• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Štíři 08 v Praze

(Zamčená)
19. března 2010 
autor
Tak my hlasujeme pro Peklo :slight_smile: opravdu se nám to líbí, tak snad budou mít volno!
20. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Hlavně aby to šlo jen an ty čtyři dny, termín nám vyhovuje, zatim nic jinýho nemáme.

No a jinak těhu už je těžší a těžší, naštěstí zatim je tvrdnutí jen párkrát do dna, tak piju magnézii, jsem chudokrvná, ale to jsem od narození a naštěstí si nemusim píchat znovu ten clexan, zatim :slight_smile:
Počasí je skvělý, tady na vesnici je to daleko lehčí, dá se tu v pohodě dělat procházky a Pepíno chodí bez kočárku. Kousek u nádraží je kopeček na bobování, škoda že nemůžete přijet, to spaní přes poledne hrozně rozbíjí ten den. Ale kdyby přece jenom někdo chtěl, budeme jen rádi že budeme mít návštěvu.
Musíme se ale domluvit už an tom srazu, my se zase rádi projedeme vláčkem, Pepča pořád dělá hůůů když ho vidí a tak by se rád určitě svez :wink:
20. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojky, Peklo je super, ale nevím, jak bychom se tam srovnali, když mají jen asi 2 dvojlůžkové pokoje, zbytek je 4 lůžkový (řada s palandou) a ještě se platí za neobsazené lůžka. Vysočina, tam už nemají v navrhovaném termínu volný ani jeden pokoj, Vilaelement je dle mého dost drahá. Uff, to bude asi ještě sranda na tom se shodnout :grinning:
20. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Holky, my teda zkusíme zítra zavolat do toho Novýho světa. Já jsem to zkoušela zarezervovat přes internet na ten termín co jsem psala a nehlásilo mi to nic o tom, že to nejde, že jde jen celý týden. Tak uvidíme...
Jinak Peklo znám, psala jsem tu o něm, ale nedávala jsem odkaz. Mě vadí ty pokoje, jak píše Janča, je to většinou pro moc osob. A navíc když to tam není vhodný pro kočárky :cry: Jinak ale pro děti fakt super, to zase jo :wink:
20. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
teda tohle je nějak komplikovaný, na tom Pekle píšou o neobsazenosti tohle:
Cena platí při splnění kritéria obsazenosti pokoje. (pokud je v pokoji ubytován pouze jeden dospělý člověk, je vybrán doplatek za druhé neobsazené lůžko ve výši jednoho dětského lůžka), tak nevim, jestli bysme platili něco navíc :confused:
21. led 2010 v 07:47  • Odpověz
http://penzionagata.sweb.cz/index.htm
http://www.vranovnaddyji.cz/rodinna-dovolena-s-detmi/index.html - to by se mi líbilo, ale je to trošku dál.
http://www.penzionromantika.cz/ - a to je taky pěkný :slight_smile:
http://aparthotel.sumava2000.cz/cs/dovolena-s-detmi/dovolena-s-miminkem - je to teda šumava, ale jsou dobře zařízený.

Peklo je dobrý, ale nechce se mi platit za neobsazený lůžka :confounded:

A našla jsem diskuzi plnou tipů na ubytování s dětmi :wink: http://www.mojetehotenstvi.cz/ubytovani-dovolena-s-detmi

Tak a jdu vařit obědy a čeká mě perné odpoledne, snad to zítra zvládnu, papa :slight_smile:
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz
21. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak čekám na info o Novém světě :slight_smile: K Peklu nevím, když nebudu muset doplácet za neobsazené lůžko tak klidně jedem, jen trváme na tom, že nechceme mít pokoj s palandou, tak si dovču nepředstavujeme :grinning:

Verb: mé postřehy k tvým tipům
Agáta - opět píší jen týdenní pobyt
Vranov - bez jídla, období od 3.7. do 28.8. přednostně režim turnusů s příjezdem a odjezdem v sobotu
Šumavu bych letos nejela, ale vypadá to dobře
Penzion Romantika, zase jen týdenní pobyty
Pohádka vypadá super, ale je to bez jídla, je tam tohle info: Mimo letní prázdniny - kratší termíny dle individuální dohody (minimálně 2 noci).

A počítáte s tím, že apartmán bude pro víc jak jednu rodinu? Nám je to jedno, pokud budeme spát v samostatném pokoji, protože s naším budícím se dítikem fakt nechceme otravovat jiné.
21. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Čauky,
tak se hlásím po dloooouuuhhhéé době :grinning:
Zkouška teda byla záhul. 20 otázek, dost obecných, a já dvě hodiny v kuse psala a psala a psala. Šílený, ale kromě dvou, který jsem nevěděla a ani bych je už nestihla napsat, tak to celý mám. Ale ještě hodinu po tom jsem se klepala jak ratlík. A podařil se mi malý trapas. Všichni jsme stáli před učebnou a přišel profesor a povídá: hned, jak vejdete do sálu, tak dejte ke mně na stůl indexy. A já: ku.va, já ho nemám. Řekla jsem to dost nahlas, pak mi došlo, co jsem řekla a otočím se na něj: pardon a on, že to nevadí a že můžu dát občanku. Usmíval se, asi ho moje bezprostřední reakce pobavila a index mi odpustil :grinning:
Ještě jsem doma odeslala semsestrální práci a mám hotovej semestr - hurááááááááá :dizzy_face:
Akorát mám špatnou zprávu - máme na konci srpna nějaký přednášky a praxi, takže asi nebudu moct jet na tu dovču. Ještě to pozjišťuju a pokud to nepůjde,tak to, prosím, posuňme na jindy. Nerada bych o dovču přišla :sweat_smile:
Tak a co je novýho... Willík je stále drzejší, ale to se dalo čekat, že se bude snažit ty vaše rarášky dohnat :grinning: Naštěstí jde ještě celkem lehce jeho pozornost odvrátit jinam, ale vztekat se umí. Jinak pořád něco huhňá a brouká, do toho ječí - pravidelně ke mně přijde třeba s knížkou a zaječí mi do ucha, že je u mě a něco mi nese :angry: Občas už jsem z toho dost neurotická, já chci jaro a možnost chodit ven!!!! A pořád si tleská. Když se mu něco povede, tak si zatleská. Takže i u jídla tleská na konci, nebo i u posledních lžiček. A sám od sebe se naučil na povel paci paci zatleskat. Ale fakt nevím, co pořád vymýšlet, je to pořád dokola a už mě to dost nudí. A už skoro vůbec neleze po 4, ale snaží se pořád chodit. Akorát, když ho honím po bytě, tak kvůli rychlosti jde na 4. Ale dneska už "běžel" po dvou. A to se chci zeptat - běhají kluci? Nebo jen chodí?
Pokusím se vás znovu pročíst a snad to hned nezapomenu :grinning:

Janco, s tím spánkem to je mi líto. Já jsem myslela, že už to přešlo. A spí odpoledne? Obrovské díky za nalezení dovči a projití těch mých chabých pokusů. Jsi prostě dobrá internetová brouzdalka :wink: No, těhu by mi nevadilo, ale používáme kondom, přece jenom chci začít výrobu až na podzim. Přesněji potřebuju, abych rodila někdy v létě, abych neměla školu. Takže jsem byla lehce vyděšená, na druhou stranu jsem měla i dobrý pocit z toho, že by to vyřešilo mé plánování a bylo by už zaděláno. Ale ono to právě bylo hodně podezřelý, protože mi bylo blbě, některý jídla mi smrděly, chuť na okurky (po dost dlouhé době), únava, pobolívání podbřišku, a do toho sex přesně ve dnech ovulace (i když s ochranou). Testovala jsem tím nejcitlivěším testem, protože to mám dostat až za týden. Tak snad mrcha přijde :sweat_smile: Já jsem si myslela, že se necháš překecat a půjdeš do druhého :slight_smile: Tom má rád rohlíky a ty ho zdržuješ u brambor. Se mu nedivím, že protestoval :grinning:

Dary, ježiš, to muselo bolet. Doufám, že se to brzy vyléčí, protože být "beznohá" s dvěma dětma je dost šílená představa :sweat_smile: Knížky jsme několik měsíců taky jen prolistovávali, ale tak poslední měsíc ukazuje, brebentí u toho a já vyprávím. Nejradši má vysunovací, jen prohlížení ho do dvou minut přestane bavit. My nemáme ani jednu papírovou (teda naši mají od nás na ukazování příbuznejma a sousedům). Už rok si říkám, že bych je měla dát udělat a nalepit do jeho knížky :grinning:

Katch, Štěpánek se k vám v noci tulí? Jak fungujete přes den? Vždyť to se vůbec nevyspíte. Ale chápu, že jakýkoli spánek je lepší, než žádný :sweat_smile: Golfky necháváš doma a chodíš s Janečkem? Myslím kočár, ne nějakého Janečka :grinning: Brodit se s golfkama musí být pěkná legrace. A teď to klouže, to jste asi taky pořád doma. Jó, taky nevím, co jsem dělala s časem, když byl Will mimino. I když on toho přes den moc nenaspal.

Kacko, my bychom na návštěvu přijeli, ale až bude hezky. A pokud nevezmem kočáry, tak by se do auta jedna mamina s dítětem vešla, ale tu další by musel už někdo odvézt :frowning2: A snad těch srazů bude víc, aby si Pepíno užil huhůůů :slight_smile:

Už tady usínám a Willík mi ničí mobil - úplatek za to, že nechá na pokoji maminku a počítač :grinning:
22. led 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
ahoj, tak koukám že ta dovča se komplikuje, jsem pro posunutí na říjen, možná bude ještě hezky a budeme moc t všichni a budou mít i volno penziony.
Verb tak velká gratulace k uzavření semestru :slight_smile: seš fakt dobrá, já to radši ani nechci vidět až mě zase bude někdo zkoušet, blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hlásim že teda Pepíno běhá a někdy pěkně rychle, musim si dávat pozor a nenechat ho moc odeběhnout, aby mi nezdrhnul. Já už s tim pupkem mám co dělat :wink:
A že by konečně do toho někdo taky praštil :slight_smile: to by bylo príma, teda chápu že kvůli škole by se ti to moc nehodilo, ale takhle si to jen tak naplánovat na léto, to byste měli veliký štěstí.

My pořád bojujeme s tou jeho osobností, je to šílený, prostě nechápe že když něco chce že to prostě někdy taky nemůže, hrozně se vzteká, tak ho posílam na chodbu a nevšímam si ho. Teď nastalo období kdy chce pořád jíst sám, nenechá si do pusy nic dát dokud se v tý misce taky nemůže hrabat :sweat_smile: V létě budu muset tepovat koberec, je to tu jak v zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naučil se říkat mamí, teda spíš řvát, takže když cokoli chce, sedí, řve mamí a čeká až přijdu, taky výborný.

No a byli jsme na tom očnim a prej nešilhá, ale radši to chce změřit, tak mu teď týden musim kapat kapičky na rozšíření zorniček a pak musim jet znovu do Příbrami an přeměření očí. Blbý je že nevidí ostře na blízko, tak trochu naráží a nesmí ven protože mu vadí ostré slunce od sněhu a brejle si na hlavě nenechá. tak trčíme doma a já jsem z něj na mrtvici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak ej to samozřejmě nejhodnější miminko, jak říkaj všichni :slight_smile:

Katch tak spaní s nim v jedný posteli, to teda nevim jak bysme zvládli, já jsem zpruzená jenom z toho když musim vstávat dvakrát za noc. Ale když má někdy noční záchvat, tak jsem taky radši pro to se tísnit a nechat ho u nás než se sklánět nad postýlkou. Měli byste si ale pořídit postel širokou tak dva a půl metru, jestli budete chtít časem ještě jedno mimčo :grinning:

Dary taky přeju ať se brzy uzdravíš, dokud je člověk zdravej, tak si nemá fakt an co stěžovat.
A knížky u nás vedou, Pepíno je schopnej mi sedět na klíně a koukat do knížky, ukazovat, dokonce mě nechá přečíst básničku, říct kde co je, on ukazuje všude kytky a říká kytí :slight_smile: docela mě to překvapuje, ale u knížek vydrží v klidu i 15minut.

Zbytek ještě napíšu, právě jsem vytáhla z trouby mé první pravé české kynuté buchty, tak jdeme požírat :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojky, vařím obědy a v jednu vyrážíme do města - potřebuju zapsat známku do indexu.
Kacko, úplně jsem zapomněla pogratulovat k tvému rozhodnutí jít na školu. A co je to za školu? A obor je opravdu dobrej a perspektivní :wink: To můžeš dělat i v Řecku a jiných státech, kam se budete plavit :slight_smile: U mně těhu asi není, vypadá to, že jsem to dostala. Jsem docela ráda, že teď za tím naším trdlem nemusím běhat s pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určitě nakonec všechny jednou otěhotníme, přece jenom je lepší mít děti dvě. A jak poznáš, že mu vadí slunce a že na blízko špatně vidí? U tak malých dětí je těžký, že se s nima moc nedomluvíme :frowning2: A to vztekání máme doma taky.
To bych ráda zareagovala na Jancu - my nemáme nejhodnější dítě, ale protože ječí u přebalování od narození, tak my nepřijde divný, že ječí i teď. No a jinak nemáme žádnou autoritu. Pořád zapíná myčku, UPC, troubu... nejdřív řeknu klidně "ne", potom už dost hlasitě, a stejně to udělá. Mně potom rupnou nervy, dám mu na zadek, přes ruce a stejně je mi to houby platný. A nevím, co s tím :rolling_eyes: Nic nezabírá a pořád ho "bít" nechci. Ale dělá to hlavně, když se mu nikdo nevěnuje. A zrovna tenhle víkend jsme na něho neměli moc času - prala jsem korbu s autosedačkou (prodáváme ji), uklízeli kvůli návštěvě švagrový (která nakonec nepřišla). No a večer posledních pár dní pravidelně ječí u odchodu do postýlky. To, že ječí v postýlce, než usne, to už jsme zvyklý, ale tohle je novinka. Oznámím "jdeš spinkat" a on běží k Mírovi a v mém náručí se svíjí a je neudržitelný. Tak ho včera dával spát Míra a ječel zase až v postýlce, tak je to možná mnou - asi mu to přijde lepší s tátou :cry: :grinning:

Já jdu baštit a hlídat, abych to jeho jídlo zase nepřipálila :grinning:
25. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky,
tak nejdřív gratulace Verb. ke zkoušce, super, opravdu jsi dobrá, že Ti to tak pěkně jde :wink: A dovolenou teda posuneme, v tom případě nemusíme hned teď něco rychle shánět. Štěpula taky běhá, řekla bych, že víc b
25. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj, to je vtipný, co se mi to sem vložilo, to ani nevim :grinning: Včera jsem psala příspěvek, ale Štěpán se pořád budil a fňukal, tak jsem se na to vykašlala a nechala jsem to rozepsaný, takže nechápu co tu dělá ten začátek :fearful: :grinning:

No nic, psala jsem, že Štěpula spíš běhá než chodí a neleze snad už vůbec. Ven chodím s Janéčkem, ty golfky jsou do tohoto terénu na prd, leda když jsou někde upravený chodníky, ale tady teda bohužel moc nejsou. A co budete Verb. vlastně kupovat vy za kočárek?? Pochopila jsem, že tu trojkombinaci prodáváte...
Včera měl Štěpula dva karamboly, ale teda docela drsný, má hlavu samou bouli a modřinu. U našich spadl ze schodu na dlažbu a přímo na hlavu, no řev šílený. Nějak neměl svůj den a do toho ho pořád "mučila" neteř, ta mu teda fakt poslední dobou dává zabrat, pořád ho tahá, vláčí, leze na něj a bere mu hračky. No včera jsem jí měla fakt už plný zuby.
Jinak opravdu vážně uvažuju o nový posteli, protože tahle je pro tři fakt malá :confounded: Jediný co mě odrazuje je, že by se nám do ložnice špatně vešla...

Kačko tak co nějaký foto bříška? Mám obavy abysme Tě vůbec ještě viděly těhotnou s tím naším domlouváním :grinning: A na ty buchty jsem teda měla ohromnou chuť když jsem to četla, jak se Ti povedly? S těma očima to teda taky nechápu jak se to u dětí zjišťuje. Snad bude Pepíno mít oči v pořádku :wink: Dneska je teda ostrý slunce hrozně, bolí z toho oči i mě a Štěpánka jsem vůbec nemohla na tom sluníčku uspat, bránil se, ale zvítězila jsem :grinning: Jo a jíst chce Štěpula taky sám, takže mu dávám lžičku, jinak by asi úplně odmítl jíst. A hrabe se i prstíkama v jídle, což se mi ale už tak moc nelíbí, zvlášť když je to třeba polívka.

Verb. mě přijde, že chvilkama už Štěpula poslechne, ale fakt je to jen výjimečně :wink: Ale jinak samozřejmě taky má největší zájem o různý čudlíky, blikátka, štelování pračky atd... ještě, že máme v obýváku všechny tyhle "přístroje" zavřený za sklem, jen škoda, že nemůžu najít od toho stolku klíč, protože myslim, že už se to brzy naučí otvírat. Já už ho ani moc neplácám, přišlo mi, že je to úplně bez efektu, že víc funguje když na něj zakřičíme. A s tím ječením před usínáním - tak mu to neříkejte, že jde do postýlky. Já teda tohle vůbec neříkám, protože jakmile řeknu, že půjde spinkat, tak začne kroutit hlavou jako, že nenene a zdrhat :grinning: Teď ho uspáváme skoro přesně každý den v půl osmý a je to většinou bez problémů :wink:
26. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky ,
tak jsem zběžně dočetla, ale nic dlouhýho se mi psát nechce. Jen jsem chvíli sedla k netu, aby ten den trošku utekl.
Ve čtvrtek jsem šla do nemocnice s tou nohou a pustili mě až dneska :angry: :rolling_eyes: Už jsem byla pološílená, jak mi bylo smutno po dětech a po manžovi :frowning2:
Měla jsem v koleni něco natrženýho /názvy si nepamatuju/, tak to tam doktor vyšmikal a chodím o berlích. Koleno jsem měla šíleně nateklý a oproti ostatním jsem s tím skoro vůbec nepohnula. Doktor pořád tvrdil, že v tom voda není, že mám ledovat a bla bla bla. No a samozřejmě v pondělí, když mě měli propouštět, tak najednou v tom voda byla a museli to odsát a tím pádem mě nechtěli pustit. Domluva tam byla jak s debi.ama. Tak doufám, že to rozhýbu brzo, ptž netuším, jak to budem s dětima dělat. Do čtvrtka má manža ošetřování a pak si asi bude muset vzít dovču.
Ale jak jsem nedávno psala, že bych si potřebovala od dětí odpočnout, tak to beru zpět. Bylo to bez nich fakt hrozný. Teď jak jsem přijela, tak mi přijdou úplně jiný :sweat_smile: Nikolku dokonce přešly ty hysteráky. No sežrala bych je láskou :grinning: :grinning:

Tak to jen tak ve zkratce a já jdu zase ležet :wink:
26. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahojky,
Dary, teda, to sis užila :sweat_smile: Ale odpočinula sis od dětí a hned je život krásnější :grinning:

Já pařím Poirota na pc (pc hra), takže jsem totálně zaměstnána :grinning:
Díky všem za gratulace, až se z toho červenám :sweat_smile:

Katch, mně se zdál ten příspěvek nějaký krátký :grinning: Prodali jsme korbu a sedačku, sporťák zatím necháváme. Až na jaře chci koupit golfky, ale vůbec netuším, který :confounded: Chudák Štěpánek - to muselo zadunět. Snad nebude mít boule dlouho. Ty starší děti a hlavně holčičky jsou dost "otravný" svou pečovatelskou náturou :grinning: Will moc dobře ví, co nesmí a zjistila jsem, že všemu rozumí. Já na něho mluvila jak na mimino a on moc dobře ví, co se po něm chce. Akorát se mu nechce poslouchat, nebo přemýšlí, zda jo nebo ne... Někdy poslechne, někdy ne. Je to lumpík a občas mě už nebaví pořád ho odchytávat. On to bere jako hru a baví ho, že se vztekám. Já ho nechci bez upozornění najednou strčit do postýlky a jít pryč. My neuspáváme. Jen ho položím, nacpu do pytle, řeknu dobrou noc a jdu pryč. Tak chci, aby se rozloučil s Mírou a věděl, že jde spát. A trošku řevu snesu. Když není Míra doma (jako dnes), tak je to bez problému. A jinak jsem to hodila na tátu a s ním jde dobrovolně. Stejně si nepomůže - spát musí. Bez debat!!! :grinning:
27. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
Kde kupujete boty? Willovi vydržely bačkůrky jen měsíc a mně se nechce jet až do Stodůlek, kde jsme je koupili. Prosím, poraďte!!! :slight_smile:
A ještě dotaz na daňový vyúčtování - jak je to za rok 09? Když jsme byly na mateřský a rodičovský? Bude stát něco vracet? Já myslím, že jo, ale Mirkova účetní o tom nic neví :angry:
27. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
Tak jsem to našla na koňovi, ale počítám a počítám a nejspíš těch 68000 mám překročeno, když se mateřská do toho počítá. Jedině, kdyby se nepočítala proplacená dovolená.
27. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
autor
Verb, rodičovská se do toho nepočítá, ta se vůbec nedaní, ale ta mateřská ano, aspoň myslim že to tak je.
Dovolená je logicky tak y příjem, tak ta by se danit měla.

A dnes jsem teda podnikla cestu cest, museli jsme do Příbrami na to oční. Silnice šílený, napad sníh, do toho fouká a nic neprohrnuto, i dálnice vypadala příšerně, naštěstí jsme dojeli. Čekali jsme hodinu, teda spíš pobíhali po nemocnici, Pepíno se otrkal rychle a já s pupkem za ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doktor nám navíc naměřil tím jeho kukátkem na každym oku 1 a třičtvrtě dioptrie, ale byla jsem tam vyfluslá, že jsem se ani nezeptala co to je za vadu, Pepíno už zase šmejdil. Máme přijít az tři měsíce, tak to nevim když budu rodit :astonished: Prej to takhle malý děti dokážou dobře skrejvat, že se to těžko poznává, tak ještě že jsme tam šli a změřil to.
Já si z toho nic nedělam, dneska jsou brejle i čočky normální, navíc to neměřil žádnym přístrojem, tak kdoví kolik to má a navíc se to může i zlepšit. Doufam jen že nám nedaj brejle, to teda nevim jak by je nosil :sweat_smile:

Včera jsem byla na těhotenský cukrovce a to ještě nevim výsledek, tak jsem rychle ještě upekla koláč se švestkama a makem, kdybych jí měla abych si naposledy užila :dizzy_face:
Koláče byli výborný, jak jsem je pekla, jen ta náplň se moc nepovedla, udělala jsem podle recenzí pudinkovo tvarohouvou a nic moc. Příště bude maková a jen tvarohová.

Dary tohle je šílený ty nemocnice a nemoci, fakt dokud jsme zdraví, tak zvládneme všechno, ještě že manžel může bejt doma. A i když si taky někdy řikam že si takhle v klidu někde poležet nemusí bejt blbý, tak je mi jasný že bych taky pak radši byla doma. Tak ať se ti to brzo zahojí.

Verb my jsme kupovali botičky u firmy Valašské klobouky, myslim že je těch prodejen víc.
http://www.fare.cz/content/view/63/46/
Pepovi se líbili ty boty nejvíc, tak se tam zkus podívat.

Katch slibuju že do porodu to břicho vyfotim :wink: Chudák kruhý dítě, Pepína jsem fotila každej tejden a teď ani jednou, ale když to břicho je pořád stejný, jak minule :slight_smile: Mam i fotku Marťase, tak jí sem dam v porovníní s Pepčou.

A mám novinu, pepíno si začal říkat přezdívkou, asi vycítil že bysme rádi holčičku, tak si říká Kikí :sweat_smile: no šílený :confounded:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, tak Tomča je nastydlý, včera večer začala rýma, noc peklo, snad každých 15-20 minut vzhůru, a má zvýšenou teplotu, občas zakašle, tak doufám, že se nám to podaří nějak zvládnout a nebudeme muset k doktorovi. :confounded: Nevím, kde to chytil, buď v pondělí v herničce, nebo v úterý na prochajdě, tak rychlé aby to bylo ze včera to asi nebude, i v té zimě jsme vyrazili ven, potřebovali jsme vyřešit stavební spoření v Modré pyramidě, ale byly to jen chvilkové přesuny venku, nejdéle tam byl tak 10 minut, no nic nebudu to řešit. Mě tedy taky pobolívá v krku, tak to asi máme nějaké společné. DOpo to s ním až na občasnou kňouru šlo, před spaním jsem mu odsála, no řev zase jak blázen a nic moc jsem neodsála, ale snad to pomohlo, chrní už hodinu, tak snad se vyspí, já večer půjdu asi s ním, už teď jsem lehce grogy. U nás nic moc nového, řádí stejně, ale už si asi zvykám, takže mi to už ani nepřijde :grinning: Pokroky mírné jen u vkládání do válce už nezkouší, co kam půjde, ale cíleně dává na správné místo, nová slova žádná a mám pocit, že teď snad neříká už nic kromě svého kaňkaň, no domluva s ním lehká není, ale jak píše Verb, rozumí skoro všemu, jen je prostě líný mluvit a nebo to neumí.

Kacka:

Verb: Vy už jste z nich vyrostli, to je fofr, Tomča má 20 a chodí v nich už 3 měsíc. Taky se chystám na nákup větších, už je má na těsno, ale palec mu leze ven dírkou, co tam je udělaná u dalších prstů je lehká vůle, takže to počká do víkendu nebo příštího týdne. Bačkůrky jsme kupovali u Bati, a jinak další obchod z dětskou obuví je tady http://www.essishoes.com/katalog/, tam se chystám na nákup jarních nebo letních botek, ale ten odkaz co dávala Kacka vypadá taky super. Ad daně, pokud jsi si v roce 2009 vydělala méně než 68 tis. tak si tě může manža odečíst z daní, do výdělku se započítává rodičovská i dovolená, no mě to taky uteklo, brala jsem o pár tisíc víc :unamused:
28. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Verb: Do výdělku se započítává mateřská a dovolená, si to furt pletu :grinning:

Zbytek až večer, pokud nepadnu, a nebo zítra, dítě už je vzhůru a na počítači mě samozřejmě nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, tak Tomča je už dneska bez teploty, skoro nic neodsávám, ale noc opět na nic, no snad to bude jako vždy u naší rýmy, že první dvě noci jsou největší peklo a pak už to jde. Mě ale bolí v krku tedy fest, ani kouzelné strepsils nepomáhají, nasazuji svůj vyzkoušený zázvorový čaj s medem, snad si s tím poradí. Tak jdu dopsat ten zbytek, co mi chybí ze včera.

