• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahojky, tak já ještě nebalím, ale celej den jsme byli bez taťky, takže o nějakém volnu na psaní jsem si mohla nechat zdát, ve chvílích volna (spánek malého teroristy) jsem žehlila a vařila mu oběd. Odpo jsme vyrazili ven, ale zase začalo lejt, tak jsme chvíli byli schovaní, pak vyrazili k domovu, přestalo, kroužili jsme po okolí, mezitím Tomča odpadl, ale začalo znova lejt, tak jsem jak debil popojížděla před krámem, kde je krytý úsek cca 25 metrů, aby si odspal aspoň chvíli, dal cca 20 minut a to mu stačilo až do večera, ale pak tedy odpadl bez remcání, no teď jsem to zakřikla, zrovna se začíná ozývat z postýlky :angry:
25. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Vyčetla sem, že jedete na společnou dovču. Tak vám všem preju aby jste si to v klidu užili.....Sice nevim kde to je,ale vemte si s sebou pro jistotu kajaky :slight_smile: .To je strasny ty povodne....Este si to živě pamatuju co se delo v 2002! Chtela jsem se zeptat na ty držhubky...co to je za sušenky? Nejsou to takový ty kukuřičny červici žlutý? Shánim to, ale prej se to prodává v racio výžive...Adamovi to strasne chutnalo. Nedávno jsme to dostali ochutnat od kamošky když jsme společně venčili. Jinak co se týče prdání nervů...ono to je občas opravdu náročný. I když si myslim, že mam opravdu hodné díte, je to občas strašny. Má dny...jako napr včera a predevčirem, kdy fakt řve a řve.Byla jsem z toho uz uplne zoufalá...chování pomáhá,ale má 9,5 kg...Moc dlouho ho neunesu. Zkoušela jsem ho nechat taky vybrečet..To mi rve srdce. Leží tam uplakanej, unudlenej a je celej blahem bez sebe kdyz ho začnu chovat.No a to je ted v posledni dobe furt. Začal taky vyvádet u jidla-pokavat to teda neni ovoce-to jede jak drak. Nevim no..taky si prijdu jak matka harpie. Napište mi pls o tech držhubkach a preji štastnou cestu!! :sunglasses:
25. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak po hysterickém řevu a zkoušce s flaštičkou, ze které pil jen do doby, než zjistil, že to není mléko, dostal prso, no, jak tohle odnaučíme, tak to fakt netuším, ale už zase spokojeně chrupká. Naprosto chápu vaše pocity, že toho máte občas dost, jsem na tom naprosto stejně a jsem moc ráda, že nejsem brána za krkavčí matku, nervy mám z prcka občas na pochodu, a občas mě to stojí hodně úsilí mu jednu nestřelit :grinning: Když mě opravdu naštve tak letí do postýlky a odmítám s ním nějakou dobu komunikovat i když řve jak tur, nervy mám taky jen jedny. Nikdy bych nevěřila, že mě dítko dokáže tak vytočit, takhle mě snad nedokázali vytočit ani ty nejotravnější čtenáři v práci :grinning:

Zanet: Já držhubky (já sehnala jen kukuřičné křupky Darvit ) koupila v lékárně, 60 g pytlík (50 ks) za 14 Kč - je to jen kukuřičná krupice a voda. Na jejich stránkách píšou, že je seženete v každé lékárně a je fakt, že jsem byla ve dvou a v obou je měli. S ohrádkou neporadím, nemám.

Nejbe: Tak držhubky viz Zanet. Tak snad budeš zítra úspěšná anebo se s tebou na dovče podělíme, ten pytlík podle mě jen tak nesní, dávám mu je za odměnu, tak 2 denně. :grinning: U nás taky poměrně teplo, ale déšť vybralo se to až po čtvrté a to už jsme byli z prochajdy zpátky.

