• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahojky, tak mi včera snad trhli nespací rekord, probudil se v půl jedné a znovu (bez 5 minutového spánku v kočárku) usnul až 19.45! :confused: :astonished: V kočárku byl lehce zpruzený, ale doma pohoda, trochu začal mručet kolem půl sedmé, ale to jsme ho zabavili a po koupáču a kojení zase lehce obživl, pak to nakonec tedy zabalil a usnul :slight_smile: Zato ráno už měl budíček v 5.25 no děs, do cca 6.05 vydržel v klidu v postýlce, pak se tam začal točit i ve spacím pytli a mlátil se hlavou o žbrdliny, tak jsme rezignovala na spaní a dala ho k nám a ihned zaútočil na noční stolek, nevím, kde tu energii ty děti berou, a to já zrovna včera ponocovala - koukali jsme na Ordinaci a pak si pustili ještě film, jindy u něj usnu, ale tentokrát to bylo napínavý a vydržela jsem až do konce. NO, takže spánek nic moc, když v tom byly ještě 2 tradiční koja. :confounded: Včera si Tomáš objevil novou zábavu - odnípává manžovi roh u lišty, a to tak že opakovaně, takhle budu mít za chvíli zabarikádovanou půlku bytu, co nesmí a kam nemůže a to už se tedy děsím až si začne stoupat, podle toho co píše Katch je to absolutní mazec.

Verb: Plavčo pro nás asi není, MHD bych to měla na celodenní výlet :grinning: K tomu jídlu - tedy Will je baštič, a ani se nedivím, že jim něco nejede, je to fakt hnus :grinning: Já včera zamrazila květák, takže nějakou zásobu také mám, včera mě Tomča u oběda dohnal k nepříčetnosti - ofrňoval se, snědl asi 110 g a dál nic, a to měl tentokrát kuřecí s bramborem a brokolicí a to se dalo, se s tím vařím, patlám a dopadne to takhle! Tak jsem to po něm aspoň dojedla, abych to nevyhodila :grinning: K pití - normálně jsem ho dokojovala cca po 20 minutách po obědě, i svačině, včera i dnes jsem se do něj snažila dostat dopo nějakou vodu z flaštičky (cca 30-40 ml) a po sváče tedy prso nedostal a dávám mu ho až po obědě, tam už mám strach, že by mi venku řval, že má žízeň. Jiinak mám taky pocit, že nepochopil, že je to na pití a jen si s tím hraje a co mu tam nateče, to nateče. Jídlo jedeme podle normálního scénáře - okolo 7 kojo, v 10 svačina, v 13 oběd+kojo a pak v cca 16.30 kojo a zbytek je kojení - večer po 19 a pak 2x v noci.
Memošňůra: http://darky-pro-radost.mimishop.cz/detail.php?zbozi=724104
Jinak to stěhování ti fakt nezávidím, ale na druhou stranu ještě že ti Will zatím leží, jinak by raboval vše co by bylo v doplazu. :grinning:

Katch: Tedy nějkaké botky nechodící měli v Tescu, ale nevím, jakou velikost, měli to dle měsíců asi kolem 120 kč, já na ně jen koukala, ale až přesedláme do toho sporťáku, tak asi budu muset taky něco koupit, protože u nás se ponožky furt sundavají, tak snad tomu botky zabrání. Banán chci zkusit zítra, jak to děláte, jen rozmačkáte a nebo něčím ředíte není to moc tuhé?

Dary: Ano, foto fasády, šup sem s ním. Jinak čtu už jsem na stránce 170 :slight_smile: je to napínavé jak blázen. Foto obýváku o víkendu, protože jsme se shodli, že vrtání necháme na víkend, takže zatím musíte čekat a já taky :grinning:
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
A ještě jeden dotaz, furt si lámu hlavu nad dovčou a jídlem pro prcky, zatím nemám nakoupenou žádnou termotašku nebo termomisku, jak jste na tom vy? Hlavně si říkám, že ty skleničky se stejně nesmí převařit, tak aby to zůstalo teplé. Tak radu sem, co máte, ať se poučím a nakoupím.
10. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj,
tak u nás je dneska hnusně, sice celkem teplo, ale prší. Tak asi odpo vyzvedneme tatínka z práce a půjdem si všichni zaplavčit. Jsem zvědavá, co na to bude říkat Nikolka. Zatím byla jen jednou a to bylo celkem v pohodě :slight_smile: Dopoledne jsme jeli k našim, ale už mě to moc nebaví tam jezdit :frowning2: Vždycky si myslím, že si tam trochu odpočnu a zregeneruju se a ono prd. Dětem jsem se tam musela věnovat na 100%, ono je prostě nenapadne si k Honzíkovi sednout a stavět s ním třeba komíny nebo malovat, oni si v klidu pijí kafe a klábosí, max. řeknou Honzíku pojď se pochovat, ale to ho samozřejmě nebaví, je znuděnej atd. atd. :angry: Tak dnes jsem se vylila já a už je mi líp :grinning:
10. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Dary :grinning:, ty chodíš s Nikolkou do normálního bazénu? Nám končí plavčo co chodíme organizovaně, tak sem přemýšlela, kam s ním chodit, protože další prachy se mi do toho vrážet nechtěj.

