• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Všetko naj naj Tomáškovi k dnešným 8.mesiačikom :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak zdravím všechny po dovče. Přidala sem pár foteček. Bylo to tam fajn, jen to počasí mohlo být lepší. Cesta zpátky byla naprosto příšerná - strašný dusno a vedro.
Janča tam zůstává do pátku, Kačka pokračuje směr Lipno, Katchula myslím taky ještě někam jela, Verb se stěhuje - teda už je v novém, ale net nejspíš ještě nemá, takže ty napíšou až se vrátí :slight_smile:.

Tý jo Tomáškovi už je 8 měsíců - to to letí, takže taky gratulujeme :wink:
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Nejbe: super, že ste už naspäť a že je všetko ok. Fotky sú moc pekné.
Ja tu tiež nebudem do pondelka, zajtra skoro ráno vyrážame do Bratislavy a potom k sestre do senca, tak sa tu majte pekne a dúfam, že to počasie sa umúdri. :sunglasses:
Ahojte
2. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj, uz mam zazadano o novou obcanku. Valcim tady v bordelu, protoze jeste nemame skrine ani kuchyn :-/ Holky jeste dovolenkuji. Uz aby byl byt hotovy a ja si mohla konecne uzivat klidu, ze vim, kde co je a kde to najdu. Nejbe, nevypadala jsi moc spokojene. Nejspis to nebyla dovca podle tvych predstav... Will jeste spi, tak jdu docist Reflex a pripravit na presun k nasim na obed. Meggie, stastnou cestu :wink: Dary, doufam, ze ditka uz nezlobi a pekne spinkaji :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj
Tak zdravím zpátky naše výletníky :slight_smile: Doufám, že až se doma zaklimatizujete, tak napíšete nějaké zážitky a tak. A co ubytování, byli jste spokojení?

Verb - tak opožděně gratuluju k novému bytu a přeji, ať se vám tam pěkně bydlí a jste spokojení :slight_smile:

Megg - taky přeju šťastnou cestu a s předstihem přeju Lauře vše nej k 8měsícům :slight_smile:

Jinak jsem se zapomněla "pochlubit", že děti už měly klíšťáky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Honzík 2, Nikolka jednoho. Ale měla ho těsně pod dolníma řasama, tak si dovedete představit, jaká to byla akce než jsme ho vytáhli :angry: A to je vždycky po prochajdě kontroluju a stejně se pak někde mrchy objeví. Grrrrrrrrr :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Zdravím ..Šumavské fotečky jsou moc hezke... doufám, že i zbytek party taky nejaké přihodí ...

Určitě potěší nejaké historky z výletu - takže až budete mít čas a chuť tak něco zaťukejte...

Meggie - prajem pekný pobyt u sestry - aby ste si užili jazerá a pekné počko...

Verb - my jsme se stěhovali v březnu a ještě pořád nemám vybalené všechny krabice...no a čekáme na sedačku a nábytek. Drobcov pokojíček dokončíme asi až v novém roce...ale jinak se to dá.. chce to jenom trochu improvizace..

Dary- klíšťata !! teda to si musíme dávat pozor ..

U nás vše při o starém akorát jsem tu nějaký čas měla maminku a teď když odešla tak si tu připadám nějak osaměle - hlavně když manža vypadne ráno a přichází večer .. no a v blízkém okolí jsem zatím žádnou maminu neulovila...

Jinak už se těším na ty golfky.. to budu hned mobilnější...

A ještě musím pochválit Alexíka... v noci se už k papání nebudí...
tak zatip pa
2. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Máme první zoubek!!!Huráááá..... :slight_smile: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
dary> Gratulujeme k zoubku. :slight_smile:

My máme zatím taky jenom 1 a ne ne se vyklubat v plné parádě :grinning:
2. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Mame prvni zub - 1 vlevo dole. Trikrat HURÁÁÁ!!! :slight_smile: Nasla ho mama, takze smula. Saty musim koupit ji. Dary, gratulace k zoubku. Ti nasi prcci se nejak sesynchronizovali :wink: Zanet, od brezna mas krabice? :O Ja doufam, ze do 14 dnu bude relativne hotovo. Zas tak moc toho nemame. A neboj, kamoska pobliz se najde :wink: Ted mam balici prestavku. Uz abychom meli net. Datlovat pres mobil me neba :frowning2:
3. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj
tak právě proběhl menší hysterák, ale snad už se bude spát :wink: Půjdu se asi vrhnout na koupelnu, je nějaká blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tento víkend musím pořádně vygruntovat, páč v úterý u nás proběhne vítání občánka Nikolky a paní si to tady asi bude chtít prohlídnout, tak musím odstranit všechny nedostatky.
Verb - tak gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile: :slight_smile: Já jsem ho hledala každý den, takže mě nemohl nikdo předběhnout :sweat_smile: :grinning: Ale už jsem ani nedoufala, že by se nám stihl vyklubat do další poradny, tj.13.7. Nechal na sebe čekat, ale už je tam :slight_smile: :dizzy_face: A kdy vám mají zapojit net? Přes mobil to musí být makačka, než to napíšeš :confused:
3. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky, tak já teď jen v rychlosti, jsme zpátky v Praze, prodloužená dovča super, počasí na Šumavě i nadále proměnlivé, ale měli jsme s prckem fakt štěstí, protože jsme ani jednou nezmokli (taťka se od nás na kus jednoho dopo oddělil a jel na kolo a přijel mokrý až na trenýrky), já s Tomčou jsem se při prvních kapkách stihla akorát schovat v hotelu Antýgl, byla to fakt klika, protože to bylo jediné přístřeší na 4 km cesty :slight_smile: Fotečky přidám během víkendu. Jinak prcek se poslední 2 noci vzbudil na kojení jen jedenkrát za noc, což se mu 2x sobě ještě nikdy nestalo, tak doufám, že mu to šumavské chrupkání vydrží i do Prahy. :grinning: Jen jsme si z dovči přivezli malého čertíka, neposedí ani chvilku, jakmile se mu někdo nevěnuje, tak kňourá, doufám, že ho to brzy přejde, dneska už jsme ho měli plné zuby oba, naštěstí se večer zlepšil, tak snad mu to vydrží.

Verb a Dary: Velká gratulace k zoubkům, tak už jste se konečně obě dočkaly :grinning: :grinning: Jen tedy Verb. jak se ti to mohlo stát, že ti proklouznul a objevila ho babička! Tak a máš po šatech, to jsi tedy propásla velkou nabídku, no snad ti to Míra vynahradí jinak.:grinning:

Dary: Zážitky z dovči? No já to beru jako super relax, musím říct, že jsem se docela bála, jak to prcek a i my s ním v cizím prostředí zvládneme, ale proběhlo to podle mého názoru dobře. Ubytování i jídlo dle mého dobré, jen to počasí mohlo být lepší, docela mě mrzí, že se nám nepodařilo udělat jeden výlet společný, ale to se dalo při různých režimech dítek čekat, ale i tak si myslím, že se to povedlo a ráda si to s holkami zopakuju. Prcci nám nechali večery volné, takže jsme mohli kecat, popít pivko, hrát kulečník, hry, všichni manžové super, myslím, že i oni si to užili. Největší rošťáci jsou Štěpán a naše dítko, největší pohodář dle mého Pepča, toho dokáže z jeho pohody vykolejit snad jen odsávání nosu vysavačem :grinning: Samík byl taky zlatej (Nejbe tvrdila, že je to tatínkem :grinning: ) Will, Sam i Pepča byli takový kliďasové, v klidu seděli, koukali, stačila jim jedna hračky, což se bohužel o Tomčovi a Štěpovi říct nedá, ti neposedí skoro ani chvilku. Štěpa umí kouzelně hýkat, to mě opravdu rozesmálo :grinning: :grinning:

Megg a Zanetke: Takže změna kočárků? Oba hezké, jen u Zanetke bych se bála těch miniaturních koleček na zimu, přeci jen i v Praze je občas sníh :wink: Já zatím uvažuju o Chicco multiway, ale chci ho ještě vidět naživo ale na to je ještě času dost, nákup mě čeká až na podzim nebo začátku zimy.
3. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jo a k dovolenářům - někdo z vás tam zapomněl 3 hračky a plínu, tipuju to na Kacku, takže přivezu na další srazík.
3. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Fotky z dovolené přidány :wink: tedy tady je vedro no fuj, na těch horách bylo fakt příjemně. Tomča je furt opocenej, v noci vypil skoro 80 ml vody, dal jen jedno kojo, takže super, jen vstávačka v 5.15 byla tedy příšerná.
4. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile: vitam te zpet. To je super, ze jste si uzili. Tady je fakt strasny vedro. A tebe s oknama na jih lituju. Budes se muset rychle aklimatizovat na tyhle paraky. A nepomlouvej Tomika, byl hodnej a moc sikovnej :wink: I kdyz Will se nejak odnaucil dopoledni spani, vcera dal tak silenej hysterak. Pak byl mrzutej z nevyspani a nejed obed :-/ Zub proklouznul, protoze uz jsem hledani vzdala. Ale zrovna vcera jsem mu rikala "ukaz zub", ale nechtel ukazat. Ale babicce dokonce vzal prst a zavedl ji tam :frowning2: Je to pekny podvodnicek :grinning: No a hned kousal do bradavky. Dost to boli. Doufam, ze ho to prejde :cry:
4. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo a jeste ke kocarku. Proc chces kupovat na zimu novy? Vzdyt ten Xlander je dobry, ne?
4. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Verb: Ahojky, našemu dítku je asi šílené vedro, teďka vypil skoro 75 ml vody během čtvrt hodiny. Jooo, hodnej, je to šídlo neposedný, a teď ještě ukňouraný, ale přikláníme se k tomu, že je to asi tím vedrem, začal s tím pořádně až včera po návratu, asi mu ty šumavské teploty vyhovovali více, než tyhle pražské pařáky. A okna na jih jsou fakt děsný. Jejda, takže kouše při koju, tak to naštěstí Tomča nedělá, mám pocit, že by mi jí s těmi svými 3 zubanci už ukousl, třeba Will jen zkoumá a přestane, jinak fakt nevím, nevím, jak to řešit. X landera mám půjčeného od švagrové, ale ti čekají začátkem ledna mimčo, takže ho budu muset vrátit (koupí si na něj hlubokou korbičku), tak jsem zvažovala, zda koupit sporťák a nebo golfky, teď se už přikláním ke golfkám a sporťák už přeskočím, přeci jen by to bylo jen na zimu, pak už snad prcci budou ťapkat a golfky budou stačit, ta zima mě ale s těmi malými kolečky děsí, snad bude mírná.
4. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj,
tak vítám zpátky i Jancu :slight_smile: Fotky jsou krásný, úplně vám závidím :wink:
Dnes budeme s Nikolkou přes noc doma samy, chlapi spí na zahradě ve stanu :sunglasses: No jsem zvědavá, jak to proběhne, ten náš divoch se zatím tvářil, že se mu teda vůbec spát nechce, táta už je z něj trochu na nervy, tak jsem vyklidila bojiště, ať si to srovnají mezi sebou sami.
Z Nikolky se stává docela divoška, ale už je s ní pěkná sranda :slight_smile: Pořád nám něco breptá, teď se naučila, že skrčí nosík a začne na nás funět :grinning: a největší zábava je na nás sedět a dělat hyjé, hyjé :grinning: A konečně už se zase normálně rozjedla, takže hurááá.
Tak se mějte a dobrou.... :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojte
Janca pekné fotky :grinning: ste si to poriadne užili :grinning:
mne sa tie golfky zdajú nepohodlnejšie a menej stabilnejšie :confused:jediná výhoda že ich odnesieš v rukách.My sme predali tú trojkombináciu kamoške čo bude mať bábo a kúpili chicco šporťák symplicity. je fakt dobrý. :dizzy_face:
Dary aj Laura krčí nosík, ked sa jej niečo nepáči, je to taká smiešna grimasa... :sweat_smile: Jej najvačšia záluba je vysypávanie odpadkového koša.
Včera sme boli u babky a napustili sme Laure vaničku s vodou, strašne sa jej to páčilo. :grinning:
V sobotu sme chceli ísť do Aquatermalu, no neter dostala horúčky, tak sme išli naspať do Trenčína.
Laura zaspala a ja tu mám takú kopu riadov, že sa mi nechce do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to tu vypadá, že jediná Laura nemá ani zuba :angry: no nič :grinning: majte sa pekne :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím další děsnou noc, zatím to svádím na vedro a CML, ale nevím, jak dlouho mi to vydrží :sweat_smile: Prcek asi i v noci trénuje vše, co se už naučil, takže ho běžně nacházíme řvoucího klečícího u žbrdlin, zuby zakouslé v horní bočnici postýlky, případně klečícího a pérujícího dopředu :unamused: Asi vždycky když se dostane do té slabší fáze spánku, tak vyvádí tohle. Takže jít spát dřív se ani nevyplácí, do cca dvanácti hodin to včera udělal asi 4x, pak naštěstí už jen jedno kojo, jednou jsem ho zaslechla jen co se začal otáčet, takže byl jen na čtyřech, takže chvatem putoval zpátky na záda, ale tenhle spánek zdá se mi poněkud nešťastný. Včera se poprvé v postýlce sám postavil, vítězoslavně se na nás smál, že už to konečně umí. No je u nás opravdu veselo. Dneska dopo jdeme na 8. měsíční kontrolu, tak pak dám vědět míry.

