• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Dary, tak to asi nebudu řešit a nějak to dopadne. Včera večer se kojil strašně krátce, jen tak trošku sosnul a tím skončil. Už jsem hodně unavená a vyčerpává mě to. I když mi bude smutno za tím "tulením" :slight_smile:
Bramboráků bylo málo, tak pošlu příště :wink: :grinning:
28. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojte, konečne som vás dočítala :wink:
dnes sme boli s Laurou v neurologickej ambulancii s nožičkami a popozeral ju celú, malá sa držala statočne a zistil, že má trochu zkrátené achylovky , tak mi ukázaj jeden cvik a o mesiac mame prísť na KO. Inak ked chodí okolo nábytku stojí normálne na celých nohách, aj sa sama o všetko postaví, lozí ako strela. Len ju nemáme chytať za ruky, aby nechodila po špičkách. Aj sa ma pýtal Dr, či sme používali chodítko, tak som sa priznala, a on mi povedal, že či nečítam internet, že chodítka sú v okolitých štátoch zakázané... :cry: dúfam, že budeme nakoniec chodiť normálne, včera spravila Laura 3 malá krôčiky, tak sa tešíme.
Dnes mi volali kolegyne z práce, či nechcem nastúpiť do práce na brigádu, tak som to zobrala na 40 hodín mesačne, manža je bez práce, tak aspon nejaké € navyše a trocha sa zase unormálnim, lebo doma už osprostievam. Moc sa teším medzi kolegyne. :grinning:
Narodeninovú tortu sme vyriešili tak, že sme si vybrali psíka a bude to iba psík na korpuse a 1. Som zvedavá, ako to kamoška spraví. bude to torta len pre Laurinku a kúpime k tomu nejaké zakusky.
Katch: to ti nazávidím, tých 7 poschodí s dieťaťom na rukách...my sme na prízemí a mám dosť, ked mám Lauru nosiť po rovine a nie ešte po schodoch :astonished:
Predstavte si, že ako som začala cičiť brušáky na mojom posilovacom stroji, pribrala som 3 kg a brucho sa mi ešte zvačšilo a včera som odhalila prečo. moja štítna žlaza skočila do zníženej činnosti a preto som začala priberať, tak od dnes som zase na liekoch... :astonished: a to ma ešte čaká KO na cukrovku... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak vstávačka zas 4:30 :rolling_eyes: :rolling_eyes: A venku prší.... To bude dlooooouhej den :frowning2:

verb - tak včera jsem zkusila dát Nikolce zředěný mošt a ten jí šmakoval :grinning: Vypila docela dost :wink: Tak zkusím koupit nějakej džus a ředit jí to.....
29. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
megg - tak gratuluju Lauře k prvním krůčkům a tobě k práci :slight_smile: Aspon nějaká změna..... A co budeš dělát, jestli se můžu zeptat?
A snad se nožička brzo spraví, ale věřím, že jo, ještě je malá a nožka se pořád vyvíjí :wink:
A ta štítná žláza to je teda blbý.... :confounded: Snad aspoň ta cukrovka bude v pohodě, držím pěsti :slight_smile:

Jančo - tak co dárky, vše zabalené, připravené?? :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme si včera užili krásný bowling, pizzerku, no ale tím to skončilo, od večera je mi zle, buď mi nesedlo to jídlo a nebo jsem někdy chytila nějakou střevní chřipku, večer a noc jsem problila a strávila na záchodě, ráno to došlo tak daleko, že jsem dehydratací na chvíli omdlela, křísil mě až Bohdan, kterého se mi podařilo přivolat, takže zůstal doma a stará se o prcka a já odpočívám a snažím se v sobě něco udržet, v noci jsem blila i po pár douškách vody. No, snad se to brzy nějak upraví, ráno jsem prcka radši nekojila, dostal kaši a neprotestoval, tak lehce váhám, zda tahle indispozice není ten správný okamžik na ukončení kojení. Manža před chvílí přiznal, že mu také není moc dobře, ale to jsme si s určováním z čeho to máme moc nepomohli, včera jsme měli pizzy napůl. No, já půjdu asi do pelechu s Tomčou, zase ho přemlouváme ke spaní a potvůrce se nechce. NO, tak teď jen doufat, aby to nechytl i on, i když ten si blití odbyl už v úterý večer, asi mu něco nesedlo, blití bylo naprosto příšerný (poblitý stůl, sedačka podlaha, on durch, botky, až jsme se manžou vyděsili, kolik se mu do toho žaludku vejde. Śel chudák, spát skoro hladový, jen se nasosal u prsa, ale noc zvládnul naprosto v pořádku, vůbec se nebudil, spal normálně a ráno už mu nic nebylo.

