• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
ahooooj,
fotečky jsou parádní :dizzy_face: kluci jsou borci, no a Pepino je fakt frajer, jak už pěkně stojí.
Já jsem tu dnes ještě měla ségru, odpoledne jsem ji odvezla. A byla to paráda. Taková nějaká chůva by se mi hodila. Stihla jsem uvařit, uklidit, večer jsme popili a nasmáli jsme se jak koně :grinning: Kde jsou ty časy, kdy jsem řešila kluky, nestíhala odepisovat na sms atd. No bylo to příjemný odreagování :sunglasses: Ale jelikož letos maturuje, tak se mi na nějaký hlídání asi vybodne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ahoj,
Verb teda já se vůbec nedivim, že vstával tak pozdě, vůbec nechápu že to tu Will tak dlouho vydržel. A doufam že na mě te´d Mirek nezanevře, když ti vháním do hlavy další stěhování :slight_smile: Ale já jsem v tom nevinně, když budeš chtít, klidně ti tu vypíšu i ty nevýhody, ať tě to brzo přejde :dizzy_face:
No a protože jsi mobilní, když se budeš doma nudit, klidně se naložte a přijeďte, my tu máme návštěvy rádi, Pepína to aspoň zabaví :slight_smile:

Dary jééé tak já bych taky brala nějakou chůvu, hlavně teď na to chození v předklonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pepíno ale poctivě každej den trénuje další a další kroky, tak doufam že to půjde rychle a už mě u toho chození nebude potřebovat :wink:
A taky mi teda hrozně chybí sestra, teď bydlí pěkně daleko a vidim jí tak třikrát do roka. Vždycky jsme si uvařili pigi čaj, něco tučnýho a s nohama nahoře jsme řešili ty strašně důležitý problémy :dizzy_face:

No a my jedeme zítra taky pryč, navíc příští týden má Pepa dovolenou, tak ani nevim jak se sem dostanu, ale snad jo, aspoň takhle večer :slight_smile:

Mějte se moc hezky
27. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky, tak včera jsme byli v zoo, musím říct, že s prckem je to tedy úplně o něčem jiném, člověk furt hlídá co dělá a zvířátka si až tak moc neužije, no a s věkem se to bude asi zhoršovat, aspoň podle toho, co jsem odpozorovala u ostatních mamin a že jich tam nebylo málo :grinning: Dokonce jsme potkali i Charlotku Gottovou s maminkou a sporťačku Novákovou (Adamcovou), na té zrovna bylo vidět, že se musí dost držet, aby dítko už neseřezala, ale na její obhajobu musím říct, že měla ještě jedno menší v kočárku a to větší dítko byl fakt spratek, prostě si vydupal co chtěl, máma byla měkká :wink: Další postřeh ze zoo je ten, že u většiny expozic navrhovatel nějak nepočítá, že na zvířátka koukají i děti z kočárku, mají chudáci často výhled na živé ploty, zídky, ale na zvířátka nevidí, tedy aspoň naši malý prďolové. Tomča měl největší zážitek ze žiraf, ty se před ním promenádovaly za sklem, tak jen číhal, natahoval na ně ruce a pak z koz, ke kterým se přímo mohlo, ty zase chytal za rohy, já tedy měla docela strach, ale ony jsou si zvyklé na všechno :grinning: A poprvé viděl svět z koňského hřbetu, na chvillku jsme ho na koníka posadili. No a dneska jsme i my zažili první velký pád, kaskadér spadl z manželské postele přímo na nos a čelo :unamused: (hlídal taťka, já si asi na 30 vteřin odskočila vykoumat, proč nám teče aVentový netekoucí hrnek a jen slyším takovou dutou ránu a pak řev, no a Tomča pod postelí a Bohdan v šoku na poseli nad ním, no, usnul a nehlídal a výsledek byl tento.Postel je vyšší, dole koberec, takže má sedřené čelo, lehce nos a pod nosem, řval jak tur, asi 5 minut se ode mě nepustil, držel se jak klíště, já zkoumala, jestli je celý, utěšovala Bohdana, že se to jednou stát muselo, naštestí to dobře dopadlo, jak psala Katch dítka to většinou přežijí bez větších následků. Takže dopo jsme radši zůstali doma a pozorovali ho, odpo vyrazili na nákupy do Hornbachu pro další věci do Tomčova pokoje (lišty, já neodolala a už má na parapetu květináčky a nejedovaté rostlinky) :grinning:
28. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás dnes prší, ale po těch vedrech jsem i ráda, ptž bylo na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mohlo by se to do večera vybrat, páč tu máme grilovačku, tak už se těším na masíko. Honzíka jsem dala teď spát, aby večer chvíli vydržel a mohli jsme posedět.

