• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Jo a kdo dáváte kaše Hami, tak v Globusu je sleva na 250 g kaše do 21.6., jedna za 59,90 (ale nevím, jestli je to výhodné :sweat_smile: )

Janco, to bys nás měla co nejdřív pozvat na návštěvu, abychom viděli váš byt ještě v relativně dobrém stavu. A dávat nové skřínky do obýváku je zbytečné, kdo ví, co vám z nich zbyde :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jé, a držhubky jsem zkoušela na Willa, když jsme byli slavit kamarádovy 1. narozky a nějak se mu to nezalíbilo. Tak s koupí ještě počkám. Ono to nemá žádnou chut, tak nechápal, proč to má jíst. Ale půlku snědl, teda se mu spíš rozpustila v puse :grinning:
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Janco - jj, den blbec :angry: Teď se mi ještě ke všemu neodeslal příspěvek :angry: Jdu si dát kafe, snad mě trochu probere. Taky jsem si říkala, že má Kačka v rodině nějaký divoký geny, páč ty fotky jsou fakt super :grinning:
Kačko a můžu se zeptat, jestli tam takhle bydli jako na pořád, nebo to předělávají a toto je provizorní?? :astonished:

Zanetke ahoj, vítám Tě :slight_smile:

Držhubky už jsem taky zkoušela, ale asi jen 2x, zbytek balíčku snědl Honzík :astonished: :grinning: Ale Nikolka se tím spíš zabavovala, na chuť to neměla :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
A co SRAZ? Bude pristi tyden? Ma byt hezky... Ale dovcu nam proprsi - ma byt hnusne :-/
12. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Willík zase spinká. Chtěla jsem jít ven, ale počasí už nedůvěřuju. Vždycky, když jsem se rozhodla, že půjdeme, tak začlo lejt :rolling_eyes:
A na oběd zbaštil cca 150 g mrkve s bramborem. Dokonce sám otvíral pusinku a dožadoval se další porce. Po půlce už ho to teda moc nebavilo, ale dělala jsem ksichty a vpravila to do něho celý :slight_smile:

Dary, nic nedělej, hod si nohy na stůl a odpočívej.... To byla legrace... s dvěma dětma :grinning:
Tak vidím, že jsem tady sama. Pěkný víkend všem. Já se sem asi o víkendu nedostanu. Míra bude dělat byt a já pojedu za ním na výlet.
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojte
Janca: sorry ale stihla som len prečítať a už nestihla odpísať...manža sa má dobre , čistím mu ranu , už mu aj stehy vybrali v stredu a v utorok na budúci týžden mu vyberú z ucha tampon a uvidíme či bude počuť, alebo nie. Ale hlavne že mu nebude hroziť zápal hlavy :confounded:
Laura je poslušná zatial nelozí, ani sa nestavia na nohy, dávam ju do chodítka a lieta po celom byte, tak si myslým že preskočí lozenie aj vstavanie a rovno na nohy :grinning:
Stále spapá všetko čo jej uvarím, snažím sa nech má dobrý zaklad , aby bola zdravá.
Katch: nezávidím to vstávanie Štepulu o nábytok, a nechceš ho dať do chodítka? budeš mať chvílu pokoj... :sweat_smile:
A tie chrumky ako papá, nezabiehajú mu? kde sa dajú kúpiť?Skúšala som Laure dať piškoty do banánu, aj presnidávky a moc jej to chutilo, nemala z toho hnačku, tak jej to možem dávať, inak predávajú aj nejaké piškoty od 6.mesiaca pre bábatká.volajú sa Slatinské piškoty.
kacka2: fakt dobré fotky, muselo byť super.
Zajtra máme oslavu 50-tin mojej mamy, tak sa teším. A o týžden ideme na svadbu manžovmu bráchovi.
12. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
verbalinka: aj u nás je hnusno, manža ukladá Lauru, tak mám chvílku pre seba :wink:
12. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Dary: všetko najlepšie Nikolke k 7.mesiačikom. zajtra tu určite nebudem, tak radšej skor. :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
nejbe:A zabudla som ešte aj na Samíka všetko naj naj k 7. mesiačikom. :grinning:
12. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
čauky, nestíhám dnes nic, ani nedočítám. A ještě jsem pěkně vytočená. Platila jsem pokutu 700 Kč, jela jsem na černo jednu stanici metrem z Pavláku na Vyšehrad, grrrrrrrr :angry: :angry: :angry:

Holky, mějte se tu všechny fajn a přeju krásný víkend. Jedeme na chatu a budu zpátky až ve čtvrtek. PA :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Dodatečně přejeme Štěpulkovi vše nej. Včera sem se sem nějak nedostala.

