• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahojte
zanetke: máš to v nicku :ke , tak ma napadli košice... :wink: ja zatial varím obedy a kupujem ovocie, ale sem-tam dám presnidávku. moc jej to chutí. a kupila som aj mrkvu v tescu , tak čakám či sa z toho nevyhodí :confused:

kde je Janca :grinning:
17. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
nejbe: gratulujem k prvému zubku, my zatial stále nič. a tú čoko-masáž ti závidím :cry:
chodítko je nakoniec dobrá pomocka, ked chcete navariť a ožehliť. Laura si už naň zvykla. :grinning:
17. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
meggietn: asi ako tn - trenčín... :grinning:
17. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
holky a jaké chodítko se vám osvědčilo? já četla že prí jsou nebezpečná :
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cisloclanku=2006050302

co vy na to?
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Megg: To víš, občas potřebuju vyřídit i něco jiného než Koníka - objednávala jsem hrneček od Aventu, kecám po mailech se ségrou, čučím co je kde za akce - v Rossmanovi mají v akci masozeleninové příkrmy 200 ml za 26 Kč. JO a musím čučnout na net kvůli prsu, od včera od večera mě jedno pobolívá, ale tvrdé to nemám,horké taky ne, a bolí mě z vnitřní strany, což je taky divné, zánět bych čekala spíš z vnějšku, no snad to přejde, u koja to bolí jen občas.

Zanetke: Já tedy převážně vařím, kupuju zatím jen přesnídávky (ale na ty se už taky chystám), špenát ve skleničce a teď jsme měli sklenku s králíkem, toho jsem nejedla asi 15 let, tak nevím, ani kde ho koupit. Vím, že zelenina v krámě není bio (a nebo se tedy dá i sehnat), ale když je čerstvá, hezká, tak to neřeším, stejně ty prcky na těch skleničkách nemůžeme držet dlouho, nejpozději v roce budou jíst skoro to samé co my tak se na to musí postupně připravit. S chodítkem neporadím, objednávat ho nebudu, myslím, že na chození má prcek času dost, obouchané rohy doma mít taky nemusím, ale pokud ho někdo doma chce mít, tak ať má :wink: Četla jsem, že to není dobré na vývoj páteře a kloubů, je to i tak nápor na nožičky, ale na druhou stranu, i my jsme v nich vyrostli a žijeme :slight_smile: Já na něj doma nemám ani moc místa, všude jsou rohy, ale ani jsem o něm tedy neuvažovala.

Verb: Tak jsme si při předchozích dvou nocích u nás, kdy byl prcek min. 5x za noc vzhůru, vzpoměla na ten tvůj centrální mozek - tak to nás asi roste centrální mozek lidstva :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky,

meggie děkujeme za přáníčko. Však se zoubku taky dočkáte. Já už ho ani nevyhlížela, ale Sam byl fakt protivka, tak sem se tam koukla :slight_smile:. Co manžel? Je to lepší?

zanet - určitě nejsem zastáncem toho, aby tam bylo dítě celý den. I v návodu píšou, že je to na max 20 minut. Ale i tak dobrý, když potřebuješ na wc a podobně. Já už sem začínala být hodně na nervy, že jakmile sem ho položila a šla něco dělat (nebo když sem od něj odešla), tak že začal řvát. Teď je v ohrádce, breptá si tam a já sem v klidu že mi nikam nevleze. Chodítko zatím využívám minimálně, ale už tam byl.
17. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Nejbe: Taky nevím, proč Kacka naráží na Toma jako na vychrtlíka, s našimi 8 kily se pohybujeme v normálu :grinning: Ale si to bere podle zásob Pepči :grinning: Koukám, že pozornost se vynucuje všude. U nás včera hrozné dopo, ale odpo už byl super, dlabal oběd jak diví - měl poprvé králičí maso ze sklenky, dal 200 g, no žroutík. Tedy ty jsi nabrala v těhu tolik? Zhubnout 20 kg, to je mazec, no já myslím, že těch 5 půjde dolů, jen co prcek začne běhat, to si zaběháme, ani nebudeme vědět jak :grinning: Jééé, gratulace k prvnímu zoubku!!! A kdepak se rošťák vyklubal? Tedy čokomasáž, to zírám, co se dělá, odolala jsi nebo ochutnávala? :grinning: :grinning:

kacka: odkaz už máš, dneska jsem psala, že souhlasíme s tou první véčou - kuřecí. Koukaly jste tedy někdo, na jaký výlet se dá jet? A ještě jsem se ptala, jak jsi spokojená s tou termonádobou od Farlinu, využíváte jí? Já si furt říkám, zda jí koupit a nebo se na to vyprdnout.

