• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Janca aj Laura kaká asi 4-5 krát denne. Myslím si , že je to ok. Pri každom papaní sa vykadí :grinning:
K tým plienkam babylove 84ks tojí tuším 330,-Sk a majú na boku gumičky a my sme moc spokojní, ešte jej nevyšla kakanička na chrbátil, ani sa v nich neprecikala, tie tesco fialové jej vobec nepriliehajú na stehná a tade sa mi vždy precikala.
14. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoj holky,
jdu vás aspoň pozdravit, ptž moc nestíhám. Nebo lépe řečeno stíhám, ale jiný věci než MK :grinning: Normálně jsem si zavedla trochu jinej režim než doposud a nestačím se divit, jak to jde :wink: Baráček mám docela uklizenej, navařeno, upečeno, jsem bez nervů a děti to asi cítí a jsou taky hodný :slight_smile: Takže paráda :slight_smile:
Včera jsme si šli večer opíkat, tak Nikolka pěkně spala v kočárku, potom jsme Honzíka uložili do stanu a ještě jsme s manžem seděli u ohně. No romantika jak blázen :grinning: Potom jsme se s Nikolkou vrátily domů, rozvalily se na manž.posteli a chlapy nechaly ve stanu. :sunglasses:
Dnes pojedu s dětičkama na pouť k našim, ať se Honzík může povozit na kolotočích. Zítra vyrazíme znova, ale to už spíš na zákusky a tak. Mňam mňam
tak pěkný víkend a užívejte sluníčka :slight_smile:
15. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, jdu se rozloučit před dovčou, zítra brzy dopo vyrážíme, takže na net už nepůjdu. Už mám většinu věcí zabalených, chybí mi jídlo, lékárnička a hygiena, na to jsem se musela navečeřet :wink: Byli jsme ještě na návštěvě u tchánovců a nějak se to protáhlo, tradiční procházka na Vyšehradě byla nějaká delší. Prcek spí dneska v cestovní postýlce aby si zvykal, v případě nějaké hrůzy bychom snad brali tu naší dřevěnou, ale zatím byl vzhůru jen jednou, což je u nás teď normál :wink: Včera jsme občas jeho křik ignorovali a občas usnul sám, jen většinu noc strávil na břiše, kam asi vysílením odpadl. :grinning: Dneska jsem mu šahala do pusy a vypadá to, že se začínají ozývat dolní dvojky, má to tam dost nateklé, tak uvidíme, kdy vykouknou. A ještě jedna novinka, i naše dítko dokáže jíst samo ovoce, tedy já držím a Tomča ukusuje, ale je schopný takhle zdlabat v pohodě 3 meruňky a dneska celou broskev.

Megg: Tak u nás dneska tedy nekadící den, jen 1x asi je nějaký ucpaný. no asi si to shromažďuje na zítřejší cestu, v autě to přebalování bude větší sranda než doma :grinning: Nám ty Tesco na nožičkách drží super, ale mám strach, jak to zase bude vypadat, až přejdeme na větší velikost, zatím mu furt stačí č. 3, ale jsou už těsné, takže jsem mu už nakoupila 4.

Dary: Tedy jaký kouzelný režim si nastavila, že teď vše v pohodě a s lehkostí zvládáš? Chci podrobný popis :grinning: :grinning:

Takže papa a za týden zase nakouknu, jakpak se dítka i mamči mají.
15. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj vespolek,
tak dneska nám krapet zatopili, co? Bylo na zdechnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem měla lehce pracovní neděli, dopo jsem dala děti manžovi a šla rovnat dřevo na vlečku, následně to zase scházet dolů, aby to bylo přichystaný na zítřejší řezaní. Teď na večer jsem sfoukla ještě druhou vlečku a začíná na mě doléhat únava. Ale musím počkat, až se mi dopeče maso a pak asi půjdu zalehnout. Manžu mám v hospodě, takže je asi zbytečný na něj čekat :unamused:
Odpo jsme byli na tý pouti, ale v tom vedru se to fakt nedalo, takže jsme to rychlovkou proběhli a pak šli k našim na kafčo a hurá domů.
No a Nikolka je hroznej mamánek. Na včerejší i dnešní návštěvě musela být pořád u mě, jinak hroznej řev, v lepším případě pouze kňourání. Dělá to i doma. Když jí hlídá manža a nejsu doma, tak v pohodě. Jakmile mě ale uslyší, tak konec - začne kňourat, natahovat ruce, vztekat se.....Tak doufám, že ji tohle období brzo přejde. Chtěla jsem se objednat ke kadeřnici, ale asi to ještě chvíli nechám, ptž u našich by se Niky asi zbláznila a manža je v práci, takže bych si jí musela vzít sebou, ale to bych jí tam tak dlouho asi neudržela :confounded: Takže budu nadále chodit jak hastroš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janco - přeju příjemnou dovolenou a doufám, že jste cestu v tom vedru zvládli :sunglasses: No a na mým režimu nic kouzelnýho není, člověk se prostě musí přemoct a makat :grinning: Takže večer vždycky naklušu a uklízím jak divá. Ale má to pozitivní dopad i na manžu - normálně si po sobě uklízí nádobí apod. :fearful: Takže mám radost :sunglasses:

Pěkný večer a dobrou....
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahooojky, tak jsem zase on-line v Praze a nějak se mi pletou klávesy, asi jsem zapomněla psát :grinning:
Zítra si Vás snad dočtu a napíšu víc, teď jen v rychlosti.
Pepíno je borec, že už stojí, jsem ráda, že předběhl Štěpánka :slight_smile: Ten teda sám nestojí, ale dělá krůčky když ho držíme za ruce, což ale Pepča taky jak tak čtu. Jo a sraz 26.8. to by šlo, nic nemám. A můžem se stavit i u nás na chatě. Ale domluvila bych to hlavně podle počasí, v dešti by se mi tam moc nechtělo teda a nerada bych, aby Vám Štěpán zdemoloval domeček :grinning:

Dary mamánkovství je u nás taky teď v plný síle, je to hrůza!! Taky po mě pořád natahuje ruce a že by ho hlídal někdo jiný než přítel to vůbec nepřichází v úvahu :frowning2: Taky doufám, že to brzy přejde, u Honzíka jsi to neměla???