kacka: Tak u tvého popisu bourání i reakce manži jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning: Tak gratulace k dalšímu zoubky, náš malej exot má tedy 2 horní a jen jeden spodní, no aby nebyl nějaký tabulkový :grinning: a už mě tedy párkrát hryznul a není o co stát, při koju zatím jen asi 2x a asi ne plnou silou, to si zkusí asi jen jednou a končím s kojením, protože nebudu mít čím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ad kolo - to víš, mě na hospodu nenalákáš, za prvé kojím a i kdyby ne, tak já ten alkohol fakt nemusím, vůbec nic mi to neříká, ale druhým nebráním, chápu, že pivo je pivo :grinning:

Dary: Tedy užívej si klidu s Nikolkou a zatím se psychicky připravuj na to co tě čeká, ne jenom hlídání aby NIkolka nesnědla HOnzíkovu plastelínu, ale teď i hlídání každých rohů atd. Neboj, oni bourají i na absolutní rovině, však ono ti to zase hnedka naskočí, jen co to začne. JO a uklizenej byt máme tak večer, okolo poledního mám co dělat, bych se nezabila o kostky, hračky atd a měla kam postavit židličku na jezení :grinning:
25. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
25. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno,

Tak včera jsem měla super den u kamarádky. Mají krásný malý domeček kousek za Prahou v Zelenči (Jančo není to náhodou někde poblíž Vás? Je to totiž za H. Počernicema). Má holčičku skoro pětiletou a ta se o Štěpánka starala, bylo to hrozně srandovní. Nosila mu svoje hračky a vysvětlovala mu, co je co :slight_smile: Je strašně ukecaná a mluví spisovně, páč její tatínek je z Moravy a je to fakt sranda jí poslouchat :grinning: Ovšem taky ho zkoušela zvedat a když jsme jí říkaly, že to nesmí, aby ho pustila, tak ho hned upustila, naštěstí jsem stála u nich a chytla jsem ho :confused:
Dneska dorazí hlídat máma a já jedu zase na rehábku, pak nakoupit a sbalit nás na dovču. Takže dneska to bude fofr.
Ty držhubky mám stejné jako dala Janča odkaz a minulý týden jsem koupila ještě rýžový. Ty jsou ale o dost větší housenky než ty kukuřičný, ale i tak je Štěpula narval do pusy. Jo zapomněla jsem ho pochválit, že byl včera celkem hodňoučký na tý návštěvě :wink:
Reagovat nebudu, nemám teď moc času. Ale mám radost, vyzkoušela jsem tu velkou termosku co máme doma už dlouho, je od Tescomy a voda v ní opravdu vydrží celou noc skoro horká :slight_smile: Takže bez mikrovlnky bychom se i obešli na dovče, hlavně v noci je to fajn. Tímto díky Kačce za tip :slight_smile: :wink: Gratuluju Pepínovi k dalšímu zoubku. Nám přijde, že už se taky musí začít klubat ty horní jedničky, protože Štěpán je teď dost často hodně uřvaný, hlavně v noci a nějak na něj nic nezabírá. Tak mu to pokaždý máznu tím gelem (musim vzít na dovču) a on se občas potom zklidní, ale zuby pořád nevidíme...
Ohrádku máme myslím 100x130 a je úplně dostačující, stejně v ní Štěpánek nechce moc být a když už v ní je, tak postává u žbrdlin :grinning:
Tak já už musim končit, ještě snad dnes odpoledne nakouknu. Jinak zítra touhle dobou budeme pomalu vyrážet, aspoň doufám teda :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj, jen rychle. Už balím dvojnásobně - stěhování a na dovolenou. Fakt super :confounded: Ale už mám skoro vše. Už odpojili plyn, tak ohřívám Willovi oběd v horké vodě z rychlovarné konvice. Kolem 12h odpojí i elektřinu. Včera jsem byla na O2, aby nám to přestěhovali, ale asi si chvilku počkáme. Mají 14 dní na kontrolu technika u nás. Nechápu, proč by k nám měl chodit. Vždyt stačí jen u téhle díry vypojit a tam zapojit, ne? :angry: A už jsem to dávno mohla mít hotový, ale na pobočce řekli, at si zavolám a tam mi řeknou co a jak. Tak tam včera volám, poslouchám 10 minut "pokud chcete... zmáčkněte 1" :angry: a potom se dozvím, že mám jít na pobočku a tam to papírově přestěhují. Ach jo, jsou to šmejdi :rolling_eyes:

Will se rozhodl se asi zase vrátit k nočnímu spánku a nekojení. Což jsem ráda, takže usnul po 21h a vzbudil se až v 5h, a pak spal až do 8h. Hurá!! Snad mu to vydrží. Ale moje levý prso zase bolí :frowning2: V těch 5 jsem kojila pravým, levý přišlo na řadu až po tý osmý a ani ho celý nevypil. Tak jsem mu ho musela vnutit ještě v deset před spánkem, ale co to pravý? ted bude oběd a pravý se dostane na řadu kdo ví kdy :confounded:

Zemřel Michael Jackson - to je taková škoda :cry: Ale to tak bývá, že geniové umírají v mladém věku :frowning2:

Will už se umoudřil a je s ním zase legrace. Jak jsem ho nechala vyřvat, tak to bylo proto, že ani nošení nepomáhalo. Nedal se udržet, pořád se vysmekával. Ale už je to zase ten pohodář :slight_smile: Poslední dobou šíleně piští a ječí - jeho způsob komunikace a já asi budu brzy hluchá :grinning: Asi před týdnem jsem jela v tramvaji a ječel celou půlhodinovou cestu. Nepomáhalo nic a aspon si spolucestující užili :grinning: Jo a říká "tě" a "etě", ale nevím, co tím myslí.
Dík za podporu. Už jsem měla pocit, že jsem zklamala :frowning2: Aspon vím, že nejsme jediná, komu ujedou nervy :slight_smile:

K těm křupkám - Hami taky vyrábí nějaké sušenky pro nejmenší. Tak jsem si říkala, že se po nich podívám. Má to tvar zvířátek a možná budou chutově lepší, než ty patlací housenky. JAk jim to může chutnat? :fearful:

Pepíno má další zub? A my pořád nic...

Holky, já padám. Mějte se tu fajn a s těma ostatníma papa zítra :wink:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojte baby želám krásnu dovolenku, užite si to :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky .. užijte si dovču a hlavně ať dětičky spinkají pěkně celé noci ať i vy máte nějaké vzrúšo!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Holky já už taky jen v rychlosti, dneska je Pepča fakt na ránu, takže jsem sotva něco pobalila a uvařila. Vařila jsem i pro něj a naštěstí mu to hrozně chutná, je to i docela rychlý, protože mam všechno v mrazáku a jen to povařim a rozmixuju :wink:
Držhubky jsem taky nesehnala, tak možná cestou, ale chceme se podívat ve Strakonicích do nějakýho autobazaru, rozhodli jsem se že půjdeme do novýho starýho auta, tak nevim jak bude čas.
takže zejtra ahoj, my tam asi přijedeme dřív, tak to jsem se ještě chtěla zeptat Janci, na koho je to tam rezervovaný, abysme věděli ke komu se jako máme hlásit, Janca asi nestačí, co? :grinning: díky
26. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky.
Přeju krásnou dovolenou, pěkně si to užijte a hlavně, ať vám vyjde počasí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: U nás teď zase bouří :angry:
26. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky,
tak hlásím změnu, nebereme kolo, protože jsme zjistili, že ten vypůjčený stojan na kolo nám nepasuje na zahrádku :rolling_eyes: Dřív jsme vozili kola v autě, ale teď tam místo nich vozíme kočár :grinning: :grinning:
Jinak jsem zrovna před chvílí začla balit věci pro Štěpánka, peřinka nám zabere strašně moc místa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak všem co nejedou s námi přeji ať se tu mají co nejlépe :slight_smile: a připijeme si na Vás (někteří teda jen čajem :grinning: ) A s ostatními čau zítra a šťastnou cestu, myslim, že to bude na silnicích asi trochu masakr.
26. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky, tak máme snad většinu věcí pobalenou, ráno jen dobalit, dát do auta (snad se to tam vejde) a vyrazit. Nějak jsem to asi přehnala s věcma pro prcka, manža furt neví, zda si to neprotáhneme na týden, tak jsem balila na týden no spíš na dva :grinning:

Kacko: tak snad si to ještě přečteš, je to na jméno Roulová :grinning: Ale myslím, že bude stačit, že řekneš, že je to ta skupina s malými dětmi, při komunikaci s nimi jim to nezapomínám stále připomínat, aby se na to připravili :grinning:

katch: Fakt vám tam ten stojan nejde? Manža říká,že máme doma ještě jeden nějaký univerzální, tak kdyby přítel chtěl, tak bysme ho dovezli k vám, až budeme vyrážet. Ještě že máme spací pytel, ten byl zbalen v pohodě, ale furt si říkáme, zda do té cestovní postýlky stačí jen deka, manža zvažuje matraci, ale myslím, že pro nedostatek místa v autě bude zrušena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak všem co nedrandí s námi přeji pohodový začátek prázdnin, i když mám pocit, že jelikož nemáme dítka školou povinné, tak to ještě nevnímáme.
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak snad máme všechno - až na pár věcí ráno...

Všem děkujeme za přáníčka, také doufám, že se dovča vyvede :slight_smile:

Mějte se tu krásně a nezlobte ty děti :grinning:
26. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ahoj, ja jen, abyste byli v obraze. Jance uz jsem psala sms. Mam zas zanet prsu, tak lezim doma :cry: Vecer horecka, malatnost, nacervenaly prso... Dneska jsme poprvy spali v novym byte a probehlo 3x kojeni a vstavacka v pul sesty :-/ Ale doufam, ze to vylezim a zitra vyrazim vstric krasne dovolene :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojte,
Verb: teda, poriadne to vylež. Ja som sa tiež vždy bála toho zápalu prsníka, ale mne sa už nič nemôže stať. :rolling_eyes: Je to určite nepríjemné.Dúfam, že sa ti snívalo niečo krásne v novom bytíku :grinning:asi ťažko, ked si tri krát kojila a mala horúčku, že :confused: A vstávať o pol 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahojky,
tak doufám, že výletníci dorazili v pořádku a počasí se jim snad umoudří :wink: Tady je počasí pořád o ničem - chvíli pěkně a pak bouřky a spooousta vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme byli od rána na tom festivalu a moc se nám to líbilo. Děti to zvládly taky na jedničku, takže paráda. Ke konci už byly ale dost unavení, navíc se zase začlo zatahovat, tak jsme vyrazili k domovu. Ale neva, počítali jsme s tím, že tam určitě do pozdních hodin nevydržíme :wink:
Verb - doufám, že už je líp a ještě si dovolenou pěkně užiješ :wink: Snad to odezní zase samo jako minule a nebudeš muset brát ATB. Držím pěsti, ať je to OK :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky, takze zanet zazehnan :slight_smile: Ale bylo to mnohem horsi, nez minule, tak doufam, ze uz me zadny nepotka, jinak bych na tech atb skoncila. Will se umoudril a krome jedne kojici prestavky spal od 21-8.30 :slight_smile: A za chvilku vypazime za dalsimi ucastniky zajezdu. Diky za podporu a budu vam prubezne davat vedet, jak dovca probiha :wink:
28. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Verb - tak šťastnou cestu a pozdravuj zbytek osazenstva :slight_smile: :sunglasses:
28. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
a Kačce přeju všechno nejlepší k narozeninááám!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojte
Kacka: všetko naj naj k narodeninám. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: poriadne to tam oslávte :zipper_mouth:
verb: super, že si ok a že ste vyrazili.
My tu máme od rána lejak a stále neprestáva pršať... :astonished: Manža pracuje a včera sme sa tiež celý deň nevideli čo mal tolko roboty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani net nám nešiel, on nejde vždy, ked je škaredo, až som prekvapená, že teraz ide.
Chcem sa spýtať, chceme kúpiť kočík golfáč, neviete mi niekto poradiť :rolling_eyes:
28. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Megg .. ja som robila nejaky prieskum a tu robili testy spotrebiteľa, kde dobre obstal chicco multiway a lightway ... mrkni na to :
http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1446/18.05.2009-12:35-24.html
http://www.chiccoshop.cz/

