• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
ahojda,
tak tady chumelí a chumelí, tak asi vyrazím s Nikolkou před obědem sáňkovat. Včera jsme ven vůbec nešli, páč tak strašně fučelo, no hrůza. Děti už byly k večeru teda na odstřel, my s manžou tichou domácnost, no rodinka k pohledání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Janco - tak my jsme měli držkopád včera. Nikolka si stoupala u postele, ujela jí ruka a už ležela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí u tý postele jsou zaoblený hrany, jinak bysme asi frčely na oční. Bouchla se totiž těsně u oka, má to tam odřený a dnes už hraje všema barvama :unamused: Prvně jsem si myslela, že si vyrazila zuby, ale schytalo to "jen" oko. My jdeme do poradny až za 14 dní, tak to snad zmizí :grinning:
A vy už máte 9 zubů, jo?? Téééda :slight_smile: My zatím jen 4, ale teď lezou další, taky podle toho vypada spaní. V noci zas 100x vzhůru..... :angry:
A fotky jsou moc pěkný, Tomča už je velkej, šikovnej kluk :dizzy_face: :slight_smile:

A konečně se Nik. zlepšila s pitím. A tuhle jsem zkoušela, jestli umí pít brčkem, tak prvně to vytáhla jen tak do půlky, tak jsem jí namočila ten konec, aby věděla, že tam je nějaká dobrota a pak tahala jak divá. Tak asi schovám hrnek s pítkem a bude pít brčkem.

Holky, máte ještě někdo dudlíka? A kdy, popř. jak, budete odnaučovat? Já se snažím aspoň přes den ho schovávat, ale ona je na to dudlání úchylná a mám z toho odnaučování hrůzu.... :confounded:
3. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojte,
Janca: krásne fotky, vidieť,že Tom je šťastný že dostal bazénik s loptičkami :slight_smile: Vy máte už 9 zubov, paráda. Laura má len 4 a tiež sa jej tlačia dalšie 2 ...
Dary: závidím ten sneh, my tu nič , ani nepršalo. A cumlík máme aj my ešte, dávam jej ho ked ide spať, cez deň si ani nespomene na cumlík.
Inak včera som bola už v práci od 8.00-15.00, manžel to zvládol a zdá sa , že Laure je šuma fuk, či je pri nej mama, alebo tata. :sunglasses: ako dobre, najbilžšie idem v piatok od 06.00-15.00 naviem, ale ako vstanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nakoniec mi tú brigádu zvýšili na 60 hodín mesačne, tak som rada. úplne som sa odreagovala a tešila sa na Laurinku domov. Konečne som sa v klude naobedovala a nikto ma nesledoval na WC :grinning:
Víkend bude perný, nakolko bude velká oslava. Už sa moc teším.
3. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Verbalinka: štítnu žlazu mám zdedenú, mala ju babka, dedko, teta... :confounded: 3 roky dozadu som marodovala so zvýšenou ŠŽ- z tej som chudla a vlastne celý metabolizmus bol zrýchlený aj srdce to zaťažovalo. a teraz mám zníženú - spomalené telo , priberanie, vypadávanie vlasov. V decembri idem na kontrolu, tak uvidím. :confused:
A tie achilovky, dúfam, že jej pomože to cvičenie, našla som aj tú tému na koníkovi.dakujem.
želám všetkým pekný deň
3. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahoj, tak jsme se vrátili z ultrazvuku a všechno je v pořádku, mimčo se kroutilo jak o život a Pepínovi se vůbec nelíbilo :sweat_smile:
V pátek nás čeká mega fronta na registraci, ptala jsem se tý paní v kartotéce a předem mě zaregistrovat nemůže a fronta je od půl šestý... tak to asi půjde vystát Pepa a já pojedu na sraz. Ještě že máme ty dvě auta, akorát to musíme pojistit proti krádeži, jinak do Prahy s novym nepojedu.