Janče přeju krásnou dovolenou, počasí má být fajn, tak si to užijte :slight_smile: :wink:

A zbytek zítra, dobrou
16. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak jsem dočítala a trochu mě teda vyděsilo to, co psala Verb., že se děti začínají teď bát (to vim) a že to trvá až do 1,5 roku :astonished: To je trochu dlouho ne? Štěpán se úplně v tomhle směru změnil, ale četla jsem, že do půl roku je dětem celkem jedno kdo je chová a ke všem se chovají přátelsky a okolo toho 8.měsíce začíná ta separační úzkost a vše je jinak. Tak to je přesně Štěpánův případ. Nechce být ani u mojí mámy na kterou je zvyklý, teda jakž takž jí akceptuje a neřve hned jak ho vezme, ale třeba "až" po 3 minutách :frowning2: Ovšem jinak ho nikdo jiný nesmí pochovat, to řve okamžitě. Pevně doufám, že tohle nebude trvat ještě dalších 9 měsíců!!! :rolling_eyes:

Jinak Štěpula nevypadá, že by už chtěl začít chodit, za ruce jde, ale taky jen když se mu chce a občas se u toho jakoby prohýbá a ani se nesnaží sám stát. Jen omylem se párkrát pustil. Karamboly u nás jsou taky, ale neni to nic hroznýho, nebo už jsem si na to spíš zvykla :grinning: Včera jsme prodali znýmejm co čekají mimčo začátkem října monitor dechu a dneska jsem vyprala a sbalila hrací deky (měli jsme dvě) a možná se je taky pokusim nějak udat. Lehátka bych se taky ráda zbavila, ale to už je postarší a v nic moc stavu, tak to by asi nikdo nekoupil.

Meggie tak Laura má opravdu pěkné míry, vy jste vlastně nebyli u doktorky strašně dlouho. My teď máme nejdelší pauzu, byli jsme začátkem července a jdeme až koncem září, tak jsem taky zvědavá na míry :slight_smile:

Verb. teda ten Will je opravdu mega dlouhán!! :astonished: :slight_smile: Chudák Štěpánek bude určitě od malička proti němu o hlavu menší :grinning: S tím bio masem to je teda hnus, to Ti povim a ještě taková drzost :angry:

Kačko to myslíš vážně, že Pepčovi vydrží nějaká hračka na půl dne? Já jsem se dneska radovala, že Štěpula si vydržel hrát v sedě a v klidu s časopisem asi 10 minut. Jinak ho nic delší dobu nezaujme, ach jooo :frowning2:
To mi připomíná, že jsem dneska něco hledala na netu o vzteklých dětech a našla jsem, že hyperaktivita se pozná až mezi 3 a 4 rokem dítěte, tak to jsem na to teda zvědavá.

Nejbe no tak se školou ti držim palce ať to zvládneš a smekám, já bych momentálně na to neměla kromě času ani sílu, jsem vždycky večer ráda, že si na chvíli sednu (nebo lehnu) :sweat_smile:

Dary taky jsem se dneska přemohla a udělala spousty práce, dokonce jsem i upekla koláč. K tomu mě ovšem donutilo jen to, že jsem od našich dostala švestky a potřebovala jsem je nějak "zlikvidovat". Jinak v tomhle vedru péct je teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A k tomu kakání - u nás je to taky tak průměrně 3x denně. Teď používáme už plenky 7-16kg Huggies a jsem spokojená. Ty fialový Tesco do 9kg už mu dost často protekly. Takže jsme už před delší dobou přešli k těm Huggieskám a teď už jsme začali kupovat i tu větší velikost.
17. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
ahoj, tak já mam konečně čas po víkendu :slight_smile:
Tak Janca nám odjela, tak to abysme se činili, aby neřekla že tu nic nenapíšeme :wink:

My jsme byli nakonec o víkendu doma, ale přijeli kamarádi a jezdili jsme na kole po Brdech, no já byla totálně hotová, musim víc trénovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně bylo strašný vedro a to se prostě nedá. Cesty byly sotva pro kolo, natož na vozejček, často jsem táhla dvě kola a kamarád nesl napůl vozejk, no kdybyste viděli ty srázy :zipper_mouth: Samozřejmě jsme neměli foťák, takže smůla.

Katch myslim že ta separační úzkost skutečně trvá takhle dlouho, ale je to dost individuální, Pepča se třeba nechá v pohodě chovat, když si ty lidi okouká, ale musim tam bejt. Chtěla bych ho zvykat, ale zase mu nechci udělat žádný zbytečný trauma, tak jsem na uspávání radši pokaždý doma :sweat_smile: Třeba od sousedky se pochová i hned po probuzení. No ale rozhodně ta krize netrvá měsíc, ale pár měsíců :unamused:
A ta hyperaktivita, dneska se to pořád omýlá, ale hyperaktivních dětí je opravdu málo, myslim že to si nedovedeme ani představit :astonished: Neříkám že není Štěpánek živější, ale hyperaktivní snad ne :slight_smile:
Hlavně mě se to říká když mam doma sice vzteklouna, ale jinak takovýho kliďase :grinning:

Kadění taky jak píše Katch, 3x za den, nočník nehrozí.

Dary a nechceš nám ten režim prozradit? Já teda všechno nestíham, nejvíc to odnáší úklid, ale to se naštěstí dá, většinou pak naběhnu o víkendu a všechno to doklidim. Jenže mě to tak nebaví, že udělam to nejdůležitější a na pořádnej úklid kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme za sebou náš první karambol :frowning2: Ale Nikolka není žádnej troškař, takže se rozhodla, že když už, tak už. Spadla mi z kočáru na beton :frowning2: :pensive: Já jsem jí v tom kočáře uspala a pak jsem jí zaparkovala a šla něco dělat a za chvíli řev, tak tam běžím a ona na zemi!! Takže jsem měla slušnej šok. Tak jsem teď pěkně nervní, ale snad je vše ok. Nemá jedinej šrám, tak jí budu hlídat a snad to bude v pohodě. Nejhorší je, že jsem neviděla, jak padá, takže nevím, kam se bouchla a tak. Ale musel ju hlídat nějakej andělíček strážníček, ptž ten pohled jak tam leží na tom chodníku vedle obrubníku, tak ten byl opravdu nic moc. Brrrr. Tak mám aspoň ponaučení pro příště. Jsem to ale matka...... :pensive:

tak já jdu za dětičkama, mám náladu pod psa....
18. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky,

vůbec nemám čas. Pořád běhám po úřadech. Už aby bylo vše vyřízeno. Do toho se snažíme vybalovat z krabic, ale o víkendu jsme lenošili, a tak zase nic.
Kacko, Janco já vím, že ho mám dát na zem :grinning: On už taky začal lízt, ale byt je plný různýho bordelu a bojím se ho nechat. Koupili jsme pěnový puzzle, ale už několikrát nenápadně odlezl kousek vedle a spadl na nábytek na hlavu. Do toho Míra vždycky vyčítavě řekne, že jsem nedávala pozor :angry: Asi mu přestanu takovýhle karamboly hlásit. Jak vy to řešíte s prckama - necháváte je lézt po celým bytě a chodíte za nima a u každýho pádu je konejšíte? Nebo je necháváte být?
On je fakt jak z divokejch vajec. Ale přesto mám radost, že už je pohyblivej. Jen ještě konečně vše zakrýt, dát kryty rohů, vytřít a může vyrazit :slight_smile:
Dary, já bych už jela do nemocnice. Na beton - to jste to opravdu vzali od podlahy :grinning: Doufám, že je vše v pořádku.

Kacko, ty jsi dábel. Takhle se mučit, že se ti chce :grinning: Jen Pepíno si užívá pohodičku ve vozíku. Jo, 26.8. se mi taky hodí. Kdy máme dorazit? Pošli do IP adresu. A to mají přijet i chlapi? Já taky nic nestíhám. Když Willík usne, tak stěží stihnu oběd pro sebe a pro něho a možná pračku. A večer už se mi nechce. Tak se tím netrap :wink:

Katch, no, ta separační trvá někdy i dýl :sweat_smile: Wilda po okoukání cizích je ochotný po nějaký době se nechat pochovat, ale musíme být poblíž. A jsem ráda, že brečí u cizích, protože mi lezli na nervy všichni ti cizí, kteří si ho pořád chtěli chovat. Paní se vnutí nějakýma kecama, jak je roztomilej apod. a už ho chce chovat. Tak jsem ráda, že se mu to nelíbí a už ho nenechávám dělat plyšovýho medvídka :angry: Ale u babičky a dědy je to v pohodě. On se Štěpánek otrká a přejde ho to. Ber to tak, že jednou to určitě skončí. Já myslím, že Štěpula není hyperaktivní. Jak píše Kacka - je jen živější. Ale to fakt poznáš až pozdějc.

Janco, taky přeju pěknou dovču :slight_smile: kakání je u nás různý. Většinou tak 2-3x denně, ale někdy třeba vůbec nic. Sanžím se mu dávat prokakací jídlo, ne to co zastavuje, aby s tím neměl problémy. Ono to ignorování má něco do sebe, třeba se naučí, že v noci se spí. Will už se budí jen jednou, a to ho nakojím a je klid až do rána. Dneska se vzbudil až v půl šestý. Asi to je kombinace všech našich pokusů - ted má hlavu na východ, leží na rovným (už neblinká, tak jsme mu matraci narovnali do roviny), pak kaše Hami na dobrou noc. Snad to vydrží -klep klep. I sám krásně usíná. Ale abych ho moc nechválila, tak bych chtěla zrušit i to jedno kojení a vyspat se celou noc v kuse :wink: Jak se dělá tan fenykl a jak to chutná? Vůbec to neznám :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
čauky, tak já jsem tu na skok před spaním :slight_smile:

Dary téda, doufám, že Nikolka je v pořádku. Ty děti jsou gumový a většinou všechny páda přežijí bez úhony, tak věřím, že Niki spadla nějak šikovně :wink: Ale musel to být fakt megašok, to věřim.

Kačka a Verb. já si taky myslim, že snad není hyperaktivní a vim, že se to dneska přehání a za hyper... se označuje kde kdo. No uvidíme jak se bude vyvíjet později. Ale nechtěla bych mít doma opravdu hyperaktivní dítě, to musí být pro rodiče peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Srazík předpokládám, že bude bez manželů, ne? Akorát Janu tam odveze manža, aspoň jsem to tak pochopila. Mě teda možná taky nebo tam budu už od úterka na chatě, ještě nevim. Pak bych teda potřebovala od Kačky nějaký podrobnější popis jak to v tý vesnici najít. Mám jen mlhavou představu kde bydlíte :sweat_smile:

Verb. no s tím konejšením po pádu, na to pozor. My naopak děláme jako, že se nic nestalo a on většinou buď přestane skoro okamžitě plakat nebo ani nezačne. Oni totiž kolikrát pláčou ne proto, že by je to bolelo, ale že se leknou nebo reagují pláčem až na to, že ty je začneš litovat nebo konejšit. myslím teda takový ty běžný karamboly, ne když spadne dítě z kočárku nebo z postele... Já nechávám Štěpánka lézt po celym bytě, ale jsem pořád u něj v blízkosti. Ono to ani jinak nejde, protože teď jak je z něj mamánek, tak se mě drží jak klíště. Třeba se vydá sám z obýváku do kuchyně, ale po 2 metrech lezení se otočí a kontroluje jestli jsem v dohledu. No a cizí osobě bych ho vůbec pochovat nenechala, nikdy. Sousedky důchodkyně co jich je plný barák, tak ty se taky rozplývaj když ho viděj a nakláněj se k němu, ale vůbec by mě nenapadlo ho vyndavat z kočárku. Dřív se na ně řechtal a teď se tváří tak nějak, jako že je ignoruje :grinning: Tak čekám kdy se rozbrečí. Akorát maj všechny ty báby kecy na to, že má dudlíka. A to už jsem to hodně omezila, ale do kočárku mu ho dávám, protože tam má spát a spí s dudlíkem.

Kačko v tom vedru co bylo se plahočit na kole, jo? A ještě po kopcích a s vozejčkem, ty jsi fakt masochista :grinning: To nechápu, já o víkendu nedělala nic, to vedro bylo fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát jsme asi 6x cachtali Štěpánka v bazénku a kdyby nebyl tak malej, tak tam k němu vlezu taky :sweat_smile: Pěkně nás štve ten vypuštěnej rybník :cry: A vůbec nechápu co s nim jako nový majitel hodlá dělat, je to tam úplně zarostlý.
No to jsem odbočila, tak já jdu spát.