Dary: Dárky už jsou doma, balení nechám až na sobotu, no, ono toho vlastně mo balit nebudu, jen jeden, bazének dostane rovnou nafouklý a míčky budou v něm. To vstávání je tedy děsný, fakt tě lituju, mít taková ranní ptáčata.

Megg: Tak copak to budeš dělat? Takový počet hodin by mi taky vyhovoval, provětrala bych mozkové buňky, přišla zase do společnosti, no ale u nás nemá kdo hlídat, takže tím to padá.
29. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jančo - :frowning2: :frowning2: :frowning2: přeji brzké uzdravení. Úplně mi běhá mráz po zádech, když si představím, jak ti je :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať to neskolí i manžela, aby ti pomohl. No ale hlavně Tomášek ať je fit :wink: To by bylo jiný kafe..... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Janca: preboha čo všetko bolo v tej pizze? dúfam, že ti zajtra už bude lepšie, nebojíš sa, či nemáte salmonelozu? ja som raz zjedla tuniakovu bagetu a malasom podobné príznaky...ked som blila, tak som nestihla dojsť k WC a všetko som ototo. :astonished: potom už to istil kýbel :confounded: Aspoň, že ste si to užili na bowlingu :unamused:
mám sa vrátiť na moje miesto, budem im pomáhať s administratívou. Vlastne to čo som aj povodne robila. A dokonca by ma prijali aj na plný uvazok keby som chcela, lebo kolegyna je tehotná a išla na Pn-ku a už sa asi nevráti. Sme rozmýšlali, že manža by ostal na materskej a ja by som šla robiť. On teraz nemá prácu, tak je to hroznéééé. :cry:
Dary: dúfam, že sa jej tie nohy napravia a že zabudne chodiť po špičkách. štítna žlaza je fakt hnus, najkor som z nej chudla a teraz pribrala...ach jo. Ako možete vstávať tak skoro preboha???4.30. to som vstávala do práce...kedysi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte ešte som skoro zabudla Janča tuším chcela vedieť kolko majú kolečká na chicco simplicity majú priemer 16 cm.
29. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
teda já než to všechno přečtu, tak se Pepča probudí a když znovu usne, tak vůbec nevim co jste psali :sweat_smile:
tak se radši ptam :slight_smile: kolik dáváte dětem mlíka? Četla jsem že by to mělo být pořád ještě půl litru, ale to sotva dáme a to pije dvakrát v noci :confused: Jsem ráda že mu zařadim jogurt a ovoce, pak oběd a kaši a natož přes den další mlíko :astonished: :astonished:
S tim nočníkem je to peklo, vůbec nechápu jak se to ty děti někdy naučej, Pepíno to má jako prolejzačku a slovům tlačit nebo kakat teda vůbec nerozumí. Zato když řeknem kde máš krtečka, tak to ví hned a to ho má doma tejden :sweat_smile:

Janco no cos to kde pochytila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrozně s tebou soucítím, blití mam až nad hlavu a nesnášim ten pohled do hajzlu, to fakt radši do toho kýblu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla jednou úplavici a to šlo najednou z obou konců a ještě k tomu v kempu, tak to byl masakr, nikdy na to nezapomenu, myslela sem že po dvou dnech umřu :frowning2: s člověkem to jde hrozně rychle dolů, zvlášť když ej podobný postavy jak ty, dehydratace je po pár hodinách. Tak držim palce ať to zvládnete a kdyžtak kdyby to chytlo Toma, tak neváhejte a někam jeďte, protože ten může bejt dehydrovanej za chvilku.