Dary: Tak jak dopadlo spaní na zahradě? To je ale dobrodružo, to si to asi HOnzík chtěl maximálně užít. Ale koukám, že i u vás už je veselo, musí to být fakt sranda. Super že dobře papká, dáváte někdo domácí pyré z jablka? Já to včera zkoušela poprvé a moc velký úspěch to tedy nemělo, tak nevím, asi blbá konzistence, je fakt, že tak hladké jako je to ze skleničky to tedy opravdu nemám.

Megg: Aha to je sporťák, vypadá fakt dobře, budu ho muset očíhnout naživo. A se zubem se netrap, však on se i Lauře nějaký objeví :grinning: Koukám,že ti prcci jsou fakt koumáci, no odpadkový koš favoritem? Co do něj házíš? :grinning:
7. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojte,
Janco tak si taky začínáš užívat "pěkný" noci... :confounded: Já jsem nedávno četla, že děti spí víc v té lehčí fázi spánku, takže se to s dospělákama vůbec nedá srovnat, ti spí víc "natvrdo". Navíc během noci děti vstřebávají všechny dojmy, takže je to taky může budit. Takže výroky, že takto staré děti přespí celou noc, beru s nadhledem, ptž já jsem takové dítko neměla ani jedno a od ostatních maminek slýchám to podobné :wink: Takže nezbývá, než doufat, že to Tomíka brzo přejde a budete vstávat zas 1x - 2x za noc :slight_smile: Tak přeju pevné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A gratuluju k prvnímu stoupnutí! Je to šikulka :slight_smile: :slight_smile:
Já domácí pyré dělám, konzistence jí nevadí. Ale ona extra ráda ovoce nemá, tak jí to většinou smíchám s mrkví. To samé dělám i u hrušek :wink:
7. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, tak naváženo 8190 g a výška 73 cm. No, moc tedy nepřibral, za ty 2 měsíce necelých půl kila, doktor se ptal, jak krmíme, když jsem mu to řekla, tak prý v pořádku, ale prý bych mohla kojit i po příkrmech, to se mi ale moc nechce, protože fakt nevím, jak bych tedy postupně omezovala kojení, a můžeme přidat kaši na noc, tak to prubnu a uvidím, třeba to pomůže i na ten náš noční děs. :wink: Dneska k obědu zdlabal 230 g jídla, včera taky, tak nevím, proč netloustne, když tak žere :grinning: Dostali jsme prášky na zuby, kontroloval Tomčovi předkožku, tu tedy máme blbou, skoro přirostlou, nemáme v žádném případě přetahovat, tak doufám, že se to spraví a nečeká nás ještě nějaký operační zákrok. Jinak pohybově je Tomča prý o měsíc dopředu než by měl být, s klečením, se samostatným seděním a prvními pokusy o lezení. Joo, to si ještě řádně rozbil hubu těsně než jsme odcházeli k doktorovi, protože se za něčím po čtyřech hnal a ujela mu ruka, spadl zase přímo na pusu a opět se těmi svými horními klofany kousl, tentokrát tedy víc jak poprvé, měl chudák pusu jak černoch a krvka taky tedy tekla, řval jak tur.