Dary: NO, divná nejsi, aby mi dítko kopalo do jiných, to bych tedy jako matka nedopustila, nejsem tedy pro nějaké velké tělesné tresty, ale tohle už si nasekání přes zadek či řádnou domluvu zaslouží. Nevím,jak to funguje u vás, ale u nás tedy Tomča občas dostane, když jde 5x na lištu já si můžu hlavu i prst s nenenene ukroutit, a on nereaguje, tak dostane malou ránu přes ruku a většinou jde od lišty pryč. Domluva zatím tedy nepomáhá. JO a nohama se mi taky sápal, tak jsem mu na židli přiděla pultík a nohy jsou bezpečně schované, ale jinak mám občas pocit, že je s nohama stejně šikovný jako s rukama. To mi připomíná jeden dotaz, taky vám dítka při pobytu na bříšku kopají soustavně palci do podlahy? Tomča má od toho červené palce, lehce nalámané nehty na nich, dělá to furt.

Zanetke: Fotky pěkné, jen ty novější mi nějak nejdou zobrazit.
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Nejbe: manža má v uchu vatu, ale hovoril že zatial počuje tak isto ako pred operáciou, ale to sa bude ešte 2 týždne doliečovať, tak uvidíme. No a dnes už išiel pracovať, tak dúfam že nedostanie prievan do ucha.
Laura spí už od 8.00, dnes mala nejaké nepokojné spanie.Strašne sa krúti v postielke :sweat_smile: ja ju potom vždy napravím. zistila som že najradšej spáva na pravom boku, s rukou položenou hore na postieke. :dizzy_face:

Janca: dúfam že to neni nič vážne s tým prsom. mna tiež bolievalo pravé a to som tam mala takú hrču vždy, ktorá nešla odstriekať, až Laura mi to vytiahla. Len si to sleduj radšej. :confused:

Dary: fakt sú niektoré matky divné, ako možu vychovávať také bezohladné deti. dieťa je pritom obraz svojich rodičov. :astonished:

Zanet: ja si myslím , že chodítko je dobrá vec, len to netreba preháňať. :sunglasses:
17. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoooj všem :slight_smile:
omlouvám se, že jsem tady nebyla, ale nestíhám. V pondělí jsem se snažila a několikrát zkoušela, ale nefungoval koník :angry:
Víkend jsme strávili v Modřanech, chlapi pracovali a ženský se procházely. Navštívily jsme i cukrárnu, mnam :dizzy_face:
Včera jsme jeli do Bauhausu se podívat na obklady apod. a já si nemohla vybrat, tak to asi skončí jako menší kompromis. Stejně chceme po skončení fixace byt kompletně předělat. Ale i tak to bude byt podle mě - konečně :slight_smile:
Willík krásně baští, mrkev s bramborem je jeho favoritka, to zvládl už 180 g. Včera jsem zkoušela špenát s bramborem ze skleničky, ale to je takový blivajs, horší než brokolice. Ale těch 125 g snědl :sweat_smile:
Ale od začátku příkrmu se mu zhoršilo spaní, tak nevím, jestli je to tím, že má hlad. Máma tvrdí, že 9 kg mimino má už mnohem větší potřeby. Od 3. týdnů spal celou noc a ted tohle. Nejdřív se budil kolem tý 4-5h a posledních tak pět nocí se budí pravidelně kolem půlnoci, pak občas kolem druhý, ale to jídlo nedostane, potom mezi 4-5h a vstává mezi 7-8h. A nebo mě ještě napadly zuby, ale prohlížím ho pořád a nemá to ani nateklý, tak nevim :frowning2: No, koupila jsem rýžovou kaši, tak večer zkusím dát a uvidím, jestli to pomůže... Anebo to bude centrální mozek lidstva :grinning:
Jinak stále neplazí, jen ho občas najdu někde jinde, než jsem ho položila. No, není to plazení, ale nějaký pohyb to je :grinning: Má pořád výbornou náladu, je s ním fakt sranda. V neděli v Bille propištěl celý nákup a pak se k němu přidal ještě asi roční chlapeček, tak společně pištěli a řvali na celý obchod - krásný duet :grinning:

Janco, na ten prs pozor. Mně taky nejdřív jen bolel a spíš jen na dotek a pak najednou zimnice a bylo. Před kojením nahřívej a po kojení zkus tvaroh. Mně nejvíc pomohlo lněné semínko uvařené v kaši a přiložení v ubrousku na bolestivé místo, během jednoho dne bylo po problému :wink:
Meggie, tak to vypadá, že manžel uslyší - to je dobře, že to tak skvěle dopadlo :slight_smile:
Dary, jo, některé matky jsou ... Zrovna předevčírem jsem četla zážitek, kdy jedna matka na dítě druhý matky zařvala "chcípní hajzle!", takže vše je možné :rolling_eyes:
Kacko, já taky dlouho nevěděla, kam to vlastně jedem a všem jsem říkala "na Šumavu" :grinning: Pak jsem strávila jedno dopoledne hledáním odkazu od Janci tady na koníkovi a od tý doby vím. Ale ne, že by mě to moc pomohlo. Já na šumavě snad nikdy nebyla :sweat_smile:
A moc se všechny netěšte - má být fakt hnusně. ALe doufám, že vaše pozitvní nadšení to špatný počasí vyžene :slight_smile: My kole neberem. Jak psala Katch, přijde mi blbý, aby manža ze dvou dnů strávil půl dne na kolech (sobotu a úterý nepočítám). Vidím to na nějakou procházku, a pak nějaký hrad - snad tam nějaký je :sweat_smile:
A kde máme Katch??
Nejbe, taky vše nej Samuelovi :slight_smile: A s těmi kily si nedělej hlavu. Mně taky bylo divný, že holky pořád píšou, že se kojením hubne a na mě to nebylo vidět. Ale když ony drží dietu, že jo? :grinning: Já do sebe občas natláskám takových věcí, ale stejně ty kila jdou dolů. Ale jde to pomalu. Když jsi devět měsíců přibírala, tak nemůžeš za měsíc ty kila zase zhubnout. Já bych spíš potřebovala se hýbat. Už se těším, až se přestěhujem a já konečně začnu chodit na pořádný procházky.
Zanette, pěkný cvalík :wink:
17. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojky
tak už mám nervy zase v kýblu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já se z těch mých dětí asi brzo opupínkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou nervní oba dva a já už taky :frowning2:
Navíc jsme měly zase super noc, Nikolka se pořád budila s hrozným křikem, vůbec nevím, co jí bylo, tak jsem ji nakonec šoupla k sobě do postele, ale i tak byla pořád hrozně neklidná :confounded: Takže jsem ji měla do 0:30 u sebe, pak byla do 3:00 v postýlce a pak zase u mě. Ještě, že jsem byla úplně vyfluslá a usnula bych klidně i na stromě, takže mě nějaký dítko v posteli nemohlo rozhodit :grinning:

nejbe - gratuluju k zoubku :slight_smile: My jsme stále bezzubí, hledám každý den, aby mě manža nepředběhl, ale zatím je pusinka prázdná :wink:

verb - tak přeju hodně sil a pevný nervy při budování hnízdečka a doufám, že nám se potom hodíš nějaké fotos :slight_smile: A máme podobný dětičky - Nikolku většinou taky najdu, tam kam ji dám, max. se otáčí dokola nebo se mírně plazí dozadu, ale do předu ani "ň" :grinning:

janco - aby jsi v tom nebyla sama, tak s chodítkem máme stejný názor, já ho taky používat nebudu, ale jak píšeš, kdo chce, ať ho používá :wink:
Tělesné tresty taky nepoužívám, ale plácnutí přes ruku je myslím úplně v pohodě a asi se tomu ani nedá nějak vyhnout, to by ty děti zvlčily. Ale kdyby se moje děti chovaly stejně jako ty, o kterých jsem psala, tak by nestačily koukat, jaká by jim přiletěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ono teď to je pro maminku ještě sranda, ale brzy jí prcek přeroste přes hlavu..... :unamused:

A kdy vůbec jedete na tu dovču? Jak se mě to netýká, tak vůbec nemám tušení :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
hezký den :slight_smile: teda takhle krásně, to je paráda :dizzy_face:
já mam zasebou zase mega den, stihla jsem vyplejt záhon, zasadit brambory, sklidit jahody, uvařit oběd pro mě a Pepu na zítra, pohostit tři sousedky, vzít děti na loď a ještě dlouhou procházku. A teď jsem uspala Pepína a jdu kuchtit večeři, jahodový knedle :sunglasses: mňam mňam, to se těšim :slight_smile:

Jani tak tu termonádobu hlavně nekupuj, je tam napsáno že jídlo vydrží jen dvě hodiny, což je fakt na nic, samozřejmě že na internetu nic takovýho není :unamused: A zkoušela jsem to a opravdu to v tom skoro nevydrží, takže investice na nic, radši jsem jí nenápadně schovala do skříně, ať to Pepa ani nevidí :wink:

Verb já se hrozně těšim na dovču a jak jsem koukla na ty stránky, tak by mi ani nevadilo kdyby to propršelo, je tam krásnej bazén :grinning: a to já teda můžu :slight_smile: já byla na dovče kde maj bazén jen jednou a to mi bylo šest let tak se hrozně těšim :slight_smile: a navíc kamarádka taky zorganizovala dovču s dětma v penzionu na září a hádejte kam, taky na Šumavu a taky do penzionu s bazénem :dizzy_face:
Jo a jak píšeš, s tim spaním, opravdu to může být tím, že mu to nestačí, ale taky tím, že si pomalu zvyká na tu stravu a může ho bolet břicho, tak chvíli ještě vyčkej a uvidíš, za chvíli můžeš zkusit tu kaši a klidně do ní můžeš dát banán, ten ho zasytí :slight_smile:

Dary já když to slyšim, jak je to s těma dvěma dětma náročný, tak už abych to měla za sebou :slight_smile: Jak občas hlídam ty větší děti, tak je to daleko větší sranda, tak se těšim až vyrostou :slight_smile:

omlouvam se ostatním, ale Pepča vstává
17. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Holky - díky za názory.. já jsem dnes brázdila net a snažila jsem se najít nějaký vhodný golfky do města - jelikož můj sporťák je moc velkej a těžkej jako "prase" :grinning: .. no a jedm na dovču tak ať jsme více mobilní...

.. jinak smekám jak jste aktivní !!! :confused: ja nějak nic nestíhám.. drobec doma pořád kňourá a já mu dělám opičky nebo ho tahám mezi lidi ať se má na koho culit - a když konečně usne tak si sednu za kompík a ťukám...

OK přece jen jsem dnes stihla uvařit když Alex usnul.

Máte moc hezký fotky !!!

A co se týče zoubků ... když ho objevím tak si něco zasloužím ..?! .. nějak tak jsem to pochopila - správně?
.
17. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
tak snad se konečně dostane na všechny a všechno co jsem chtěla napsat :slight_smile:

Zanetke Alex je taky krásnej chlapák a koukam že se docela má, každej měsíc dortík :dizzy_face: to by sem si nechala líbit, dort kde by bylo 324 :grinning:
Jo a já pořád někde trajdam taky kvůli tomu, že Pepíno doma kňourá, když začne, tak ho naložim a buď k někomu jdeme, nebo prostě jdeme ven a ono ho to přejde.

Dary na dovču jedeme 26.června, nebo nějak ten víkend, takže za 14dní :slight_smile: My teda budeme balit extra, protože jedeme na tejden a to už jsme vlastně byli, tak nic :grinning: No ale ne na kole a lodi dohromady, tak přece jen něco novýho :grinning: Jo a taky bereme pro jistotu stan, kdyby nás tam nechtěli nechat dýl, aby jsme to měli kde přečkat, tak kdyžtak nějakej kemp na Lipně :slight_smile:

Meggie taky držim palce ať je manža v pořádku a hlavně ať to přežiješ i ty, já to znam, jak je chlapovi něco, tak je skoro na smrt a všechno dělá ženská :sweat_smile: Ale chodit do práce při nemoci, to jo, zatimco doma padnou a ležej :confused:

Jo a chodítko máme taky, ale asi ho budu využívat jen příležitostně, uvidíme, když budu chtít vyplejt záhon, tak abych se ho nějak zbavila a zabavila :wink:

Nejbe a taky koukam kolik už jsi schodila a souhlas s Janou, ty kila půjdou dolu s tím chozením.
a manža mě odhání tak já jdu
17. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoooj jsem zpátky :slight_smile:

Na chatě bylo super, škoda, že jsem kvůli doktorům musela do Prahy. Zrovna když dneska je tam tak pěkně. Jediná vada byla, že v sobotu mi začalo téct z nosu a rozjela se mi pěkně hnusná rýma :unamused: Tu mám pořád, ale lepší se to, bohužel to asi ode mě chytl Štěpánek, protože taky nějak funí a v noci chrčí. Na chatě jsme byla od pondělka do středy jen s mámou a se Štěpulou samozřejmě. Tak byla docela v šoku z toho jak se dokáže pořádně vztekat a jak umí řvát, zvlášť v noci když se vzbudí, tak je to řev neskutečnej. Spaní stojí pořád za houby, jen jedna noc byla lepší, jinak chtěl spát převážně se mnou v posteli a stejně se pořád budil a stoupal si atd.
Na víkend máme jet do jižních Čech na oslavu čtyřicetin švagrový, tak jsem zvědavá jestli pojedeme, snad bude Štěpula v pořádku.
Nevim jestli Vás stihnu dočíst, můžu být na netu už fakt jenom když Štěpán spí. Je to pořád masakr, protože chce pořád někde stát, už má chudák spousty modřin od toho, jak blbě spadnul.

Co je tady novýho?? Koukám jen tak letmo, že máme novou přispěvatelku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Katch :sunglasses:
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že dneska nikde nikdo :astonished: Prso se zdá být lepší, myslím, že to má souvislost s těmi příkrmy, když si to vezmu, tak po svačině pití nedostává, jen čajík a po obědě si jen cucne na žízeň, takže ta přestávka mezi kojeními je prostě dlouhá, doufám, že si prsa zvyknou netuším, co budu dělat s dalším příkrmem. Tomčova dnešní noc tedy děs, buzení opět asi 5x mezi 2.15-3 hodinou nemohl zabrat nebo co, furt cestoval po postýlce, točil se na bříško a když konečně zabral, tak za 10 minut to začalo nanovo. Jééé, kdy já se vyspím celou noc, to tedy netuším. Odpo asi vyrazíme za manžou a pak na nákupky do Tesca, musím pořídit nějaké ty neťapací botičky, v tom sporťáku je to za počasí okolo těch 20 stupňů blbé, jen ponožky nestačí, tak má chudák na sobě ještě silné, takže musím koupit nějaké ty botičky a to to snad vyřeší. Včera Tomča poprvé dostal držhubku od mé kočárkovací kamarádky, všichni jsme zobali nějakou tyčinku a Tomča jen koukal, takže dostal křupku, no nejdřív nevěděl co s tím, první tedy skončila tak mírně rozpatlaná všude, druhou buď bleskově snědl a nebo vyhodil s kočárku, nějak to s tím sporťákem nestíhám sledovat, nemůžu si zvyknout, že na něj nevidím a není pod mou ostříží kontrolou :grinning:

Kacka: tak děkuju za radu, nádobu tedy nekupuju, teď jsem se lehce rozhohnila, včera jsem objednala Aventový hrneček a od dneška ho maji v akci o 44% levnějc!! :angry: No, co se dá dělat. Ty nemůžeš chvíli odpočívat ani doma co? Jedeš jak drak :grinning: Dovča za necelých 4 dní, vlastně skoro za týden, neboj, my do tebe šťoucheme, abys na to náhodou nezapomněla :grinning: A těším se taky, koukala jsem, že mají i pingpongový stůl, to musíme udělat nějaký turnaj, kluci by mohli sbírat míčky :grinning: :grinning:

Zanetke: Tedy každé měsíční narozky dortík? tedy to jsi tedy cukrářka, na to bych si neměla trpělivost, zvlášť když to pak prcek vlastně vůbec nejí :grinning: Já taky pokukuju po golfkách, ale zatím jen pokukuju, do prosince mám půjčený sporťák, takže zatím mám na rozhodování času dost - zatím u mě vede Chicco multiway, ale chci ho ještě vidět naživo. POvěra se zoubky - kdo najde první, má nárok na nové šaty, takže nezapomeň řádně kontrolovat a hlídat lžičkou, tou se pozná cinkající zub nejlépe :grinning:

Dary: Tsk co dnešní noc, lepší a nebo hrůza jako u nás? A co fasáda, už je hotovo?