Kočárek my kupovat nebudeme, tady po vesnici mi bohatě vystačí ten starej hlubokej, jde dát na sedáka. A od sousedky si půjčuju do města takovej úplně obyčejnej skládací pidi golfáč, je to jen pár želez a látka, není to pohodlný, ale má to kšíry a to je základ :grinning: :grinning:

Bačkůrky musim koupit, prej se nemá chodit po tvrdym podkladu naboso, dneska jsem zkoušela takový letní sandále od sousedky a Pepča se tomu smál a vůbec mu to nevadilo. Je na boty zvyklej, tak holky nebojte, ono jim nakonec nic nezbude. Pepča už má nohu 22, původně jsme mu koupili nechtíc o číslo víc, tak jsem si říkala že do toho dam aspoň na zimu ponožku navíc a ono ne, zase mu noha vyrostla a tak asi budeme kupovat ještě zimní boty.

Jo a ještě k tomu srazu, ráda přijedu dřív, když už někam jedu :slight_smile: Spaní moc neřešim, buď usne v autě cestou do Prahy nebo na gauči nebo v kočárku. tak jestli mě Verb veme, tak budu ráda :slight_smile:
29. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Radši jsem to poslala, abych nedopadla jak Katch, který se to pořád maže :wink:
Ještě jsem chtěla k těm narozeninám, u nás je to ožehavé téma, já žádnou akci nechci, protože budu jen lítat a Pepči si vůbec neužiju a Pepa to chtěl pojmout jako rodinnou akci, jenže jeho rodiče kdyby přijeli tak by tu byli celej víkend a to by ted amoc klidu nebylo :unamused: Navíc on rodiče moc nezná, daleko víc je tu s klukama od vedle :confused:
Stejně to ty děti absolutně nechápou a přijde mi lepší vymyslet něco pro to dítě, ta oslava by stejně byla spíš akce pro nás :sweat_smile: Tak vůbec nevim, musíme vymyslet nějakej kompromis.
Ale dort udělat chci, asi dva, jeden pro nás ve většim a pidi pro něho, ale z čeho to nevim. Máme to přímo o víkendu, tak o to víc se nějaká akce nabízí :confounded:

Jo a co je to ADHD? Vůbec netušim o čem se to tu píše :pensive:
29. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
ADHD („Attention Deficit Hyperactivity Disorders“) - hyperaktivita s poruchou pozornosti.

Ahojky, tak už se zase blíží konec týdne, nějak hrozně to utíká, čím dál tím víc. Dneska Štěpula zlobil venku, v kočárku pořád mrmcal a naučil se rozepnout si fusak, takže měl nohy permanentně venku a to měl jen slabý tepláky. No a opět si začal sundavat čepičku z hlavy a házet jí na zem :angry: Ve finále když jsem mu po stý zapínala fusak, tak mi spadly hodinky na zem, ulomila se taková osička co držela pohromadě kovový řemínek, tak to mě teda dorazilo. já jsem totiž bez hodinek jak bez ruky a nevim kdy se dostanu na Chodov, kde mají tuhle značku :frowning2:

Ad kočárky, no jo, ono je to fakt něco úplně jinýho bydlet ve městě nebo na vesnici. Je fakt, že ty vesnický děti víc běhaj, tady v Praze to nejde být bez kočárku :unamused: Já myslim, že tak do dvou let ho určitě budeme nutně potřebovat, ne pořád, ale třeba na cesty MHD nebo určitě i někde na dovolený.

Kačko Štěpán pije UM většinou jen dvakrát denně, brzy ráno (tak okolo pátý) a pak před spaním večer. Takže půl litru určitě nedáme. Ty dáváš Pepínovi ještě i v noci? A já myslela, že vám spí celou noc :astonished: Já to zrušila a i když se Štěpán budí v noci, tak k němu jdeme a buď usne sám hned nebo dáme tu dětskou šťávu s vodou když moc pláče a nehodlá usnout. Ale mlíko dávám až k ránu.

