• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
ja si taky mylsim,ze to projde, uz to proslo jinde, tak pro ne tady
23. únor 2008 v 19:49  • Odpověz
sima nie nebudem kourit v obyvaku kdyz budeme mat mimi, nikde v byte!!! ale kto vie, mozno uz potom kourit ani nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ak budem, tak dufam ze do vtedy budeme mat balkon.
Zdeni, já bych i bez dítěte šla ráda do pivnice, kde to nebude páchnout a kde nebude vidět na krok...
No, já si nemyslím, že by majitelé opravdu dobrých hospod měli mít nouzi o klienty, když zakážou kouření . . . .
23. únor 2008 v 19:50  • Odpověz
sylviku koho dotují??
zdenko, už jsem tu psala, že v hospodách, kam se chodí večer na pivo je to něco jinýho, než restaurace, kam jdeš na oběd nebo na večeři.
irenkat a vy hulite doma kdyz mas napsane ze se snazite otehotnet?
no inac k tej zabave v podnikoch. Pred tehu som pracovala v restauracii/bare El Gaucho. Mate ju aj v Cechach. U nas je to velky hit, same "celebrity" ala Novotny, Durianova a spol tam chodili v tej dobe, ked som este pracovala. Restauracia je dvojpodlazna. Dole nefajciari, hore fajciari. Samozrejme, vzdy sa najprv zaplnilo nefajciarske a az ked nebolo volne dole, tak sa zaplnilo aj fajciarske. A vecer, ked to tam ozilo s hudbou, vsetci sa bavili v dolnej, nefajciarskej casti, a iba fajciari si odbiehali hore pofajcit a potom isli spat. Takze, netreba sa ohanat predstavou, ze v nefajciarskej casti je nuda. :wink:
23. únor 2008 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já tady končím,neuznávám lidi,co neumí a ani nectějí udělat kompromis,chtějí aby brali ostatní na ně ohled,ale sami to neumí.,připadá mi to jak chování pětiletého dítěte"tak,tak a jen tak to bude,jinak ne"
23. únor 2008 v 19:51  • Odpověz
ale jo, ať to projde, mě to neva, myslím, že v ostatních zemích mají určo nějaké kluby kde se kouřit dá i přes zákaz... něco jako s nálepkou "soukromá party"...
Zdenka- řekni mi jen jaký kompromis,prosim tě - kompromis je právě to, že bude zákaz ve restauracích - nekuřáci můžou jít kamkoliv,kuřáci taky, jen musej zvednout zadky a jít kouřit ven, nebo to tu chvíli vydržet.
Máš jinej kompromis? navrhni něco? a ne prosim tě ať jdeme do ,,svých,, restaurací :wink:
meni, to ze pocas obedu sa v restikach nesmie fajcit, beriem ako samozrejmost, kedze u nas to tak skoro vsade je. a preto ja nechodim na obedy do restik a ked tak, tak sa len najem a hned odchadzym a von si zapalim.
hovorila som o hospodach.
23. únor 2008 v 19:52  • Odpověz
Irenkat: Jenže já jsem se v žádném příspěvku o hospodě ani nezmínila, já hlavně celou dobu mluvím o kavárnách a restauracích!!!
23. únor 2008 v 19:53  • Odpověz
myslela jsem, že všichni tady mluvíme o kavárnách a restauracích :wink:
23. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
El gaucho z nam, v Praze je taky dvoupatrova...
23. únor 2008 v 19:54  • Odpověz
irenkat... a proč jen v době obědů? Kolikrát jdu do pizzerie na pozdní oběd kolem 4 hodiny. Ale to je jen můj problé,že jo? :rolling_eyes:
23. únor 2008 v 19:55  • Odpověz
Já si nemyslím, že by byl problém, aby kuřáci jedno za čas vyšli z restaurace ven. Mám dva kolegy kuřáky a když někde jsme, tak taky odchází kouřit jinam, aby nám nekouřili pod nos, když jsme tam ostatní všichni nekuřáci. A odcházejí sami od sebe.
23. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
aponchie: ano hulime, aj manzel ale on trochu menej ako ja. ked nebudem moct otehotniet 1-2 roky, potom zacnem uvazovat nad tym ze prestat. my sme este len so snazenim zacali, vlastne je to tak ze my to nechavame na nahodu,takze to asi snazenie nie je, takze si to radsej vymazem z pasu.
23. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. únor 2008 v 19:57 • nikka.vo
Niko, jsi normalni, chodit do hospody takhle pozde?? To uz nemas narok na cisty vzduch a mas sedet doma!
23. únor 2008 v 19:57  • Odpověz
iri, uvidíš, jak budeš mluvit, pokud přestaneš kouřit :wink:
yenn: :grinning: :grinning: :grinning:
tak já nevím jak u Vás ale u nás v Brně má polovina paluší nálepku restaurace,protože tam vaří guláš, takže nevím, jak by to zákonodárci asi vyřešili, leda že by je přejměnovali dle zákona stejně jako špekáčky...
23. únor 2008 v 19:59  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. únor 2008 v 19:59 • nikka.vo
yenn - já si to myslela :grinning: , jsem naivní :sweat_smile:
23. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz
no možná podle kategorií , janickabez :wink: , to by šlo
23. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz
to by šlo
23. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz
Já jsem taky naivní a moje dítě je chudák, protože nekouřím :grinning:
23. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz
23. únor 2008 ve 20:05 • cicushka
23. únor 2008 ve 20:07 • sisstin
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.