Děkujeme všem za přáníčka :slight_smile:. Samík dostal chodítko a ohrádku. Tak už snad nastane klid a budu moct doma něco dělat. Převážně ho chci nechávat v ohrádce, tak uvidíme jak se mu tam bude líbit.

jo a nese... mě s tou čokoládou a že kojením se hubne. Ono totiž jak kdo. Já sem stále verlyba a čokošku už sem omezila :angry:.

Dary, do Třebíče bysme měli jet koncem července na týden a fakt budu ráda, když na chvilku zmizím. Manžel teda řekl, že on tam v žádnym případě nepůjde, ale to říkal i o dovče :grinning:. Mě tam odveze, to je důležitý. Jinak ať v klidu zůstane venku :slight_smile: nebo ať jde cvičit :grinning:

Hezký víkend všem co tu o víkendu nebudou...
12. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
... a dneska slaví Nikolka, tak jí přejeme všechno nejlepší :grinning:

Dneska je krásně... takhle nějak by mělo být na dovče :wink:
13. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak konečně se nám počasí umoudřilo, tak doufám, že jste si víkend pěkně užili :slight_smile: My jsme před chvílí dorazili domů, byli jsme na nějakém indiánském odpoledni pro děti, tak jsem utahaná jak kotě. Děti to taky zmohlo, tak už spinkají. To je ticho.... :astonished: Tak si půjdu dát nějaký dlabanec a vyhodím kopýtka :grinning: :grinning:
Pěkný večer :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
ahoj, tak se taky konečně ozývám :slight_smile:
Pepu jsem právě poslala ještě pracovat, že vám musim napsat, tak můžu :grinning:

Páteční oslava u sousedů byla hrozně fajn, Pepíno se tam naučil hejkat a hejkal celej víkend, tak snad mu to přestane. Byl spokojenej, že se něco kolem děje a když byl unavenej, tak obsadil sousedovic postýlku a usnul, takhle se tam střídali s tím jejich klukem celej den :slight_smile:
Já jsem i fotila a to se holky musíte podívat do mýho alba, je tam jeden klučina ale ten má takový oči, to jste neviděli :confused:
v sobotu jsme měli návštěvu bratra s rodinou a tak jsem zase docela hotová, Pepa pracuje a já jenom lítam kolem malýho. Už aby to skončilo a byl klid :dizzy_face: Jé jak já se těšim na dovolenou. Až budu šlapat na kole ty kopce a nadávat si proč nesedim u bazénu :grinning:

No a co je nového? Pepíno je ďábel, málem mi vypad z kočárku, otočil se na břicho a rozhoupal kočárek a pak se otočil chtěl vylízt :sweat_smile: Já mu snad budu dávat kšíry. Teď ho nemůžu nechat ani spát samotnýho venku, protože on nezačne po probuzení brečet, ale takhle vylejzat :angry:
Po čtyřech zatim neleze, pořád píďalkuje, ale zato se začíná rukama zvedat o židli, leze na míč, na sedačku, no bojíme se že bude za chvíli na nohou :sweat_smile: Já nechci doma Štěpánka, já chci jen plazící se dítko :fearful:
Jo a pořád zůstal u toho, že říká mamamamamamam tak nevíme jestli je to ham, nebo mama :slight_smile: Tak teď na něho Pepa dělá pořád tata, ale zatim bez úspěchu, řek to poprvý a od tý doby jen to m :slight_smile:
Hodnej kluk :sunglasses:

A přeju všem komu jsem nepřála, já to nestíham, tak přeju takhle hromadně :slight_smile: trochu mi to připomíná když jsme slavili aspoň něčim malinkym výročí naší svatby taky každej měsíc a teď jsme rádi, že to zvládnem jednou za rok :grinning: My jsme totiž absolutní neslaviči :grinning:

mějte se hezky, zítra zase napíšu a hlavně to dočtu :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky, tak Deaver včera večer dočten, takže zase volná Koníková rána. :grinning: Tedy do té doby, než mě chytně něco dalšího. Hlásím lehce vyřízený víkend, manža strávil celou sobotu a kus neděle nad stěnou, zvítězil až po velkém boji :slight_smile: Už stojí (fotky jsou v albíčku), jen budeme muset znovu malovat v ložnici - při vrtání se 4x dostal skrz zeď do ložnice, no zeď mezi obývákem a ložnici není nosná a podle toho to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla na starosti prcka, je to děs, vleze kam může i nemůže, nechat ho chvilku bez dozoru znamená, že má například v ruce ostré šrouby, které drží kabel od internetu, které během chvilky stačil vyrvat, rve lišty od plovoučky, v postýlce vydrží tak cca 10 minut než začne řvát jak na lesy. No jsem fakt vyřízená a to je celý týden přede mnou, no asi pojedu na neexistující zásoby. JO a máme další zub - vlevo dole, rostou jak diví :slight_smile: Statečně mi baští ovoce, už papká i banán (po tom měl chudák své první opravdové bobky :grinning: a přesnídávku jablko-hruška (asi mu kyselá nepřijde, dlabe jí jak je a myslím, že 100 ml mu nestačí, ale Frutapura víc nemá :grinning: . Zjistili jsme, že to naše dítko umí pít z takové násosky pro dítka starší 12 měsíců, vypije z toho za den cca 130-150 ml, takže mu koupím kouzelný hrneček od Aventu, který je dělaný stejně, jako ta flaštička co máme doma, jen neteče, jako ta naše, není to sice nijak strašné, ale pokud v tom má čajít, tak to barví, no stejně si myslím, že se pokape i tím Aventovým, upouští to koutky :slight_smile: Včera jsme přesedlali do sporťáku, takže už čučí ven, jen mu to nechci dávat až moc do sedu, takže si stejně furt zvedá hlavu, aby lépe viděl :grinning: Je to hrozná zvědavka.

Dary: Nikolce dodatečně vše nej k 7. měsícům.

Kačka: Tedy to jsou kukadla jak zrcadla :grinning: A o tom, jak se těším na dovču mi ani nepovídej, už se nemůžu dočkat. Kolo tedy já neberu, ale manža jo, takže už vidím, jak společně vyrážíte na dlouhé projiždky a my mamči jedeme kratší trasu s kočárky :slight_smile: Už jste někdo číhal, kam bychom se mohli vydat? Tedy koukám, že Štěpovi akrobacie se přesunuli i k vám, bože chraň naše dítko, aby ho něco takového napadlo. Taky zatím jen plazíme, chodí na kolínka, ale většinou jen když se vzteká :grinning:, a taky jsme k baba, přidali něco jako mama :grinning: To tata mi přijde složitější, u něj si musí jazyk opřít o zuby, které většinou nemají :grinning: :grinning:

Nejbe: tak i vy do chodítka? Copak Samík ještě nechodí sám :grinning: :grinning: Neříkej, že jsi kojem nezhubla, zvlášť když ještě lítáš, kolem toho vašeho stoupajícího si draka. Já už nehubnu, asi není co, ale bez sladkého bych si umřela, takže na kontrolu cukrovky, jsem radši ani nešla, protože by to asi bez cukru byla má smrt.

Katch: Tedy to je ale smůla s tím revizorem, i když na Pavláku opravdu bývají často, to se tedy nevyplatilo, hajzlíci jedni vyberou si mamču s kočárkem a nějakých bezdomáčů či feťáků si ani nevšimnou. Mě se občas stane, že si i zapomenu štípnout a dojde mi to třeba až za 2-3 zastávky, byla jsem od 15 let zvyklá na legitku a štípání lístků jsem řešit nemusela. NO, snad si na chatě odpočineš a hlavně přijdeš na jiné myšlenky.

Megg: Ono manžovi hrozí, že by vůbec neslyšel? :astonished: A jen na jedno ucho nebo na obě? U nás ty držhubky prodájí v lékárnách a nebo ve zdravé výživě - myslím, že Katch říkala, že dělají dva druhy - kukuřičné a ty druhé jsem zapomněla.