Oslava u nás taky ožehavý téma, každý na to máme jiný názor. Nakonec teda asi uděláme v neděli 14.11. jen takovou malou rodinnou oslavu u nás doma. Dítě to ještě nechápe, to je jasný, takže jak píše Kačka je to teď spíš oslava pro okolí. My koupíme dort pro dospělý a pro Štěpánka buď něco spáchám já nebo mu koupíme takový ten menší dortík, aby si do něj mohl pěkně plácnout a olízat prsty :grinning: :grinning:

Jančo chuděro, doufám, že už je ti líp, to musí být hrůza :frowning2: Ještě, že Bohdan zůstal s Váma doma, tak snad to Tomík nechytne a budete všichni brzy OK. A na Tvém místě bych určitě s kojením sekla, stejně jsi to už chtěla pomalu ukončit tak jako tak, ne? Myslim, že i proto jsi tak hubená, takže by Ti to jedině prospělo :slight_smile: To je můj názor :wink: Já od ukončení koja přibrala asi 5 kilo :confounded:

Megg tak hezky cvičte a Laura bude mít určitě nožičky v pořádku :wink: A super, že začíná dělat první krůčky. A s tou prací Ti docela závidim, taky bych zašla občas do práce než všechno zapomenu a budu úplně mimo. No a pokud to je u Vás tak, že manžel je momentálně bez práce, tak bych docela uvažovala o tom, co píšeš. není na tom nic špatnýho když je chlap na MD, pokud je teda schopný se o dítě postarat. Moje spolužačka má dvě děti a pokaždý byl od půl roku na MD tatínek, protože ona má mnohem líp placenou práci. Takže v pohodě :wink:
29. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
A pro pražandy - nevim jestli jsem četla nepozorně, ale na kdy jste se teda domluvily s tim srazem?? To je fakt síla, jeden sraz o 4 lidech (teda 8) se tu domlouvá už asi měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Verb. s tím jídlem co jí a nejí manžel jsi mě pobavila :grinning: Tak to já jsem na tom hůř, ale pořád to ještě jde. Přítel nejí jen kachnu, husu, zvěřinu, králíka, vnitřnosti (to mi nevadí, to bych stejně nevařila) a pak to co jsi napsala Ty, pak ještě sýry (jedině eidam) a nepije mlíko. Ale máme kamaráda a toho bych teda doma mít nechtěla, ten nejí asi tak polovinu věcí, který se vyskytujou skoro všude (vejce, máslo a mléčný výrobky snad vůbec žádný...).
29. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky, moc děkuji za podporu, tak se hlásím, že je mi podstatně lépe, od včera od poledne už nebliju ani neprůjmuju, takže už je to snad za mnou. NO a je to určo nějaká střevní potvora, na Bohdana to padlo kolem poledne, takže jsem se musela vzmátořit a převzít starost o prcka, no zvládli jsme to a vypadá to, že první to měl on a vyřešil to tím svým úterním blitím, protože dneska volali naši, kteří ho ve středu hlídali, že jsou na tom podobně jako my a strávili noc na záchodě :confounded: NO takže teď uvažujeme o přesunu oslavy prvních narozek, nerada bych to zatáhla dále do rodiny, přeci jen švagrová je těhotná, máme malou neteř, takže to asi posuneme o týden, však se nic neděje. U nás je tedy plánovaná velká rodinná oslava, bude to najednou pro všechny, a bude to z krku :grinning: Jak jsem popisovala, u nás ty oslavy jsou z Bohdanovy strany opravdu výživné, jich je 10 z mé strany 3, no bude to masakr, ale co se dá dělat, jinak to prostě vymyslet nejde, nechci řešit nějaké rodinné spory. Takže to vypadá asi tak, že já se pokusím te´d na neděli splácat nějaký piškotový dortík pro Tomču, slavnostní dostane až příští týden od mé mamči, chtěla bych nějaký takovýto, ale jen s jogurtem a max. vanilkovým pudinkem http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55982

S tím srazem jsem to zatím nepochopila, já bych to teď udělala v pátek, abychom mohly všechny a příště nějaké jiné datum a nebo se rovno pojďmě domluvit na nějaký vhodnější den ten další týden, vypadá to, že nejvhodnějším dnem je středa.
30. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Kacka: Kojím 2x denně, takže půl litru určitě nedostane, už tahle mám pocit, že se přežírá, nevím, kam by další porci mléka nacpala a tedy zírám, že krmíte 2x v noci, no tedy, tedy, já myslela, že vy celou noc spíte :grinning: S nočníkem naprostý souhlas, vůbec nevím, jak mu vysvětlit tlačení, teď občas čůrá ve vaně a kouká, co to z něj teče, tak to by časem mohl pochopit čůrání,ale tlačení to tedy nevím. Nočník tedy zatím jako hračku nemáme, tomu jsem zatím zabránila, jinak si ale hraje naprosto se vším, už i ty mobily občas dostane, aby od něj byl klid. :grinning: S bačkůrkama a chůzí je to už lepší, to my zatím máme tedy 20, boty na ven jsem zatím nekupovala.