A fenykl taky neznám, jen podle názvu :confused: :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Dary no tak to bych asi zešílela, já Pepína poutam hned jak ho tam posadim, i když jde spát a leží, protože se přesně tohohle bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a co Nikolka, pořád dobrý? Hlavně že to dopadlo dobře, to jsou milimetry :confused:

Verb vůbec neřeš nějaký karamboly, těch fakt bude nespočet, já nechávám Pepču lízt a chodit kde chce, jen má zakázaný nějaký zóny, několikrát za den narazí, spadne, řve, ale většinou to nic není, tak ho nechávam, jen řeknu dobrý, někdy tam dojdu a zvednu ho zase na nohy, ale jinak nic. Sám se uklidní a zkoumá dál. Jen teda musim říct, že stejně většinou leze za mnou, tak u toho jsem :slight_smile:
například dneska u snídaně, pořád žebral až z toho spad hlavou na dlažbu, tak to zaduňelo a nic :slight_smile:
Jo a teď čtu že to dělám skoro jak Katch :grinning:
my máme teď super zábavu, u který mu jsem fakt za zadkem - leze po schodem až nahoru, ani neleze po kolenech, ale rovnou na chodidlo, no je to drak :wink:

Katch já masochista nejsem, ale tak jsme si to nějak naplánovali aniž bysme věděli jaký bude počasí a tak jsme teda jeli i v tom vedru, ale já byla jediná která měla pořád kecy ať už jedeme domů, ale to pořád ještě na stolici, jeětě tohle a bla bla a nakonec jsme přijeli kolem pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A sraz jsem teda taky myslela bez manželů, ale myslim že je to jedno, jestli je Mirek taky doma, tak to ať dorazí, máme tu místa dost. Do IP pošlu adresu a návod jak se sem dostat.
Měli bysme mít doma už tu tatrovku, tak můžeme kluky vyzkoušet :grinning:
Když bude nic moc počasí, tak to neva, můžeme bejt doma, obývák je velkej a ohrádka taky :grinning:
19. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj,
tak Nikolka je v pohodě, uf uf :wink: No měla jsem včera pěkný nervy.... :unamused: Když si uvědomím, co všechno se mohlo stát :pensive: No moje teorie je, že se mi v tom kočáře otočila na bříško, začla couvat, takže se pak sesunula pod tím pultíkem, co tam má a pak musela asi spadnout na záda/protože je měla špinavý/ a vzápětí se otočila na břicho a začla pást koně/v té poloze jsem jí našla/. No já jsem jí trubka nepoutala, ptž tam máme takový blbý kšíry, který jsou na dvě věci :rolling_eyes: Když sedí, tak jí poutám, ale když ji dám do lehu, tak se mi tam chuděra div neškrtí, a navíc spává na boku nebo na břichu, takže by se nemohla ani otočit, tak jsem ji nepoutala.
jinak je fakt, že devítiměsíční děcko se v kočáru poutat má :zipper_mouth: Hlavně, že jsme ok.
Celkově byl včera den blbec :angry: Odpo jsem jela s Nik.na ušní na kontrolu/ještě s tím píchaným ouškem/ a tam se zaučovala nějaká nová doktorka. Trvalo jí to neskutečně dlouho a nakonec to musela jít dodělat ta druhá doktorka. Nechápu, že se to musí učit na takovejch malejch dětech, který tam chudáci řvou a za nic nemůžou. :rolling_eyes: A máme přijít na kontrolu zase za 3měs. Prý má nějaký špatný hodnoty, při měření toho ouška. Tak se na to budu muset zeptat svojí doktorky, ptž mi přijde, že si nás tam zvou jen kvůli kšeftu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A večer táta málem Nikolku utopil ve vaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukal po Honzíkovi a Nikolka chudák hlavu pod vodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ta separační úzkost nějaký ten měsíc trvá. Vím, že některý děti, který byly takový mamánci, měly i větší problémy s nástupem do školky. Ale snad to ty naše prcky přejde. Honzík takový období vyloženě neměl. Byl k ostatním zdrženlivej, musel se rozkoukat a tak, ale po chvilce byl v pohodě a nechal se i pochovat. No u Nikolky tohle nehrozí. Ta vyvádí fakt šíleně.

a už je vzhůru.....
19. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojte,

Dary, to je dobře, že je malá v pořádku. To musel být děsnej pohled, hlavně, že to dobře dopadlo :wink: A večer jste ji ještě topili, chudák malá. Ta si s váma užije :grinning: Ale je jasný, že druhý dítě už člověk zvládá líp a neděsí se každý modřiny :sweat_smile: A do toho ještě ouška... :confounded:
Will si pořád tu hlavu někde otlouká. On ještě nějak moc nechce lízt, ale už tak přes týden se staví na nohy. On neleze dopředu, ale nahoru :grinning: I v postýlce už klečí, ale ještě nemá tak moc síly se zvednout a napřímit. Ale už se postaví do předklonu. No a protože ještě nemá tu rovnováhu a silný nohy, tak padá a tříská se do hlavy. Takže denně tak 2-3x konejším jeho zoufalý řev. Ale malý karamboly moc neřeším. No, dneska snad doděláme obývák a necháme ho vyrazit dopředu, i když on moc nechce. Udělá pár "kroků" a pak si sedne a hraje si s tím, co má po ruce. Je prostě pohodlnej po mamince :grinning:

Tak toho 26. bez chlapů, ok :wink: On je to vlastně pracovní den, takže je to jasný.

Kacka, hlavou na dlažbu? Já jsem asi nějaká přecitlivělá. Ale když on Will řve opravdu srdceryvně. Když řve jen tak normálně, tak to neřěším, ale někdy není k utišení ani v náruči :sweat_smile: V tom vedru na kolo, to muselo být šílený. Jsi opravdu akční máma.

