• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Verb. teda Ty jsi cvok s těma právama, nechápu :astonished: Ale pokud to půjde a budeš to zvládat, tak teda smekám. Jinak pondělí se mi hodí, tak si napíšem, snad nebude nějak moc hnusně. Počkali bysme na Vás u toho lesa třeba :wink:

Dary chudák Nikolka, jak jste dopadly u doktorky? Doufám, že to je jen nějaký nachlazení, prý teď něco řádí. A jasně, že musíš být pyšná jak je šikovná, vždyť taky je :slight_smile: A je přece úplně fuk, kdy jaký dítě s čím začne, hlavně že začne :grinning: Jinak ty kšíry jsou asi to samý jako ty starý :wink: Prostě dítě má v tom kočárku větší volnost a může dělat psí kusy :grinning: a zároveň je bezpečně připásaný, aby nevypadlo.

My plánujeme na víkend nějaký výlet a taky máme zítra výročí 9 let :dizzy_face: Tak jsem zvědavá kam se vypravíme, jestli vůbec někam. Jinak včera v pozdním odpoledni jsme šli i se známýma na Zelenou louku na jedno pivko. Ale teda moc dlouho jsme nepobyli, Štěpánek vydržel v kočárku asi tak 10 minut (plus cesta tam, která pěšky trvá půl hodiny) a pak už chtěl něco podnikat. jenže tam není moc kde, páč na zemi je nějaký hnusný štěrk a prach, takže jsme ho museli jen chovat a to ho samozřejmě nebaví, je přece už velkej chlap, ne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem to jedno pivo ani nedopila a šli jsme zase domů.

Tak všem pěkný víkend a hlavně ať je Nikolka v pořádku :wink:
11. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj Katch, byly jsme u doktorky, tak jí brala krev z prstíku, ale prý má hodnoty dobrý, takže je to něco virovýho. Tak mám počítat ještě tak 2dny s teplotama a pak to snad odezní. Má trochu červený krk a zase se jí nezdály ouška, ale na ušní jsme naštěstí nešly. Ale Nikolku to teda pěkně zmáhá, skoro celý den spí /byla vhůru asi tak 30min./. Tak snad to brzy přejde :wink:
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
a gratuluju k výročí, pěkně to oslavte :slight_smile:

pěkný víkend
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo jo, asi jsem šílená :grinning: Ale práva mě lákaly a říkala jsem si, že musím nějak využít ten "čas na mateřský". Chtěla bych to dotáhnout na Magora, ale spokojím se i s bakalářem. Magora bych stíhala akorát do konce mateřský na duhý dítě, ale nesměla bych přerušit. No jsem z toho trošku nervozní, protože jeden den v týdnu budu muset do školy na celý den a bude hlídat máma a možná, když bude moct, Míra.

Dary, chudák Nikolka. Snad to brzy přejde :wink: Ale má to jednu výhodu, máš volný čas pro sebe a pro Honzíka, když Nikolka spinká. Ale to je blbá výhoda, bez který by ses určitě obešla, kdyby byla malá v pořádku :sweat_smile:

Katch, ok, počítám s pondělím. Ještě si dopo napíšem. My jsme taky měli výročí 9 let, ale to Míra po svatbě absolutně přechází a vlastně ani to svatební dvouletý jsme neoslavili a ani kytku jsem nedostala :frowning2: Ale byli jsme na výletě a dali si dobrý oběd, tak se to dá taky počítat za malou oslavu :grinning: Tak hezkou oslavu a nejlépe bez Štěpuly :wink:
11. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Verb tak ty jsi hustá, prej my jsme cvoci a ty se přihlásíš dobrovolně an práva :sweat_smile: Do toho bych nešla ani kdybych byla bezdětná a sama doma :wink: Ale když tě to láká ..

Katch z vlastní zkušenosti, děti právě štěrk a prach hrozně baví, my taky trávíme půl hodiny před vrátkama kde je bordel a Pepíno se v tom hrabe, občas mu něco vytáhnu z pusy, ale zabaví se a pak ho holt musíme umejt, ale když si hraje, tka proč ne :wink: Musíte toho Štěpánka taky pouštět, aˇtse pořádně zadělá :slight_smile:

ach jo, tak ještě Dary ať to zvládne a já musim jít,
11. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak Nikolka nám večer pěkně hořela, měla 39 a sirup nějak nechtěl zabrat, tak jsme jí nakonec sprchovali vlažnou vodou, chudák se ani nebránila, ale pomohlo jí to. Noc byla nic moc, pořád se budila. Ráno teplotu neměla, ale teď už začíná zase hřát a už zase spí. Ale je to lepší než včera, tak snad už je to na ústupu.

verb - no Nikolka mi celý den spala v náručí, takže volný čas nebyl žádný. Ona je totiž strašně neklidná a pořád se budí, tak jí mám u sebe. Je mi jí líto a nechci jí nechávat v postýlce brečet :wink: Takže jsem celý den strávila u PC s Nikolkou v náručí :grinning: Tak mám net pěkně prolezlej.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojky, my dneska konečně objednali sedačku, je to ta. co jsem tu asi před čtvrt rokem dávala odkaz, měli jí v akci, tak jsme doma měřili, a nakonec se dohodli, že pokud bude s délkou sedačky na stranu co je PC stolek, tak vyměníme židli a zrušíme výsuv na klávesnici a snad se nám to sem vejde :grinning: Vybrali jsme si jiný potah, takže dodací lhůta 8 týdnů, ale což, na vánoce už určo bude doma a když jsme vydrželi doteď, tak nás nějakých pár týdnů nerozhází:grinning: Pro Tomču jsme měli hlídání, hlídala moje ségra, takže jsme si nerušeně prošli i nějaké jiné krámky, koupila jsem si 2 trička s dlouhým rukávem v Terranově, koupili jsme dárek Bohdanově ségře k svátku, pro Tomču květák :grinning: a ještě pár nezbytností. Zítra jedeme na rodinnou oslavu, dopo bude Bohdan zkoušet přidělat nové žebříkové topení do koupelny, no, snažíme se nějak ten náš byteček vylepšovat. No, už se nám to skoro blíží ke konci, už jen předsíň by chtěla změnit, ale to může počkat, letos to určo nebude.