Katch: Tedy ten Štěpa je ale rošťák, já tedy musím nandavat čepičku až těsně před odchodem, nebo taky letí, ale venku si jí naštěstí nesundavá. A nánožník jen občas skopává a nerozepíná :wink: , fusak nedávám a asi dávat nebudu, při větších mrazech dám kombinézu a deku. Tak kojím dál, přečetla jsem si, že se i při střevní chřipce může, s tím pitím je to furt divný, i když ráno nedostal kojo ale kaši, tak za den vypil to co normálně, takže když vysadím kojo, tak bude pít cca 250 ml za den? to se mi zdá docela málo :confounded: Ale s tou váhou máš naprostou pravdu, před těhem jsem měla asi 10 let 56 kilo a teď mezi 52-53, takže něco nabrat by to určitě chtělo a ani já bych se nebránila.
30. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
tak že bych byla první???? :slight_smile:

Přeju Tomáškovi všechno nejlepšííííí k jeho prvním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky od rodičů. Ať má ze života jenom radost a nic a nikdo ho nezlobí :slight_smile: :dizzy_face:
Ať se mu dnešní den vyvede a moc rodiče nezlobí :wink:
1. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
no joo, když Samík spinká skoro do devíti, tak jak bych mohla být první :sweat_smile: ...

Přejeme Tomáškovi všechno nejlepší k prvnímu ročku :grinning:

toto letí :confused:
1. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Taky my se taky připojujeme s přáníčkem všeho nej Tomíkovi k prvním narozeninám :slight_smile: Ať je pořád tak šťastný a veselý chlapeček a velký šikula jako doposud :dizzy_face: Užijte si oslavu, nebo jste to odložili??

Všem pěknou neděli.
1. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Aj my sa pripájame: Všetko len to naj naj naj Tomáškovi k dnešnému 1. rôčiku a nech poslúcha rodičov. :grinning:
1. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Jéé a já zapomněla na Dary, tak dodatečně všechno nejlepší k tvým včerejším narozeninám, hlavně ať tě děti nezlobí :grinning: :grinning: :grinning:

měla si je né :confused:
1. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky, moooc všem děkuji za gratulace k Tomáškovým 1. narozeninám, vše jsem mu od tet přečetla, usmíval se, snad se tím bude řídit. Dneska je zatím podivuhodně hodný, a nebo my s ním měli více trpělivosti :grinning: Oslavu jsme dnes udělali jen pro nás tři, takže hezky rodinně, příští týden nás čeká ta megalomanská :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už snad všem bude dobře a hezky si to užijeme. Ráno jsem vlastnoručně udělala dort, můj první v životě - upekla jsem piškotový korpus, napatlala ho bílou hollandií, ozdobila ovocem, zalila želé, no a šmakoval nám i jemu. :wink: Oslava se povedla, jen jsme občas měli pocit, že si jí děláme spíš pro sebe, třeba když si Tomča vzal do ruky zabalený dárek, podíval se na papír, odhodil ho a šel za nafukovacíma balonkama :grinning: No, ale s tím se asi dalo počítat :grinning: Výběr fotek z oslavy je tady: http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Tomasek_-_1._narozeniny/

Dary: NO ty musíš být snad vždy zaručeně první, vy když za sebou máte už první 2-3 hodiny hraní, tak mi terpve vstáváme :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
nejbe - děkujííí. Máš dobrýho pamatováka :confused: :slight_smile: Mohli jsme s Tomáškem slavit společně :grinning: Akorát on to číslo má daleko veselejší :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Dary :grinning: si děláš pr..l s tvojim věkem. Jé mě kdyby bylo tolik co tobě..., ale musela bych mít ty samé zkušenosti :sweat_smile:.

Janco, krásný fotečky. Co udělalo Tomáškovi největší radost? Jo a dotázek, kolik jste koupili těch balónků do bazénku?
1. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Dary: Dodatečně vše nej, nej k narozeninám, ty se holka sama ani nenápadně nepřipomeneš :grinning: Copak krásného jsi dostala?