janco - tak další karambol, jo? :confounded: Manža u hlídání taky věčně usíná, to jsou ti chlapi, no :sweat_smile: Tak hlavně, že to nebylo nic vážnýho. A zoo vám závidím, my byli letos dvakrát, tak už stačilo. Teď si naplánoval výlet manža, někam do Rakouska - Medvedí souteska, vypadá to pěkně, ale s dětma by to nešlo, tak zas budu trčet doma :rolling_eyes: Normálně mám nějakou výletnickou náladu, že bych někam jela, tak jsem po netu hledala nějaký víkendový pobyty, ale asi budu muset být rozumná a penízky schovám na Vánoce. Nějak rychle to utíká a budou tu za chvíli. :slight_smile:

Tak se mějte a všem přeji pěkný víkend :sunglasses:
29. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes přijeli do Prahy už po poledni. Sice je celkem hezky,ale naplánovala jsem doma větší úklid, takže kluci jsou venku a já tu uklízim. Navíc odpoledne a večer budou asi pěkný zácpy když končí prázdniny.

Fotky ze srazu jsem už viděla, jsou moc pěkný, takový akční, to už je něco jinýho než fotky z prvního srazu, kde byli všichni kluci v kočárku ležmo :grinning: Musim se nutně přidat k Verb. a Janče a pochválit Kačku jak nás u nich doma pěkně pohostila, výborný oběd a na ten koláč mám od tý doby pořád chuť. Ale určitě to bude nějaký složitý recept, tak se na něj ani neptám :grinning: Domeček se zahradou taky závidim, ale mě je útěchou, že máme aspoň tu chatu :wink: Mimochodem cesta od Katky k nám mi trvala cca 35-40 minut rychlou chůzí - spěchala jsem, aby se Štěpán cestou nevzbudil a neječel. Přišla jsem teda naprosto splavená, ale Štěpánek spinkal celou cestu a pak ještě asi 15 minut u nás na zahradě, takže dobrý :slight_smile: Jen jsem nevěděla po jaký straně silnice se vlatně s kočárkem chodí?? :sweat_smile:

Přítele jsem hned zaúkolovala ať koupí ve čtvrtek někde v Praze tu Tatrovku, byl ve 3 obchodech a měli prý jen nějaký šmejdy. A tu pravou jsme sehnali v pátek v Dobříši v hračkářství :slight_smile: Takže v pátek odpoledne už se proháněl Štěpula s vlastní tatrou po zahradě a supééér :grinning: Pak dám nějakou fotku. Večer jsme měli návštěvu a grilovali a popíjeli. Jenže mě bolela předtim hlava, tak jsem si vzala ibalgin a na to potom pila víno (vůbec mi to nedošlo), takže jsem brzo měla dost. Ale naštěstí mi v sobotu nic nebylo.

Jančo takže ZOO jste si užili a ještě jsi potkala "celebrity", jo? :grinning: :grinning: A Tomík jezdil na koníkovi, ten už má teda zážitků. Máš pravdu, že teď s dětma to bude asi o něčem jiném ta ZOO, ale to je tak se vším. Já dneska koukala ráno na Toulavou kameru a říkala jsem si, jak bych šla na nějakou prohlídku zámku nebo hradu... tak na to si asi ještě počkám. A karambol Tomíka mě mrzí, ale už se to tu stalo skoro všem, tak buďte v klidu. Hlavně, že je Tomík v pořádku :slight_smile:

Dary tak co grilování? Tady teda nepršelo vůbec, akorát v sobotu byla strašná zima v noci oproti pátku. Taky by to dost nutně potřebovalo, aby sprchlo. A máš pravdu letí to šíleně, nejdřív první narozky dětiček a pak skoro hned Vánoce :sweat_smile: Už jsme s holkama na srazu řešily co koupit k prvním narozeninám.

