• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
Ahojte, cely den se ucim. Vcera to bylo fajn, akorat maminy nemely moznost poradne pokecat. A info o velke slevove akci - Pampers sleep&play maji v Bille jen za 159 Kc :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojte,
tak fotečky jsou parádní, dětem i mamčám to tam sluší :dizzy_face: Nejvíc se mi ale líbí, jak Pepino zdolává skluzavku :grinning: :grinning: :grinning:
Kačka podle fotek opravdu žádný pupík nemá, to by mě zajímalo, kam se ta holčička schovává :grinning: No ale jelikož si mamča tolik užila zvracení, tak se není čemu divit :wink:

My jsme se ted vrátili z toho sudu. Děti tam byly hodňoučký, Nikolka tam ke konci pěkně ležela na klíně, Honzík si prohlížel s tetama knížky a vůbec nezlobily :confused: :slight_smile: Ani cestou domů neusnuly. Ale už bylo vidět, že toho mají dost. Ale jsem ráda, že jsme se tam aspoň podívali, i když tam bylo asi dalších 6 dětí, takže docela divočina a povídání samozřejmě hlavně o dětech, jak jinak, že? :sweat_smile: :wink:
A dneska jsem to skoro po 3 a půl letech dostala :angry: :angry: Bleee, mně to teda vůbec nechybělo :unamused: Tak začnu dlabat HA, ať máme s taťkou klidný spaní :grinning: :grinning:

Včera jsem Nikolce koupila autosedačku, původně jsem jí to chtěla schovat pod stromeček, ale jelikož denně jezdím do školky a pořád ju musím soukat do toho vajíčka, tak to schovávat nebudu. Dnes byla první jízda, tak pěkně seděla, koukala, ale nějaké velké nadšení neproběhlo. Doma se jí to zamlouvalo víc, to si tam vždkycky vlezla a já jsem ji houpala, tak to byla nadšená :slight_smile:

verb - tak učení ti vůbec nezávidím. Ale uvidíš, že všechno zvládneš na jedničku :slight_smile:

katch - tak s tím dudlíkem jsme na tom úplně stejně :unamused: Jakmile ho Nikolka někde vidí, tak hned šup do pusy, večer hodinku před spaním, kdy už je protivná, tak ho má v puse pořád a místo toho, aby si trochu odvykala, tak mi přijde, že je to čím dál horší :confounded:
No můžu si za to sama, ale je to jedinej prostředek, kterej jí tu pusu zavře :D
Teda, já takovej odpůrce dudlíku a jak jsem dopadla...... :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:

Všem víkendovým oslavencům přeju příjemnou oslavu :slight_smile:

To mi připomíná, že jsem dnes zvala tchánovce na Nikolčiny narozky a samozřejmě, že jim se to nehodí :angry: Takže mě fakt naštvali, ptž člověk se snaží, dort už objednanej, naši pozvaní a oni nemůžou :confounded: :rolling_eyes: Prý že klidně přijdou jindy, že dort mít nemusí :grinning: Jenže prostě nevidí, že člověk s tím má chystání, musí naklidit atd....... :confounded:

Tak pěkný zbytek víkendu a pa pa :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Teda Dary, to je móňo :astonished:. Hlavně že se Nikolce nestalo nic horšího, ale nevypadá to hezky. Chudinka malá.

Dudlík neřeším, ten nemáme - máme palec a ten mu fakt nezahodim a co s tím budem dělat nevím.

katchu, já úplně původně chtěla golfky, už sem byla rozhodnutá pro Pliko. Máme blbý schody před barákem a kočárek nosím do sklepa, ale Samčovi bylo tehdy necelých půl roku a chystali jsem se na Šumavu, tak jsme nakonec koupili sporťák od PP. Přeci jen chceme druhý, tak ho využijeme. S Cortinou sem nahoru po schodech nevydrncala - má plastový kolečka a dolů nemá brzdu. Ale na jaro už na to běhání po městě a na nákupy chci golfky. Já od začátku chtěla dva kočárky, ale M byl proti. Tak koukám po těch Multiwaykách - přeci jen jsou cenově jinde než Pliko. O víc jak polovinu levnější - se vším všudy. Jenže mimo jiné zvažuji, jestli se mu v nich bude líbit, protože ze sporťáku je zvyklej být v kočárku navolno (pliko má stejný způsob kšírování) a v Multiway by byl připoutanej k opěradlu. Tak ještě mám čas porovnávat a váhat. U nás bych se přes zimu s golfkama nechytla.

Srazík jste měli hezkej. Já zjišťuju, jestli je u nás něco podobného, ale pochybuji o tom.