Verb: Tak já tedy ven vyrazila, ale naštěstí jsme zmohli jen jednou, ale byl to fakt apríl, chvíli vedro a sluníčko, za chvíli zataženo a déšť. U nás u cyklostezky se vyrojili šneci, bylo to docela kličkování je chudáky nepřejet, myslím, že pár jsem i přes hlídání, kam jedu zašlápla nebo přejela. :unamused: Ale divila jsem se, že za poslední roky jsem na chodníku neviděla žádné žížaly, za mých mladých let jich byli po dešti plné chodníky a teď nic, snad je prckům nebudeme muset jezdit ukazovat do zoo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato víkend se povedl na jedničku. Srazík - no jak tento týden, když tu není Katch? Tak až ten příští, třřeba někdy na začátku týdne?
15. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojte
Janca pekné fotky si pridala aj stena je super. A vidím že Tomovi sa páči v šporťáku.
Idem vás rýchlo dočítať.Laura spí :zipper_mouth:
15. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
dík za přivítaní..
Kacka2 ..i můj Alex je 21.11.08 a taky je to ďáblik :grinning:

Katchula: na Kamýk my jed ebusík.. tak až by byla chuť a čas .. tak by jsme mohli něco vymyslet
15. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Zanet ahoj, tak to je náhoda :dizzy_face: a tak o Alexovi něco napiš, ať víme kam ho zařadit, jestli mezi vzpěrače jako je Pepíno nebo vychrtlíky k Tomíkovi :grinning: Anebo už skoro chodí jako Štěpula ?

Jinak já prodělávam nějakou nemoc, na tý oslavě to tam někdo kejchnul a už my tři maminy jsme přesně ve stejnou dobu lehli a máme naběhlej krk a děsnou rýmu :frowning2: Pepíno je naštěstí nějakej odolnej a nic na něm nepozoruju, ale co není může být, tak uvidíme.
A viděla jsem naživo odsávačku na vysavač a dobrý, doporučuju těm, co maj rýmu.

Ještě se ukážu, pepča je v ohrádce a už prostestuje :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
No tak to je dobrý, vyndala jsem ho z tý ohrádky a držim ho najednou mi vlepil takovýho facana, co jsem snad nikdy nedostala :astonished: to je drzoun :grinning: :grinning:
tak holky bacha ně :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahojte, včera som napísala dlhý príspevok a potom mi nešiel kon, tak ma to nasrdilo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Janca: manžovi hrozí, že nebude počuť na to ucho, ale verím že po dnešnej ko to bude dobré :grinning:
Máš šikovného manžela, že tú stenu tak rýchlo pekne postavil. A tiež sa teším na česko-slovenskú superstar. Leoš je dobrý moderátor, bude sranda.

Zanetke: ahoj :sunglasses: veru, napíš niečo o vás.

Katchula: dúfam že si na chate dobre oddýchneš a načerpáš sily na stojaceho Štepulu :sweat_smile: Tá pokuta by ma tiež nasr..a.

Kacka2: Laura sa tiež vyťahuje za tyčky v postielke a skúša sa posadiť, dokonca včera som ju vytiahla za ruky do sedu a zo sedu na nohy :confused: . Budeme jej musieť dať nižšie postielku, aby nevypadla.
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Janca:
Jo a tiež papám vela čokolády a aj sa bojím ísť na tie kontrolné cukrovkové testy. Budem si musieť nasadiť dietu a potom možno pojdem.
U nás je dnes hrozné počasie, hlava sa mi točí a bolí ma chrbát. :angry:
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoooj ....

Drobec se jmenuje Alex a je to teda takové aktivní šidlo ... Je to rozhodně spíš sumo zápasník než štíhlounek :sweat_smile: ...V jednom kuse jsi vynucuje pozornost... není schopen ani chvilinku jse zabavit sám .Už v porodnici ho volali loupežník, protože hystericky řval a nikdo nevěděl proč, proste trochu hysterka Jinak je velice společenský- jakmile jsme v obchoďáku tak se tam culí na každého a hlavně mladé holky (prostě kluk!)
Ještě nwmáme ani jeden zoubek ale slintáme už asi 2 měsíce jak buldog.. nestíham ho převlíkat. :frowning2:

Je to moje první dítko, takže žádná zkušená maminka nejsem, naopak někdy jsi připadám dost stracená- hlavně když jsi zvyklá starat jse jen o sebe 35 a pak máš život na ruby a ještě k tomu takovou zodpovědnost k tomu.... Kromě toho já byla zvyklá na různé aktivity a společnost a teď jsem jenom s maličkým a čekám až manžel dorazí z práce. Začíná mi z toho tak trochu hrabat....