Jančo, já povezu skleničky a v době oběda prostě budeme vždycky v penzionu, to mu ohřeju - dostane obídek a razíme třeba ven. Jinak si myslím, že není problém aby ti to hodili v nějaké restauraci do mikrovlnky. Já už je o to požádala několikrát a vždy bez problému. Teda se Samem ještě ne, protože ten je u toho vždycky jak čuník, tak se ho neodvažuju krmit zatím někde jinde.

Je vzhůru :angry: :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Nejbe - jo, chodím do normálního bazénu :wink: Akorát to chce vychytat čas, kdy tam nebývá tolik lidí, aby z toho Nikolka nebyla divoká. Takže my tam chodíme kolem té 15hod., kdy je většina ještě v práci nebo doma, začíná se to plnit kolem 16hod. :wink:

Musím si taky postěžovat, co manža zas dotáhl do baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pořídil si nové akvárko na 250l :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jsem zvědavá, kam to chce umístit :astonished: Další krám do baráku. A chlápek mu k tomu dal jako bonus nějakou obr rybu, nevím co to je, ale je to pěkně hnusnýýýýý. Fuj fuj
10. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:

tak než to tu všechno dočtu, tak se vám hlásíme opět z domova :slight_smile:
Dovča byla parádní, teda vůbec žádnej odpočinek, spíš to bylo horší, ale i tak jsme byli zase spolu.
Podmínky bez elektřiny jsme přežili v pohodě, jen tam chytnul trochu srajdu, ale to se snad dá zase do pořádku. Byli jsme i na kolech a je tam teda nádherně :sunglasses: Jen to počasí, skoro pořád tam pršelo a dva dny tak na hraně.
Blbý bylo že se tam spí v jedný místnosti a pepíno tam teda spal hrozně, skončilo to tím, že jsem si ho dala k sobě na madračku a pak Pepa. Byli jsme hrozně nevyspalý, šílený :angry:
No a tady u nás doma zase dobrý, tak snad se to vrátí k normálu. Až stáhnu fotky, tak vám řeknu :wink:
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:
tak vítám zpátky Kačku, fajn že jste to přežili v pohodě :wink: Akorát to počasí vám teda moc nepřálo :frowning2: Ale vy jste takoví akční, že i kdyby padali trakaře, tak vás to neodradí :grinning: :grinning: :grinning: Už se těším na fotky :slight_smile:

Tady zase prší, chvíli jsem byla venku, ale Nikolce se to moc nelíbilo, tak jsme schovaný doma. Včera jsme si teda byli zaplavčit a bylo to super. Sotva jsem Nikolku udržela, jak tam vyváděla :grinning: Byla úplně spokojená :dizzy_face: Akorát tu vodu chtěla pořád pít, vůbec jí nevadilo, že je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Večer jsem jí dala po delší době kaši, pak dokojila a v mžiku usnula, tak jsem si bláhově myslela, že by mohla trochu líp spát, když byla tak unavená, ale budila se jako obvykle. Je to prostě závislák na prsu, ptž pochybuju, že by se z té večerní porce budila kvůli hladu :unamused: :angry:
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Mám za sebou děsnou noc :angry: Will usnul tradičně před devátou, ale vzbudil se ve dvě. A já po zkušenosti s tím zánětem jsem odmítla dát mlíko. Tak ho Míra na chvilku vyndal, pohoupal a dal ho zpátky, ale Will ne a ne usnout. Tak jsem k němu každých 5 minut vstávala, pohladila, dala napít čaje, ale nezabralo. Po 45 minutách jsem ho vyndala a chvilku s ním chodila, přebalila ho a taky nic. Pořád v postýlce brečel a nešlo mu usnout. Po hodině jsem to vzdala a dala mu prso. Ale byla jsem naštvaná. On hlad mít nemohl, jen se vzbudil a nemohl zabrat :angry: Potom na můj příkaz vydržel až do osmi. Doufám, že se to nebude opakovat. Jestli mi zase rozhodí laktaci... :angry:
A mám problém, teda možná to není problém. Ale dneska je čtvrtý den, kdy nekakal. Jsem z toho mírně nervozní. Včera jsem koupila čaj od Hippu na bříško (stál 99 kč - vydřiduši!), je pěkně hnusnej, ale pár kapek jsem do něho dostala a v noci, jak nemohl usnout dokonce trošku vypil. Ale nic. Je v pohodě, bříško má normální. Zítra asi zavolám doktorce a večer zkusím rouru :confounded:
A jsem naštvaná ještě z toho, že jsem před chvilkou volala na státní fond kvůli půjčce a tam mi neochotná paní řekla, že at počítám minimálně 14 dní!!!! A já jsem si myslela, dle info na modrastrecha.cz, že nejpozději příští úterý už nám pošlou podepsané smlouvy zpět. A my už se chceme stěhovat. Tak ted nevím, co dělat. NEJBE, jak dlouho to trvalo vám, než vám poslali podepsané smlouvy zpátky??!!