Katch, no, já měla několikrát smůlu na báby, když jsem ho zrovna vyndala z kočárku, že se na něho hned sápaly. Pak jsem to zarazila a už ho nikomu nedávala. Jednou mě "zradila" máma - zas nějaká ženská chtěla chovat, tak jsem řekla, že u cizích brečí (což ještě tehdy nebyla pravda) a máma hned, že to ne a že on je v pohodě a na to se nedalo nic říct, tak mi nezbylo nic jinýho, než ho půjčit, ale byla jsem totálně vytočená a máma to hned schytala. Fakt nesnáším, jak si všichni myslí, že moje dítě je všech. A zpětně mě to jeho párkrát půjčení mrzí. Holt jsem byla moc měkká :rolling_eyes: A na ty názory ostatních na dudlík se můžeš víš co :grinning: Je to tvoje dítě a ty nejlíp víš, co je pro něho nejlepší :wink:

Mě dneska čeká kadeřnice, zase se budu potit pod igelitem. Já mám ale štěstí :angry: :grinning:
20. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
ahoj,
tak Nikolka je asi dítě štěstěny, tu jen tak nic nerozhází :grinning:

Je teda strašný vedro, ani venku není větrno, tak jsme tam byli hodinu a i já jsem padala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme to trochu blbý, že sice máme pergolu, ale stín tam moc není, musíme počkat až to zaroste vínem. Tak ještě že máme větší javor, že je tam stín v průměru asi metr, tak pořád cestujeme podle toho jak cestuje Slunce :slight_smile:

Já byla dneska na gyndě, protože matka příroda se opět nedostavila, tak když mě viděla, tak se zeptala kolik vážim, tak jsem řekla 54, to se jí nezdálo, tak mě poslala na váhu a naměřila 52 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem dostala příkaz ztloustnout, tak tu teď vyžíram bomboniéru :slight_smile: Pak mi dělala ultrazvuk a prej mam asi na jednom vaječníku něco čemu jsem nerozumněla ani potřetí, prostě je tam hodně folikulů ale malejch, takže nic :unamused: Z toho je prý ta nepravidelná menstruace a anovulace. Vzala mi krev, bodla injekci a v pondělí a v pátek musim znovu.
No řeknu vám, fakt jsem ráda že to řešim takhle brzy.
Máto ale i výhodu, já teda rozhodně nemusim řešit antikoncepci :grinning:

Verb tak já teda nikomu pochovat dítě nedávám, jenom známým, ale jen tak někomu na ulici to teda ani náhodou a to jsme tu na vesnici. A ani mi nepříjde že by o to někdo viditelně stál :astonished: Anebo jsem tupá a ty náznaky nechápu :grinning: naštěstí teď se nenechá chovat moc ani ode mně, chce pořád stát. Když zvedá ruce, tak to neznamená že chce pochovat, ale chce jen podat ruce aby ťapal :slight_smile:
Výjimkou je ta moje sousedka, tu miluje, vydrží u ní i sedět, dneska byl s ní hodinu než jsem odbyla doktorku a ani nehlesnul :slight_smile:
A Verb buď v klidu, já jdu ke kadeřnici zítra, takže budeme mít asi to samý :grinning:
mě zítra přijede mamka a Pepa je doma protože jde do práce v pátek v noci, tak se těším, bude sice pařák ale budu mít čas udělat si něco na zahradě, aby ste mě pak nepomluvili :grinning:
20. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahojky,
byla jsem teď dva dny se Štěpánkem u našich (jen přes den, spali jsme doma) a bylo to super. Především proto, že tam skoro vůbec nebyla moje švagrová, na kterou jsem si tu nedávno stěžovala, tak jsme si užívali klídku.

O tý separační úzkosti jsem si tady našla diskuzi a ta mě celkem uklidnila. Některý ty příspěvky byly jako kdyby jsem je psala já o Štěpánkovi :grinning: Takže je to zkrátka normální a samo to odezní, samozřejmě to nemají všechny děti jako přes kopírák. Mě teda ještě udivuje jedna věc a to je strach, který má teď Štěpula z různých neznámých věcí. Včera jsem byla nahoře u švagrový ohřát jídlo pro Štěpána a on tam vůbec nechtěl být (byly jsme tam jen s mojí mámou, takže strach z někoho cizího to nebyl). Asi se mu tam nelíbilo, když jsem ho dala na zem k hračkám neteře, tak začal brečet :astonished: a sápat se po mě. Další věc, bál se bráchových andulek a pak taky tý dětský tatrovky. No to mi přijde trochu divný. Ale úspěch je, že už se tolik nebojí dědy a nechal se od něj včera i dnes pochovat.

Dary hmm tak den blbec jsi si teda opravdu vybrala, teď už bude všechno fajn :wink: A do kočárku bych teda Štěpána taky nedala bez kšír. On je ovšem značně pohyblivej už od miminka, takže chápu, že někdo má třeba tak klidný dítě, že ho poutat nemusí. I když člověk nikdy neví čeho jsou ty děti schopný :sweat_smile:

Verb. no mě ty názory ostatních lezou akorát na nervy, ale neřešim to. Jen mi přijde, že se báby domluvily nebo možná kdysi byla "ostuda" mít v 9měsících dudlíka, nebo co :angry: A Willa si chraň, nebude na něj přece prskat"kde kdo kde co" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a že by teda Will fakt přeskočil lezení a rovnou se postavil a odešel? :slight_smile: :grinning:

Kačko to je zajímavý, že pořád hubneš. Já od tý doby co jsem přestala kojit, tak tloustnu. Tak koukej pěkně papat tučný a sladký jídla, mňam :slight_smile: A na sraz má být zrovna zase horko, takže budeme taky cestovat za stínem. Na chatě to tak děláme taky :wink: O přibližný hodině na tu středu bysme se domluvily až dorazí Janča, ne? A Pepína Ti závidim, Štěpán se chce chovat skoro pořád, rozhodně teď víc než když byl malý miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde jsou ostatní matky???
20. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojte. konečne som vás dočítala :unamused: ospravedlnujem sa, za neprítomnisť, ale snažím sa dočítať knižku :dizzy_face:, ktorú čítam už 2 týždne :unamused:

Kacka2: ty máš 52 kg? no to ja mám o 20 kg vyše, čo by som za to dala, pošlem ti aspoň 10kg... :grinning:
Dary: teda Nikol je silná baba, najkor pád z kočíka a potom lekcia potápania :grinning: hlavne že jej nič nieje. a že je v poriadku :confused:

Katch: ja mám pocit, že k laure sa ešte separačná kríza nedostavila, lebo v pondelok som musela k doktorke na kontrolu a prišla svokra, ktorá zvládla Lauru na 1. a to som jej ani nechýbala. bola som preč od 9.00 do 12.30. a prídem domov a díte vysmiate :sunglasses: musím častejšie zavolať tú svokru na hlídanie.