Verb: Ten špenát je pěknej blaf, ale u nás tedy Tomovi jede pěkně, mám pocit, že je nejoblíbenější jídlo ze skleničky, i když ten králík mu mohl konkurovat :grinning: K prsu, dávala jsem tvaroh a snad to pomohlo, ty klíčky nevím, kde sehnat, na dotek to bolí už jen malinkato, tak snad je to na ústupu, ještě jsem to občas ledovala, nenahřívala jsem, to mi pak moc tryská a Tomča se zakuckává. Je divné, že vysáté bylo, fakt nevím, z čeho se mi to stalo. Včera mi u druhého prsa chytnul špatně bradavku a už jsem tedy cítila ty zuby, tedy doufám, že ještě dlouho neobjeví, že jimi může mamču kousnout. Zkusila jsi dát tu kaši? JO a Tomča to taky u těch zubů neměl nateklý, a najednou byl venku, tak zkoumej. Ty jsi nikdy nebyla na Šumavě? Tak to tě musíme řádně provést, já furt doufám, že jim nějaké ty předpovědi nevyjdou, nevadí mi, že nebude vedro, hlavně aby nepršelo.
18. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj Janca :sunglasses:
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Katch: No vítej zpátky, já myslela, že jsi na chatě až do čtvrtka :slight_smile: NO, koukám, že u vás je ještě veseleji než u nás.
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak jak u vás Megg?
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Laura mi brnká po klávesnici , už sa dožaduje obedu . Dnes som jej uvarila mrkvu, kuracie maso a zemiaky. V noci máme pokoj, Laura stále prespí od 20. 00 do 7.00, ale samo že ju stále kontrolujem a zakrývam... :grinning:
Manža je v práci a pracuje ako drak :sweat_smile: .
18. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Janca: ja by som si nevedela zvyknúť na ten šporťák, keby som Lauru nevidela. Nám sa dá našťastie otočiť do oboch smerov. Je to asi len sila zvyku. :confused:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
pozerala som si tú Šumavu kam idete na dofču a nejbe: v tom odkaze je trojský kôň más pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj děvčata ...

ty dorty jsme měli jenom do 1/2 roku a teď až na 1 rok ... ale mi jinak jsme dost na sladký takže jsme si celkem pochutnali. Já vařím a peču moc ráda a taky mně zajímá vše kolem jídla...- mimochodem byla některá z Vás na Prague food festival? ...

No a konečně Alex spí ... dnes to s ním je teda adrenalinový sport..hlavně naše procházka - upravila jsem mu kočárek na sporťák a jemu se to moc nelíbilo - hlavne ty kšandy - v jednom kuse se vzpíral a popri tom mnaučal... mam hlavu jak balón - nehorší, že doma to bylo ježte horší.. než jse mi podařilo ho ukonejšit a uspat tak jsem byla zpocená - mokrá - nervní ....ach jaj!

Tu Šumavu Vám moc přeji.. my byli na Šumavsku dovču minulej rok a měli jsme se moc dobře... teď jedeme do Tatier na týden.

A na zoubek budu číhat - nové šatišky by šikli ... hlavně do starých se nějak nenacpu..

Otázka: co se skrývá za frázou centralni mozek lidstva?
18. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
meggietn> tie noci ti teda závidím.. ja sa asi už nevyspím ... alex keď sa nezobudí v noci tak vstáva okolo 5tej..
18. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj
tak Honzík byl dopo ve školce, Nikolka celkem dost spala, tak jsem uklízela jak divá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ještě nemám uvařeno, asi šoupnu do trouby nějaký maso a k tomu brambory a bude hotovka. Odpo si půjdem opéct nějaký špekáčky, posedět a tak. Zkrátka vegetit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Janco - tak fasáda se včera dodělala. Jupíííí :grinning: Toho burana už jsem nemohla ani vidět :angry: Ale udělal to a to je hlavní. Takže o víkendu sundáme lešení a začnem s úklidem kolem baráku. No a dnešní noc o fous lepší, ale nic extra - takový náš standart. Ale vyspaná jsem, ptž mně bylo včera docela blbě, tak jsem zalehla s dětima :wink:

Katch - ahoooj, tak to je fajn, že ti maminka trochu pomohla a nebyla jsi na Štěpánka sama :wink:

Kacko - ty jseš fakt akční. Mám z tebe úplný deprese, co toho stíháš! :fearful: A ještě provokuješ s jahodovýma knedlama :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky,

Zanetke tak Tě taky vítám mezi štíry a jedním střelcem :grinning: A kde přesně bydlíš? Já na Kamýku, kousek od Novodvorský. Centrální mozek lidstva je přece ze seriálu Návštěvnící (CML) :slight_smile: Neznáš? Mrkla jsem na fotky a Alex je pěknej chlapík a jak tak čtu tak je to teda asi taky pořádný divoch :sweat_smile: Taky mám doma jednoho takovýho.