Nejbe: Děkujeme za pochvalu, už se moc těšíme na fotky dalších oslavenců, však si to každý během pár dnů a týdnů taky prožijete. No, on toho Tomča moc nedostal (bazének, míčky, rádio, oblečení - na to ani nekoukl, teromotašku na lahvičku, ta ho taky neoslovila ) já myslím, že největší úspěch mělo rádio, on je prostě ten technik a mačkání čudlíků je prostě to nej, nej a když to ještě hráje, tak to je už v sedmém nebi :grinning: . Ale očíčka mu záříla i když vešel a viděl ty nafukovací balonky, hořící svíčka na dortu byla taky super, jen na ní chtěl furt sahat, no a míčky máme už po celém bytě, tak to se pak špatně radí, z čeho měl největší radost :grinning: Balonků jsme koupili 100 ks, bazének máme malý, myslím, že to bude stačit, ale do většího bazénku by jich asi bylo málo.
1. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
No a na roční prohlídce u pediatra budeme s Tomčou za klauna Ferdinanda, protože odpo havaroval přímo na hranu stolu :unamused: a přímo na nos, má ho opravdu jak klaunskej :confused:
1. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Vse nej nej Tomaskovi :slight_smile: Hlavne zdravi, krasne darky a hooodne rodice :wink: A Janco snad uz je ti lip. Co vas to tak prohnalo? Ja napisu zitra, nejak nestiham pc :-/
1. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
chudák Tomča, tak snad mu to splaskne... kdy jdete? Já mám doma taky bazének - malinkej, jen mi přišlo těch 100 strašně moc :slight_smile:, tak proto sem se ptala...
1. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Verb: No to bych taky ráda věděla, co to bylo, myslím, že nějaká střevní chřipka, Tomča to vyřešil jedním super blitím, my dospěláci půl dnem na WC kdy to šlo horem dolem (chytli jsme to 4). :unamused: Snad už je to pryč, dál se to nešíří, problémy už nemám, jen pokud něco sním, tak je mi občas lehce těžko, ale asi se není co divit, něco takového jsem snad v životě neměla a doufám, že dlouho mít nebudu.

Nejbe: Jdeme v úterý, takže doufám, že to bude nos aspoň o trochu méně červenější než dneska, snad si pan doktor nepíše, v jakém stavu tam dítka chodí, na 8. měsíční jsme přišli zase s čerstvě prokouslým rtem, no tehdy to bral doktor s humorem, na poslední kontrole mě strašil rozbitými koleny, ale o nosu nic neříkal :grinning: Bazének máme malinkej, má průměr 61 cm a ty míčky se tam tak akorát vejdou, na těch fotkách z oslavy jsou v tom bazénku všechny.
1. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak ten co máme doma je taky 61... když na to koukám, tak mi nepřijde, že jich je tolik. Pořád zvažuju zda je koupit - nějak se mi nechtěj honit po bytě :grinning:... ale Samčovi se to líbí. Ještě mám dost času :grinning:.
1. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
nazdárek, vůbec nestíhám. Za 14 dní mám zkoušku z ústavního práva, takže stahuju z netu zákony a snažím se učit. Do toho má Míra dovču a dodělává byt, tak je to takové zmatené.
V pátek na přednášce z ůstavního práva nám profesor puštěl film o emigrantech ze severní koreje. Celý jsem to probrečela. Stačilo vidět malé dítě, které vrátí do severní koreje a tam ho nejspíš umučej... Fakt děsný. My se máme tak úžasně.
Will si změnil denní spánek. Už druhý den odmítá spát dopoledne a půjde spát až po obědě. Tak pořád lepší, než to jeho původní dopolední a odpoledne se ten spánek už nezvládal a byl k večeru na zabití. Akorát, že ted je na zabití dopoledne. Já nemůžu odejít do jiný místnosti, v tu ránu leze za mnou a brečí. A pořád se sápe nahoru a chce se nosit. A v kočárku už je to taky boj a nebaví ho to tam. K vánocům mi chce Míra koupit nescafé dolce gusto, tak si asi budu dávat kafe doma a ven půjdeme jen někam do herny :unamused:
A umí vylézt na gauč a to ho to nikdo neučil. Nevím, jestli mít radost, nebo se spíš děsit :sweat_smile: A pořád se válí na zemi (nebo gauči apod.) a různě se svíjí a strká hlavu do polštářů. Vůbec nevíme, co to má znamenat.