Dary dudlíka máme, ale jen na noc, prostě je jenom v postýlce, tak mu přes den ani nechybí, občas ho má do autosedačky když má spát. O odvykání neuvažujeme, protože ho bude mít druhá mimčo a on by mu to stejně bral. V postýlce mi vůbec nevadí, ať si ho tam dudá třeba do deseti :grinning:
3. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky, tak to naše dítě je dneska opět naprosto na zabití, už mě fakt rupaj nervy, od rána mručí, mručí, mručí, vzteká se a řve, hodnej byl snad jen v kočáře a u jídla. NO, už se těším, že se z toho buď teď vyspí a nebo až dorazí manža a bude to zase poslouchat někdo jinej :unamused: Dopo jsme byli na oční kontrole - takže nejdříve míry: 79 cm a 9460 g. No, ta váha nic moc, ale doktor říkal, že v pořádku, přibírá cca půl kila za 2 měsíce, tak mu to asi stačí. No, otesánek z něj asi nebude, i když jako on žere :grinning: V čekárně byl hodnej, ale jen co se k němu přiblížil doktor s tím poslouchátkem tak řev, řev a řev, no nepřestal, nechtěl ležet, furt se dral nahoru, takže pan doktor měl při vyšetření lehce ztížené podmínky. Vše v pořádku, problém s pindíkem nadále zůstává, dostali jsme vitamínové kapičky na zimu, takže náš malý feťák o svou večerní kapku nepřijde, Vigantol máme dokapat (už ho tam ale moc nemáme), máme si zhruba do 1,5 roku zaskočit k zubaři a další kontrola na konci února - to dostaneme to živé očkování spalničky a spol. No, už se těším, prý si na rozmezí 14 dnů nic neplánovat, reakce bývají různé a nic hezkého. No pak Tomča s řevem pokračoval i v čekárně u oblékání, byl jak klíště a obléci mi ho dalo tedy zabrat, no ostatní maminky soucitně přihlížely, byla jsem fakt ráda, když jsem vypadla, naštěstí byl do 5 minut spící, takže nestihl dostat ani vyhubováno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kacka: A co fotečka? NO hlavně že se má ta holčička čile k světu, to neva, že se Pepínovi nelíbí :grinning: Ty registrace jsou tedy peklo, a nevyžadujou matku? No v nejhorším vystojí frontu Pepa a ty dorazíš až před sedmou.

Megg: Takže první den v práci po mateřské super? NO, musím říct, že si závidím, já bych tedy občasnou práci a vypadnutí brala hned, a takový luxus jako oběd a záchod bez dítka, no to už by byly jen bonusy :grinning: Opravdu jsem si nemyslela, že to mateřství je taková zabíračka na nervy, osobnost matky atd. Joo, už jsem řádně poučená a fakt nějak nechápu, jak některé ženské rodí a rodí, jen aby byly doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo zůstat v domácnosti, no to byla moje smrt. JOoo, vám už se to taky blíží, oslava tedy bude až o víkendu anebo zítra rodinná? NO na kontrole ccukrovky jsem od porodnice nebyla, tam to bylo OK, já nevím, jak bych bez sladkého přežila, takže se nikam nehrnu.

Dary: Tak vy už zase máte sníh? U nás včera celej den lilo, dneska pod mrakem, ale naštěstí neprší, je to fakt nuda být celý den doma a hlavně nějak prcka zabavit. Občas mám pocit, že jen kramaří a já uklízím, celý den se nezastavím, ale vidět to nikde není. Ale ale, copak se děje doma, že nemluvíte? Uff, tak popis NIkolčina pádu tedy nic moc, no hlavně že to oko minulo a máte jen monokla, je to mžik a pak třeba následek na celý život. A i když chceš, tak tomu prostě nezabráníš. NO a zuby a spaní raději nemluv, u nás celých vylezlých 6, 3 dalši už jsou vidět a nahoře má nateklou dáseň u špičáku, tak jestli ten ještě leze, tak to se máme na co těšit. A to jsem si teď na spaní nemohla stěžovat, budil se tak 1-2x za noc, trošku se napil vody a spal dál, zato dnešní noc byl vzhůru asi 8x. Jejda, tak brčko u vás zvítězí? Taky jsme zkoušeli, Tomča to chápe, ale víc toho vybryndá, nějak nechápe, že to pak má polykat a místo toho to vypouští ven. :grinning: Super, že NIkolka ví, jak na to. Dudla nemáme, neporadím.

Verb: Prosím tě, vždyť jsi začala před 3 týdny studovat a už máš za 14 dní zkoušku? :astonished: To to berete hopem jak v té Plzni ne? :grinning: tak už jste se pustili do bytu? Copak Míra kutí? Tedy že ti zakáže i kavárny, no to bych se snad i ozvala, jediná věc, na kterou se můžeš řádně těšit a on ti koupí kávovar domů :sweat_smile: NO naši virozu jsem opět řešila dnes, tentokrát s pediatrem, protože to chytla moje ségra, která se u nás stavovala na skok v neděli, měla to tedy mírnější, ale i tak jsem sondovala, jak to udělat s oslavou, kterou máme přesunutou na tento víkend. Odpověď byla, že infekční to je max. týden, takže to už budeme OK a tedy i na páteční srazíkm nerada bych vám to tam donesla. Nápad na dort klidně zkopíruj, je to zdravotní dort pro mimča, nezdravé je tam jen celé vejce, ale v tom kousku co snědl ho asi ani moc nebylo. NO a kojím dále, ale jak už jsi psala i ty, myslím, že už je o jen taková berlička, prsa se mi už moc nenalévají, něco málo teče, takže je to spíš na malé sosnutí.
3. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