Jsem původem ze Slovenska a do Prahy jsem přijela za manželem po 7 letém pobytu v Londýne před 2 rokama. Takže jsem si moc známých ježte nestihla najít a hlavně teď je to těžší když jsem s prckem doma.
16. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
zanetke: a odkial zo slovenska? Košice? Máš pravdu ja som si tiež ťažko zvykala na Lauru, manželovi to išlo všetko lepšie ako mne. Ale po mesiaci som bola mamina na 100 percent a teraz by som to naše zlatíčko nedala nikomu na svete. Je to malý poklad.
Chýbajú mi aj moje kolegyne z práce a najradšej by som chodila do práce, aj sa starala o Lauru, čo je nemožné. :sweat_smile: Tiež tu nemám nikoho len tu s babami udržujem kontakt. ešte že existuje koník :grinning:
16. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
meggietn > presne tak z Kosic ... a ako si to uhadla? :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se buď dítko rozhodlo totálně naštvat mamku nebo zkouší co vydržím, teď chrupká, tak jsem zvědavá, do jaké nálady se nám zase probudí. Poslední dny se vůbec nedokáže zabavit sám, má pocit, že kolem něj budeme skákat a on i přes naše aktivity bude kňourat, vždycky ho něco zabaví na chvíli a pak začne pokňourávat, dneska například dostal hysterák, když jsem mu odmítla dát kalíšek s přesnídávkou, sápal se po něm půlku krmení, tak mi aspoň vztekle praštil do lžičky a přesnídávka byla všude. Holky chci náhradní nervy a nebo krásné spokojené miminko z reklam!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kacka: Tedy koukám, že Pepíno pro ránu daleko nejde :grinning: :grinning: Mě včera dítko kouslo do prstu, když jsem mu lovila kus sežraného prospektu, občas mě řádně čutne, škube vlasy, štípe, ale facku jsem tedy ještě nedostala, no to se mám tedy na co těšit :astonished: :grinning: Já ti dám, vychrtlíka, Tomča tedy rozhodně není nejhubenější :grinning: :grinning: Myslíš, že máš angínu? No snad to prcek nedostane, toho se vždycky děsím, jak by to snášel.

Zanetke: Tedy také šídlo, moje mamka říká, že ani jedna z nás (mám ségru), tolik pozornosti jako naše dítko, nevyžadovala. Už jsem z toho někdy opravdu unavená, nevím, co už mu mám vymýšlet, aby se zabavil. A práce a lidi kolem mi taky moc chybí, u mě je to asi i tím, že skoro celé těhu už jsem byla doma. ještě že mám kočárkovací kamarádku, se kterou si dobře pokecám, jinak by mě už vezli do Bohnic. Fakt se těším už na období, kdy s dítkem bude možná aspoň nějaká domluva. Jinak se těšíme na fotky Alexe, koukej nám nějaké vložit. K zubům - tak u nás se tedy taky dlouho slintalo a teď ty zuby jdou ráz na ráz (za 3 týdny 3 zuby). Jo a ztracené jsme občas všechny, neboj se nám tu vypovídat :grinning: A co už se plazíte, nebo už lezete?

Megg: No ve sporťáku se mu líbí tak max. hodinu, co čučí, ještě že ze začátku kouká, pak usne a pak zase kouká, pak už se i tam začne nudit, opravdu nevím, co by milostpán chtěl, výhled má, hračky mu sebou beru, ale ono to nestačí. Tak máme stěnu stejnou a nebo máte něco jiného? Byl to tedy boj, to pověsit, jak jsem psala, čeká nás zadělání děr a malování v ložnici, když šly šrouby skrz zeď, jenom to věšení zabralo 2 dny, a skládání nábytku cca 2-3 odpoledne. No teď se budeme vrhat do dětského pokojíku, abychom se nenudili. :slight_smile: Jinak Kůň mi včera nešel skoro celé dopo a kus odpo, pak už jsem na něj neměla čas, tak nevím. K superstar - ta vaše moderátorka je prý na Slovensku také hvězda, no jsem zvědavá, docela ráda jsem na to předtím koukala.
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
jo, - a mám vytvořené nšjaké web. alba tak až by jste měli zájem se mrknout- tadz je link:

nejstarší:
http://picasaweb.google.com/zcontofalska/Alex_photo#

a nejnovější:
http://picasaweb.google.com/zcontofalska/Mix0405_2009?authkey=Gv1sRgCNi74vnF0NiL7gE#