No a kamoška zase spomínala,že v Švajčiarsku letia Maclaren

tak zatial pa
29. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
ZANET:DíK MOC
verb: všetko naj naj Willovi k dnešným 7.mesiačikom :grinning:
dnes mi Laura vobec nechce spať...už som hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
ozvem sa neskor, lebo mi sedí na kolenách
pa
29. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Nazdarek, dneska krasny pocasi :slight_smile: S Katch a Jancou jsme udelali rodinny vylet. Byla to parada a dali jsme si po ceste dobrou bastu. A pak si doplnili briska na Kvilde v pekarne - mnam :slight_smile: Ditka jsou moc hodna, obcas maly hysteracek, ale to je normalni. Kacka narozky zaprela (a my si nepamatujem, kteryho je ma :-/ ), takze oslava nebyla :frowning2: Will vsechny obtezuje svym jecenim, Stepanek uz to odposlouchal, tak doufam, ze jeste nekdy Stepana uvidime :grinning: My jdem ven na slunicko - je fakt konecne krasne :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj výletníci. Tak to jsem ráda, že se vám počasí umoudřilo :sunglasses: U nás byly včera zase šílený bouřky, takže počasí pořád na draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si to pěkně užívejte a ať jsou dítka pořád hodná :wink:
Jo a Kačka tady nedávno ty narozky psala, ještě jsem to hledala, páč jsem si to taky nepamatovala, takže je měla mít 28.6., tak ať nezapírá a vystrojí nějakou zahradní párty :grinning: :grinning: :sunglasses:

megg - taky jsem včera s malou bojovala, ptž spala jen minimálně, pak z toho byla přetažená, protivná, večer hysterák a já jsem z toho měla nervy v kýblu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se dnes holky umoudří :wink:
30. čer 2009 v 05:41  • Odpověz
Ahoj všem .. To Vám moc přeji, že se počasíčko vylepšilo - tady stále nic moc .. buď je hrozně dusno nebo prší :frowning2: Alex taky ječí a křičí nejradši na schodech kde se mu to krásně ozývá nebo v obchodě aby ho bylo slyšet :slight_smile: Minule jsme se byli podívat v školce a tam pískal a křičel se všemi dětmi a když je učitelka utišila tak už bylo slyšet jenom jeho a moc se mu to líbilo :slight_smile: :slight_smile:
Zoubek nás dost zlobí ... trošku má i teplotu a rukou si to tam pořád drápe...chudáček :frowning2: akorát, že žádná kousátka nechce.
Jinak držhubky už máme = hned 2 druhy( kukuřičný a rýžový) ale zatímnic moc moc úspěch :slight_smile: tak uvidíme možná později.