Jančo než zapomenu, co to je za ovoce na tom Tvém dortě? to jsou mandarinky a hroznový víno, ne? Takže už jste vyzkoušeli mandarinku, jo? A nebyla kompotovaná? Mmch ten dort je úúúžasnej, fakt vypadá super. Ale nedávala jsi tam žádný cukr, co?
No míry máte pořádný, Tomík je dlouhán po tátovi :slight_smile: Váhu budeme mít asi podobnou, ale o pár cm méně :sweat_smile: Ještě, že není Štěpán nějaký obřík, asi bych ho teď těch 7 pater nevynesla, už takhle je to příšerný :frowning2: Dolů v pohodě, ale nahoru to je fakt peklo. A už máme nový kočárek, barva je teda trochu jiná než na fotce, ale líbí se mi. Jinak jízdní vlastnosti teda rozhodně horší o dost než to Janéčko, madlo je na mě moc vysoko a blbě se s tím najíždí na chodník. Zase je super, že je oproti tomu starýmu tak malý a Štěpánek v něm líp sedí a pěkně se opírá o madlo, což předtím vůbec na madlo skoro nedosáhl, jak to bylo blbě řešený. Zatím mám jen nánožník, tak uvidím jestli bude pak v zimě nutný dokoupit fusak, doufám, že ne.
S těma stoličkama teda zírám, není to nějak brzy? No tak buď ráda, že to máte částečně za sebou :wink: Na to se teda netěšim. Štěpán je poslední dny střídavě mega protivnej a zlatej, nechápu. Včera jsme v tom dešti celý den cestovali, neurologie (nic moc novýho, to se mi nechce teď ani popisovat), kupování bot, ke tchýni do práce a do Ikei. Chudáček Štěpula strávil celý den v autě a u pokladen v Ikee už stropil pěkný hysterák, vůbec jsem nevěděla co s ním :unamused: Vzteká se taky parádně, kouše mě a podobně, to užijeme si s ním ještě určitě perný chvilky :sweat_smile:

Dary tak já budu taky muset jednou řešit problém s dudlíkem. Sice bych mu ho ráda dávala jen na spaní, ale to nejde. Štěpán přes den jakmile ho někde vidí, tak si ho buď vezme (když na něj dosáhne) nebo na něj pořád ukazuje a otravuje tak dlouho dokud mu ho nedám. A někdy je to jediná věc, která ho utiší. No bude to veselý ho odnaučit. Ale zase teď mi to nevadí a nebudu si s tím dělat hlavu dopředu, že :grinning: Tak karambol Nikolky dopadl ještě dobře, je to fakt hned s těma prckama. A než půjdete k doktorovi, tak nebude po bouli ani památky :wink: U nás dnes taky byl karambol, Štěpán skákal na posteli a mával u toho tričkem, který držel v ruce a přepadl na zem na hlavu. Pěkná rána to byla, naštěstí teda máme v ložnici koberec, takže sice řval chvíli, ale vypadá to dobře. On má modřiny, boule a škrábance skoro pořád, tak jsem zvyklá :grinning:

Verb. Štěpánek taky strká hlavu do polštářů, skáče po naší posteli nebo si vezme polštářek ze sedačky na zem a tam se na něm válí. Takže to mi přijde zcela normální :wink: Ale nenazvala bych to, že se svíjí, prostě normálně řádí :grinning: My ho teď každý den po koupání necháme takhle blbnout nahatýho u nás v posteli, je z toho úplně vedle, hrozně se mu to líbí, řechtá se jak blázen :slight_smile:
Tak za 14 dní máš první zkoušku, jo? To je fakt brzy :confused: No to bude fakt sranda když do toho ještě doděláváte byt, ty jo, to bude chtít pevný nervy. Ale to zvládneš :wink: A dolce gusto dobrej dárek náhodou, škoda, že u nás piju kafe jenom já, jinak bysme do něj rozhodně šli.

Megg tak hodně úspěchů zpátky v pracovním procesu :wink: Věřím, že se pak už těšíš domů na Lauru když jsi celý den mimo. A super, že to manžel tak dobře zvládá a nestěžuje si? :grinning: I když Laura je zlatíčko, tak na co by si měl stěžovat, že? :wink:
PŘEJEME LAURINCE už dnes vše nej k zítřejšímu prvnímu výročí :dizzy_face: Ať je pořád taková hodná a roztomilá šikulka a máte z ní jen radost :slight_smile: A samozřejmě hodně zdraví, achilovky bude mít určitě v pořádku :wink:

Kačko něco jsem tu o tý registraci v Podolí četla, to je šílený. prý berou snad jen 12 prvních rodiček denně nebo tak nějak. Akorát bych si raději zjistila, jestli tam nemusíš jít osobně. A co ta Tvoje kámoška, nemůže to nějak udělat za tebe?
A gratulace k úspěšný kontrole :slight_smile: Téda do Vánoc už budete vědět, co čekáte :dizzy_face: Hrozně to letí.
3. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahoj, taky všechno nej Lauře, ať je to šťastné a veselé dítko a samozřejmě hodně zdraví :slight_smile: strašně to utíká :dizzy_face:

já teď objednala jedlý papír na dort, udělam něco nepečícího protože nefunguje pořád trouba,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15536390
to na to dam, nějak to ozdobim, svíčku a hotovo :wink:
teď jen dořešit tu oslavu, zatim je to téma tabu, každý máme svůj názor, tak doufam že to vyšumí a žádná mega oslava nebude :slight_smile: Chci mu připravit různý hry, činnosti aby se bavil a my se mu věnovali celej den oba dva.