Dary: Tak koukám, že tu máme malé nemocňánko, chudák Nikolka :pensive: . Tedy dost vysoké teploty, tak snad už je to na lepší cestě, když ráno teplota neyla. Snad to dneska už nevyleze tak nahoru a zítra už bude dobře. Nemůže to být zase ta potvora šestá nemoc? A tedy obdivuju tě, pokud jsi Nikolku opravdu měla celý den na ruce, to já už bych měla asi ruce u kolenou a Tomča není o moc těžší :wink: Koukám, že jsi ale nezahálela a i na tomhle stavu si našla to pozitivum a zábavu. Ještě k ouškům já nevím, ale TOmča poslední dobou tedy sahání na uši v oblibě nemá a to mu nic není, dřív mu to vůbec nevadilo, teď při dávání gázy po koupání sebou šije, za chvíli si jí vyndavá, no, ono se to u těch dítek všechno špatně poznává, jak by bylo vše jednodušší, kdyby řekly, co je bolí a trápí.

Verb: Práva!!!! Tedy ty jsi fakt neuvěřitelná, vůbec si to nedovedu s dítkem představit, není to jen o chozedí do školy, ale těch paragrafů co je potřeba se naučit, nadrilovat, no opravdu máě můj obdiv, že se do něčeho takového chceš pustit. Jdeš na pražskou právnickou? A už teď jsi volila nějaké zaměření nebo je to ze začátku obecné? opravdu si nedokážu představit, kde bych na to vzala čas.

Katch: Ano souhlas s Kačkou, štěrk je oblíbený, já tedy takhle rezignovala ve čtvrtek, dítko bylo jako prase, ponožky jsem mu na cestu domů musela otočit, protože je má v oblibě cucat a nějak se mi dělalo zle, když jsem si představila tu hrůzu v jeho puse :grinning: ale štěrk si užil, a dokonce jej ani do pusy nestrkal. TEdy Štěpa ten kočárek opravdu nemá rád, už aby chodil a tyhle stresy ti odpadly. A ke spánku u nás - Tomča spí dopo v rozmezí půl hodiny až dvou (ty dvě jsou naprosto luxus, ale většinou dá tak max. hiodinu) a odpo tak půl až 3/4 hodiny. Jsou to prostě nespavci.

Tak pro dnešek papa, jdeme koukat na nového Harryho Pottera, máme ho stáhnutého z netu.
12. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak se mi nic dlouhého psát nechce, páč jsem bez nálady a tak. Takže jen ve zkratce - Nikolka je lepší, ale pořád ukňouraná, unavená, spící.....A jako bonus začal marodit i Honzík :frowning2: Se asi pos.... Má děsnou rýmu a kašle, je ještě protivnější než Nikol, tak je u nás fakt veselo. A to je venku dnes tak pěkně. Hmmm a my budem zalezlí doma :rolling_eyes:

Tak všem přeji pěknou neděli a hlavně, ať jste zdraví, páč tohle je fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
ahoj, omlouvam se že moc nepíšu a vlastně ani moc nečtu, ale už to přišlo a je mi dost zle a řeknu vám že jsem fakt hrozně ráda že je Pepčovi teprve devět měsíců a spí tři a půl hodiny denně :dizzy_face:
Teď teda totálně kašlu an domácnost a ležim s Pepínem a jsem ráda že žiju :unamused:
ale jinak jsem hrozně ráda že tam ta malá holčina je :wink: zítra jdu k doktorce, tak snad je vše ok :slight_smile:
mějte se hezky a snad brzo napíšu víc
14. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky, tak musím se pochlubit, že u nás proběhla první prospaná noc :grinning: :grinning: Tomča usnul v 20.20 a probudil se v 6.20 ve výborné náladě, hrál si v postýlce s beruškou, povídal si, no do růžova vyspané dítě. za celou noc breknul jen jednou a to byl na bříšku, tak jsem ho jen otočila na záda, on se hodil na bok a chrněl dál. NO doufám, že následující noci budou v podobném duchu :grinning: I když se spíš přikláním k tomu, že byl tak grogy, že naprosto odpadl, ža celý den spal totiž necelou hodinu. Dopo jsem konečně objednala obrázky do Tomčova pokoje, odpo jsme i přes tu zimu vyrazili ven, no fuj, ten podzim a zima na mě úplně dýchly. JO a ještě k HP, tenhle díl je tedy dle našeho názoru bezikonkurečně nejslabší, ještě že jsme na to nešli do kina, to by mi bylo líto peněz za lístek.

Kacka: Tak mít takového chrupkoně jako ty, tak snad do toho druhého mimča i jdu :grinning: :grinning: Tomča spí totiž za celý den v 90% tak max. 1,5 hodiny, takže já si musím počkat na dobu, kdy bude tak chytrý, že pochopí, že mamča musí odpočívat, spát a ne se mu celý den věnovat a plnit dle telepatie všechna jeho přání. Uff, takže těhu nevolnosti jsou opět tu :unamused:, do kdy ti to trvalo poprvé? S tímhle neporadím, to bylo snad jediné, co mě v těhu nepotkalo. Ale švagrová u prvního mimča měla stejné problémy jako ty, a teďu druhého když to na ní jde, tak cucá nějaké lízátka a nemůže si je vynachválit, nemám se zeptat, co to je?

Katch: Tak co oslava výročí? Dodatečně gratuluju!!! :slight_smile:

Dary: Tak jak u vás dneska? Vzhledem k tomu, že jsi nepsala, tak neočekávám žádné dobré zprávy, snad vás brzy bacily opustí a bude zase lépe. :wink:

Nejbe:. Tak copak u tebe nového, nakukuješ aspoň občas? Co škola už začala? A co Samík?
14. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj,
tak Nikolka už od včerejška neteplotuje, ale je totálně protivná a chce se jen chovat. A je pořád děsně ospalá. Normálně by na mně celý den ležela a jen koukala. Tak nevím, jestli je to normální :sweat_smile: Rozhodně to není "naše" Nikolka. Ještě nějaký den počkám a kdyžtak bych se poradila s doktorkou, ptž se mi malá fakt moc nezdá.
Honzík soplí a soplí, ale bojuje s tím statečně. A já bojuji taky :grinning: Je to fakt náročný. A dnes mě pěkně nas.al manža. Přijde z práce, tak mu dám Nikolku, abych mohla nachystat jídlo a on mi řekne, že mu nemůžu hned jak přijde dávat děti, že to se potom nebude těšit domů, že se snad prvně nají, dá kafe a tak. Tak jsem myslela, že ho nakopu někam :rolling_eyes: Radši toho nechám, páč by tady lítaly pěkně sprostý slova, jak jsem vytočená ještě teď :rolling_eyes: Se asi celej den válím?!

