• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahoj, taky vas flakam, ale mam omluvenku :slight_smile: Willik ma desnou rymu, v noci z nedele na pondeli jsme meli noc jako Janca nedavno :-/ Ale uz je to lepsi, akorat tentokrat jsem lehla ja. Mam strasnou chripku, nevydrzim ani ujit par metru. Nastesti je Will uplne zlatej a hraje si sam a ja ho obcas z gauce pochvalim, jak je sikovnej :slight_smile: Odpo si ho vezme mama, tak snad se brzo vylecim. Mejte se krasne a snad brzy uz zase ziva a zdrava :wink:
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
no co to je???! :fearful: :grinning:
30. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
jéééé tak já zaspala a konečně jste se objevily :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky, tak jsem včera jen nakukovala, abych tu netrpěla samomluvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Jsem ráda, že dneska už jsem si trochu početla :grinning: Tak u nás se během 4 dnů vyklubaly 2 zuby, dvojka nahoře a dvojka dole, některý z nich ho asi trápí, budí se častěji k ránu a šahá si do pusy, no asi budu muset zkusit natřít nějakým tím gelem, ale asi to nepomůže, protože dneska vyžunknul v noci skoro 200 ml vody, takže to bude gel v břiše a ne na dásních. Jinak pokračují drobné pokusy o pár krůčků bez držení, no, taky to jde ztuha, ale super, že se dál snaží, já už bych se na to vyprdla, furt být na zemi :grinning: V neděli jsme byli ve Stromovce, prima procházka, včera jsem skoro 3 hodiny trajda po okolí, ale to počasí je tedy teď hnus, úplně na mě padla podzimní depka, já chci už zase jaroooo!

Katch: Tedy super, že jste si to užili, a houby rostou? Já si furt říkám, že nemají z čeho, tak jsme do lesa ani nevyrazili. Nechápu, že všichni mají tendenci se k těm dětem hned hnát a od někud je tahat :angry: Já nejdřív na cizí mluvím, pak občas pohladím po ruce nebo tvářičce, ale abych je hned tahala, to mě snad ani dřív nenapadlo. S krůčkama jsme na tom stejně, taky nejvíc leze a chodí podél nábytku, ale frekvence samostatného stání a pokusů o krůčky se denně zvyšuje, však oni na to přijdou a pak si zase budeme říkat, že jsme chtěly, aby už chodili, to pak bude honění, no na to se tedy nějak netěším. Už teď když nasadí dráhu,tak se ven oblékáme i 15 minut a honím ho po celém bytě. K chození - neřeší se to 1,5 roku, kluci jsou dost napřed, myslím, že dost dětí tedy ani v roce nechodí a nebo ne jistě. A prstíkem tedy TOmča zatím neukazuje, teď má spíš tulivou. :slight_smile: Hřiště je kousíček od metra Strašnická - www.gutovka.cz, volně přístupné, restaurace přímo u toho.

Dary: Tedy nějak nemám pocit, že bych fut vařila a pekla, to si mě asi pleteš z Kackou, ta vaří 2 jídla denně :grinning: Tak jak pokračujete s denním nekojením? Zlepšilo se nějak pití NIkolky z pítka nebo flašky? Tedy koukám, že další pojízdní, no ještě že si Tomča pojede v tom dětském klubíku, od nás se toho domů zatím nedočká, i když co vím, co se objeví mezi dary na první narozeniny. A tedy vyfesákovat Nikolku na procházku a pak skončit na písku,n o to musí napadnout jen tebe, já už v záloze nosím jedny tepláčky, kdyby náhodou na hřiště došlo :slight_smile: Tvůj popis mi připomíná jednu historku z mého dětství, co se u nás úplně traduje - mamča mě šla s mou tehdy ani ne 3 letou sestrou vyzvednout ze školy a Péťa říká, támhle jde Janička a mamka říká, kde? Ne to není ona, prosím tě, Jana dneska měla bílé punčošky a sukýnku. No byla jsem to já, jen jsem si byla hrát na škvárovém hřišti, takže si punčočky dovedete představit a prý i sukně dostala řádně zabrat, měla jsem prý odtrženou celou tu podšívku, no asi jsem řádně bojovala. :grinning:

verb: Já jsem si přečetla na Facebooku, že chudák Will soplí, snad to nejhořší už pominulo, ty noci jsou pak peklo, opravdu tě upřímně lituju :frowning2: , mě stačily ty noci dvě za sebou a to jsem já byla zdravá. Takže teď spíš abys trnula, aby to co máš ty nechytil Willík. Ale to že máš zlaté dítko, které si hraje samo, toho si važ, u nás sti tedy také sám hraje, ale mamka musí být max. metr od něj a každou chvíli se jde tulit. K pískovišti - no bábovky určo pořiďte, i když jak píšeš, tak Will asi nějakou dobu z důvodu estetična na písek ani nešáhne. :grinning:
30. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak dítko se vzbudilo, stálo a řvalo v postýlce, nechalo se odnést do obýváku, napilo se, pokračovalo ve řvaní,t ak byl odnesen zpět do postýlky, tam 5 minut čučel a chrupká dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, to jsou mi dneska věci :grinning: A to chrupkal skoro hodinu, což už bylo nad jeho normální limit.

Takže mám čas a hlásím akce:
Tesco - plíny (jsou to ty zelené, ale Kačka říkala, že jsou v pohodě) za 199 Kč do 13.10., Hami Masozeleninový příkrm různé druhy, 200 g 21,90 do 6.10.
30. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jančo to jsi mě potěšilo s tím jak píšeš, že si Tomča sice hraje sám, ale musíš být u něj. To je u nás to samý a já myslela, že si tu všechny dětičky už vystačí samy a matky sedí s nohama nahoře u kávičky :grinning: Tak jsem v klidu, že nejsem sama sedící na zemi mezi hračkama a bordelem :slight_smile: S tím chozením máš pravdu, já vim, že je zcela normální když ani po roce ještě děti nechodí. Mě jen zaráží, že ta fáze lezení a chození okolo nábytku už trvá tak dlouho, víš. Ale jako ne že bych to nějak řešila, jen to konstatuju. Tak na tu gutovku mrknu :wink:
Houby asi normálně nerostou, aspoň tchýně říkala, že u nich na chalupě v jižních čechách ani prašivka. Ale na tý Šumavě je prostě větší vlhkost, asi tam přece jen pršelo, protože všecbhno tam bylo zelený, kdežto v praze je (teda bylo) dlouho sucho. Fakt jsme našli mraky hub :wink:
Taky by mě nenapadlo tahat "cizí" dítě s kočárku nebo autosedačky a pěkně nás tím vytočili. Fakt se před náma hádaly kdo ho ponese :angry: :angry:
A s tím gelem na zuby, my ho dáváme a Štěpán ho stejně vždycky slíže, ten co máme je takový nasládlý, ale i tak asi pomáhá :wink:
Příběh ze školy s bílýma punčoškama dobrej, zasmála jsem se :slight_smile: :grinning:

Dary tak to musela Nikolka vypadat :grinning: Já teda nenosím v záloze na procházku většinou žádný oblečení. Takže občas se taky rozhodneme a zkončíme na hřišti ve "svátečním". Ale co, pračka to vypere, tak to neřešim.

Verb. no to je hrůza, tak přeju brzké uzdravení nebo aspoň zlepšení :wink: A pořádně se vylež když Ti to Will a máma dovolí :slight_smile:

JOO chtěla jsem ještě napsat, že jsme byly minulý týden na procházce s Verb. a Willíkem a ten teda řádil jak čert. Jak má v kočárku ty volný kšíry, tak se tam vozil jak akrobat na koni :grinning: To jsem docela zírala, už to není ten klidný chlapeček :slight_smile:

A ještě něco - máme už tu novou ausedačku, takže měla premiéru když jsme jeli na tu šumavu a dobrý. Štěpánek je v níc rozhodně spokojenější než v tý malý :wink:
30. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, diky :slight_smile: Uz je mi lip, ale stale jsem unavena. Will nastesti uz spi celou noc. A hlavne gratulace Tomikovi, za mesic uz ma rok :wink: To je neskutecny, jak to uteklo.
1. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo a jeste dotaz na Jancu - jak to mas vyreseny s odstavenim Toma? Ja kojim jen na noc, a pak rano a nevim, jestli jedno kojeni zase zrusit nebo to potom v tom roce ukoncit najednou. No a vlastne Dary ty taky kojis, tak jak to mas vymysleny ty? Jak jsem cetla, tak pres den uz nekojis...
1. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
holky jsem v koncích.... :grinning: poraďte, co říkate tady na ten kočárek?? http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/panenky/fisher-price-kocarek-pro-panenky
1. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
dary, je pěknej, ale chce to vidět - aby něco vydržel a nebylo to všechno jen z plastu. To měla sestřenky malá a kočárek jí vydržel cca hodinu, pak se zlomil. Nakonec jsme kupovali kočárek v Polsku za asi 1500 a má ho už asi 5 let a pořád je jak novej.
1. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
no Nejbe, právě, že je asi celý plastový, tak já fakt nevím. Mně se líbí, že je menší a Nikolka už by na něj došáhla. S těma většíma by si asi nevyhrála. Ještě jsem našla takový malý proutěný kočárky, tak já fakt nevím :frowning2: Už jsem projela tolik stránek s hračkama, že mi jde hlava kolem :confounded:
nebo jedině něco takovýho, jenže ty vypadajjí hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.kocarkyliberta.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=21&sName=Liberta-pro-panenky--1-rok

tak já nevííííím. Řekne mi někdo, co mám koupit k těm narozkám?!?! :frowning2:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
néé ten né, ten není vůbec hezkej... Já to beru tak, že se o něj bude Nikolka víc opírat, poleze po něm - Sam leze naprosto po všem a čím výš vyleze tím je spokojenější. Chodítko sem musela prodat, protože v něm být nechtěl a lezl jen po něm. Stoupal si na ten rantl... :angry:... Taky vás ty děti vůbec neposlouchaj? Zkusím pohledat ten co má Evka, dá se u něj polohovat rukojeť jako u klasického kočárku, ale stejně se obávám, že by pro ní byl moc velkej.
1. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj,
Nejbe - já vím, že je hrozně hnusnej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když já už jsem byla včera zoufalá :frowning2: Ale kdo hledá, najde. Takže mám tyto favority: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26529045&tab=5, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26543660&tab=5. Tak uvidíme, co řekne manža, až přijde domů. A jestli mně to zas všechno zkritizuje, tak mě teda nas.re :grinning:

Verb - k tomu kojení: asi týden se mi Nikolka v noci budí každou půlhodinku, ne-li častěji. Nic jí není, jenom vymejšlí. Takže o víkendu s ní bude spát manža a odstavuju. :frowning2: :wink: A odstavím najednou, prostě dnes konec. U Honzíka jsem taky odstavila najednou, brečel jen první noc a pak už dobrý. Tak nám držte pěsti. Pak dám vědět.
2. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
jinak holky sorry, že vás tady otravuju s kočárkama, když máte všechny kluky, ale chápete, že je to strááášně důležitej kup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Dary mě se líbí ty dva kočárky z toho MMB, jsou pěkný oba :slight_smile: Jinak by mě to taky víc bavilo vybírat kočárky než autíčka, takže se s námi klidně raď, já se ráda podívám na holčičí hračky :wink: A manža tomu nerozumí, vozil snad někdy kočárek pro panenky? :grinning: :grinning: Jen ten druhej kočárek jsem si teď všimla, že je nějak podezřele levný :astonished:
Kdyžtak mrkni sem: http://www.ostrovpokladu.cz/kocarky-pro-panenky/
Jsou tam i golfky a trojkolky, já zírám co se dneska všechno nevyrábí :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
ahooooj :slight_smile:
tak jsem konečně jednou vstala dřív jak Pepča a musim vám napsat jak se máme.
těhotenství pořád pokračuje a s ním i nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk si ale zvykne snad na všechno, tak se pomalu zapojuju do normálního provozu, jen se snažím využít čas a co nejvíc spím :wink:

Byli jsme o dovolené u sestry v Krušných horách, tak Pepča zase běhal mezi kozama, krmil králíky a utíkal před psem :slight_smile: Zase se koupal v plechový vaničce a tak, zkrátka totální samota :dizzy_face: až budu mít trochu sil a čas tak dam fotky.
Jinak tahání pomalu ustává, Pepíno běhá dost sám, když spadne tak si sám otře ruce a pokračuje :slight_smile: Dneska ušel sám od nás až ke vlaku, tak ho pomalu zvykam, aby byl schopnej bejt za půl roku bez kočáru :wink:

Včera mi taky spadnul z gauče, byla to docela šlupa, navíc potom šel spát, ale dobrý, nemá ani bouli. Dneska zase skákal v postýlce až křupnul rošt :sweat_smile: a nepeče mi trouba, to bude Pepa koukat, až přijde večer domů :sweat_smile:

A co ten sraz, já se pokusim taky účastnit, jen radši napište IP, někdy nestíham číst, díky :slight_smile:
mějte se hezky a Dary pěkně vybírej holčičí hračky, mě se to snad bude jednou taky hodit :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky, tak prcek už konečně odpadl, teďka chodí ráno chrupkat až kolem té jedenácté, tak jsem ještě rychle vytřela, pověsila pračku prádla, dala vařit jeho oběd, a teď doufám, že bude ještě nějakou dobu chrupkat, potřebuju se zregenerovat. :grinning: Včera jsme byli v Čertikovi, tentokrát při cvičení byl skoro hodný, jen na začátku musel zase prozkoumat vše, co se v jeho okolí nachází, pak si bezkonkurečně poradil s prostrkáváním pingongového míčku do ruličky toaletního papíru, byl naprostá jednička, hnedka začal házet míček do toaleťáku, no má natrénováno z domova na vkládačkách :grinning: Jinak mu nějak svědčí tohle venkovní počasí, včera jsem ho po obojích procházkách musela budit, aby pán vůbec vstal, poprvé chrupkal skoro hodinu, to jsem ho budila, aby šel spát vůbec odpo (ve středu si totiž dal tu přerušenou chrupku v poledne, spal skoro 1,5 hodiny a pak už do večera neusnul), odpo spal v kočárku 1,5 hodiny a já už byla celá uchozená, už jsem totiž korzovali a blbli hodinu předtím, bylo skoro půl páté, tak jsem i říkala, že když bude chrupkat dál, tak s námi zase bude strašit bůh ví do kolika hodin. Takže jsem zastavila a do 2 minut byl vzhůru, prostě když se nejede tak nespím :grinning:

Dary: To se nám klidně svěř se svými trápeními, no jak píše Katch, radši vybírám kočárky než autíčka a vláčky. Ten od toho Knorru mi přijde hezčí :grinning: Ta Iberta je tedy fakt hnusná :grinning: Mě se líbí třeba tenhle, bacha je to jak hluboký, tak sporťák, kovová konstrukce, ale je o fous dražší než ty tvé vybrané http://www.kifik.cz/katalog/zbozi/hracky/kocarky-pro-panenky/produkt/knorr-pearly-01 Tedy buzení co půl hodiny v noci a utiší jen prso? No, to už je asi fakt někde nějaká chybka, uvidíš, jak to Nikolka zvládne. A už taky u něčeho pijete?

Verb: Tak ti musím říct, že jsi mě docela tím dotazem zaskočila, zatím jsem nad tím nějak nepřemýšlela, myslím, že to noční kojení bychom snad odstranili lépe než to ranní, tam mám pocit, že na to prso přímo čeká, Nevím jak u vás kojících, ale Tom si teď ty kojení vychutnává, kojíme většinou kolem 15 minut a žádné odpojování, jen prostě saje a saje. Takže já to zatím hrotit nebudu, počkám až zavedeme snídaně - nějaký ten chleba a pak to zkusím nějak nenásilně odbourat, ideální by pro mě bylo, kdyby se odstavil nějak sám :slight_smile: A ty už máš vyřešené to pití Willa, už pije i z nějakého pítka? Pokud ne, tak nevím, asi bych si to odstavování vůbec neriskla, co tekutiny? Myslíš, že ho absence prsa donutí pít z něčeho jiného?
2. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Kačka: Ahoooj, tedy snad tu ti to blití brzy skončí, nemůže to trvat věčně? Už jsi byla znovu u dokorky? To už bys viděla i srdíčko viď? Tedy Pepča je borec, až k vlaku? Tedy nevím, jak je to daleko, ale vzhledem k tomu, že jsem ho u vás neviděla ani neslyšela, tak to nějakých 100 m asi nebude, a i kdyby bylo, tak je fakt neuvěřitelný :grinning: :grinning: Aaa, tak taky první pád, no oni to fakt většinou zvládají, my máme od středy modřinu na tváři, spadl v knihovně na takovou železnou tyč, řval jen chvíli, no je to hrdina. NO. ale křupnout rošt, kolik prosím tě už máte kilo :grinning: :grinning:

Dary: http://www.babyhit.cz/kocarek-pro-panenky/d-70598/ tady ho mají o fous levnější a 3 druhy, tady tak levnější http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26720282&tab=1
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky, vy jste zlatý :slight_smile: Děkuju za odkazy. No, počkám, až přijde mužík a uvidíme.
Až vyberu, tak napíšu víc, teď se fakt pořád hrabu v těch kočárcích a ostatních hračkách :sweat_smile:

Kacko - ty máš doma opravdu šikulku, když takhle pěkně ťape. A co na mimi říkala rodina? Nebo to ještě neví?
2. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
tak zase spí, ale tentokrát jen v rychlosti:
K doktorce jdu až 13.10. a to už snad bude vidět dost, nevolnosti trvat věčně můžou, někomu skončí opravdu až porodem, ael to se mě snad týkat nebude.
A rodina to ví i o nevolnostech, ale že by se babička pochlapila a přijela mi aspoň jednou za čas pomoct, to teda nehrozí :unamused: Hlavně že jezdí pomáhat sestře do Krušnejch hor vařit, protože ona musí chudák vařit pro dělníky co jim dělaj na střeše. Ale my to zvládnem i tak sami, aspoň se zocelíme :sweat_smile:
No a reakce je většinou podobná jak u vás, že je to fajn, ale že jsme cvoci :grinning:
2. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj,

Kačko ty jo vždyť už máš za chvíli za sebou první 3 měsíce, to letí jak blázen :slight_smile: A jak dlouho Ti trvaly ty nevolnosti minule? Asi to bude stejný. Jinak Pepíno je teda velikánský šikula, klobouk dolů teda, že šel sám pěšky až k vlaku, super :slight_smile: :dizzy_face: Štěpán se poslední 2 dny začal snažit o krůčky sám, aniž bysme ho motivovali, strašně se tomu směje. Ujde tak 4 kroky. Ale zjistila jsem menší problém, on doma je jen tak v ponožkách nebo punčocháčích, bačkůrky sice máme, ale nechce je mít na noze. No a včera jsem mu dala poprvé chodící boty a v nich teda neudělá ani krok :astonished: Vlastně mu v nich nejde ani moc dobře lézt, prostě mu na tý noze překážej. Tak nevim co s tim, snažil se je sundat.

Jančo takže Ty Tomču přes den budíš když spí dlouho? To by mě nenapadlo, pokud teda nespí moc pozdě odpoledne, ale to se u nás nestává. Ale je fakt, že Štěpula teď často spí dopoledne hodinu a půl a pak až do večera nespí, což je hrůza. Navíc je pak odpoledne už děsně protivnej, takže např. ve čtvrtek šel pak spát už před šestou!! Ovšem vzbudil se v noci asi v půl třetí a hodinu a půl nespal, lítal u nás v posteli sem a tam, skákal nám po hlavě, tahal za vlasy a tak... prostě pošuk, byli jsme už strašně nas.aný, ale nešlo ho ničím uspat. Takže to je pak na prd když spí jen dopoledne.

Jo a Štěpánek má chudinka na čele 2 modřiny už asi 5 dní :sweat_smile: Vypadá jak kdybysme ho mlátili :grinning: :grinning: A nějak nevim jak ho v tomhle počasí mám oblíkat, asi už nasadim na kočár ten fusak. Na zimní bundu mi přijde ještě brzy a žádnou podzimní jsem zatím nesehnala. Má jen šusťákovku a ta neni vůbec teplá, jen proti větru.

Tak pěknou sobotu všem :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojte holky,
tak máme za sebou první noc bez kojení. Nikolka dobrý, táta vytrvale nahazoval dudlík, ale k nějakému většímu křiku nedošlo.
Já jsem jak časovaná bomba, brzo prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Sem tam trochu odstříkám a dám to Nikolce do flašky, páč jinak bych nevydržela. No doufám, že to brzo ustane, ptž je to docela nepříjemný :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A začíná mi to docházet až teď, že už asi nikdy nebude moje prsíčka nikdo tak krásně cucat :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: Ale už je to holka velká, tak stačilo :wink: Rok máme za chvíli, takže je to skoro dle plánu :wink: :slight_smile:

tak pěkný víkend a já se zase ozvu :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
ahoj, musim vám napsat, protože nevolnosti gradujou a já fakt nevim jak to přežiju :pensive:
pořád bleju, Pepíno je pověsenej na mý noze a vůbec nechápe co dělam :unamused:
vůbec nemůžu do kuchyně, do ledničky, ze všeho se mi zvedá žaludek, co to dělá když musim přebalovat Pepína, to radši ani nepíšu :frowning2:
držte mi palce, já se zase ozvu
5. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
kacko :pensive: :pensive: :frowning2: tak snad to už brzy poleví....Kdyby aspoň pomohla některá babi, nebo někdo....Držím pěsti a vydrž. Ta holčička za to stojí :dizzy_face:

No a naše nekojení probíhá celkem v klidu. Včera večer ani dnes už jsem neodsávala, takže mlíčko mizí :wink: Ale je mi to najednou hrozně líto :frowning2: Mám chvilkama cukání jí to prso dát a zase mít miminečko. Ale to by mě manža asi bacil :sweat_smile: Ale Nikol je úplně v klidu. Když vidí flašku, tak už ví o co jde, prostě je ráda za kus žvance :grinning:
5. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tady je mrtvo přemrtvo. Já mám uklizeno, vařit budu až později, tak čekám, až se vzbudí Nikolka. Využívám klídečku, páč od zítra se chystám na okna, už je to fakt nutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc to chci stihnout dokud je ještě celkem pěkně, zmrzat se mi u toho nechce.

Mlíčko mi pomalu odchází, už neodstříkávám, dokonce už můžu ležet i na břiše :grinning: Takže jsme to zvládly v pohodě :wink:

Kacko - tak teď koukám, že budeš mít děti 18měsíců od sebe. Takhle jsem to chtěla já, nakonec jsou od sebe 20měs. A jak je?? Pořád hnus? :unamused:

A dnes očekávám, že dorazí kočárek, tak se těším jak malá :grinning: :sweat_smile: Včera přišel pro HOnzíka na vánoce traktor s vlečkama, tak jsme si s manžem večer hráli :grinning: Ale prachy jen lítají.... :sweat_smile:
7. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
No tady je teda hrozně mrtvo, ještě že je tu Dary :sweat_smile:
Já pořád vesele bleju, pomalu mi docházej síly, ale občas si vezme Pepču sousedka, tak ta mě zachraňuje :fearful:

Dneska jsem jela na krev abych zjistila že dneska krev neberou, jsem prostě úplně mimo, tak musim zase zítra, naštěstí dopoledne je mi líp, tak to musíme zvládnout.

A pozor, zase kupujeme auto :grinning: Dary to teprve prachy lítají :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky, už se kaju, ale včera jsem fo zkoušela snad 20x a prostě ten Kůň měl nějakou poruchu a prostě odmítal zařehtat :grinning: tak jsem aspoň konečně objednala dárek Bohdanovi k narozeninám, no snad se bude líbit, radši nebudu psát, co to je, protože jak ho znám, tak občas tu šmíruje :grinning: Takže až po narozkách řeknu, jak jsem byla úspěšná. Víkend u nás odpočinkový, v sobotu jsme byli občíhnout kočárky (golfky) a autosedačky, takže už máme definitivně rozhodnuto - kočárek bude Chicco Multiway a sedačka Römer king plus trendline. Takže teď jen objevit nějakou akci a nebo super cenu a jdeme do toho, chicca už jsem našla za necelých 2900,- tam už se asi níž nedostanu, tu autosedačku asi za 4800,- tam bych chtěla ještě o fous níže :stuck_out_tongue_closed_eyes: -Ale už z toho vejce fakt přečuhuje dost, takže nemůžeme nějak moc čekat, hřeším na to, že skoro nikam nejezdíme, ale i tak už se mi to jeho přečuhování nelíbí. V neděli jsme byli na rodinné oslavě, normální průběh, jen jeden menší zádrhel, ale už se radši an inebudu rozepisovat, zase bych se jen rozčílila. Ovšem z včerejška máme u TOmči novinu, začíná se nám hajzlík jeden pěkně vztekat, včera proběhly 3 pěkné záchvaty, no a protože vynucování si něco brekem nesnáším, tak neustupuju, takže to byl docela boj. Prostě se zabejčí, a řve - poprvé, když jsem mu řekla, že se jdeme najíst a on asi chtěl pokračovat v blbnutí, podruhé byl uražený po stříhání nehtů a oblékání na ven a jen seděl a trucoval, oblečený na ven a prostě se nehnul z místa a do třetice předvedl záchvat na hřišti, když jsem mu nedovolila slézt z kolotoče do bahna pod ním, tak šel do kočárku a měl po hřišti. NO mám pocit, že s námi začíná pěkně cvičit. Zlobí i s večerním uspáváním, teď ho málokdy uspíme před půl devátou a pak straší už chvíli po šesté, no se změnou času mě asi trefí, vstávat v pět tedy rozhodně nebudu. Přes den stále spí jen tu svou cca 1,5 hodinu, fakt neví, kde tu energii pak bere.

