• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
irenko: jenže např. tady u nás v okolí žádná nekuřácká není a přitom v těch co tu jsou skvěle vaří.
23. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
Irenkat, než u nás otevřeli první nekuřáckou taky jsem neměla na výběr. Nekuřáci se scházeli doma a teď se budete takhle scházet vy. Ale doma si nekouříte, ne ? Jen na balkonech, že.
23. únor 2008 v 19:34  • Odpověz
m311293: já jsem si doma kouřila :sunglasses:
23. únor 2008 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
jenže třeba u nás má nálepku "restaurace" každá hospoda, kde se vaří aspoň guláš :grinning:
23. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
Siss :grinning:
jj ja ani nevim kolik stoji cigara ted treba sparty lm nebo dokonce malborka ale je to kolem 50kc?no x7dni je 350x4 :sweat_smile: blee to ja usetrim teda ale vim kdyz sem hulila jak sem byla schopna ozelit cokoliv jen aby bylo na cigara hnus velehnus
ted už kouřim jenom MP :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma žádný cíga nemám :grinning:
23. únor 2008 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
já jsem doma kouřila MM :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
irenkat: Pak se to prostě jen obrátí, já jsem kvůli kuřákům přestala chodit do oblíbené kavárny...A souhlasím s m311293, protože já jsem při jídle omezená kouřem. Nikoho nezajímá, že vedle kuřáků jsou lidi, kteří začínají jíst, a hulej jim s prominutím do držky, tohle už vůbec nejsem ochotná akceptovat!!! 99%kuřáků je neohleduplných k těm druhým. Pokud nechci být načichlá kouřem, musím vzít zavděk jen tak nějakou druhořadou restauračkou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 19:37  • Odpověz
malborky stoji uz pres 70 kc
23. únor 2008 v 19:38  • Odpověz
dala bych je tak za 250,- ať nám jde víc do rozpočtu...přestože moje švagrová stále hulí jak fabrika, i když v itálii za poslední tři roky vylezla cena z 2,50 eur na 5,60...
23. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
siima: myslim, že i za 250 si je koupěj..kuřák radši nebude jíst..ale kouřit bude :sunglasses:
23. únor 2008 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
jezis vy jedete teda

kristi, souhlas se vsim

prirovnani ke komunisku je vic nez zoufale a trapne

Karoliko, s tim fetakem to je taky vykrik do tmy, tezko bude v restauraci, kde jdes na obed proti tobe sedet smradlavy fetak....zkus trosku popremyslet, nez neco strelis

a tomu vasemu vecnemu "mate na vyber, vy nekuraci" - ne vsichni, ne vzdy!!! Sakra, kdyz chci jit ja do nekuracne restaurace, mam tady na vyber jednu, slovy jednu!!! a ta byva natriskana maminama s detma. A nebydlim v zadnem malem meste a na vyber proste nemam. V dobe obeda se tady nekouri asi v polovine restauraci, ale nikdo to nerespektuje, popelniky jsou na stolech a vesele se huli
23. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
my kourime doma, vacsinnou v obyvaku, balkon nemame (zatim)
baby a zamysleli ste sa nad tym preco je tych nekurackych hospod tak malo??? vy to pisete tak ako keby sme my za to mohli... ako to tu uz nekto spominal treba ist za majitelem tej vasej oblubenej restiky kde sa ale fajci a dat mu navrh, nech da zakaz fajcenia v jeho podniku. skuste to a potom dajte vediet co vam na to ten majitel povedal....
23. únor 2008 v 19:41  • Odpověz
sisstin: to já si myslím taky, ale ty peníze jim časem budou někde chybět :wink:
23. únor 2008 v 19:41  • Odpověz
irenko, vy za to nemuzete, ale vy nas do tech neexistujichi hospod neustale posilate - proto ten argument, ze jich je sakra malo
23. únor 2008 v 19:42  • Odpověz
Zákaz kouření v době oběda by měl být normální...vždyť to je nechutný i pro kuřáka když mu někdo kouří pod čumák během jídla :sweat_smile:

Líbí se mi co psala kacka.va....většina restaurací nekuřáckých a kuřáci by měly pár "svých". Zatím to vypadá že se provozovatelům asi nevyplatí dělat nekuřácké podniky...

A že lidi remcajína poplatky u lékaře a přitom kouží mně s.re neskutečně :angry:

Nicméně třeba nekuřácký bary a diskotéky mi přijdou pořád jako blbost.....tohle se fakt striktně nařídit nedá.
23. únor 2008 v 19:42  • Odpověz
majitelum hospod jde samozrejme jen o zisky.....proto by zakaz koureni v nich mel stanovit zakon - co je na tom nejsneho?
23. únor 2008 v 19:43  • Odpověz
Holky vždyt by polovina klasických hospod skrachovalo,už vidím chlapy jak jdou z práce na pivo a nezapálej si.Vidím upně prázdný pivnice noční podniky,a nemluvte mi že je víc nekuřáku.Je to směšný
23. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
yenn, souhlas
irenkat: to myslíš vážně? kdybych byla majitelem restaurace, ani by mě nenapadlo dát tam zákaz kouření, pokud bych realisticky uvažovala a jak známo maximalizace zisku je cílem podnikání. Ale až bude platná právní norma, je většinou lepší ji respektovat. Jen bych chtěla vědět, budeš kouřit v obýváku až budeš mít mimi?
meni aj ja mam akoze kam ist ked si chcem zapalit? akoze kdyz bude vedle mne sedet nekurak tak sa mam postavit a ist si zapalit von??? :confused: to je cele blbost nezda sa ti?
23. únor 2008 v 19:45  • Odpověz
Protože ty hospody cigaretoví výrobci poměrně hodně dotují... a naši zákonodárci tomu přihlížejí. Že by z toho taky něco měli??
Zdenko no a????? At si zapali doma proboha. A neverim, ze pokud by opravdu k tomu zakazu doslo, ze by se hromadne prestalo chodit do hospod a hospody krachovaly...nikde ve svete se to nedeje.....to jsou zase jen kecy a kecy, porad dokola
my nemozeme za to ze ich je malo!!!!!
23. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
irenka, a proč by jsi nemohla jít s cigaaretou ven??
23. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
No ,já si myslím že to stejně neprojde.Takže vy chcete všude zakázat kouření,asi budete chodit s dětmi i do pivnic
23. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
já myslím, že to projde :grinning: a už aby to bylo!!!
23. únor 2008 v 19:49  • Odpověz
irenka: ale ty jsi najedená během já nevím, 10minut!!!To těch 10minut by se prostě nemohlo počkat? No dobře, potom si zapalte, když se jde do hospody, s tím snad každej počítá, že se tam kouří, ale co se týče jídla...Ty když jíš, tak k jídlu taky nekouříš...Nejdřív se najíš a až potom si zapálíš, ne?
Irenko, proc by to byla blbost??? Ty nekurakovi pod noc kourit muzes a on ma drzet hubu, je to tak spravne?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.