Janco - gratuluju k takové krásné noci! Já chci takyyy. HP jsem neviděla, takže jsem úplně mimo mísu :sweat_smile:

Kacko - tak doufám, že tě nevolnosti brzy přejdou. Dovedu si představit, jaký to je :wink: Mně bylo u Nik.taky blbě, spala jsem kdy se dalo, domácnost dostávala slušně zabrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nabírat síly je potřeba, tak se pěkně šetři, ať holčička pěkně prospívá :dizzy_face:

No a jen tak mimochodem, jak je Nikolka nemocná tak jenom kojím, nic jinýho nechce, takže máme žlutý řídký bobany, jako zamlada :grinning:
14. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky, průběžně vás čtu, ale nějak nestíhám přispívat. Manžel věčně v práci, tak lítám kolem mladýho a večer se snažím koukat do učebnic. Takže na co si vzpomenu, tak budu reagovat.

Úplně nejdřív bych chtěla strašně moc pogratulovat Kačce k mimi v břísku :wink: . Moc gratulu a držím palečky ať vám to vyjde ta hodná holčička. Když tak bude mít Pepíno parťáka na blbinky a to taky není špatný :sweat_smile:.

Dary, doufám, že už bude Nikolce jenom líp. Já si to vůbec nedokážu představit. Do toho Honzík... No nenudíš se, ale neboj, bude líp.

Jani máš pravdu, to počasí je hnus. Myslím, že si tu řešila kombinézu. Já už jednu doma mám z CaA vel 80 a doufám, že do ní dorostem. I co má kamarádka o měsíc staršího kluka, tak nakupuje 80 a je na tom stejně - taky doufá, že mladej doroste, jinak bude plavat. Ještě chci koupit jednu z HaM, ale fakt nevím jakou velikost. Co čtu, tak jsou o dost větší, tak by mohla 74 stačit. Asi se pro ní vypravím sama do Němec. Určo chci dvě. Protože když půjdu dopolko se Samem sáňkovat, tak pak bude mokrej a nebudeme moct odpolko ven. Jen zas nevím jaký boty. Myslím, že v zimních botech se mu bude hodně blbě chodit. Teda ještě nechodíme, tak času dost, že :slight_smile:.
Na 10M prohlídce měl 8,76kg a 74cm. Jo a ještě mě napadlo, že sem v CaA koupila na zimu kuklu - píšou že je to velikost 92-110 asi, nemám jí po ruce a Samovi je úplně perfektně. Mám ho vyfocenýho, tak zkusím ještě stáhnout fotky a dát něco na koníka, když už mám ten volný večer.

Jinak škola je pohoda, až na němčinu, kterou teď dodělávám. Mám toho moc najednou. Je to sice nezvyk dávat 6 hodin pozor a sedět na místě, ale alespoň přijdu i na jiné myšlenky a fakt mě to chytlo.

Určo sem ještě něco chtěla, jen nevím co. Tak jdu na ty fotky a já se zase brzy ukážu.
14. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky všem,
Kačko tak to je teda vopruz s těma nevolnostma, že se zase objevily. O těch lízátkách jsem taky slyšela, že to někomu pomáhá, ale nejspíš už to znáš z minulýho těhu, co. Hlavně, že Ti Pepíno tak dobře spí, mě teda Štěpánek dá tak půl hoďky dopoledne, někdy až hodinu, ale to výjimečně. A tak hodinu až hodinu a půl odpoledne. A na domácnost se vykašli, holt ti bude muset pomoct Pepa o víkendu třeba.

Dary tak Nikolka je asi po tý nemoci ještě oslabená, vždyť měla ty horečky celkem vysoký, tak to bude ještě třeba 2 dny trvat než zase začne řádit. Já bych řekla, že je to normální průběh :wink: A manže má teda zajímavý názory, bych mu to důrazně vysvětlila :angry:

Jančo téda tak to je opravdu super noc, celonoční spánek už 10měsíců neznám a pořád čekám kdy mi Štěpánek udělá taky takový překvápko. Dnešní noc stála za prd, byl vzhůru 3x a pokaždý šílený řev a byl k neutišení. Dvakrát jsem mu dali mlíko a jednou čaj.
Výročí jsme oslavili výletem v sobotu, šli jsme procházkou kolem Berounky, dali jsme si oběd v restauraci a potom ještě v černošicích v cukrárně zmrzku a zákusky domů. Bylo to fajn, ale Štěpula klasicky na procházce po cca hodině už mručel a kňoural, tak jsem mu opět musela cpát do pusy sušenky, což ho většinou uklidní :grinning:

zdravím Nejbe po delší době, tak fajn, že studium Tě baví, je fakt, že to je změna z toho kolotoče kolem dítěte. Samík má pěkný míry a s tou kuklou to je dobrý nápad, to jsem úplně zapomněla, že vlastně existujou kukly :slight_smile: Ale ta velikost teda vůbec nesedí, nechápu to číslování.

Jinak u nás nic novýho, včera jsem tu měla celý večer kámošku a kupodivu se k ní Štěpánek měl. Nejdřív dělal vlny a jako, že se stydí, ale tak za 5 minut už se nechal pochovat a na mě se úplně vykašlal :grinning: Byla s ním sranda, ale pak když jsem ho převlíkala do pyžama se mi počůral na přebalováku a to plnou dávku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hrozně vyváděl u oblíkání, což teď dělá pořád, šílenýýý řev když mu zapínám patentky u pyžama.
15. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky, tak včerejší noc, taky super, zato ta dnešní tradiční děs, svádím to na manžovu nepovedenou večerní kaši :grinning: Dopo byl Tomča nenaloženej, do postýlky šel na třikrát, po druhém pokusu řval jak tur, ležet prostě nebude, tak jsem se rozhodla mu dát sváču a u kousání banánu mi málem usnul, no tedy odnášela jsem ho už klimbajícího a jen se v postýlce hodil na bok a chrní už dvě hodiny. Tedy ale ty obstrukce s uspáváním by si tedy mohl odpustit. Když se mi chce spát, tak lehnu a spim :grinning: U nás jinak nic nového, jen se mi zdá, že Tomča lehce zdokonaluje své dovednosti, bouchá kostkami o sebe, učíme se vkládat tvary do vkládaček, to byste měly vidět, jak se umí vztekat, když tam ta kostička do pěti vteřin nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , házíme míčem, no samé kravinky. Včera dopo jsme měli doma malou diskotéku, nejvíc ho bavily tehle písničky: http://www.youtube.com/watch?v=GIPT0hTtBkQ a http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k&feature=related

Katch: tak držhubky u nás v kočárku také zabírají, já už najela i na ty křehké chlebíky, vydrží na déle :grinning: Tedy u nás řev na přebalováku tedy není,ale je fakt, že udržet ho tam ležícího, zvládám tak na plínku, vše ostastí už děláme buď v sedu a nebo v kleku. Na nějakou čepici na hlavu musím vzít toho našeho hlavouna s sebou, má velkou mozkovnu, už nám není 80, takže musíme vyzkoušet, do které se vejde. V pondělí jak bylo hnusně, tak jsem mu úplně zapomněla vzít čepici ven, tak nakonec jsem to vyřešila plínkou uvázanou na piráta, ani neprotestoval. Tak jak tak pročítám, tak asi půjdu do té kombinézy vel. 80 - ta co jsem posílala odkaz, tak je dlouhá 77 cm bez kapucy, no Tomča má 77 cm celej, tak snad přes tu zimu o tolik nevyroste.

