• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stížnost

(Zamčená)
3. července 2011 
takže dlouho sem se rozmýšlela jestli to tu dat nebo držet hubu a krok s tímhle koníkem a zjistila jsme že nejsem nesvepravná a že si nenechám od žadny adminy blokovat každy tyden fotky i když na nich nebylo nic co tam nesmi byt.tak třeba jsme tam měla jednu jedinou fotku s grilovanym masikem co jsme opekali na 1narozkach Tomika a hle hned druhy den ty pipky to blokli,jak je mozny že jsme za par dnu to nasla u jiny uživatelky nebudu jmenovat nesnasim totiž bonzacky svině tu samou fotku taky s grilovanim a ty to proslo!!!takže tu asi stejny metr na každyho neni jak tu ty nany píšou.a za druhy sem chtěla napsat adminovy už bohužel si nepamutju nick ale je tu asi jeden jediny mě opět upozornil přes ip že uražim lidi když sem do jedny diskuze napsala že uvedomeli matky jsou proti choditkum!!!!!což nechapu co je na tom uražejiciho!!tobe bych ted chtěla napsat najdi si pořadnou chlapskou praci protože pri ni vypadaš jak buzik,nic proti teploušum nemam ale ty seš blbeček na ranu,dalsi co me blokla fotku byla i karkulka no co k ni dodat???blokla mě fotku na ktery jsme byla vyfocena pouze ja a marně sem přemyslela co ji na tom vadilo a už vim ona proste nemohla rozdychat že po porodu vypada jak kyklop a ja sem holt opět stíhla :grinning: ,taže si ten konik strčte do prdele,všechny holky co mam rada jsme už v kontaktu jinde a ty co se jich tohle moje psani dotkne at me polibej prdel i s celym koněm a adminama a ty co jsou pri mě tak moc moc zdravim :wink: :wink: :wink: taak a ted si mě pipky naposledy blokněte ja už mam totiž konika na haku pa a hezky den baradisk :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. čer 2011 v 10:30  • Odpověz
@baradisk jojo stojí to tu za exkrement mě blokli fotku protože nejsem prý reálný člověk nýbrž celebrita. no já nemůžu za to že nemám splihlé vlasy a obličej jako prdel a mimochodem karkulka je šílená píííííííííííííí..
24. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz
Nechapu proc mi z jedineho alba zmizely fotky deti s kolama. Proc? Nebyla tam zadne reklama, nic.
24. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz
autor
@dajovamaminka no jo tak to je jasny ze se jim nehodis do kramu ale at si vis co!!! :grinning:
@sarinkam protoze ses jim urco nelibila tak proto a hlavne te bloknou ale nic k tomu ti nenapisou jen ten idiot ti pisne byla jsi blokla za urazejici nebo nevhodne fotky .a asi zavideli detem kola pac jejich je urcite nemeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 15:09  • Odpověz
Se divím, že tu téma vydrželo od 10:30, aniž by někdo blokoval a mazal :grinning:DD, jinak nemůžu jinak než SOUHLASIT :grinning:DDD. Jim to tu celý spadne na hlavu a můžou si s tím vytřít pr..l.
24. čer 2011 v 19:56  • Odpověz
25. čer 2011 v 10:38  • Odpověz
no kdyby to smazali, jen by utvrdili všechny členy co už kvůli nim sem moc nechtěji chodit. a že vím o 365 maminkách z fb co mají stejné zkušenosti s koníkem jako my
25. čer 2011 v 19:02  • Odpověz
Náhodou jsem zabrousila na toto téma a musím říct,že my z Olomouckých maminek jsme se přestěhovaly na fcb,máme svou soukromou skupinu tam a sem si jdu občas už jen něco přečíst.A to jsme sem chodily plkat roky.
26. čer 2011 v 11:02  • Odpověz
právě taky je nás 365 maminek královéhradecká kraj ataky máme na fcb skupinu nikdo nikoho necenzuruje prostě pohoda. koník to má odpískané
3. črc 2011 v 09:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.