• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
zdenka: Kdyby nebyly žádné zákazy, tak lidstvo už dávno neexistuje. Totéž na silnici apod. Nevím, proč s tím máte takový problém.
23. únor 2008 v 19:07  • Odpověz
lukin nekouřila jsem ani v tětotenství ani po porodu a stále nekouřím, v době obědu je ve většině restaurací nekuřácký čas, jako kuřák před těhu jsem ho vždy respektovala, ostatně personál by stejně nikoho nenechal v této době kouřit.....
Janickabez, nesnášíš, když někdo kouří v přítomnosti těhulí a o několik stránek dřív jsi radila Irence, že vůbec nevadí, když přestane kouřit až když uvidí na testu // Neprotiřečíš si náhodou?
kacka.va: Přesně, v hospodách si kouřit můžou, ale v restauracích ne a zvlášť v době jídla, kdy to je zákonem zakázané, ale kuřáci to vůbec nerespektují :angry:
23. únor 2008 v 19:08  • Odpověz
Jedna vetší než druhá,co??Vy jste zlaté a máte pravdu a vždy jste jí pochopitelně měly jo jo at žije náš komuismus!!
23. únor 2008 v 19:08  • Odpověz
jak můžeš posuzovat jestli jsem super,podle toho jestli kouřím nebo ne,trochu ulet,ne.?jsem odnaučený kuřák :wink:
23. únor 2008 v 19:09  • Odpověz
karolinko, to seš fakt hodně tolerantní... :wink:
23. únor 2008 v 19:09  • Odpověz
prosim vás --mlčte s tím komunismem - jste trapné :wink:

Nejsem světice, už sem to tu psala :wink:
23. únor 2008 v 19:10  • Odpověz
Nemá cenu s vámi diskutovat. Prostě nepochopíte, že nekuřákům škodíte. A žádný komunismus to není, když se zakáže kouření v restauracích. To vy jen prázdně plkáte o něčem, čemu nerozumíte.
Laolo jsem mám ty lidi moc ráda a záleží mě na nich a beru je i s jejich chybama a to je boužel pro mě to jejich kouření:
no, můžou dávat pokuty, ale přímo do kamery v černejch ovcích tam někteří policajti říkali, že je to prostě papírování navíc, a tak to nedělaj. Hele, tak se prostě chlap procházel na zastávce s doutníkem přímo policajtům pod nosem, a nikdo s tím nic neudělal, pak řekli, že prostě pokuty dávaj maj dávat ne ty městský policajti, pak volali 158, že na zastávce tam kouří, a chlap jim na telefonu řekl, že to trestný není!!!
23. únor 2008 v 19:11  • Odpověz
karolinko, se uklidni....o komunismu tady nidko nemluvi a ver, ze ja jsem total antikomunista a nejradsi bych je taky zakazala, stejne jako koureni.

a propos, jak jste mely srovnani s tema, kdo jsou zavisly na drogach, chtela bych videt, jak vam osobne ti lide vadi? cim vas obtezuji, ze nekde na party si daji extosku? to vam bytostne vadi tak,ze se kvuli tomu nemuzete najist? haha
23. únor 2008 v 19:11  • Odpověz
Jestli Vám nekouření připomíná komunismus, což je směšné a trapné, mně potom kouření připomíná fašismus...
23. únor 2008 v 19:12  • Odpověz
já jen nechápu proč se nekuřáci musí tak strašně obhajovat a omezovat když chtějí jít do JAKÉKOLIV restaurace, Proč já jako nekuřák nemůžu jít do oblíbené restaurace protože tam dobře vaří, nebo dělají dobré drinky a a současně nesmrdět? Bohužel kouření je bráno jako norma a je společensky uznáváno, takže když ten kdo nekouří je omezován.
ahojte ja fajčím ale som za to,aby sa zakázalo fajčenie v reštauráciách.Vždy som brala ohľad na nefajčiarov.Vadí mi smrad cigariet,napriek tomu fajčím.Ale dokážem prestať z jedného dňa na druhý :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Ne je to jen o tom,že neumíte udělat kompromis,musí být jen po vašem,nic jiného neexistuje
23. únor 2008 v 19:13  • Odpověz
Jo vadí když naproti mě při oběd :frowning2: sedí špinavej smradlavej feták tak to je pro mě horší než když někdo kouří.
lukin, jenže to záleží na poersonálu, já jsem v životě nebyla v restauraci, kde by se v této době kouřila... nesetkala jsem se s tím....kdykoliv si někdo v této době zapálil, tak mu personál rychle slušně vysvětlil, že ted určitě ne....

když na zastávce někdo kouří, jdu pryč, protože to sama nesnáším a nedělala jsem to ani jako kuřák....

sylviku děláš z toho kovbojku, asi dost těžko někdo pozná že je 3 dny těhotný, natož okolí....
m311atd., podle některých by bylo nejlepší, kdyby sis udělala kolečko po městě a našla si nějakou nekuřáckou restauraci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky, my při tom obíhání ještě i zhubnem :wink: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 19:14  • Odpověz
m311293: no právě, kouření v restauracích je vlastně automatické. :frowning2:
23. únor 2008 v 19:14  • Odpověz
Janicka, nekdo to nepozná ani za dva měsíce, i to se stává, blbý, co?
23. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
karolinko, ale prosim te :slight_smile:
23. únor 2008 v 19:15  • Odpověz
no já třeba v našem okolí žádnou restauraci, kde by se nekouřilo neznám :angry: , takže to kolečko by bylo asi hodně velký.
23. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
Sylvíku blbé,ale jak už jsempsala mam kamošky co kouřily i během těhu a mají dětičky zdravé a nic jim nechybí :dizzy_face: A váhu měli taky všechny normální
23. únor 2008 v 19:17  • Odpověz
Karolinka pozná feťáka na první pohled :wink:
to by byla primo tour de Prague,vid?
ale když ten smradlavej feťák kouří, tak ti neva, co? To se ten smrad neutralizuje... :grinning: :grinning: :grinning:
Kristý to nepros!!Asi jsi neviděla pořádného fetáka!!Bud ráda!!
Až bude dětičkám 70, můžeme si o jejich zdraví popovídat...
23. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
Holky,neříkejte mi že v Praze nejsou nekuřácký restaurace,,já bydlím na okraji Ostravy a vím tady o čtyřech :wink:
23. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.