Kacka: Tedy už aby to blicí období brzy skončilo, snad nám z toho ještě nehubneš :unamused: Musí to být děs, už vidím, jak by to probíhalo u nás, já hlavu v hajzlu a Tomča by s 5 cm sledoval, co zajímavého se tam děje. :grinning: Fakt tě lituju, já jsem OK a jsem z toho mateřství občas pěkně grogy a pak si vzpomenu na tebe a říkám si, že se mám báječně. Jen záda mě asi 3 dny nějak bolí, přikláním se k tomu, že to je narůstající váha Tomči, no už aby běhal jako Pepíno a já ho odnesla tak do židličky na krmení a pak ze schodů na prochajdu. A na jaké autíčko máte tentokrát políčeno?

Dary: A jaký kočárek jste nakonec objednali? Tak já se na nákupy na narozky i vánoce teprve chystám, no ani si to nepřeju vidět, co to zase bude stát, manžova rozvětvená rodina už mě s těmi dárky začíná ubíjet, tuhhle jsem to počítala a sháníme pro ně ročně cca 30 dárků!!! Teď o víkendu jsme navrhovali zrušení darů a jen se vždycky vidět, pokecat, a jejich infantilní reakci radši ani nebudu popisovat, oni už přeci mají něco nakoupeného, a proč to rušit, ale kdo to má furt vymýšlet, už mě to fakt nebaví. A hlavně nechápu, jsou všichni dospělí, až na malou neteř, tam bych dárky samo zachovala, ale u dospělých mě to připadá fakt vyhazování peněz a ztráta času. JInak tedy gratulace k odstavení, no jsem zvědavá, jak to budu dělat já. A jak Nikolka pije z flašky?

katch: K botičkám, podle mě je to o zvyku, já je tedy na doma stále nedávám, má je jen do kočárku (podědili jsme malé Pumy), a venku taky spíš leze než chodí, ale pár krůčků v nich udělá. I u nás se začíná zkoušet víc kroků, rekord je zatím asi 7. Ale stále je to spíš o zkoušení,většinou tak 2 a pak pád. KUpovala jsi tedy už ty chodící botky, jakou firmu jsi koupila? NOrmálně ho taky nebudím, ale jak chrupká cca do pěti, tak pak je problém ho večer vůbec uložit, naštěstí normálně usíná tak kolem té třetí až půl čtvtté a dá svou půlhodinu, ale i tak je to teď s tím uspáváním boj. NO, dát ho spát v šest večer, tak jsme na tom stejně jako vy, už ho vidím, jak je ve tři čilej jak ve dne, to by mě šlehlo. protože pak usíná až cca 4-4,5 hoidny od probuzení, no a strašit s nim tahle v noci tedy nemíním. To bych radši volila strategii, nechat ho po té šesté spát tak těch 10 minut a vzbudit, a vydržet do normální hodiny ukládání. A k tomu uspávání odpo, přišla jsem na to, že pokud sedí v kočárku, tak klidně bude dál čumákovat a žádné spaní se nekoná, musím ho položit, dát mu do ruky hračku a nebo křupinu a pak usne poměrně bez problémů.
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
holky, kočárek je doma!! :grinning: :sunglasses: Jupííí :grinning: Je krásnej, hned jsem ho musela smontovat.... A je to nakonec tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26529045&tab=5. Tady na obrázku vypadá víc do červena, což by se mi líbilo víc, ale ve skutečnosti je to růžová nad všechny růžové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale neva, je to holka, tak co. .To spíš tatínkovi se udělá mdlo, až tu barvu uvidí :grinning: On na takový není.
Jinak vypadá stejně jako ty co dávala odkaz Janča, akorát ještě musím vykoumat, jestli se z toho dá udělat sporťák. A i kdyby ne, tak nevadí, mně se nad 1000,- jít nechtělo. Ale nejdůležitější je, že sedí velikost a Nikolka na něj došáhne. Z toho jsem měla obavy, aby nebyl moc velký :wink: Toť zatím vše o našem super vozítku....