Vítám Kacku :slight_smile: To je dobře, že i přes nepřízen počasí a nevyspání jste spokojení :dizzy_face: A co Pepíno - kam až dolezl?

Katch, takže tu helmu helma No shock koupila kamarádka v obchodě Bambule v Galerii Nové Butovice. A dala mi i odkaz na net, ale to samý už máš od Janci http://www.kocarky-shop.eu/ochranna-helma-no-shock-121722.html a do alba jsem dala fotku její Aničky v tý helmě :wink:

Dary, do normál bazenu? Jé, tak to jste si určitě užili. Měla vééélký bazén jen pro sebe :slight_smile: K fotce fasády přidej i fotku ryby. Zas tak hnusná není, ne? A co to vůbec je za "rasu"? :grinning:

Janco, já si chci koupit novou přebalovací tašku a tam myslím už nějaký termo je. A jak píše Nejbe, nejspíš budeme na oběd v penzionu... i když pokud uděláme velký výlet, tak ho nakrmím po cestě a bude to mít ohřátý sluníčkem :grinning: Je to stejně jedno. Doma to má teplý jen ze začátku. Jak jí pomalu, tak za chvilku je to studený a nestěžuje si. Tu memošnůru jsem nějak nepochopila. Ale když byla spokojená :sweat_smile: Tys to po něm dojedla? To muselo být hnusný, aspon sis to posolila, ne? No, já právě přemýšlím, že mu tu ovocnou svačinku chci dávat spíš si odpo, aby najednou jedno prso nečekal nečekalo dlouho a odpoledne nemuselo produkovat hodně. Myslím, že moje prsa by to asi nepochopily :sweat_smile: Jo a k pití - Will včera pil během oběda. Tak zkus Tomovi dávat napít během jídla na zapití :wink:

A k jídlu - mixujete do hladka nebo necháváte kousky? Já jsem včera dala rozmixovaný, ale ne do hladka a byly v tom kousky a bylo to opravdu hustý, ne jako ve skleničkách. A Will se mi tím dusil (asi proto i rád zapíjel vodou). tak nevím, jestli pokračovat a on si zvykne, nebo radši mixovat do hladka :unamused:
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky, tak u nás taky pršelo, ale už svítí sluníčko, tak doufám, že to do odpolední prochajdy vydrží, jen se mi zdá, že včera bylo tepleji. Už aby se nám ukázalo to léto, potřebuju se pořádně nahřát, abych zase přežila tu dlouhou zimu :grinning: Včera jsem málem byla matka vražedkyně, tak hrozné dopoledne s Tomem nepamatuju, zlobil, pobrekával, nepomáhalo nic, když už se rozhodl být chvíli v klidu, tak dělal co nemá - nejoblíbenější činnost - odnipování lišty, tak včera i manžovi došla trpělivost a normálně jí dal pryč, a doufá, že ho to časem přestane bavit a bude jí tam moc vrátit. Jinak u nás nic nového, včera zbaštil více obědu, tak uvidíme, zda to bylo tím co bylo a nebo se zvětšil hlad. Dneska dopo jsme měli poprvé banán, dlabal pěkně, nestačila jsem mu ho škrábat na lžičku :grinning: tak uvidíme, jak se bude tvářit na květák s bramborem a cuketou, myslím, že to takové nadšení nebude :slight_smile:

Dary: tak kdepak máme fotky fasády, ať se taky pokocháme :slight_smile: S tím spánkem jste na tom asi bezkonkurenčně nejhůř, to si asi ani nepředstavuješ, jak bys byla vyspaná, kdyby se Nikolka přihlásila jen třeba 1-2x za noc co? A co ranní budíčky, stále v nekřesťanskou hodinu? U nás dneska byl pokus o vstávání v 5.05, byl tedy rázně namítnut z mé strany, došlo k otočení prcka zpátky na zádíčka, pohlazení po hlavičce a co dělal do půl sedmé netuším já spala a jen vím, že jsem usínala za prckova škrábání nehtů na žbrdliny :grinning: tak na normálni bazén s prckem tedy zatím nemám odvahu, no nevím, kdy jí dostanu :slight_smile:

Kacka: Vítej zpátky, no počasí se tedy moc nevyvedlo, ale podle příspěvku tě to nijak nerozházelo. Joo, takže Pepča neprospal celou noc? No aspoň občas zakusíš řeholy náš matek, kterým dítka tedy celou noc rozhodně neprospí. Jen si tak říkám, jak poznáš srajdu mimča :grinning: :grinning: A jsem netrpělivá na fotky :wink:
11. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Dary: Joo, zapomněla jsem reagovat na akvárko a rybu :grinning: No co dodat, ti chlapi asi zůstanou doživotními dětmi :grinning:

Verb: Uvidíš, snad se hrůzná noc :sweat_smile: opakovat nebude :slight_smile: Néé, dělám si srandu, myslím, že kdybys dala prso, tak by si cucnul a do 5 minut odpadl, takhle jste si to prodloužili, já si myslím, že bych Toma v noci čajem neopila, takže vytáhnu prso, a do postýlky jde už tuhej, otočím se a spím. Máš strach, že jedno kojo by ti nabouralo laktaci? Já tedy zatím problém s tím, že po dopo svačině prso nedostane nemám, nalejvají se mi mnohem méně než třeba ze začátku a Tomča nijak neprotestuje, čůrá dost, tak to neřeším. Já tedy dala dneska poprvé taky čajík tedy od Teekanne taky jen i na bříško (cena kolem 40 Kč) a je to stejné jako z vodou, za dopo jsem do něj vpravila asi 30 ml a část tedy opět na oblečení, budu zkoušet už i jinou flaštičku, snad se to poddá. S tím kakáním to může být normální, některá dítka nekadí i delši dobu, ale na druhou stranu to může mít vztah k těm příkrmům, takže za zeptání rozhodně nic nedáš. Zkusit mu dát něco více projímavějšího - myslím, že holky tu psaly švestkovou šťávu. Jsem ráda, že to berete s tím jídlem pro prcky takhle, svačina není problém, oběd nám snad někde přihřejou a nebo to bude mít v pokojové teplotě :slight_smile: K jídlu - namixováno mám to co mám zamražené, brambory drtím přes sítko a pak to celé zkašovatím přidáním vody, jinak je to na prcka moc husté nezvládá to polknout. Ale občas tam nějaký menší kousek zůstane (z mrkve, brokolice) - ofrní se ale sní.
11. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Verb, co si tak matně vzpomínám, tak jsme v pátek podepsali smlouvy, které jsme si rovnou odvezli. My to podepisovali přímo tam, protože jsme žádali o ten exekutorský zápis a v pondělí posílali peníze prodávající, takže to šlo fakt rychle. Nejdřív sem poslala žádost, oni chtěli něco doplnit a pak už se podepisovalo... Do měsíce jsme to měli. Taky nás strašili, že to bude trvat strašně dlouho. Tak držím palečky, ať to máte co nejdřív.
A mě teda přijde divný že nekakal. Co si pamatuju, tak kojený děti nemusí kakat. Nebolelo ho spíš v noci bříško? Zkus švestkovou šťávu nebo přesnídávku, případně k obědu špenát, ten prohnal nás :slight_smile:

Dary ty jezdíš do bazénu do Třebíče? Já jen že až tam o prázdninách budem, tak bysme se tam mohli sejít :slight_smile:.

Včera sem celý dopoledne vařila Samíkovi a on se z toho málem po... Fakt mu natahovalo :angry: , tak sem rezignovala, dala to psovi, vytáhla skleničku a tu snědl, tak za chvíli jedu do Němec na nákup. Ale to si zvykat nebude. Začnu mu to míchat, však on to za chvilku ani nepozná. Se na to tvářil jak poprvé na špenát. Ten mu trval 3 dny, než si na něj zvyknul.

Jdu se sbalit a vyrážíme. Pá
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
čau holky,
tady je boží dopuštění, hnus fialovej :cry:
včera jsme byli celý den na chatě, bylo to super, ani mi internet nechyběl, takže to tam bez něj snad zvládnu bez úhony :grinning: :grinning: Zítra ráno přijede máma, byli na dovče, takže neviděla Štěpána 3 týdny. Jdeme na ten krevní obraz a v poledne jedu zase na RHB, takže bude hlídat. Už ted je mi jí líto, protože to je děsný s nim, poslední dny už nemůžu. Jak psala Jana, že byla málem matka vražedkyně nebo tak nějak :grinning: tak to jsem momentálně já každý den, je to fakt na nervy s nim :frowning2:

Verb. díky za odkaz, ale nakonec helmu pořizovat nebudeme, je to blbost. přítel je proti, že nebude celý den s hlavou v helmě a mě to přijde taky trochu divný. A měla bych strach, že si na to zvykne a pak se bude chovat jako s helmou pořád.
Musim jít už mi tu zase vstává u nohou :angry:
11. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak jsem přidala fotky fasády, ale na chlubení to zatím moc není, ptž to není hotový. Až bude dole lešení a kolem uklizeno, tak hodím fotky nové. Tady ty jsou focený narychlo, jenom aby jste věděli, o čem tady furt melu :grinning: :grinning: Dnes měl pan zedník přijet a zase nic :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S takovouhle to nebude ani na vánoce :rolling_eyes:
Fotku ryby nemám - nechce se fotit :grinning: No já jsem se ani moc nepídila po tom, co je to zač, ale asi nějaký sumeček či co. A včera na mě manža vyrukoval, že si na to nový akvárko udělá stoleček - ale chce ho udělat železnej :rolling_eyes: CHa. Tak jsem mu řekla, že pěkný místo na akvárko je v kotelně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nejbe - jasně, že bysme se mohli sejít :slight_smile: Mě to taky napadlo, ale nechtěla jsem tě otravovat, když to máte jako dovču :wink: Tak až budeš vědět termín, tak dej vědět. Už teď se těším.... :wink: :slight_smile:

Jančo - ještě k tomu pití - mně nechtěl vůbec pít Honzík a to ani potom, co jsem přestala kojit. Vyzkoušeli jsme různý hrníčky, ale nic :angry: Tak jsem se na to ptala i doktorky a ta říkala, že některý děti prostě pijí málo a žádnej fígl na to není. Akorát radila dávat třeba víc polívčiček a tak, aby nějakou vodu měl, ale že si z toho hlavu dělat nemám. Tak uvidíš, jestli se to u vás zlepší, nebo na tom budete stejně.... :wink:
A budíček se nám trošku posunul, takže vstáváme kolem 5:30 a to jsem celkem spokojená. Ona vždycky začne kecat kolem 4, ale pak si to rozmyslí a ještě usne :slight_smile:

Verb - švestková šťáva by určitě měla zabrat :slight_smile: No a já jídlo zatím mixuju, ale když dělám třeba rýži, tak je to taky dost hustý a není to úplně pyré, ale vůbec jí to nevadí. Ale pokud Willovi kousky vadí, tak ještě mixuj, vždyť jste nedávno s jídlem začali, tak má ještě doooost času :wink:
11. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky já nejsem škodolibá, ale mám radost, že si tu na děti nestěžuju sama :grinning: Katchul nechci tě strašit, ale bude hůř.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale nemyslím to špatně, tak na mě, prosím, nenadávejte :wink: :grinning:
Mimochodem - matka vražedkyně jsem dnes a denně :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
U nás taky děs, tma jak v p.., hromy blesky prcka to vzbudilo, ale naštěstí už měl naspáno. Teď to ustává, tak se musím rozhodnout s prochajdou

Katch: Vše nej, nej, Štěpovi k 7. měsíčním narozeninám :grinning:

Dary: Tedy zedník je nějaký nemakačenko :angry: Ale podle fotek to vypadá, že když dorazí, tak dělá, mooccc pěkná barva. Zatím se utěšuju, že má dost tekutin z koja, ale představa že by dál nepil mě trochu děsí :unamused:
11. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
jééé, taky přeju Štěpánkovi všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kačka - fotky pěkný,a vypadá, že malýmu je úplně jedno, v čem se koupe, co? :grinning: :grinning: Aspoň budete mít na co vzpomínat :wink:

Janco - no zedník už mě doslova se.e :angry: Ale v pondělí by to snad měli dodělat. Jinak to mají pěkný, ale chtělo by to jiný tempo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kacko - ještě jsem chtěla napsat, že Pepino tatínkovi z oka vypadnul :astonished: :slight_smile: :slight_smile: Jeden jak druhej :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
holky to je fakt sranda, jak všichni začínaj vraždit své děti :grinning: a myslím že má Dary pravdu, počkejte na pubertu, to budeme rovnou masový vražedkyně, protože do toho zahrneme i kamarády :grinning:
bohužel fotky jsou jen z něčeho, protože na ten nejhezčí výlet jsme samozřejmě zapomněli vzít foťák :angry: prostě klasika, bylo tam nádherně, hned bych odjela někam pryč a jen se s manžou někde toulala :sunglasses:

u nás je taky šílený počasí, ale já jsem musela na poštu, tak jsem nás zbalila a naštěstí akorát přestalo :slight_smile: zítra slaví soused pátý narozeniny, tak budu celej den mimo, o víkendu pro změnu přijede bratr s manželkou a prckem a Pepa bude pracovat a já mam ještě spoustu prác ena zahrádce, tak uvidim kdy se dostanu k delšímu přečtění :slight_smile: Dostala jsem od sestry domácí hovězí, tak jsem to tu dopoledne zamrazovala, nejsem vůbec vybavená těma tvořítkama, tak jsem musela improvizovat. A chci si ještě zasadit pár brambor na záhonu, jestli to vzejde.

Verb a nemůže to nekadění být způsobený tím zánětem? Já jsem slyšela, že mlíko při zánětu není tak výživný, tak může všechno spotřebovat a tak nekadí. A to že má hlad v noci taky může být tím. většinou to trvá tak týden, tak vydrž a ono se to zase rozjede. A to že nekadí vůbec nevadí, někdo nekadí až dva týdny :astonished: tak ať se brzo uzdravíš a hlavně ať se ve zdraví nastěhujete do nového :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky díky, ale Štěpánovi gratulace ani nevyřídim, vůbec si to nezaslouží a je fakt dnes šílenej. Právě jsem sežrala půlku Milky, protože už jsem potřebovala obalit nervy :angry: Noci jsou u nás pořád jen horší a horší, dneska se například v noci dvakrát vzbudil v úplný hysterii, byl jak v tranzu mlátil rukama, nohama a řval na plný volume, vůbec jsme ho nemohli utišit. A do postýlky ho dát nepřicházelo v úvahu, takže spal u nás a to tak, že byl úplně přimáčklý na mě a já se nemohla ani pohnout, protože bych spadla z postele. Ale proč ten řev? Dokonce jsem mu násilím natlačila do pusy Nurofen sirup proti bolesti, mysleli jsme jestli to třeba nejsou zuby. Ale nic nevidíme a navíc se mi zdá, že takovej řev by nemohl být kvůli zubům :confused:

Dary já vim, že bude hůř, to nejsi první kdo mi to říká a špatně to neberu, neboj :wink: Ale je to teda hroznáb představa!! Teď už si přejem ať máme za sebou ten první rok, když se všude píše a řiká, že první rok je nejhorší. A barvička fasády vypadá dobře, ještě, že to není ta brčálová :grinning: A co máš proti tomu akvárku? čím větší tím lepší, ne?? Mě se hrozně líběj velký akvárka, my máme necelých 200l a přítel chce taky nový a větší, jsem sice taky proti jako Ty, ale jen proto, že na něj máme málo místa. Což vy v baráčku asi tento problém nemáte, ne?

Jančo Štěpán taky skoro nic nevypije kromě UM, asi tak jako Tom. Navíc ani toho moc nesní, ale fakt se tim nezabývám, mám jiný starosti a tohle je mi nějak úplně fuk. A rozhodli jsme se pro tu ohrádku, dneska pro ní přítel jede, ale budeme ji mít na chatě na zahradě, doma ne. Teď ho nejlíp uklidnim když ho dám do jídelní židle a šoupnu mu držhubky (ty kukuřičný křupky), to ho na chvíli zabaví a stichne většinou :slight_smile:

Kačko prima fotky, to muselo být fajn takhle na samotě u lesa. Akorát to spaní v jedný místnosti by se mi nelíbilo, byla bych nervní z toho Štěpánova nočního řevu, což jsem i teď. Ale byla bych ještě víc, že vzbudí i ostatní spoluspáče.

Verb. no já jsem četla sice to co píše Kačka s tim kaděním, ale stejně bych byla nervózní. Pokud normálně kaká každý den, tak mi to přijde divný, že má najednou pauzu 4 dni. Tak doufám, že rourka mu pomůže :wink:
11. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
A tu Milku už jsem sešrotovala skoro celou, asi mi bude zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: s oříškama.
11. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Katchula tak to fakt vytrpíte :frowning2:
ale držhubky mě teda pobavili :grinning: taky je musim koupit, já pořídila normální sušenky, ale to je jak bebe a Pepíno se na to tváří šíleně, ale baští je.
a se spaním to bylo šílený, oni teda mohli jít vedle do místnosti, ale tam bylo jen 9°C :sweat_smile:
musim jít, Pepíno vymetá všechny kabely :sweat_smile:
11. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojte, Katch: všetko naj kštepulovi k 7.mesiacom. :grinning:
idem vás najskor prečítať. :sunglasses:
11. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
VŠE NAJ NAJ K NARODENINKÁM ŠTĚPÁNKOVI :slight_smile:

Will už spí 1,5 hodiny. Dopoledne spal 2,5h, nerozumim :confused:

Katch, ten krém na zadek má expiraci až v listopadu 09, takže to určitě do tý doby spotřebujem. A je mi tě fakt líto. Chápu, že nechcete druhý. Co zkusit zavolat do Motola do tý poradny pro hodně brečící děti? A ten noční zážitek - to muselo být strašný. Vidět ho, jak se svíjí a brečí a nevědět proč a nemoct pomoct.
Jo jo, moje máma strašně chtěla vnouče a ted, když on brečí nebo je nespokojenej a ona neví, co s ním, tak je nas.aná. By mě zajímalo, co by dělala se Štěpánkem :sweat_smile:

Jo a mám radostnou zprávu - Willík se vykakal :dizzy_face: Hurá! :grinning: Máma mi říkala, že mám dávat ten olej do příkrmu a já na to zapomněla. Tak jsem mu dneska do papání dala lžičku oleje a už to jelo. Akorát jsem s tím nepočítala, tak jsem mu to rozmatlala po zádech, přebalovala ho při pasení, protože to jinak nešlo. Pak se mi ještě poblil a vyčůral. Ani jsem nebyla naštvaná a dostala jsem záchvat smíchu. Will netušil, co se děje :grinning: A musela jsem ho jít umýt a byl úplně v šoku z umyvadla a začal brečet - nechápal, co se to děje.
No, už je problém Willa přebalit. Při každém položení na přebalovák se okmažitě točí na břicho. Tak ho zabavuju různýma pytlíkama, aby vydržel aspon na přebalení. On se točí i přes hranu toho přebalováku a na břiše ho používá na posun vpřed. Chytne se a posouvá se :grinning: Akorát tam má zed, tak moc daleko nedocestuje :grinning:

Kacko, hezký fotky a musela to být divočina. A s tím jeho spánkem to nejspíš bylo tím, že jste byli nervozní. Mně se to taky stává, že když se dopředu děsím, tak to Will vycítí a splní mi moje obavy. Ty už jsi přestala úplně kojit? A jak to vůbec proběhlo? Mám pocit, že jsi o tom vůbec nemluvila...