Dary: Budu dál zkoušet, snad se to nějak poddá, třeba mu nejelo to jablko, i když kyselé se mi nezdálo.

Tak kdepak máme všechny ty naše dovolenkářky? Snad je voda neodplavila :grinning:
7. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
ahoj,
tak jsme konečně doma :slight_smile:

Dovolenou jsme přežili bez újmy, moc se nám všude líbilo, jen jsme snad víc unavený jak z domu, Pepíno si začal stoupat a sedět, tak je to zase náročnější, ale to se dalo čekat :wink:

teď se snažim dát barák do kupy a navařit, tak snad napíšu pozdějc :slight_smile: a taky dam nějaký fotky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj, jen kratce. Porad nemame net. O2 na nas vyslovene s.re. Oni pry maji cas 10 prac.dni. To jim zbyvaji uz jen 2 :-/ Tak dneska ockovani Synflorix. Lehce zabrecel, jinak ok. Zda se mi trosku horky, ale snad to bude dobry. A vaha 8850 g a 75 cm. Dylku jsem cekala, ale ta vaha... Za 6 tydnu jen 550 g a to ji i v noci. Ale pry je to v poradku a muzu taky zkusit kasi. No a nocni buzeni je normalni. Ach jo :cry: Ani na zuby se nepodivala. Janco, gratulace k 1. stoupnuti :wink: Ale ta vaha taky nic moc. On to asi vsechno vybeha :grinning: Kacko vitam te zpet :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dary, dik za vysvetleni nocniho buzeni. Takze to u nas bude jeste horsi? Uz ted se budi 2x-3x za noc a uklidni se akorat kojenim :-/ Ale ty to mas blby uz od narozeni Honzika, ja se aspon par mesicu vyspala. A to je dobre, ze papa domaci ovoce. Ja se chystam taky varit ovoce doma. Zatim zkusim Frutapuru a az budu mit kooonecne kuchyn, tak se do toho dam. Will usnul, tak jdu taky na kute :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:

jsme zpět v Praze, přijeli jsme až dneska navečer, takže jsem doteď vybalovala, prala, koupala se atd. Zatím jsem jen prohlídla fotky holek ze Šumavy, taky nějaký přidám, ale až zítra. Teď jdu spát a doufám, že Vás nějak stihnu dočíst.

Zítra dopo jdu na gyndu a odpoledne jedu ke kamarádce a ve čtvrtek jdu se Štěpánem na očko Synflorixu. Jinak nám se na Šumavě moc líbilo, ale to počasí bylo faaakt příšerný. Pak jsme byli na chatě a tam bylo už pěkně a moc jsme si to užili, Štěpánek se poprvé koupal v bazénku, nesl se v nosítku - krosně a vůbec má spousty nových zážitků :slight_smile:

Tak dobrou
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Tak já zase jen na chvíli, protože dnes jedu k zubaři do Prahy a večer přijede Pepova maminka se setrou a třema dětma, tak to asi moc času na koníka nebude :unamused:
teď je to dobrý, naučila jsem Pepču pít samotnýho z flašky, tak mam vždycky trochu času než to vysosá :dizzy_face:

to stoupání je šílený, já ho moc nehlídam protože to bych dělala jen tohle, tak už sebou párkrát pěkně majznul, ale co se dá dělat :astonished: Navíc on je strašnej drak, klidně se jen tak najednou pustí a kouká :sweat_smile: Je to neuvěřitelný jaký ty děti dělaj pokroky, před pár dny se mu ty nohy klátily a teď stojí v pohodě a ještě péruje :astonished:

A taky jsem zrušila těhu album a mam tam na chvíli ty fotky z dovči :slight_smile:
Taky máme spousty zážitků a myslim že se mu líbilo i na lodi :slight_smile: Bylo to teda dost náročný, pořád ho hlídat, i Pepa byl dost unavenej, ale stálo to za to :wink:
Mějte se moc hezky, možná že ještě něco napíšu, ale přečíst to teda nestihnu :unamused:
8. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky, tak dítko uspáno a nastává čas pro mamču :slight_smile: No čas, musím žehlit, zase se to tu po dovče naštosovalo, takže z toho volna moc nebude, zvlášť s chrupkáním našeho malého teroristy, to se ani nestačím zregenerovat a bude to tu nanovo.

