• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stod - Plzeň jih a blízké okolí

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj holky, je tu nějaká těhule přímo ze Stoda nebo jsem tu sama...?
1. pro 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Opravdu se nenajde nikdo? :frowning2:
6. led 2011 v 17:27  • Odpověz
@germaine Zdary. Já jsem byla těhotná, ale před rokem. Teď´, už mám krásného půl ročního kloučka
19. led 2011 ve 12:37  • Odpověz
autor
@e.matyska Čauves, a jsi přímo ze Stoda? Žádnou maminu tu neznám....
19. led 2011 ve 22:46  • Odpověz
Jasně. Bydlíme v Ul.Kpt. Kudliče. Já jsem náplava a znám tu jenom rodinu mého manžela. Moc zabavy tu nezažiju. :grinning:
20. led 2011 v 09:19  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
20. led 2011 v 09:20 • megee
autor
@e.matyska Tak to mi nic neříká..já tu bydlím asi rok a půl a taky náplava :grinning: z Holýšova...předpokládám, že jsi teda na mateřský... mimochodem, jmenuju se Katka
20. led 2011 ve 14:50  • Odpověz
@germaine Já jsem Evina. těší mě :grinning: .Já jsem náplava z Mostu, ale ještě jsem si pobyla 10 let v Plzni. Teď jsem čerstvě zahájila rodičovskou dovolenou. Jinak doma mám krásnýho synáčka Kryštofa a labradoří lady Mayu. Ještě pracuješ?
20. led 2011 v 16:59  • Odpověz
autor
Tak já jsem momentálně na nemocenský a už nejspíš do porodu budu...teda máme s manžou vybraný 4 jména a Kryštůfek je můj favorit, bohužel manžovi se doněj nechce jít :frowning2: můžu vědět, kolik ti je? Bylo mi nedávno třicet...jestli jsme vrstevnice. Jo taky je možný, že už jsme se někde potkali...
20. led 2011 v 18:15  • Odpověz
33 let, ale pořád praštěná a jsem na to patřičně hrdá :sweat_smile: . 2 roky jsme si na mrně museli počkat, ale naštěstí to klaplo. Kryštof bylo jediné jméno na kterém jsme se oba schodli.
21. led 2011 ve 13:38  • Odpověz
autor
Tak to jsme skoro stejně starý :wink: teda mladý...no tak Kryštof mi nejspíš neprojde, nejspíš budeme mít Štěpána...kam chodíš na prochajdy? Já sama nikam moc nechodim, jsem líná chodit sama po městě a navíc tady se ani nedá pomalu kam jít :unamused:
21. led 2011 v 15:05  • Odpověz
@germaine Nejradši okolo stájí směr rybníky nebo podel řeky a spátky po louce kde chtějí stavět supermarket či co to bude a vloni mě z nudy draplo zahradničení, tak ráda prohlížim zahrádky a hledám inspirace. Nebo jak sníh dovolí.
Já chodim na procházky poctivě každý den. Mrně i pes mě neodpustí žádnou z procházek.
21. led 2011 v 16:47  • Odpověz
autor
Tak se představíme trochu víc...co ty nato? Jsem teda Katka je mi třicet a ještě před měsícem jsem normálně chodila do práce, takže nebyl na nic moc jinýho čas, ale nyní jsem v pátým měsíci a paní doktor rozhodla, že budu doma po prodělaných virózách a teďka kvůli nějakým komplikacím....tak si to náležitě :grinning: užívám, už se těším na květen až budu mít všechno za sebou, nebo spíš před sebou? :wink: Manža pracuje dlouho do večera, takže bývám většinou doma sama...co tvůj manžel? Malýmu jsi psala, že je půl roku, tak to s ním začíná bejt asi sranda, co?
21. led 2011 v 17:25  • Odpověz
@germaine Můj drahý dělá kameramana zpravodajství. Dělá od nevidim do nevidim i o víkendech. Někdy je to pořádně náročný, když přes den nemůžeš dát mimináče ani na 5 minut do jiné náruče. Co oslavil 6 měsíc, tak mě neustále překvapuje. Víc se řechtá, hraje si a vymýšlí blbosti a je jak chobotnice. Je to úžasné období. Jenom pořát bojujeme s usínáním.
Strašně se těšim na jaro až budeme na zahradě. Ta zima je už neskutečně dlouhá.
Kde plánuješ rodit?