Mějte se krásně...
8. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
ahoj, tak se taky ozýváme :slight_smile:
dneska jsem extra bez nálady, tak jen v rychlosti,
sraz byl fajn, Pepčovi se tam moc líbilo, takovejch novejch věcí :slight_smile: kluci krádně vyrostli, tak to je fajn. Doufam že se konečně dohodneme an tý první středě v měsíci a zopakujeme to!

Musim vám taky vyfotit ten můj pupek, aby ste mi vůbec věřili, že to druhý dítě skutečně čekáme :dizzy_face:
Jinak pořád řešíme ty narozeniny, o víkendu proběhla dlouhá a bujará diskuze, bohužel bez žádného kompromisu :unamused:
Ale mí rodiče určitě nepřijedou, nepočítaj s tim, tak to chci vidět, jak to dopadne :pensive:
Teď už teda nemam vůbec žádnou chuť na jakkoukoli oslavu, Pepa se ani nesnaží nic vymyslet, tak jsem z toho znechucená. Pepova maminka peče ráda dorty, tak prej mu taky určitě přiveze, vůbec si to nemůžu udělat tak jak chci já, ještě že takovejch příbuznejch není víc, to by dostal deset dortů ... Navíc oni jsou megalomani, už vidim těch dárků který stejně nepoužijeme, řekli jsme dva dárky a dost, to samý na Vánoce, ale i Pepa tvrdí že to tak stejně nedopadne. Nechápu proč prostě nerespektujou naše přání a výchovu :angry:
Místo toho aby se zeptali co potřebujem, tak většinou kupujou kraviny který nám tu ležej na poličkách.
No nic, musela jsem vám to napsat, protože jsem úplně vytočená :angry:

Jo a aby toho dneska nebylo dost, tak přišel zase ten opravač trub, vyměnil řídící jednotku za 3tisíce a zjistlil že to nejde, protože starý řídící jednotky už nevyráběj a tahle nekomunikuje s naší ovládací jednotkou, která bude stát aspoň 3,5tisíce, no mě asi šlehne :rolling_eyes:
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, tak máme za sebou náročný víkend. v sobotu nákupy na oslavy, malý úklid, přivezení nové sedačky a její skládání, do toho se u TOmči po uspání objevila rýma jako trám, takže jsem toho moc nenaspala, furt se budil a v noci na dnešek to samé, a v neděli dopo úklid, dělání pohoštění a následovala naše megalomanská oslava, takže se nás tu včetně nás a oslavence vměstnalo 13. Tomča to zvládal naprosto faktasticky, předtím se totiž asi dosyta vyspal (chrupkal 2 hodiny) a pak byl jak sluníčko. Teď dárků co dostal, no fakt mazec, no nevím, kam to budeme po vánocích dávat a zatím bezkonkurenčně vede telefon od Fisher Price a foťák od Simby. Dortík se mamče také moc povedl, udělala ho přesně podle obrázku akorát tam dala jen povolené ingredience, takže si Tomča pěkně pošmákl, snědl skoro celý ukrojený kus a ráno si dal ke snídani skoro celý druhý. :grinning: POkusím se dneska přidat fotky jak naší nové sedačky tak výběr fotek z oslavy.

Kacka: Tedy nenech si tu oslavu zkazit, musíte se nějak domluvit, to by nešlo, aby se Pepovy rodiče zastavili jen na odpo? Vy byste si mohli dopo udělat vaší rodinnou oslavu a odpo tu s rodiči, dortíky by mohl mít dva a byl by to rozumný kompromis vás dvou. A jak to, že tvý rodiče neuvažují o tom, že by přijeli na oslavu? NO a pupek nám vyfoť, ať můžeme pokochat. A ta toruba to je mazec, jak dlouho už jí máte? Nevyplatilo by se to koupit novou?

Katch: Fakt se to na tom Vyšehradě nedá projet nějak spodem? No, tak pak musíš jak debil až na I.P.Pavlova a pak zpátky, to ti zabere určitě míň času než hledání jak se tam dostat pěšmo.

Dary: A jakou sedačku jste koupili? NO vidíš, že dítka vydrží být i déle vzhůru, projevilo se to ráno na jejich vstávání a nebo zůstaly u svých příšerných ranních hodin? A s tou menses jsi tedy naše rekordmanka, to ti můžeme jen závidět. A koukám, že i když mě tchýně občas lehce naštve, tak si ještě nemůžu stěžovat, na oslavu přijeli, jak jsem řekla a to jsme jim jí vlastně zablokovali dvě neděle, když jsme to posunuli. Nechápu, že si ti vaši nejsou schopní udělat čas na jeden významný den v roce jejich vnoučat :angry:

Verb: Díky za info o Pampers, asi je budeme kombinovat s Tescovými, kromě té parfemace jsou super, ale já si teď nestěžuju ani na ty Tescové už dlouho nám neprotekly. A cena je super.