Omlouvam se, ale jdu jíst, jestli se Pepča nevzbudí, napíšu :wink:
4. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,tak po včerejším dni, kdy bych ho snad přizabila, je dneska zlatej, ráno vstávačka až v 7.35, pak se mi krásně vyčůral i vykadil do nočníčku, vydržel mi pomáhat z domácím úklidem (štětka na prach vedla) a nebýt jednouho rozpatlaného rohlíku po celém stole a zemi (to jsem mu ale s úsměvem odpustila, když byl tak hodnej), tak to bylo naprosto idylické dopo, no a teď bez protestů chrní.

Katch: Na dortu bylo víno, banán (ten není tolik z fotek vidět) a kompotovaná broskev, živou už jsem nesehnala a myslím, že by byla bez šťávy. Cukr v dortu byl, alev celém tom korpusu bylo jen 30 g, takže myslím, že to přežil bez úhony :grinning: NO váha nic moc, to už měl víc Will i Pepíno v 10 měsících, ale co se dá dělat, jí dobře, tak to neřeším, prostě bude hubeňour po nás. Kdy vám ten výtah pojede? Sedm pater, no to bych asi váhala, zda vyrazit :slight_smile: , no ale nakonec to člověk zvládne, nic jiného mu prostě nezbývá. Já si Chicco vyzkoušela i s dítkem, joo, oproti Xlanderovi také jede hůř, madlo mi přišlo v pohodě, a to nejsem o moc vyšší než ty. ale jak píšeš, madlo pro dítko je super, Tomča se ho hnedka držel. Ty golfky jsou podle mě spíš na přesuny, ne na nějaké delší ježděníi do terénu, já předpokládám, že se prcci brzy rozeběhnou a budeme je potřebovat jen na přesuny na delší vzdálenost. Jak to, že je barva toho kočárku jiná než na fotceTy stoličky pro mě byly taky šokem, hlavně jak jsem psala, koukají mu víc ze strany, takže když řval, tak vidět nebyly, přišla jsem na ně, až když jsem mu přejela, po vnější straně dásně :stuck_out_tongue_closed_eyes: NO, my ty zuby jedeme nestandardně, první jsme měly ty horní jedničky a ne dolní, jako všichni, takže se nějakým dřívějším stoličkám nedivím :grinning: tak copak nového v bytečku s Ikei?

Megg: Veliká gratulace Laurince k jednomu roku :grinning: :grinning: Přejeme hodně zdravíčka, štěstí a brzy první krůčky, aď dále dělá rodičům radost jako doposud.
4. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Kacka: Krtek vypadá dobře, no pokud ti nejde trouba, tak to korpus neupečeš, tak dort vytvoř z normálních piškot, určo to taky půjde. Je fakt, že prcek fakt z oslavy rozum neměl a jen koukal, co se zase děje, snažili jsme se mu celý den max. věnovat, což se tedy snažíme i normálně a to je podle mě to hlavní. A jaké hry chystáš? :slight_smile:

Jinak jsem si včera musela zvednout adrenalin a zaaukčila si:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4268084
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4249210
4. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Janco tak kluci se asi včera dohodli, protože Pepča byl fakt na zabití :frowning2:
Byli jsme před tím ultrazvukem u mamky a tam se nudil, neměl co ničit a zkoumat, a doma hotový peklo, uspávala jsem ho hodinu, pak jsem to vzdala jenže to kňoural ještě víc, tak šel znovu a za 15minut naštěstí usnul. A tak jsem si šla po chvíli lehnout s tim že bude spát dlouho a tak spal jen půl hodiny abych si náhodou nemohla odpočinout :sweat_smile:
Dneska je asi lepší bio, je taky hodnej a pěkně a dlouho spí :slight_smile: asi proto že já dneska vařím a uklízím :grinning:

Katch těch sedm pater to se fakt nedá, já Pepču nenosim ani do toho našeho jednoho, prostě ho necham si to vyšlapat samotnýho, u vás by měl asi špinavý kolena, ale já bych to zkusila, ono je to baví a aspoň dvě patra by určitě zvládnul :wink:
A s tim kousání, nějak na to hajzlíci teď přicházej, Pepíno to taky zkouší, pěkně to bolí :angry: Ale já mu teda tohle nedovolim ani náhodou, moje sestra taky pěkně kousala a já to nesnášim, takže ho hryznu taky a je to.