Verb: Tomča tedy spíš chodí než běhá, ale když chce, tak metelit tedy umí pěkně, a na rozdíl od Štěpy tedy i stále leze, když si třeba hraje na zemi, na delší vzdálenost tedy vstává. A tuhle nás překvapil i tím, že stále zvládá plazení, mi ho hledali po bytě a nemohli ho najít a on se proplazil pod svou postýlku a pak se vydal pod tou nízkou pelestí v čele opět ven a jako zkušený voják ve vyplazil, takže už si s námi hraje i na schovku :grinning: :grinning:
Golfek je spousta, záleží kolik chcete investovat, a jaké máte požadavky, já už se s Chiccem skamarádila a dobrý, ani kolečka už neokopávám a na brzdu už jsem si taky zvykla, musím to prostě sešlápnout z jedné a pak druhé strany a pak to drží. a k tomu chápání, taky si myslím, že moc dobře ví, že to nesmí dělat, ale prostě to zkouší, jsou to čísla. K Tomčovým spaní, u nás noční spaní standard cca 4x vzhůru, přes den spí cca 1,5 hodiny, někdy se mu povede zabrat i na 2-3, ale to výjimečně. Mám taky pocit, že děláme furt vše dokola, ale občas je vidět, že se zlepšuje, třeba dneska dal sám 4 obrázky do dřevěné vkládačky co dostal k vánocům, to předtím fakt nehrozilo, jen vyndaval a zandavání bylo na mamče. K těhu, no hezky si to plánuješ na léto, snad to vyjde jako u Willa na poprvé, u nás se to plánovat s 6 měsíčním snažením jako u Tomči moc nedá, to bych už skoro musela začít a na to fakt nemám ani myšlenky, a manža si snad dává pozor :grinning:

Kacka: Tedy chudák Martínek, ani jedna fotka jeho příbytku, aby pak Pepčovi nezáviděl :sweat_smile: NO uvěřím, že je vyfoceno, až to uvidím na monitoru :grinning: Jinak moje kočárkovací kamarádka také řešila možné šilhání u dítka (mají to v rodině - manžel) a říkala, že jim také naměřili jednu dioptrii, je to prý normální a neřeší se to min. do dvou let, do té doby se oko rapidně vyvíjí. POkud bys chtěla má kontakt na dobrého dětského očaře v Praze. Jak dopadla cukrovka? Doufám, že tedy dobře a dál si budeš moct šmakovat na koláčcích. Prosím tě, jak jste přišli na to, že si Pepča dal tuhle přezdívku, to se tak jako sám oslovuje? Nebo říká Kiki udělal,... to u nás stále spíš vyřvávání, ale včera při pohledu na kytky v knížce říkal furt tití, tak asi to bylo kytí. :grinning: Tak koukám,že u vás nastalo období, že se krmí jen sám, u nás po počátečních pokusech, kdy se docela snažil, začal s lžičkou dělat jen kraviny, tak mu byla odebrána, nejdřív protestoval, teď už se po ní ani neshání, jen na konci krmení si jí žádá, no občas je mu vyhověno. Se vztekáním se u nás střídají lepší a horší dny, ale umí to tedy taky parádně, já když mě už opravdu nase.e tak putuje do postýlky a zavírám dvoje dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dary: Uff, tedy ty jsi si užila, a co teďka, jak noha vypadá, otok je pryč a nebo stále trpíš? :unamused: DOufám, že tedy máš doma stále ty zlatíčka jako po návratu, možná na ně zapůsobila autorita manži. :grinning:

Katch: Tedy to muselo bolet ty Štěpovy karamboly, ale jak říkám je to mžik a zareagovat se na to nedá. Tedy to spaní, to by u nás bylo za trest, naštěstí tomča není takhle moc tulící, myslím, že by ho to rozčílovalo samotného, k nám do postele chodí jen ráno po probuzení, vydrží ležet tak 5 minut a už zdrhá. Jak velkou máte postel? To chce zvážit, ale pokud s vámi bude spinkat i nadále, tak časem určitě něco většího pořídit budete muset, doufej, že ho to brzy přijde, aby mu to nezůstalo do puberty :grinning: Ty uspáváš na odpo spaní v kočárku? V postýlce nechce? Také vaříš polívky nějaké husté? Já si u vývarů třeba fakt neumím představit, jak bych Tomču nakrmila, stále otevírá pusu způsobně jen na štěrbinu, takže furt používáme malou lžičku, teď jsem mu koupila od Mam od 6 měsíců a ona se mu do pusy skoro nevejde, on prostě takový hangár nemá. :grinning:

A ještě mám jeden dotaz, rostou vám teď dítka a přibírají? Tomča podle domácího vážení od roční kontroly přibral cca 700-800 g, ale podle mě snad vůbec nevyrostl, stále nosíme tescové overálky 9-12 měs. a ty 12-18 jsou mu velké, hlavně u nožiček.
29. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
ahoj, jen pro Jancu:
marťase jsem právě vyfotila, ale zítra to musim zopakovat, ten blesk v zrcadle je k ničemu :wink:
A pepínovi se to určitě bude upravovat, ael asi něco mít bude, my to ale bereme v pohodě, dneska už je to v klidu, anvíc s věkem se to taky zlepšuje.
A normálně s náma docela komunikuje, když má hlad, jde do kuchyně a ukazuje na lednici a řekne hamí, kytí je u něho teď nejšastější slovo a když se ho zeptáme kdo je kdo, tak řekne táta, máma a kikí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď si z toho všichni dělaj srandu, takže na otázku jak se jmenuješ si na sebe ukáže a řekne Kikí :sweat_smile:
Snad mu to dlouho nevydrží :fearful:
29. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Nazdárek.... :slight_smile: :slight_smile:

tak u nás žádný extra novinky - Alex taky běhá po bytě jak zběsilej :wink: a posedí tak maximálně 5 minut když už je moc utahanej. Hrát s hračkami vydrží maximálně 10min a to jen s mojí asistencí jinak je mi stále v patách anebo si najde něco co nesmí. :wink: :frowning2: Favoritem jsou boty, prádelny koš,pračka, koště a pod. :cry:

Na roh vany jsem koupila chránič a vydržel tam asi minutu a hned mi ho slepil dolu. :angry:
Hraček máme jak v hračkářství, už jsme koupili i dvě bedny na kolečkách aby nebyly všude po bytě. Moc si jich však nevšímá- víceméně ho na ně musím navést. Knížky má rád ale jenom listuje stránky - zatím žádné ukazování. Největším úspěchem je když je tam pejsek tak řekne havooo a hau hau. :slight_smile:

U nás spaní - klop klop !!! - ustálená rutina ... ještě stále spí 2x denně asi tak po 1-1,5 hod. a teď ani neprotestuje. Večer po koupání, které miluje, ho ukládáme kolem 20:00 a pak migruje kolem půlnoci k nám. :wink: Jinak včera se stal malej zázrak: první noc bez migrace.... :sunglasses: :grinning: tak jsem zvědavá jestli mu to vydrží.
My máme postýlku v ložnici, protože dětský pokoj ježte stále nemáme dokončen. :unamused: Je tu však pokrok - už jsme vyklidili krabice a objednali koberec, tak možná za pár týdnu ho přestěhujeme a jsem zvědavá jak to pude. :fearful:

S mluvením asi jako u Toma. Mám pocit, že i to co už uměl neříká... jenom křičí a ukazuje - sem-tam se snaží něco napodobit, ale jenom ve velice dobré náladě. :slight_smile: Tedy dohonit Pepína, který je teda velký FRAJER - má co dělat chlapík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a novinka je, že dupe! hlavně když jakože tančí a když se vzteká před skříní kde jsou sušenky. :frowning2: ... a ještě legrační je, že když mu řeknu "supééér" tak si sám zatleská a když má něco v ruce tak to položí na zem zatleská si a pak to zvedne. :grinning: :sunglasses:

A asi by jsme mu měli pořídit sourozence... když tu byla sousedka s 3m miminkem tak mu dával flašku s čajem do pusinky a pak ho lechtal a hladil... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jen ještě nevím jestli se na to cítím.... Hoci už taky nejsem nejmladší a v 40 se mi rodit nechce... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S jídlem u nás stále stejně- vůbec nechce nic nového- co nepozná plive ven. :frowning2: Takže stále dokola - rozmačkané ovoce, roztlačená zelenina s masem a kaše + ráno a večer mléko. Možná až bude mít víc zubů tak mu to půjde líp - zatím máme jenom 6.

S očima asi taky budeme muset na kontrolu - trochu se mi zdá že jedno očko mu utíká a já byla operovaná na strabizmus a ještě jsem tupozraká.

Janči: doufám, že budete fit co nejrychleji. A jak si se ptala jestli rostou... taky se mi zdá, že ne nějak moc - a to byl Alex nejnižší z kluků.... :frowning2:
Dary: s tím kolenem teda žádná sláva - tak ať se to co hojí rychle
Verb: gratulace ke škole- fakt šikulka to tak zvládat :slight_smile:
Katch: jak jsem psala taky máme Alexe v posteli, ale spíš doufám, že se nám ho podaří to odnaučit....nová postel a mít ho tam natrvalo - tak sbohem intimní hrátky... :sunglasses: :wink: :grinning:
Kacka: Fakt co dokáže Pepíno - klobouk dolu! to bude tou genetickou výbavou !!!! :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím pa už mne bolí záda - tak mně napadá - nemáte doporučit nějakýho fyzioterapeuta anebo maséra....
29. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky,
Zanet, tak intimní hrátky v posteli u nás byli asi tak 2x od porodu :astonished: Museli jsme se spokojit s gaučem v obýváku, protože i když byly doby, kdy spal Štěpula ve své posteli a ve svém pokojíčku, tak to nešlo, máme teď ložnici a pokojíček tak trochu propojený (bez dveří). Takže bysme ho stopro vzbudili. To je bída, co? Ale to neznamená, že ho chceme mít u sebe v posteli do jeho 3 let (nedej bože ještě dýl). Ale řešení necháme na léto až budeme jezdit na chatu, už aby to bylo!! Tam máme ještě menší postel a fakt by se tam s námi nevešel, takže ho budeme muset nechat vyřvat v postýlce, ale to nechci teď tady v paneláku opět podstupovat. Výdrž má velkou a řve pořád hlasitěji :unamused:
Tak Vám držím palce ať se Alexe ve vlastní posteli brzy a nadobro zbavíte :slight_smile:

Štěpán taky dupe když se vzteká, ale to už dělá dlouho. teď je jeho oblíbená činnost, že leze na židle v kuchyni a čučí z okna, což nenávidim, protože je to hrozně nebezpečený. Takže ho s šíleným řevem sundavám a odnáším pryč, jinak by tam ve vteřině byl znovu. To je fakt megarychlost s jakou dokáže vylézt na tu židli.

Jančo my Štěpána neměříme ani nevážíme, takže nemám co řešit. Ale je fakt, že nosí overálky z Tesca 9-12 i 12-18 měsíců. Já vařím i vývary, ale hustý, dám tam prostě málo vody a pak buď nudle nebo vajíčko a ono se to zahustí :wink: A jí už všema lžičkama, on Tomášek má spíš menší pusinku co si tak pamatuju :sweat_smile: Tak držím palce ať jste brzy zdravý, já taky piju čaj se zázvorem a medem když na mě něco leze. S plazením a hledáním Tomči jsi mě tedy pobavila, to Štěpula se taky jednou vplazil po postel, ale to jsem byla u toho, něco se mu tam totiž zakutálelo, jinak to moc nedělá. Radši mi ukazuje, abych mu to vytáhla já :grinning:

Kačko teda Kikí je fakt super :grinning: :grinning: A Pepíno alias Kikí je zřejmě nejšikovnější chlap tohoto tématu, takových slov :astonished: Já jsem ráda když se Štěpánek naučí nějaký nový zvířátko :slight_smile: Ale jak už psaly holky, tak rozumí snad všemu, což je teda velký pokrok. úplně mě překvapí, že o něčem mluvíme a on na to buď začne ukazovat nebo to přinese a je to slovo, který ani nevim, že bysme před níma říkali a učili ho co to je :wink:

Verb. tak to Vaše uspávání neuspávání Vám fakt závidim. Jestli bude někdy sourozenec, tak ho to musím naučit za každou cenu taky :grinning: I když my s večerním uspáváním problémy už nemáme, ale přes den by snad v postli vůbec neusnul, díky bohu za dva kočárky a balkon :slight_smile: Bačkůrky jsme kupovali taky u bati (za dvě stovky) jako Janča a boty na ven v Essi na Pražáku :wink: A bačkůrky jsou mu teda taky už jen tak tak.

