás tu odrbávaj :angry:
4. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
jančo a není v tom Rossmanovi, že když koupíš 3 tak je to ještě levnější? Po pravdě mě kaše moc chutnaj :grinning:. Asi proto sem pořád jak verlyba. Stále mám navrch :angry: , ale kdo by odolal a Samíno je z nich úplně vyřízenej, kdyby se takhle tvářil na zeleninku. Tu papá docela hezky až na špenát, ten mu natahuje, ale zkouším ho postupně, ale zatím vždycky začal kroutit hlavičkou a dělat nene - jak kdyby věděl co říká :slight_smile:, takže sem vzala mrkev a tu snědl. A taky mi nechtěl tu frutaněco jalko hruška, tak sem mu to malinko ohřála a hned to papal jako o život. Ono se to kyselý malinko utlumí jak se to ohřeje, ale né zas tak jako mu ohřívám zeleninu :grinning:.
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Kacka: Díky za tip, zatím jsem dostala Britu a 2 náhradní tablety, tak mi pak prosím písni do IP ten kontakt, děkuju.
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Můžete mi prosím napsat o čem si tu píšete? Jakou Britu? To se k nám na vesnici ještě nedostalo a nechce se mi to lovit :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Nejbe: Tak to netuším, zda při koupi 3 ks a více je to ještě levnější, to mi u toho nepíšou :grinning: A další dobrý tip, jak prcky ošálit, jsou to potvůrky vybíravé :grinning: NO, až najedeme na kaše, tak určo taky ochutnám, to neodolám, no jestli budou moc dobré, tak asi budu mít co dělat, abych se udržela. U nás tedy zeleninka jede dobře, mám problém s tou flaškou, nechce z toho moc pít, za celý den dá tak 40 ml a to mi přijde málo a to část skončí ještě na něm, jak u toho dělá kraviny.
4. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Meggie moc držim palce ať to snažilkování vyjde, ono když si člověk jednou vyzkouší že počít není na povel, tak to pak bere jinak :wink: Takže možná ostatní pochopí, že nám dvou je jedno že budou děti brzo po sobě, hlavně ať jsou :dizzy_face: Já se právě objdenávám na gyndu a už se pomalu snažíme :slight_smile: Akorát mě posouvání ještě nedorazilo, takže já jsem fakt speciální případ :unamused:
Jo a když se tu teda probírá ten věk, tak jsem Dary hrooozně vděčná, že tu nejsem největší cucák, páč mě je 26 ale ne dlouho, protože 28.6. se mi to zase posune o rok dál :slight_smile: A hlavně žádná becherovka :grinning:
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Brita - konev a filtr na vodu http://www.britavoda.com/cz/index.html
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Téda tady se to rozjelo :slight_smile: Britu znám, už jsem jí málem pořídila před 2 lety, ale fakt nevim kam bysme jí dali. na lince už nemáme ani 1cm volnýho místa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná na chatu jí ale pořídíme, protože tu vodu ze studně nepiju, takže musíme kupovat balenou nebo si vozíme kanystr s tou pražskou :confounded:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
kacka2:tak držím palce, nech sa vám to tiež podarí čím skor, myslím to druhé dieťatko. :grinning:
4. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Katch: už je to tu ako v starej téme Novembrovky2008 :sweat_smile: :pensive:
4. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Jančo dík, to se mi zdá fakt dobrý. To budu chtít k svátku. Jen sem koukala, že tam jsou dva typy - a zběžně rozdíl nevidím, jen ta černá je větší. Jak často se mění filtr? To tam nepíšou, ale přijde mi blbost po každym napouštění vody :sweat_smile: - sem tele co :grinning:

Meggie, Kačko, já vás chápu, taky sem na malýho čekala dlouho. Nervíky doma opadly, tak si říkám, že druhý přeci jen bude (já prostě potřebuju spát :sweat_smile: ), ale na druhou stranu neriskuju, protože se bojím, že by to mohlo vyjít hned :grinning:
4. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.