Jančo ten Váš nový nábytek je fakt moc pěkný, vybrali jste dobře. Teď ještě nová sedačka a budete mít obývák jak ze "žurnálu" :grinning: :grinning:

Verb. takže už se postupně stěhujete, jo? Držim palce ať to probíhá hladce :slight_smile: Mě přijdou všechny ty jídla ze skleničky strašně hnusný a není divu, vždyť to neni vůbec ochucený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Megg. ten spánek od osmi do sedmi Ti tak závidim, to musí být paráda spát každý den celou noc bez probouzení, snad se taky někdy dočkáme :wink:

Dary ta Kačka je fakt akční, to máš teda pravdu, potěším Tě tím, že já už nestíhám skoro vůbec nic. Jen když Štěpánek spí, jinak fakt udělám úplný prd!! A fasáda je moc hezká, nevim jestli jsem to už psala před odjezdem, tak to kdyžtak píšu znovu :slight_smile:

Kačko kde bereš tu energii?? Pošly mi sem taky aspoň trochu :grinning: Já jsem dneska jak praštěná palicí a ještě jak je to vedro. A koukala jsem na fotky toho okatýho chlapečka, to je síla teda, to jsou fakt teda kukadla jak zrcadla :grinning: :grinning:

Nejbe taky jsme pořídili ohrádku, ale Štěpánovi se tam moc nelíbí. Používáme jí zatím je na zahradě, samozřejmě se o ní pořád staví, takže si tam vlastně ani moc nehraje, jen stojí u žbrdlin a péruje :grinning: To jste koupili dobře, dokud si Sam nestoupá, tak to využiješ :wink:

Tak sice jsem Vás přečetla, ale jen v rychlosti, takže mi nejspíš něco uniklo, ale není time. Na dovolenou se taky těším a zároveň se i bojim. Mám obavy jak to tam budeme zvládat v noci, teda ne my, ale Štěpán. Aby svým řevem neprobudil celý penzion :unamused: Doufám, že tam nebudou jiní hosté než my, ale asi budou, co. Jinak já ani nevim jaký má být počasí, píšete, že hrůza, jo? Naštěstí ty dlouhodobý předpovědi moc nevychází, tak třeba se opět seknou a bude sluníčko a teplo :slight_smile: Mě teda zima taky nevadí, ale kdyby mělo 3 dny pršet, tak to by se mi nelíbilo. A v kolik tak v sobotu dorazíte????
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Jančo tak noci máme docela podobný té co dneska popisuješ, cestuje po postýlce, přetáčí se a nově si i stoupá, je to děsný! Ale před týdnem jsem našla docela dobrý článek, který to vysvětluje, tak kdyžtak na to mrkni (http://www.maminkam.cz/spanek-kojencu-6-az-9-mesicu/)
V tescu jsem žádný ty capáčky nesehnala, měly tam jen růžový, nechápu, to je normální diskriminace!! Byla jsem v tom tescu na Novodvorský, tak snad uspějete lépe.

Ty křupky jsou prý kukuřičný, rýžový a pohankový. Ty kukuřičný máme my a strašně lepí, je to všude. Takže chci sehnat jiný, švagrová měla o víkendu ty pohankový a ty nelepí vůbec, akorát v tom obchodě, kde jsem je kupovala je neměli. A poprvé to Štěpánek taky moc nechtěl, ale teď je miluje a fakt mu "zavřou hubu" aspoň na chvíli :grinning: :grinning:

A my na Šumavu jezdíme dost často, takže to tam známe. V září tam jedeme zase na takový rodinný víkend :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
tak já mam za sebou zase náročnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je strašný vedro, takže sotva dejcham, ale dopoledne jsem posekala trávu na celý zahradě mezitim co Pepíno usnul u sousedky a odpoledne jsem tu zase měla návštěvu, tak jsme pokecali a já si hrála s dětma a já je mam prostě ráda, akorát je to někdy náročný :astonished:
Zítra jdu na gyndu a nakoupit a zase se pobalit protože jedeme v sobotu při rozednění k Pepovi domů do Orlickejch hor, maminka slaví 60 :slight_smile: tak bude grilovačka mňam :dizzy_face:
Jo a v pondělí jedu k zubaři a rovnou v Praze za bratrovou manželkou, tak to se tu ukážu pěkně zadlouho.
To abyste mi dali předem radši instrukce kdy jedeme pryč na tu dovolenou, protože já jsem schopná přijet tam o týden pozdějc :sweat_smile:
Dneska navíc přijde Pepa pozdě, tak chci ještě vyčistit akvárko, to bude zírat :slight_smile:

Katchula až tady na chatě zase někdy budeš, musíš mi říct, já tě přijedu navštívit :slight_smile: Jestli jseš teda tady na tý chatě, jestli jich nemáte víc :grinning: A Štěpula je teda opravdu životvor, stoupat si takhle brzo :astonished: My už teď máme problém, jak se při usínání Pepíno otáčí a na kolenou pohupuje a řve, natož aby si stoupal :astonished:
Četla jsem ten článek a asi na tom něco bude, ale my teda zrovna na ty rituály moc nejsme. a potom se to zlepší? Nebo přijde ještě něco?