Verb já ti tak nezávidim, na zkoužky ani náhodou, nesnášela jsem to a užila jsem si toho až dost. Zkoužky máte asi klasicky, ne? Nebo vás zkoušej v průběhu semestru? No na každý škole je to asi jiný. Jen ti závidim ten oddych. Chtěla bych aspoň jedno odpoledne, jenže to je nereálný :unamused:
A do práce mě teda nikdo nedostane, to obdivuju Meggie že se jí tam chce chodit. To moje dojíždění, to je peklo. Ještě že Pepa má pořád práci, ale co je nemusí bjejt, krize stále trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dary tak sníh :slight_smile: mě by to ani nevadilo, aspoň si maj děti s čim hrát. Sice je to spíš na chvilkovou procházku nebo poválení se ve sněhu, ael zase je to lepší jak to naše bláto tady, je hnusně, prší a zima. Chtělo by to do Karibiku, zrovna jsme dostali nabídku od kamaráda, ať jedeme v lednu na katamarán ale jako těhotná nikam neletim a tak aspoň ušetříme peníze :grinning:
A Nikolka pije brčkem :confused: tak to musim zkusim, to mě ani nenapadlo, jestli by mu to šlo. My teda s pitim problémy nemáme, má ho na jednom místě, stačí mu říct ať se jde napít a on jde, naklopí to do sebe a je to. Někdy jde i sám. A vypije jak kdy, ale i 350ml. K tomu teda dost toho mlíka, pije večer 190ml a v noci 120-200ml. No my skoro splňujeme tu normu půl litru.
A vy jste si mysleli že spíme celou noc :fearful: to už dávno není, od tý doby co běhá se budí a nestačí mu voda nic, prostě chce mlíko. Doktorka řekla že ať to neřešíme, že má hlad a přibírá normálně.
Naštěstí vstává i Pepa, někdy spíš Pepa, když mi bylo blbě, ael teď se zase snižim vstávat já a je to peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě to probudí a k ránu se mi blbě usíná.
4. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Janca:
já jsem našla i nepečící dorty, jestli chcete recepty, tady jsou:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19178
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=61961
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10629
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10037
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=9420

jsou si podobný, buď z těch jablek a pudinku nebo z jogurtu, tak uvidíme :slight_smile:

jinak hry jsou jasný, nejvíc ho baví když Pepa leze po čtyřech, dělá koně, řechtá a Pepča se veze a s plácačkou ho popohání a já se válim na gauči a směju se :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

tak my jsme opět tady a konečně se mi podařilo Vás dočíst ... :slight_smile: :wink:

Všem malým i velikým oslávencům vše nejlepší!!! hlavně zdravíčko a šťestíčko. :grinning:

Janči - dort fakt vypadá skvěle - já asi udělám dva jeden pro malého a jeden pro nás. Jinak Tomík je teda "šelma zubatá" :grinning: :grinning: :grinning: náš Alex právě bojuje s přeřezávaním jenom 4 týho..

Megg - tú prácu ti fakt prajem - trochu zmeny a hlavne dospelácka spoločnosť - ja už mám dosť problém byť stále doma - pripadám si tak trocha izolovane - :frowning2: na druhú stranu zatiaľ nemám nikoho kto by mi opatroval a manžel to má finančne o čosi lepšie takže uvidíme ako to budeme riešiť. No a štítna žľaza - aj ja sa liečim a po pôrode sa to tiež nejak rozhodilo, tak uvidím na ďaľšej kontrole (tiež v decembri). A neboj achilovky pocvičíte a všetko bude ok.

V Curychu nám bylo príma :slight_smile: , kámoška se o nás vzorně starala a co mně fakt potěšilo i Alexíkovi jse tam moc líbilo a dokonce spal celé noci. Měli tam 2 kočky které obdivoval a spoustu nových hraček. Kámoška má 3,5 měsíčního chlapečka a Alex byl k němu moc hodnej hladil ho( trošku nemotorně až se chudák malej i leknul)a nosil mu hračky - tak přemýšlím, že se asi potěšil sourozenci... :wink: Hoci i teď mám dost a když si to představím dvojmo a hlavně zas sama... ale na druhou stranu / nechci rodit ve 40... :unamused:

Let také celkem ok, Alex bavil spolucestující dámy i pány :slight_smile: a dokonce dostal od letušky brindáček.... :wink: no byl zlatíčko až na čas připoutaní, když musel sedět. Jo ale to máme problém i v kočárku. Prostě jak má sedět tak vydrží chvilku a pak ječí a bohužel je to pořád horší.. . už ani sušenky nezabírají. :confounded: Jinak od kdy jsem mu dala ochutnat sušenky tak na držhubky úplně kašle a odhazuje je pryč jako, že co mu to dávám za blbosti že to není to co chce ... ach jo! prostě jakmile objevil sladkou chuť tak jede jen po tom, takže se mu snažím hlídat příděl.... a to v létě se šel z držhubek zbláznit.