Verb: ja tiež Lauru nedávam na zem, ale asi kúpim to puzzle a začnem, Laura už chodí za ruky a trénujeme vonku bez kočíka, ale zatial nelozí. Včera sedela už aj v piesku. Do chodítka ju už skoro vobec nedávam, a ani tam nechce byť. Chce chodiť za ruky, no a mna už začína bolieť chrbtica :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kedy dáte detom normálne mlieko z krabice? ja som uvažovala, že by som skúsila po 10 mesiaci.
Už sme skúšali aj pribináčka, biely jogurt má každý deň, aj termix, ale ten je nejaký divný, neni to to čo bývalo kedysi :astonished:
21. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
:slight_smile: ahoj :slight_smile:
tak mám nervy zase v kýblu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ty děcka furt kňučí, buď jeden nebo druhej. A já za chvíli začnu asi taky. Aúúúúúúúú :grinning:

Katch - tak diskuzi o tý separační úzkosti jsem zatím nečetla a ani by mě momentálně asi neuklidnila. U nás se to začíná docela zvrtávat, ptž včera už se Nikol nechtěla chovat ani od táty. Takže jsem pomalu zoufalá. Pořád jí mám na krku, ruce vytahaný, jakmile se od ní vzdálím víc jak na krok, tak řve. Přes den už mi nechce usínat sama, ptž tam s ní nejsem :unamused: Začíná to být docela psycho.

Teď odbourávám polední spaní u Honzíka, takže mám po "ptákách" a po MK. No snad se vždycky najde chvilička aspoň večer. Taky byl Honzík v pondělí poprvé u zubaře a zvládl to na jedničku. Zubařka ho pomalu nechtěla ani vzít, že se určitě nenechá, ale držel krásně. A to jsem se bála, že od zubařky dostanem, že jdeme pozdě /myslím, že se má chodit kolem 1.roku, ne?/.

A dnes a zítra razíme do Třebíče na Středověké slavnosti, tak už se těším, že zas bude nějaká změna. Program vypadá lákavě, tak snad vydrží počasí :wink:

jo a ještě k dudlíku - my dudlík taky máme a když má někdo nějaký narážky, tak bych mu dala nejradši jednu mezi oči :rolling_eyes: :grinning: To ty lidi neměli svoje děti, že mají takový keci? :angry: Já se to doma snažím taky omezovat, ale na to spaní ho mít musí. TeĎ mi to přijde ještě normální, chtěla bych ho zrušit někdy po 1.roce. Ale už se vidím, určitě budu měkká :grinning: Vidím to u Honzíka - tomu jsem až tento týden sebrala "muchlací" plínku, se kterou spával. Ale stejně místo ní dostal takovej plyšovej polštářek ve tvaru pejska :slight_smile:

kacko - tak já jsem u prvního děcka taky hubla a hubla. Až na nějakých 46kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem místo mlíka pila smetanu a žrala a žrala. Až jsem přestala kojit, tak se to samo upravilo. No a po druhým děcku to hubnutí nějak nejde, takže mám břicho jak v 5.měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dokud kojím, tak to řešit nebudu.
21. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojte, dnes máme zamračené a má pršať. :confounded:
Akurát som ožehlila kopu vecí, čo som mala 2 týždne odložených a včera dočítala knihu.
K tomu dudlíku, ja ho dávam Laure stále a nemienim to nejako obmadzovať, a tak isto ten nočník som vrátila do skrine, počkám asi do roka a pol, ked bude tomu ako-tak rozumieť, čo po nej chcem.
Boli sme v zoo Zlín a moc sa nám tam páčilo, no hlavne našej Laurinke.
Z knižky sa už naučila zopár zvieratiek a tam ich videla naživo. A každý deň pozeráme báger z balkona a vláčik sa jej moc páči, to dieťa sa nejak rychlo učí poznávať čo je čo :sweat_smile:
Dary:
dúfam, že sa výlet vydaril :sunglasses:
22. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Halooooo kde ste kto??? :unamused: :wink: :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dočetla a musím vás pochválit, jak jste se snažily (kacka vás asi řádně motivovala) :grinning: :grinning: Teď jen stručně - dovča super, počasí ideální, na horách jsme ty pařasy ani nepocítili, bylo tam celou dobu příjemně. Prcek zvládal v pohodě túry v kočárku, jen občas protestoval, snažili jsme se mu to zpestřit návštěvou hřišť a atrakcí pro něj. Fotky z dovči, pokud byste chtěly nakouknout, jsou tady: http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Dovolena_2009_-_Krusne_hory/ Bohdan má ještě tento týden dovču, takže budeme podnikat výlety a návštěvy. Se srazíkem ve středu počítám, ke Kačce mě Bohdan hodí a pak vyzvedne, když to bude jen pařba ženských s prťousy. :wink: Zatím bude mít čas na položení koberce v dětském pokoji a nebude mít našeho pomocníka za zadkem :grinning: Dorazit bychom mohli tak mezi 9-10 hodinou, vyhovuje a nebo ještě dřív? Jooo a mladej konečně začal jíst kaši a bez protestů, dáváme jí už v šest, to není tak unavený a dlabe, zatím mu jedou ty bez příchutí, na noc tedy moc vliv nemá, ale dneska byl vzhůru jen 4x, z toho 2x mručel a umručel se sám, což je super stav. A od včera konečně, když chce, tak na požádání dělá paci, paci, ale že to trvalo :grinning:

Megg: Tak my se tento týden chystáme do pražské zoo, už se moc těším na lachtany a gorilky. I když si myslím, že mnohem větší dobu tentokrát strávíme v dětské zoo, aby si to užil i prcek. Zatím má zmáknuté jen psy a koně, tak musíme začít přidávat i nějaká exotická zvířátka :grinning:

Kacka: S tím hubnutím tě naprosto chápu, teď o dovče jsem žrala jak zjednaná a výsledek žádný, to kdybych jedla před těhu, tak jsem za chvíli jak koulička. A s kily jsme na tom podobně, já už na tu váhu skoro ani nelezu, abych se nemusela děsit, co se tam zase ukáže. Ale já se na těhu nechystám, tak do té doby snad něco nakynu.