Kacka: Super fotky, opravdu jste dobrodruzi, úplně to z vás sálá :grinning: Jinak máš naprostou pravdu, pokud bych chtěla, aby dítko nepadalo, tak u něj budu stát celou tu dobu a někdy je to tak rychlé, že nestačím zareagovat ani já a držkopád je stejně na světě a to si zatím nestoupá a jde jen po čtyřech, tudíž padá z menší výšky. A i u nás je to skok, během 14 dnů samostatné sedění, lezení po čtyřech, dle doktora nás během chvilky také čeká to stoupání.

Dary: Prosím ještě jedna otázka, to pyré z jablek a mrkve vaříš a nebo dáváš v syrovém stavu? A zkoušíte někdo už jogurt?

Verb: Tedy Will je pořádný kus chlapa, buď ráda, že mu to jde pomaleji, vždyť už teď má míry leckterého ročního dítka :grinning: Ale máš pravdu, ta váha u Toma nic moc, ale co s tím nadělám? Z té zeleniny a ovoce se prostě asi netloustne, a žádné laskominy nedostává. No, koukám, že i s Willa je noční jedlík, to u nás tedy jídlo za noc jen jedno, ale buzení dnes celkem 6x!! Děs, furt to samé, péruje, je na čtyřech, místo aby chrápal, tohle fakt asi dlouho nevydržím, už teď jsem ospalá, no snad si tělo zvykne.

Katch: Vítej zpátky, a šup sem s fotkami. Na gyndu také musím, jen se mi tam nějak nechce, přijde mi to zbytečné, po půl roce, když je to jen běžná prohlídka a nic po něm nechci, ale musím se během července dokopat.

V Tescu je akce na masozeleninový příkrm, 200 g tak třeba někdo využijete
Detail Kompletní řada Hami masozeleninových dětských příkrmů se stejnou gramáží 2+1 ZDARMA cena za 3 ks
Platnost 8. 7. 2009 - 21. 7. 2009
Cena 61,80 Kč
8. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahooooj holky,
tak fotečky shlídnutý a jsou moc pěkný :dizzy_face: Paráda, že jste si to všechny pěkně užily :slight_smile:

Včera večer k nám přišli zástupci obce k tomu vítání občánků, tak jsme poseděli, pokecali, popili.... Dostala jsem krásnou kytku, Nikolka knížku a 1000,-, takže spokojenost.
Dnes jsem vyrazila do obchodů - koupila jsem si kaťata, Honzíkovi nějakou hračku, akorát jsem nesehnala pro Nikolku leginky, či jak se tomu říká :sweat_smile: Ne, že by je potřebovala, ale mně se to moooc líbí :grinning: :grinning: :grinning:

Janco - to pyré vařím. Zkoušela jsem to i syrové, ale to vůbec nechtěla. Nad jogurtem už jsem taky přemýšlela, ale v pondělí se ještě zeptám v poradně a pak asi začnu. Ale nejdřív budu asi dávat 1-2 lžíčky s banánem nebo dalším ovocem, celý jogurt zatím ne.
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahojky,
tak fotky jsem přidala už dnes brzy ráno, ale napsat jsem nic nestihla. Přijela máma a já šla na tu gyndu, pak na nákup a do lékárny. Teď vařim a napíšu pár řádek, ptž Štěpánek spí, ale asi to bude jen na chvilku. Nějak nic nestíhám a v pátek jedu zase na týden pryč, takže nedočítám, jen jsem to tu přelítla.