Nejbe, díky za uklidnění - už jsem trošku hysterčila. My se stěhujeme a majitelé ještě neviděli ani korunu. Banka uvolní peníze až po státním fondu :rolling_eyes:

Janco, s tím kojením. Právě že minule jsem mu dala v noci, a potom jsem měla ten zánět. Moje prsa nejsou zvyklý kojit v noci, kojím až mezi 4-5 ráno, tak jsem se bála, aby je to nerozhodilo. Snad to bude ok. Úplně vidím Toma, jak se snží kutit s lištou :grinning: nakonec z něho nebude počítačový inženýr, ale podlahář :grinning: Dneska dostal Willík mrkev s bramborem a trochou brokolice a zase jsem tam měla kousky a dusil se několikrát, tak to příště rozmixuju pořádně. A snědl toho kvůli tomu jen cca 100 g a to jsem mu připravila 150. A bylo to i dobrý, až jsem se musela pochválit, jak dobře vařím :grinning:

Dary, já bych chtěla akvárko :dizzy_face: Ale nechtělo by se mi to čistit. A barva moooc pěkná. Ale dům zezadu vypadá jako velké stavení, to budete ještě rekonstruovat nebo jen natíráte?
11. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

Tak dnes přeji všechno nejlepší Samíkovi k jeho pidinarozeninám :slight_smile: :slight_smile:

Dnes jsem normálně vstala asi levou nohou. Všechno a všichni mě se.ou. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Navíc venku zas hnusně, tak jsme zavření doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verb - tak paráda, že už se Will vykakal. Taky bych z toho byla nervozní. Malá kaká tak 2x denně a když si dá někdy den pauzu, tak je to hned poznat - kroutí se, tlačí a asi jí to bříško bolí. A jaká byla noc, lepší?
No a barák už máme vevnitř spravený, letos jsme se vrhli na venek. Ale práce je tu ještě spoooousta. Ale děláme v klídku, ptž bysme si jinak vůbec neužili tatínka. Není kam spěchat.... :wink:

Katch - tak já jím čokoládu na kila :grinning: Nic tady nezůstane dýl jak dva dny. Teď taky docela dost peču/tak 3xtýdně/, takže o sladké nouze není :grinning: Nedávno jsem měla nervy taky na pochodu, tak jsem děti dala tátovi, sežrala jsem půlku Studenstké pečeti a vypila trochu vína a hned mi bylo líp. :grinning: :grinning: :grinning: A jak dnes? Zlobí Štěpánek nebo je to lepší? O víkendu snad pomůže přítel a trochu si odpočnes :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj,
kde jste všechny?
Já jsem vzhůru od 6h :angry: Will usnul až v půl desátý, tak si říkám "paráda, aspon se dlouho vyspíme" a tůůůdle. První probuzení ve 4h, dostal hned najíst, já jsem šla pro jistotu odsát a říkám mu "spíme minimálně do osmi!" a asi mě nepochopil, protože v 6h řev a už neusnul :rolling_eyes: Tak jsme se snažili ho ignorovat, ale on nám musí nutně odvyprávět všechny svoje sny, či co a kecá a kecá a když mu nikdo neodpovídá, tak přidává na hlasitosti. Míra si ho nakonec vzal do obýváku a já si ještě půl hodinky schrupla. Ted spí a nejspíš bude spát asi 2 hodiny a dospávat noc. Ach jo... doufám, že si na tohle nezvykne. A zrovna včera jsem četla na koníkovi téma o náhlém nespání u 8měsíčních dětí, že prý je to normální, že se vyvíjí centrální mozek nebo co, ale Will má teprv 6. měsíců :sweat_smile:

Dary, já si tady stěžuju a ty jsi vzhůru už v 5h :sweat_smile: Ale já jsem sova a na tohle si nikdy nezvyknu.

Jinak bych měla jít balit šatní skřín a Willovo oblečení, ale vůůůůbec se mi nechce :pensive:

Jo a čokoládu baštím taky pořád. Já moc ráda bílou. A včera jsem se vážila a mám o 2 kg mín, než před těhotenstvím. Tím kojením se fakt hubne. Kdybych nejedla tolik tučnýho, tak bych za chvilku vypadala jako Gisele- ach :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
No jasně, já zas zapomněla na Samuela - vše nej nej nej :wink:
12. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky a dievčatá ... rada by som sa pridala.. aj moj drobec Alex je štíř (21.11.08).. najde sa nejaká z P4 Michle/Nusle/Pankrác? už ma to fakt moc nebaví sa tu potĺkať sama
12. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Zanetke :slight_smile:
William není štír, ale střelec (se trošku vymknul :grinning: ), ale budeme od července bydlet v modřanech, což zase není tak daleko, tak třeba někdy můžem vyrazit na procházku. A ted bydlím na florenci u metra, takže taky není problém sednout na metro...
12. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tedy to počasí je na draka, chvíli slunko, člověk natěšený, do půl hodiny liják a blesky, no doufám, že to odpo vychytáme jako včera, vyrazili jsme sice nabalení - když jsem vyjížděla, tak bylo 12 stupnů, pak se udělalo takové dusno, že jsme svlékali, co šlo :slight_smile: Ale za celou dobu, co jsme byli venku nesprchlo, takže super. Ještě stále jezdíme v tom hlubokém (jsem lemra netechnická a furt jsem se nedostala k prozkoumání Xlanderu), ale Tomča se začíná přitahovat za ty hrany, takže občas jezdíme v sedu, on sedí čučí a je spokojený. Joo, a začal si mi taky když si ho dávám do sedu na sebe stoupat, a nějak moc si nenechává vysvětlit, že se to nesmí. No, já to říkám, roste jak kůl v plotě, protože si nenechá vysvětlit vůbec nic, naprostá ignorace čehokoli, co mu já nebo manža vysvětlujeme (příklad - odendali jsme jednu lištu, pustil se do druhé, jinak dělané :angry: ), za chvíli abychom žili v holobytě :grinning: ). Jinak jsme asi lehce zvítězila nad jeho pitím, dostala jsem od tchýně kdysi flaštičku a tam je pítko, ale tvdé (všude píšou na tohle tvrdé od 12 měsíců), a z toho mi pije, za dopo jsme dali 50 ml! Takže snad to bude i nadále úspěšně pokračovat. JO a ráno byl u nás asi první pokus o lezení, dal si po sebe nohy, obě posunul o fous dopředu, ale pak to udržel rukama a spadl přímo na čumu, no řev jak blázen, tak uvidíme, zda ho to na chvíli odradí a nebo bude dál experimentovat.

Verb: Musíš Willovi domluvit, že takhle to tedy nejde, ale neporadím ti, jak na něj, u nás se v 5 naštěstí jen kroutí a aspoň do těch šesti spí, ale chodí spát dřív před osmou. Asi ti nezbyde nic jiného než si jít dopo dáchnout ještě s ním, ale to se lehko říká hůře dělá. Supeeer, že už kadíte, já myslela, že je ten olej jen na rozpuštění vitamínů a on má i jiné účinky :grinning: Tak a čokoládu tedy moc jíst nemůžu, protože po ní má Tomča flíčky na obličeji (tedy trochu si jí vzít můžu), tedy myslím, že je to z ní. Ale pečené a mussli baštím taky jak o život, taky se to u nás dlouho neohřeje a na kilech to tedy není vidět, už se to u mě ustálilo na -4 oproti normálu. Ad babička, u nás zase od mala říkala, když brečí, tak ho hned nezvedej a nenos a co myslíš, že dělala celé včerejší odpo? Jen co si kníknul, už ho držela, no to jsou pak rady naprd :grinning: A vitej do klubu neposedů na přebalováku, já občas nevím, co dřív, zda chytat Toma nebo zapínat plínku :grinning:

Dary: Jéé, den blbec, no snad tě z toho dítka rychle dostanou. Fíha péct 3x týdně, to je mazec, to já tak 1x za cca 14 dní, ale dostávám i zásoby od mé mamči, zrovna včera u nás s taťkou odpo byli a dovezla výborný linecký koláč s tvarohem, no, chodím uzobávát furt, nevím zda do večera něco zbude :grinning:

Nejbe: Samíkovi vše nej nej k 7. měsícům, rostou nám ty dítka jak z vody.

Zanetke: Vítám tě, určo se přidat můžeš, jen já tedy z okolí co píšeš byla, jezdím tam občas k rodičům, ale teď bydlím na Praze 9 (tedy spíše Praze 14). Budeš muset vyčíhnout Verb, ta se stěhuje do Modřan a nebo Katchulu ta je z Kamýku.
12. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Megg: Tedy jen přečítat a co nějaký příspěvek o Lauře a nebo manžovi, jak se mu vede, co ucho už dobrý?

kacka: tedy ta fotka v tý plechový vaně fakt nemá chybu, já se už smála u té první a takhle už je jak s S tebou mě baví svět :grinning: :grinning: Jste fakt dobrodruzi, to se jinak nedá říct, ale vypadá to, že nejste jediný cvoci u vás v rodině, asi se to fakt dědí v genech :grinning: :grinning:

Katch: Tedy ten řev v noci musí být děsný! Chudáku, opravdu tě lituju. Těmi zuby to klidně může být, někde jsem četla, že to dítka víc bolí, když se připravujou a ne tolik, když se pak úplně klubou, a horní prý bývají horší než spodní. U nás tedy máme horní a dole to zatím vypadá, že se nic neděje, tak doufám,že tam nějaké vůbec má. :grinning: Tak držhubky plánuju koupit, jen co na něj někde narazím a hlavně si vzpomenu. Koukám, že u vás dítka už dostávají lakminy - držhubky, sušenky a já jsem přísná matka a jen ve stanových časech jíme :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.