Nejbe: Takže už jsi začala chodit, na kolik dnů v týdnu to máš? U nás by denní studium nehrozilo, neměl by kdo hlídat. Vy se na tu zimu musíte v těch vašich podmínkách připravit už teď, nikdy nevite, kdy tam dorazí :grinning: Já tedy zatím budu kupovat asi jen jednu kombinézu, chodíme ven jen jedenkrát za den, dopo jsme doma, tak snad bude stačit, pak tu mám nějaké vyteplené kalhoty, tak v nejhorším půjde v nich. A ta kukla je super nápad, určo po ní kouknu. JInak Samík je tedy v kombinéze a kukle opravdu fešák, u vás už může zima klidně nastat :grinning: Zimní boty zatím neřeším, nechodí, takže kupovat je teď je blbost, bůh ví, jak mu noha ještě povyroste, ale asi to bude chtít nějaké vyšší a vyteplené.

Dary: Tak jak u vás? Jinak manža je tedy opravdu dobrák, u nás už si tedy manža zvyknul, že když přijde, tak nastává jeho hodina s Tomem :grinning: Tomča se k němu totiž žene, jen co bouchnou dveře, pak ani mamku nechce, až tak po půl hodině chodí kontrolovat, zda tu někde jsem (většinou vařím nebo uklizím, tu spoušť tady - ale jsou i chvíle, kdy si hodím nohy na horu a čtu si). Už máme i zavedeno, že koupe taťka (včera tedy měli po dlouhé době zase havárku, Tomča si nalokal, takže to šla s blbnutím zachraňovat mamča)

Aááá dítko vzhůru, spal přesně 2 hodiny, paráda, stihla jsem i dočíst knížku. Tak papa
16. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak konečně jsem se za vámi dostala. V pondělí mi to nevyšlo, v úterý jsme měli plavání, takže jsem nestíhala a včera jsem se chystala, ale Willík mě převezl a odmítl dopoledne spát. Usnul až ve dvě odpoledne na 45 minut, a to mu vydrželo až do večera :angry: Ale naštěstí si to vynahradil v noci a spal bez přerušení až do sedmi - paráda :dizzy_face:

Používáte teploměr do vody? My jsme ho vůbec nepoužívali, ale ukázalo se, že jsme Willa koupali v hodně teplé vodě a on na plavání mrzne. Tohle úterý byl úplně fialovej a po koupání mi vynadal, že ho tak trápím. Tak jsem teploměr zakoupila a zjistila, že požadovaných max. 34°C, co chce po nás instruktorka plavání zdaleka nedosahujeme a opravdu ho koupeme v teplé vodě. Tak jsem namíchala 33°C a Wildovi to ani nevadilo. Chudáček se musí otužovat. Já jsem zjistila, že se koupu ve vodě kolem 33C a Míra se pokusil vykoupat ve 34C a přišel úplně vymrzlej. Aspon víme, po kom je Will zmrzlík :grinning:
Jinak je s ním velká legrace, leze za mnou po bytě, dobejvá se do šuplíků, pořád je otvírá a zavírá. Dveře jsou ted jeho nejoblíbenější hračka. Vyndala jsem různá autíčka a kostky apod., co mám od švagrový, a naprostý nezájem. Akorát vývoj motoriky zasunul do pozadí vývoj ostatního, takže pápá se stále nekoná. Včera řekl "me me", ale na mě to nebylo. Tak zase nic :confounded: :grinning:
A nějak se zasekl u jídla a nechce kouskovatý jídlo. V úterý jsem mu dávala skleničku, ve který už byly jen kousky a snědl tak max. třetinu a na plavání jel hladovej. A včera jsem mu umixovala brambor s cuketou a kedlubnou a snědl bez keců 215 g a klidně by jedl dál. A to byl takovej blivajs :sweat_smile:
Katch, to vyvádění u oblíkání znám taky. Akorát Will to dělá od narození prakticky při každým přebalování, o oblíkání nemluvě. Je to děsný, pokaždý ho musím zabavovat mobilem, nebo nějakýma krabičkama, aby chvilku vydržel a neřval. Už když ho jen položím, tak hned začne knourat a zvedá to do řevu. A to není tím, že by se chtěl přetáčet nebo ta k něco, protože to fakt dělá furt. Doufala jsem, že až bude starší, tak pochopí, že se koná výměna plínky a že to nic není, ale nějak to do jeho hlavičky zatím nedošlo :confounded: Výročí jste oslavili pěkně, ještě by to chtělo jít někam bez Štěpánka :wink:
Janco, to včerejší uspávání jsem taky měla děsný - asi bylo něco ve vzduchu :unamused: No jasně, že za to může Bohdan. Nevím, jak ten tvůj, ale Míra při krmení malýho je na zabití. Já přinesu kaši, Will otevře pusu a do pěti minut je v něm. A včera Míra krmil a já z obýváku slyšela jen pořád "ham, Willíku ham. Otevři pusinku, ham". Naštěstí se to na Willově spánku nepodepsalo :grinning: Jéžiš, další utopený dítě, hlavně, že mamka je vždy nablízku a zachranuje :wink: Ale to jsou teda fláky :grinning: Will miluje Chnapík, maličky krokodýl. Už mi to leze na nervy, ale Míra mu to pořád pouští :rolling_eyes: http://www.youtube.com/watch?v=8hjV6-GKbCI&feature=related
Dary, manžela by to chtělo zkrotit :grinning: To já, jako Janca, taky po příchodu manžela domů hned prcka odevzdám. Ale bohužel je to většinou už večer a já jdu vařit večeři. Ale občas to vyjde, že si i odpočinu. Zkus se s ním domluvit třeba na čtvrt hodince pro něho, na aklimatizaci. Oni ti chlapi fakt nemají ponětí, jaká je to dřina se celý den starat o děti a domácnost. Na spektru v TV dávali reality show o tom, že manželky odjely pryč a chlapům nechaly domácnost a děti. Ne vždy, ale většinou se chlapi zastyděli a slíbili, že se více zapojí. A jak je Nikolce a Honzíkovi, už je to lepší?
Kacko, tak už to přišlo :confounded: Já nevolnosti neměla, takže moc neporadím. Hodně odpočívej, ono to tělo je ještě nevzpamatovaný z minulýho těhu, takže je to pro něho větší nápor. Dle tvé rady o štěrku jsme o víkendu dali Willa na písek a odmítl se ho dotknout. Bylo to to samý, jako u vás s tou trávou, akorát že na tu trávu nakonec vlezl a zvykl si, ale písek se mu vůbec nelíbil a jen seděl a ani se nehnul :grinning:
Co všichni blázníte s těma kombinézama? Zima je ještě daleko a já doufám, že vydržíme do zimních výprodejů :grinning: A není ta 80 malá? :confused:
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Už je vzhlru - spal jen 1h a 45 minut :rolling_eyes:
Ale úplně jsem zapomněla... Kamarádka předminulý víkned rodila a já jsem se z toho úplně rozněžnila. Psala mi v sobotu večer, že jí praskla voda a že jede rodit a já jsem jí fakt záviděla, že jede rodit a že já chci taky. Nebyla jsem daleko od toho přesvědčit manžu a hned si vyrobit mimi. Ale vzpomněla jsem si na ty nevyspaný noci a totální zmatené šestinedělí a naštěstí mě to přešlo :grinning:
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Oprava jen 1h a 15 minut a já se zase nenaobědvala, ach jo :frowning2:
17. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
ahoj,
tak jsem dnes sama doma, tak jsem načnula víno, zředila si to kolou, dám si papu a budu mít mejdlo :grinning:
Vždycky když jsem sama doma, tak si radši rozsvítím celej barák, aby mě někdo neukradl a teď jak na potvoru se nějakej brouk /či co to je/ rozhodl, že nám zlikviduje vchod.dveře. Normálně tam něco hlodá a jsou to strašný zvuky. Navíc je to v tom tichu slyšet na celej barák. tak jen čekám, kdy se nám ty dveře rozpadnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hajzlíci si zalejzají před zimou, ale nechápu proč musí lézt zrovna k nám :grinning:

Nemoci se nás stále drží :angry: Honzík kašle jak tuberák, tak jsem s ním dnes zašla k mudr., tak mu něco napsala, nelíbily se jí uši, tak kapeme a příští týden na kontrolu. Nikča chytla rýmu od něj, takže soplí taky o 106, v noci se furt budila a dnešní noc nebude asi o moc lepší :frowning2: Ale jinak už vypadá normálně, už spí v normě a dělá i blbost apod., tak hurá hurá.
Píšu to na etapy, takže už jsem u ní 2x byla a ted jí mám na rukach :unamused: Ale nevím zda se budí kvůli rýmě, nebo kvůli zubům/strká si ruku do pusy/ nebo jí bolí bříško/už 2dny nekakala/.
Já jsem včera taky soplila, ale dnes jak zázrakem nic, tak snad to bude dobrý :wink:

Tak já jsem dnes zahájila taky nákup zimních věcí - natrefila jsem na pěkný punčocháče, jenže jsem je nerozdělávala a jsou nám velký, takže nemám vlastně nic. Ale už chci taky začít, at jsme připraveni.

verb - Will je dlouhán, tak vám by ta 80 možná fakt byla malá. :wink: A taky bych pořizovala oblečení až v zimních vprodejích :grinning: No Honzíkovi bude něco ještě z loňska, něco dokoupím. Nikolka něco zdědí a co bude chybět, tak hold pořídím. A co bazén, dobrý? Nikolka je otužilec, ty nevadí ani 30st., ale doma mívá většinou takových 37st.
U nás taky frčí Chňapík, Honzík zas miluje Pod dubem za dubem, páč jsou tam loupežníci :grinning: Ale Nikolce stačí jakákoliv písnička, stačí pustit rádio a už trsá.
A neboj, Will určitě za chvilku začne breptat. To Nikolka toho nakecá hodně, za chvilku asi dožene Honzíka /ten je nemluva, jak už jsem psala/. Breptáme máma, táta, nene, baf, bum, mňam. No taky říká bába, ale to dělám, že nerozumím, takový slova nejsou až tak důležitý, ne? :grinning: Takže bych řekla, že je to celkem mluvka. Ale třeba bude jak Honzík, že se zarazí a bude velký prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A včera dělala poprvý i paci paci a dneska zas nic. Když jí řeknu, ať to udělá, tak se buď začne smát, nebo si vezme moje ruce a dělá to s nima. Je nějaká popletená.... :grinning:

Janco - věta "lehnu a spím" mě pobavila :grinning: Ti prcci si toho fakt nevážijou. Já kdybych teď byla mimino, tak bych se určo chovala jinak. Spala bych, pěkně papala a zase spala. Spánku totiž není nikdy dost :grinning: :grinning:
Manžovi jeho "slavnou" větu otloukám o hlavu den co den, páč mě fakt vytočil. A přesně jak píšeš, děcka se k němu taky hrnou, mě mají za celej den plný zuby, tak jim přece nebudu vysvětlovat, že tatínek nemá náladu a chce se v klidu najíst. To může dělat v důchodu.... :wink:

nejbe - ahooooj. Fotky malýho modela pěkný a ta kukla je opravdu dobrej nápad :wink: A co jinak nového?

a kde je další ztracená ovečka Megg?? Ta už tu taky dlouho nebyla... :confused:
17. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
týýý jo, to je asi můj nejdelší příspěvek :grinning:
dávala jsem ho dohromady tak hoďku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mimochodem - ten brouk tam pořád hlodá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry:
17. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
a ještě jsem si vzpomněla - nedávno jsem taky viděla čerstvoučký miminečko, takovej malinkatej spící andílek..... :slight_smile: A manža začal - ale vždyť si ho určo ještě pořídíme, za 5 nebo 6let :grinning: No a hádejte, nad čím já tele celý dny přemýšílím.... :grinning: :sweat_smile: Tak si vždycky představuju spratky puberťáky, se kterýma se jen rozčiluju a je klid. Ale nevím nevím..... :sweat_smile:

no a když jsem tak rozepsaná, tak ještě kousíček. Nikolka už leze pěkně, akorát se jí někdy "podaří", že se jí podlomí ruce a ona padne na čumák. Vždycky se ale kousne těma dvěma klofákama, až jí teče krev. Tak má celou horní dáseň fialovou, že mě ani nějak neláká jí kontrolovat zoubky /ten pohled mi nedělá nějak dobře/. Ale zdá se mi, že se tam jeden vyklubal.

