• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
Sylvíík zeptej se narkomana co ma s drog??je to s cigárem to samé!!
23. únor 2008 v 18:57  • Odpověz
V dopravních prostředcích je taky zakázáno kouřit, nikomu to neva, tak co řešíte??? Nikoho ani nenapadne, že by si třeeba v autobuse zapálil... Tak proč nevydržet bez vajglu třeba hodinu u kafe nebo u oběda? Záleží na ohleduplnosti...

Prostě se to zakáže na veřejných místech a hotovo. Semtam trošku pokutička a je po problému.
Kámoš si zapálil na tramvajovém ostrůvku v Blavě a stálo ho to 500,- Sk. A od té doby to zvládne vydržet na místo, kde to není zakázané... :grinning:
23. únor 2008 v 18:59  • Odpověz
A ja osobně mám v mé blízkosti hodně parů kde jeden kouří a druhý ne a domluví se a nevadí jim to!!
to fakt nechapu, ja bych si v zivote chlapa,kterej kouri, nevzala....
Zdenka26: U nás vím o třech nekuřáckejch, do jedný se pak s kočárkem nedostanu, a jednu otevřeli teď nově přímo pro maminky s dětmi. Naštěstí. Jinak tu máme kavárny rozdělený na kuřácký a nekuřácký částí, ale i z té nekuřácké jsem cítit tak, že všechno doma dávám hned do pračky
opět souhlas, já myslím, že nekuřáckých je spousta, tak já nevím, co tady pořád remcáte....máte možnost výběru, když se uzákoní total zákaz, tak my výběr mít nebudeme....
23. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
Já už taky dělám obhlídky, kam se dá jít s kočárem posedět. Takže hledám hlavně zahrádky, protože pochybuju, že někoho v restauraci bude zajímat, že vedle u stolu je zaparkovaný kočár :frowning2:
Přesně Janicko..nekuřák si vybrat momentálně může,ale co pak chudák kuřák??Ten už si nevybere!!
laola) to jedine ma ukludnuje, ze raz ten zakaz pride.
23. únor 2008 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jako co má pozitivního z drog? Objektivně pozitivního? No samozřejmě nic...
23. únor 2008 v 19:01  • Odpověz
holky,že vy jste milovali bývali režim :sunglasses:
karolinka... ty si fakt nikdy nekouřilo, jo? Nebo seš tak strašně tolerantní ke kuřákům a jdeš proti nekuřákům? :confused:

Jsou tu nekuřáci jako já, kristi, atd který to fakt štve, pak takový který to štve, ale radši sklopí uši a pak seš tu ty ... ochránce kuřáků :grinning:
No Kristi, ani zahrádky to moc neřešej - i tam ti může jít ten smrad přímo pod nos. S kuřákama nemá cenu debatovat. Jsou to sobci. Proč by se omezovali kvůli cizím, když zamořujou vzduch i těm vlastním!!!!! Matky (otcové, babičky...) s kočárkem a cigárem u huby - fakt hnus. O těhotnejch s cigaretou nemluvě.
laola: Teď jsme koukali na černé ovce, právě testovali tady v různých městech policajty, zapálili si jim přímo před nosem, volali na sebe policajty, a nikdo se ani neobtěžoval dát jim pokutu, prej to nemaj v popisu práce, oni pokuty nedávaj. A když stojíš na zastávce a prší a jsi schovaná pod stříškou, a někdo si tam zapálí, no to je taky dobrej humus.
23. únor 2008 v 19:02  • Odpověz
Niko,ale nejsem tu jediná jestli jsi si nevšimla :sweat_smile: :sweat_smile:
janickabez: A to jsi kouřila i v těhotenství a i teď před mimčem? Jak to mají řešit ty, které ve svém městě či obci nemají nekuřáckou restauraci? Nedávno jsem ovšem byla na obědě v restauraci, protože jsme jeli nakupovat a já bych nestihla uvařit. No a i když viděli, že jsem v pokročilém stadiu těhotenství a navíc byla doba obědu, kdy se nesmí kouřit, tak to vůbec nikoho nezajímalo.
Chudák kuřák :grinning: :grinning: :grinning: to už je fakt recese. Jo, kuřák je fakt chudák, oběť cigaretových monopolů... Otrok cigaret.
karolina) potom sa mozete tesit, ze vas ten zakon prinuti zdravsie zit :grinning:
23. únor 2008 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Chudák kuřák???? :confused: :confused: :confused:
23. únor 2008 v 19:03  • Odpověz
chudák kuřák to může vydržet ...chudáček malinkej :grinning:
23. únor 2008 v 19:03  • Odpověz
Meni,až bude mít kmarádka ona je u PČR tak jí sem zavolám a ona tě to vysvětli jak boužel u nás funguje tabakový zákno..Laicky řečeno,boužel nijak :frowning2:
23. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
MM nekouří a já sním a před ním taky ne, zcela nekouřím už rok, z fleku jsem přestala se svou závislostí na 4 cigách denně kvuli miminku, a zatím to nehodlám měnit, nesnáším když někdo hulí v přítomnosti těhulí, dětí, na zastávce, ve výtahu v kanceláři a podobně....ale když se jdou lidi někam bavit, tak ať mají na výběr druh zábavy, která jim vyhovuje....
nevím jestli je dečmokracie o tom že mi bude něco někdo nutit
karolinka...jsi jedinej nekuřák co říká o kuřácích že budou chudáci :wink:
23. únor 2008 v 19:05  • Odpověz
baby vsimli ste si ze sa tu vlastne hadate s troma fajciarkami? ved to nema cenu, presne ako pise ulicnice. :wink: to ako bavit sa s alkoholikom, ze mu vezmete alkohol.
23. únor 2008 v 19:05  • Odpověz
se mi chce blejt, fakt....to je sila, jak si proste melete tu svou, ale proste spatne, to neni muj problem, ze vy hulite, bud se to odnaucte, nebo si misto toho najdete jiny poteseni,ale prestante mi laskave nicit zdravi, poteseni z kaficka nebo dobryho jidla, doprdele. A prestante si myslet, ze jste jako super zensky, ze kourite, vsichni chlapi co znam, huleni u bab fakt nejsou schopny prekousnout...
23. únor 2008 v 19:06  • Odpověz
Karolinka: No právě že sice zákon je, že se nemá kouřit na zastávkách, ale už nikdo nedohlíží na dodržování. Tohle beru jako omezování. Když jde dotyčný dál a nekouří mi pod nosem, tak ať si klidně zapálí, to mi vůbec nevadí...
Protože mám kolem sebou spousta kuřáku včetně MM a tolerovat to musim a chci!!No taky stim halvně nic jiného neudělám
policajti,můžou dávat pokuty,vím to nastoprocentné,manžel je u policajtů,tady v ostravě se to hodně pokutuje
já se k tomu stavím asi tak, že v klasických hospodách, ať se klidně kouří, ale restaurace je podle mně od toho, že se tam jdou lidi najíst, takže nevidím důvod proč mám jíst v zakouřené místnosti.
23. únor 2008 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.