A je vzhůru, je po srandě :slight_smile:
18. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky, tak opět noc jak včera, to jsou mi tedy novinky :angry: Akorát dneska na chvíli zabral a pak to začalo nanovo, takže se to táhlo asi od 2.15-3.15, pak jsem normálně rezignovala, dala prso i když hlad neměl, to se dožaduje mnohem víc, ale byly to skoro 4 hodiny od posledního koja. Cucnul si, došli jsme přebalit a chrupkal až do rána, no tak fakt nevím, co s tím dál. Rituály před spaním máme, spát chodí ve stejnou dobu jak na noc tak přes den, noční kojení takhle asi neodbourám.

Katch: V Tescu v Edenu měli 2 typy plných botiček pro kluky, ale ty co se mi zdály praktičtější (na lepíky) v naší velikosti neměli, musím mít velikost 12-18 měsíců, do té menší se nevejde, asi má dlouhou nohu po taťkovi. Tak jsme aspoň nakoupili plíny (mají je opět v akci balík za 209 Kč), náplně do myčky, a maso pro prcka (koupila jsem vepřovou panenku, tak snad si šmákne). Teď jsem koukala na net, botičky vyrábí i Gmimi a to mají myslím i u nás Globusu a v Pultanele, tak se ještě mrknu tam, zatím jezdíme v silných ponožkách, ale na dovču už chci mít plné botky s sebou, na sandálky kašlu, to může jezdit v ponožkách - i když ty si sám rád sundavá, včera jsme jí zrovna v tom Tescu hledali, když jí milostpán odhodil v nestřeženém okamžiku.

Tak a je vzhůru, takže zbytek příště :wink:
19. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Jani neboj, já něco napíšu, teda jestli se zase nevzbudí jak Tomík :slight_smile:
Ráno jsme jeli na gyndu a nic moc, udělala mi ultrazvuk a řekla že se k ničemu nechystá a asi ani nebude, že jsem ještě zhubla, tak tělo asi odpočívá :unamused: takže po dovče začnu chodit na nějaký injekce estrogenu a uvidíme jak se to rozjede. Ach jo, já to tušila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že to řešíme takhle brzy :wink:

V lékárně jsem zase nakoupila Hami věci, jen už nekupuju hovězí a kuřecí, protože to mam domácí a i toho ovoce už tolik nedáváme protože jí banán normální a snad budou brzy hrušky a jabka.
Odhodlala jsem se i do sámošky, vzala jsem ho do tý klokanky akorát že začlo strašně lejt :grinning: Nás vždycky něco postihne, ale co, tak jsme byli mokrý. A aby toho nebylo málo, tak se do toho podělal :grinning:

Včera jsem stihla i to akvárko, pustila si film World Trade Center a dala si vínko :sunglasses: Jenže jsem musela stáhnout titulky na netu a najednou v půlce došli :astonished: a ono to dřív asi bylo na dvě CD a tak jsem stáhla ty druhý akorát to šlo zase od začátku, takže jsem byla bez nich. naštěstí ty texty nebyly nějak složitý, tak jsem to dokoukala.
Kdybych se naložila na dvě hodiny do vany, udělam líp, film nic moc :unamused:

janco boty taky budeme muset pořídit, nejde to přes MMB, vůbec nevim co tam prodávaj, ale když přeměříš Tomíkovi nohu a podíváš se jakej je to střih a materiál, třeba by to šlo. Zrovna jsem si četla o botech, jaký maj bejt a tak, hodim sem odkaz.
http://www.detskeboty.cz/
a je tam i měření tý velikosti a tak.

A ktý dovče, nechcete mi radši napsat znovu v kolik tam máme bejt a i teda to datum, ať mám jistotu :wink: díky, musim jít, ješětě jsem nejedla a neměla čaj. Odpo jsem chtěla vytáhnout sousedy na dětský hřiště v Dobříši, ale asi budeme radši doma, v dešti by to bylo nic moc :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.