Tak a už končím. Dobrou :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky tak jen hlásím, že se Sam rozhodl odstavit. Už dlouho sem nekojila přes den, ale už třetí den nechce prso ani vidět ani v noci nebo ráno. Když se mu ho snažím nacpat, nebo trošku popostrčit, tak mě vždycky hryzne a to je vše. Už nemám ani chuť to zkoušet, takže mu ho vždycky jen ukážu a čekám co bude. Ještě to budu zkoušet pár dní a uvidím. Teď mu vylezl první zoubek nahoře, tak třeba je to tím nebo leze druhej. Jenže u nás je problém ten, že vůbec nepije. Prostě sem ho ještě nenaučila pít z žádného hrnečku (zkusila jsem už 4), řešila sem to řidší stravou a troškou šťávičky z ovoce po lžičkách. Včera už sem vytáhla i lahvičku, zvětšila dírku a cpu to do něj jak se dá. Jenže se do toho vždycky jen zakousne a nesaje. Dr. mi řekla, že děti mají sací reflex, tak že mám zkusit brčko... Dobrý, to se mu taky dobře žvejká. Fakt už nevím co s ním. Někdo říká, že musí ještě dostávat UM někdo že už né.
Takže teď neřeším nic moc jiného. Prsa bolej jako sviňa, tak budu odsávat.
Jo a k snídani mu mám dát chleba s Lučinou. To bude rád. On by nejraději řízek, ale na ten si bude muset ještě počkat.

Když to po sobě čtu, tak píšu jak tatar, tak snad to pochopíte co jsem tím chtěla říct....

Téda Dary sama doma... a vínko... Já sem doma docela často, tak to raději nebudu zavádět :grinning:

Sem ráda, že se vám kukla líbí :wink: - já bych si na ní asi vůbec nevzpomněla - jako že něco takového existuje...

Janco, do školy chodím jen pátky. Zítra nejdu - M je v práci, tak si udělám prima den :slight_smile:.
17. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
čau holky,
já Vás vždycky přečtu, ale nestíhám reagovat a teď už nevím zase co jste psaly :sweat_smile:
Tak jsme si doma taky udělali diskotéku z těch vašich písniček a z dalších co jsme našli a sranda :slight_smile: Štěpánek ale trsá na všechno, stačí mu ta krátká znělka před reklamama na Primě. A nejvíc má rád tu příšernou reklamu na Vitanu: Bez glutamátu dneska vařím... To vždycky zpozorní, všeho nechá a tancuje :grinning: :grinning: Tancování se teda projevuje tím, že máchá rukou nebo oběma a občas si jakoby podupává nožičkou, ale to jen málokdy :wink: Ale je to super. Pak je taky sranda ho pozorovat na pískovišti, nějaký bábovičky nebo lopatička ho nezajímaj, stačí mu hrát si s tím pískem, prosejvá si ho mezi prstama a to mu vydrží strašně dlouho :slight_smile: Štěrk taky miluje, ale na tý zahrádce jak jsem tenkrát psala, že jsme ho na zem nedali, tak tam byl šílený prach a hnus. To je zajímavý, že Will je taková "fiflenka" :grinning: :grinning:
S vítáním tatínka je to u nás stejný. Štěpánek slyší jak zastaví výtah na patře a třeba sousedka odemyká dveře a už běží k našim dveřím a volá tatatata a pak se smutně škrábe na dveře a bouchá do nich. Takže láska veliká :dizzy_face: Ale je to fakt normální, tátové jsou jim prostě vzácný, no.

Dary třetí dítě, jo? No proč ne, jsi ještě hodně mladá a do domečku se určitě vejdete. Takže si můžete později pořídit takovýho benjamínka, to byl můj přítel, má ségry o 8 a 11 let starší :slight_smile:

A z těch dovedností dělá Štěpánek jenom pápá, už se ani moc nesnažím ho něco učit, páč Paci paci ho vůbec nezajímá, ještě tak jak jsem velkej. Teď ho nejvíc baví vláček složený z dřevěných kostek, tak s tím jezdí a rozebírá ho :wink:
18. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, tak abyste neříkaly, že já na manžu nenadávám, dneska mě vytočil jen co jsem vstala. Ne tedy přímo on, ale ten bordel, který tu po sobě po včerejšku zanechal. Včera vyrazil na pánskou jízdu, přišel těsně po dvanáctý, no a jak se kde svléknul, tak tam to zůstalo ležet (svléká se za pochodu, část věcí zůstala v předsíni, něco v obýváku a kus v koupelně, no a to nemluvím o totálně pastou poplivaném umyvadle) :angry: Přišel v úplně normálním stavu, ještě jsme spolu v noci mluvili (já usnula na gauči v obýváku s chůvičkou před sebou :slight_smile: ) , fakt nechápu, proč ty chlapi jsou takový bordeláři! NO, nezbývalo mi nic jiného, než to uklidit, odpo dorazí na návštěvu naši, tak nemusí vidět, jaký je bordelář. Když už jsem v tom byla, tak jsem si udělala za vydatné asistence Tomči už víkendový úklid, takže mám umytou koupelnu, utřený prach, vyluxováno a i vytřeno v kuchyni. Takže víkend jen vaření a havájo :grinning: Včera jsme byli na cvičení a říkankách, no, že bych měla klidné dítko se tedy říct nedá, ostatní způsobně seděly aspoň od začátku, to naše zvíře, tam od začátku zkoumalo, co mu přišlo pod ruku, užíval si jen tancování s mamčou, rumbakoule a zmačkané papíry. :grinning: V tom byl zaručeně nejlepší. Odpo jsme spali doma, v tom poprchávajícím počasi se mi ven nechtělo a byla jsem překvapená, že usnul naprosto bez problémů, stačily dvě ukolébavky a byl tuhoš, po hodině a čtvrt jsem ho šla vzbudit, aby vůbec šel spát večer. Večer už tedy uspávání nic moc, sice ležel, hrál si s beruškou, peřinkou atd. ale uspávali jsme skoro půl hodiny. U nás tedy mluvení nic moc, tata, mama, baba, neidentifikovatelné zvuky, ale nemám pocit, že by to bylo nějaké cílené, prostě si něco mele :grinning: Zato se nám za 3 dny podařilo naučit se, dej a vem si, když řeknu dej, tak mi dá hračku, co má v ruce (dřív jí nepustil, teď už jí pustí) a na vem si, si jí zase vezme. NO šikulka. Paci paci, dělá jen občas, ale u toho vím, že chápe, co po něm chci, normálně to totiž vůbec nedělá.