Kačko doufám, že to ještě letos vyjde a navštívíte nás s Pepínem nebo s obouma Pepínama :slight_smile: Užijte si dovolenou a ne, že budete jen makat na zahradě :grinning:

Tak a já jdu teda ještě něco poklidit.
30. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky,
tak se hlásím po víkendu. Měli jsme se pěkně, ale jsem z toho nějaká znavená. Včera jsem zalehla v 19:30. Ale je mi i nějak divně, tak kdoví, co z toho bude. Od včerejška mě bolí prso, tak doufám, že z toho nebude zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak sobotní grilovačka takovej průměr, hlavní mínus bylo málo masa, takže jsem po příchodu domů musela navštívit ledničku :grinning: A měla jsem strašnou chuť na pivo, ale jelikož kojím, tak jsem jen tak cucala od manže :wink:
Včera jsme se vydali na nějakou akci, kterou pořádalo radio Vysočina /to jsme teda nevěděli, jeli jsme prostě na nějaký dětský den/a bylo to taky dobrý. Hrála tam na živo nějaká country skupina, dostali jsme zdarma pivo a gril.masíko, pro děti tam měli spoustu soutěží......Honzík se patřičně vyřádil. A jelikož jsme tam byli mezi prvníma, tak si nás hostesky pamatovaly a pořád nosily Honzíkovy nějaký dobroty, takže ten byl nadšenej :grinning: :grinning: Manžu jsem sprdla, ať nevyužívá moje děti k balení slečen :grinning: :grinning: :grinning:

No a naše dítko stále neleze!!! Na kolínkách je pořád, ale ne a ne. Ona to snad fakt přeskočí, ptž u mě už si začíná stoupat, v postýlce taky stojí, tak nevím na co čeká :unamused: :grinning:

A zítra Honzík nastupuje do školky, tak nám držte pěsti, ať to zvládnem. Už teď jsem nervozní, takže to k večeru tipuju na pěknou běhavku :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
no a tak dejte tip, co jste vymyslely k těm narozkám. I když vy máte kluky, tak to budou asi autíčka atd., co?
31. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
verb., prosím tě, když jsi měla zánět prsu, co ti na to pomáhalo? A bolelo tě? Mně asi brzo upadne, tak nevím, jestli je to ono :sweat_smile: Za chvíli si jedu koupit tvaroh a zkusím ho, tak doufám, že to pomůže.
1. zář 2009 v 06:33  • Odpověz
Ahojky, nějak nestíhám, včera jsem byla ráno na kožním, udělal se mi nějaký ekzém na ruce, samoléčba moc nepomohla, doktorka mi předepsala dvě mastičky, tak snad to zabere, kontrola za 2 týdny. Prcek byl z toho čekání u doktorky celej ukňuranej, nejradši by tam lezl, ale to jsem tedy zakázala, takže byl v kočárku, u mě na ruce, ani jedno ho za chvíli nebavilo, byla to fuška ho těch cca 45 minut zabavit, u doktorky už byl samozřejmě jako andílek, říkala, že je pěkně rozesmátý miminko, no ten řev z chodby asi neslyšela nebo slyšet nechtěla. Jinak se u nás už opravdu spí jen 2x za den, někdy ovšem jen 2x půl hodina a to je pak večer už naprosto grogy. Včera jen co usnul venku jsem zajela k nejbližší lavičce, zaparkovala ho a vydržel chrupkat skoro hodinu a čtvrt, stihla jsem přečíst skoro 50 stránek v knížce, paráda. Víkend byl u nás ve znamení dodělávání Tomčova pokoje, tak je skoro hotovo, už jen přidělat obrázky, ty mám předvybrané, musím se jen rozhodnout kolik a jak velké. Fotky pokojíku jsou tady: http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Tomaskuv_pokojik/
a jak Tomča pomáhal při montování komody zde:
http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Pomocnik_Tomik/
Dary: A jeje, to fakt vypadá na zánět, určitě tvaroh, napatlat na prso a něco přes to, dá se to použít i opakovaně, pak radí před kojem nahřát po koju lehce poledovat (ani tvaroh ani led ne na bradavku) a pokusit se kojit častěji, aby to malá vysosla, pokud to tam máš zatvrdlé. Vím, že Verb radila ještě nějaká semínka, myslím, že lněná, snad si to pamatuju dobře. A odpočívat, no to ti asi nehrozí. Pokud se přidají teploty, a trvá to déle, tak k doktorovi. Já jsem si udělala zatím malý seznámek na tipy k tomu roku a pak k vánocům a mám tam: tatrovka, temotalířek, mluvící pejsek Fisher Price, dřevěné kostky, odrážedlo, knížka, skládačky, vkládačky, něco na tahání za sebou (housenka, vláček), bazén s míčkama. U nás ještě musíme pořešit novou autosedačku, kočár a něco do pokojíku (dřevěný metr, dekorace). A neboj, myslím, že to lezení se přeskakuje blbě, no v nejhorším bude Nikolka plazan a pak rovnou chodič.