Ježte stále nechodíme i když se směrem ke mně sem-tam pustí tak možná se do jeho narozenin "vzchlapí " a pak už se bude na oslavě předvádět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co se týče dudlíka... my ho máme asi jako Štepánek .. on si ho sám hledá a dává do pusy a to sobě i mně a v postýlce se sním hraje než usne...- nekdy má v postýlce dudlíky i dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on si je střídá... tak asi budu řešit pozdeji...

A co ten srazík.. já už by Vás moc chtěla vidět i naživo :slight_smile: ... a my do človíčkova chodíme dost často je to od nás pár zastávek busem...takže kdyby někdo potřeboval azyl tak jsme k dispozici...

PS. pár fotek ze Švícarska...
http://picasaweb.google.com/zcontofalska/20091030?authkey=Gv1sRgCLDe-q6DlfTO8AE#
4. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Zanetke: Na pražském srazíku se právě domlouváme, naši prozatimní korespondenci máš v IP.
4. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
zatím nedočítám, celej den nešla eletrika :angry: Hrůza.... Teď jsme hoďku svítili svíčkama :grinning: Aspon máme nejakou romantiku :slight_smile:
Chlapi šli teď ven, HOnzík byl hrozně natěšenej, že bude venku po tmě a bude svítit baterkou :grinning:

Laurince přejeme taky všechno nejlepší k prvním narozeninám. Ať je pořád taková hodná a šikovná holčička a dělá rodičům jenom radost :dizzy_face:
4. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Laurince prejeme krasny narozeniny a hlavne hodne zdravi a more lasky :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojte, dakujeme velmi pekne za blahoželania, Laurinka dnes spravila 6 krôčikov, tak sa vytešujeme. viac napíšem zajtra. pekný večer želám. :grinning:
4. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Meggie - i my přejeme Laurince všechno nejlepší k narozeninám :grinning:.

Kačko, jen dotaz a nerozpustí se ten papír na tom dortu? Já sem o tom taky uvažovala, ale tohle mě odradilo.

Katchulo a jako barvu golfek jste vybrali? Sem zvědavá na další zkušenosti, také o nich uvažuji, ale až na jaře, tak je zatím hezky otestuj :slight_smile:.
4. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz
dobré ránko, tak už jsme hodinu vzhůru :angry: Ty děti mě chcou zabít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc dnes zas nepůjde eletrika..... Neuvařeno, lednička prázdná :unamused:
Nikolce se oko pěkně vybarvuje, tak pak vyfotím a hodim foto naší "namalované" krasotinky :grinning:
5. lis 2009 v 05:26  • Odpověz
Ahojky,

tak Willík konečně pije - huráááááá :dizzy_face: Teda nevypije toho moc, ale aspon je ochotný polykat. Koupila jsem v tescu obyčejný hreneček za 20 kč a nakonec se ukázal jako nejlepší. Má dvě úzký ouška, jemu se to dobře drží a asi je mu sympatický :slight_smile:
No a k tomu jeho spánku. OPd víkendu odmítal usnout dopoledne, řval i půlhodiny a to se nám enchtělo poslouchat. Tak jsem ho dala spát až po obědě. Teda taky chvilku řval, ale do 5 minut byl tuhej. A tím jsme se dopracovali k jednodennímu spánku. Díky tomu v noci spí od 20 - 8.30h. Paráda :dizzy_face: Už to ani nezkoiším ho dát spát dřív.
Zkouška je už další sobotu. A já se na to jen zběžně podívala. Připravil pro nás otázky, tak si je musím vypracovat. A to není tak hopem. Měli jsme 3 x 4 hodiny přednášek a profesor to chce mít do vánoc hotový. Se mu ani nedivím. Já taky budu ráda, že mi na zkouškový ubyde zkouška :slight_smile:
Pořád se doma něco kutí. Míra dělá prahy a ty boky k podlaze a kuchyn a obrázky a vybalili jsme krabice. Všechno to asi hotový nebude, ale jsem ráda, že už si mám kam pověsit kabát. Dneska uklidím a odpo nás vyhání pryč, protože bude zase vrtat. A já znova uklízet :confounded:

Vůbec nevím, co jste všechno psaly a musím jít na kuchyn a dát tomu řvounovi z ohrádky svačinu. Tak zatím papa a snad se k vám ještě dneska dostanu.