A aby toho nebylo málo, tak jsem dnes ve školce objednala dětem 2 knížky, takže pomalu se mi to začíná na vánoce hromadit :slight_smile:

Jančo -- s těma dárkama pro dospělý máš pravdu, podle mě je to blbost. Za jedno pořád něco vymýšlet a do peněz to taky leze pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme toto zrušili už za svobodna, ani dětem nic nedáváme. Hraček mají, že člověk fakt neví co vymyslet a těch dětí je kolem už teda požehnaně. .Takže jsme pro všechny divní, ale mně názory okolí jsou někde :wink: :sweat_smile: Pro naše děti taky nic nechci, jen ať přijedou na dort a na kafčo a jsem spokojená :slight_smile:
A z flašky pijem pěkně, tedad jen mlíčko. Ostatní moc nechce. Včera teda trochu šťávy vypila, ale spíš si s tím hraje, ochutnává, mlaská u toho a tak. S mlíčkem blbosti nedělá, to tahá jak blázen a dá tak 160ml, pak dělá že už nechce, tak jí dám tak po 15min. znova a to vypije ještě tak 50-60ml.
7. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojte baby,
ospravedlnujem sa za moju absenciu, no ostala som závislá na FB a potom som nejak nestíhala prispievať sem, len som vás vždy prečítala.
Laura dnes zaspala o 13.30 prešli sme na spanie raz za deň, tak uvidím, ako to zvládneme, je to lepšie lebo ma to nijako neobmadzuje, možeme byť dlho vonku :sunglasses:
Aj u vás je také krásne pčasie? je strašne dusno a teplo, ako keby ani jeseň nebola. :sweat_smile:
Lauru som vážila a má 9200g , ale uvidíme na poradni 15.10. kolko to bude presne aj s mierami.
Jo a skúšala som dávať plnotučné prevarené mlieko a ona ho vôbec nechce, ani s grankom...asi budeme musieť ešte dalej kupovať nutrilon :rolling_eyes:
Dary: pekný kočárek :wink:
Janca: aj Laura sa začína pekne jedovať, až sa vykrúti , sa bojím, že si niečo sparaví...
Od včera stojí v postielke a nechce si lahnúť, som mala problém ju večer uložiť. :pensive: Lozí jak dábel a stúpa si k nábytku a furt sa za niečo priťahuje...skončili zlaté dobré časy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sorry, sorry, sorry a ještě jednou sorry :sweat_smile:
Nějak nestíhám, škola mi dává zabrat, už byla i imatrikulace - docela dojemný :slight_smile: No a Willík má stále rýmu, teda už ji nemá, ale pořád dáváme kapičky od doktorky. Byla jsem s ním v po u doktorky, protože se to vůbec nelepšilo a dostali jsme kapičky a už je to dobrý. No a rovnou nám udělala poradnu, takže Will má v deseti měsících 9725 g a 80 cm, asi jsme největší :grinning: Ale oproti tý bývalký doktorce, tak tahle ho vzala z gruntu. Zjištovala i sluch, pindíka, musela jsem přesně nahlásit, co všechno baští. Byla jsem z toho překvapená, protože ta minulá se jen letmo zeptala a nic detailně vědět nechtěla. Jo a Will byl v podezření, že je na svůj věk moc dlouhej, tak si zapisovala kolik měřim já a kolik manžel a to ji uklidnilo, že je to genetický :grinning:
Jinak je Will pěkný číslo. Nějak se mi nedaří výchova. Pořád nám chodí vypínat televizi (tlačítkem na tv) a už jsem zkoušela plácání přes ruku, zařvání, domluvu, ignoraci a nic. On moc dobře ví, že to nesmí a to se mu ještě víc líbí.
Počasí je teda děsný. I když je teplo, tak jen fučí, to asi jen zajedem tramvají do obchodu a hned zase zpátky.
Jo a vyhrála jsem v aukci super zimní bundičku za 170 kč a svetr Gap za 95 kč. Ty aukce jsou fakt dobrý :slight_smile:

Musím si jít udělat omáčku ke špagetám, jsem si nevšimla, že nemáme kečup :angry: Večer si vás přečtu a zareaguju :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.