Katch: Tedy tak pěkně a ty gruntuješ :slight_smile: Ale naprosto tě chápu, že uklizíš bez Štěpy, jestli je to takový pomahač jako Tomča, tak to něco udělat, je opravdu nadlidský výkon - jak pomáhal náš pracant, máš představu z fotek :slight_smile: Jakou jste nakonec sehnali barvu tatrovky? Super, že cesta ze srazu proběhla v pohodě a odchrupnul, no radši se ale nebudu ptát do kolika pak řádil :grinning: Joo, celebrity v zoo, já byla jen překvapená, jak je ta Gottová vyhublá, fakt kost a kůže.
1. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj Janco, dik za rady, tvaroh už chladím v ledničce. Nikolce dávám převážně z toho jednoho prsa, tak snad to bude dobrý. Ale je to lepší než včera :wink: Jinak Honzík je ve školce, Nikolka už hodinu a půl spí a já se nudíííííím :grinning: Už jsem udělala spousty práce, ale zas to nebudu první den přehánět a jdu dát nohy nahoru.
A jdu juknout na fotečky, jsem moooc zvědavá.
1. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
kráááásnýýýýý :dizzy_face: pěkný barvičky a Tomík je řemeslník jak se patří :slight_smile: A ten nosík má teda pěkně odřenej...... :fearful:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Mně se to smazalo :angry: :angry: :angry:

Tak jen stručně.
Will se v neděli sám postavil v cestovní posýlce a všude se sápe nahoru. Dneska přepadl dozadu na hlavu :confounded: O víkendu jsme byli v krkonoších v kámoščiným penzionu a bylo to moc fajn. Večer jsme poseděli, popili, fakt paráda :slight_smile:
Abych náhodou nejela zdravá na dovču, tak jsem si ve čtvrtek večer rozřízla prst. Krájela jsem maso a najednou jsem místo masa zařízla levý ukazováček. Dost to krvácelo a bylo to docela hluboký. Ale nikam jsem s tím nejela, přišlo mi to blbý jet s rozřízlým prstem na pohotovost. Naštěstí se to zklidnilo, ale pořád to bylo takový nic moc. Ale máma mi doporučila výbornou mastičku, český vynález a patent - Hemagel. V pátek jsem koupila, mažu to a krásně se to samo zavřelo a srostlo. Je to i na různé oděrky a spáleniny apod. Tak až se vám stane něco podobnýho, tak doporučuju koupit :wink:

Janco, jo, zoo není přizpůspbená pro prcky v kočárcích :confounded: A dost si mě překvapila s tou Adamcovou. Nedávno jsem četla rozhovor s ní a s Gottovou a vypadalo to naprosto idylicky :sweat_smile: A máte za sebou první pád, hlavně, že je Tomík v pořádku :wink:

Dary, nestraš s Vánocemi. Vždyt byly před chvilkou. Já se utěšuju, že je to až za hooodně dlouho :grinning: Na zánět pomohl tvaroh po kojení a před kojením uvařené lněné semínko v ubrousku na to bolavý místo. A u kojení jsem mačkala to místo, aby to všechno odešlo do Willíkovy pusinky :wink: Ale to tě teda lituju a snad tě to brzo přejde. Mně to bolelo pokaždý děsně a bylo to jako strašná chřipka. Celý tělo unavený a jen jsem ležela. Já se zánětu děsím pořád, naštěstí zatím nic, i když kojím dost divně a nepravidelně :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Tomášek je výborný pomocník :grinning: :grinning: A má chudáček ten nosánek pěkně odřenej. Ale to se zahojí, než se ožení :wink: A ta postýlka je jen na ukázku, nebo už spí ve svým pokojíku? Ale to asi ne, to by se ti určitě nechtělo k němu pořád v noci chodit. Ještě k tomu buzení - já dávám kaši na dobrou noc od hami. Ale nevím, jestli proto spí. Jinou jsem ani nezkoušela - bojím se, že by po jiný nespal :sweat_smile:

Katch, já jsem tě viděla, když jsem odjížděla a myslím, že jsi normální chodec, takže na levý straně :slight_smile: Já bych taky chtěla recept, i když pokud je to složitý... Ale byla fakt výborná :dizzy_face: Tatrovka evidentně slaví velký úspěchy. To by člověk neřekl, že něco tak jednoduchýho se jim bude líbit.