Novinka je, že Štěpula už sám pěkně sedí, což je fajn, ptž dokáže takhle sedět a hrát si třeba i 5 minut!! To je skoro zázrak :grinning: A přijde mi, že se mu klubou horní zuby, ale už strašně dlouho to tam má nateklý a pořád nic :unamused: Což mi připomíná, že gratuluju Willovi k prvnímu zubu :slight_smile:

Shrnutí k Šumavě: nám se tam moc líbilo, penzion super až na ty vrzající schody, kliky, atd... Jídlo chutnalo, pan majitel byl sympaťák a klidně bych tam jela znovu, ale jen kdyby bylo lepší počasí. To nás teda fakt všechny zklamalo, v červnu jako v listopadu - nic moc. Mě se moc líbila ta túra podél Vydry, škoda, že jinak pořád pršelo, mohli jsme těch společných výletů udělat víc. Tatínkové byli všichni sympaťáci a taky jsem si všimla, že se hezky starali o prcky, mají pochvalu :wink: A vyřizuju všem pozdravy od Imiho :slight_smile:

Dary tak to je hezký, že Nikolka dostala 1000 Kč, lepší než nějaký upomínkový předměty - blbosti :slight_smile: A taky opožděně gratulace k zoubku!

Jančo to Tomík fakt moc neváží, ale tak nějak vyhublej mi nepřišel. My jdeme k doktorce zítra, tak jsem zvědavá kolik bude mít Štěpán, ale na naší váze to ukazuje cca 8,2 kg. A na fotkách je vidět, že pak už jste měli počasí lepší a taky jsem zjistila, že na Kašperku už jsme byli asi před 3-4 lety :grinning:

Kačko fotky super, takový dobrodružný :wink: A to stání je hrůza, co? Ale zase je fakt, že to se bude lepšit, Štěpula už teď dokáže pomalu slízt bezpečně dolů a nepadá už skoro vůbec.

Verb. doufám, že se brzy připojíš a budeš on-line. A někdy se sejdeme když teď bydlíš celkem kousek. myslim, že bych klidně došla pěšky na konečnou 215, je to tam někde, ne?? A za 6 týdnů těch 550g není zase tak úplně málo podle mě. To si myslím, že Štěpán nepřibral víc, napíšu zítra odpo jak je na tom.

Zanetke téda tak u Vás už se spí taky celou noc, jo? To se máš :slight_smile: Tak nevim, co ten náš pacholek vymejšlí, že si pořád vynucuje to noční papání :angry:
8. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
ahoj tak jsem zpátky od zubařky, Pepča je zlatý dítě, jen mě v autě vyřval, vydržel to půl hodiny, doma jsem ho vyndala a tak si sednul, smál se a hrál si dlouho sám, vůbec nechápu :sweat_smile: asi ho to ježdění už nebaví :unamused:
teď jsem musela uklidit a naložit masa, zpracovat maso pro Pepína, včera jsme koupili jehněčí bio, tak jsem to musela zase po kouskách zmrazit. Jen vůbec nemůžeme sehnat bio kuřecí :confused:

jo a tak jsem začala taky pořádně pátrat po těch zubech, když se to tu tak rozjelo a posílam odkaz na dobrej článek:
http://www.babyonline.cz/pece-o-dite/chrup/o-cisteni-detskych-zoubku.html
jen abysme věděli ja na ně a nic nepodcenili :wink:

taky teď pořád zkoumáme ty auta, vlastně už jsme se rozhodli že ot bude Ford Mondeo, jen nevíme ještě jakej a kde ho koupit, jestli tady nebo v Německu. teď ho zrovna prodávaj známý, tak se pokusíme ho získat.
Dneska jak jsme jela s tim našim vrakoušem, tak z toho šly zase nějaký divný zvuky, no už mam strach s tim vůbec někam vyrazit :astonished:

A stání je docela sranda, dneska se mnou Pepča luxoval, stál za tim a když sem popojela, tak to zase došel a řehtal se co je to za stroj, že to jezdí :grinning: takový extra chodítko :slight_smile:

ještě jsem stačila přečíst ty míry a váhy a rozhodně bych to neřešila, oni se daleko víc hejbaj a pak prostě tak nepřibíraj. Ještě že :sweat_smile: Já teda ráno vážila Pepína a na tý naší váze bylo 9kg :astonished: Už aby začal běhat :slight_smile: My jdeme až v osmi měsících, tak uvidíme. Zatim má pořád tu hroznou rýmu, nějak to přes tu dovolenou moc nepostoupilo, tak snad tam nebudeme muset jít dřív :unamused:

Ach jo, zase ho slyšim jak tam haleká, tak já jdu, to zase bude stát u žbrdlin jak týraný dítě :grinning:
8. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.