• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stop koureni - petice

(Zamčená)
25. února 2008 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. únor 2008 ve 20:20 • cicushka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. únor 2008 ve 20:20 • sisstin
23. únor 2008 ve 20:25 • cicushka
no právě meni, proč je normální že se v restaurací kouří?byť mimo oběda Proč považuje tato společnost kouření za normu? až to tak nebude, všechny hospody budou nekuřácké a kuřáci budou obíhat město a hledat ti svoji kuřáckou a mohou si vybrat třeba.... z jedné, tak jak to někde je teď.
23. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz
hurá už se na to těším....nebudu muset obíhat budu určo vědět, kde přesně je, jako ted přesně vím, kde jsou restaurace pro maminky s dětmi :slight_smile:
23. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
janickabez - to si dobrá že víš :wink: a si dobrá že ti nevadí to, že budeš omezená jen pár restauracema ze sta :dizzy_face:

,,Obdivuju tě,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
Teď tu vykřikuješ jak by ti to bylo jedno, ale pravda by byla jiná :wink: a bude! ještě si posteskneš že nemůžeš tam a tam, kde ti chutnalo :wink: Nebo tedy budeš moc, ale nekouřit.
23. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz
nikki já ted nekouřím už rok , ale nevylučuji, že si někde cigárko nedám,třeba u vínka nebo pivka, jsem smířená s kuřáky a nekuřáky, mě je jedno kam jdu mě záleží na to S KÝM JDU a mám skvělý kuřácko-nekuřácký team a bude nám dobře kdekoliv, protože umíme jeden druhého respektovat :wink: a skvěle se bavíme ať s cigem nebo bez :wink:
23. únor 2008 ve 20:43  • Odpověz
tak pozeram ze sa to tu ukludnilo :slight_smile:
janicka mas dobry nazor na vec :wink:
23. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
spousta mých kamarádu kouří, nemužu nad nimi zanevřít, vím sama jaký je to těžký přestat, ale miminko byla obrovská motivace, celý život jsem si říkala, že až přijde mimi tak určo přestanu a bylo to ze dne na den....ale to neznamená, že se ze mě ze dne na den stane vyléčený kritizující nekuřák...
....a taky spousta mých kamarádek kuřaček jde se mnou do dětské kavárny, sedí tam se mnou 3-4 hodiny, aniž by si musely jít ven zapálit
23. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jani, ale o tom to je ... proč to tak nemůže fungovat všude, že by všichni v kavárnách a restauracích vydrželi? :wink:
23. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
Protože to nechcou vydržet... :wink:
23. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
protože taky to naoplátku musí vydržet nekuřáci s kuřákama v tom by byl ten kompromis, aby ty hospody, restaurace, kavárny, bary a jiné zábavy byli tak pul na pul, jenže to je prostě nereálný, protože nemužeš nikomu diktovat jakou bude mít hospodu
23. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
prostě kdyby ten obědovej zákaz byl já nevím od 11 do 18, atk by to taky všichni dodrželi
23. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz
ale to neni moc dobrej kompromis :wink: ... já to musim vydržet s tím, že doma přeperu všechno oblečení... ale kuřák musí jen vydržet a bude ho to stát jen trochu přemáhání se, ale když je dobrá zábava, tak cíga k tomu snad neni potřeba. A když bude chuť tak silná, tak si půjdou zafajčit ven. To mě přijde jako kompromis- bohužel pro kuřáky trochu míň výhodný.
23. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
ved prave ze je to nerealne. ja by som tiez bola za to pol na pol, ale toho sa mi tazko dozijeme. takze kazdemu ostava len sa prisposobit alebo vyckat na lepsie casy :wink:
23. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz
souhlasím se "světicí" :wink: kuřákům z toho plyne jen jedna nevýhoda - půjdou s vajglem ven... my to máme horší viz výše
23. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
se světicí :grinning: :grinning: :grinning:

jj, to jsem celá já :sunglasses:

Já si jako myslim, že my vás, kuřáky, tolerujeme až až, neříkejte že ne! Ale když se tu pak člověk dočítá jak jste ještě ukřivděný a vyvoláváte tu, že jestli se nám to nelíbí ať sedíme doma. To na mě bylo moc :pensive:
23. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
i na me, nebavi me totiz furt prat, pac vetsinou si do restaurace nebo baru beru cisty veci, ze jo. A nebo chodime na bowling = sport a kdyz mi hulej pod cumak, tak to me jako fakt sere.
23. únor 2008 ve 21:19  • Odpověz
niko já myslím, že pereš nad normálně, ne?? nemusíš jít přece mezi kuřáky, aby jsi měla duvod vyprat, taky přepokládám, že máš doma automatku, takže praní je otázka zmáčknutí 2 knoflíků, ne??

já osobně si beru denně čistý "triko", prádlo a ponožky někdy i 2x to je samozřejmý, ale pro některé to tady raději podotknu, ať jsem byla v hospodě nebo ne...kalhoty mám několikery, peru je většinou o víkendu....

nene já si stále stoujím za tím, ať si kuřáci kouřej ve svých hospodách(restauracích, kavárnách, barech, diskotékách a jiných podnicích) a nekuřáci ve svých...nekuřákum přeji aby jich bylo více
23. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
kristi, ale to přece záleží na majiteli, zda bude bowling takový nebo makový, prostě u bowlingu to není tak zažitý, jako třeba u hospody, kde se ted kouřilo nepřetržitě řekněmě 150 let
23. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
myslím, že kdyby byl bowling nekuřácký, tak tam budou lidi stejně pořád tak i tak....to se s váma nepřu, klidně jsem i pro nekuřácký bowling, kulečníkovou hernu, nebo jakoukoliv jinou kuželnu či sportoviště...ale jeden kul. stul v hospodě bych za sportoviště nepovažovala
23. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
Já věřim že sposta z vás je tu tolerantní, nekouříte vedle těhulí atd atd - ale prostě sem se setkala už tolikrát, že někdo kouřil, ikdyž jsem tam vedle seděla s balonem ... prostě si nedokážou odpustit to kávičkový cigárko :confounded: a nejen kávičkový.

A z toho je lehce vidno - že to kuřáci jsou netolerantní a neohleduplní hlavně :wink: proto nepochopení z naší strany :wink:
23. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
jj, jasne ja to chapu..ale vadi mi to, zvlast pri tom sportu a na sportovisti,ktery je k tomu ucelu vybudovany...
23. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
janicabez - ale nehodlám si prát jeany x krát týdně, nebo ty to děláš? A neni to jen zmáčknutí těch dvou knoflíku :wink:
Stejně tak při mytí hlavy - mám kudrnatý vlasy, takže mě to stojí i dost času než si je umyju a upravim, nehledě na balsamy atd :wink: - jako vytahuju tu prachy, samotné se mi to příčí, ale když zabíháme do těch detajlů :wink:
Prášek - energie, čas - psala sem to tu - ono je to zanedbatelný jednou, dvakrát...ale sečti si to za celý život třeba :wink: ty věci se seperou zbytečně rychle - nebo že bych chodila do restaurací v montérkách? Taky dobrej nápad :grinning: :rolling_eyes:
23. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
tak nějak... pokud jdu na bowling, jdu na bowling a ne tam čmuchat smrad z cigaret... A to praní, Janičko, určitě nebylo myšlený jako to, že by si Kristi neměla co oblíct... :wink:
23. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
....a sme pri prani....typicke mamicky....dnes som citala, ze vo svete je to hit. paci sa to ludom, lebo maju prilezitost sa zoznamit pred barom s cigaretou v ruke, mozu ist rovno za vytipovanym clovekom von na cigo....ze sa tomu dari viac ako internet zoznamko.....
23. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
melory, to zni opravdu dobre.... :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
nikki já taky, uplně bez pardonu si lidi stoupli vedle mě jako těhule na zastávce a hulili, balon nebalon,a to je to na zastávce pod pokutou a nikoho nezajímala vlastní peněženka natož nějaká těhule....tak jsem prostě odešla, protože to většinou byla mládež mezi 15-19 a těm to prostě nedochází, nedochází jím zakazy příkazy, těhule ani nic....nebo pak naopak pánové padesátníci.... a těm mám pocit že taky nic nedochází....

kristy jj, chápu to já beru bowling neco stejného jako třeba squash... jenže, co není zakázáno to je v podstatě dovoleno a řekněme si upřimně lidi dnes neberou ohledy na nikoho a na nic.....
23. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
asi dám mojemu kopačky a půjdu hledat nějakýho fešáka s vajglem u huby :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.