Dary tak jak to zvládáš? To musí být masakr, asi nemůžeš vůbec ven, v tomhle počasí a s berlema, co? tak ať se noha brzy dá do pořádku! Chtělo by to nějakou pomocnou sílu, co :grinning:

A holky čím mažete prcky na ven když je taková zima? Já měla krém od Bubchenu (nebo tak nějak), ale už jsem ho kupovala před loňskou zimou a je prošlej :unamused: Teď nevim jestli koupit ten samý nebo něco jinýho. prý má tohle počasí vydržet minimálně do 10.února :frowning2: Jinak Štěpánek dneska už spí skoro 2 a půl hodiny, já ho snad půjdu vzbudit :fearful:
Knížky u nás taky vedou, z hraček ještě hudební nástroje, asi bude po tatínkovi :grinning: Z jeho kytary je úplně na větvi a už ví i co je trsátko :grinning: Ale knížky si teda sám neprohlíží, vždycky mi jí přinese a pak si na mě sedne a listuje a já mu říkám co je co nebo se snažím číst, ale to většinou nestíhám :slight_smile: Jo a dnes jsme objevili u Štěpánka 4 nový stoličky nahoře :astonished: A je fakt, že poslední dny strašně zase začal slintat a strkat si do pusy celou ruku. Ale na spodní zuby nevidíme, takže je to možná ještě větší úroda :grinning:
30. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahoj, Pepa pracuje a musim bavit toho drakouna, ale přidala jsem pár fotek do alba, tak konečně uvidíte to moje břicho a kluky jak vypadali ve 20tt, no mě přijdou stejný :sweat_smile:
30. led 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky,
tak stále skáču o berlích :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve ČT jsem byla u obvoďáka, kdybych se neozvala, tak by se mi na tu nohu ani nepodíval. Ale měla jsem to dost nateklý, tak jsem mu říkala, jestli to nebude zas na punkci, tak mi z toho ještě dost odsál a je to o dost lepší. Ale už se zapojuju pomalu do procesu - tj. nakrmím děti, obleču je, pohraju si s něma apod :sweat_smile: No ale zatím žádná sláva a je to doma hrozně dlouhý :confounded: No a uhlídat děti, aby mi na to neskočily, to je taky umění. Úplně se jich bojím :grinning: Jak to udělat v týdnu zatím teda netuším, ale možná zajedeme k dětské doktorce, ptž Honzík zase začíná kašlat, tak nám snad napíše na něho ošetřování. Jsem zvědavá, jak manžu zkrouhnou v práci s penězma, ale nedá se nic dělat :unamused:

Kacko - ty už tam máš 27tt :confused: :confused: :slight_smile: To neskutečně letí. A bříško už trošku povyrostlo, ale přijde mi pořád malinký :wink: A fotečka pěkná, na první pohled je to opravdu úplně stejný, ale řekla bych, že mají jiný nosánky :slight_smile:

Janco - tak my taky neměříme, nevážíme, ale oblečení je nám sem tam malý, tak asi rosteme :grinning: A oni ty děti teď spíš rostou ve skocích, takže je dobu klid a pak nestačíš koukat a nakupovat nový oblečení :grinning: :grinning: :wink: Takže bych si z toho hlavu nedělala. A váhu teda neřeším vůbec, když vidím toho našeho jedlíka /Honzíka/, ten si ve školce přidá oběd klidně 4x, sní co potká a teď mu budou 3roky a má necelých 12kg :sweat_smile: :wink:

Verb - gratuluju k další úspěšné zkoušce :sunglasses: Taky jsem nedávno koukala na nějaký VŠ, ale za včas jsem si uvědomila, že by to pro mě asi nebylo, tak jsem zas skončila. Spíš bych brala nějakou práci na doma.....

Katch - Honzík s náma taky spával v posteli, neustále jsme se mačkali a bylo to o ničem. Přemýšleli jsme, že mu koupíme jeho postel a přirazíme k tý naši, ale jak se narodila Nikolka, tak jsem se s ní odstěhovala do pokojíku a spáváme ženský a chlapi odděleně :sweat_smile: :sweat_smile: Takže my teď pro změnu řešíme, jak to udělat, aby děcka spaly spolu v pokoji a my s manžem konečně společně v ložnici. Děcka se totiž navzájem budí, když jsou tam spolu :unamused:
Ale Nikolka naštěstí usíná sama a to jsem jí to ani nějak neučila. Tak třeba to druhý bude v tomhle lepší i u Vás :grinning:

Tak pěknou neděli a zas se brzo ukážu :slight_smile:
31. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Čauky,

malej spí, ale trvalo mu přes půl hodiny, než usnul. Včera dokonce šel spát až po obědě, protože po 45 minutách jsem ho vyndala, nemělo smysl ho nutit spát, když nechtěl. Včera dostal dárek k narozkám a k vánocům od švagrových. Jedno jsou přilepovací hračky do vany (to nám dávaj všichni, a přitom Will se koupe maximálně 1x týdně, jinak ho sprchujem) a pak dostal krásně barevný hračky, ale určený pro děti až od 3 let :angry: Je to letadlo a helikoptéra a k tomu je šroubovák na baterky a může si je "složit a rozložit". Vcelku je to moc pěkný, ale obávám se, že si tím šroubovákem akorát propíchne krk a nic nerozmontuje :confounded: Tak to schováme a počkáme do léta, třeba potom už pochopí, co s tím a hlavně bude mít lepší motoriku.
Díky za info o botách. No, kopupila jsem nakonec náhodou bačkůrky na zbraslavi, ale nejsem z nich moc nadšená. Aby mu nebyly natěsno na dýlku, tak jsme museli vzít větší, ale ty jsou mu zas širší kolem kotníku :confounded: Ale ty původní ho odíraly na kloubu u palce, ale jinak byly super, akorát stály 420 a to se mi nechce dávat každý měsíc. Kouknu do bati. Je to teda věda a dítě neporadí. Když ono je to prý ani nebolí, protože to nemaj ještě vyvinutý a já se bojím, abych mu je nějak nezdeformovala :confounded:

Zanette, Will si taky tleská. Já jsem mu vždycky po dobře provedeným výkonu zatleskala a on to přejal a teď si tleská. Je to u toho strašně k sežrání :grinning: Will je taky takový torpédo a moc dlouho na místě nevydrží. Ale naučila jsem se to respektovat, i když mě mrzí, že en výjimečně si ke mně sedne a jen se v klidu tulí. Jinak musíme aspoň prohlížet knížku a nebo hned zase uteče. A taky s náma ještě spí. Na to je času dost je stěhovat do ejjich pokojíků. I když mám pocit, že ho hlavně ráno budíme, takže kdyby spal sám, tak by možná spal i dýl. Ale nemám odvahu ho přestěhovat a opustit ho :sweat_smile: S tím jídlem to nebude zuby, jen evidentně nemá rád kousky. Vydrž, ono se to poddá :wink:

Katch, vždyť víš, že k neuspávání jsme se dostali nezaslouženě. On už přece od 3 týdnů prospal celou noc. A jako malýho jsme ho uspávali na rukách a ani nevím, kdy došlo k tomu, že usnul sám bez naší asistence. Možná ve chvíli, kdy nám došlo, že ho tím uspáváním na rukách spíš rušíme, než uspáváme :grinning: Prostě v tomhle je fakt pohodový dítě. Ale my za ním nechodíme, když se vzteká a ječí, když nechce spát. Jedině, že by ječel opravdu vydatně a dlouho. Ale on to do pěti minut vzdá a je tišší a tišší... Will taky kouká z okna, ale já ho vysadím na parapet a koukáme spolu. On se u toho věší za kliku a šplhá po okně. Kolemjdoucí z toho mají atrakci, protože jsme dole, takže na něho každý vidí :grinning: A jeho strašně baví mávat autům a je nadšený, když nějaký jede a ještě k tomu svítí. Ale na židli ještě nevylez - teda zkoušel to, ale já mu to hned zatrhla a znova to nezkoušel. Mažu krémem od Babylove (takovej růžovej) a pak mám ještě od Chicca. A to počasí vydrží celý únor :angry: 4 stoličky najednou??? :fearful:

Kacko, Kikí je teda pašák :grinning: A jaktože nemá Martínek svoje album? Než jsem ty fotky našla, v kterým albu to vlastně je :rolling_eyes: :grinning: Ve family star je článek o rozdílech v přístupu při prvním, druhým a třetím a je to fakt sranda, jak člověk s přibývajícími dětmi míň řeší. A ty jsi toho živým důkazem, akorát Marťas bude jednou Kikí závidět, že má tolik fotek a záznam z těhotenství a on nic. A jak mu ty oči měřili? Já si to nedovedu představit, jak mu mohli naměřit 1 a 3/4 dioptrie :confused:

Janco, s těma velikostma je to divné. Willík vyrostl, ale body máme stejné. Ale je pravda, že jsem mu koupila 86. A taky je to podle mě tím, že se to oblečení natahuje a přizpůsobí. A jak je? Čaj pomohl? Já taky pořád odolávám, ale zatím nic nevypuklo, naštěstí :sweat_smile: Taky jsme Willa lovili pod postelí a pěkně to tam vytřel :grinning: Jo, těhu mám pěkně naplánovaný, poprvý to bylo napoprvý, ale teď se to může šprajcnout. Ale já na tom tak moc nebazíruju. Spíš jde o to, abych měla čistý svědomí, že jsem se snažila :grinning: S golfkama bude problém, mám obrovské požadavky. Musíme jít vybírat naživo, ale zatím to počká. Po vánocích na to stejně není :sweat_smile:

Dary, super, že je už líp, ale to omezení musí být šílený. A ti doktoří - škoda mluvit :angry: Chápu, že bys potřebovala nějaký rozptýlení. Já, kdybych neměla školu, tak bych určitě pracovala. Mně to doma leze na mozek :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky, tak vyžehleno, prcek ještě chrní, takže chvilka na psaní. Včera jsem Tomčovi objevila první špičák, hezky nám ty zuby lezou. Dnešní noc labůžo, jen jednou vzhůru a to ještě kvůli tomu, že se zašprajcnul ve žbrdlinách, furt po postýlce cestuje, tak byl vyproštěn, hodil si boka a chrupkal dále do čtvrt na osm, no paráda. Včera jsme byli na výletě na Staroměstské, byla jsem podepsat to daňové prohlášení, no výlet na víc jak dvě hodiny, kvůli vyplnění 8 políček a 2 podpisů :wink: Cestování dobrý, cesta tam v pohodě, zpátky už to jistilo jídlo, záchvat měl, když spatřil u jedné paní pytlík rohlíků a ona mu je ani nenabídla :grinning: (držhubky to zachránily) a druhý když si hrál s chlupy na kožichu paní a ona si toho všimla a posunula se mimo dosah jeho rukou :grinning: Zítra jedeme už dopo k našim, jdu odpo k zubaři, ale moje mamka má dovču, takže vyrazíme už ráno, aby si prcka užila, snad ho tam nějak uspíme, v nejhorším budeme kočárkovat. Tomča už zdravotně snad dobrý, stále má tedy rýmu, ale netekoucí, odsávám tak 3x za den a není to nic strašného a novinka je, že už taky sedí a nechá si to odsát bez protestů. U mě už krk dobrý, jen občas zakašlu.

Verb: Já mám pocit, že Tomčovi vyrostli nohy, ale když jsme ho zkoušeli měřit, tak jsme naměřili to samé jako na roční prohlídce, neřeším to, liliputem snad nezůstane. Tepláky nosíme 86, body 80 ty 86 jsou mu ještě větší, ale dávám je a ohrnu rukáv.

Kacka: Tak mě tedy vůbec ty fotky stejné nepřijdou, přesně jak píše Dary mají úplně jinak nosík a čelo, takže jsou určitě každý jiný, a jak píše Katch, koukej fotit, ať to Marťasovi pak není líto, i když já si myslím, že na fotky z dětství budou spíš holčičky :slight_smile:

tak dítko vzhůru, zbytek někdy :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ha, se mi vymazal příspěvek, ještě že jsem to měla zkopčený, na mě si nepřijdou :grinning: :grinning:

ahoj holky,
tak mám docela nervy. Před chvílí volal manžovi šéf, jestli by nemohl do práce, takže od čtvrtka budu na děti sama :unamused: To jsem fakt zvědavá, jak to zvládnem :fearful: Pořád jsem o berlích, tak to bude fakt zajímavý.....Zítra jdu na stehy a na RHB, tak třeba v tom křupne a jak zázrakem začnu chodit :grinning: :grinning: Tak nám držte pěsti, ať to všichni přežijem ve zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak největší novinka je, že to naše dítko konečně začalo chodit :dizzy_face: :dizzy_face: Huráááá. Jsme určo poslední, takže tato kapitola už je uzavřená :grinning: :grinning: Už přejde celou místnost a hrozně jí to baví. Asi vytušila vážnost situace a když viděla, že jí nosit nemůžu, tak začla ťapat :slight_smile: :slight_smile: Tak dalším cílem u nás asi bude mluvení a nočník. To se asi ještě načekám...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jančo - tak se tady směju, jak Tomík ošahává paní s kožichem :grinning: :grinning: :grinning: A super, že už jste zdraví. Honzík pokašlával, ale zítra už půjde do školky, ptž příští týden jsou tu prázdniny, tak by se doma unudil.
A jak píšeš Kačce, ať fotí, tak plně souhlasím. Ono je to druhý dítě opravdu o něčem jiným, taky jsem to docela šidila, ale pak až se narodí a uvědomíš si, že je to třeba poslední, tak Ti to najednou přijde docela líto a já osobně už bych si to vychutnávala jinak. I ten mega břich a prostě všechno..... :wink: :wink:

Verb - tak my jsme k bezproblémovému uspávání taky přišli nezaslouženě. Taky jsme pořád chovali, drndali, až později mě napadlo ji zkusit dát do postýlky.....A prostě spala jak andílek. U Honzíka jsme se zas snažili, snažili a nikdy sám neusnul :unamused: Tak nevím, kde soudruzi udělali chybu :grinning: :grinning:
Bačkůrky naštěstí moc řešit nemusím. Kousek od nás tu bačkůrky dělají, mají certifikaci se žirafou a stojí kolem 100,-, což je krásná cena :wink: Teď Nikolce taky vyrostla noha a úplně se těším, až jí půjdu na jaro vybírat nějaký krásný růžový botičky :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.