Janco, tak jsem to dočetla a to bylo strašný. Že by Tomík někde něco chytil a na vás to přenes? Nebo vy na něho? No, hlavně, že je líp. Tomča už je opravdu velkej chlapák, hodně se změnil. Na těch fotkách vypadá tak rozumně a dospěle. A jestli neva, tak zkopírujuju tvůj nápad na dort. Fakt super a určitě moooc dobrej :slight_smile: K tomu vašemu pití - vždyt vy pijete mnohem víc, než my. Těch 250 ml je krása. Will nepije vůbec, takže dopoledne trošku zředím svačinu, tj. 20 ml, pak oběd - tam může být tak 150 ml, pak svačina dalších 20 ml a kaše na večeři - tak 130 ml. Dohromady to dělá cca 300 ml. Ale to má Tom v jídle taky a k tomu má těch 250 a kojíme stejně. Zase už rád sosá, takže 2x kojení. Asi bych měla najet na tvrdší režim a prostě mu to vnutit. A myslím, že až přestaneš kojit, tak bude mít Tomča víc žízen a víc ti toho vypije. Ale jestli ti kojení nevadí, tak klidně koj dál. Jemu to neuškodí :wink:

Kacko, nočník nezkouším vůbec. K tomu mlíku - 2x kojím (netuším, kolik vypije, ale moc ne, tipla bych 150 - 200 ml :sweat_smile: ) a dávám jogurt activii 125 nebo 190 g, ale ne každý den. A večer má kaši cca 180 g. Toho mlíka moc nemá, ale neřeším to. To bych musela řešit i to jeho nepití a množství zeleniny a ovoce apod. Jo a prý jogurt je jako 250 ml mlíka.

Katch, přítel nejí sýry? Jé, to se máš. Míra si bere sýr ke všemu. Opravdu skoro ke všemu. Ke všemu přikusuje tvrdý sýr :angry:

Meggie, o těch zkrácených achilovkách je tady na koníkovi někde téma. Hlavně, že se to podchytilo hned na začátku. Budete chvilku cvičit a vše bude ok :wink: Štítná žláza? Čím to je? To máš dědičný? Já o tý nemoci moc nevím :sweat_smile: A cukrovka bude určitě ok :slight_smile:

A ke srazu - navrhuji tedy tento pátek, to můžeme všechny. Ted se ještě musíme dohodnout na hodině :grinning: A Kacko, jasně, jsi u nás vítaná :slight_smile: V IP máš adresu. Ale prosím nejezdi moc brzo, stačí po osmý :grinning:
2. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky, tak jsem asi přišla na příčinu Tomčovy podrážděnosti posledních dní, občas už to s ním bylo opravdu k nevydržení, říkali jsme si, že to může být bříškem, že ho třeba ještě trápí, i když se to na kadění nijak neprojevuje, ale chyba lávky, já furt čekám, kdy mu vyroste dolní dvojka vpravo, a on si furt strká prsty nahoře, tak jsem to prozkoumala a on tam má už dvě vylezlé stoličky :astonished: Jsou nějak víc ze strany a dost daleko, takže to podle mě nejsou ani ty první, ale až ty druhé - pětky, a jedna tedy už kouká fakt dost, takže ta už se tam potajmu klube asi pěkně dlouho. Ono na to přijít je docela těžké, když si to naše dítko nenechá do pusy skoro šáhnout. NO, takže máme už 9 zubáků. Jinak nos se ještě lehce vybarvil, no to bude zítra pan doktor koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nejbe: Mě se jich taky zdálo méně, tak jsem je přepočítávala a opravdu je jich 100, a je fakt, že jsou zakutálené po obýváku, předsíni i ložnici, na jejich denní úklid jsem rezignovala, budu je uklízet až večer, i když je práce na nic, další den to bude asi vypadat stejně. Ale Tomčovi to dělá radost, přenáší si je sem a tam a to je hlavní.

A co tedy s tím srazíkem tento týden? Mám ještě nabídku na jednu akci, tak abych věděla, zda ho uděláme ve středu, v pátek a nebo až další týden.
2. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.