pa pa a komentáře uvítám.... :grinning:
16. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak mám padla, děti spí :slight_smile: Dnes jsem po delší době byla s dětima v mateřském centru a nevím, jestli jsem divná já nebo ty ostatní :astonished: Většina dětí nevychovanej, škoda slov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl tam jeden klučina /tak 3roky/ a do všech tam kopal a maminka na něj pořád úplně v klídku "ty máš dnes nějak moc energie, kde jsi to viděl" a bla bla bla....Kluk si z ní samozřejmě nic nedělal a jí to přišlo normální :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No moc jsem nechápala... :sweat_smile:

kacko - tak ať tě rýma brzy pustí. A k odsávačce na vysavač - my ji taky máme a je to k nezaplacení. Nedovedu si představit odsávat tou normální, Honzík mívá přes zimu rýmu dost často, ty hleny mu stíkají do krku, takže odsávačka je dost často v pohotovosti :wink:
A Pepíno takhle po ránu rozdává rány, jo? :grinning: :grinning: :grinning: To začal brzy :grinning: :grinning: :grinning:

zanetke - fotky jsou pěkný :slight_smile: A kolik Alex váží a měří?

janco - tak obýv.stěna se mi moc líbí :slight_smile: A manža je šikula, že to dal do kupy :wink:
U nás při krmení je jídlo taky všude, akorát se mi Nikolka po jídle nesápe rukama ale nohama! Dělají to i vaše děti, že používají nohy stejně šikovně jako ruce?

No tak Nikolka začla řvát, tak končím.
Pěkný večer :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
ahoj, jjá jen na skok, holky co jedou na tu dovču, hoďte mi sem prosím odkaz na ten hotel. díky moc, já jen abych mohla těm lidem aspoň odpovědět kam jedeme :slight_smile: si připadam jak blb, když se mě někdo ptá a já říkam na Šumavu a oni a kam? no nevim, prostě na Šumavu :grinning:
16. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
On je tu někdo vychrtlík???

kačko odkaz mám uložen... http://www.bosice.unas.cz/index.htm jenže se na něj zase nedostanu - opět mi to hlásí trojskýho koně, tak třeba ti to půjde.

Jančo, Sam se u nás nemá čeho chytit, tak se nezvedá, jen pořád kňourá a vyžaduje pozornost. V chodítku je zatím klid, tak zvládám napustit vanu a připravit jídlo bez řevu. I v ohrádce se mu celkem líbí... Ale všude jen chvilku. U maminky v náručí je nejlíp :sweat_smile:. Já bez čokošky ani ránu - i když už to není takový jako dřív. Dole mám 20kg a posledních 5 dolů nejde. Břicho vytahaný, stehna a prdel rozteklá - no fůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Původní oblečení neobleču vůbec a tak nosím stále to co jsem nosila na začátku těhu. Fakt vopruz a dolů to nejde.

Dneska jsem objevila provní zoubek... hurááá. Sem zvědavá co mi manža koupí za šatičky :grinning:. Já teda šaty nenosím... :grinning:. Dneska jsem byla na relaxační čokoládové masáži, kterou sem dostala od manži jako dárek k výročí svatby. Tý joo, to byl klid a pohoda. Jen to mohlo trvat dýl, né jen 90 minut :sweat_smile:.

Tak se tu mějte... dovča už se blíží :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky chci se zeptat ... myslíte, že my ohrádka na toho mého lumpíka pomúže.. on taky pořád kňourá a když ho dám na deku tak se za chvilinku dostane na parkety a bouchne si hlavičku a pak už jenom řve :unamused: .. ale jak tu čtu není to jenom von kdo vydrži všude jenom chvilinku .. a k tomu to neni jenom tak, že mu stačí mít mojí společnost..kdepak! on si vynucuje oční kontakt a zábavu.. ach jaj :slight_smile: jinak ješte moc neleze .. neplazí ! jedině když má motivaci ( rumbagulu, dudlík) a něčí pomoc ... a má kolem 8 kg - tak je co nosit...

No a vkuse se staví na nožky.. hned jak mu podám ruce tak si povyskočí .. jak řekl pán doktor - jako Jánošík!

A ještě jeden dotaz .. kupujete příkrm nebo vaříte .. ja mám trochu dilema - nějak tý kupované zelenine a ovoci nevěřím ( dusičnany) zahrádku nemám a ty kupované mi přídou trochu umělé .. tak co vy na to (náš Dr tvrdí, že kupčo je bezpečnejší)

.. tak ja pádím do hajan .. Alex poslední 2 noci dělá dost neplechu.. zas se budí a pak dělá randál i 2 hodky.. tak dofám, že dnes bude líp :slight_smile:
16. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.