Nejbe: Tak by řekla, že dudlík je lepší než prstík, no snad si ho Samík nebude cucat ještě v dospívání :grinning: Neříkej, že už taky uvažujete o druhém, snad se už na něm nepracuje? :astonished: Určitě budete mít v Liberci taky nějaké mateřské centrum a nebo herničku ne? Joo a byla jsem překvapená, jakou barvu mají ty Katch Multiway, já myslela, že budou černé s béžovým a ony jsou tmavě modré s takovou lehce šedivou, ale jsou moc pěkné, docela váhám, zda nezměnit barvu na tyto místo Topazia, ale manžovi se líbí T. tak asi zůstaneme u nich.
9. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Janco Pepovi rodiče bydlí v Orlických horách, tak je to návštěva na celý víkend. Mí rodiče přijedou 17. jak je den volna, popřejou mu, ale jinak žádnou oslavu nečekali, kdyby jsme jí dělali, tak určitě přijedou.
Naše rodina je dost velká a vždycky si pamatuju ty mega oslavy, samý žrádlo apití, takže nádobí, obsluha a tak, nakonec jsme si tu oslavu ani neužili :angry: Proto na to moc nejsem, tím se mi zhnusili i Vánoce atak jsme jezdili se setrou radši pod stan do hor. Klídek a pohoda :slight_smile: To byli časy :dizzy_face:
No nic, Pepíno řve, nechce nějak usnout, tak jdu za ním..
9. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Posílám slíbené odkazy na fotky:
Rodinná oslava Tomáškových narozenin (fotky jsou za naší oslavou) http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Tomasek_-_1._narozeniny/
Sedačka http://jancaroul.rajce.idnes.cz/Sedacka/

Kacka: Aha, takže oni to k vám mají docela z ruky :unamused: a co je ubytovat někde v hotelu? :grinning: No, musím říct, že ty megaoslavy tady tedy zrovna nemusím, ale tentokrát jsem ti nějak měla i pocit, že jsem si to užila, vše jsem nachystala dopředu, takže pak jsem jen pořešila pítí a dál se o to nestarala. Máme myčku, takže ta udělala spoustu práce za mě :wink: Ale Vánoce zase budu prosazovat jako naši oslavu a náš svátek, takže Štědrý den u nás doma, na další svátky jsem ochotna zajet k oboum rodičům, ale už zase vidím, jak jsem u tchýně za černou ovci, že bojkotuju Štědrý den u nich :angry:
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojte holky,
tak mám uklizeno, čekám až se vzbudí dítko, tak trochu oddychuju. Pak půjdu udělat pořádek v hračkách, něco schovat, něco vyhodit atd. To doufám Nikolku bude trochu bavit a společně to zvládnem :wink:

Janco - fotky jsou naprosto úžasný :dizzy_face: Je vidět, že si to Tomášek pěkně užil :slight_smile: Taky musím babičce pochválit dort, vypadá opravdu dobře a ještě k tomu je zdravej :wink: To není jak u nás, moje mamka musí prostě nechat upíct u cukrářky dort a nenechá si vysvětlit, že dort mám už objednanej já a navíc z toho Nikolka nemá vůbec rozum :angry: Ale já už jsem rezignovala, prostě to beru tak, že to ten jeden den musím přežít a pak to bude za náma :unamused: Svou oslavu si uděláme v pátek odpo bez babiček, dort ochutnáme taky už v pátek a v sobotu ať se babky ládujou tím druhým :grinning:
Podle fotek dostal Tomášek i pěkný hračky, ten foťák máme doma taky, bývala to Honzíkova nejoblíbenější hračka, Nikolce se taky docela líbí, akorát jim vždycky vytáhnu baterky do svýho holícího strojku a pak jim je tam zapomínám vrátit :sweat_smile: :grinning:
A sedačka je taky moc pěkná, tak snad ji Tomášek moc nezničí :sweat_smile: Když vidím totiž naše dvě prasátka, jak se na tom živí, tak jsem opravdu ráda, že ji máme docela tmavou a ty fleky se tam ztratí :grinning: :grinning:

jsme vzhůru.....
10. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojte,
tak u nás dnes celý deň leje, boli sme s Laurou doobeda vonku, vtedy ešte len poprchalo. Už 2 dni má Laurinka teplotu, myslím si že sa jej prerezávajú dalšie dva horné zuby , lebo stašne slintá. :confounded: a je podráždená...
V sobotu sme mali celý deň gratulantov, bolo to dosť náročné, torta sa Laurinke páčila, tak som rada, pridala som aj nejaké fotky , a ešte pridám. Svokrovci tiež moc nechceli dojsť na oslavu, lebo proste "laura je narodená 4. a výplata je až 10." :pensive: no ale hned som sprdla svokru, ved je to jej jediné vnúča a ona nechcela prísť...no chápete to????
Janca: Tom mal krásne tortičky a je vidieť ,že bol moc šťastný a dostal vela darčekov. Sedačka je suprová , aj farba je super.
Kacka: s tými rodičmi je to už desné...fakt sa s nimi nedá dohovoriť...oni by chceli mať všetko podla nich, ale už som si povedala, že radšej si už všetko spravíme samy aj vianoce.
musím pochváliť laurinku, že ked sa pozabudne , tak prebehne aj 3 kroky k sedačke, alebo nejakému zaujímavému objektu.
Dary : ty si fakt rekordmanka, že si to dostala po 3 a pol roku...ja som to dostala 3 mesiace po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra idem zasa do práce...takže vstávačka o 04.00 :confounded:
ahojky :grinning:
10. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Janco, mi tomu od začátku necháváme volný průběh :wink: , já sem říkala, že bych chtěla druhý až budou Samčovi dva - mám mateřskou na 2 roky, tak když to nevyjde tak půjdu do práce. Po pravdě se tam fakt těším. Dneska sem zas brouzdala inzeráty a hledala něco na zkrácenej úvazek nebo brigádu. Tak uvidíme co vyjde :grinning:. Jinak moc krásný fotečky. Tomáškovi to moc sluší :slight_smile: a sedačka je super.

Dneska jsme byli na roční prohlídce - 77cm a 9820g, tak snad dobrý. Příště si nás pozve na očkování v 15 měsících a do poradny až na půl roce.

Nás čeká malá oslava ve čtvrtek. Tchýně nás pověřila abysme Samovi koupili dárek i za ně a dneska když volala v kolik maj přijít, tak jí M řekl, že jsme mu koupili auto a ona že nic nechce, že mu nakoupili spoustu hraček :angry: . Ale ono se neztratí, tak ho dostane k vánocům. Nechci mu teď dávat moc věcí, stačí pár, ať si je užije. Myslím, že jinak by nevěděl co dřív. Stejně ho nejvíc baví zapínat domácí kino :grinning:. Zítra už budu dělat dort... To to uteklo. Nějak se z toho nemůžu vzpamatovat, že už mám doma, tak velkýho kluka, i když pro mě bude pořád malej kluk :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
dobré dopoledne,

Štěpánkovi přejeme všechno nejlepšíííííí. Ať rodičům dělá jenom radost, pěkně roste a moc je nezlobí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A kdepak se vůbec Katch toulá, už tu dlouho nebyla..... :confused: :confused:

Nejbe - míry máte pěkný, my jdeme v PO, tak to jsem zvědavá s jakou přijdeme :slight_smile:
V pátek jdeme zase na kontrolu s ouškama, už mě to vážně nebaví. Jestli nám zase napíšou kontrolu za 2měs., tak už tam nepůjdu, ptž stejne s ní nic nedělají, navíc to měření je nepřesný, když u toho tak jačí, takže mi to přijde trochu zbytečný.... :unamused:

Jančo - ještě jsem zapomněla odpovědět na tu autosedačku - je to od babydesign, stejnou má i Honzík, jsem s ní spokojená, tak jsem u ní zůstala :wink: Kupovala jsem ji v Tř. v obchodě, ptž když jsem hledala po internetu, tak je toho tolik, že jsem si nemohla vybrat :grinning: :sweat_smile:
No a vstávačka po té nedávné akci byla standartní, tj. 4:45 :angry: Takže bez efektu.... Ale dnes jsme stávali až 5:15 a je to hned o poznání lepší, jsem dobře vyspaná, den líp utíká, prostě spokojenost