Janco, dobrý aukce :wink:
5. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj, trochu se mi to na zítra zkomplikovalo, ale dorazim, jen jsem se chtěla zeptat kde přesně to an tý Budějovický je? Přijedu busem, je to přímo v tom nákupním centru tak jak je v přízemí galanterie?
díky, dorazim tak kolem 12hodin.
5. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojte,
Dary: teda taký budíček ti vôbec nezávidím, ako môžeš fungovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chúda Nikolka, hlavne, že jej nič neni , a tá modrina zachvílku zmizne.
Zanetke: pekné foto zo švajčiarska, teda vy ste iní cestovatelia, hlavne že ste si to tam užili.
Kacka. dobrý nápad s tým papierom na tortu, moc sa mi to páči. my budeme mať zajtra tortu doma , potom hodím foto. ked našej Laurinke sa staršne páčia havkovia, tak bude mať špeciálneho.
Verb: obdivujem ťa , stíhaš sa aj učiť, aj upratovať a ešte aj Willa... :sunglasses: si šikovná. A je super, že Will spí už len raz. a v noci sa zobudí, či ťahá celú noc až do 8.30?
katch: my máme tiež iba nánožník na kočári, fusak sa tam nezmestí, ale ten nánožník je zateplený, tak myslím, že by to malo stačiť aj bez fusaku. A to madlo je fakt lepšie , Laura naň hned dočahovala, kdežto u tých kočíkov, čo sú z 3-kombinácii, bolo to madlo strašne daleko.
Ja idem zajtra do práce od 6.00-15.00 , tak sa teším. Trocha prídem na iné myšlienky, manža sa zabaví s Laurou a ja prídem domov zase oddýchnutá. Ten kolektív mi fakt chýbal. :sunglasses:
V sobotu a v nedelu nás čaká velká oslava, už sa teším. Včera ako som si zaspomínala, ako to bolo pred rokom, aj som si poplakala...
5. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Dary: Jak to, že vám nejde tak dlouho elektrika? Tedy to vaše ranní vstávání je brutální, holka to tě fakt lituju, to by mě šlehlo, to abys fakt chodila spát v osm nejpozději v devět, abys to ranní vstávání zvládla. NO a čekám na foto parádnice Nikolky :grinning:

Nejbe: Tak testovací s Multiway budeme dvě, chystáme se je koupit začátkem prosince, snad bude mírná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verb: NO, hurrááááá, to to ale mladému pánovi trvalo než se rozhodl konečně začít pít. Tedy hrníček za 20 Kč, to prodávají? :grinning: :grinning: Ty na nej z nejlepšími značkami a Will chce takhle šetřit :grinning: :grinning: NO a po tom megadlouhém spaní se ti ani nedivím, že nechce Will dopo chrupkat :wink:

Megg: Tak hezkou pracovní dobu a ještě hezčí oslavu, a hezky foť, ať se můžeme pokochat.

Kacka: Ano, mělo by to být přesně v tom obchodním centru, co popisuješ.

Tak se zítra těším, naše dítko dneska opět má svůj nespací den. vstával sice až v půl osmé, ale doteď chrupkal jen 3/4 hodiny v kočárku cestou ze cvičení :astonished: Odpo jsem s ním kroužila 2 hodiny, ale mladej pán se rozhodl, že spinkat prostě nebude, tak snad mi zítra neudělá podobnou čáru přes rozpočet s dopo spaním.
5. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky,
já jen k tomu zítřejšímu srazu pro Kačku:
je to v tom nákupním centru (DBK) ve 2.patře. Můžeš jet buď jezdícíma schodama uvnitř nebo výtahem. Ale pozor - výtahy jsou tam dva, jeden jezdí do sudých pater a druhý do lichých. A vchody do výtahů jsou zvenku :wink:

Meggie ten dort vypdá fakt parádně, hned bych si dala :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
holky díky za popis, snad tam trefim, trochu se děsim jízdy autobusem jak ho budu vynášet po schodech a jezdící schody, to bude taky oříšek :confused:
budu si muset vzít bikiny aby byl vidět můj pidi pupek a někdo mi pomoh :grinning:
do vlaku mi snad pomůže ten štípač lístků :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky,
doufám, že jste si dnešní srazík užily :sunglasses: a že bude i nějaké foto a shodnocení /nejhodnější a nejzlobivější dítko, taky na Kačku práskněte jestli už jí trochu roste pupík :grinning: /

Jinak Kačko - ještě bych si to s tou holčičkou být tebou rozmyslela :grinning: Páč naše "roztomilá" holčička je prostě na zabití :rolling_eyes: No snad jste si na to při výrobě dali pozor a budete mít zase hodnýho andílka :slight_smile: :wink:
Já teda nevím, kde jsme udělali chybu, ale to dítě mě vědomě ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jeden hysterák za druhým, vzteká se, řve, Honzíka by mlátila, když se tahají o hračky, no fakt éro na entou :frowning2:

Její monokl jsem hodila do alba, ale naživo to vypadá "líp" :grinning:

Zítra jsme zvaní na suda, tak to risknem a chvilku se tam s dětima podíváme. Ale velký šance tomu nedávám, ptž dětem se bude chtít spát....
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že jsem první referovač :grinning: Srazík super, dítka si to řádně užívala a ani krapet nezlobila, mamči se nažili živáčky uhlídat, aby alespoň nezdrhaly z vymezeného prostoru :grinning: a mezí tím trochu poklábosit. Nespokojenost neprojevoval snad nikdo kromě Tomči a u i u toho byla mírná (důvodem bylo nejspíš to, že od půl sedmé do čtvrt na čtyři spal necelou čtvrt hodinu), tomu však byla pusa ucpána něčím dobrým a byl klid, no byl opravdu největším žroutem a bylo to znát, jak holky potvrdí musela jsem během 3 hodin přebalovat celkem 3x a vždycky se tam našla smradlavá nadílka, utěšovaly mě, že jsou to buď zuby nebo se přežírá :grinning: ). A hodnocení - Pepča a Štěpa zkoumající pohodáři, Tomča - největší žroutík a kaďan :stuck_out_tongue_closed_eyes:, Will se od mamči ani na krok nehnul, prostě zlaté dítě, takové určitě budu mít příště já, jen to bude holčička :wink: a Alex zkoumáček a snaživka o chození (a jednou se nám tam úplně krásně rozešel, a těch krůčků bylo tedy minimálně 8). Prostě všichni byli supééér. No a na Kačce tedy žádné bříško dle mého vidět nebylo, asi si ho zatím jen představuje a nebo se jednou víc najedla a už je to těhu břuch :grinning: NO a foťák jsem měla zase jen já, takže fotodokumentace je tady: http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Srazik_Konika_-_6.11.2009_Clovickov/
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Megg: Už se těším na fotky, jak budou Laurince u dortíku zářit očka :slight_smile:

Dary: Uff, to tedy musela NIkolka bourat opravdu řádně :confused: ale než se vdá, tak bude určitě pryč. No já ti za oplátku přidám do albíčka fotku našeho klauna Ferdinanda :grinning: Jo a hysteráky a vztekání, to je u nás to samé, občas se musím docela držet, aby jednu nedostal a musím se přiznat, že občas i dostane, aby měl proč se vztekat.
6. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj při sobotě :slight_smile:
Sraz byl fajn, dětičky byly fakt hodný, ani já si nemůžu na Štěpánka stěžovat :sweat_smile: Tomča to náhodou nesl statečně, na to, že skoro vůbec nespal se držel zuby nehty :grinning: :grinning: Kačka opravdu nemá ještě žádný bříško, je to pořád hubeňour :slight_smile: A jsem zvědavá co ten Alex, jestli už se teda rozchodil, včera opravdu ťapal moc pěkně :wink: Co se mi líbilo, jak Janča bránila Tomíka, chtěl si hrát v domečku, ale ten už byl obsazen dvouma holčičkama ve věku tak 3+ a ty na něj pokřikovaly, že ho tam nepustí a že tam nechtějí žádný mimina (to samý na Štěpánka). A Janča ho tam začala bránit, přitom Tomášek to teda ani náhodou nepotřeboval, nacpal se holkám do domečku a ignoroval je :grinning: :grinning: Ten si teda od nějakých bab rozkazovat nenechá :grinning:
Já pak jela na ten Vyšehrad, vystoupila jsem směrem k hotelu a hledala jsem, jak se dostat bezbariérově na druhou stranu, ptala jsem se i nějakých "poskoků" před hotelem a ono to fakt nejde!! :angry: :angry: Tomu nerozumim, je to tam samý vozíčkář, ale přes magistrálu to bez schodů nejde. Tak jsem popadla kočár a vylezla s ním ty jedny dlouhý schody, naštěstí se fakt dobře nese, tak to bylo celkem v pohodě. Ale naštvalo mě to :angry:

Nejbe no s golfkama jsem teda moc spokojená první dny nebyla a dokonce jsme i uvažovali, že půjdou z domu. Ale už jsem si na ně zvykla a to, že je CELKEM bez problémů vytáhnu po schodech mě úplně přesvědčilo. Pro mě nejhorší vada: při chůzi narážím do koleček, jsou moc blízko u sebe, ale jde jen o zvyk, prostě musím chodit dál od kočárku - s rukama víc nataženýma. Ale vy máte Peg perego golfky, ne? Teď teda nevim, jestli se nepletu, ale pokud je máte, tak už bych žádný golfky nepořizovala. Ty si všichni hrozně chválí a ty Multiway nejsou o moc lehčí.

Dary téda podle fotky monokl docela pořádnej. No říkej si, že monokl se brzy zahojí, hlavně, že se nebouchla do oka, to by bylo horší.

Tak všem pěkný víkend, tady teda pěkně zamračený. A Tomáškovi přeju prima mega oslavu :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.