Jinak k narozkám asi koupíme nějaký odrážedlo s vysokým opěrátkem, aby to i mohl tlačit před sebou. Ale tolik dárků jako Janca teda neplánujem :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
AHOJ

hádejte co je novýho :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Verb: Takže už stojí! Tedy on snad fakt vynechá vše jak plazení tak pořádné lezení :grinning: :grinning: Tedy ty se do vaření snad nepouštěj, to už je druhé říznutí do prstu, o kterém píšeš :grinning: Postýlky máme dvě, jedna v ložnici, jedna u něj v pokojíku, s tímhle jeho stálým buzením zatím ani o přesunu neuvažuju, to bych se opravdu nalítala. No, až doděláme Hippovou zkusím Hami na dobrou noc a uvidíme, jeslti není kouzelná. :grinning: Ty dárky jsou jen nápady, ani náhodou mě nanapadne kupovat je všechny, myslím, že to bude tak na narozeniny, vánoce a svátek dohromady. Od nás k narozkám dostane ten bazén s míčky, nějaké oblečko a dost. Jen jsem si dělala tipy pro rodinu, znám je, zase se začnou ptát, co mají koupit.
1. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Kacko tak buď chodí Pepča sám a nebo k vám přilrtí čáp? :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Janco pokojík je krásnej a Tomík vypadá jak opravdovej dělník :slight_smile:

A vyhrála jsi, je to obojí :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem to uhodla!!! tedy gratulujuuuuuu :grinning: A na druhou stranu dodávám, že jste cvoci :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Moc všem děkuji za pochvalu pokojíku, je to zatím spíš herna, ale oni prcci ani nic jiného nepotřebují :wink: A Tomča fakt asistuje u všeho, je to občas opravdu náročné to psychicky vydržet, naposledy musel být nutně u manžova holení, no prostě je hrozně zvědavej, nevím po kom to má:grinning:

Dary: Tak jsem zvědavá, jak se bude líbit Honzíkovi ve školce, pak nám nezapomeň poreferovat. A taky odpočívej, zvlášť teď.

Jdu pacifikovat to naše zvíře, právě likviduje tiskárnu. :grinning:
1. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Děkuji, s radostí přijímám gratulace :slight_smile:
Teda dnes jdu odpo k doktorce, tak to doufam potvrdí, ale injekce nezabrali a test byl okamžitě pozitivní, tak snad jo :slight_smile:

Jinak Pepa má dovču a pracuje, takže žádná změna, chce to mít hotový než přijedou rodiče ve středu, no já se asi picnu :unamused: Jestli to přežiju, tak se ozvu.
I když teď se můžu trochu vymlouvat na to těhu, když jsem trochu nevrlá :wink: Má to i své výhody..

No a opravdu, Pepča už skoro chodí, udělá i deset kroků, jen když chce něco hodně rychle, tak leze :slight_smile: Náhodu je to príma, než budu mít pupek, tak bude běhat sám :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
gratulujuuuuuuu moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou krásný zprávy..... :slight_smile: :slight_smile: tak hlavně ať je vše v pořádku a netrápí tě žádné neduhy, ať můžeš normálně fungovat při malým raubířovi :wink:
1. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tééééda já nevěřím svým očím :sweat_smile: Velikánská gratulace Katce a Pepínům :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Paráda!!! A termín máš na narozky toho mýho :grinning: Tak přeju ať to těhotenství snášíš líp než to minulý :wink:

Na zbytek budu reagovat později, jdu vařit na zítřek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Kacko, velika gratulace a at vse probiha co nejlip :wink: Ale souhlas s Jancou - jste cvoci :grinning:
1. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
No děkuji všem za gratulace :slight_smile:
Zřejmě došlo k oplodnění někdy pozdějc, protože u doktorky ještě nic vidět nebylo, teda ona viděla nějakou tečku, ale mě to přišlo jak jedna tečka z dalších sta :confused: Tak musim v pondělí na krev, ale testy jsou pozitivní, tak to neřešim a snad to vyjde.
Jen si teda musim postěžovat, na to jak na mě byl v prvním těhu Pepa ohleduplnej, tak teď teda absolutní ignorace, nechá mě i tahat kočár z kufru a o Pepínově nošení ani nemluvě :unamused: No co, ale my to nějak zvládneme, snad je na to tělo zvyklý a nic mu nebude vadit :slight_smile:
Zatim ani nebleju, tak co víc si přát :grinning:

Dneska přijedou Pepovi rodiče, myslete na mě :zipper_mouth:
2. zář 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahojte včera sme sa vrátili po 3 dňoch z Nízkych Tatier a včul vidím, že kačka tam má 7tt :grinning: :grinning: :grinning:
Kacka 2 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem
2. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
A aby som nezabudla Tomáškovi dodatočne vše nej nej k včerajším 10. mesiačikom :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Janca: peknú izbičku ste spravili Tomovi a je vidieť, že je z neho velký pomocník :wink:
2. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky,
mně je takovýýýý smutno po Honzíkovi :frowning2: Mám depku, kde je můj mazílek....Niky zase spí, tak je tu takový ticho, nikdo mě nezlobí, je to divný.... :sweat_smile:
Včera školka v pohodě, musel se tam ještě naobědvat, ptž bez obědu nechtěl jít domů. Takže dnes ho vyzvedávám až po obědě. Ještě jsem zvědavá, jak zvládne dnešek, ptž tam dnes přišli další takoví prcci jako je on, ale trochu raubíři. A pokud to bude dobrý, tak je to šikulal a snad už přestanu stresovat :sweat_smile: :wink: Ale je to fakt hrozně divný, už to není jen můj Honzík, už nepotřebuje jenom mě, je z něj velkej kluk :grinning: :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Dary: neviem si to tiež predstaviť, ako to bude ked za 2 roky dám Lauru do školky, musí to byť hrozné...
Proste sme naučené byť s deťmi 24 hodín denne a zrazu :cry:
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, ráno jsem strávila na online rozhovorem s mojí sestrou, která řešila, zda koupit či nekoupit byt, no nakonec kupuje, ale bylo to tedy náročné. Snad to všechno vyjde a bude spokojená, bude ho ze začátku stejně pronajímat, aby pronájmem umořila část úvěru a stěhování tak nejdřív za 3 roky, Pak jsem jela na chvilku ven, abych konečně trošku pokecala s mojí kočárkovací kamarádkou, zatím nám kluci spali a nebo čučeli ve stejných časech, ale teď se naprosto míní a mě to naše povídání moc chybí. Aspoň, že jsem u Kačky na srazíku přišla konečně na to, že pokud s prckem zastavím cca do 5 minut co usne, tak s ním nemusím jezdit, takže jen co vidím, že to na něj jde, tak hledám místo na zastavení a vytahuju knížku :grinning: Večer jsem stávila nad žehlením, nechápu, kde se to prádlo furt bere. :angry: a to je další na sušáku a prádelní koš opět plný :unamused:

Dary: My jsme fakt prdlé, když je máme u sebe, tak si stěžujeme, že chceme trochu volna pro sebe a konečně si trochu oddychnout a když jsou někde pryč, tak nemyslíme, na nic jiného, než až je zase budeme mít u sebe :grinning: No mateřská rozpolcenost :wink: Ale super, že se ve školce Honzíkovi líbí a budeš mít víc času na Nikolku, sebe a domácnost

Megg: děkuji za pochvalu. A neříkejte mi, že ty vaše dítka takový pomocníci nejsou, a určo jsou to také velké zvědavky, já už si ani nedojdu v klidu na záchod, abych neslyšela, jak funí a žene se za mnou, a pak nešťastně buší do dveří :grinning: A kdepak jste v Tatrách byli? Podnikali jste nějaké výlety?

Katch: Copak jsi kuchtlla tak dobrého, že už jsi se k nám nedostala, doufám, tedy, že nekuchtít doteď :grinning: :grinning:

kačka: On se mimísek určo ukáže na další kontrole, musí vás udržovat v napětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějaké těhu příznaky pociťuješ? Pepovi to asi ještě nedochází, neboj, jen co se to lékařsky potvrdí, tak určo bude ten ohleduplný a všímavý manžel. Tahání Pepči se pokud jsi sama nevyhneš, ale jen co se objeví Pepa doma, tak zkus odpočívat, a trochu zvolni i ve svém denním tempu. :wink: Copak Pepa zase kutil? A jak dopadla návštěva? Tedy já musím zaklepat, ale na tchýni se nějak připravovat nemusím, mám pocit, že od té doby, co je Tomča, tak spolu vycházíme čím dál tím lépe.
2. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.