Verb: Jééé, vy máte ještě nevybaleno, prosím tě, kolik toho máte? :grinning: :grinning: No, zatím Willovi bude stačit asi jen malý prostor, bez nástrah, už se těším,až ve středu tu jeho akrobacii uvidím. Neboj, on na to přijde, že přes zvednutý zadek a hlavu dole to nepůjde, dítka jsou chytrá. JO a neměj iluze, že Will poleze po pěnovém puzzle, bude nejradši mimo něj. :grinning:

Katch: Na nějaké baby se vykašlej, prostě sama víš, že dudlík nemá Štěpa v puse furt a sama víš, že mu pomáhá se aspoň trochu zklidnit a ostatní názory ti můžou být úplně ukradený. A separační úzkost nás tedy zatím nepotkala, včera jsme byli u našich rodičů a pohoda, tak doufám, že se nám to vyhne a nebudu mít nějaké závaží na noze, už teď mi bohatě stačí to, že kam se hnu, tam se žene za mnou.

Dary: Uff, ještě že to s Nikolkou dobře dopadlo a pád přežila bez následků, ty dítka jsou prostě nepředvídatelná. :astonished: Nikdy člověk neví, co se jim omylem podaří a nebo na jakou roštárnu přijdou, myslím, že nás všechny čeká nějaká podobná hrůza a snad to u všech dopadne dobře a prcci to ve zdraví přežijí.
24. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky,

vítám Jancu zpět z dovči :slight_smile: Vidím, že jste si to užili. No, noce stále nic moc, co? Will už se budí jen jednou kolem 4-5h, a to rovnou kojím. Večer dostane kaši, po hodince kojení a spí jak dudek. Ale hlavně, že se to u vás zlepšuje :wink: To vybalení je závislý a naší chuti vybalovat a ta nějak chybí :grinning: Míra už má hodně práce, tak se mu nechce a já v těch dvou hodinkách, kdy dopo spí se mi to nechce vyplácat a radši si uvařím oběd a umyju vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, nevím, jestli bude chtít ukázat, co umí :grinning: A na puzzle zatím způsobně setrvává, ale je mi jasný, že mu to dlouho nevydrží. To Míra nějak pořád nechápe, že malej poleze po celým bytě a že se musí CELEJ zabezpečit, ne jen obývák, nebo děcák. Takže si Will bude muset ještě pár let počkat :grinning:

Willík už oficiálně leze, jde mu to pěkně, ale nějak není úplně nadšeý lezec. Spíš si sedne a hraje si na místě. Ale dneska už lezl za mnou, kyž jsem odešla z puzzle. Pořád se sápe někam nahoru a když ho chci dáte sednou, tak natahuje nohy a chce stát. Ale ještě se pořád neudrží, jen chvilku.
Víkend byl moc pěknej. V sobotu jsme byli na oslavě ročních narozenin Aničky (to je ta, jak vypadá mnohem mladší, než Will) a Will byl poprvý v dětským koutku a jezdil na koníkovi, sklouznul se z kloužačky a rozebíral autíčko :grinning: A v neděli jsme byli na zahradě s našima a opíkali buřtíky, mnam :dizzy_face:

Meggie, ty máš učenlivou holčičku. To Will na mě doslova prdí a nějaké pápá ho nechává chladným. Takže ani nezkouším nic novýho.

Katch, bez švagrový pohoda. Chtělo by to ji zahnat zpět tam, kam patří :confounded: Willík se taky bojí. Včera se bál, když víko od krabice bouchlo o tu krabici. Tak jsem ho vzala do náruče a chtěla mu výchovně ukázat, že to nic není, ale brečel a nedal si to vysvětlit. To my nepochopíme a asi jen budeme konejšit :slight_smile: Myslím, že chodit ještě nebude. On musí unýst 80 cm, a to bude ještě muset trénovat svaly na nohou :sweat_smile:

Dary, my se s tebou tedy loučíme a za pár let na shledanou :grinning: A proč chceš odbourat Honzíkův spánek?

Kacko, to je fakt lepší, že už to řešíte ted. Snad se ti ta ovulka rozjede a povede se další mimčo :wink: A pořádně papej a neodbývej se a přesta makat a pořád uklízet :rolling_eyes: Já ho nepůjčovala jen tak, ale ony ty báby vždycky využily příležitosti, když byl venku z kočárku a seděl mi na klíně. Začaly se rozplívat a hned jestli by nešel k nim. A já je ze slušnosti neuměla poslat do háje. Ale už jsem se to naučila a mají utrum. A taky už nikdo těch jeho 9 kg nechce tahat :grinning: Jak bylo u kadeřnice? Já se potila jak prasátko, ale výsledek dobrej :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Ad sraz - my dorazíme nějak dopoledne. Nevím, v kolik se ráno vzbudí...
24. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
čauky,
vítám Janču zpět v praze a na koníkovi :slight_smile: Fotky na rajčeti jsou super, koukám, že jste nezaháleli a pěkně jste výletili, to je fajn :wink: A Štěpánek má tedy mezery, na dětském hřišti ještě nebyl, tak to budu muset napravit. A Jančo ta separační úzkost Vás ani potkat nemusí, takže buď v klidu :wink:

Teď musím napsat, že u nás je to poslední 3 dny lepší, o víkendu jsme měli návštěvy a Štěpula to celkem v pohodě zvládnul. Teda pořád se nechtěl chovat, ale u tchánovců to trvalo jenom hodinku a už k nim šel. A to je neviděl skoro 2 měsíce. Nejvíc se měl k bratrancům (5 a 10 let). S těma si hned od první chvíle hrál s autíčkama co mu přivezli :slight_smile: Tak to bylo hrozně hezký je pozorovat jak byli vedle sebe na bobku na trávě a ten starší se ke Štěpánkovi choval moc pěkně, pořád na něj dával pozor, aby se o něco nebouchnul a tak :sweat_smile: Jo a taky poslední 4 dny Štěpán spal po obědě přes 2 hodiny!! To jsou změny holky :slight_smile: Ale zjistila jsem, že jakmile ho dám v kočárku ven, tak spí jen chvilku, asi tím jak má lehčí spaní, tak ho probudí všechny možný zvuky. Například vlak, který nám houká kousek od zahrady asi tak 15x denně :angry:

Verb. vy než vybalíte a zařídíte/zabezpečíte byt, tak Will už dávno nepoleze, ale bude chodit a to jsou zapotřebí zase jiná opatření :grinning: :grinning: Takže se na to vykašlejte :wink: A to je dobrý ne, že si Will radši sedne a hraje si v klidu na místě než aby lezel všude možně? To se mi stává až poslední dobou, že si Štěpánek hraje sám na místě a jsem z toho úplně nadšená :slight_smile: No a Štěpán se taky leká většinou nějakýho divnýho nebo hlasitýho zvuku. Ale například taková sekačka na trávu ho fascinuje.

Meggie já bych chtěla ten dudlík začít omezovat tak od příštího roku, ale uvidím, jak to půjde. nedovedu si představit, že by bez něj Štěpula usnul. Zatím mu ho dávám a když mu ho nedám a on ho vidí a dosáhne na něj, tak si ho většinou i vezme sám :grinning: Laura je fakt šikulka, to už fakt umí nějaká zvířata poznávat? Já ukazovala Štěpánkovi zatím psa, kočku a ovce a vůůůbec ho to nezajímalo. Přitom ty ovce bečely jak šílený, dokonce se jich ani nebál :sweat_smile:

Dary tak co, už je to s Nikolkou lepší?? Chápu, že jsi z toho na nervy, když už nechce být ani u táty, to je fakt blbý. A s tím usínáním, jestli Tě to uklidní, tak nám Štěpánek sám neusíná vůbec, musíme ho pokaždý uspávat :unamused:

Teď jdu uspat sebe :slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
ahoj,
omlouvam se že teď moc nepřispívam, ale mam tu dost často sousedku protože dělaj krb a tak se musej někde upíchnout aby nevadili manželovi :slight_smile:
A dneska uklízim, přijedou mi tři kamarádky, tak abych tu neměla bordel :grinning:

A pozor, mam novinku: Pepíno udělal první kroky, sice po dvou většinou padne na obličej, ale to mu nějak nevadí a zkouší to dál :slight_smile:
Zato ale vůbec nechce spát, teď mě vyřval po hodině zkoušení, pěkně mě nas... zrovna když potřebuju klid na to uklízení. Budu ho muset dát do ohrádky a dělat že ot jeho kňourání neslyšim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak já se taky hlásím, že žiju, ale nestíhám, nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to teda síla, když Honzík nechodí v poledne spát. Člověk nemůže vydechnout ani na 5min. Ale příští týden začínáme se školkou, tak to snad bude lepší. Už se docela těším, ale na druhou stranu z toho mám i nervy. Dnes jsme koupili ještě nový baťůžek, takže už je plně vyzbrojen a v úterý jdem do boje :slight_smile:
Zítra se jdu nechat ostříhat a pak mi přijede ségra, tak bude změna a snad stihnu i něco udělat.

Kacko - teda Pepíno to vzal nějak rychle, ne? :confused: Je to šikula šikovnej.

Nevím přesně, kdy máte srazík, ale i tak přeju, ať se vám vydaří :sunglasses:
25. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím jako první dojmy ze srazíku. Bylo to naprosto super, Kačka má nádherný domeček, myslím, že jsme všechny zatoužily po podobném, třeba se nám to někdy vyplní. Zahrada je krásně udržovaná, je vidět, že na ní opravdu maká a jen si nevymýšlí :slight_smile: Kačka byla skvělou hostitelkou - připravený oběd, upečený koláč, počasí také dobré, ani vedro ani zima, dítka byla skvěle naložená, no co víc si od srazu přát. Takže jsem se snažila dokumentovat hemžení a výsledek je tady: http://jancaroul.rajce.idnes.cz/sraz_konika_NOva_ves_pod_Plesi_-_26.8.2009/
26. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Janco krásně jsi to napsala, přesně jak jsme se domluvili :grinning:
Jen mi tu po vás zbylo spusta dobrot, tak to přinesu na další sraz, vy jste tak nenáročný, vůbec jste nezkonzumovali co jsem připravila a co jste přinesli :confused:
Škoda že je to pro vás tak daleko, chtělo by to ten řidičák :wink:
Fotky jsou krásný :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
ahoj, tak já mam fotky tady, je to o dost slabší jak od Jany, ale zato Tomík-v ksicht je tam asi desetkrát :grinning:

http://picasaweb.google.cz/divokakachna/HemzeniPodPlesi#
27. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
No teda baby, krásne fotky, vidieť, že ste mali super zrazík :wink: a že ste si to užili, chalani už pekne stoja a dokonca sa bijú o tatrovku :sweat_smile:
Janca : krásne fotky z dovolenky, krásna príroda.
Dary: super, že Honzík ide do školky, aspoň si trošku oddýchneš :grinning:
Včera som tu mala celý deň sestru s neterkou a pekne sa spolu s Laurinkou hrali. Aspoň spm ju nemusela zabávať.
Katch: Laura tiež poobede spáva 2 hodiny od 14.00-16.00 vačšinou. a ráno hodinku
želám krásny deň
27. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,
tak já jen rychle. Will po večerjším celodenním nespánku vstával až před desátou (ale možná už delší dobu nespal, ale to já nevím - spala jsem jak zabitá :grinning: ), tak zase nic nestíhám. Mé plány jsou zase v čoudu, tak jsem musela přeorganizovat celý den.
Sraz byl super. Kacka je šikovná hostitelka a má krásný baráček :dizzy_face: Hned jsem doma oznámila, že se budem zase stěhovat, ale nesetkalo se to s nadšením, takže nic :frowning2: :grinning: Kacko, já myslím, že já jsem tvé buchty snědla docela dost a oběd byl taky výborný a asi zase brzo přijedu :grinning:

Asi už se sem do konce týdne nedostanu. Zítra jedem do krkonoš, takže musím ještě balit, ted peru apod. Přeji krásný víkend a příští týden - pápá :wink:
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.