Megg - dort je opravdu krásnej, tak doufám, že ještě nějaké fotečky doplníš :wink:
11. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky,
Dary ja se toulam na zemi v obyvaku mezi hrackama a Stepankem :grinning: Nejak nemam na net cas a kdyz uz mam, tak si Vas prectu a pak uz nestiham reagovat. Je to bida se mnou, kdyz se pokusim otevrit notebook se Stepankem, tak to je hruza. bud me tu mlati do klavesnice nebo taha za mys a v horsim pripade vyuzije moji nepozornosti a nenapadne jde hrabat hlinu z kytek. To dela porad, takze ja 10x denne luxuju, uz me s tim pekne vytaci a vubec nic na nej nezabira. Tak se tesim az ho to jednou konecne prejde.
V pondeli jsem byla se Stepanem cely den u nasich, utekli jsme tam tady z toho hluku a bordelu, co tu je z ty rekonstrukce vytahu. vcera jsem stravila cely vecer na schuzi druzstva, byla to hruza, hadalo se to tam tak, ze jsem cekala kdy potece krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Byla to schuze kvuli prevodu do OV, ale nevyresilo se tam nic. Uplne zabity dve hodiny. No a prijdu domu ve 21h a dite je jeste vzhuru, pry celou dobu jen plakal a knoural a hledal me. Ach joo, proste neni zvyklej, ze nejsem doma :frowning2: Pritom pres den se beze me obejde celkem v klidu. Nastesti jsem ho potom uspala behem 5 minut.
My budeme mit oslavu az v nedeli a to jen rodinnou - obe babicky a dedove a my tri. Dneska teda Stepanek asi uz dostane jeden darek, ptz uz to nemuzeme vydrzet. A s darkama to u nas probihalo tak, ze jsme je koupili (objednali pres net) i za prarodice. Ono je to lepsi, aby pak nekoupili nejakou kravinu a zbytecnost. Dort jsme objednali u znamych, co maji cukrarnu a bude s jezkem. To byla jasna volba, pac jezek je Stepankuv nejvetsi kamos :dizzy_face: :dizzy_face:

Nejbe no s tema golfkama na zimu k Vam to je fakt zbytecnost. Tak pockej a uvidis, treba se obejdete bez nich. On ten vahovy rozdil neni podle me tak velkej, aspon co my mame ten sportak, tak ten je fakt lehky. Ale urcite se ty Multiway lepe nesou, jsou uzky, tak se dobre chytnou, takze schody nejsou problem. Ksiry my jsme nikdy ty volny nemeli, takze to pro Stepanka nebyl problem.

No holky s tema pribuznyma to jsou porad nejaky problemy, co :frowning2: Clovek si je proste nevybira a to je ten problem :grinning: Ja si teda nemuzu stezovat na rodice (oboje), ale zase mam velky problem se svagrovou, ta me opet v pondeli vytocila kdyz jsme byli u nasich. Dala k nim malou a sla nahoru spat, ze na ni neco leze. Predtim u nasich ale obedvala a olibala me i Stepanka. No a cely odpoledne chrapala (sla spat ve dve a ja odjizdela po sesty a ona porad spala :astonished: ) a mala u nasich radila se Stepankem a porad nudli u nosu a psikala. Takze byla taky nastydla a ona ji klidne necha u nasich kdyz tam jsem ja na navsteve se Stepanem :angry: :angry: A to je porad neco, s oslavama mam s ni taky problem, ona by taky nejradsi vse mega a miliony darku i k svatku, no se.e me pekne :cry:

Janco pekny fotky, jako vzdy a sedacka taky hezka. Barva to je myslim celkem prakticka, ta svetla to by bylo hrozny udrzet ji cistou. I kdyz byla krasna. Jinak na Stedry den jsme taky vzdy doma, jen jednou jsme jeli ke tchanovcum a ty dva svatky stravime s pribuznyma, to uz mi nejak nevadi.

Jee musim uz jit, nez spalim Stepankovo a moje jidlo :sweat_smile:

Dary Stepanek dekuje za pranicko a prejeme Ti trochu delsi spanek. Jako radovat se ze vstavani v 5,15 to je trochu smutny :grinning: My dnes rekord, spal az do sedmi a pak ho vzbudil bordel od vytaharu. Ano, opravdu zacinaji ramusit v 7 rano :angry: :angry: Ale u nas je tohle velky uspech, stejne by asi Stepan tak jako tak o moc dyl nespal.
11. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky, tak nejprve Štěpánkovi vše nej, nej, nej k dnešnímu prvnímu ročku, hodně zdravíčka, hraček a láskyplnou náruč rodičů i když je to takový malý rošťák :grinning: :grinning:

U nás se pokračuje v nudlení, už je to husté, do toho se včera přidal kašel, kašle tedy dost, ale zatím ho to nějak vůbec nestresuje. včera odpo jsem nasadila kapky Sinecod, tak snad to zabere, zatím to tedy žádný vliv nemá, tak počkám do zítřka a v pátek bychom, pokud to nepřejde, asi vyrazili k doktorovi, moc se mi tam nechce,abychom si odtud neodnesli ještě něco jiného, teplotu zatím nemá, je v pohodě, tak zatím vyčkávám. Včera byl celý den jak andílek a dneska to samé, hrál si sám, já jen v dosahu a četla jsem si knížku, no paráda. Ani u odsávání moc neprotestuje, pak tu chodí po bytě s tím šlauchem a směje se.

