• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
Ale to je ta možnost výběru,každý si může vybrat :wink:
23. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
ježiši NIko vždyť si z Prahy,tam snad musí být výběr nekuřácké zábavy, ne??? já nevím proč objíždět Prahu, když stejně sedíš hodiny na netu, tak si místo 10 minut MK vyhledej restauraci, udělalej rezervaci a máš to.....
23. únor 2008 v 18:34  • Odpověz
Přesně tak Zdeni každý si může vybrat,bud půjde tam kam chce a holt bude smrdět a nebo když jsem takový zarputilec tak holt projedu i půl Prahy,ale posedím v klídku a smrdět nebudu!!
23. únor 2008 v 18:34  • Odpověz
Není to o tom cigáru,ale o tom že do té nekuřácké rectaur.chodí málo lidí,proto je tam nuda :wink:
23. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
zdeni :grinning: opět souhlas :wink: :slight_smile: :grinning:
bože můůůůůůůůůůůůůůůůůůj - proč se musim omezovat? Jen proto že si někdo nemůže odpustit cigáro? proč? to je pořád dokola. Já mám dost už! :pensive:
No myslim,že prostě Nikka.Vo je takovej ten člvěk co neustoupí a Janickabez a to stim vyhledáním na netu jí ještě asi nenapadlo :grinning:
23. únor 2008 v 18:37  • Odpověz
Asi záleží kde bydlíte...tady je dost nekuřáckých restaurací nebo spíš těch který mají nekuřácký místnosti a ne kouty..tak v tom problém nemám.
23. únor 2008 v 18:38  • Odpověz
Já nebydlim v centru - že bych tu měla na každým roku 5 hospod a restaurací :rolling_eyes: To že sem z Prahy neznamená že tu mám všechno na dosah :wink:
23. únor 2008 v 18:38  • Odpověz
zdenka, mě je třeba jedno, jestli v té restauraci někdo je nebo ne. Jdu tam já se svými přáteli ... co to s tím má společnýho?
23. únor 2008 v 18:39  • Odpověz
na každým rohu tam mělo být
23. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
aha tak řešením je to zakázat jo...co takle nějakej kompromis...
23. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
klidne budu v restauraci i sama, hlavne kdyz tam nebude nahuleno
23. únor 2008 v 18:41  • Odpověz
no to je jasne ze je vyber ale chapej je vyber jen mezi tema nekurackyma.a to je skoda pac ty lepsi hospy sou kuracke tak proto asi
23. únor 2008 v 18:41  • Odpověz
Nevím ale mě by nebavilo sedět v hospodě kde jsme jen my čtyři,třeba diskotéka :grinning:
23. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
diskoteka a restaurace je neco jinyho
23. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
zakázat kouření v restauracích snad neni takový zlo, ne? TO JE TO FAKT TAK HROZNÝ, ŽE TO KUŘÁK NEVYDRŽÍ? pardon za caps
na to mi tu ještě nikdo neodpověděl? Fakt se to nedá vydržet?
23. únor 2008 v 18:43  • Odpověz
nika:asi jo da podle me ale ja jakozto ex kurak uprimne mohu rict ze je to jakysi ritualek a pohodlnost podle me si v hospe pekne zacoudit
23. únor 2008 v 18:44  • Odpověz
Asi se to nedá vydrřet kdyby jo tak nejsou kuřáci,ale na tohle tě musí odovedět kuřák.Znám spoustu lidí co kouří třeba jen ke kávě či pivo.
23. únor 2008 v 18:45  • Odpověz
nika.vo: záleží..já byla takovej kuřák, co kouří dvě denně..a jen v práci..jsou lidi..co daj 40 denně..a fakt to nevydrží..je to závislost jako každá jiná :wink: prostě když si nedáš, je ti blbě atd. :wink:
23. únor 2008 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
ja ale kaslu na neci ritualy, ja si chci po odbrym obede dat krasnou kavicku bez toho,aby mi do nosu smrdelo debilni cigaro
23. únor 2008 v 18:45  • Odpověz
nika já si nemyslím že je to tak hrozný ..teda aspon pro nekuřáka, ale vžij se do kuřáka půjde se pobavit a nebude moc dělat pro něj tak přirozenou věc ako je kouření...je to na každý straně..myslím si že to jde prostě udělaz i jinak než to ZAKÁZAT
23. únor 2008 v 18:46  • Odpověz
ale vždyt se může udělat kompromis,ne.nemusí být jen po vašem.Jsou kuřácké a nekuřácké restaurace,takže si každý může vybrat ne?Ale vy kompromis udělat nechcete,to je celý
A jsme u toho zas:Tak jdi do nekuřácké kuřák si zase po dobrem obědě chce dát dobrou kavu s cigárem :grinning:
třeba u nás na ulici je jen jedna velká hospoda (samo se jmenuje restaurace, výborně tam vaří), ale když tam zakážou kouřit , tak to borec muže rovnou zavřít z fleku... nikdo mu tam nebude chodit a ze 2 víneček a 2 kafíček dam, co přijdou dopoledne, to fakt neutáhne....
23. únor 2008 v 18:47  • Odpověz
nechceme, protoze nase slabost a zavislost to neni - my se jako nekuraci narodili a vy jste si bohuzel pro nas vybrali jinak. Tak si hulte jak chcete, ale ne pod muj cumak
U nás nemáme ani jednu nekuřáckou restauraci :-/ Čili v těhotenství to řeším tak, že prostě nikam nechodím :angry: Ale je to otřes, ráda bych někam zašla, ale nemůžu. Takže doufám, že se to co nejdříve zakáže a konečně si budu moct někam vyjít bez toho, abych nesmrděla jako tchoř a neubere mi to na zdraví.
jako teda nevim, ale už tím, že si musím vyhledávat nekuřáckou restauraci, chápu, že jsem omezovaná!!! A rozhodně si nemyslím, že by v nekuřáckých restauračkách byla nuda. Když si jdeš sednout s kámošema, nikdy tam nuda není. K zábavě teda cigaretu, a ani nikoho s ní nepotřebuju :grinning:
23. únor 2008 v 18:48  • Odpověz
tak to se můžeme vrátit ke komoušům.Budeme respektovat názor jen jedné strany :unamused:
Neni to naše zavislost to je jasný,ale zase jsem lidi a měli by jsem se nák domluvit.A ne to prostě zakázat!!To je jasko zakž zlodějovi,aby nekrad..
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.