• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stod - Plzeň jih a blízké okolí

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
@e.matyska Ještě se zeptám...kampak chodíš k holiči? Nevíš tady o nějaký mladší a dobrý kadeřnici?
26. led 2011 v 09:32  • Odpověz
@germaine Já jezdim do Plzně a s mimčem je to pořádně komplikovaný.
26. led 2011 v 11:02  • Odpověz
autor
@e.matyska Aha..já jezdila do Holýšova, ale teĎKA JSOU SKORO VŠICHNI NA MATEŘSKÝ...takže se asi budu muset nechat ostříhat tady ve Stodě, i když tady jsou nejspíš samý starší kadeřnice...budu to muset někde zkusit.
26. led 2011 v 11:04  • Odpověz
@germaine mě se po práci stejská. Je to divný, ale je to tak. Co je tvá profese?
26. led 2011 v 11:05  • Odpověz
autor
@e.matyska Dělám v jedný leasingovce...zatím si ten měsíc a půl, co jsem doma užívám, ale určitě až budu doma jako ty, tak mi to poleze na mozek....a na jakým oddělení jsi dělala?
26. led 2011 v 11:10  • Odpověz
Na Ortopedii. Dobrý kolektiv a schází mi ta manuální práce.
26. led 2011 v 11:23  • Odpověz
@germaine V Chotěšově je taky kadeřnictví.
26. led 2011 v 11:27  • Odpověz
@germaine Někdy po poledni půjdu s kočárkem a psem do města. Nechceš vyvenčit bříško?
26. led 2011 v 11:29  • Odpověz
autor
@e.matyska Půjdu ráda, ale jindy...zkusila jsem zajít do kadeřnictví u zastávky na Plzeň a byla tam jedna mladá holčina...tak v jednu jdu na ostříhání a barvení, zítra mám odpoledne cvičení, ale v pátek bych určo šla...
26. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
@germaine Tak jupí. A prosím o reference na kadeřnictví :wink:
26. led 2011 ve 14:01  • Odpověz
autor
Tak byly tam celkem 4 - dvě nad hrobem, jedna tak 35, a ta ke který jsem šla já byla pod 30..nedovedu odhadnout kolik - ostříhala i obarvila mě tak jak jsem to chtěla, nemám žádný výhrady, nefoukala mi ani žádný kudrliny apod...a platila jsem 420,- takže nejspíš zas půjdu k ní...jmenuje se Lenka...ale počkej až mě uvidíš :grinning: třeba si řekneš hrůza. :wink:
26. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@germaine nebo budu takticky mlčet :slight_smile: .
26. led 2011 v 16:01  • Odpověz
autor
@e.matyska Nebo tak :frowning2: :grinning:
26. led 2011 v 16:12  • Odpověz
@germaine Dneska jsem pozvaná na večeři a bowling. Vyrážím s kolektivem z práce. Problém je v tom, že nemám hlídání a musím do Plzně i s Kryštůfkem, tam ho předám taťkovi (budou spolu pracovat) a potom hurá za zábavou. Jsem zvědavá jestli to klapne. Luboš bude muset umíchat kaši, nakrmit a upšípšat a to všechno sám a poprvé. :grinning:
27. led 2011 v 11:34  • Odpověz
autor
@e.matyska Nazdárek, teda ty se máš. A myslím, že to manža zvládne... :wink: ale co, já jsem proto, aby chlap taky vypomáhal a někdy se začít musí...teď abys nebyla nalepená na mobilu, kdy bude volat - mamčo přijeď :grinning: viď?
27. led 2011 v 11:41  • Odpověz
@germaine Copak Luboš ať se potrápí, ale doufám, že to Kryštůfek nepropláče.
27. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
autor
@e.matyska Neboj, on to zvládne :wink: my se zítra chystáme na Městskej ples v kulturáku...akorát nevim, v čem pudu, do ničeho slavnostního se už nevejdu :confounded:
27. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
@germaine Tak to všechno dopadlo na 1, ale spala jsem jenom 6 hodin. Kluci jsou spokojení a já taky.
28. led 2011 v 07:22  • Odpověz
@germaine Ahojky. Jste OK nebo byl perný víkend?
