• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
předpokládám, že když chceš otěhotnět a čekáš na // tak to poznáš řekněme za nejdéle 15 dní, pokud o tom nevíš a nepředpokládáš, že budeš těhotná, tak se chováš zcela normálně a běžně, tudíš, piješ kavu, sem tam alkohol, něco smaženého, že??? pokud tohle sylviku neděláš normálně, tak vubec nevím, proč taková zdraví žíňka tady snámi shnilými maří čas.... :wink:
23. únor 2008 v 19:18  • Odpověz
no já teda nevím, ale pokud je někdo na drogách, tak jsem teda viděla, že se buď válí někde v parku, ale pokud by byl v restauraci, tak to možná ani nepoznáme, že je to feťák
videla a hodne :slight_smile:
No fetáka holka zlatá poznam a myslim,že dneska je pozná kždý trochu víc všímavej člověk!!A ja dělal v Drop inu,takže je boužel i osobně znám! :frowning2:
23. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
No spíš bych řekla, že fěťák si radši koupí další fet, než aby šel za ty prachy radši na dobrej obídek nebo věčěři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Feťáka jsem v restauraci ještě nepotkala, alespoň o tom nevím, ale kuřáků, no jejej :grinning:
kacko, asi tak...fetaci do restauraci na jdilo nechodej, nemaji totiz vetsinou na jidlo ani pomysleni
karolinka03: tak to je teda prima srovnání, v tom případě hlavně nejezdi v Praze MHD abys přežila, protože v 95% restaurací na špinavýho smradlavýho feťáka těžko narazíš, kdežto na kuřáka ve 100% narazíš určitě...jinak nechápu proč jsi použila "špinavý smradlavý feťák", u většiny lidí na kokainu či extázi si vůbec nevšimneš že na něčem jedou...
Jinak ke kouření v restauracích jen tolik, že v Itálii napůl žijeme už dávno zákaz platí, a je to paráda. Kuřáci frflali, tabákový výrobci lobovali, ale zákon prošel a všichni to přežili. Kdo chce/musí kouřit, musí zvednout zadek ze židle v restauraci atp. a jít ven.
23. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
karolinko, já znala z kolejí kluka, který fetoval a kdyby mi to ostatní neřekli, tak jsem to nepoznala, protože většinou se choval úplně normálně.
23. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Jani, pokud se budu snažit otěhotnět, kouřit nebudu, to je podle mě normální, nic jiného...
23. únor 2008 v 19:21  • Odpověz
hele, a co kdyby se to obrátilo. nekuřáci by šli do jakékoliv restaurace, protože by se tam nekouřilo a kuřáci by si dali to kolečko a našli by si restauraci, ve které je to dovolené.
23. únor 2008 v 19:22  • Odpověz
no jansě..každej to bere tak, že dítě se narodí, nemě žádný vidiitelný potíže - je zdravééé a neprojeví se to už nikdy...to je blbost. Ty potíže nastanou klidně později!
.No ale to je debata o něčem jiném :wink:
Pochybuju, že jsi dělala v drop in, to by jsi nemohla napsat takový žvást...
to mi přijde mnohem lepší varianta :slight_smile:
23. únor 2008 v 19:23  • Odpověz
sylviiik: naprostý souhlas, karolinka toleruje kuřáky, nesnáší feťáky a proto šla dobrovolně dělat do DropInu...
23. únor 2008 v 19:24  • Odpověz
Tohle mi napsala Karolinka do IP: "Já zase pochybuju,že ty seš normální holka zlatá!!Chudák dítě" Udělejte siobrázek o "andikovi" :grinning:
23. únor 2008 v 19:26  • Odpověz
ale já nechci NĚJAKOU nekuřáckou, já chci jí do jedné protože tam dělají skvělou čínu a v druhé je sympatický barman co míchá skvělý drinky, a v další dělají skvělý kafe, jen jednoduše nechci smrdět kouřem. Proč já tohle nemůžu a ti co kouří ano? Něco jsem snad provedla že nesmím tam kam chci?
Potrefená husa zakejhala...
já to psala už před 20 příspěvky, když budou kuřácké restaurace vyhrazeny, tak kuřáci budou chodit tam a nebudou remcat jako nekuřáci... jenže kdo určí, že tyhle restaurace budou kuřácké?? a tyhle nekuřácké???
na 3/4 lidi co na necem jedou se nic nepozna, to uz musi clovek byt fakt znalec.....kdezto kuraka poznam na prvni pohled
23. únor 2008 v 19:28  • Odpověz
kristi, spíš na první čuch, ne? :grinning:
23. únor 2008 v 19:28  • Odpověz
a tech penez za to....
23. únor 2008 v 19:29  • Odpověz
no jo, m311293, nekouříš :grinning: Tos provedla :wink:
23. únor 2008 v 19:29  • Odpověz
to mi ale trvalo kym som vas precitala. takze uz neviem kto to pisal, ze su tu 3 kuracky, opravujem, ja som ta stvrta a zdielam nazor s karolinkou az na ten rozdiel ze ona je nekuracka.
baby ved sa uvedomte! mate na vyber kam pojdete na obed, ci do kurackej restiky, nebo do nekurackej, my mame ted vyhodu vacsieho vyberu, ale co ked to fakt zakazu!! vy budete spokojne, budete vo velikanskej vyhode, ale my kuraci nebudeme mat absolutne na vyber, iba ak si zapalit doma.
ja ani nechodim tam kde si nemozem zapalit, ja proste tu cagaretu potrebujem k relaxu, k oddychnutiu.
23. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
no, na ten taky..prvotne ale vidim cigaro v ruce nebo v hube
23. únor 2008 v 19:30  • Odpověz
kristi: já jsem si v životě nezapálila na ulici ani v restauraci :sunglasses: takže uber :wink:
23. únor 2008 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
irenkat mas pravdu z eje na vyber ale jak nekdo psal uz mockrat mas na vyber jen z tech nekurackych a co kdyz fakt chci do te kde delaji leosi kafe nebo je lepsi personal to uz na vyber nemam :frowning2:
23. únor 2008 v 19:31  • Odpověz
siss, ja ale nemluvim o tobe, mluvim o tech, kvuli kterym se ja mam omezovat. Kdyz ty jsi nikde nikde venku ani v restauraci nekourila, tak se te tohle netyka, neboj
23. únor 2008 v 19:32  • Odpověz
jinak v Opave je jedna super nekuracka hospoda spise restika je perfektni a je narvana!!!takze nemam obavu ze nebude obrat az ten zakon snad projde
23. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
Koukám, že se to tu pěkně rozjelo, člověk jde vykoupat, nakrmit a uložit dítko a tady popsanejch takovejch stran . . . .
Já se tu už s nikým dohadovat nechci, ale mám ještě poznámku, že mě nejvíc vytáčí ti kuřáci, kteří jsou ochotni dát měsíčně několik tisíc za cigára a potom nadávají, že musí u dr. platit 30 Kč za prohlídku :wink: a že jich je . . . .
Já jsem kouřila jen v práci a nebo v hospodě,taky se mi nelíbí maminky s kočárem.Vy prostě o kompromis nestojíte
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.