Nejbe: Nevypije jako vůbec nic nebo aspoň něco? Pod tlakem se to do nich většinou dostat nedá, aspoň u nás to tak nefunguje. Dáváš mu nějaké kratší to brčko? Třeba ho ze začátku jen zkoumá a přijde na to, jak z toho pít, Tomča ze začátku to pítko taky jen hryzal a pak se naučil, jak z toho pít, chce to trpělivost, u nás to trvalo asi týden, než na to přišel. S tím pitím a kojením bych už to příště takhle neudělala, problémy s pitím máme všechny, co jsme dlouho kojily, u nás tedy za den těch 200 ml z aventového pítka dá, ale stejně mi to nepřijde nějak moc. Opravdu doporučují mamči v mém okolí firmu Tomme Tippes a jejich výrobky, tak možná neodolám a jednu flaštičku taky koupím, prý to hodně připomíná prso, tak třeba by se na to kluci chytli. Třeba je to i tím zoubkem, bolí to, a tak odmítá prso, tou dásničkou se o něj opirá. á teď po koju mám často otlačené horní zuby na prsu, ale nebolí to, nekouše cíleně, takže to neřeším, kojím už jen 2x za den (snídaně a před usnutím). Tak a chleba s lučinou, to je tedy pokrok, já Tomčovi zkoušela dát kousek tvrdého sýra a vůbec to nevzal do pusy, vypadalo to, že mu to smrdí :grinning: Zítra vyrrážíme na nákup, tak se po té kukle v CaA hnedka čučnu.

Verb: Tak teploměr do vody používáme, ale na tom našem je napsáno Kinderbad u 36-37 stupňů celsia, takže u nás tedy žádné otužování Tomči nehrozí. A já bych se ani v takové vodě nekoupala, já se ráda nahřívám a užívám si to, vím, že to není příliš zdravé, ale já prostě teplou vodu miluju a u studené trpím. No vůbec nejsem nějaký vodní živel, takže mi ani moc nechybělo, že už jsem se 2 roky nekoupala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: S kouskami nemáme problém, už jen lehce mixnu, takže těstoviny jsou tam tak na půlku, sní to, ale nemám nějak pocit, že by to kousal, spíš to polyká :wink: Hele ale 215 g, netrápíš ho hlady? Tomča teď běžně obědvá i 310 g, a dal by si ještě, ale víc nedávám, je to přesně celá Ikeácká mistička, a víc nedostává. JO a chlapský krmení u nás probíhá naprosto podobně, nechápu, co ty chlapy s tím jídlem dělají. Já Tomčovi řeknu za celé jídlo ham jen párkrát, Bohdan po chvíli krmení, skoro u každé lžičky. Asi to na něj mrňousové zkoušejí :grinning: :grinning: a u nás vědí, že s něčím takovým nemůžou počítat. NO ty určitě kupuj zimní kombinézu 86, já zatím taky vyčkávám, jen jsem na ně koukala, přeci jen do Prahy ta zima snad hnedka nedorazí, a mám tu kdyžtak pro první případ nouze nějaký zimní kabátek, takže budeme jezdit v něm.

Dary: No snad vám ta potvora nesežere celé dveře :grinning: :grinning: Ted koukám, že ty virozy řádí, Tomča od včera taky občas zakašle, ale rýmu ani teplotu nemá, tak uvidím, co se z toho vyvrbí, dneska kašlal i trochu v noci. Co se těm prckům vlastně smí na nachlazení dávat? Asi nic co, max. stříkat vincentku do nosu. Tedy neříkej mi, že tě lákají myšlenky na třetí :grinning: :grinning: Tedy ty snad budeš matka pluku :grinning: AD nehody při lezení, měli jsme taky, neboj přejde to, jen co se naučí lépe koordinovat, u nás je to teď naprosto výjimečné, že by takhle havaroval. Ale pohled na ty rozkouslé rtíky tedy není nic moc, hlavně si říkám, že je to musí docela bolet, zvlášt když si vše strkají do pusy. Odkud znáte všichni Chňapíka? to je nějaký seriál? Jsem úplně mimo, včera jsem to Tomčovi pustila a zíral na to hezky :grinning:
18. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Katch: tak to u nás na zpozornění naprosto vítězí znělka před televizními novinami na Nově a ta melodie, co běží při tom prvotním zpravodajském přehledu. Už vím, že když kojím okolo té doby, tak musím přepnout, aby mi neurval prso a nebo počkat než to skončí a pak teprve začít krmit. :grinning: Na reklamy nereaguje, moc je chudák nezná, já si telku doma pouštím jen u snídaně a pak večer. U snídaně bezpečně vede počasí :grinning: A na písku ho nezajímá nic jiného než lopatka, tu si drží a ani se nehne :grinning: Tuhle jsme šli na písek neplánovaně s mou kočárkovací kamarádkou a lopatka se stala terčem bitvy, nejdřív jí ukořistil Tomča, pak mu byla Adamem odebrána, no a po té, co s ní dostal od Adámka přes hlavu, tak jí dostal zpět, a chudák Adam z toho byl celý uražený. Tak papa u nás zase žádný úspěch nemá, je vidět, že každé dítko je různé. Joo a ten vláček, jaký máte? Já koukala na tenhle, asi ho koupíme Tomčovi k vánocům http://www.modroocko.cz/zbozi/3561/Vlak-s-nakladem-barevny.htm