Jo a vše oslavencům ..malým i velkým - veřejným i utajeným všechno nejsamlepší :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zatím pa pa a užívejte sluníčko a všechno co k dovči patří.
30. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojte
zanet: dík za radu ku kočíku, dnes ideme kúpiť tentohttp://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=60900&VarCode=.0545, červený, strašne sa nám páči. Je skladnejší ako ten čo máme a tú 4-kombináciu predáme, bo sa nám to len v skrini vála zbytočne.
Lauru som hodila do postielky, dúfam, že zaspí...u nás je strašne dusno a zase hlásili búrky na poobedie.Tak ked sa zobudí pojdeme von.
Pred 2 dňami som Laure robila krupičnú kašu a strašnš jej chutila. Ja nejako tým kašiam z obchodu neverím a sú strašne predražené. :astonished: My zatial žiadny zub na obzore, ale včera to bol teda deň.
V piatok vezieme našich na letisko do Bratislavy, tak sa stavíme u setry na víkend v Senci a skočíme sa okúpať do Aqaparku. vyskúšame Lauru vo vode.
Najnovšie laura zaspáva tak, že má hlavu v poduške a je na kolenách a zadok vypučený. :sweat_smile: potom ju len celú noc kontrolujem.
Dary: no to dúfam, že dnes bude lepší deň :grinning: a s tou Kackou, aj mne sa zdá, že ona len zapiera narodky :sunglasses: :zipper_mouth:
Výletníkom želám krásne počko :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak ještě jednou ahoj :slight_smile:
Megg - tak co u vás, je to lepší nebo Laura zlobí? U nás je to katastrofa :frowning2: Ještě horší než včera. Nevím, jestli to děti přežijí ve zdraví, asi je brzo uškrtím :angry: Musela jsem s nimi vypadnout na celé dopoledne ven, páč doma bysme to nevydrželi....Nikola chce pořád chovat, pak nemohla sama usnout, pak hysterák...., no klasika. Odpo jedeme do města, tak doufám, že pořídím líp než včera - to jsme se taky vydali, jenže ještě než jsem stihla vyjet autem, tak bouřka jak blázen, všude vody, chvílema jsem se bála, že ani nedojedem. Tak jsme akorát vyzvedli manžu z práce a zase honem domů. Akce jak blázen :grinning: Potřebuju nakoupit nějaké oblečení, prací prášky apod., tak to zas bude peněz jak želez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kočárek se mi líbí, taky bych vybrala ten červený :wink: My to nějak dojezdíme v tom sporťáku, na zimu doufám, že napadne sníh a vyměníme kočár za sáňky a bude. Pak už bude kočárek asi na odpis, po dvou dětech bych ho už asi těžko prodávala a když jo, tak asi jen za nějakou symbolickou cenu :wink:

Zanetke - teda vás tak trápí zoubky? :frowning2: Tak snad se brzo vyklube a bude malýmu zas dobře. A to je první, nebo už nějaký máte? Nějak se v těch zoubkách začínám ztrácet :sweat_smile:
Držhubky u nás taky nějaký extra úspěch neměly, ale poslední dny jí dávám na žužlání rohlík a ten má úspěch obrovský! Dokáže u toho sedět třeba půl hodiny a je klid :sunglasses: Nesmím jí na něj ale šáhnout, jinak je řev, jak kdybych jí dělala nevím co. Ze začátku jsem měla strach, že by se tím mohla dávit, ale je to úplně v pohodě. I když má v pusince nějaký větší kousek, tak sedí, žužlá, až to rozžužlá....A pohádky je konec :grinning: :grinning:
Mějte se pěkně a pa pa :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Dary: to s tým rohlíkom som súšala aj ja.dala som ho Laure a ona sa zabavila a nedala ho z ruky, až ked bol rozžužlaný :sweat_smile: Dnes Laura poslúcha a už začala svoj popoludňajší spánok...ako dobre, ja som stihla umyť riad, poumývať zem a teraz oddychujem. Dnes som len vybehla s Laurou o 11.00 von k doktorke pre vigantol a za 30minút som sa tak spotila že... :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašne dusno bolo :astonished: tak sme upalovali naspäť.
Na zimu tiež plánujem sánky, ale keby som vedela, ako to skončí s tým kočíkom, tak už nekupujeme 3-kombináciu, ale hlboký a potom golfky. Jo ale to nám nikto neporadil... :sweat_smile:
želám pekný deň :sunglasses: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Meggie: - tak ja som konečne skončila prieskum trhu ohľadne golfiek ale hlavne sa mi podarilo konečne sa rozhodnúť .. rozhodla som sa pre maclaren - malému sa tam viac páčilo a hlavne je asi najľahší aký som našla - a keďže potrebujem brázdiť mestom a hlavne mestskou dopravou tak ho potrebujem dvíhať... a design je tiež veľmi slušivý .. tak posielam link pre zaujímavosť : http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?czbozi=113002000009&status=menu&typ=310&skupina=11300200&detail-barvy=true&image1.x=100&image1.y=29

Aj tu je strašne dusno - a ešte asi aj bude cez deň su horučavy a potom z toho búrky ... no čo už na počasie sa dá stále nadávať.. :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Dary: dík za podporu a radu... my máme zatím jenom jeden rostoucí zoubek vlevo dole a i ten nás fakt mordí...
1. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.