21. led 2011 ve 20:22  • Odpověz
autor
@e.matyska No tak u nás to není sice od nevidim do nevidim, ale stejně chodí domů dlouho...aspoň podle mě. Asi až bude mimi, tak budu mít taky jiný starosti. Jo já už myslela hlavně po minulým víkendu, že přichází jaro :grinning: ale to fakt asi nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to budeme muset vydržať. Rodit jsem původně plánovala v Domažlicích, neboť tam slouží i moje gynekoložka, ale to by byla velká náhoda, aby mě odrodila zrovna ona :slight_smile: takže teď přemýšlím o Stodě...porodnice je tu celkem dobrá :wink: .
21. led 2011 ve 20:36  • Odpověz
@germaine Já jsem měla plánovanou sekci tady ve Stodě a byla jsem mooooc spokojená a velký podíl na tom měl i nadstandartní jednolůžák (soukromí, lednice a hlavně polohovací pelech), ale sestřičky super. Jsem zdravotní sestra z FN na Lochotíně a představa jak se vyvaluju na společném pokoji ...........
21. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
autor
@e.matyska Ještě se zeptám...tvůj manžel je přímo ze Stoda? To se možná bude znát s mým... a manžovi je 33 vlastně jako tobě...
21. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
autor
@e.matyska Chápu teda dobře, že jsi rodila tady?
21. led 2011 ve 20:47  • Odpověz
@germaine Jo a měla jsem užasného anesteziologa. Povídali jsme si celou operaci a maličkýho mě mezitím rodil Dr.Kříž.
21. led 2011 ve 20:48  • Odpověz
@germaine Manžel je Lubomír Jungbauer ve Stodě odkojenej. Nachvilku zběhl do Plzně ale opět se pokorně vrátil
21. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
autor
@e.matyska Tak to mi stačí...rodím taky tady. Já tam ležele je to už pár let a jsem ráda, že se to tam nezměnilo...
21. led 2011 ve 20:50  • Odpověz
@germaine Ono je i docela fajn, když víš, že budeš rodit a nemáš před sebou 30 kilometrů do nemocnice.
21. led 2011 ve 20:53  • Odpověz
autor
@e.matyska Tak mi tu sedí manža a ptám se ho, jestli se ho zná...a zná...můj je David Sedláček a chodil do školy s jeho ségrou
21. led 2011 ve 20:55  • Odpověz
@germaine Já jdu do koupele. Mám před sebou noční kojící směnu. Tak brou noc.
21. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
autor
@e.matyska Tak zas někdy...měj se K
21. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
@germaine Jo jo, taky zná. Něco povídá o společných tanečních :grinning: . Pánové si spoju vykrucovali boky.
21. led 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@e.matyska A víš co? Já ho podle vidění taky znám...dělá v Prokopovce v Zaku...já dělám hned naproti...a pak že ten svět není malej.
21. led 2011 ve 21:03  • Odpověz
@germaine V neděli jsem měla snahu odpovědět ti, ale internet mi zkazil plány. Až dneska začal pracovat. Začínala jsem mít lehké abstinenční příznaky. Jak je možný, že se všihni znáte a já zase prt :slight_smile:.
25. led 2011 v 08:02  • Odpověz
autor
@e.matyska Nazdárek Evi,
jsem si říkala, že tě synek asi tak zaměstnává :slight_smile: tvůj manžel mě určitě nezná, spíš, že jsem ho párkrát viděla naproti mojí práci a jednou jsme ho potkali ve Stodě s Davidem...a oni se zdravili, ale určitě nebude vědět, že mě někdy viděl...
Dneska jsem strávila půl dne v práci a vyklízela si stůl a skříně...už vím, že se do práce až do porodu nevrátím a musela jsem vyklidit pole :grinning: pro mojí nástupkyni...a zbytek dne na nákupech pro Cipíska. A teď načerpávám sílu u PC...cos dělala ty?
25. led 2011 ve 21:19  • Odpověz
@germaine Nazdárek. Den mám jeden jako druhý. Vstávačka kolem 7 hodiny. Hrajeme si s Kryštůfkem, spinká a já uklízim, uvařit pro kluky, procházka s kočárkem a psicí. Ale Kryštof mě každý den překvapí něčím novým.
Neukápla včera v práci slza?
26. led 2011 v 07:44  • Odpověz
autor
@e.matyska Ahoj, kdepak žádná neukápla dokonce jsem si dvakrát zvedla telefon, narazila na blba, co nechtěl něco pochopit a byla ráda, že jsem doma :grinning: Dneska mám v plánu úklid..o víkendu jsem se k němu moc nedostala, a asi se vrhnu na nějaký vaření...
26. led 2011 v 08:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.