A ještě přidávám odkaz na videoukázky s básničkama, některé z nich děláme i na tom našem cvičení, tak třeba najdete nějakou inspiraci: http://www.rodina.cz/clanek7169.htm
18. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jančo vláček máme dost podobný, ale dostali jsme ho ještě když byl Štěpánek miminko, tak nevim odkud je. Ten fakt teď slaví úspěch. Pak ještě maňásek ježek, kterýho máme doma už minimálně 7 let a je z Ikea. Toho si Štěpula našel sám, vzal si ho z poličky a toho miluje :slight_smile: Jendu dobu dokonce a říkal žeže, což mělo být ježek :sweat_smile: Jinak ale se slovama jsme na tom skoro stejně jako vy, hlavně teda pořád mele to svoje tata tata.
A na tom cvíču měly děti sedět, jo? Tak to by u nás taky nehrozilo :grinning:
S tím bordelem, co jsou schopní chlapi vyprodukovat to mě taky rozčiluje. Včera jsem byla večer u kadeřnice a doma taky spoušť. Plena nechaná na přebalováku (použitá), oblečení Štěpánka taky všude možně po pokoji, hračky roztahaný, zbytek kaše na talířku na lince.... přitom tyhle věci jsou uklizený během 5 minut :frowning2: No tak aspoň jsi zmákla ten víkendový úklid :wink:
18. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile: :slight_smile:

tak jestli Vám to neva :wink: , tak se po dlouhé době opět přidám.. trávili jsme 2 měsíce v Košicích na Slovensku a na internet jsem mrkla jenom sem-tam a pak jsme dovolenkovali v Tatrách, co bylo príma. Teď jsme spět v Praze a snažíme se aklimatizovat. :sunglasses:

Nějak jsme mi podařilo Vás pročíst alespoň zhruba a nestačím se divit :o) .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Chlapečci jsou móóc šikovní a Nikolka téda verbálně moc nadaná... Můj Alex leze jako torpédo, a chodí za ruce ale ježte se sám bojí pustit. Když ho zkouším pustit ať stojí sám, tak hned hledá oporu anebo si sedne. No Pepíno je fakt Borec!!!

Alex jenom žvatlá - tak maximálně co řekne je bá bá a pak dej dej a k tomu otevírá a zavírá ručičku jako že něco chce. Dělá to celej den, protože je malej žroutík ... pořád by jenom jedl.. fakt!!! :grinning: :grinning: A to už má 9.5 kg a měří jenom 69cm. Včera jsme měli poradnu a Dr. řekl, že je tlouštík větší jako máma. No ale s taťkou jsi konkurovat tedy můžou ... :slight_smile:
Jinak je pořád aktivní a buď v dobré náladičce nebo ukňouraný - nic mezi tím.
Jo - a pan doktor řekl, že by ho hlídat nechtěl ... tak jsi umíte představit... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S uspáváním, jak denním tak večerním máme také problém... pokud ho neukolébám tak nezaspí a řve jak tur a to tak hystericky, že moje slabé nervy to nevydrží a zas ho beru na ruce. Už nevím jak dál.. bolí mně záda, ruce - no je co nosit. K tomu všemu bydlíme v 3tím patře bez výtahu, takže vynáška 3x denně o hmotnosti cca 10kg - v souvislosti od nákupu nebo buginy. Má to však výhodu, že nemusím do posilky .. cha cha :sweat_smile:

Kačko - gratuluji k těhu a hlavně jak už podtrhli holky .. šetřit se! :slight_smile:
Verb - já taky koketuji s myšlenkou jít studovat práva - mohu se zeptat na jakou školu jdeš ?
Dary - tvůj pozitivizmus fakt obdivuji... :slight_smile:
Jančo - fakt moc hezký pokojík - my zatím máme v Alexovým pokojíčku skladisko :frowning2: ...ale je v plánu to vyklidit...
Katchulo - mně Alex taky vyvádí za každým když se má oblékat ... a myslím že mají se štepánem podobný stupeň aktivity jen věřím, že ne hyperaktivity...
Nejbe - jsi šikulka zvládat také školu

Jinak pražandy i zbytek .. moc by mně potěšila nějaká seznamka...byl by zájem? - a já bych pak klidně u nás uspořádala i nějakou tu "baby party" - co vy na to ?

Tak tolik pro zatím a posílám web-link na nějaké naše foto... pa pa

http://picasaweb.google.com/zcontofalska/Leto2009?authkey=Gv1sRgCJP78dLvkP-atAE#
18. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj,
normálně mi někdo vyměnil děti :astonished: Dneska jsou extrémně hodní, oba si hrajou sami, já uklízím, nekňourají, neřvou, pěkně oba usnuli..... :slight_smile: Fakt nechápu..... Kdyby jim to tak vydrželo....

Tak vláček taky máme podobný, akorát Honzík už urval, co se dá, zubama z toho ukusoval barvu, tak byl zabaven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chlap a bordel - bez komentáře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Jinak u nás je jídlo poslední dobou katastrofa, max. 50g :fearful: Takže jsem plně kojící :sweat_smile: Pití do ní taky nedostanu žádný, tak už z toho začínám být lehce nervozní. S takovouhle budu kojit ještě ve 2letech :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janco - jj, stříkat vincentku, kdyžtak nějaký kapky do nosu /3xdenně/, kdyby to měla ještě horší tak 8kapek fenistilu a ještě kapu nějaký přírodní kapičky do oušek, páč je má pořád takový všelijaký a ta rýma jim nepomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

A dveře nám pořád někdo hryže :grinning: Havěť jedna hnusná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Janco, nepije vůbec. Teda ráno sem mu vrzla flašku s tím co jsem večer odsála a vypil to ani nevím jak. Bylo to ale jen 50ml. Zkusila jsem mu udělat UM a ani prd, tak sem mu z toho udělala kaši. On má ve zvyku si hned všechno brát, takže brčko nezkouším, to by měl hned vylitý, jak bysme se o to přetahovali. Každopádně mi ráno ukázal, že z flašky pít umí. Tak asi přejdeme na UM. Budu muset nějakou flašku koupit. Máme Aventku na 125 s dudlou pro úplný miminka, kterou sem zvětšila nůžkama, takže díra jak kráva :sweat_smile: . Jinak různá pítka jsme zkoušeli vždy min týden - spíš 14 dní, než se mi chtělo investovat do dalšího. On to bere spíš jako hračku nebo nevim co s ním. To pití do něj prostě musim dostat, spíš řeším, jestli na ten měsíc a půl přecházet na UM, když od jednoho roku už není potřeba. Mléčné výobky dostává, tak nevím. Zkusím mu dávat co to co máme doma od Hami - poslali vzorek a teď přišel i Hajaja a dál mu budu ukazovat prsa, ale do pusi mu je cpát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Chjo to sem nečekala, že se takhle rychle odstaví sám.
18. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
nejbe - já jsem Honzíka kojila do 10m. a pak už jsem UM nedávala. Stačí dostatek jogurtů, nějakou kaši večer a je to v pohodě. :wink: :sunglasses:
18. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Dary dík, já to zkusím, když mi to bude i nadále odmítat, tak na to prdim. Kaše odstává, jogurty taky... A z toho pítka se prostě naučí pít jinak uvidí :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.