31. led 2011 v 09:29  • Odpověz
autor
@e.matyska Nazdárek, jsme v poho...ale byl nějak náročnej. Včera jsme šli na prochajdu s taťkou a nakonec jsme skončili až v Chotěšově, šli jsme přes Mantavu a jsem z toho nějak oddělaná :grinning: dneska trochu připravuju Cipískovi pokojíček a poklízim a zítra se chystám na cukrovkovej test :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co vy a víkend?
31. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@germaine Víkend byl normál. Luboš v práci. V neděli jsme šli za babčou a dědou na narozeninový oběd. Už máte pokojíček hotový? Kryštůfek ho dostane až k prvním narozeninám. Zatím spinká s námi v ložnici a jinak jsme pořád v obýváku. Ale už trochu přemýšlím o výzdobě. Ten testík va cukrovku je velká dobrota :unamused: . Jaké bylo plesání?
31. led 2011 ve 12:20  • Odpověz
autor
@e.matyska My byli taky na obědě a dědovi popřát...skoro celou sobotu po plese. Ples jakžtakž dokonce jsem si i s manžou ještě zaplesala, i když jenom trochu a pomalu, ale ještě se ke mě i přes břicho dostane :wink: a domů jsme ale museli razit po půlnoci...to už se Štěpánkovi moc nelíbilo..chtěl spát. Jinak bude s náma samo v ložnici taky myslím min. rok, ale já mám pokojíček zatím plnej takovejch krámů, kterejch se potřebuju zbavit, tak jsem začala vyklízet a prodávat a likvidovat...počtám, že tam zatím bude mít svůj koutek na hraní.
31. led 2011 ve 13:12  • Odpověz
@germaine Jupí. Luboš dneska dorazil za světla. Už jsou kluci spolu na procházce :sunglasses: . Sice se neválim na gauči, ale mám klid na úklid a vaření. Dneska bude k večeři velká dobrota (losos s mandlema).
31. led 2011 v 17:22  • Odpověz
@germaine Jsi dost dobrá, že jsi ušla takovou štreku s pupíkem. Pravidelně jsem z procházek letěla domů a modlila se abych se nepočůrala (Kryštůfek mi seděl na močovém měchýři). V Plzni jsem znala všechny veřejné toalety. :grinning:
31. led 2011 v 17:27  • Odpověz
autor
Teda ty takhle vyvařuješ, jo? My měli zbytky od včera a navíc bych už měla držet půst...kvůli tomu zítřejšímu testu. Jo a ušla jsem to, sice jsem byla hotová, a na OO jsem byla za ty tři hoďky celkem čtyřikrát nebo pětkrát :grinning: ještě že byl všude les...akorát mi mrz zadek :slight_smile: .
31. led 2011 v 19:12  • Odpověz
@germaine U nás žádný zbytky nezustávají. Tak musím vařit skoro každý den a péct tak 3 do týdne. Luboš totiž skoro nejí pečivo. Ten losos je hrozně rychlej a výsledek skvost :grinning:.
Synáček mi dělá radost. Ještě před 2 týdny byl banán ble a teďka sní půlku. Ještě ho musím naučit jíst jablíčko, pít a přejdeme na další ohutnávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
autor
@e.matyska Teda tak to jsi dobrá, já rozhodně každej den nevařím a to jsem doma zatím sama :grinning: a péct? Tak jednou do měsíce, někdy i dýl...a nejradši dělám nepečený dorty :wink: . Tak jsem se vrátila z nemocnice z cukrovky a dalo se to přežít...sice žízeň jako blázen, ale šlo to...
1. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@germaine Mě dovolili popíjet trohu vody. Kryštof hučí jako piliňák. Budu muset ven na procházku, ale nechce se mi :rolling_eyes:
1. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
autor
@e.matyska Tak já to měla na sucho...no hnus. Ale je to za náma...
Já zašla akorát nakoupit a už jsem nevystrčila frňák...trochu mě bolela hlava, tak jsem se šla natáhnout a usnula :unamused: a zase budu mít celej večer provinilej pocit :confounded: si připadám jako hrozná lemra.Zítra jedeme na KO do Holýšova to zas bude na půl dne. Snad ve čtvrtek bych s váma vyrazila na prochajdu, abych vás už konečně poznala...
1. únor 2011 v 17:42  • Odpověz
@germaine Ve čtvrtek jdeme na očkování. Radši chodím pěšmo než se vozit autem. Můžeme se potkat ve městě, ale to se domluvíme ve čtvrtek. Já musím na gyn příští týden a nejsem z toho nějak odvařená.
1. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.