Dary: A zjistili vám na těch ouškách vůbec něco? Tedy to vaše vstávání, no asi jste vesničtí ranní ptáčátka, u nás se těch probouzí kolem 7.30, to je teprve parádička :wink: K sedačce, pokud jsi s ní spokojená, proč měnit, viď? a máš pravdu je toho moc, člověk se v tom ztrácí a pak ještě to dilema, jakou barvu :grinning: :grinning:

Nejbe: Míry krásné, to jsi se stresovala, jak na ty buřtíkaté Pražáky furt nemáte a vidíš, jak to Samík dohnal a ty menší tlouštíky - Tomču, i předehnal, na Pepína a Willa asi stačit nebudete, ale i tak paráda. Je vidět, že Samíkovi chutná. Aha, tak vy se vlastně nenápadně snažíte Samíkovi už pořidit sourozence :grinning: Chápu, že s dvou letou mateřskou je potřeba na tom pracovat dříve. Tobě nestačí škola, ty chceš i práci? No u nás je to utopie, musela bych najít nějakou práci z domova, protože manža chodí domů kolem půl šesté, a víkendy bych radši trávila s chlapama, ale po večerech by se určo dalo něco dělat, a ne jen koukat na ty seriály :grinning: Na tcháni se vyprdni, Samíkovi to udělá radost pod stromkem a naprosto souhlasím, pár dárků stačí, pak si s tím ani nevyhrajou. A koukám že tlačítka vedou naprosto všude, no technická generace, už se pomalu začínám připravovat na to, že ve 4 letech toho bude umět na počítačí víc jak já :grinning:

Megg: Ty zuby to je děs, když si představím, kolik jich ještě musíme přetrpět. Tak snad bude Laurince už brzy dobře a zubáci se vyklubou. Fotky krásné, opravdu to těm oslavencům vždycky moc sluší. Tedy tchýně, to je děs, snad zhruba tuší, kdy je Laurinka narozená a vždyď jí nemusí kupovat žádné megadary, tohle fakt nechápu.
11. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Jančo jsme psaly skoro stejně :slight_smile: Tak Tomíkovi přejem brzké uzdravení a hlavně aby se z toho nic nevyklubalo a bylo to jen to nachlazení. Dobře, že to nese statečně :slight_smile: Nedivim se, že Ti nechce k doktorovi, teď tam bude těch bacilů řádit až až. Kdyžtak mu radši nejdřív zavolej.
A malý rošťák děkuje za přání :slight_smile: :wink:
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Katch: Mě se ta světlá barva taky líbila mnohem víc, ale to bychom asi nedělali nic jiného než čistili :grinning: I na tuhle asi dám na sedáky nějaký přehoz, aby sebral to nejhorší od Tomči :unamused: No, beru statečně, ale když kašle, tak mi tedy moc dobře není, snad je to fakt jen nastuzení, myslím, že jinak by už měl teplotu. A tu hlínu v obýváku ti fakt nezávidím, radím ostnatý drát :grinning: Nééé, dělám si srandu, těm prckům to prostě občas vysvětlit nejde, nám takhle TOmča natvrdo vypíná počítač, včera už i dostal, ale co myslíš, na co hnal za chvíli? :grinning: :grinning: A ke švagrové se nevyjadřuju, musela bych být sprostá a to se mi nechce :grinning: Tak se moc těším na fotky z vaší oslavy, a copak to oslavenec dostane dneska, že se ani vy nemůžete dočkat?
11. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
ahoj, nejdřív teda jestli vám to nevadí, zdravím Štěpánka a přejeme mu ať je pořád tak veselej a hravej kluk, však se rodiče aspoň nebudou nudit :dizzy_face:

A my jsme konečně rozlouskli narozeniny, Pepa jde nečekaně v sobotu na narozeniny do práce, takže oslava není, ale jdeme to oslavit sami s Pepčou v pátek nebe v neděli a jdeme do aquaparku na Barrandově, odpo dáme dort se sousedama a budeme spolu. No a víkend na to přijedou Pepovi rodiče, ať si to oslavěj podle svého gusta, no a v neděli já si veru den volna, jdu na koncert s kamarádkama a pokecat. Už se strašně těšim, potřebuju to jako sůl.
Na gyndě mi včdra řekla že vypadam hrozně unaveně, bledě, že to chce moře :slight_smile: tak aspoň ten den volna :wink:

Dary ty jseš z jinýho světa :sweat_smile: vstávat po pátý, to bych vydržela jednou, ne takhle napořád. Já se sotva hrabu po tý sedmý. No kdo ví co mě čeká v budoucnu, radši nic neříkám :slight_smile:

Meggie no vidíš, tak Laurinka už chodí :dizzy_face:
A s těma příbuznejma, taky to vzdávám, nemá to cenu řešit, ale člověka to zbytečně otráví :angry:

a zbytek příště, Pepča je vzhůru :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Přejeme Štěpánkovi všechno nejlepší k prvním narozeninám :wink:
11. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Stepankovi prejeme krasne narozeniny a rodicum cele prospane noci :slight_smile: Mrzi me, ze vas nestiham, ale od nedele se polepsim :wink:
11. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
želám všetko najlepšie Štepánkovi ku dnešnému 1. rôčiku, nech poslúcha maminu a tatina a nech majú z neho radosť :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky, děkujeme všem za přání :slight_smile:
Dnešní noc byla nic moc, mám obavy jestli na Štěpánka taky něco neleze. Pořád funěl a měl ucpaný nos, teď je to ale o dost lepší. Tak uvidíme.

Samíkovi přejeme k dnešnímu prvnímu výročí jen to nejlepší a vydařenou oslavu :slight_smile: :wink:

Víc momentálně nestíhám, Štěpán mi tu řádí.
12. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Samovi vše nej, hlavně zdraví a hodně dárků :slight_smile:

Vedle v baráku vrtaj a Will nemůže spát. Hovada, aspon to mohli oznámit všem kolem bydlícím :angry:
Jdu se učit s prckem na klíně :unamused:
12. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla na jeden odkaz, kdybyste náhodou chtěly kupovat tenhle kočárek :confounded:
http://www.novinky.cz/ekonomika/183955-v-cr-se-prodavaji-kocarky-ktere-mohou-detem-amputovat-prsty.html
12. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Samíkovi všetko naj ku dnešnému 1. rôčiku,Laurinka posiela pusinku.
12. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky, vše nej, nej, nej Samíkovi k narozeninkám :grinning: :grinning: Hodně zdravíčka, lásky a ať si užij :grinning: e všechny dárečky, které rodiče s láskou vybrali a možná trošku sněhu, když dostane i ty boby anebo je necháváte až na Vánoce? :wink:

Tak u nás se taky vrtá, sousedům mění okna, no zatím na chvíli přestali, tak doufám, že mají dlouhou pauzu na oběd. Jinak u nás podle mě malé zlepšení, méně kašle, ale v noci ho to i vzbudilo, chudák seděl v postýlce jak hromádka neštěstí a pak nemohl zabrat. :confounded: Ale snad už se to obrací k lepšímu. Jinak mám poslední dobou pocit, že Tomča nějak více chápe, když mu něco řeknu, včera mě překvapil, když jsme si ukazovali koníka, tak já íahaha a pak dodáváme brr, jako když odfkrkuje a on to brrr opakoval :grinning: To že ho už asi 2 měíce učím psa, krávu atd, na to prdí, ale tohle se mu asi líbilo a pak ještě mimichodem odcházel od autíčka, se kterým jsme jezdili a udělal tutu, ale jinak je tedy dost nemluva, víc chápe, málo mluví,ale i tak je to prča ho pozorovat. Včera nám doma rozjel diskotéku, chodil tu s manžovým rádiem do koupelny a trsal do rytmu, my se mohli počůrat smíchy, ale jen co jsme to chtěli natočit, tak ho zase nezajímalo nic jiného než kamera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kacka: Supéér že jste se na těch narozkách nakonec dohodli, no vidíš, a ještě to bude Pepča mít s akvaparkem, tak nezapomeň fotit, ať vidíme, jak vám to potápění jde :grinning: A den volna si určo zasloužíš, tak si ho pěkně užij a žádné velké vylomeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Verb: Tedy viděla jsem to v televizi a docela hrozný, i když tam tedy zdůrazňovali, že je to chybou rodičů při skládání, ale i tak si myslím, že by k něčemu takovému u kočárku tedy docházet nemělo.
12. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
ahoj,
taky přejeme Samovi vše nejlepší :dizzy_face:

Verb tak tomu říkam vrchol, když kočárek může ucvaknout prst :astonished: Moje mamka mi zrovna včera říkala, že chtěla koupit Pepčovi gumovej míček, ael pak si přečetla že je z Číny a ta guma ji přišla taková podivná, tak to taky radši nekoupila. Není nad dřevěný hračky, i když zrovna míč by asi moc dobrej nebyl :grinning:

Katch myslim že hraní si s klávesnicí milujou všichni děti, hlína to samý, je to boj

a ej po klidu, je vzhůru, to jsem toho teda napsala, ach jo.
a k tomu dneska jak odnaučujeme nočnímu jídlu, tak to Pepča vzal asi globálně, protože sněd za celej dne jen oběd, na všechno ostatní dělá nene, kroutí hlavnou a všechno plive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Připojuji se ke gratulantům a přeji Samíkovi všechno nej nej nej, at ho rodiče nezlobí a pořídí mu brzy brášku nebo ségru :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Samík všem moc děkuje za přáníčka.
Hned jak bude chvilka, tak hodím do alba nějaké fotečky.
12. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojky, tak s oslavenci se nám roztrhl pytel, tak dneska vše nej, nej Nikolce, hodně lásky, zdraví a málo karambolů. Už se moc těším na fotky s kočárkem, jaká to bude starostlivá mamina :slight_smile:

U nás zlepšení stavu, tak jsem si oddychla, že nemusím volat nebo přímo jezdit k doktorovi, už nekašle, rýma je tedy furt ale ani ho to v noci nebudilo, byl vzhůru jen 2x a to je naprostý standard, takže to vypadá, že je mu l=pe a nic ho netrápí. Ráno tedy vstávat o krapet dříve než je normál, ze začátku sluníčko ale pak mručna, no tak doufám že až se probere, tak bude špatná nálada pryč. Zabavila ho jen štětka na utírání prachu, plecháčky, mi roznosil po bytě, v pokojíčku už má i pokličky od hrnců, je to hrozný sběratel :grinning:

Kacka: No ony i ty dřevěné hračky můžou skrývat spoustu nástrah, my třeba máme takového bubnujícího šaška a tomu furt odpadává jedna palička, a to nebudu mluvit, že některé ty dřevěné věci jsou krapet ostré, když je hodí, tak to docela bolí, no každá hračka má své pro i proti. Jak jste dopadli s jídlem, tedy že je Pepíno tak chytrej, že si spojí, že když nedostane v noci, tak pak nechce ani přes den, to tedy zírám :grinning: :grinning: Ještě že to naše dítě nene neumí :grinning: :grinning:

Nejbe: Tak šup sem s fotkami, jsem nedočkavá jak malé dítě :grinning:
13. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojte
želám Nikolke všetko len to naj naj ku jej dnešnému velkému sviatku, aby mala mamina z nej len radosť :wink:
13. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky...
taky se připojuji ke všem gratulacím.... :grinning:

Srazík se nám moc líbil a hlavně kluci byly perfektní a hlavně moc- moc šikovní - no a Alex je asi nejnižší a k tomu otesánek, snad nebude po mně co se výšky týče a pěkně se vytáhne....
Už se na kratší vzdálenosti i pustí sám chodit a má z toho ohromnou radost a já s ním...

Mimochodem my máme od léta golfky Maclaren - a jsem s ním úplně spokojena - je lehký , snadno se skládá a jak asi by mohlo někomu amputovat konečky prstů jsi dost dobře neumím představit - a k tomu ještě než jsme je koupili tak jsem četla spoustu recenzí a jenom ho chválili a i nějaké ceny získal - tak nevím ... také jsem uvažovala o chicco multiway, protože v tom testu dopadl jako no. 1 ale byl těžší a když jsem tam zkoušela Alexa posadit tak tam nechtěl sedět - hlavně mu vadilo jak jsou tam umístněny pásyi... a také se mi zdálo že se moc třese když s ním člověk jezdí .... ale to asi u všech golfek

Naše oslava narozenin bude příští sobotu a to s rodinou - takže jednu babičku tu už máme a druhá přijede tuto sobotu, tak aspoň si užiji nějaké to hlídaní i když na druhou stranu budu mít 2 poradkyně pod jednou střechou - už včera jsme to využili a šli jsme po dlouhý době do divadla - byo to supr... akorát, že prí Alex jse pořád po mně sháněl a nechtěl usnout... nakonec babička seděla při postýlce až pokud neusnul, co já tedy nedělám tak doufám,že se nám náš spící rituál nenaruší. I když teď jse už asi týden v noci budí s velkým křikem a už nechce usnout v postýlce tak ho dáváme k nám a pak jse rozhodně nevyspíme do růžova... tak s tím budem asi muset něco dělat...
13. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.